Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142941) Jarod1 válasza inf3rno (#142940) üzenetére


Jarod1
addikt

Ja, és ha nem használsz fel 1 jegyet vissza is tudod váltani...

van egy olyan opció hogy felhasznált, lejárt jegyek , arra rá tapizol és újra tudod venni azt a jegyet gyorsan.

(#142942) Aryes válasza Jarod1 (#142939) üzenetére


Aryes
nagyúr

A Simple-ben egy jegy annyiba kerül, amennyibe, vagy erre is jön vmi kényelmi díj ( :W ), mint az autópálya matrica vagy a parkolás esetén?

(#142943) HoaryFox válasza Aryes (#142942) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Ugyanannyi, nincs különbség.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#142944) Aryes válasza HoaryFox (#142943) üzenetére


Aryes
nagyúr

Már tudom, kipróbáltam! :DDD De köszi! :R

(#142945) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!

Valamiért a szövegmező fölötti kurzor fehér szokott maradni, és ha épp a lap is fehér, akkor ugye nem látni (akkor szokott helyrejönni, ha kijelölök valmait).
Ezt hogy lehet orvosolni?
(Win11, Legion 5 laptop)
Köszike!

(#142946) BiP válasza megint én (#142945) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, nyüglődik a nagyi? :)

(#142947) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

A Win frissítés után (legalábbis így tűnik) Chrome böngészőt használva random kb fél óránként elmegy a net. Egyszerűen csak tölt és semmi nem megy tovább a böngészőben. Ez 15-20mp után helyreáll, vagy ha bezárom vagy újraindítom a Chromot akkor rögtön. Valakinek volt már ilyen problémája?

Válaszotok előre is köszönöm! :R

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#142948) Pyttawrx válasza GoTReX (#142947) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
A chrome friss?
Az hogy elmegy a net mit takar? Pl ha olyankor megnyitsz pl egy edge böngészőt, ott megy a böngészés?

(#142949) GoTReX válasza Pyttawrx (#142948) üzenetére


GoTReX
őstag

Kiegészítem a tegnap leírtakat. Futott háttérben egy letöltés és ott láttam hogy ilyenkor ott is 0 B/sec tehát nem csak a Chroméban áll le. Frissítés előtt semmi ilyen nem volt a frissen telepített rendszeren, azért gyanakszom arra.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#142950) kisselandras válasza total90 (#142932) üzenetére


kisselandras
senior tag

-kicsit utána néztem ennek bővebben s meg is lett a gond okozója
Windows frissítés okozta mivel az nálam ki volt kapcsolva jó ideje hogy el kerüljem az esetleges hibás adatokat

#142933Csupingo sajnos nem mert windows volt a hibás

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#142951) Pyttawrx válasza GoTReX (#142949) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez wifin van? Ha leszeded azt a win updatet ami okozhatta?

(#142952) GoTReX válasza Pyttawrx (#142951) üzenetére


GoTReX
őstag

Szia!

A PC vezetékkel kapcsolódik a routerhez. Nem tudom mi okozhatja, de friss telepítést követően nem áll fenn a probléma. Lehet IP vagy nem tudom... Megpróbálok még egy vírusírtót, de rettentő bosszantó. Stream kizárva vagy akár élő chat.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#142953) HoaryFox válasza GoTReX (#142952) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Nem töltött le véletlen valamilyen "újabb" drivert a Windows Update a hálókártyához? Nem lennék meglepve.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#142954) GoTReX válasza HoaryFox (#142953) üzenetére


GoTReX
őstag

Hát sajnos ezt nem tudom. Alaplapi integrált lankártya van benne. Kipróbálhatom végülis az alaplapi driver újratelepítését. :) Nagyon irritáló tényleg Random elmegy a net és 10-20mp makkolás hogy jöjjön vissza. Mobilok szintén ezt a netet használják, Android és Apple is és ott semmi ilyen nincs az eszközökkel, Xbox sem csinál ilyet tehát valami PC lesz.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#142955) HoaryFox válasza GoTReX (#142954) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Meg tudod nézni, hogy csinált-e valamit:
Gépház - Windows Update - Frissítési előzmények és akkor ott kell lennie a driver frissítéseknek is
(Angol Windows-al vagyok körbevéve, nem tudom, magyarul pontosan hogy van :B )

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#142956) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Sziasztok, hallókészülékekkel kapcsolatban melyik fórumon érdemes kérdezni/olvasgatni? Nem találtam semmi ilyesmit...
Előre is köszi a tippeket!

(#142957) RandomName válasza hajraolaj1 (#142956) üzenetére


RandomName
aktív tag

Tudtok olyan ingyenes offline videókonvertert, amivel újabb Samsung tv-re lehet a régi családi avikból nézhető formátumot csinálni?

"A logout olyan mint egy joghurtkultúra... bedobod a bejegyzést, és minimum 8, maximum 24 óra múlva minden tag a téma egyetemi szintű szakértőjévé válik." By: DeFranco (2016)

(#142958) NasCa


NasCa
tag

Sziasztok!

Steam-es játékot szeretnék képernyő fordítóval futtatni (angolról magyarra), milyen program létezik erre?

(#142959) Cs1csó válasza NasCa (#142958) üzenetére


Cs1csó
félisten

pl. HandBrake, gondolom x264 formátum lenne a jó? Avidemux?

(#142960) Aryes válasza RandomName (#142957) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én mostanában mindenre ezt használom:

Videopad video szerkesztő (ingyenes)

Úgy tudom ez a verzió, amit linkeltem, otthoni (magáncélú) használatra ingyenes, és szemben a Windows Store-ból letölthetővel, később sem lesz próbaverziós.
Külön kodek pakkra esetleg szükség lehet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.