Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#192715) parandroid válasza Teasüti (#192710) üzenetére


parandroid
nagyúr

50 éve nem elektronika vezérelt _mindent_ az autókban. Én direkt nem vettem autót, hanem lízingelem, a díjban benne van minden szerviz, beleértve a kopó alkatrészeket is, vizsgadíjakat, mindent. Most voltam egyéves szervizben, alá sem kellett írnom semmit, csak odaadtam a kulcsot, kaptam egy tesztautót, hogy addig játsszak vele, amíg végeznek, mire visszaértem, készen is voltak. Kulcs vissza, tschüss, schönen Tag noch, bis nächstes Jahr!

A másik autóm idén lesz hétéves, az sem járt még márkaszervizen kívül sehol - most cseréltek rajta fékbetéteket, egy belépő szintű bicikli árát otthagytam érte, de eszembe nem jutott volna az autó fékeivel játszani, főleg, hogy egy rakás hárombetűs rövidítésű technológia épül rájuk.

Persze, ez a hanyatló nyugat, de volt nekem anno autóm a nyugat-balkánon is, és az is szakszervizbe járt - vicces módon vonóhorgot is ott kapott, mert arra még tetettem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.