Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106901) eddie1978 válasza Napfénysüti (#106874) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Campagnolo pedálról váltottam Speedplayre. Főleg a kétoldalas mivolta miatt. Én nagyon szerettem. Nekem még a régi volt. Az alumínium verzió, nem az új gumis. Na az kopott rendesen. Vettem is rá védő műanyagot. Úgy viszont elvesztette a szép áramvonalas formáját.
A koszt nem szereti abszolút. Emellett rendszeresen kell kenni. Én teflon-t használtam a cipőn lévő részéhez. A pedált meg lehet kenni egy erősebb fecskendővel is ha nincs hozzávaló zsírzód.
A fokozat mentesen állítható float is szuper jó dolog.

Megszokni azonnal meg lehet.

Már nincs országúti bringám. Most 540-es spd-k vannak mindenen. Országútimon biztos Speedplay lenne.

[ Szerkesztve ]

(#106902) StLui válasza Napfénysüti (#106900) üzenetére


StLui
veterán

Értem, meg meg is értem. Csak tényleg sajnos a normális eladóknak tűnő hirdetők hirdetési is tele vannak gyanúsan olcsó, jó vétellel, és senkinek nincs meg soha a beszerzést igazoló papírja. SZóval ezen az alapon akárhol belefuthatsz.

Régen ilyen témában kocsmárosként eléggé érintett voltam. 90-es évek elején volt olyan fél évem, hogy 13x törtek be a kocsmába, csak cigi, csoki. A nagyobbakat nem fizette a biztosító arra hivatkozva, hogy meglett a tettes, volt akivel szembesítettek is. Egyszer egy volt pultosommal össze is futottam egy tárgyaláson, kiderült ő is a vádlottak között van :Y A rendőr mindezek mellett meg volt győződve róla, hogy önbetöréseket csinálok, biztosítás miatt :F
Szóval ebben az időben is rendszeresen jöttek be olcsó cigit áruló emberek, soha nem vettem, mert még az lehet, hogy ép tőlem lopták el.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106903) eddie1978 válasza cozmo (#106891) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ez kicsit erős volt.

Eddig csak adásvételivel vettem vázat. A bringákat új alkatrészekből építettem mindig is. A mostani kettő újként jött német webshop-ból.

Jóbarátom akivel összekeversz, a sok kockázati tényezőt mérlegelve, amiben benne volt ez is, inkább vett a Decathlonban egy RR540-et. Megbízható hely, van garancia stb. Ez itt le is lett írva korábban.

Meglepő de ott valaki kapott adásvételit bringára.
Adásvételi nélkül semmit.
Addig el sem jutottunk, mert elengedtük azt a gépet. Ezt már sosem tudjuk meg, hogy írt-e volna.

Ez egy 20 éves Cannondale volt.

[ Szerkesztve ]

(#106904) cozmo válasza eddie1978 (#106903) üzenetére


cozmo
őstag

Lehet hogy erős volt, de a tények ilyenek.

Gondolatébresztő kérdés:

Mi van akkor ha adásvételivél lopott bringát veszel. És valahol egy rendőr ránéz, kiderül, hogy kőrözik. Szerintem ugyanúgy elveszik. Te meg perelheted érted végéig a becsületes eladót.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#106905) jjeahh válasza cozmo (#106892) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azért a 40T nem semmi... a nyereg így is rendesen előre van tolva, agyaltam már egy egyenes nyeregcsövön, aminek nincs hátrahajlása, csak a jelenlegi belerohadt a vázba :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#106906) Napfénysüti válasza eddie1978 (#106901) üzenetére

Az rémlett hogy neked volt Speedplayed csak azt nem tudtam miről váltottál rá. Oldani is ugyanúgy boka kifordítással kell?

Més que un club!

(#106907) StLui válasza cozmo (#106904) üzenetére


StLui
veterán

És te honnan vennél használt bringát?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106908) eddie1978 válasza cozmo (#106904) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ez mindig benne van a pakliban. Ott hatványozottan.
Egy fokkal jobb, ha kapod hozzá a számlát és a garancia füzetet. Így adtam el a Giant CX gépem.

Süti: ugyanúgy old. Boka kifelé csavarással.

[ Szerkesztve ]

(#106909) zoli03 válasza eddie1978 (#106903) üzenetére


zoli03
őstag

Hiába van adásvételid, akkor is elveszik, ha kiderül, hogy lopott. Max annyit érsz vele, hogy a lopással nem téged fognak vádolni. Visszaperelni meg úgysem tudod a pénzt.

(#106910) trialboj válasza cozmo (#106904) üzenetére


trialboj
őstag

Ez így van, de azért csak kevesebben vannak azok akik képesek bevállalni hogy lopott bringát az összes adatukkal feltüntetve adnak el.

Nem tudom odaát hogy van, de itt az OLX nem hajlandó értékelési rendszert bevezetni, tehát sosem tudod kitől veszed. Viszont van 1 bringás fórum/oldal, ahol minden eladónak van profilja ahova kommentelni lehet.Persze ez sem egy túl komoly dolog, de azért mégis ad egy kis támpontot. 2018ban alap kellene legyen az értékelési felület főleg az ilyen jófogás féle oldalkon, de ez ugye kiszűrné a sok csalót akik ugyanúgy forgalmat generálnak v fizetnek a promóért, szóval nem érdekük bevezetni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#106911) 6030D válasza cozmo (#106904) üzenetére


6030D
Ármester

Írok neked adásvételit, írjunk kettőt, mindenkinek legyen. Te töltöd az egyiket, én a másikat, csere, oké végeztünk. Aláírás, pénz, mindenki boldog.

Hogy ellenőrzöd,hogy az én nevem, szem.ig.számom meg címem van a papíron? :) Ott úgyse kéred el a személyijét, ráadásul sok ember fejből írja, mert napi szinten kell.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#106912) hegyimorc válasza StLui (#106907) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"És te honnan vennél használt bringát?"

Vettem és adtam is el használt bringát. Minden alkalommal megvolt az eredeti számla, füzet ... minden.

Bringán kívül fotóscuccokat adtam-vettem. Azoknál még az eredeti, gyári doboz is szokásos elvárás. Papírokkal, dobozokkal már elég nehéz lopott cuccokat árulni.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#106913) Jim-X válasza 6030D (#106890) üzenetére


Jim-X
őstag

Ma guritottam vele egy 20km-t majdnem 20as atlaggal, f@sza volt! Ugyhogy marad amig le nem esik a felnirol :DDD

Ehol-e, 26os ja :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#106914) IMIIKE1998 válasza 6030D (#106911) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Úgy, hogy kitesszük az asztalra a személyiket(ő is, én is). Így egyértelmű, senki nem tud becsapni senkit.

[ Szerkesztve ]

(#106915) emiki6 válasza IMIIKE1998 (#106914) üzenetére


emiki6
veterán

Hamis személyije még lehet ;]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#106916) Solad válasza 6030D (#106911) üzenetére


Solad
őstag

Marpedig amikor en bringat vettem, ott elokerult a szemelyi :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106917) Bati0501 válasza Jim-X (#106913) üzenetére


Bati0501
őstag

Ilyen gumikkal tuti olyan hangja van, mint egy Lada Niva-nak. ;] :DDD

(#106918) Jim-X válasza Bati0501 (#106917) üzenetére


Jim-X
őstag

Aszfalton ja :DDD

A játék az nem játék!

(#106919) eddie1978 válasza zoli03 (#106909) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ezt még meddig akarjátok csűrni-csavarni? A nagy semmin megy a rugózás. Nem történt semmi adásvétel. Én új bringákat veszek. Jóbarátom újat vett. Sok már ez.
Befejeztem a témát. Béke.

(#106920) cozmo válasza zoli03 (#106909) üzenetére


cozmo
őstag

Na itt a pont, a hiba a rendszerben. A csaló nyugodtan adja meg személyes adatait, nem is kell hamis. Minek? Mert úgyis szarik rá a rendőrség. Apénzt is és a bringát is bukod mint hiszékeny vevő. Dupla bukta.
Én csak és kizárólag új bringát veszek, arra ott a garancia is. Túl sok a csaló...

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#106921) Hasaggymeg válasza bunddog (#106873) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Most már fent az új kazetta,így egyelőre ez marad,de a következő menet,remélhetőleg csak pár év múlva,de nagy valószínűséggel kerékszett lesz.

(#106875) StLui...miért vettél 2féle fékbetétet?

(#106877) Sputnyik12...alsó kategóriás szerb gyártó,jó 3 kg-al nehezebb kerékpárokat gyárt mint a nagyok.Kezdőnek jó lehet.

(#106892) cozmo ...hát én a hosszú kormányrafekvősökön nem sokra mennék azzal a 34/40-el,az biztos. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106922) StLui válasza Hasaggymeg (#106921) üzenetére


StLui
veterán

Csak kíváncsi vagyok mi a különbség az alu és a vas alaplap között

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106923) Solad


Solad
őstag

Szakikat kérdem:

Mi lehet az oka annak, ha a szabadonfuto nem egyenletesen jar, es hogyan megszuntetheto? Gurulas kozben erosodik-gyengul a hangja es mocskos mod bosszant.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106924) trialboj


trialboj
őstag

Aki már vásárolt országon belül boltból bringát, de neten keresztül, másik városból, na azokhoz szól a kérdés : )))

Ilyen esetben is van rá 14 napod visszaküldeni? Ezt csak akkor fogadják el, ha minden érintetlen rajta, tehát pl szobába szőnyegen összerakod ráülsz és nem tetszik. Ha mész vele egy kört, poros és olajos lesz lánc, kerék akkor már nem visszaküldhető?

kb 2000€ bringánál,de akár csak úgy általában van rá lehetőség hogy kicseréljenek rajta pl egy villát, mert ami alapból van nem tetszik, esetleg dropper nélkül szeretném megvenni, hajtásból jobb kellene? Az ár nagyjából ugyan az lenne...
Vagy ilyenről még nem is hallott senki : ))

Nyilván az üzlettől is meg fogom kérdezni, csak érdekel, hogy ezek nagyon elvont vágyak, vagy érdemes kicsit vitázni hátha megegyezhetünk félúton.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#106925) Hasaggymeg válasza StLui (#106922) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem mind2 volt,de azon kívűl,hogy az alu jobban nézett ki,semmi különbséget nem láttam.Ugyanakkor ha megnézed az Al hővezetési tényezője majd 6x jobb mint a vasé.

(#106923) Solad...nincs nyolcas/tojás a kerékben,gumiban?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106926) Solad válasza Hasaggymeg (#106925) üzenetére


Solad
őstag

Nincs, gyonyoruen fut

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106927) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#106776) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Végül megtörtént a kazettacsere,és most megrendeltem a tengelyszettet is az agyhoz.A bal oldali kónusz komoly golyópálya nyomot mutat,azon oldali agyi golyópálya sem 100%,de mivel a hajtásoldali golyópálya a kazettatestben van,az immár megint egy zsír új darab,így talán megéri elvégezni az agygenerált.1-2 héten belül megjön,jelentősen olcsóbban mint pl. a BD-ről.
Amúgy tegnap futottam egy kört a garancia miatti papírért,és az egyik helyi szervizben azt mondták 2500 forint+fél napig ott kell hagynom a kazettacseréért. :U Kissé elborult az agyam,és megkérdeztem,hogy mióta fél nap a fél perces kazettacsere,hisz én leszerelem a sort,tárcsát és kiveszem a tengelyt,így viszem oda neki,ezért csak 14-es imbuszkulccsal csavar ki-csavar be az egész.Otthagytam őket (végleg!) a francba és átmentem a másikhoz,akik már sokkal segítőkészebbek voltak,és 1000 forintért ki/becsavarták az én imbuszkulccsommal a csavart+adtak 2 csapágy golyót is (mert egyet szerelés közben valahogy elveszítettem) és írtak jegyzőkönyvet a szakszervizben való átszerelésről.
Már csak egy jó centrír kell a keréknek és elleszek vele még egy ideig,hisz van további 2 hiányos kazettatestem alkatrésznek. :DDD (A mostanit még nem szedtem szét,mert szokásomhoz híven elfelejtettem megbontani még fent a keréken,így levéve meg már nem tudom mire tudnám ráhelyezni,hogy megbonthassam.Kíváncsi vagyok mi ebben is már a hiba! :F )

solad...és szambázik a sor mikor jó erősen megpörgeted?

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106928) TomMusic


TomMusic
őstag

Ennek mennyire lehet hatása vajon?
Oxigénes víz. Múltkor ilyet ittam menet közben és mint ha jobb lett volna a közérzetem. Lehet csak véletlen, vagy placebo?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106929) Solad válasza Hasaggymeg (#106927) üzenetére


Solad
őstag

Nem, az is mozdulatlan. Egyszeruen csak a hangja nem egyenletes, igy gondolom a kazettatesten belul lehet valami bibi

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106930) sanzi89 válasza TomMusic (#106928) üzenetére


sanzi89
addikt

Ha a gyomrodba és nem a tüdődbe öntötted, akkor nincs hatása. A gyomorban nem szívódik fel oxigén. Olvasnivaló a linken.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#106931) emiki6 válasza sanzi89 (#106930) üzenetére


emiki6
veterán

Hozzátennem, hogy az oxigén vízoldatósága adott nyomáson állandó, így amint kinyitod sima vízzé változik, mert a felesleg kiszáll belőle. :)
Ja, és amúgy minden vízben van oldott oxigén.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#106932) zoli03 válasza trialboj (#106924) üzenetére


zoli03
őstag

Ha ki is próbálod, akkor is le lehet annyira takarítani (a gumit meg a láncot is), hogy ne látszódjon rajta a használat.

(#106933) Jim-X válasza TomMusic (#106928) üzenetére


Jim-X
őstag

Placebo, de ha nem draga akkor megeri a hatast, nem? ;) Bar gondolom ezzel a dumaval akarjak eladni dragabban ;]

(#106931) emiki6: Valahogy a vizi elolenyeknek is kell oxigen, es gondolom nem bontjak a vizet :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#106934) StLui válasza Hasaggymeg (#106925) üzenetére


StLui
veterán

Drágább volt picivel a vas alapú, gondoltam egyszer élünk, adjunk neki, tuti sokkal jobb :D
Persze amikor a dobozos belső olcsóbb mint a csupasz, akkor már gyanakodhattam volna. Persze mikor megrendeltem beugrott ez a hővezetés dolog, gyanítottam, hogy az alu lesz a jobb.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106935) Hasaggymeg válasza Jim-X (#106933) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ugyanakkor érdekes dolog a placebo,mert attól,hogy drága nem csak azt hiszed jobb,hanem az is.Vagyis a legújabb kutatások szerint a drágább bor ivásakor ugyanaz az agyi reakció lép fel,mint a finom bor ívásakor,vagyis nincs különbség a placebo,meg a valóság,illetve a drága sz@r és az igazán finom között. :DDD

Solad...lehet csak a hangterjedésben van különbség,próbáltad máshonnan hallgatni? Mindenhol ugyanúgy hallod?

(#106934) StLui...alacsonyabb az olvadáspontja,de gondolom olyan forró úgysem lesz.Továbbá könnyebb és jobban bírja a korróziót.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106936) Mister X


Mister X
tag

Sziasztok. Miért van az hogy a gyári gumin a szélesség mérete mindkét jelölésben egyforma. Magyarán 622-38 és 700-38C. Amit vettem schwalbe maraton plust, azon meg nem. 622-37 és 700-35C. ?

[ Szerkesztve ]

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#106937) TomMusic válasza sanzi89 (#106930) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszi, ez hasznos kis cikk! :)
(#106933) Jim-X: hát olcsónak nem mondható, egy flakonért (7.5dl) elkérnek 350-400Ft-ot.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106938) StLui válasza Hasaggymeg (#106935) üzenetére


StLui
veterán

"olyan forró úgysem lesz"

Most nem tudom mi a jó válasz, hogy dehogynem, hiszen megyek mint az állat, vagy persze, hogy nem, mert lefelé sem kell fék? :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106939) Solad válasza Hasaggymeg (#106935) üzenetére


Solad
őstag

Persze, mindenhonnan ugyanugy hallom.

video

Ez ket honapja keszult kb, azota a dolog csak erosodott.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106940) FIREBLADE78 válasza gabro0 (#106835) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor csapathatunk.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106941) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tudtok ajánlani kényelmes ülést? Ez a mostani olyan kemény,hogy 20 km alatt meghalok. Monti.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106942) nightzone


nightzone
aktív tag

A tutikerékpárok -ról már rendelt valaki? Mik a tapasztalatok?

(#106943) HEAHEA válasza trialboj (#106924) üzenetére


HEAHEA
tag

A kérdésed második részére válaszolva, igen, volt ilyen. Barátom rendelt anno egy Cube cross bringát, aminél már előre megegyezett a bolttal, hogy amikor megérkezik,nem kéri bele a teleszkópot, az előző bringájából megmaradt karbon villáját szereljék bele, meg a fékeket, vagy a váltókat is cserélte a gyárinál levő eggyel nagyobb típusúra.

(#106944) c4bB


c4bB
csendes tag

rock shox xc32 coil telóban cserélném a rugót a súlyomnak megfelelőre.
a manual azt irja,le kell venni ehhez a művelethez a lábat.
a linkelt képen a 19-es alkatrészt cserélném.
a láb aljában van egy 5-ös imbusz meg fönt az előfeszítés tekerője,majd a nagy műanyag csavar (képen 17-es alkatrészek) és elvileg kint van a rugó.
a rajz alapján szerintem cserélhető föntről is,mit nem veszek észre?

[ Szerkesztve ]

(#106945) kentucky válasza gabro0 (#106835) üzenetére


kentucky
őstag

Merre van jó terep Szegeden?:D

Más: Cube Attention 29-nek van alternatívája az árkategóriájában?

[ Szerkesztve ]

(#106946) jjeahh válasza kentucky (#106945) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A KLS alkatrészekért nem rajongok, de pl. a levegős teló meg átütő tengelyek miatt a Kellys Gate 30 nekem jobban kéne még úgy is, hogy felétek 30k-val többe kerül :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#106947) trialboj válasza FIREBLADE78 (#106941) üzenetére


trialboj
őstag

Ez nagyobb meló lesz mint gondolnád :P nyerget találni a bringára kb olyan mint egy kényelmes széket amiben napi 8-10 órát tudsz ülni.

Először is olvass bele az összefoglalóba van leírás mit hogy kell megmérni hogy megkapd a szélességet ami megfelel a fenekednek/tekerési stílusodnak. Utána szétnézel a helyi boltban ha nagyobb város, lehet eleve segítenek majd nem csak rád sózzák az elsőt ami megtetszik.

Amúgy az hogy kemény nem feltétlen rossz dolog, az elején persze rosz és kényelmetlen de kb 2 hetet kell kibírnod és utána megszokja a tested/feneked.

Én pl tavaly vettem ezt [link] A selle italia, sok bolti bringán megtalálható, kicsit olyan mindenes nyereg.

Mikor megvettem és kipróbáltam nagyon kemény volt, mert puhábbhoz voltam szokva, el akartam adni, aztán idén már ezzel kezdtem a szezont, hogy hátha jó lesz, és azóta nincs vele bajom. 40 nél nem mentem nagyobb kört, de azt mondják minél keményebb hosszú távon annál "kényelmesebb"

Szóval ha nem valami nagyon alap nyereg, akkor adj neki még pár napot/hetet, és ha csak nem jó semmire, utána kezdj el nézelődni. Elsőnek mindenképp a helyi boltba menj be, ott azért csak meg tudod tapogatni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#106948) kentucky válasza jjeahh (#106946) üzenetére


kentucky
őstag

Átütőtengelyes ennyivel jobb mint a gyors-záras? A Gate 30 kapható másik színben? Ilyen színű az Olpran cross-om is és jó lenne kis felfrissülés :D

(#106949) jjeahh válasza kentucky (#106948) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem merevebb és nincs az a rizikó, mint a qr9-nél, hogy ha nem szorítod meg rendesen, kieshet a kerék terepen :D . Ha most vennék bringát, valszeg alap lenne, hogy átütő tengelyes legyen, legalábbis 29-es kerekekkel biztosan... Persze nem létfontosságú dolog, szal te tudod. A levegős teló is előny.. A színe meg na, nekem sem tetszik annyira, de formája legalább bejön :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#106950) Hasaggymeg válasza c4bB (#106944) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt nézelődtál már?

Más...link.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.