Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) spista222 válasza Sethdobaloah (#29350) üzenetére


spista222
addikt

Szerintem ha BGA hiba lenne akkor hidegindításkor is jelentkezne hiba, vagy használat közben.

Egyszerű kipróbálni, beraksz egy linux live CD-t és azt "elaltatod" ha az sem jön vissza akkor hardveres ha visszajön akkor szoftveres gubanc van. (bár nem tudom hogy live-ot lehet-e altatni:) )

(#29352) leslieke válasza Jorus (#29347) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! Ez bevált. :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29353) Vakegérke válasza xxxthrief (#29348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor vedd elő gyorsan a lap CD-jét, és telepítsd a drivereket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29354) Vakegérke válasza whited (#29349) üzenetére


Vakegérke
veterán

Link, link, link úgy hirtelen. Arra persze számíts, hogy nem lesz az oldalad reklámmentes. Jó pénzért biztos kiszedik a reklámot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29355) Vakegérke válasza xxxthrief (#29348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még valami. Én a helyedben feltenném az SP3-at is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29356) xxxthrief válasza Vakegérke (#29355) üzenetére


xxxthrief
aktív tag

felraktam a drivereket: vga hang és a lan amit linkeltél.
most is ugyan az a baj.
nem találja a lan-t.

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#29357) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Rendszermentéshez keresek win8 kompatibilis progit. Eddig a Norton Ghostot használtam, de mivel csak a 16-os verziótól lesz teljesen kompatibilis a win8-al addig nem akarom használni illetve belakni az új rendszert egy biztos backup progi nélkül. Tudnátok ajánlati egy hasonló megbízható progit amivel nem lesz gond addig míg kiadják az NG16-ot?

[ Szerkesztve ]

(#29358) Vakegérke válasza xxxthrief (#29356) üzenetére


Vakegérke
veterán

CoolMan81 már kérdezte: A BIOS-ban nincs letiltva? Nagyon úgy néz ki, hogy igen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29359) mefistofeles válasza kjani18 (#29346) üzenetére

Igazából nem azt akartam kérdezni (lehet, hogy félreérthető voltam) hogy mivel, hanem, hogy mivé konvertáljam? Vagy kizárólag a MovieMaker az oka a hatalmas méretnek és ha más program csinál ugyanúgy AVI formátumot akkor az kisebb lesz?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#29360) xxxthrief válasza Vakegérke (#29358) üzenetére


xxxthrief
aktív tag

Nincs
köszönöm a segítséget! a winxp sp3 megoldotta a problémát.
Nekedvolt igazad vakegérke :D
Köszi!
Üdv! :R

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#29361) Vakegérke válasza xxxthrief (#29360) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit, örülök, hogy segíthettem. Használd egészséggel a gépedet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29362) xxxthrief válasza Vakegérke (#29361) üzenetére


xxxthrief
aktív tag

:R

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#29363) nonee


nonee
aktív tag

Sziasztok!
Van egy packard bell gép,ami nem az enyém,csak telepítem,és az a bibi hogy nincs hozzá driver..
hangot akarok rá csiholni de semmi..
valaki esetleg nem tudna ehhez egy drivert?---->realtek alc271x vb6 /win7 64 bit/

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#29364) modern


modern
aktív tag

Üdv.
Most lehet hogy lesz egy fura kérdésem, de "autós" szimulátorokra melyik a jobb választás?
ez vagy ez?

Mert kormányom volt már, de joystickal csak ps3-on játszottam, de mind2 jó volt, viszont nem tudok dönteni :D
Elsősorban ezeken szeretném "tesztelni":
RD: Grid; GTAIV (tudom h ez nem szimulátor:D); Eurotrack 2; F1 2012; NFS.

[ Szerkesztve ]

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#29365) nonee válasza modern (#29364) üzenetére


nonee
aktív tag

Ha beleakarod "élni"magad a kormányt választ..bár hamar megunod és elakarod adni:)

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#29366) Vakegérke válasza nonee (#29363) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elméletileg jó, de nem esküdnék meg rá. Ha nem jön be, akkor bocs, legfeljebb legyalulod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29367) modern válasza nonee (#29365) üzenetére


modern
aktív tag

Mondjuk ez igaz:D
Egyszer apámtól kaptam egy Trust kormányt, hát kb 5-10 órát játszottam vele, utána el is adtuk, lehet hogy maradok a joy-nál, így marad pénz bill-re is :DD

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#29368) Vakegérke válasza modern (#29367) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én a kormányt választanám.
Hazabeszélek, hiszen sok éve játszom vele. Egy kanyart soha nem fogsz olyan ívesen bevenni joy-jal, mint kormánnyal, ráadásul a gázt, féket sem tudod finoman adni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29369) nonee válasza Vakegérke (#29366) üzenetére


nonee
aktív tag

Köszönöm!tökéletes!!üdv :C :C
:R :R :R :R

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#29370) Csenesz válasza mefistofeles (#29344) üzenetére


Csenesz
csendes tag

Hello.Próbál meg Virtual Dub-al.

(#29371) Vakegérke válasza nonee (#29369) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök, hogy segíthettem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29372) nova001


nova001
senior tag

lenne egy egyszerű de nagy vitát kiváltó(az ismerőseim között) kérdésem:

Az okos telefon platformok (android, ios, black berry, symbian stb) egy TERMÉK ? :C

(#29373) Fecogame válasza nova001 (#29372) üzenetére


Fecogame
veterán

Egy előre telepített szoftver, tehát lényegében igen, termék. Miért, mi más lenne? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29374) nova001 válasza Fecogame (#29373) üzenetére


nova001
senior tag

mondtak már nekem minden hülyeséget :D szerintem termék csak azért kérdem mert irnom kell egy dolgozatot aminek ez a cime :
Válasszon ki egy termék vagy szolgáltatási piacot a magyar piacon ....

(#29375) nyunyu válasza Eternitys (#29357) üzenetére


nyunyu
félisten

Rendszermentéshez keresek win8 kompatibilis progit. Eddig a Norton Ghostot használtam, de mivel csak a 16-os verziótól lesz teljesen kompatibilis a win8-al addig nem akarom használni illetve belakni az új rendszert egy biztos backup progi nélkül

Acronis TrueImage 2013

Asszem utoljara a 8-as vagy 9-es Ghosttal szivtam, mert nem volt kepes visszarakni a vinyora az eggyel regebbi verzioval keszult imageet. Azota csak TI.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29376) nyunyu válasza nonee (#29363) üzenetére


nyunyu
félisten

valaki esetleg nem tudna ehhez egy drivert?---->realtek alc271x vb6 /win7 64 bit/

Realtek oldalat probaltad mar?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29377) Eternitys válasza nyunyu (#29375) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Köszi, elég jónak tűnik, de lenne egy kérdésem: ezzel merevlemezre és felhőbe is lehet mentést csinálni ugye?

(#29378) Vakegérke válasza nyunyu (#29376) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a probléma már megoldódott. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29379) nyunyu válasza Eternitys (#29377) üzenetére


nyunyu
félisten

ezzel merevlemezre és felhőbe is lehet mentést csinálni ugye?

Elvileg mindkettot tudja, gyakorlatban nem probaltam, nem bizom a felhoben :DDD

Halozati meghajtokat (Pl. Windows share/Samba/Novell) mar az 5-6 evvel ezelotti verzioi is tudtak hasznalni, akar a sajat recovery CDjerol bootolva is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29380) dubfire1


dubfire1
csendes tag

Hello! van egy olyan problémám,hogy feltelepítem a winxp-ét és mikor a hálókártya driverét felrakom akkor utána elkezd villogni hogy "egy hálózati kábel nincs bedugva". Cseréltem már modemet,kábeleket meg drivert is és így sem akar jó lenni.

(#29381) Eternitys válasza nyunyu (#29379) üzenetére


Eternitys
aktív tag

ok jól hangzik, mondjuk felhőbe még én se mentettem, de ki tudja egyszer lehet szükség lesz rá.
Átolvasom a progi leírását, mert eddig nagyon szimpi. :)
Köszönöm a segítségedet! :R

(#29382) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Van PH-n akkumulátorokkal foglalkozó topik?

(#29383) Vakegérke válasza HollyBoni (#29382) üzenetére


Vakegérke
veterán

Link. Talán van közte olyan, amit keresel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29385) Elvagyok válasza DJ WOKKY (#29296) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.Átmentem a jelzett oldalra de ott sem tudtak mást mondani mint amit itt is kisütöttünk.Tehát nem lettem okosabb.Maradt hogy kipróbálom mág az alaplapra forrasztott USB 2.0-ás portokat valamint a másik csoport Pin-t.Laci. :R

Soha többé ...

(#29386) kyle_


kyle_
tag

Sziasztok!

A segitségeteket érném a következöben
egy ismerösöm gépe egyik pillanatrol a másikra ezt irta ki
Magyar rendörség osztály elleni kiberbünözés
Az ukash rendszeren keresztül fizessen be 20ezer ft-ot vagy pert inditanak ellene
egy webkamera kép is megy, de webkamera nincs is rádugva
ez igazi vagy valami kamu???
segitségeteket köszönöm

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#29387) Vakegérke válasza kyle_ (#29386) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hova kéne, milyen számlára fizetnie?

Egyébként szinte tuti, hogy kamu. :K
"Magyar rendörség osztály elleni kiberbünözés"
Ennek mi lenne az értelme? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29388) Jorus válasza kyle_ (#29386) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vírus.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#29389) kyle_ válasza Jorus (#29388) üzenetére


kyle_
tag

Köszönöm szépen a kollégáknak:)

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#29390) nyunyu válasza kyle_ (#29386) üzenetére


nyunyu
félisten

Keritsetek egy ertelmes virusirtot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29391) GrandeP válasza kyle_ (#29386) üzenetére


GrandeP
őstag

Igazi...

Reggelre már a böriben ébredtek, gumibottal a ....ban! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29392) whited


whited
addikt

sziasztok
valaki tudna segíteni esetleg?
Tudom, hogy off de szeretném összehasonlítani a magyar és a japán oktatást, miért jobb egyik mint másik, mit vehetne át egyik a másiktól, valaki tudna ebben segíteni? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#29393) jozsi0104 válasza kyle_ (#29386) üzenetére


jozsi0104
tag

Nem igaz!
Ez kamu!
Virus!!!

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#29394) localhost válasza kyle_ (#29386) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kattints ide : egyszer

Legközelebb meg ide és megnyugszol

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29395) unravel


unravel
őstag

létezik teszt topik ahol próbahozzászólást lehet írni? :)
köszi, megtaláltam

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#29396) jozsi0104 válasza localhost (#29394) üzenetére


jozsi0104
tag

Van több fajta is!
Egyik helyen 25 ezret kérnek hogy fizess be.
Másikon 30 ezret kérnek,és a fénykép is máshogy néz ki!

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#29397) CoolMan válasza unravel (#29395) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Próba topic.

[ Szerkesztve ]

(#29398) localhost válasza jozsi0104 (#29396) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mindegy! Egy hülyeség mind! :O
Eltávolítás : [link] vagy pedig emígyen.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29399) jozsi0104 válasza localhost (#29398) üzenetére


jozsi0104
tag

Akkor engem az érdekelne igazán,ha inditás után azonnal bejön ez a kép mit lehet vele kezdeni? :O

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#29400) localhost válasza jozsi0104 (#29399) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Cikk elolvasás >> válasz megtalálás >> megértés >> megoldás >> bólogatás >> örvendezés közben farokcsóválás :)

Ellenkező esetben localhost jópénzér' elvégzi a fenti műveletsort, számla ellenében :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.