Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166222) jjeahh válasza RetepNyaraB (#166216) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Belépő alap xc-ken asszem szokott lenni, enyémen legalábbis van furat. Mondjuk azt belátom, hogy attól kezdve, hogy valaki elégedetten használ egy bringát, van értelme annak a kategóriának is és crosstrekkinget azért elég sokan nyúznak, szal van igény rá. Csak hát én nem tudnám ajánlani senkinek, mert nem tudok mellette érveket felhozni. Mondjuk ez lassan változni fog, ha montiknák a belépő fapados kategóriában is elterjed az 1x hajtás, mert akkor bizony aszfalton a crosstrekkingek áttétele előnyben lesz :K .

vzarmo: idővel a felfelé is élvezetesebb lesz ha edződsz és hozzászoksz, lefelé viszont ezen a kavicsos murván azért légy óvatos, kanyarban nagyon könnyen kisodródik az első kerék és puff :D . A turistaösvényeket is kipróbálhatod idővel, ha 20-25%-osnál nem meredekebbek, akkor szerintem azokon még nagyobb élmény lesz veretni :)) . Személy szerint én szeretem, ha minél vadasabb és gyökeres-kövesebb, a kiépített utakat hamar megunom. Szívesen tekernék ott egyet, biztosan jó kis felfedező túrákat lehet csinálni, szép a táj, nagyon közel vannak a hegyek :D
Személy szerint én szívesen nézegetek bárkitől képeket bringáról, tájról, szal jöhetnek :)

Más, én nem voltam ma semmi extra helyen, csak a közelben, de ha már.. ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.