Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#192750) Hachiko95 válasza Hachiko95 (#191331) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Végül az említett Smart Sam Plus DD 26x2.1 lett. Contival ellentétben ez drótos, kicsit fura formája volt egyik felén egyik felé, másik felén másik felé dőlt. Ráraktam a felnire szárazon ez sem akart beugrani, leeresztettem kapott egy kis szappanos vizet, kellett neki nyomás rendesen, de szépen elkezdett pattogni. Gyorsan végignéztem a felni perem fölött az oldalfal vonalat, mindenhol felette volt, megpörgettem és szép egyenes.

Eddig kb. 100km van benne, 3 bar nyomáson elég jól gurul aszfalton a középső szinte folyamatos minta miatt, ilyenkor csak az ér le. Finom suhanó hangja van.
Enyhe terepen el lehet közlekedni vele ilyen nyomáson. Keményebb terepen muszáj leereszteni 2.0/2.2-n próbáltam, úgy már rendesen terül és van tapadás, komfortosabb is.
900 gramm körül van egy gumi, nem éreztem, hogy hátrány lenne a súlya, lassú mászásnál is jó volt. Az előző gumi 700g fölött volt kopottan.

Szerk.: Egyébként az ebike nagyon korrekt volt, mindkét alkalommal az első email után megindították a csomagcserés folyamatot, sőt a drágább Schwalbe gumikra sem kellett ráfizetnem, úgyhogy ez a 2 csere egy extra forintba sem került.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.