Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49501) lacafaca válasza Parci (#49499) üzenetére


lacafaca
őstag

ja...én is :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#49502) Parci válasza lacafaca (#49501) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindenesetre én 200 elpakolt/felépített tonna fölött járok sk az elmúlt másfél évre :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#49503) t72killer válasza #20749568 (#49411) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mintha a meghozott szabályokat direkt megszegők büntetési tételeiről/felelősségéről ment vna a diskurzus. Nagyonis idevág.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#49504) lacafaca válasza Parci (#49502) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor már értem miért hiányzik a fél arcod :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#49505) daneel_hu válasza Parci (#49495) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szólsz... megyünk. :)

(#49506) #16729600 válasza Parci (#49500) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ilyen az ha valaki megvan győződve arról hogy mindenhez, mindenkinél jobban ért ebben az univerzumban és hogy a hivatali klotyóba a papírbeszerzés sem valid az aláírása/jóváhagyása nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#49507) #16729600 válasza lacafaca (#49504) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jól beleillenétek a tanyasi körzetünkbe, hétvégi ügyeletek után azt hallgatom , hogy Günther levágta a féllábát steellel, Hansit meg szájba rúgta a ló, megharapta a tehén. :D

(#49508) daneel_hu válasza Parci (#49487) üzenetére


daneel_hu
addikt

"...kényelmes gondolat mindenesetre, eléggé leveszi a felelősséget az ember döntéseiről :)"

:D
Jó kis mondat.
Pakoljuk hozzá a vallást (főleg az eleve elrendelést) és másodsorban az ezoteriát is.
A vak hit az eü-renszerben a saját felelősségünk nélkül, na kb az is ilyen. :R

(#49510) Asbee válasza Wn2tl (#49497) üzenetére


Asbee
veterán

Az embereknek úgy általánosságban elege van az egészből. És mivel kevesen tapasztalnak súlyos esetet a környezetükben, ezért tesznek rá sokan, amikor lehet. Ez nem a Gödény miatt van. A járvànynak van egy felfutása. Nem a gödény hülyeségei miatt, vagy a focimeccsek előtti őrjöngések miatt indult be. Ez a nyári dolgok számlájára irható. Ott megindult a terjedés, jött az iskola, mindenki viszi és vitte minden fele. Míg tavasszal, amikor nem volt lehetőség arra mint nyáron, csoda volt ha valakinek az ismerősei között volt fertőzött, most az a csoda ha valakinek nincs olyan ismerősei közöttaki már ne kapta volna el, vagy nincs most benne. Ez sem a Gödény miatt van. De be is fejeztem ezt a témát, unalmas ennyit beszélni róla. Még a mostani helyzet sem lenne kritikus, ha nem lenne ilyen becsődölt egészségügyünk. A covid osztályok sorban telnek meg, osztályokat zárnak le fertőzés miatt. Nem tudom mi lesz ha tényleg bedurvul még jobban, mert lassan már ezzel sem bírnak.

[ Szerkesztve ]

(#49511) daneel_hu válasza Asbee (#49510) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem a magyar lakosság 99%-a azt sem tudja ki az a Gödény.

(#49512) andor80 válasza daneel_hu (#49511) üzenetére


andor80
senior tag

És pontosan az a paraszt maradék pár százezres tömeg elég is országosan szétszórva ,hogy tökletesen széthordja a vírust..

/paraszt nélkül is ugyanazt jelenti... ;) Parci/

[ Módosította: Parci ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#49515) lacafaca válasza #16729600 (#49507) üzenetére


lacafaca
őstag

:))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#49516) S e t h válasza daneel_hu (#49511) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sokkal könnyebb egy nevesíthető ellenség ellen harcolni, mintsem egy láthatatlan ellen.
Nem Soros miatt jönnek mindenfelől a migránsok, nem Gődény okozta a járványt, de így van neve, arca, manifesztálva a gyűlölet tárgya.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#49517) lacafaca válasza S e t h (#49516) üzenetére


lacafaca
őstag

így van...nem más, mint egy paraszt a főni sakktábláján, elő fogják venni, amikor szükségük lesz rá

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#49518) #16729600


#16729600
törölt tag

Megjött a tesztünk: neg. Holnap indulunk. Aki szeretné határgondok nélkül ráhelyezni a mellékvesémre egy baseballütőt, az még most tépjen sorszámot. :)

(#49520) #16729600 válasza #20749568 (#49519) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jah és hozhatok 2 karton erőspistát, meg vagy 10 rúd téliszalámit és pirospaprikát.Teljesen rá vannak indulva ezekre a helyiek ( tudják mi a jó ) :)

(#49521) Ricardo válasza lacafaca (#49491) üzenetére


Ricardo
félisten

Tudom olvastam. De a logikádat követve teljesen felesleges amit most csinálsz, mert a születésedkor elrendeltetett a sorsod. Innentől kezdve teljesen mindegy mit csinálsz. Nem azért vagy most jobban mert így élsz, hanem mert ez van neked megírva életednek erre a szakaszára.

(#49522) lacafaca válasza Ricardo (#49521) üzenetére


lacafaca
őstag

ez a sorsom, nem kérdőjelezem meg soha amit rám mér, simán elfogadom...sokkal könnyebb, mint mindig mindenen aggódni, hidd el :) (amúgy nem vagyok templomjáró, nem csípem a vallásokat, gondolom tudja mindenki miért)

szunya1 ha az enyémből vinnél nekik (pistát, 10 éve szedem ugyanazt a chilimagot és brutáljó lett az idei) a taknyukon csúsznának következő napokban a faluban és a feleséged ütne esténként a sok delikvens miatt

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#49524) HellGreg válasza Ricardo (#49521) üzenetére


HellGreg
őstag

Olvasva ezeket, hirtelen azt hittem, hogy a reformátusok topikjában vagyok :DDD

(#49525) Ricardo válasza lacafaca (#49522) üzenetére


Ricardo
félisten

Persze vannak dolgok ami ellen felesleges küzdeni, de mindenbe beletörődni hogy " ez a sorsom" az a másik véglet.

(#49526) #16729600 válasza #20749568 (#49523) üzenetére


#16729600
törölt tag

Igaz és jó ötlet. Bár ezek megrendelések. Már egy hete gyülnek a kérések, mert ugye mindenki tud mindent, azt is hogy utazunk. Erőspistára annyi a megrendelés ált., hogy egy helyen nem is tudom megvenni, ráadásul a pénztárosok hülyének néznek mindig. :) De hogy ON is legyek, az egynapos teszt háromnapos lett. Itt is akadozik a gépezet rendesen.

(#49527) lacafaca válasza Ricardo (#49525) üzenetére


lacafaca
őstag

próbálok a lehető legjobb ember lenni és a legtöbbet adni másoknak, más nem nagyon érdekel...lehet ez az én sorsom...és elfogadom. :)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#49528) Ricardo válasza lacafaca (#49527) üzenetére


Ricardo
félisten

"próbálok a lehető legjobb ember lenni és a legtöbbet adni másoknak,"

Ez egy jó szemlélet. :K

(#49529) #16729600


#16729600
törölt tag

Ne támadjatok be pls, én csak megosztom az Astrazeneca vakcina teszteléséről frissen érkezett hírt.
[link]

(#49530) ubyegon2 válasza daneel_hu (#49505) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na ilyen az igazi ellenállás! Jól szétflexelitek Parci nehezen felhúzott falát, alpesi kolléga meg meghívta a hegyi legelőre, ahol majd tehén rágcsálja meg és ló helyez orcájára patkótetkót! Talán a lábát is levágják stillel. :DDD ;] És biztosan kap még majd ajánlatokat!

(#49526) szunya1

Erről jut eszembe, Germánoknál reptéri teszt eredménye 2 nap, de ma este azt mondták, olyan kevés utas van, hogy egy nap alatt meglesz az eredmény. BP-Frankfurt járat

[ Szerkesztve ]

(#49531) Ezekiell válasza #16729600 (#49529) üzenetére


Ezekiell
veterán

Miért támadnánk be? Normális forrás, fontos/érdekes cikk, még ilyet bármikor :K

A cikk semmit se ír róla, így fogalmunk sincs, hogy a halálnak köze van-e a teszthez vagy sincs (egyátalán megkapta-e a vakcinát, azt se lehet tudni). De mivel folytatják a kísérletet, így vszeg (tippre) nem a vakcina okozta a halált.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#49532) ubyegon2 válasza daneel_hu (#49511) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Max, de ha én itt nem olvasok róla, tuti nem hallottam volna másoktól. No és aki hall róla? Az akkor már be is veszi, amit mond? A lószart. Aki fogékony az ilyenekre, az beveszi, de én már tavasszal is sok marhaságot hallottam, de gödényről akkor sem. Én belenéztem egy YT videojába, mert annyira sztárolták itt, de szerintem a bevezetőt se néztem végig.....dehogy pazarolom ilyen marhaságokra az időmet! Túl nagy hatást fentiek miatt sem tulajdonítanék annak az embernek, Lenkeyről is hallottam, szegény Gyurcsók mesterről is, aki azóta betegségben elhunyt..... Ilyenek mindig lesznek és olyanok is, akik fogékonyak erre. Mások meg nem. Ennyi ez a történet.

(#49527) lacafaca

Csak nem megreinkarnáltad Terézanyát!? :Y

[ Szerkesztve ]

(#49533) Drizzt válasza Ezekiell (#49531) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sot, azt irjak benne, hogy valoszinuleg az adott resztvevo placebot kapott, kulonben felfuggesztettek volna a trialt, de nem fuggesztettek fel, megy tovabb valtozatlanul. Viszont reszleteket nem arulhatnak el. Kivancsi vagyok csak ideiglenesen-e.
Ha meg osszefugg a halala az oltassal, akkor meg ez az oltas kuka. Viszont a jelek nem erre utalnak.

I am having fun staying poor.

(#49534) syberia válasza #16729600 (#49529) üzenetére


syberia
veterán

Dél-Koreában 5 ember az influenza oltás után halt meg, ez is friss hír.

"Authorities said there was no reason to believe the deaths were linked to the vaccine" -Ezek szerint a lakosság hülyítése nem magyar sajátosság.

(#49533): Ha nem hal bele akkor oltást kapott, ha belehal akkor placebot. Nem kell túlgondolni, hazudnak.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#49535) #16729600 válasza syberia (#49534) üzenetére


#16729600
törölt tag

Sajnálatos. A hírrel ( saját linkelésem ) nekem csak annyi bajom van, hogy a szokásos semmi konkrét információt nem tartalmazó halmazba tehető. Több transzparencia kellene, mert az ilyentől indul be az 'ötletelés, fejvakargatás.

(#49536) lacafaca válasza ubyegon2 (#49532) üzenetére


lacafaca
őstag

képtelenség, 27 voltam mikor meghalt :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#49537) Parci válasza syberia (#49534) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ha hazudnak és aztán százmilliók kapják meg élesben, akkor..? Mi az elgondolás emögött?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#49538) t72killer válasza Asbee (#49510) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekem abból van elegem, hogy járvány van. És miért van járvány? Mert a lakosság x%-a képtelen alapvető higiéniai normákat betartani, illetve járvány ide vagy oda egymásnyakábahányós bulikba jár.

Egyetértek, a nyár alapozott meg ennek. Hogy hogyan lehetett volna akkor kinyírni a vírust, nem tudom - a tömegnyomor Balcsi és a Djokovid-os horvát Ischgl helyett kellett volna egyénibb nyaralási módok felé terelni a népet. Mindenkinek kell a kimozdulás nyáron, csak rohadtul nem mind1, hogy a lángososnál előtted nyomuló bikinikötőjébe beleakadsz, vagy olyan helyen vagy, ahol a legközelebbi ember 50méterre található.
A nyári vaskos alapot meg instant ráeresztették az iskolákra és a tömegközlekedésre - engem csak az lep meg, miért ilyen későn látjuk az eredményt.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#49539) syberia válasza Parci (#49537) üzenetére


syberia
veterán

In a statement, a spokesperson from the University of Oxford, which is developing the vaccine with AstraZeneca, said “there have been no concerns about safety of the clinical trial” after an assessment of the case in Brazil.

A vakcina gyártója szerint minden rendben van. Az esettel kapcsolatban nem bontották ki az igazság minden részletét, számomra ez sem hangzik megnyugtatóan.

https://howbad.info/

(#49540) Drizzt válasza syberia (#49534) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem ha igazan hazudni akarnanak, akkor egyszeruen nem lett volna hir, hogy meghalt volna valaki. Azzal mit nyernek, ha azt mondjak valaki meghalt ahhoz kepest, mintha elhallgatnak, letagadnak?

I am having fun staying poor.

(#49541) #16729600 válasza t72killer (#49538) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hogy miért van járvány? Mert ilyen a törzsfejlődés és az evolució. Nincs olyan történelmi korszak, amikor nem volt járvány és az emberiség jövője is még sok pandémiás időszakot fog hozni. Ez egy ilyen game.

(#49542) daneel_hu válasza t72killer (#49538) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Nekem abból van elegem, hogy járvány van. És miért van járvány? Mert a lakosság x%-a képtelen alapvető higiéniai normákat betartani, illetve járvány ide vagy oda egymásnyakábahányós bulikba jár."

Ez akkor is meglesz amikor lesz egy engedélyezett vakcina.
Számos országban nem lesz kötelező, ez borítékolható.

(#49543) syberia válasza Drizzt (#49540) üzenetére


syberia
veterán

Az elhallgatás felért volna egy beismerő vallomással. Egy fiatal orvos halálát eltitkolni egy metropoliszban? :N

(#49535) szunya1: Remélhetőleg gyorsan tisztázódik, mert az nagyon nincs rendben hogy ilyen fiatalon meghaljon valaki. :(

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#49544) Drizzt válasza syberia (#49543) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ebben az uj cikkben amit hoztal az van, hogy Covid-19-ben hunyt el, s nem kapott a kiserleti oltasbol. Ez elegge konnyen elofordulhat, mert eleg nagy aranyban kapnak placebot a resztvevok. Sot, az is elofordulhatna, hogy ugy hal meg valaki covidban, hogy beoltottak ellene valamelyik kiserleti oltassal. Ez azt jelentene, hogy biztosan nem 100%-ig hatekony az oltas. Ami szinten nem elhanyagolhato valoszinusegu esemeny. Viszont itt minden eddigi info arra utal, hogy nem ez a helyzet.

De szerinted ha egy ember halalat nem lehetne eltitkolni, akkor a halala okat miert lehetne? Egyebkent en is azt gondolom, hogy tok felesleges titkolozni, mert elobb, vagy utobb az igazsag utat tor maganak. De szerintem ez itt mar meg is tortent.

I am having fun staying poor.

(#49546) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]
Tíznél több idős beteget kellett egyik este áthordanunk egy budapesti kórház krónikus osztályáról egy nagy tömb sürgősségi részlegére. Nem értettük, miért kell a néniket hirtelen kirántanunk a helyről, ahol már megszokták az ellátást” – meséli egy mentős. A betegek a kórteremben kapták el a koronavírust, elkülönítésükre azonban helyben is lett volna mód. Helyette az amúgy is leterhelt mentősök hordták teljes védőfelszerelésben a zavarodott öregeket egyik helyről a másikra, és hagyták őket éjfélkor, muzeális hordágyakon, a folyosón.
Retinámba égett, ahogy egyikük csak feküdt, és közben nagy plüssmaciját ölelte szorosan magához
– mondja. Próbálta az irányítást megkérdezni, mire volt jó az akció, de nem kapott választ.

A magyarázatot talán a kórházakban zajló kapkodó átalakításokban kell keresni. Telítődnek az elsődleges járványkórházak, megy az ad hoc átszervezés. Az egyik budapesti intézményben úgy tudták megoldani a fertőzöttek elkülönítését, hogy egyesével helyezték el őket a sokágyas kórtermekben, ehhez viszont hely kellett, így a hetven beteget ellátó belgyógyászatot kiürítették.

Másutt is állandó rögtönzési kényszert okoznak a központi utasítások. Egy vidéki kórházban a nővérek az elmúlt hetekben többször is tologatták a betegeket és a bútorokat az osztályok közt – az onkológián fekvőket pont esőben gurították egyik pavilonból a másikba. Néhányan még ezért is hálásak voltak, mert így legalább integethettek a hetek óta nem látogatható rokonoknak.

(#49547) Asbee válasza t72killer (#49538) üzenetére


Asbee
veterán

Nem, nem ezért van járvány. Ez a járvány kezelésének hiányosságai. De nem csak emiatt tud terjedni. Ez is egy fő oka, az biztos. Amikor bejut egy kórházba egy otthonba, ott sem bulikáznak, nyalják körbe egymást mégis terjed ezerrel, pedig tudjuk hogy tarol ott.

(#49548) perempe


perempe
addikt

(#49549) t72killer válasza Drizzt (#49544) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mármint egy nem elhanyagolható mortalitású és annál több egyéb komplikációval járó kórra úgy tesztelnek embereken oltást, hogy a tesztalanyok felének placebót adnak majd megfertőzik őket:Y?

Korona+fiatal tesztalany esetén ez nem óriási kockázat, de így fejlesztették volna az ebola-oltást vagy egy sor nem kicsit halálos nyavaja vakcináját:Y?

Két dolgot tudok elképzelni: korábban fertőződött és már későn kapta az oltást, vagy az oltás nem ér semmit.

Az 5halottas influenzaoltásos koreai fiaskó meredek, az indoklás is gyanús. Amikor influenzaoltást vettem fel, nem rémlett, hogy a hűtőből szedte volna elő a doki. Mindenesetre egy széles körben terjesztett oltásnál a millióból egy halott is teljes mértékben elfogadhatatlan.

#49547: igen, ott is terjed. Vannak felesleges kontaktok amik nulla veszteséggel hanyagolhatók lennének és van, ami muszáj. Hibáztatni azokat hibáztatom, akik fullba tolják a feleslegest, mert nélkülük lehet el se jut sok problémás helyre a cucc.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#49550) HellGreg válasza t72killer (#49549) üzenetére


HellGreg
őstag

Tavaly a gyereknek váltottam ki a fizetős influenzavakcinát, és hűtőben kellett tárolni, amíg be nem lett adva. Nem annyira volt szigorú, hogy hűtőtáskát is adtak volna, mint egy másik oltásnál, hogy a hazaút idején is hűtve legyen, de otthon hűtőbe kellett tenni, még meg is kérdezték, mennyi idő, míg hazaérek. Mondtam, 20 perc. Az belefért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.