Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2045) Longeye


Longeye
tag

Ja! Bocsi, Már látom nem aktuális. Csak rég nem voltam erre és most sorjában olvasom végig a hozzászólásokat.

A polc még mindig a falon van, nem volt időm felületkezelni, de lassan lesz rá időm és megcsinálom.

A padlásunk fafödémes és fejünkbe vettük, hogy nyáron "lakhatóvá tesszük". Csak néhány limlomot szeretnénk felpakolni, nem túl nehéz dolgokat, de nem tudom mivel fedjem be, hogy biztonsággal ráléphessek. A baj az, hogy nincs normális padfeljárónk, csak egy kb. 50x50 cm-es lyuk. (Én simán felférek persze rajta, de anyósom beragadna :)
Ez gyakorlatilag kizárja az osb lapot, mert az szélesebb. Én deszkákra gondoltam, s már annyit tettem is a cél érdekében, még ősszel, hogy az építkezésből megmaradt raklapokat szétszedtem és a használható deszkákat felhordtam belőle. A dolgo működik, de ez csak 5-6 négyzetméterre elegendő, nekem pedig vagy 40 négyzetméterre kellene.

A kérdésem tehát a következő: Milyen méretű deszkát szerezzek be, hogy lehessen biztonsággal járni és pakolni rajta? A gerendák 80-90 cm-re vannak egymástól. Ekkora távolságokat kellene áthidalgatnom. No meg persze az ár is lényeges.
Meg ha tudtok más megoldást, az is érdekel.

A válaszokat előre is köszönöm.
További szép napot mindenkinek!

/* Egy lelkes kontár */

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.