Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137861) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Korábban a céges laptop érzékelte mindkét monitoromat, most az usb-c - dp kábelen megjelenítendő monitort nem mutatja, a hdmi-hdmi okés.

Vadi új kábel, nem tudom mi lehet a gond.

Kihúztam, újra bedugtam, váltogattam a monitornál is, hogy hdmi 1-2 vagy dp-t jelenítsen meg, semmi egyszerűen.

Tökéletesen be volt állítva, hogy a saját gépemen is és a céges gépen is ha bekapcsolom, akkor megy a 2 monitoros setup, de a feleségem állítólag nyomogatott valamit, hogy a második monitort kapcsolja ki, mert őt zavarta. (Ez lenne most az a monitor, amelyik nem működik a cégesről.)

Elnyomhatott valamit egyáltalán?

Iszonyat idegesítő lenne, ha variálnom kellene minden egyes alkalommal a kábeleket, hogy mikor a céges laptopot akarom használni, mikor meg az itthoni gépet..

Köszi szépen előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.