Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) Lunky88


Lunky88
tag

Sziasztok!

Havernak lenne egy égető problémája. Nemrég vásárolt egy Genius Eye 312 webkamerát, amit skype-al szeretne használni. Működik is neki rendesen olyan 5-10 percig, miután kék halállal újraindul a gépe. Ami még a hiba szempontjából érdekes lehet, hogy az usb vezérlő sávszélességre panaszkodik a win.

Konfig:

Manufacturer:System manufacturer
Processor:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+ (2 CPUs), ~2.4GHz
Memory: Kingmax DDR2 800MHz 2x1024MB
Hard Drive:Samsung 500GB 16M SATA2
Video Card: NVIDIA GF GeForce NX8600GT 256MB PCI-E silencer
Monitor:LG Electronics Flatron L204WS 20"
Sound Card: C-Media CM6501 Like Sound Device

Speakers Headphones:
Keyboard:Genius SlimStar 220 fekete
Mouse:Gigabyte GM-M6880 USB Lézer fekete 1600DPI
Mouse Surface:
Operation System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_rtm.090713-1255)
Motherboard:ASUS M2N-E SLI
Computer Case:

Valakinek valamit ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#28802) DJ WOKKY válasza DJ WOKKY (#28777) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

lan-hoz a realtek jó lett, az audio-hoz pedig sound max kellett.
Ha esetleg valaki keresné:

tehát egy compaq 07e8h alaplapról volt szó.

(#28803) Xarina


Xarina
aktív tag

Ssd-hez szeretnék beépítőkeretet venni. Van annak jelentősége, hogy műanyag vagy fém?

(#28804) Hulk017


Hulk017
csendes tag

SZIASZTOK PLS VALAKI TUDNA ABBAN SEGITENI HOGY MIÉRT VAN AZ HOGY WINDOWS 8an SEMMI BAJA A WORLD OF WARCRAFTNAK /64bit/ DE HA WINDOWS 7et RAKOK FEL /64bit/ AKKOR HA BELÉPEK AKKOR SZO NÉLKÜL LEFAGY ÖTLETEK?

(#28805) Lompos48 válasza Hulk017 (#28804) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Például: itt nem szokás NAGYBETŰKKEL kiabálni. :(((

(#28806) Goldmen75 válasza Xarina (#28803) üzenetére


Goldmen75
őstag

Felesleges a keret véleményem szerint, nekem is két csavar fogja az optika alatt, mivel súlya sincs, nem is rezeg stb, felesleges a kerettel bajlódni szerintem!:)

(#28807) kjani18 válasza Xarina (#28803) üzenetére


kjani18
őstag

Nincs
Szerk. egyébként nekem is csak 2 csavar tartja

[ Szerkesztve ]

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#28808) Goldmen75 válasza kornyiktamas (#28772) üzenetére


Goldmen75
őstag

ITT

(#28809) Goldmen75 válasza Lunky88 (#28801) üzenetére


Goldmen75
őstag

Tápegységet nem írtad, milyen, ott kellene keresni a problémát!

(#28810) sixpack89


sixpack89
tag

üdv! mostanában sokszor csinálja a gép,hogy amikor netezek,váratlanul újra indul a gép,és kék képernyő jelenik meg,majd mikor újra indul,és betölt rendszer,azt írja ki,hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre,majd a microsoft oldalára megy automatikusan és ezt írja ki:
stop (blue screen) error caused by a device or driver
You received this message because a hardware device, its driver, or related software has caused a stop error, also called a blue screen error. This type of error means the computer has shut down abruptly to protect itself from potential data corruption or loss. In this case, we were unable to detect the specific device or driver that caused the problem.
The following troubleshooting steps might prevent the stop error from recurring. Try them in the order given. If one step does not solve the problem, then move on to the next one.
Steps to solve this problem
Download and install the latest updates and device drivers for your computer
Scan your computer for viruses
Check your hard disk for errors
Steps to work around this problem
Warning
These steps are designed to address a particular problem but might do so by temporarily disabling or removing some functionality on your computer.
Remove any new hardware or software to isolate the cause of the blue screen
Restore your computer to an earlier state.

mi lehet a megoldás?

(#28811) pocokxx válasza sixpack89 (#28810) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Vagy driver, vagy hardver gond. Ha mostanában nem telepítettél semmi újat, akkor valószínű, hogy az utóbbi. RAM (pl Memtest)és HDD (HDsentinel) teszt első körben, aztán a többi kiderül.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#28812) vilmaboy


vilmaboy
őstag

az ultrawebnek van beépített honlapszerkesztője, mint pl a freewebnek?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#28813) GrandeP


GrandeP
őstag

Segítsetek, mert tanácstalan vagyok... ügyfél hivott...

Ennyit tudok....

üf:Nem megy ez a szar!!!!!

Én: Mi nem megy?

üf:Ez a szar, ez nem megy!!!!!!

Az első helyes megfejtő ajándékot kap.... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#28814) pocokxx válasza GrandeP (#28813) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem Facebook vagy YouTube lesz..:)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#28815) DonThomasino válasza GrandeP (#28813) üzenetére


DonThomasino
veterán

A win.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28816) vilmaboy válasza GrandeP (#28813) üzenetére


vilmaboy
őstag

eldugult a lefolyó a retyóban

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#28817) LeG3Nd


LeG3Nd
tag

Sziasztok!

Az asztali gépem pár napja megadta magát. Bekapcsolás után a ventilátorok felpörögnek, power led világít, és néha a hdd is felvillan, vagy csak halványan pislákol, de a monitoron nem történik semmi, és a winchestert hangját sem hallom. Pár hete volt már, hogy bekapcsolás után resettel újra kellett indítanom, mert ezt a hibát produkálta, de másodszorra probléma nélkül elindult. Az is megesett, hogy indulásnál nem ismerte fel az usb-s egeret.

Gigabyte GA31M S2L alaplapról és egy E5200 processzorról van szó. Nem oldja meg a problémát a CMOS reset, az sem, ha lehúzok minden meghajtót a lapról, próbáltam úgy is, hogy csak egy memóriamodult hagytam.
Ha kiveszem a videokártyát és az alaplapira próbálom kötni a monitort, a ventilátorok nagyon alacsony fordulaton indulnak el, de ilyenkor sem történik semmi más. Kötöttem hangszórót is a lapra, de nem csipog hibakódot indulásnál.

Alaplapot vagy processzort kell cserélnem? Úgy érzem, hogy cserealkatrészek hiányában kipróbáltam már mindent...

[ Szerkesztve ]

shorter of breath and one day closer to death

(#28818) #10726912 válasza GrandeP (#28813) üzenetére


#10726912
törölt tag

Sima ügy és egyértelmű:
Porszívó. Mond meg neki, hogy cseréljen hardvert és tolja újra az illesztő programot.

[ Szerkesztve ]

(#28819) spista222 válasza LeG3Nd (#28817) üzenetére


spista222
addikt

Vedd ki a procit is és rakd vissza.
Csak táp+proci+hűtője+alaplap+csipogó legyen bent, ha így memória nélkül sem csipogja ki a memória hiányát akkor valamelyik alkatrész e kis konfogból nem jó általában alaplap, táp közül valamelyik.

(#28820) Lunky88 válasza Goldmen75 (#28809) üzenetére


Lunky88
tag

Azt mondja egy FSP 400W ATX táp van neki.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#28821) Elvagyok válasza vilmaboy (#28816) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.Látod a pottyantósban nem volt ilyen gond. :R

Soha többé ...

(#28822) Elvagyok válasza GrandeP (#28813) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.Lehet hogy nem megy a gépe.Egy másik gépről írt. :R

Soha többé ...

(#28823) DeFranco válasza GrandeP (#28813) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hunyadi keserűvíz... :U

(#28824) Dzsino3


Dzsino3
csendes tag

Sziasztok, Wifi antenna ügyben lenne kérdésem hozzátok. Annyira nem értek hozzá, sajnos de megpróbálom elmagyarázni.
Nekem egy 2,4 Ghz es En Genius 2611p van, 600mw, pontosabban lásd.: http://www.wirelessnetworkproducts.com/hd28351.aspx

Ez az eszköz pl -80 stb ír ki nem pedig % ot, legjobb térerőt -1 el jelzi. Viszont nekem -80 nál már szaggat, sajna az eszköz, belső beépített antennája csupán, 10 Dbi es panelantenna, mely egyáltalán nem vált be, kis teljesítménye miatt, és
ez miatt egy külső antennára van csatlakoztatva, ha minden igaz gyári, Duble Biqad antennára, lásd.: http://martybugs.net/wireless/biquad/double.cgi

mely már gyakorlati tapasztalataim alapján, sokat használt, javult a jel, felhasználási területhez, jobbnak bizonyult, gyári panelantennájához képest legalábbis. Talán Duble Biqad, betekintési Kb 180% os szöge miatt is. Nekem főleg Internet vadászatra, kell a kütyü, és barátom szolgáltatója álltal adott egybeépített, gyári modem, és rúter 1 antennás eszköz jelének fogadására 2 födémen keresztül. Jelen pillanatban is, ennek az eszköznek a jelét fogom és jelével dolgozom.
Tudom egyszerű, adó teljesítményt növeld meg! Ez a válaszom, viszont sajnos erre.: (3 antennás rútert, azért nem akarunk utólagosan, rátenni, mivel csak szakértőnek érdemes piszkálni, mivel az egybeépített eszköznek, a rúter részét le kell tíltani, Modem részét és egyéb használható, és használatban lévő szolgáltatásait engedélyezni, és csupán ezekután lehet rátenni, a másik rutert és beálligatni, mely nem biztos hogy pár nap elteltével nem adja meg, hánnya össze magát, itt pedig egy stabil rendszer kell szükséges nekünk. Ezt egy, számítástechnikai eszközöket forgalmazó, javító és árusító jó barátom mondta.)
Ezért szeretnék maradni, annál a megoldásnál, hogy a meglévő rendszerem mellé, egy sokkal komolyabb, nagyobb antenna választok. 2,4 Ghz es de 24 Dbi es Sector sugárzó antennát, ajánlott aki állítólag wifi rendszereket épített ki, régebben. Mondván nem csak az adó teljesítményük jó, állítólagosan. Betekintési szöge viszont nekem elég, nem lenne szükséges a nagyobb belátási szögre így legalább kissé irányított a cucc. Egy 17 Dbi set tudok is 10eFt ért, csak ugye 24Dbi –set szeretnék igazság szerint, és sehol sem kapok, hiába is keresgélek, üzletekben nincs sector sugárzó. Tudjátok arról az antennáról van szó melyet az adótornyokban is használnak manapság.

Lényeg antennában nekem az lenne, hogy a kissebb kimenő teljesítményű, sima közelben lévő ruter jeleit is, viszonylagosan jól lehessen vele fogni?? Bár tudom, a kimeneti jelszint, azaz adó teljesítménye is nagyon fontos, (szinte a legfontosabb tényező) mivel a vevő teljesítményét hiába növeljük, a csillagos egekbe, antennával egyebekkel, ha az adó kicsit ad. Jelenlegi antennámmal kicsit szakadozik a net. Tehát PL ha.: 30% + vételi teljesítményt rádobna az eszközömre, a sector sugárzó, akkor már OK a dolog, és úgymond, meglenne a biztonsági tartalékom is.

En Géniusnak kimenő teljesítménye egyébként 600mw 6-26 Dbi ig húzható, tehát jó esetben, ha minden igaz és profi antennával tólnám, egy távolabb lévő torony jeleit is, el lehetne vele kapni. Hosszas keresgélés tanulmányozás után, én a 24 Dbi környéki, GRID ANTENNA AVAGY, SECTOR SUGÁRZÓ ANTENNA KÖZÖTT VACILÁLOK. Ha lehet, természetesen a Maximumot megcélozva antennában is, kb 24Dbi Ha valaki igazán profi ebben kérem segítsen nekem melyik antennát vegyem meg, esteleg akinek volt már, gyakorlati, tapasztalata azt is megköszönném.

Ha kérhetem a válaszotokat inkább e-mail címemre is írjátok meg, mivel ritkán nézek be a fórumra előre is köszi.
E-mail címem.: szalaizsoltistvan@freemail.hu
További szép napot.
Üdv.:Dszino3

További szép napot, kellemes pihenést, mindenkinek. Üdv.: Dzsino3

(#28825) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Ilyen kérdéssel bombáznak és még választ is kell rá adnom estig, úgyhogy saccoljatok pls... Adott egy laptop. I3 - 4GBram, 750GB 7200as winyó. Otthoni felhasznállásra, youtube, opffice, net, néha egy kis game.

Ha kicsierélik a hdd-t ssd-re, akkor a programok betöltőse és az oprendszer bootolása kb hány %-al fog gyorsulni?

Tudom hogy ezt még a bárányfelhők száma is befolyásolja az égen, de 4re visszajön és meg kell mondjam kb-ra.... :W mintha nem volna elég dolgom. a főnök valami rokona... érték kell ;] egyenlőre leráztam, hogy utánajárok

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#28826) DeFranco válasza vilmaboy (#28825) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Összességében a sebességnövekedés - hasraütve - ötszörös.

Az 1:20-as boot időből csinál 0:22-t, a programok azonnal indulnak. Ami viszont nagyot dob rajta, az az, hogy a párhuzamosság nem akadály, tehát amikor asztalt kapsz, de még puttyog valami háttérprogram, akkor te már használhatod a gépet rendesen, nem kell várnod, míg a HDD kikerregi magát. Plusz az elérési idő, plusz a random adatok... gyorsabb lesz látványosan.

De nézz meg egy SSD tesztet (Pl a samu 830-ét) ott ki van mérve rendesen, hogy mi mennyivel gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#28827) GrandeP válasza vilmaboy (#28825) üzenetére


GrandeP
őstag

Ha csak kb-ra érdekli akkor kb gyorsabb lesz... ;]

Még eddig senki nem hozta vissza h de szar lett a rendszer tőle...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#28828) Melack válasza vilmaboy (#28825) üzenetére


Melack
veterán

Ha rendesen karbantartják (értsd, félévente elviszik hozzád ;] ), akkor a gyorsulás kb 50%-os. Boot idő 10-25 másodperc között - az, hogy ez exhas infó, nem kell tudnia :DD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28829) Dell XPS válasza vilmaboy (#28825) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

HP topic-ban van egy videó teszt róla.....[link]

Üdv, Dell XPS

(#28830) vilmaboy


vilmaboy
őstag

5.1 erölködő bekötéséhez a számítógép seggéből ezek a kábelek kellenek ugye? Sajna spdif nincs.
- 2db stereo jack ---> Rca az első és a hátsó jobb és balhoz
- 2db mono jack --- > Rca a centerhez és a subhoz

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#28831) kornyiktamas válasza Goldmen75 (#28588) üzenetére


kornyiktamas
aktív tag

Amit írtál valami hasonlót linkelnél ami már össze van állítva? lehetőleg ne túl drágán :D

(#28832) DJ WOKKY válasza vilmaboy (#28830) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Nálam nem.
3db. jack-rca (sztereo) első,- hátsóhoz, majd a center, - subhoz. Működik.

(#28833) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Nem tudtok olyan fórumot ahol segítenek A pontból elhozni valamit B pontba ingyen mert úgyis arra van dolga? TV-be láttam annó nem hiszem, hogy ph-s volt, de a lényeg hogy pécsről kéne elhozni egy kulcsot pestre :D

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#28834) vilmaboy válasza DJ WOKKY (#28832) üzenetére


vilmaboy
őstag

a centernek és a subnak ugyanazon a kivezetésen megy ki a hang? Nem külön vannak? :F Milyen hagnkártya?

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#28835) pocokxx válasza b4sxe (#28833) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

PH!uvar hátha szerencsével jársz.

Illetve nem tudom, hogy még jár-e...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#28836) DeFranco válasza pocokxx (#28835) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Cipő? Megnézted?

(#28837) b4sxe válasza pocokxx (#28835) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Köszönöm :R

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#28838) pocokxx válasza DeFranco (#28836) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, nagyon jó a Rieker, de igazság szerint most bőr cipőm éppen van. Valami sportosabbat keresek...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#28839) DJ WOKKY válasza vilmaboy (#28834) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

SBO100-as típusú.
És már így használom több mint 5 éve.

(#28840) spista222 válasza vilmaboy (#28834) üzenetére


spista222
addikt

Mindig ugyanazon megy ki mivel 1 jack aljzat egy földet és két kimenetet tartalmaz.

(#28841) Dzsino3


Dzsino3
csendes tag

Sziasztok, Wifi antenna ügyben lenne kérdésem hozzátok. Annyira nem értek hozzá, sajnos de megpróbálom elmagyarázni.
Nekem egy 2,4 Ghz es En Genius 2611p van, 600mw, pontosabban lásd.: http://www.wirelessnetworkproducts.com/hd28351.aspx

Ez az eszköz pl -80 stb ír ki nem pedig % ot, legjobb térerőt -1 el jelzi. Viszont nekem -80 nál már szaggat, sajna az eszköz, belső beépített antennája csupán, 10 Dbi es panelantenna, mely egyáltalán nem vált be, kis teljesítménye miatt, és
ez miatt egy külső antennára van csatlakoztatva, ha minden igaz gyári, Duble Biqad antennára, lásd.: http://martybugs.net/wireless/biquad/double.cgi

mely már gyakorlati tapasztalataim alapján, sokat használt, javult a jel, felhasználási területhez, jobbnak bizonyult, gyári panelantennájához képest legalábbis. Talán Duble Biqad, betekintési Kb 180% os szöge miatt is. Nekem főleg Internet vadászatra, kell a kütyü, és barátom szolgáltatója álltal adott egybeépített, gyári modem, és rúter 1 antennás eszköz jelének fogadására 2 födémen keresztül. Jelen pillanatban is, ennek az eszköznek a jelét fogom és jelével dolgozom.
Tudom egyszerű, adó teljesítményt növeld meg! Ez a válaszom, viszont sajnos erre.: (3 antennás rútert, azért nem akarunk utólagosan, rátenni, mivel csak szakértőnek érdemes piszkálni, mivel az egybeépített eszköznek, a rúter részét le kell tíltani, Modem részét és egyéb használható, és használatban lévő szolgáltatásait engedélyezni, és csupán ezekután lehet rátenni, a másik rutert és beálligatni, mely nem biztos hogy pár nap elteltével nem adja meg, hánnya össze magát, itt pedig egy stabil rendszer kell szükséges nekünk. Ezt egy, számítástechnikai eszközöket forgalmazó, javító és árusító jó barátom mondta.)
Ezért szeretnék maradni, annál a megoldásnál, hogy a meglévő rendszerem mellé, egy sokkal komolyabb, nagyobb antenna választok. 2,4 Ghz es de 24 Dbi es Sector sugárzó antennát, ajánlott aki állítólag wifi rendszereket épített ki, régebben. Mondván nem csak az adó teljesítményük jó, állítólagosan. Betekintési szöge viszont nekem elég, nem lenne szükséges a nagyobb belátási szögre így legalább kissé irányított a cucc. Egy 17 Dbi set tudok is 10eFt ért, csak ugye 24Dbi –set szeretnék igazság szerint, és sehol sem kapok, hiába is keresgélek, üzletekben nincs sector sugárzó. Tudjátok arról az antennáról van szó melyet az adótornyokban is használnak manapság.

Lényeg antennában nekem az lenne, hogy a kissebb kimenő teljesítményű, sima közelben lévő ruter jeleit is, viszonylagosan jól lehessen vele fogni?? Bár tudom, a kimeneti jelszint, azaz adó teljesítménye is nagyon fontos, (szinte a legfontosabb tényező) mivel a vevő teljesítményét hiába növeljük, a csillagos egekbe, antennával egyebekkel, ha az adó kicsit ad. Jelenlegi antennámmal kicsit szakadozik a net. Tehát PL ha.: 30% + vételi teljesítményt rádobna az eszközömre, a sector sugárzó, akkor már OK a dolog, és úgymond, meglenne a biztonsági tartalékom is.

En Géniusnak kimenő teljesítménye egyébként 600mw 6-26 Dbi ig húzható, tehát jó esetben, ha minden igaz és profi antennával tólnám, egy távolabb lévő torony jeleit is, el lehetne vele kapni. Hosszas keresgélés tanulmányozás után, én a 24 Dbi környéki, GRID ANTENNA AVAGY, SECTOR SUGÁRZÓ ANTENNA KÖZÖTT VACILÁLOK. Ha lehet, természetesen a Maximumot megcélozva antennában is, kb 24Dbi Ha valaki igazán profi ebben kérem segítsen nekem melyik antennát vegyem meg, esteleg akinek volt már, gyakorlati, tapasztalata azt is megköszönném.

Ha kérhetem a válaszotokat inkább e-mail címemre is írjátok meg, mivel ritkán nézek be a fórumra előre is köszi.
E-mail címem.: szalaizsoltistvan@freemail.hu
További szép napot, kellemes pihenést, mindenkinek. Üdv.: Dzsino3

Létszíves ha valamelyikőtők, vágja a pitét 2.4 Ghz es Wifi ügyben válaszoljon rá. Ugyanis nem szeretnék egy számomra, azaz felhasználási területem, alaklmazására hasztalannak minősülő, antennát vásárolni. TUTIRA SZERETNÉK MENNI. Előre is köszi mindenkinek.

További szép napot, kellemes pihenést, mindenkinek. Üdv.: Dzsino3

(#28842) DJ WOKKY válasza spista222 (#28840) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Igen.
Egyszerű példa, a fülhallgató erre.
Csak a házimozim bemenetinél a megfelelő helyre kell csatlakoztatni az adott kábeleket.

(#28843) Dell XPS válasza Dzsino3 (#28841) üzenetére


Dell XPS
veterán

Hát ez kivételes, valóban...[link] :W

Üdv, Dell XPS

(#28844) AndrisBoy


AndrisBoy
aktív tag

Sziasztok.

Most venném életem első almás termékét, mégpedig egy Iphone 3GS avagy 4S-t.
3GS-ből mindenképp használtat vennék, mivel újat nem találtam már.

Ezért kérnélek titeket, hogy segítsetek, mire kell odafigyelnem?

Gondolok itt, baseband verzió, ios, wifi,gps működése.

Csak is gyári állapotút szeretnék, ami nincs jailbreak-elve, és buherálva.
Hogyan tudom ezeket kideríteni?

Köszönöm előre is kollégák :R

ui.: iphone tulajok fórumban is feltettem kérdésem,csak ott elpoénkodták idáig... (=

[ Szerkesztve ]

•°o.OO.o°•

(#28845) Dell XPS válasza AndrisBoy (#28844) üzenetére


Dell XPS
veterán

Akkor menjél vissza, és tegyél rendet a "fejekben",,,,, :)

Üdv, Dell XPS

(#28846) AndrisBoy válasza Dell XPS (#28845) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

fejek rendbetéve, de ittis kaphatok választ :P

•°o.OO.o°•

(#28847) Dell XPS válasza AndrisBoy (#28846) üzenetére


Dell XPS
veterán

természetesen kaphatsz (bár erre nem sok esélyed), de mégis felháborító, hogy erre szakosodott fórum nem reagál...... tele minden titulussal.....szóval, meglátjuk :P

Üdv, Dell XPS

(#28848) ggabor55


ggabor55
csendes tag

Sziasztok! A bekapcsológomb megnyomásától számitva kb. 2,5 perc után kerül a gépem használható állapotba. Arra gondolok, hogyha elindítok egy böngészőt akkor az nem fél perc után nyílik meg, hanem majdnem azonnal. A gép teljesen új, i5-ös proci, 4GB RAM. a HDD viszont csak 5400RMP-es, de nem hinném, hogy eddig kellene hogy tartson az indulás. Win7 Ultimate, és az automatikus indításban csak a legfontosabbakat hagytam benne: skype, vírusírtó, hang- és grafikus vezérlők. Kb. 1 hónapja lett ez a rendszer feltelepítve, de már az elejétől kezdve lassúnak éreztem. Az asztali gépem, amin kb. 2 éve van ez az oprendszer, és hardverileg gyengébb jóval gyorsabban bootol használható állapotba. Hol keressem a hibát? Ennyire lassú lenne a HDD? Köszönöm!

(#28849) Jorus válasza AndrisBoy (#28844) üzenetére


Jorus
nagyúr

Baseband csak JB-nél számít, a többi fícsört meg mindenképpen érdemes kipróbálni, ha használt cuccot veszel. Ugyanakkor, ha van keret 4S-re, akkor a 3GS-t felejtsd el, legújabb iOS már most is csak korlátozottan támogatja, nincs már túl sok frissülő alkalmazás rá, meg úgy általában véve régi típus - 3 és fél éves - használtan kapható már csak, akksiproblémák is simán előjönnek már ennyi használat után. Szerintem i4-ben van i4S-ben gondolkozz.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#28850) AndrisBoy válasza Dell XPS (#28847) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

akkor nem csak én látom így :DD :R köszi azért

•°o.OO.o°•

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.