Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110251) gabro0 válasza zolem (#110236) üzenetére


gabro0
őstag

Országútin 11-11,5cm körüli ülőcsont távolsággal egy 125mm-es ülés borzalmasan rossz volt, kiegyenesedve fél percnyi ülés után is egy napig fájt a hátsóm. Nem vicc, tényleg. Ráhajolva a kormányra meg máshol nyomott... Cseréltem egy 142mm-esre ugyan még nem ültem sokat rajta, de ezen akárhol ülök nem nyom. Ez a fórum segített a döntésben, hogy szélesebb kell. Pontosabban ez a hozzászólás:
"If your saddle is way too narrow, it will literally feel like you're sitting on a big metal pipe." - Pont így éreztem.

[ Szerkesztve ]

(#110252) zolem válasza gabro0 (#110251) üzenetére


zolem
aktív tag

Köszi, még nem vetem el a cserét. Viszont nem tudok angolul, csak oroszt tanultam(tanították) a Google fordító meg elég gyatra. De azért Köszi.

にんじん

(#110253) IMIIKE1998 válasza gabro0 (#110251) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

+ Tényleg ilyen érzés.

(#110254) Neck válasza eladogeppc (#110212) üzenetére


Neck
veterán

Étrendről csak annyit, hogy magyarországon annyi csirkét nem evett meg ember, mint és salátával.

Nem attól fogysz, ha csirkét eszel - abból is lehet túl sokat enni :U

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#110255) ShiTmano válasza werszomjas (#110225) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Küldtem privit.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#110256) varsam


varsam
őstag

Érdekes videó: Sram gyár Taiwan-ban.

Innen csak kikerül pár fék Alira is ;]

(#110257) SirKero válasza eladogeppc (#110212) üzenetére


SirKero
őstag

Nem akarlak megbántani így kezeld a a hozzászólásom. :K
Én is iszonyú láma vagyok a témához de amit te alkotsz itt most már napok / hetek óta az nem semmi. Csodálkozom,hogy még ennek ellenére is kapsz segítő hozzászólásokat. Respect a fórum tagok higgadt hozzá állásához :R
Még egyszer mondom ezt nem bántó szándékkal írtam csak most már ki kellett hogy jöjjön belőlem ;)
Egyébként sok sikert a vásárláshoz :K

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#110258) Napfénysüti válasza Rain Blade (#110240) üzenetére

Mennyi a keret?

Més que un club!

(#110259) Runner_fxr válasza eladogeppc (#110212) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hogy az étkezésed nem jó az egészen biztos, és mivel a kinézetet alapvetően ez határozza meg, így nyilván itt a hiba. A te magasságod mellett a 120kg irdatlan sok, ha ez főként izomban lenne, ahhoz meg kéne cucc is, csak kajával meg tápkieggel ennyi izmot nem pakolsz magadra az is biztos. Neked nem tömegnövelő étrendet kell folytatni, hanem alacsony kalóriás diétát kéne alkalmazni, ehhez meg nem kell egy kupacnyi csirke. Inkább több zöldség, meg halak.

[ Szerkesztve ]

(#110260) trialboj


trialboj
őstag

Találtam egy versenyt, ami most szombaton lesz. Az elmúlt 2 hétben elég sokat tekertem, és a tegnapi mászós "edzésen", már igen fáradt voltam, elejétől kezdve.
Ma pihentem egész nap, holnap még mennék, egy kicsit gyakorolni az intenzív pedálfordulatos mászást, rövid emelkedők gyorsan, szinte teljes gőzzel.

A versenyen a legröviebb távot választottam, ami alig 13km, de szinte végig hullámvasút, a lényeg hogy kiderüljön bírom-e a terhelést(egy hónap múlva lesz 1 komolyabb verseny amin szeretnék indulni). Tehát szinte végig mászni kell, 5-10 perceket, majd 3perc leejtő, és elölről.

A kérdés a kiemelt sor, mehetek még holnap csapatni egyet, vagy már nem ajánlott erőltetni?

Nem célom a dobogó, de top 10be mondjuk jó lenne bejutni, vagy mindenképp az élmezőnnyel célba érni :)

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#110261) jolti válasza Toobee (#109979) üzenetére


jolti
senior tag

(#109980) Hasaggymeg
Bocs, hogy még most tudok válaszolni, de nem értem rá.
Köszi szépen!
Akkor jól van akkor.

(#110262) jjeahh válasza trialboj (#110260) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na ez izgi lesz, majd számolj be :D . A 13km mondjuk nem tűnik soknak, a maratonon mi másztunk úgy 40km-t szerintem :DDD . Mondjuk intenzíven azért odab*szhat, vigyázz ne kapj infarktust :D
Különösebben nem értek hozzá, de szerintem az, hogy mehetsz-e holnap még egyet csapatni, azon is múlik, hogy mennyire gyakran mászol, mennyire vagy formában, ha napi szinten és nagyon szokva vagy, akkor miért ne. A saját példámból indulok ki, én annyit tekerek dombokon napi szinten, hogy lassan el is felejthetem, hogy mi az a fáradtság meg izomláz... izomlázam talán úgy 2 éve volt utoljára, de semmi komoly, ha jól emlékszek nem bringázástól volt az sem, hanem mert elraktunk a haveromnak egy kamionnyi tűzifát :DDD . Aztán, hogy ez az is lehet nem is jelent jót, lövésem sincs.

Más: Ha már infarktus, vannak közöttetek szívproblémások? A múltkor amikor 2200m szintet másztunk kb. pihenés nélkül, nagyon kellemetlen nyomást éreztem a mellkasomban és izzadtam mint a hóember tavasszal, alig értem haza. Most a maratonon is a mászás végén már éreztem enyhén a nyomást, de szerencsére nem volt olyan vészes... viszont most is túlzásba vittem az izzadást :( . Ha jól gondolom a szívem ennyit bír, ha több mint 1500m szintet mászok, jobb, ha pihenek időnként félórát, valahogy nem kéne infarktust kapni :D . Valami tipp, amivel kitolhatom a határaimat? Nem vészes így sem, de keményebb tekeréseken kissé korlátoz, mert miattam kell megálljunk pihenni. Mondjuk én amúgyis az élményért tekerek, nem sportként, csak a haverok mostanában átestek a ló túloldalára picit :U

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110263) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat, értékelem.
Senki nem mondta, hogy napi 2 kg csirkét eszem, viszont mivel nehéz súlyokkal dolgozom, kell valamennyi.
Egy egész csirke nekem 4 napra ad enni + saláta. Rizsből egy csészényi nekem szintén 4 napra elég.
Étrendi tanácsokat köszönöm nem kérek, hiszen attól, hogy zsíros vagyok az izmaim felett, a teljesítményem igencsak jól alakul. Nem várom, hogy 2-3 év alatt robbanjon le rólam 20 év rossz étkezése, plusz szigorú diétát nem tartok be, mert nem is akarok. Nekem ha évi 10-20kg lemegy, az már megfelel. Ezt tartom is.

Bicikli:
TREK 800 lesz belőle holnap, persze majd kicsit fel kell újítani.

Fórum:
Úgy gondolom, hogy azért vagyunk, hogy kérdezzünk, és aki tud, segít.
Ha a tanárbácsi kis korban 2-3 válasz után elhajtott volna mindenkit, hogy már el lett mondva, akkor rengeteg hülye ülne itt.
Én most is hülyének érzem magam, mert nem értek sokmindenhez, főleg az új bicajokhoz.

Aki segített , azoknak megköszöntem, és most is köszönöm ! Egyáltalán nem muszáj segíteni, ha ettől alszik valaki jobban, egészségére !
:R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#110264) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali!
Nem tudja valaki, melyik csatornán adják a Tour de Suisse-t? Szerk.: Megvan, hát csodás, pont azon van élőben, amilyen csatornám nincs. :/ Eurosport Player
Illetve nézte valaki a Criterium de Dauphiné-t?

[ Szerkesztve ]

(#110265) lsebestyen válasza trialboj (#110260) üzenetére


lsebestyen
addikt

Mehetsz persze, de pénteken is menj valami laza átmozgatót.

Imike: néztem az egy hétből az utolsó etap 5 kilométerét. Jó lesz a sky vonat a TdF-re. Tudom ezzel itt a csoportban egyedül vagyok. :))

(#110266) IMIIKE1998 válasza lsebestyen (#110265) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nekem Yates húzása tetszett nagyon, azt a szakaszt szépen behúzta. :D
A Sky nem szimpi, de meg kell hagyni, jól csinálják. :P

[ Szerkesztve ]

(#110267) 6030D válasza jjeahh (#110262) üzenetére


6030D
Ármester

Veszel egy pulzusmérőt, kiméred/számolod a tartományaidat, és betartod a zónákat mászásnál. Ha nem megy fel a pulzusod, nem fogod kapkodni a levegőt. Mondjuk arra sem árt edzeni, de most a meghalás elleni módszert kérdezted. :)

eladogeppc: Ha még nem olvastad volna, ajánlom figyelmedbe.
Egyébként ha megszereted a kerékpárt, vagy bármelyik állóképességi sportot, és le tudsz fogyni ~100 kg alá, akkor baromi jó leszel benne, mert a szíved és izomzatod a 30-40 kg pluszhoz lesz szokva. Ezt többször megemlítette azóta a cikk írója is, de egy haverom ugyan így van vele: fogyott, és baromi erős a bringán. (Volt, mert most visszahízott... remélem olvassa. ;] )
Úgyhogy hajrá, ha van kedv. A Trekről meg jöhetnek majd a képek. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#110268) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Srácok, valakinek van tapasztalata a Bestbike üzletével kapcsolatban? Esetleg rendelt onnan?

[ Szerkesztve ]

(#110269) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#110242) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Értem,én akkor rosszul tudtam. :B ...ez érvényes a kevés,100-120mm mozgású XC villákra is? Tehát ha az nagyon beül mert puha,nem áll fenn a veszélye,hogy felütöd mikor vadulsz?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#110270) Neck


Neck
veterán

Ez mennyire éri meg?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#110271) Mezga Aladár válasza jjeahh (#110262) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ezzel ne viccelj.
Szerezz be egy pulzusmérős órát és nézd meg mennyit ver a ketyegő terhelés alatt. Az se nagy baj ha elmész egy terheléses EKG-ra és ott egy szakorvos megnézi a szívedet. Nekem is csak az mutatta meg a problémát. Én is izzadtam mint egy ló de fájt is a mellkasom ha terheltem magam.

(#110267) 6030D : Ha nem megy fel a pulzusod, nem fogod kapkodni a levegőt.
Bármilyen furcsa nekem akkor van légszomjam ha nem szalad fel "üzemi" fordulatra a szívem.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#110272) zoli03 válasza Neck (#110270) üzenetére


zoli03
őstag

Semennyire. 26"-os, nagyon-nagyon alap felszereltség, újan se adnék érte ennyit.

(#110273) zolem válasza IMIIKE1998 (#110268) üzenetére


zolem
aktív tag

Alias Berguson.hu. Általában dicsérik.

にんじん

(#110274) zolem válasza Neck (#110270) üzenetére


zolem
aktív tag

Mechanikus tárcsa, rozsdás váltó, lánc. 26os kérék. Felejtős.

Fórumtól bocsánat. Ritkán írok szerk. időn belül, mobilról.

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#110275) Zsohi válasza Runner_fxr (#110209) üzenetére


Zsohi
őstag

A Shiver bizony egy legendás darab, sajnos nekem még nem volt szerencsém hozzá eddig.

Más: A Chain Reaction Cycles oldalán vannak jó árasított Fox villák, ha esetleg valakit érdekel. A leírások hibásak és a származásuk is kérdéses, de baromi jó áron adják, így én bepróbálkozok egy 36-tal(RC2 csillapítás helyett Fit4-gyel szerelt).Ha valami nem kerek, az elírás miatt ingyenes a posta vissza, ha meg minden patent van egy bitang olcsó Fox villám. :DD

[ Szerkesztve ]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#110276) IMIIKE1998 válasza Neck (#110270) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Röhejes, hogy sokan ilyen szinten túláraznak mindent. 90 k-ért ennél jobb Rockridert kapsz újonnan!!!, ami oké, hogy Decathlon, de ennyiért más gyártó sem ad jobbat, hiába drágább a név miatt.

(#110277) zoli03 válasza Zsohi (#110275) üzenetére


zoli03
őstag

Amit linkeltél, az már nem elfogyott?

(#110278) zolem válasza Zsohi (#110275) üzenetére


zolem
aktív tag

Bocs nem jo válasz

IMIIKE1998 igen!

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#110279) IMIIKE1998 válasza zolem (#110273) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ezt is a Berguson üzemelteti? : O

[ Szerkesztve ]

(#110280) Zsohi válasza zoli03 (#110277) üzenetére


Zsohi
őstag

Hát amikor írtam a hsz-t még volt 4 darab. Gyorsan elkapkodták...

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#110281) jjeahh válasza 6030D (#110267) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& Mezga Aladár: Kösz! Gondoltam én is ilyen pulzusmérőre, ebből van valami olcsó ajánlott cucc? Ilyen miband és társai megfelelnek?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110282) Redneck


Redneck
veterán

Erről a kerékpárról, főleg a vázról és a márkáról mi a véleményetek? A linkelt példánynál a Tourney felszereltséget már ismerem, de ezekről az alkatrészekről semmit sem tudok:
Haibike Components TheHub + kerékagy
Tektro MD-M280 mechanikus fék
Kenda K-922 külső gumi

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#110283) jjeahh válasza Redneck (#110282) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A Haibike szerintem egy prémiummárka, ami a vázon szinte mindíg látszik is. Az alkatrészek monduk ezen most nagyon sporlósak... a fék nem tom milyen, ilyen Kenda külső a haveromnak van, 100-150km alatt 2 defektet kapott már vele, pedig nem az a defektgyűjtő emberke :D . Mondjuk aszfalton, ha vigyázol valszeg ilyen gondod nem lenne vele.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110284) Redneck válasza jjeahh (#110283) üzenetére


Redneck
veterán

Pár dologgal még bajban vagyok és csütörtökig szeretném megoldani:

1. Kerékpáros biztosítás
Nézegettem de még nem találtam olyat ami komplex lenne. Baleseti és lopás kárra kiterjedőt akarok. Ha nem találok, kettőt kötök. :((( Szerintem fontos.

2. Szerszámkészlet
Milyen olcsó és kompakt készletet kéne vennem? Oké hogy az első évben a garanciális szerviz miatt a Bergusonhoz viszem, de egy kilazuló csavar miatt, nem szeretnék járkálni, plusz nem hordoznék magamal x különböző szerszámot.

jjeahh:
Köszi az infót! Nekem ugyan nem tetszik, de ismerősömnek még jó lehet. A kúpos fejcsöves fejlesztési lehetőség miatt ajánlotta egy fórumtárs. A defektes dolgot nem igazán értem, szerinted mi lehetett az oka? Csak azért kérdezem, mer anno egy gagyi 26-os MTB-vel csapattam elég sokat. Azon szimpla falú felni volt, mindig valami olcsó külsővel. Egyszer volt defektem 5 év alatt, akkor is csak azért, mert egy gigantikus tüske átszúrta.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#110285) jjeahh válasza Redneck (#110284) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Apró tüskék is könnyedén átszúrják, terepen szinte elkerülhetetlen a defekt. Előtte valami Maxxis és Conti volt a tagnak és azokkal ő sem igazán kapott defektet.

Szerszámkészlet nekem Lidl-ből van, nyeregtáskaként árulják, vannak benne belső foltok is. Már fogalmam sincs mennyi és még kapható-e :D . A táskát nem szeretem, de a tartalma bevált.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#110286) zolem válasza Redneck (#110284) üzenetére


zolem
aktív tag

Alapvető hordozható szerszám pl egy bicskaformájú imbusz és csavarhúzó szerszám. Más nem kell.

にんじん

(#110287) trialboj válasza jjeahh (#110281) üzenetére


trialboj
őstag

Szerintem és más szerint is lutri hogy a karóra mikor pontos. Mellkasöv kell, ami szerintem kényelmetlen meg macera, szóval én hanyagolom.

De van gearbesten és banggodon is 10 usa pénzért ilyen öv, keress róla videót, szerintem az már az elfogadható kategória, csak amellé meg kell egy app :P strava? habár úgy rémlik hogy nincs okostelód, szóval ez talán nehezebb menet lesz.
Decatlhonban is van ilyen, nem tudom a környéken van-e boltjuk.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#110288) SirKero válasza jjeahh (#110262) üzenetére


SirKero
őstag

nagyon kellemetlen nyomást éreztem a mellkasomban és izzadtam mint a hóember

Én a helyedben elmennék orvoshoz, Sajnos saját tapasztalat. Nálam is így kezdődött a vége az lett hogy találtak két koszorúér szűkületet :W

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#110289) tacto válasza jjeahh (#110281) üzenetére


tacto
aktív tag

En regen mellkaspantos Polarokat hasznaltam, most valtottam M430-ra. Meg teszt alatt, nem igazan ismertem meg. Kis latency van kerekparon tan, ha hirtelen emelkedos sprint van pl., de meg ezt sem merem biztonsaggal allitani. Ami nagy elöny, hogy pontosabb allitolag az ö technologiajuk a csuklon valo meresre, mint a konkurrenciaje ill. a jo GPS, Strava integracio (ami nekem uj). Az ara relativ, Ausztriaban 150 EUR.
Azert, egyik sporteszköz sem orviosi pontossagu, ha fura a helyzet, nem art egy orvosi kivizsgalas.

(#110290) mqm


mqm
senior tag

Sziasztok!
40-50 ezer forint környékén keresek Trekking kerékpárt. 190cm/100kg vagyok. (Mint valami társkereső hírdetés.. :D:D )
Nagyon rég nem Bringáztam és szeretnék újra nyeregbe űlni, de egyenlőre ennél nagyobb összeget nem szánnék rá.. nehogy kidobott pénz legyen! :D
Kinéztem 1-et [link], kérlek véleménnyezzétek ,hogy megéri-e az árát. Valamint ha tudtok ebben az árkategóriában jó vételt akkor ne tartsátok magatokban. :R :R
Köszönöm!
Üdv,
P.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#110291) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Trek 800-amat szeretném felújítani.
Budapesten a belvárosban, esetleg XI. kerület, XXII. kerület környékén tudtok normális szervizest és/vagy boltot, ahol alkatrészeket jó áron tudok venni ?
Első sorban ülés, kerék, ilyesmi érdekelne.

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#110292) Begbiebike válasza 6030D (#110250) üzenetére


Begbiebike
csendes tag

Mi volt végül a probléma az M400-zal? Asszonyé is ugyanezt produkálja, de még működik rendesen.

(#110293) #16729600


#16729600
törölt tag

Pár gondolat a fogyáshoz, meg az akut anginás rohamokhoz. :)
Én 4 éve kezdtem bringázni (107 kilósan ), eltekertem a szomszéd faluba ( 4-5km ) és taknyom-nyálam egybefolyt és legszivesebben rohammentőt hívtam volna magamhoz annyira szétestem. :K

Most 83 kg vagyok, nyomok heti egy 60-70km-ert a Murradwegen és minden nap estefelé egy huszast vacsi ledolgozásra a környékbeli falukban.Megy a fogyás 50 felé is, a lényeg hogy nem kell zabálni és mozogni kell :)
Én kurv@ sokat köszönhetek a bringázásnak, ott tartok , hogy asszonypajtás helyett legszivesebben a Meridámmal aludnék, annyíra komálom a bringámat :D

(#110294) K Norbi válasza #16729600 (#110293) üzenetére


K Norbi
addikt

Minden sport jó, de csak mértékkel. A bringázásnak és mint minden más sportnak van árny oldala is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#110295) deliveryman


deliveryman
csendes tag

Sziasztok!

Ismertek Pécsen kerékpárkölcsönzőt, ami 3 napos túrára trekking bicikliket (kettőt) tudna biztosítani?

Köszi előre is a választ!

(#110296) StLui válasza jjeahh (#110281) üzenetére


StLui
veterán

Én használtam vagy 10 futásnál kiváncsiságból csuklós, és mellkaspántos mérést is. A csuklós 180 fölött is mutatott folyamatosan, közben pedig 140 körülivel futottam mellkas szerint is, és érzetre is mert tudtam levegő kapkodás nélkül beszélgetni közben. Szóval ilyen célra csak a mellkaspántos mérést javaslom.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#110297) tacto válasza StLui (#110296) üzenetére


tacto
aktív tag

Eleg nagy különbsegek vannak, igy ez ebben a formaban kisse felrevezetö. Egy kinai es egy Polar között oriasi különbseg van, csuklosnal pl. Hozzateve, hogy ezen a területen az egyeni anatomiai stb. különbsegek erösen befolyasolhatjak, kinek mi, milyen modell alkalmasabb. Esetemben megvaltas a mellkaspant elhagyasa, 35 fokban orakon at stb.

[ Szerkesztve ]

(#110298) TomMusic válasza jjeahh (#110285) üzenetére


TomMusic
őstag

Nekem ilyen volt gyárilag, 2000km alatt egyetlen tüskét sem szedett össze, pedig mentem párszor a bozótban, a városban meg üvegeken meg mindenen keresztül. Aztán végül azért lett csere, mert elkopott. :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#110299) IMIIKE1998 válasza #16729600 (#110293) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Én azért nem szoktam minden nap tekerni, mert akkor elég hamar túledzem magam, sokkal jobban megy, ha heti 4-szer tekerek. Bár nekem szerencsére nincs szívpanaszom, így nem tudom, hogy akkor milyen rendszerességgel kell edzeni.

(#110300) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#110269) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

De, előfordulhat, túl puha se jó. Meg kell találni az arany középutat. Az biztos, hogy ha nagyon keményre fújod, az nem fog jól jönni nagy tempónál a terepen, mert a villa képtelen lesz mindent gyorsan lereagálni. Illetve a jobb villákon a kompresszió állítással is lehet játszani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.