Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166201) woodworm válasza jjeahh (#166189) üzenetére


woodworm
veterán

Van, csak a te felhasználói szinteden nem látod. Volt itt pár hete egy új kerékpárt kereső és azt mondta, hogy a trekking geoját érezte első ráülésre kényelmesnek. Egy kezddőnek, alkalmanként túrázónak hiába ecseteled a monti sportosságát, nem fogja érezni az előnyét.
Bár itt vagyok a topikban, nem megyek túl sokat. Jobbára aszfalton, mezőgazdasági földutakon és folyótöltésen mozgok, de én is elégnek érzem magamnak a (cross)trekkinget, nem hiányolom sem az outit, sem a montit, sem a gravelt.
Három éve a Mali kb. 140k volt, nem igazán találtam hasonló felszereltséget jobb árban, többet költeni pedig nem akartam rá egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#166202) nmate91 válasza 6030D (#166200) üzenetére


nmate91
tag

Ha nem is ősszel, de télen szoktak lenni és továbbra is lesz szerintem. Akkor vettem a Bianchit is fillértekért. Ilyenkor is lehet kifoni, csak van mittomén hetente 1 ilyen hirdetés, januárban meg naponta 1.

(#166203) jjeahh válasza woodworm (#166201) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja értelme biztos van, ha nem mész komoly terepre, szal nem nézem le a crosstrekkingeket vagy valami, de előnyét nem igazán látom és kissé túlárazottak szoktak lenni. A sima trekkingek még elhiszem, hogy kényelmesebbek, de a crosstrekking az már sportosabb nem? Nagyjából olyasmi, mint egy diétás belépő xc, geoban sem hiszem olyan nagy a különbség. Kivéve persze ha olyan állítható stucni van rajta, mert akkor meg lehet csinálni viszonylag nagytatásra, de azokat a stucnikat amúgy sem szoktuk ajánlani. Belépő xc montik sem olyan sportosak amúgy, ha van pár hézagoló a stucni alatt és a stucni felfelé van fordítva (gyárilag szinte az összesen így szokott lenni), akkor azokon is eléggé nyugis testtartással ül az ember.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#166204) ivana válasza 6030D (#166200) üzenetére


ivana
Ármester

Jó árak általában tél közepén vannak, akkor akár 30%-al is lemegy.

(#166205) Napfénysüti válasza jjeahh (#166203) üzenetére

Asszonynak is CTM cross-trekkingje van, neki bőven jó az.

Més que un club!

(#166206) RetepNyaraB válasza richies (#166123) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mint a többiek, a Kross-t.
Ennyi pénzért amúgy használtban már elég komoly dolgokat lehet kifogni, ha van affinitás, meg idő a válogatásra.

Alap kérdés a pénz, meg a "mire kell" és milyen kompromisszumok árán. Pl az új az fel van szerelve minden hülyeséggel, ami vagy kell, vagy esetleg nem olyan fontos, vagy később hozzáveszed (agydinamós kerék lámpákkal, csomagtartó, ilyesmi).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#166207) RetepNyaraB válasza jjeahh (#166203) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hamár: valahol olvastam alapvetésként, hogy a kormányt fogva az a jó, ha a kormány és stucni találkozása pont kitakarja az első agyat. Na ezt képtelenség elérni nálam és retek kényelmetlen is lenne a végeredmény, akárhogy variálnám a nyerget, meg az állítható stucnit ;] ;]
Szóval ez gép függő, vagy tényleg alapvetés?

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#166208) jjeahh válasza RetepNyaraB (#166207) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem urban legend :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#166209) woodworm válasza jjeahh (#166203) üzenetére


woodworm
veterán

Így néz ki, pontos méreteket nem találtam róla. Nekem megfelel, szerintem nem volt túlárazva és elfogadták a patikakártyát (deca pl. ne fogadja el). Nem mellesleg rendesen beállítva érkezett, belehajtottam még egy ezrest szezon végéig, nem kellett utánhúzni, állítani semmit

(#166210) Csokicsibesz válasza jjeahh (#166203) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Igazából ugyan azt játszod a kezdő emberekkel, amit az endurósok játszanak veled.
Ők enduro bringára akarnak rábeszlni, mondván, hogy a felhasználásod miatt jó az neked.
Te meg a kezdőket akarod XC merevre rábeszélni, mondván hogy jó az nekik.

Mindenki mindig azt nyomatja, ami hozzá a legközelebb áll.
Egy olyan embernek, aki havonta 2-3x bringára ül, megy évi szinten párszáz km-et, annak teljesen felesleges drága bringát vennie.
Ott vannak a Decathlonos riverside-ok, átlag felhasználásra teljesen tökéletesek. Ha betonról lemész kicsit, akkor sem fog szétrobbanni a kerékpár (nyilván nem kell vele ugrálgatni, mert nem arra való).

(#166211) ZolkoW


ZolkoW
őstag

szembejöttek ilyenek:
https://bikepacking.com/gear/make-cylindrical-stuff-sack/ (varrd magadnak, vagy anyu megvarrja :) )

https://bikepacking.com/gear/rockgeist-gondola-review/ (dropperre nyeregtáska, mármint a többliteres fajtából)

ja, még annyir a mai reggeli tekeréshez, hogy a két legkisebb lánckeréken kívül nem sokminden kopott :P Hiába, inkább a hegyre van ez kiHEGYezve.. (bár már mondtam, hogy picivel nagyobb lánckereket akarok majd előre)

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#166212) manager2220 válasza Ra's al Ghul (#166199) üzenetére


manager2220
tag

Milyen magas vagy? Nekem lehet lesz eladó cube nature pro 2020 (1 hónapos) és a 11ben lakom. Írj privátban ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#166213) jjeahh válasza Csokicsibesz (#166210) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azért van különbség, mert enduróval nem váltható ki egy xc vagy fordítva, szal teljesen másféle felhasználáshoz készülnek. Az xc-kkel viszont mindent meg lehet csinálni, amit crosstrekkingel, hozzájuk viszonyítva kb. kompromisszum nélkül, szal nem igazán látom semmi hátrányukat crosshoz képest, cserébe univerzálisabbak és általában olcsóbbak. Szal nem azt mondom, hogy crosstrekking hülyeség, hanem azt, hogy általában egy hasonló árú xc jobb vételnek tűnik. De persze simán lehet, hogy tévedek :B . Mindegy is, nem erőltetem a témát, csak sosem értettem, hogy a crosstrekkingeknek mi az előnyük azon kívül, hogy gyárilag keskenyebb kormánnyal és aszfaltgumikkal jönnek.
Hozzám amúgy mostanában úgy érzem, hogy talán egy fürge-könnyű 120mm merev trail áll a legközelebb, meg aszfaltra egy cx, csak egyelőre pénz nincs ennyi bringára :D . Szal nem vagyok én annyira xc fan :P

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#166214) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Na, kiderült nem rajtam múlt a váltóállítás.....sajnos meg van törve a bowdenház, ott ahol a vázba megy be....szóval csere. Jól emlékszem, hogy keresett valaki kellys Soot 30 gravelt itt?....na, csak mert láttam egyet a boltban készleten M-es méretben.....pofás

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#166215) cdl válasza RetepNyaraB (#166207) üzenetére


cdl
senior tag

Outiknál kb így kell beállítani. 1-2 cm tolerancia lehet persze. Legalábbis Nálam bejött ez a dolog.
De a többi tipusnál nem próbáltam.

(#166216) RetepNyaraB válasza cdl (#166215) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nah kiderültünk akkor :)
Szerintem annyira más a vázgeometria már egy trekkingnél is,. hogy akkor nyugodtan elengedem a kérdést.

(#166213) jjeahh@ esetleg annyi fontos lehet, hogy XC-n van-e csomagtartó furat és ez kritérium-e (nem tudom, nincs tapasztalat. 25 éve volt utoljára mtb-m és az nagyon más volt, mint a maiak)
Nekem pl. évente meg kell kerülnöm az asszonnyal a Balatont, csomagokkal, egy hét alatt :))
Meg áltlános közlekedési eszközként használva a 20 kilós bevásárlást se a hátamon hordanám. Ilyenkor csomagtartó felpattan, utána meg lekerül, hogy ne röhögjenek ki az erdőben se.
Ha XC-re rakható málha, akkor onnantól valóban nem sok előnye mutatkozik egy crosstrekkingnek. Bár úgy gondolom a használható kategóriában mégis olcsóbb. Vagy rosszul?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#166217) Toobee válasza ZolkoW (#166211) üzenetére


Toobee
veterán

Ja, ez a dropperre nyeregtáska tök jó, ha merev a gép hátulja. Nekem egy Lezyn M-Caddy-m van, de már ez is beleér a gumiba. Szóval szart sem ér :D

https://barbieripnk.hu/

(#166218) #75376384 válasza jjeahh (#166152) üzenetére


#75376384
törölt tag

Hogy egy picit részletesebb választ adjak. Ez a fajta út a legjellemzőbb:


Gyakorlatilag minden ív, emelkedő (amin jármű még képes felmenni) megtalálható, a legkülönfélébb magasságokban. Aztán az extrémebb fazonoknak ott vannak a terep (gyalogos turistaútra hasonlító) utak. Oda én már biztos nem mennék. :D Illetve maguk a turista utak, de lényegében bárhova felmehet az ember, ha éppen nincs lezárva vmi miatt, akkor akár a Matternhorn-ra is viheti a kerékpárt.
Ma egyébként ilyen úton mentem nem keveset. Odafele szenvedés volt felkaptatni, de visszafelé gyakorlatilag csak gurultam. Most már értem mit esznek ezen a népek, ez az eszeveszett lefelé csapatás nagyon adja. :)

(#166185) gabro0: igen elég feelinges tud lenni, bár amikor már a seggemen veszem a levegőt, a táj a legutolsó dolog és leszűkül az egész az emelkedő végére. Az igazán szép helyek azonban, a különböző pass-ok és meredekebb/hosszabb hegyi utak, több napos túrák. Azoktól még elég messze vagyok. Képet szívesen töltök fel, bár nem tudom ki mit szól hozzá. Ez a mainak volt a végállomása:

Fotók terén ez az 5 megás limit nem könnyíti meg a szelektálást.

(#166219) nmate91 válasza jjeahh (#166213) üzenetére


nmate91
tag

+1 annak amit a végén írtál, én is így erzem, aszfalton kényelmesebb a gravel / cx míg azért a tempós lefelé, meg a tényleg mindenen atmegyek eleterzes az hiányzik.

(#166220) 6030D válasza #75376384 (#166218) üzenetére


6030D
Ármester

Olyan, mint a nagyhideghegyi sotter, csak ezen a képen több a filter. :DD Jöhetnek a képek.
Ha valami mappába rakod és megosztod, az is jó, vagy mobilon egy sima szerkesztés utáni újramentéssel már csökken a méret (meg a minőség).

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#166221) Chiftain válasza bringasisti (#166176) üzenetére


Chiftain
aktív tag

És Hasaggymeg

Csak 1 sima shimano cs-hg50-8 sor. Gyárilag is ezzel adták a biciklit, elment 5400 km-t ahhoz képest hogy ahogy nézem talán a legolcsóbb 8-as sor. Viszont emiatt nem is akartam első alkalomra másikat, nehogy kompatibilitási gondok legyenek. A legkisebb 11-es fogaskerék külön van a többi egyben. Tegnap ugye levettem megint majd az eredeti lezáró gyűrűvel visszaraktam a sort. Megmaradt a kotyogás viszont a kereket visszatéve a helyére a lánc fog annyit a soron hogy megszűnik a kotyogás. Teljesen elhallgatott hajtás közben! Vagy ennyit fejlődött a technikám az első és második próbálkozás között, vagy az újhoz kapott lezáró gyűrű nem az igazi. Úgyhogy nem tudom hogyan de végülis most hang nélkül teszi a dolgát és a lánc se ugrik.
köszönöm a segítséget mindenkinek, sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#166222) jjeahh válasza RetepNyaraB (#166216) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Belépő alap xc-ken asszem szokott lenni, enyémen legalábbis van furat. Mondjuk azt belátom, hogy attól kezdve, hogy valaki elégedetten használ egy bringát, van értelme annak a kategóriának is és crosstrekkinget azért elég sokan nyúznak, szal van igény rá. Csak hát én nem tudnám ajánlani senkinek, mert nem tudok mellette érveket felhozni. Mondjuk ez lassan változni fog, ha montiknák a belépő fapados kategóriában is elterjed az 1x hajtás, mert akkor bizony aszfalton a crosstrekkingek áttétele előnyben lesz :K .

vzarmo: idővel a felfelé is élvezetesebb lesz ha edződsz és hozzászoksz, lefelé viszont ezen a kavicsos murván azért légy óvatos, kanyarban nagyon könnyen kisodródik az első kerék és puff :D . A turistaösvényeket is kipróbálhatod idővel, ha 20-25%-osnál nem meredekebbek, akkor szerintem azokon még nagyobb élmény lesz veretni :)) . Személy szerint én szeretem, ha minél vadasabb és gyökeres-kövesebb, a kiépített utakat hamar megunom. Szívesen tekernék ott egyet, biztosan jó kis felfedező túrákat lehet csinálni, szép a táj, nagyon közel vannak a hegyek :D
Személy szerint én szívesen nézegetek bárkitől képeket bringáról, tájról, szal jöhetnek :)

Más, én nem voltam ma semmi extra helyen, csak a közelben, de ha már.. ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#166223) bardi


bardi
aktív tag

Tegnapi takarítás után elkövettem azt a hibát, hogy nem olajoztam a láncot, és már lett egy kis felületi rozsda rajta. Féktisztító meglepő módon egy ronggyal alkalmazva nem hozta le :D
Olajozás után ha ígyhagyom, lekopik szerintetek pár tekerés alatt? Vagy essek neki picit erőteljesebben?

'92 Honda VFR 750

(#166224) INTELligent válasza jjeahh (#166222) üzenetére


INTELligent
senior tag

jjeahh: Megvolt a bringamosás? ;] Na jó, nem cukkollak többet.

Gondolkodok valami olcsóbb biciklis computerben, mert most hogy jelenleg telefonhoz van párosítva CAD és HR szenzor, nagyon meríti (főleg ,ert a wahoo appja esetén végig megy a screen, strava appnál ez nem gond, csak az meg nem támogat már szenzorokat). Viszont nem szeretnék rá egy vagyont költeni.
Nagyon jó lenne a Galileo support, de annyit nem költenék rá. Viszont az jó lenne, ha tudna point-to-point navigációt, hogyha esetleg valami ismeretlen erdei ösvényen megyek majd Pest környékén, akkor ne tévedjek el. Üzemidőt jobban preferálom, mint a színes kijelzőt.

Kész vagyok kompromisszumra, szóval ha van értelmes telefonos applikáció, ami hang alapon tud navigálni/simán jó térképek vannak benne, akkor elég, ha a bringára valami olyan megy fel, ami képes rögzíteni és társalog a szenzorokkal is.

Ilyen igények mellett (külföldi rendelést is beleértve) mi lehet az a minimum modell, ami nekem kellene? Eddig az igsport márkát nézegettem ali-n, de így látatlanban elég nehéz :F.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#166225) Tibee86


Tibee86
veterán

Sziasztok!
A kettő közül melyiket javasolnátok?
Kross Inzai 2019 [link]
Cube Hyde Race [link]

Vagy esetleg jobban járnék, ha nem erőltetném az agyváltót, és egy megszokott váltós bicikliből jobbat kapnék ilyen ár körül?

Köszi.

(#166226) Somatom


Somatom
veterán

Ezeknél a németeknél mindenre is van pénz. Sajnos, mire előkaptam a telót, elsuhant a szerelvény. Apuka egy MTB -al húzott egy kétkerekű ülést. Úgy nézett ki, mint egy sulky (galopp kocsi), csak 20 -as kerekekkel. Abban ült/feküdt a kölök, lábai elöl, felfelé (mint egy hanyattfekvős bringán) és neki is volt hajtó pedálja. Bőszen tolta aput. Nagyon design cucc volt, biztos nem két Forint.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#166227) Hasaggymeg válasza TayRol (#166192) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Van külön témakör erre. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166228) bringasisti válasza bardi (#166223) üzenetére


bringasisti
őstag

Petróleum esetleg, de csodát ne várj. Amit egyszer megkap a rozsda azt már csak mechanikusan tudod eltávolítani. ( Vagy csere)

BENEFON DELTA--------N8

(#166229) Hasaggymeg válasza jjeahh (#166208) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár nem törvény,attól nagyon eltérő outi,cross,trekking vsgy xc szerinzem biztos nem jó.

ZolkoW...csapásszám? 40? ;]
bardi...az ilyen 1napos rozsda eltűnik azonnal az olajtól,ne is foglalkozz vele.
Más...Voltam a dunakeszi tízpróbában és úgy néznek ki a bringás polcok mint az ósanban a száraztésztások néztek ki a kijárási tilalom közeledtének pánikjában. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166230) bardi válasza bringasisti (#166228) üzenetére


bardi
aktív tag

Végül csak nem bírtam ki, és nekiálltam drótkefével, lejött. Érdekes, mert legutóbb órákat áztattam brigéciolba, amikor meg kivettem, féktisztítóval végigfújtam, hogy az se maradjon rajta, aztán másnapig állt, és semmi rozsda nem volt rajta. Mondjuk nem volt ennyire párás a levegő, mint most.

'92 Honda VFR 750

(#166231) #75376384 válasza 6030D (#166220) üzenetére


#75376384
törölt tag

huh most nem tudom vegyem dicseretnek (mert jo viszonyokat valasztottam) vagy csak a telefonom jo, mivel ezeken semmi pimp nincs. igy jottek ki a gepbol. :D a strava-ban szoktam kepeket hozzacsapni, oda azert jobban engedi. ilyen kulon hely nincs, csak a telefon, a kepminoseg rontassal elveszne a filter. ;]

(#166222) jjeahh: idovel jonnek amugy a vadregenyesebbek is, mar van kiszemelt, csak az 1400 szintben ekkora tavon meg nem nagyon megy. a durvabb terepre nem kellene kulon bicikli? vagy erre a kerdesre nincs jo valasz? :D
ha egyszer megis eljutsz, van ez a honlap. itt minden jelolt fent van, plusz ugye oda megy az ember ahova akar.

[ Szerkesztve ]

(#166232) nmate91 válasza jjeahh (#166222) üzenetére


nmate91
tag

Na jó :D

(#166233) Hasaggymeg válasza bardi (#166230) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én féktisztítót nem vinnék láncom közelébe,az olyan szinten ellensége minden kenőanyagnak,hogy kétlem jó lenne bármilyen mozgó alkatrészt azzal zsírtalanítani. :F

tisn...meglehet elgörbült a váltófüled,nézz videót kiegyenesítéséről.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166234) TayRol válasza Hasaggymeg (#166227) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi, át is fáradtam oda. :)

(#166235) TayRol válasza nmate91 (#166232) üzenetére


TayRol
veterán

Jó ez a gumi? Gondolkozom hogy az 50-esen lecserélem egy ilyenre. Főleg a világos oldalfal miatt. :)

(#166236) bringasisti válasza bardi (#166230) üzenetére


bringasisti
őstag

Ezek az általad felsorolt kenceficék ha a lánc belső súrlódó részéhez szivárognak akkor utána ott kenés egy szálse és csak idő kérdése és megy a levesbe

BENEFON DELTA--------N8

(#166237) jjeahh válasza INTELligent (#166224) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Használt Bryton, Garmin ebayről esetleg?
(megmostam a kancát :DDD )

vzarmo: 1000m mászás fölött kezdődik az élet! ;]

nmate91: első kép ultraszéleslátó kamera a mobilban? Az enyémben az uwa kamera minősége borzalmas, de azt az ultranagy torz látószöget imádom, no meg nem kell nyújtózkodni, hogy a kormány és a táj is beleférjen a képbe, még csak le sem kell szállni a bringáról :DDD .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#166238) parandroid válasza Somatom (#166226) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van valami adapter, ami a kisbicikli elejét kiemeli, és ráakasztja a nagybicikli hátuljára. Gyakorlatilag bármilyen bicajjal működik, én is látom őket rendszeresen, akár túrázni, akár városban tekerni. Tényleg nagyon menő, 2-3 évws kiscsókák úgy tekernek, mintha ők tolnák aput-anyut. :D

Másik kedvencem, amikor szülő(k) beöltözve, rendes, menő bicajon, 4-5 éves kiscsákó hasonlóan menő felszerelésben kisbiciklin, kétévesforma kistesó meg futóbiciklin körülöttük. Mindenkin sisak, biciklisruha, ahogy kell. Elképesztően civilizáltan tudnak közlekedni ezek a mini manók is, tényleg hihetetlen látvány. Ja, ha elfárad, futóbicikli felakaszt a nagybicaj hátuljára, ő meg ül bele a kiegészítő ülésbe apa-anya elé, és vele fogja a kormányt. Na, az is igen menőn néz ki. Így készülnek a jövő generáció kerékpárosai.

És akkor most kezet fel, ki merne így a gyerekkel BP-en közlekedni? :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#166239) bardi válasza bringasisti (#166236) üzenetére


bardi
aktív tag

Viszonylag gyakran kenem a láncot gyors pucolás után. Ilyen nagyobb után kenem, átforgatom, és hagyom állni hosszabb ideig, hogy legyen ideje ezekre a helyekre is bejutni. Ma már nem is lesz használva, ezért is.

'92 Honda VFR 750

(#166240) Somatom válasza parandroid (#166238) üzenetére


Somatom
veterán

Ez kétkerekű utánfutó volt, nem fél bicikli.
Budapesten gyakran látok ilyen családos bringázást. Sztem nincs vele semmi baj. Én azon a MTB gyerekülés teszten akadtam ki. Nincs gyerekem, de ha lenne, akkor biztos nem ültetném fel a bringára, ha az erdőbe mennék csapatni. Akkor inkább Budapest.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#166241) nmate91 válasza TayRol (#166235) üzenetére


nmate91
tag

Annyira nem jó. Alacsony nyomáson könnyű felütni, esős terepen kicsit jobban csúszik, mint kéne. De emiatt nincs kedvem másikat venni, elkoptatom aztán jön a Panaracer Gravelking.

(#166237) jjeahh
Aha, iPhone 11. Ennek szerintem elviselhető a minősége. Zoomolgatni azért nagyon nem kell, de social mediaba meg bőven jó.

(#166242) jjeahh válasza Somatom (#166240) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Klasszikus ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#166243) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Nyilván nem először, bocs. A Dekás tetőcsomagtartó szódával legalább elmegy? Volt ilyesmim 10 éve, OBI-s akcijós lengyel; három nagydarab bicajt vittem Európa-szerte a Suzukin :DDD . Nem egy Thule, de arra nekem nincs keret.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#166244) TayRol válasza nmate91 (#166241) üzenetére


TayRol
veterán

oh, azt hittem szét fogod dicsérni. az 50-esen Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) van, amúgy so-so. a Panaracer jobb lesz?

látom a nyereg neked sem a gyári...

[ Szerkesztve ]

(#166245) werszomjas


werszomjas
őstag

Ugyanazon az áron melyik SPD-SL pedál a jobb választás?

PD-R540
vagy
PD-RS500

R540-ről sok véleményt találni, de az RS500-ról nem sok infó van.

üdv

(#166246) Somatom válasza jjeahh (#166242) üzenetére


Somatom
veterán

Így hívjál bébisintért! :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#166247) nmate91 válasza TayRol (#166244) üzenetére


nmate91
tag

Igazából meglátom még, mert ha nem bírok magammal és veszek egy 120-130-as, de nem túl agresszív 29er-t, akkor igazából teljesen jó ez is.

Nyereg WTB Rocket Pro, kedvenc nyergem. A gyári Kelly's el kell égetni, majd 1,5 méter beton alá temetni, nehogy valaki segge alá kerüljön és maradandó károsodást okozzon az illetőnek.

(#166248) TayRol válasza nmate91 (#166247) üzenetére


TayRol
veterán

nyereg téren egyetértünk.
de a tököm kezd el itt ásni a Kálvinon, lehet behajítom a Dunába.

[ Szerkesztve ]

(#166249) cdl válasza werszomjas (#166245) üzenetére


cdl
senior tag

Az ötszázas sokkal szebb.
De szerintem nem erre gondoltál :)

(#166250) marel09 válasza TayRol (#166248) üzenetére


marel09
csendes tag

Tarthatnánk egy Soot 70 találkozót, jól nézne itt ki :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.