Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230262) fulton válasza cousin333 (#230260) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm az infot. Tehát ha jól értem aláöltözet mindig tanácsos az izzadság elvezetése miatt.

Most voltam este tekerni egyet az uj cuccban. Direkt nem vettem fel aláöltözőt. Csak a Reload kabát és a kellys thermo nadrág. Sapka es csősál kesztyű. Tényleg működik a kabát, a nadrág, valahogy jobban bírja csapatja az ember neki, mintha a vérkeringést is serkentené vagy fene tudja..(lehet placebo de jobb az egesz testem közérzete). Pici melegítés után, 15 percig ilyen 28-32 tempoval mentem hogy üzemi hőfok is legyen be is értem a célhoz aztán fordánc vissza. 9 fok van kint. Nem fázott vagy járt át a hideg egy pillanatig sem. De izzadtam eléggé a kabát alatt ahogy melegedtem befele. A kábát jól zár sehol nem éreztem h a testem érné valami. Azt is nézegettem hogy ha hozzá hozzá nyomkodom a kabátot a testemhez, hideg érzet lesz e, de nem volt (egyedül a cipzár). Érdekes, egy vékony kabát magában és mit véd 30 as temponál...
30 perc tekerés után úgy gondolom izzadást kivéve 9 fokon pipa (ha tovább maradok sincs fázás úgy gondolom). Magában a kabát használhatatlan az izzadás miatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.