Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110401) ShiTmano válasza Sleek (#110398) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Köszönöm a választ! :R Orvosra esetleg konkrét tipp.

Jah, már látom írtál privit.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#110402) zoli03 válasza eladogeppc (#110400) üzenetére


zoli03
őstag

A legegyszerűbb, ha elviszed boltba/szervizbe, és ott adnak másikat. Golyót is venned kell.
Második kérdésed nem értem. Mi dobja nehezen? Meg most állítólag, vagy gyakorlatilag is?

(#110403) Vanir válasza -=RelakS=- (#110394) üzenetére


Vanir
veterán

Az utolsó elég gáz azért. Lekever neki az a lowlife suttyó, és semmi, még egyet rádudál és elteker? :N

(#110404) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Ja tegnap elvitték a Radon fully-t. Hurrá. Tegnaptól csak CX van.

;] Tudnátok ajánlani bringát? Legyen olyan piros vagy nemis inkább kék. Szeretnék ösztelósosat de legyen merev mert csak országúton megyek. Szeretem ha magasan van a kormány mert nem bírok hajolni. A légellenállás miatt lehetne rajta valami hibrid egyenes koskormány is, akár lecsatolható megoldás is jó lehet. Legyen rajta három TV is. Szeretek szimultán tévézni. Virsli gumi elmegy a Szilvásvárad maratonon? Lehet valami vastagabb kellene? Asszem veszek egy orszúgútitrekkingcxxctraildhbmxenduroelektromosagyváltósszijhajtásos -huszonnyolcasparasztmtb-t.
Olyan bizonytalan vagyok vagy mégsem? :))

[ Szerkesztve ]

(#110405) IMIIKE1998 válasza eddie1978 (#110404) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Haha. ;]

(#110406) Hasaggymeg válasza eddie1978 (#110404) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Asszem megvan! :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#110407) cozmo válasza Napfénysüti (#110330) üzenetére


cozmo
őstag

Én is igy vagyok ezzel. :D A jobbalsó értéket figyelem leginkább ha nem emelkedik nagyon tartósan 100% fölé akkor kb a világból ki tudok tekerni úgy érzem. (Laktát küszöb)
Na meg ha vörös zónába tévednék beállítottam, hogy sipoljon párat. Jelezvén, hogy vissza kéne venni mert végem lesz mint a botnak. És ha van előre gpx fájl akkor elöre látom a szintgörbét. Hegyeken nagyon jól be tudom osztani az erőmet.

Más: Nem szeretek hozzányúlni a nyereg beállításomhoz. De fojton ropog valami kezdettől fogva a bringán. És most Szilvás utáni is meg akartam nézni mi a helyzet a vázban. Megjegyzem a nyeregcső és a váz is karbon ezért óvatosan karpobon pasztát alkalmazva és nyomatékkulccsal igyekeztem 5N-ra húzni.
Szóval jött ma a hidegzuhany ugyanis a nyeregcső alig akart kijönni a vázból belegyógyult. A vázban odabent sár lé nyomok. :(((
Alaposan kitisztítottam az üléscsövet és a nyeregcsővet is letöröltem. Majd elszomorodva vettem észre a nyeregcsővön alig észrevehetően, hogya nyeregbilincs megnyomta. Ez normális, vagy rendelhetek új nyeregcsövet? :U
Egyébként ilyen nyeregcső van a superrior merev csúcsmodellekben "one race"

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#110408) tipuka válasza gabro0 (#110389) üzenetére


tipuka
addikt

okés, köszönöm nektek :R , nézelődök akkor a szegedbike-nál, itt csak vannak valamire jók. :)

(#110409) eladogeppc válasza zoli03 (#110402) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mármint mit ad másikat? Kónuszt még golyót?
Hol van ilyen bolt, mert eddig rossz boltokban jártam. Ez sincs, az sincs. Ezt kaptam. Ja meg hogy vadonat újat adnak.

A váltót én nem éreztem rossznak, de amint hazajöttem inkább szétkaptam, nehogy berágjon valami.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#110410) eddie1978 válasza IMIIKE1998 (#110405) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Nyugi én is tudok rugózni. A 2016 októberben vásárolt Giant CX előtt kb 3 évig nézegettem a CX bringákat. Szabványok jöttek-mentek közben mire rászántam magam. Azt cseréltem a mostani Cannondale-re mérethiba miatt plusz ha már lúd legyen kövér alapon. :D

Hasaggymeg: ezaz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110411) zoli03 válasza eladogeppc (#110409) üzenetére


zoli03
őstag

Kónuszt meg golyót. Normális boltban/szervizben lennie kell kónusznak, nagyon sok fogy belőle. Nem tudom, hol laksz, de ilyen alkatrészeket még egy kisebb városban is simán kapsz. Az agyban jó a golyók futópályája?

Most akkor mi a kérdés a váltóval kapcsolatban? Mit akarsz rajta cserélni, ha jó?

(#110412) Bati0501 válasza eladogeppc (#110409) üzenetére


Bati0501
őstag

Értesz a szereléshez, a karbantartáshoz, hogy rögtön szétszeded?

(#110413) jjeahh válasza jjeahh (#110366) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Komolyan, senki nem használ olcsó sisakot? :D . Decathlonost leszámítva, mert valami olyant szeretnék, aminek a formája is tetszik. A végén kiderül, hogy a topiklakók többsége nem használ sisakot :DDD . És ha már design, így első blikkre a napellenzős mtb sisakok jönnek be, különösen amelyikeknek a hátsó része picit lenyúlik a tarkó fele (lásd Giro Fixture). UVEX Stivo CC-t nézegettem még, meg a Bell 4Forty is nagyon tetszik, csak az már felénk drága :N. XC montizáshoz kellene és nem ártana, ha szellőzik is valamennyire, mert a jelenlegi nagyon meleg és tele a hócipőm vele.

-=RelakS=-: Erre a kürtre én is gondoltam már párszor, hogy felszerelek egyet :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110414) Napfénysüti válasza eddie1978 (#110399) üzenetére

Hasonlóan vagyok vele én is. Amúgy bár idén már lekésted de jövőre ajánlom a Bakony 200 nevű rendezvényt, szép helyeken lehet végigtekerni, jó kis túra. :K
A Balatont eddig egyszer próbáltam körbetekerni még anno kolléganőmmel de nem volt nagy élmény. Késői indulás plusz bringautas szenvedés miatt körbe se tudtunk érni. :DDD

Més que un club!

(#110415) Napfénysüti válasza jjeahh (#110413) üzenetére

Relatív hogy mi számít olcsónak.
Az előző sisakom egy Kross Stiff volt, bő 3 évig használtam. Az még szerintem olcsónak számít. :)
Gondolom mivel Giro a szabványoknak megfelel, ha tetszik nyugodtan megveheted. De mivel van kábé 5000 féle sisak ne várd el hogy pont ilyen legyen valakinek és tapasztalatból írjon róla. :N

Amiket linkeltél azok amúgy mennyibe kerülnek?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#110416) eladogeppc válasza Bati0501 (#110412) üzenetére


eladogeppc
veterán

Korábban mint írtam 7-17 éves koromig szereltem a saját Camping biciklimet. Egy kónusz beállítás nem nagy cucc. Rengetegszer raktam kiskoromban össze szarul, és hagytam el golyókat. A mechanika nem változik hála égnek nagy mértékben.
A váltó kar csere sem lehet nagy cucc, max a váltó beállítása.
Aki egy első agyat nem tud megcsinálni, az szerintem ne is biciklizzen.

A másik ami miatt szét akartam szedni, hogy egy esetleges szervizbe jutás esetén lássam, nem-e akarnak átverni jó magyar szokáshoz híven.

A felniben a golyók futó pályálya rendben van egyébként, csak az egyik kónusz ronda pár pici helyen. Úgy kaptam meg a bringát, hogy az első kereket alig tudtam megpörgetni amikor kiszedtem. Tele volt szutyokkal. Ezt kimostam szépen, és láttam a kónusz futó felületen pár harapást. Kb 0.5mm egy helyen. Emiatt picit érezni, hogy egy picit receg.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#110417) jjeahh válasza Napfénysüti (#110415) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, természetesen nem várom el, viszont egy próbát megért. Megfizethető sisakra pár tipp viszont érdekelne. A Giro-t meg az Uvex-et 15-16k körül tudnám beszerezni, jó lenne ebbe a keretbe beleférni... Decás mtb 500 jóval olcsóbb, az viszont nem jön be :B. A Giro amúgy nagyon tetszik, csak attól félek, hogy mivel 1 méret van belőle, ami tág határok közt állítható, hogy mindenkinek megfeleljen, az én viszonylag kis méretű fejemen nagynak nézne ki.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110418) Napfénysüti válasza jjeahh (#110417) üzenetére

Nincs lehetőséged felpróbálni? Nem is amiatt hogy nagynak tűnne hanem a kényelem okán.
Nekem POC Octalom van aminél kevés megosztóbb sisak van a piacon, vagy tetszik valakinek vagy baromi rondának találja de nekem bejön, más véleménye meg nem érdekel. :D A vásárlás előtt azért felvettem hogy mennyira passzol a kobakomra. A komfort szerintem lényegesebb mint a kinézet.

Més que un club!

(#110419) jjeahh válasza Napfénysüti (#110418) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A Giro-t netről venném, az Uvex helyben is kapható elvileg. De akkor valszeg az lesz, hogy bemegyek a boltba és felpróbálok párat, csak attól félek, helyben szűkös lesz a kínálat és nem tetszik majd semmi. POC-tól nekem is bejön pár sisak, de nem férnek bele a keretembe... Kinézet nekem fontos :DDD .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110420) Napfénysüti válasza jjeahh (#110419) üzenetére

Uvexet mindenképp nézd akkor meg hátha van a méretben. Kinézet fontos természetesen, nem azt mondtam csak nálam a komfort még előtte van egyel. De utána rögtön az jön hogy azért tetsszen is. :)
Giro viszont így picit lutri lenne ha netes vásárlás. De ha jön be neked akkor lehet a helyedben megkockáztatnám.

Més que un club!

(#110421) Zsolt74


Zsolt74
senior tag

Kerékpáros navigációból csak a méregdrágák vannak amiken van rendes térkép?
Én soha nem tervezem el előre hogy merre szeretnék menni, ezért a csiganyálas navigációnak semmi értelmét nem tartom.
A telefonom az nem megoldás, mert oled kijelzős ami navigációra nem alkalmas(a beégés miatt).
A 150.000Ft-os naviknál akkor még a Bosch Nyon kijelző is sokkal olcsóbb alternatíva lenne.

Zsolt

(#110422) pc360 válasza Zsolt74 (#110421) üzenetére


pc360
addikt

Akkor mire jó? :U Vagy mindig máshol helyezkednek el a sávok és a főképernyő ikonjai is, nehogy beégjenek? :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#110423) jjeahh válasza Napfénysüti (#110420) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Eddig amit felpróbáltam, nekem mind kényelmesnek tűnt, pedig viszonylag lutri volt az összes, lehet ilyen "univerzális" a fejformám, szal a kényelemtől annyira nem tartok, inkább a gyenge szellőzéstől, mert izzadós vagyok. Szétnézek a helyi boltban és ha nincs semmi jó, akkor marad a Giro... ha addig nem ajánl valaki valami tutibbat.
Amúgy a te Poc-od szerintem nem ronda, inkább jellegzetes, csak úgy érzem velem nem találnak az ilyen stílusú sisakok.

Zsolt74: Asszem a Garmin Edge 520 a legolcsóbb használható színes kijelzős navi.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110424) Napfénysüti válasza Zsolt74 (#110421) üzenetére

Ha jól tudom a Bryton 530-as tud rendesen navigálni. Ez se valami olcsó de még mindig kevesebbe kerül mint egy Garmin, Polar.

jjeahh: a szellőzést látod tényleg nem lehet megmondani csak ha van valakinek valós tapasztalata az adott bukóval. De gyanítom egy Giro, Uvex, Bell csak nem ad ki olyan sisakot amiben megfő az ember feje.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#110425) Zsolt74 válasza pc360 (#110422) üzenetére


Zsolt74
senior tag

A statikus képektől pár óra alatt beég a kijelző.

Zsolt

(#110426) pc360 válasza Zsolt74 (#110425) üzenetére


pc360
addikt

lol... akkor tehát semmire

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#110427) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Akkor még egy kérdés :D . Honnan érdemes bringás cuccokat rendelni? Paypal fizetési lehetőség és EU raktár legyen, más feltétel nincs :D . Magyar boltok nem játszanak, mert gondolom azok inkább csak országon belül postáznak és és Erdélyben kotlok jelenleg.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110428) Peterhappy válasza dugo_ (#110396) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom szepen, sokat segitettel! A "suly a megbizhatosag jele", az nem gond. A meglevo U-m eleg hosszu. Otthon, melohelyen megoldom a tarolast, ha neha utcan kell hagynom, arra az esetre szeretnem nyugodtan kinthagyni. Ezek kozul lovok egyet. Meg egyszer koszi!

(#110429) -=RelakS=- válasza Zsolt74 (#110425) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

És ezt tapasztalatból mondod?
A Galaxy S2-m évekkel ezelőtt nem tervezte, hogy beég, pedig abban AMOLED kijelző volt. Nemrég munkahelyi póráz gyanánt volt Galaxy Mini S4-em, azon sem égett be semmi.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#110430) Toobee válasza jjeahh (#110427) üzenetére


Toobee
veterán

Én Rosebikeról rendeltem, 1 hét alatt jött meg a csomagom, pedig a hátsó gumira 4 hetes szállítási időt írtak. Hírlevélre jár -10 EUR kupon, 100 EUR felett pedig ingyenes szállítás (kupon nélküli végösszeggel kell csak elérni ezt a limitet).

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#110431) Redneck válasza jjeahh (#110413) üzenetére


Redneck
veterán

Tudom más stílus, és más felhasználás, de én ilyen sisakot rendeltem M-es méretben, kékben, narancssárga pánttal. 14 rugó volt. Ez vajon jó? :DD Nem ismerem a márkát.

Az általad linkeltek közül az UVEX tetszik, de az utolsó sem rossz.

Szerk:
Élőben még nem láttam, nem vettem fel. Ha nagy lesz és hülyegyereknek nézek ki benne, választok másikat. :K

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#110432) jjeahh válasza Redneck (#110431) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Abusoknak utánna sem néztem, mert többen írták, hogy fejen nagynak néznek ki :DDD . No de lehet, hogy majd a helyi boltban pont azt találok jó áron és tetszik is. Amúgy nekem jó márkának tűnik, a bringazáram Abus és elégedett vagyok vele.

Toobee: Melyik oldal? .com? .hu? .ro?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110433) ZolkoW válasza jjeahh (#110427) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem biztos, hogy a magyar boltok nem postáznak szomszéd országba, de én egyszer-egyszer ráfanyalodok pl. a bike24.de-re, most is onnan érkezett két fék. 10 EUR volt a szállítás, így is bőven megérte, meg még egy láncot is tettem hozzá.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#110434) Hasaggymeg válasza Redneck (#110431) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ilyent télen hordanak,nem sok szellőzése lehet.Azt szokták mondani,hogy egy kerékpáros sisakban minél kevesebb az anyag,és több a lyuk,annál drágább...nem vélétlenül.

jjeahh...Decathlon van ott is,nem tetszik egyik sem? :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#110435) pc360


pc360
addikt

A Strava-ban mostantól 24 különböző sport kiválasztható tevékenységnek. Volt, aki ezeket az ikonokat hiányolta, hát tessék.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#110436) jjeahh válasza Hasaggymeg (#110434) üzenetére


jjeahh
nagyúr

De, a Giro :DDD . Csak hát akkormár inkább a Fixture.

ZolkoW: Szétnézek itt is, kösz!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110437) Toobee válasza jjeahh (#110432) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem tök ugyanaz minden oldal, csak megvették a domaineket, meg le van fordítva félig meddig. Én .hu-s verziót nézegettem.

https://barbieripnk.hu/

(#110438) 6030D válasza eddie1978 (#110404) üzenetére


6030D
Ármester

Futás? :D
Vagy ez, Runner-nek már úgyis akartam linkelni: Zombie ;]

(#110407) cozmo: ez saját képernyőmentés? Milyen verziójú app? Vagy csak az 530-hoz jár ilyen? Illetve hogy állítod be, hogy egynél többet csippanjon, ha átlépsz egy min/max-ot?
Ha a nyeregcsőnél sárlé volt, akkor lent a kcs-nál is lesz. Ha még nem szedted ki, akkor érdemes.

jjeahh: ha a szellőzés a lényeg, akkor a legjobban egy outi/xc sisakkal járnál. Amiket nézel, az inkább am/trail, ezért tarkóvédős. Az alsó kategóriában nem hiszem, hogy nagyon szellősek lesznek.

Zsolt74: ilyen telefonon akkor nem lehet pl Waze-val autózni? Csodálkoznék. A bringás navi meg ugyan azt csinálja.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#110439) trialboj válasza jjeahh (#110427) üzenetére


trialboj
őstag

Amúgy ha csak azért akarod lecserélni mert nem tetszik, akkor inkább ne cseréld le :)) A sisak mindig rajtad van, sosem látod hogy nézel ki, max he lefotóznak, de nem divatbemutatóra készülsz :P

Nekem valami 500as decatlhlonos van, semmi különbséget nem láttam az 5x ilyen drága siaskhoz képest, amíg nem találnak ki valami olyan bélést ami valóban többet tud mint a mostaniak, nem látom értelmét a váltásnak.

Amúgy külföldi boltok közül most rendeltem wiggle-ről, 50 euró felett ingyenes a szállítás, futárral jött, kevesebb mint 10 nap alatt (dhl is ennyi idő alatt hozta máshonnan 15euróért).

tipp, nem tudom mennyire alap azoknál a modelleknél amit te nézel, de pl háló a szellőzőnyílásokon nem árt ha van.
Nálunk most telerakták az összes erdőt kaptárokkal, és tegnap az egyik társamat megcsípték, le sem tudta egyből seperni a sisak miatt, aztán meg mikor megállt és hadonászott, jöttek többen, és nyomorult menekülés lett belőle. Tavaly engem is csípett meg így lódarázs, szóval az egyelten dolog amit sajnálok hogy az enyémen nincs, az a háló.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#110440) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Épp csak megkezdtem a bringázást (gyerekkorit nem számítva). Mennyire vannak gyárilag jól bezsírozva? Érdemes szétszedni, és ellenőrizni? Tudnátok javasolni belsőt, defektjavító készletet, későbbiekre gondolva zsírt, olajat? Esetleg amit kifelejtettem, de jó ha van?

Köszi!

(#110441) jjeahh válasza Toobee (#110437) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ok, kösz, szétnézek itt is :R

6030D: Éreztem, hogy rossz irányban nézelődök :DDD . Olvastam is valahol, hogy a trail sisakok melegebbek.

trialboj: Mindenképpen le lesz cserélve, ez már fix :DDD . Nagyon megundorodtam már tőle és amúgy is megigértem a haverinámnak, hogy nekiadom... Enyémen van háló, de mivel a szivaccsal egyben van rálapul a fejre és valszeg ez az egyik fő oka, hogy ennyire meleg :( . A KED Spiri és KED Tronus sisakoknál pl tök jól oldották meg a hálót, egyáltalán nem ér hozzá a fejhez, így valszeg nem főz meg... csak ezekről a sisakokról nem találtam olyan képet, ahol fejen mutatja őket.

Így, hogy a trail sisakok kiestek, valszeg a Lazer Cyclone felé hajlok a legjobban. Olcsó, annyira nem ronda, van napellenző (fontos dizájnelem!! :DDD ) és több színben is lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110442) Bati0501 válasza eladogeppc (#110416) üzenetére


Bati0501
őstag

Csak azért kérdeztem, mert többször mondtad, hogy nem ismered a bringákat, azok alkatrészeit-nevét, amiből szerintem nem túl logikátlan arra gondolni, hogy nem biztos, hogy jó ötlet, ha rögtön szétszeded.
De ha megy, akkor az jó, jobb is magadnak csinálni.

(#110443) trialboj válasza jjeahh (#110441) üzenetére


trialboj
őstag

Ok, azt elismerem hogy van az a szint ahol már akkor is zavar hogy hülyén nézek ki, ha te sosem látod magad.

Pl ez a srác rettenetesen sisakot választott, tudom hogy ez téli, de olyan hatást kelt mint egy nagyra nőtt ovis, aki a maci csoportból szökött a kis alvós sapijával.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#110444) eladogeppc válasza Bati0501 (#110442) üzenetére


eladogeppc
veterán

Egyébként igen, az alkatrészek neveit úgy kell nézegetnem, illetve a váltókkal sem vagyok tisztában, hogy melyik milyen. De majd mindent leszedek, és elviszem, megkérdezem hogy micsoda micsoda. :)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#110445) Napfénysüti válasza trialboj (#110439) üzenetére

Komfort, szellőzés, állíthatóság, ezekben azért szokott lenni eltérés a sisakok között. Persze én se gondolom hogy egy 60.000-es bukó hatszor jobb mint egy 10.000-es de azért nem egyformák nem véletlen kerül valamelyik jóval többe (még ha nagy részét a névért kérik is).

Na majd ha meglesz a bringa akkor megyek hosszabbat az újabb sisakomban jó melegben és megosztom mennyivel másabb mint az előző volt (kb négyszeres árkülönbség van közöttük). Eddig sajnos csak pár rövidebbet tudtam tekerni a drágább fejvédővel. Egy dologban amúgy már alapból sokkal frankóbb: az állíthatósága egyszerűbb, jobb. :)

Més que un club!

(#110446) haiiro_o válasza jjeahh (#110441) üzenetére


haiiro_o
tag

BBB sisakokat is nézted gondolom? 15-6 körül már náluk is van választék.. én megvagyok elégedve vele egyenlőre..

(#110447) jjeahh válasza haiiro_o (#110446) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, néztem :) . Közben megrendeltem egy Lazer-t nagyon olcsón, mert a helyi boltban nem találtam semmi frankót, szal ha ez tetszeni fog, akkor téma letudva.

Más: Milyen szerszámok is kellenek ahhoz, hogy leszedjem az egész hajtóművet és kiszedjem a középtengelyt? (bb, vagy mi a neve?)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110448) 6030D


6030D
Ármester

Crosskovácsi 2018
Száguldás, Porsche, szerelem... :DDD :N
Zsinórban a 3. év, hogy nem tudok elmenni egyéb program miatt, de most valahogy nem bánom.

Más:
Terveztem, hogy veszek valami normális lámpát a téli edzésekhez, hát most sürgős lett. Tetszik ez a Gaciron, amit itt a fórumon is ajánlottak, kb ennyit is szánok rá. Viszont itt előrendelős, július 11. érkezéssel, de gondolom ez is Kínából jön. A Gearbest-es mikorra érne vajon ide? Illetve valakinek egyéb ötlete másmilyen forrásból vagy esetleg más lámpára? Kb 1 hónap múlva már kellene.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#110449) jjeahh válasza jjeahh (#110447) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, azt kifelejtettem, hogy négyszögtengelyes :DDD

6030D: Én az S2+-al elégedett vagyok. Gondolom az ilyen kínai nagy fényerejű lámpáknál az a leglényegesebb, hogy a ledek eredetiek-e benne... mert ha nem, akkor a töredékét sem hozza majd az odaírt fényerőnek.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110450) Toobee válasza 6030D (#110448) üzenetére


Toobee
veterán

A W jelű raktáron Európában vannak, 1 hét kb.

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.