Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145451) samujózsi válasza Szevam (#145450) üzenetére


samujózsi
tag

Budapesten... ha minél olcsóbban, akkor decathlon. Ha az ár nem gond, akkor berguson, k2, speedway, a Dózsa György úton lévőnek nem tudom a nevét... én kb ezeket ismerem, mint olyan helyeket, ahol még nyomokban van választék.
Rendelésre máshol is, de az nem az én műfajom.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#145452) pippo76 válasza Szevam (#145450) üzenetére


pippo76
tag

A technikai ruhazatokoknak pont az a lenyege, hogy eldobja a nedvesseget es ne tartsa magaban.Ezert nem szerencses a pamut ruhazat. Kepzeld el amikor jol megszivta magat es rad tapad meg log rajtad. ( kerekpar, futas, kajak-kenu stb.)

[ Szerkesztve ]

(#145453) Szevam válasza samujózsi (#145451) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Rendelésre máshol is, de az nem az én műfajom.

Nekem sem, szeretném felpróbálni, főleg ha még nem volt sisakom :D

(#145452) pippo76: Így már értem. Akkor lehet, hogy kipróbálok egyet, meglátom.

Sisakot hsználtan mennyire érdemes venni? Higiéniai okok miatt kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#145454) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Sziasztok! Még mindig fék cicergéssel küzdök, viszont úgy gondolom eddig jobb lett. Amit most csináltam, hogy kinyomtam a dugattyúkat a nyeregből, hogy kitakarítsam. Kap új betéteket (hátha amiatt hallatja csak magát) és ha nem javul meg hagyom a francba, használom így. A kérdésem hogy milyen fékbetétet ajánlanátok? Most Tektro 10.11 van benne. Jó lenne valami amivel jobban harapna, az sem baj ha hamar kopik. Valamint hátsó fék légtelenítéshez kb mennyi fékfolyadékot vegyek és abból számít a márka?

(#145455) Hasaggymeg válasza pikszel (#145442) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Érdekes,mert én is és jól szólnak...2 db. :F

samujózsi...bringaland,de...jó drága. :U

belsodavid...told a papucsokba erővel miközben meghúzod a gyorsszárat,majd állítsd rá a féktestet a tárcsára.Tárcsa legyen 1enes,dugattyúk mozogjanak kábé 1formán és mindig ugyanannyira szorítsd meg a gyorsszárat.Jó eséllyel többet sosem fog ciceregni.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#145456) Sleek


Sleek
senior tag

Srácok behülyülök a cx meg a gravel bringák között :W
Annyi adatot megnéztem ,hogy már azt sem tudom mi van .
London Road bringákat is néztem ,de nem tudom mikor lesz akciós.
Lehet a gravel helyett a Merida cx 300 as gép lesz . Az nagyjából ugyan az a geo mint a scultura 300 as gépem. Ami számomra kényelmes.
Több magyar boltban nem is tartanak gravelt az eladók szerint , mert drága és nem viszik.
Inkább cx gépek vannak.

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#145457) belsodavid válasza Hasaggymeg (#145455) üzenetére


belsodavid
aktív tag

A kerékmeghúzástól fogom kezdeni, csak először fékolaj kéne (mennyi legyen?), ha betét nem is. Véletlen nyomtam ki de ha már kiesett kitakarítottam. 1300km van benne, nem szabadna bajának lenni, akár milyen dekatlonos cucc.

(#145458) 6030D válasza ZolkoW (#145446) üzenetére


6030D
Ármester

Fake! Ott a dropper post a vázban, csak takarja a nyerget a segge! :DD

Szevam: sisak: Komjádi uszoda -Focus bolt, Váci út - Merida Concept Store. Használtat nem érdemes, akkor inkább Lidl akciót kell várni. Ja, Örs vezér téri Ikeában láttam most akciósan 2000 Ft-ért. Nem szép, de jobb, mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#145459) Sleek


Sleek
senior tag

Kikerestem közben az adatokat a két bringáról.

sm
S/m vagyis 52 s mérettet néztem
2015 scultura

52

Ahogy nézem nem sok eltérés van
De tanácsokat szívesen fogadok :)

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#145460) itouchfan


itouchfan
senior tag

Csak nekem sz@rakodik a Strava?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#145461) dunkel válasza Sleek (#145456) üzenetére


dunkel
őstag

A modern cx gépek jók gravelra is. Befér 42 külső, cx geó és csomagtartószemek igény szerint. Utóbbi sem divat ma már annyira a bikepacking hullámon lovagolva.
Pont pár napja veséztem, hogy a diverge és crux közt sincsenek eget rengető különbségek. Ha megvan a geó azon csak rontani lehet. Lásd Silex ami egy koskormányos trekking, te se azt nézegeted a Meridából, pedig ők arra teszik a gravel matricát.

A London kissé elavult a gyorszáras kerék befogással, pm fék rögzítéssel. Rival22 konfigban viszont kiszolgál, ha nem tervezgeted bővítgetni a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#145462) Massmurderer válasza itouchfan (#145460) üzenetére


Massmurderer
őstag

Tegnap is 2x irt ki valami 500server errort

(#145463) RexpecT


RexpecT
addikt

Teleszkópos villa rendszeres karbantartására megfelelő ez a leírás?

Szemrevételezze a villát, esetleges sérülések után kutatva. Lenyomással állapítsa meg, hogy
megfelelően működik-e. Minden használat után törölje tisztára a becsúszószárakat (amennyiben
nincs rajta a teljes hosszában gumiharmonika. Ezzel megnöveli a villája élettartamát, és
meghosszabbítja a szervizintervallumokat. Ha szükséges, fújjon Brunox Fork Deo-t, WD40-et, vagy
TF2-t (vagy egyéb, kenőanyagot is tartalmazó oldószert) a törlőkendőre, de sose fújja közvetlenül a
becsúszószára, vagy a villa belsejébe, mivel az oldószerek lebontják a villa működéséhez szükséges
kenőanyagokat (olaj/zsír), és így hosszú távon mechanikai károsodáshoz vezetnek.

Ebben a videóban a srác a tömítő gyűrű alá is nyom spec olajat, amivel kihozza a koszt a becsúszószárból.
[link]
De ez meg ellent mond a fenti leírásnak, hogy a villa belsejébe nem szabad nyomni. Vagy a videóban azért nyomja bele, mert ez a spec olaj nem károsítja a villát?

(#145464) Sleek válasza dunkel (#145461) üzenetére


Sleek
senior tag

Megmondom őszintén a londonból sem tudom melyik legyen.
Tetszik a görbített villás is meg az egyenes villás is.
800Euróért néztem a hidro fékest kompakt hajtóművel.
Vagy van a Planet X London Road SL Rival1
ez is 800euró.
Igaz itt 1x11 es a hajtás. Nem tudom melyik lenne a jobb.
Valamint Sramot eddig még nem használtam semmiből.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#145465) nismoka válasza RexpecT (#145463) üzenetére


nismoka
addikt

Spec olajat nyomhat a gyűrű alá de WD40-et ne!

(#145466) dunkel válasza Sleek (#145464) üzenetére


dunkel
őstag

Mire kéne?

(#145467) Sleek válasza dunkel (#145466) üzenetére


Sleek
senior tag

Hobbi tekergő vagyok . Csak sok olyan hely van a környéken ahol pl kerülnöm kell 30-35 km t mert országútival nem tudok bemenni a föld útra. ,
Lőtéren a döngölt úton nem gond mert ott megyek a 25 ös gumival.
Igazából mindenes gép lenne kellene
Országút és erdei utak.
Mtb vel lassan tudok haladni közúton . Viszont sok katonai objektumot megtudok nézni. Országútival ok a tempó ,ellenben szinte nem tudok letérni az földutakra ahol látványosság van.
Nagy táskás túrákat nem igazából tervezek , mert szinte mindig egyedül tekerek és több napos felszerelés nem kell .

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#145468) RexpecT válasza nismoka (#145465) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszi :R

(#145469) dunkel válasza Sleek (#145467) üzenetére


dunkel
őstag

Az 1x-et próbáld elengedni. A vegyes felhasználás miatt sokkal univerzálisabb a 2x. Kompakt vagy szubkompakt hajtóművel, 11-34/36 sorral el lehet menni ahova egy ilyen bringa való. Nem kell a csomagtartószem, egy kritériummal kevesebb.
37-42 közti gumma menjen be, geót, méretet tudod innentől kezdve webshopból is tudod rendelni, számtalan lehetőség van. Ne a gravel matricát keresd, hanem amikről itt beszélgetünk.

(#145470) Sleek válasza dunkel (#145469) üzenetére


Sleek
senior tag

Köszönöm szépen.
Amikor megvettem az mtb-t huh jó lesz az. Pár évre jött ,hogy ki kellene próbálni az országútit is.
De így az erdei utak kilőve .Mtb újra elővesz .
Viszont távra nem tudok messzebb menni mint 50 km kb mert lassabb.
Ezért jött most egyik napról a másikra az az ötlet ,hogy egy vegyes használatú bringa kellene.
A sculturát sajnálnám eladni , megbontani és átpakolni egy cx vázba amit lehet.
Ez miatt is néztem új bringákat.
A cx bringák 60-80ezerrel olcsóbbak mint a gravel matricás társaik. Ezért is nem tudtam dönteni.
Egy 300as silexre tutti nem adtam volna ki 320ezer ft t .
Az a baj nálam a szín nagyon befolyásoló tényező ezért is nézek több bringát.
Tudom sokaknak nem számít a szín. De én a szerszámgépekkel is úgy vagyok ,hogy pl több esetben azért lett Metabo a Makita helyett mert a Metabo szebben nézett ki.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#145471) Fall-N válasza pikszel (#145442) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez a csengős mizéria egy nagy hülyeség, kár volt kötelezővé tenni. Mondjuk sokáig előző bringámon nem is volt és a kutyát nem érdekelte (rendőrt sem). A prizma is gagyi a küllőkön, de annak legalább van értelme. Szerencsére a gumi oldalfalán a reflexcsík kiváltja, így az nem kötelező legalább.

Most egy KLS mini fekete csengőm van, mert nem feltűnő. [link]

[ Szerkesztve ]

(#145472) Massmurderer válasza Fall-N (#145471) üzenetére


Massmurderer
őstag

Prizmat énsi leszedtem.Egyet leloptak róla,most a gumin amúgy is ott a csik.Nyeregcsövön meg van egy fényviszaverös vacak.Meg ott a lámpa.Lakott területen kivül meg ott az a nyomi mellény azt kész.
Csengö meg felesleges.Lehet hallani,de gyalogosok 90% cseszik rá.Tegnap Györbe voltam,a városba.Kerékpárúton mentem végig.Öreglány azzal a fos 2kerekü huzogatos bevásárlovacakal kilépet a buszmegálló mögül a kerékpárútra.Hajszál volt hogy nem tiportam el.Ha meg gyalogos kolbászol elöttem,csöngetek,hátranéz,azt megy tovább.Nekem kell kikerülni vagy lemenni a kerékpárútról hogy ö tudjon közlekedni ott,ami az én közlekedésemnek ki van jelölve hely.De mondjuk ha igy tartják be a szabályokat,ennyivel föút közepén énis gyalogolhatnák bármikor,vagy felmehetnék a kerékpárútra mtzvel,mert úgye a kerékpárút robogos,elektromos hulladék,lóvaskocsi,babakocsi használja.Ha meg szól az ember,nekik áll feljebb,ök vannak megsértödve hogy én hogy merek szólni nekik.

[ Szerkesztve ]

(#145473) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Maxxis Ikon gumik esetén defektvédelem van? Egész pontosan (a Merida Big.Nine 600 gyári szerelt abroncsairól lenne szó).

Illetve erre utólagosan reflexcsík tehető valamilyen formában, vagy marad a narancs prizma a küllőkre?

[ Szerkesztve ]

(#145474) pikszel válasza Hasaggymeg (#145455) üzenetére


pikszel
őstag

Én a legtöbbet városi forgalomban, zajban hajtok, oda nekem nagyon kevés volt, de elhiszem, hogy van, akinek megfelelő a hangerő, amit produkál.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#145475) Massmurderer válasza BigBlackDog (#145473) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem,nincs defektvédelemmel ellátva az a gumi.

(#145476) Fall-N válasza BigBlackDog (#145473) üzenetére


Fall-N
veterán

Gumira biztosan nincsen, maximum felnire lehetne ragasztani. De egyszerűbb venni olyan külsőt, amin van gyárilag.

(#145477) Massmurderer


Massmurderer
őstag

[link] Hatásos ötlet a tolvajok ellen :DDD :DDD

(#145478) pikszel válasza Fall-N (#145471) üzenetére


pikszel
őstag

Lehet, hogy hülyeség, de hidd el, itt Miskolcon nagyon is hasznos, a közlekedési kultúra miatt. Egy ilyet használok, és maximálisan elégedett vagyok a hangjával, és akinek szól, az is meghallja, és úgy van beállítva, hogy a harang alja előre néz, így nem lóg ki felfelé a bicikliből. Rendőr is állított már meg, és hiányolta a csengőt, ami ott volt a biciklin, csak gondolom nem látott még ilyet. ;] Reflexcsíkos a gumim, valamint itt-ott van fényvisszaverő fólia is a vázon.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#145479) BigBlackDog válasza Fall-N (#145476) üzenetére


BigBlackDog
veterán

+ Massmurderer: Köszönöm a válaszokat. A felnire tehető változatot milyen néven kéne keresnem? Egy-két biciklis webshopba benéztem, de nem találtam ilyet.

(#145480) Massmurderer válasza BigBlackDog (#145479) üzenetére


Massmurderer
őstag

ebike oldal teliven vele :DDD Fényvisszaverő oldalfal: igen <-- ezt kell nézni mármint guminál.Felninél passz.Csak olyat találtam ami a felnire való a gumi miatt.

[ Szerkesztve ]

(#145481) Massmurderer válasza BigBlackDog (#145479) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] ilyen van nekem a nyeregcsön,igaz én 200ftért vetem.Kormányra,nyeregcsöre teszel,már meg van oldva a dolog.
[link] de van ilyen is,meg matrica.Felnire hülyeség.De van pl. olyan amit a küllöre teszel fel,mint a szivószál.Többet elérsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#145482) flash- válasza Szevam (#145443) üzenetére


flash-
veterán

1. A telefont, kulcsot, egyebeket Ti hogyan szoktátok vinni magatokkal? Célszerűbb egy olyan táska amit a kerékpárra lehet rakni, vagy egy olyan ami rajtunk van. Van konkrét típus, amit tudtok ajánlani?

vagy veszel telefontartó konzolt(legjobb megoldás, navigálásra is jó) vagy kerékpáros mez hátsó zsebébe(kulcsot, energiaszeletet,stb..elfér oda még).
ilyet

2. Ki milyen kötelező, nem kötelező felszereltségeket használ? Pl: Sisak, kesztyű, macskaszem, csengő,

sisak országúton aszfalton terepen eléggé fontos szerintem.
kesztyű:kis kiránduláshoz nem kell, de egy terepes csapatáshoz vagy egy kemény edzéshez segítség(kormány stabil fogása, mivel a kesztyű tapad a kormányra,)
macskaszem:szerintem ha felfér miért ne? ha lámpa lemerül akkor még van egy másod védvonal.semmi hátránya.
csengő:szerintem nagyon hasznos, kerékpárúton haladóknak kötelező(bringásokat,bámészkodó gyalkogoskat lecsengetni hogy figyejjé má jövök)

3. Cipőre érdemes-e figyelmet fordítani? Bármilyen jó lehet, vagy van ajánlott?

kemény talpú túracipő, nagyobb erőt tudsz kifejteni.

rétisün:26 os átlag? az már szerintem versenyző szint..
nem tudom milyen géppel mentél végig, mi tavalyelőtt trekkingel pár éve 23 as átlaggal toltuk le,de készültem rá eléggé, és kb majd meghaltunk érzés volt féltávtól..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#145483) nmate91 válasza Sleek (#145464) üzenetére


nmate91
tag

Az a Planet X London akármi nem is rossz. Lehet előbb venném, mint a Decás gravelt.

(#145484) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én úgy vagyok a bicózással,hogy kialakitotam magamnak egy modot.Nem utánozok senkit,momentán ezért se érdekel az energiaszelet,a sisak,a bicósruha,bicóscipö.Nem tekerek állat modjára,van egy általam kedvelt tempó,és ennyi.Se megdögleni,se sz*rrá fáradni nem akarok,egyik bicót se arra vettem hogy bikeparkba mászkáljak vele.Van aki szereti,van akinek az az élete,nekem momentán nem.Vicc az,mikor gyerekek voltunk nem volt ilyen majmolás.Pedig abba az idöbe voltak esések rendesen.Nem volt monti se,se teleszkop a bicóba.Estem én olyat,hogy a könyökömnél a böröm alá meggymag nagyságú kavics ment be.Hazamentem,villanyélel piszkáltam ki :DDD Mindenki úgy bicózon,ahogy kedve tartja,én igy vagyok vele.

(#145485) 6030D válasza Massmurderer (#145484) üzenetére


6030D
Ármester

Béke! Canyont hol fogod használni?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#145486) nmate91 válasza Massmurderer (#145484) üzenetére


nmate91
tag

Mindenki úgy bicózon,ahogy kedve tartja,én igy vagyok vele.

Akkor ebbe a majmolás is beletartozik, nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#145487) Toobee válasza 6030D (#145485) üzenetére


Toobee
veterán

Én is ezen gondolkodtam. Máshova nem nagyon való az a bicaj. Gyanítom csak a fórumon létezik.

https://barbieripnk.hu/

(#145488) Massmurderer válasza nmate91 (#145486) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én senkit nem majmolok :) A majmolás az nem biciklizés,ott a nevébe hogy majmolás :)

(#145489) Massmurderer válasza Toobee (#145487) üzenetére


Massmurderer
őstag

Az hogy mit hiszel,mit nem.rád tartozik :)

(#145490) IMIIKE1998 válasza Fall-N (#145438) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ez biztató, köszi. :)

[link] Olcsó darabot keresek, mert a mostani(drágább) WTB-nél sokkal jobb volt a régi, filléres Kenda.

(#145491) Csokicsibesz válasza Toobee (#145487) üzenetére


Csokicsibesz
tag

A Whishes meg az Alis vásárlásoktól egyenes út vezet a Canyon webshopig. Még egy mondatba leírni ezeket a szavakat is bizarr.

(#145492) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én amúgy is elköszönök :) Kaptam pár jótanácsot,megismertem pár normális emberkét,de a folytonos piszkálodás,cseszegetés nem az én stilusom,és nem is szeretnék arról olvasni.Szóval további jót mindenkinek :)

(#145493) nmate91 válasza Massmurderer (#145488) üzenetére


nmate91
tag

De te most konkrétan azt írtad, hogy aki bikeparkba jár, energiaszeletet eszik, hajtja magát meg sisakot hord, az majmol.

.Van aki szereti,van akinek az az élete,nekem momentán nem.Vicc az,mikor gyerekek voltunk nem volt ilyen majmolás.

Ha ezeket szeretem, az miért majmolás?

(#145494) bringasisti válasza samujózsi (#145444) üzenetére


bringasisti
őstag

Telefon a hátizsák vállpántba mert bukfenc esetén csak ott védett

BENEFON DELTA--------N8

(#145495) Hasaggymeg válasza Massmurderer (#145489) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bizonyítsd be mindenkinek,hogy minden rendben bringáddal,ne hagyd zrikáljanak!

belsodavid...2 dl elég,ha szépen betöltöd fentről a tölcsérrel és alaposan légtelenítsz közben.Én is kitoltam a dugattyút és elment pár csepp,így pótóltam.Vigyázz a betétekre,1 csepp olaj valamelyikre és vége,kukáz6od.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#145496) samujózsi válasza Massmurderer (#145488) üzenetére


samujózsi
tag

[link]-- 0:37-től :DD

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#145497) maximilian4 válasza Massmurderer (#145484) üzenetére


maximilian4
addikt

Most vettél egy high end iszonyat drága bicajt boltba járni? Most ezt komolyan én sem értem. Minden rosszindulat nélkül. Ez a bicaj igényli a zúzást, arra van, azért olyan hosszú mint egy nyerges vontató és van 200 mm körüli rugóút elől-hátul. Nyilván mindenki arra asszociált, hogy arra vetted amire való, ebből következik a bicaos ruha. Életveszélyes sisak nélkül lezúzni bárhonnan velük. Én tegnap estem egsy kibaszott nagyot, igaz nekem csak egy trail bringám van, de ha nem lett volna rajtam fullface úgy szétcsaptam volna az álam mint az állat. Most én is hibáztam annyiban, hogy vehettem volna fel még térd-sípcsont védőt. Na meg egy bokavédőt.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#145498) samujózsi válasza maximilian4 (#145497) üzenetére


samujózsi
tag

Nem vagyunk egyformák. Én közel tíz éve vettem egy össztelós gépet kb félmilláért, mer csak... komoly terepre sosem merészkedtem vele, de amikor épp nem volt baja, nagyon szerettem.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#145499) Fall-N válasza BigBlackDog (#145479) üzenetére


Fall-N
veterán

Lidlben és Aldiban szokott lenni a küllőre tehető fényvisszaverő. Ha jól emlékszem a mostani akcióban is van talán az Aldiban. :F De biztos van sok webshopban. Pl. Ebike.hu Vagy BikePro.hu

pikszel: Ilyesmi a KLS mini csengő is, ami most nekem van, csak még kisebb. Egyébként nem minden országban kötelező, hogy legyen. Ez a KLS még tetszik, de nem használom.

(#145500) nmate91 válasza samujózsi (#145498) üzenetére


nmate91
tag

Tök jó, csak attól még nem lesz majom aki bikeparkozik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.