Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141890) Redplee


Redplee
senior tag

Sziasztok. Egy érdekes jelenséget tapasztalok néha, vajon merre induljak hibakereséssel?
Néha, random, egy másodpercre, a kijelző egyes részein fekete pixelek jelennek meg. Pl a fél képernyő ilyen kockás lesz, de csak egy pillanatra. Jellemzően akkor, ha az egérrel pl görgetek fel vagy le. Ritkán, mondjuk napi 1x van ez és amúgy semmilyen problémát nem okoz mert csak arra a pillanatra ilyen amikor elkezdtem a görgetést.
VGA-ra gondolnék alapból, de lefuttattam már rajta mindenféle teszteket (RTX3070 egyébként) és a stressz teszteket simán hiba nélkül hozza.
Csináltam a windows gyári memória tesztelésével memória tesztet is, teljesen OK... Hardver változás nincs a gépben, évek óta nem került be semmi új.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.