Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#20602) persil válasza Rankerz (#20601) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem nem meglepő.

Bizonyára rendkívül sok esélye lenne a majdani pvp-ben egy gamepad-es figurának a pc-sek ellen.
(pláne, ha mondjuk dh-val, vagy wizarddal játszik, amit kb képtelenség lesz irányítani)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20603) Sirandrish válasza Pekkk (#20599) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát erre mit mondjak? Szar! :D

Rankerz Pedig kicsit felpezsdült volna az AH.
Kár..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20604) mar_tin válasza Rankerz (#20601) üzenetére


mar_tin
tag

Nem meglepő, főleg, ha ez is igaz lesz: [link]. (PS -en offline is játszható lesz.)

(#20605) Pekkk válasza persil (#20600) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Itt mondjuk [link], minden rúnához az van írva, hogy "also", kivétel az első, de ott egyértelmű. Na ez nekem a nagy szívfájdalmam. Mindegy, megoldom majd máshogy azt a spirit regent, de nem fájt volna. Mondjuk azért jó lenne tudni, hogy bug-e vagy a tooltip elírás.

[ Szerkesztve ]

(#20606) Sárpac válasza Sirandrish (#20603) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az AH külön szerveren megy az lehet simán közös, csak a game szerver lesz más szvsz! De logikus is, hogy miért! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20607) Rankerz válasza persil (#20602) üzenetére


Rankerz
senior tag

Engem sem lepett meg , így szokás ez. Itt csak az AH miatt volt kétséges a dolog. Azért nem félteném a PS eseket se irányítási szempontból, még ha nagyon gáz is lesz addig fognak sírni míg Blizzard papa agyon nem patcheli a játékot casual szájízre.

És ezt már ugye mi tapasztalatból tudjuk ,szóval ebben engem nem fog meglepetés érni hogy ez fog történni :DDD

(#20608) mikromanus válasza Sirandrish (#20603) üzenetére


mikromanus
veterán

Így is felpezsdül. A sok nyerészkedő üzleties vérkocka majd jól megveszi konzolra is, hogy újra dagira kereshesse magát a balekokon. Ha megy egér-billentyűvel is konzolról, akkor jöhet nekem is. Már csak a konzolravalót kellene összekaparnom a mostani diabló eladásokból. Csak épp nem nagyon viszik a cuccaimat ojróért. Pedig nekem milyen jó is lenne... :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20609) mikromanus válasza mikromanus (#20608) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez kifutott az időből:
"mint ahogy a konzol verzióhoz sem készül egér+billentyűzet használatát engedélyező környezet."

Akkor erről ennyit. Nem is kell a konzol. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20610) F-ECT$ válasza Rankerz (#20601) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt sosem értettem, hogy a konzolok esetén miért nem terjedt el a bill + egér. Néhány játék esetén ez a legjobb/legkényelmesebb vezérlési mód.

Dive ever, work never.

(#20611) Rankerz válasza F-ECT$ (#20610) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nagy részben szerintem a "már csak azért se" érzés miatt. Érted ha konzolja van akkor majd pont hogy bill+egért szerezzen be? Akkor kb már egy negyed PC vel játszol :DDD

Olyasmi ez mint ami az operációs rendszereknél megy (Linux vs Windows). Egyesek nem használják a konkurenciát vagy azért mert 'túl nagy' fanok / nem értenek a konkurenciához/ nem is érdekli őket stb. Az okos ember meg használja mindkettőt és mikor mire van igénye azt veszi elő

[ Szerkesztve ]

(#20612) mikromanus válasza F-ECT$ (#20610) üzenetére


mikromanus
veterán

Egyrészt szoktatni kell a népet a "megfelelő" irányításra. Ha lenne bilentyű-egér opció, akkor nem szoknának rá annyira egyes játékoknál a kontrollerre. Akkor meg hova tűnne a konzol feeling? :D
Másrészt a konzol az egyszerűség és egyértelműség bástyája. Mármint nem sok hardver változat van belőle, így könnyebb a játékokat optimalizálni/fejleszteni. Nem kell sokat driverekkel és javításokkal tökölni a 101. kártyához, memóriához és alaplaphoz. Mondjuk talán egy billentyű-egér kombó nem túl összetett, de nincsenek kompromisszumok. A rend az rend (lehetőleg élettöltő rúnával). Ez van... :DD

edit: ha esetleg mégis van kozolon olyan, ami billentyű-egér kombón is fut, akkor azért nem jellemző ez, mert ezzel a kombóval helyhez/asztalhoz vagy kötve. A kontroller sokkal mobilabb.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20613) persil válasza Pekkk (#20605) üzenetére


persil
nagyúr

Tooltip elírás, mondom start-kor(május 15) tele volna ilyenekkel a játék és akkor rengeteg módosítottak is, hogy ne legyen annyira félreérthető.
(mondjuk akkor meg sokan azt hitték, hogy bizonyos skillek 10x erősebbek lettek, közben meg csak át lett írva más formátumba[Xsec alatt összesen vs Xsec-en át sec-enként])

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20614) Sirandrish válasza Sárpac (#20606) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha az AH közös akkor minden oké :D
Nem akarok velük játszani, de a sz*rjaimat vegyék meg :C

F-ECT$ Azért mert a konzolosok 99,9%a a fotelből szeret játszani...ezért veszik a konzolt.
Ha a gép előtt szeretnének görnyedni akkor PC-t vennének :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20615) Sárpac válasza Sirandrish (#20614) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem hiszem hogy külön rmah és ah lesz, az egyben lesz, nincs is értelme, na meg zseton szempontjából jócskán felpörgetné a jelenlegi aht blizznek!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20616) F-ECT$ válasza Sirandrish (#20614) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem az AH sem lesz közös, de ne legyen igazam. (Van már bármilyen játék, ahol megoldották, hogy a PC és konzolos játékosok 1 helyen játszhassanak?)

Ahogy látom, azért próbálkoznak már az "egeresítéssel".

Dive ever, work never.

(#20617) Sárpac válasza F-ECT$ (#20616) üzenetére


Sárpac
nagyúr

AH az piac, totál más, ha toldozzák foldozzák akkor sincs frissítés megoldják szerveren. Egyébként ah-ról azt olvastam, hogy meg fogják változtatni jellegében szvsz könnyen lehet a konzolos megjelenés miatt!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20618) F-ECT$ válasza Sárpac (#20615) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit belegondoltam közgáz fejjel és szerintem a külön AH nagyobb bevétel. Mire kijön a konzol, addigra a PC-s AH-ban már csak a maxos leg/set-nek lesz értéke. Gondolj bele, hogy tavaly május/június környékén hogy állt az AH: egy 800 dps-es socketes 1h-ért milliókat fizettek.

Ha a konzolosok megkapnák a PC-s AH-t, akkor a 60-as szint elérése után egyből csak a legjobb itemeket vennék meg.

Ha nem lenne összevonva, akkor pedig ott is eleinte a mostani szemmel gyengének tűnő itemeknek is lenne piaca, mert nem lenne az AH tele fullos cuccokkal.

Dive ever, work never.

(#20619) Sirandrish válasza F-ECT$ (#20616) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg a Counter Strike-nál akarták, hogy végül megvalósult-e azt nem tudom.
Egér+bill támogatás a konzolok részéről elég régi keletű..a játékok támogatásával vannak gondok.
Gondolom nem kelt el annyi egér+bill hogy egyáltalán megérje azzal foglalkoznia a fejlesztőknek

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20620) Sárpac válasza F-ECT$ (#20618) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez attól függ, mennyiségében megtolná a kereskedelmet, több vevő nagyobb piac! Low stat itemek úgyis goldért mennének euróért jobbak, lehet külön piaccal picit jobban járnának, de pc-sen meg buknának sokkal többet szal együtt lenne értelme! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20621) F-ECT$ válasza Sárpac (#20620) üzenetére


F-ECT$
titán

Te mit választanál:
-1x fellendíteni egy olyan piacot, ahol már csak a maxos cuccok pörögnek
-betörni egy új helyre, ahol még a szarnak is értéke van (a low itemek is el fognak menni euróért, mert nem lesz elég jó item eleinte)

Persze a kérdés nem ilyen egyszerű, mert a konzolosok nem valószínű, hogy tömegesen ölnének több száz órát a karakterükbe, így amíg elég gyorsan elérhető az upgrade, addig maradnak, ha lelassul, akkor eltűnnek. Így ésszerűbb lenne őket a PC-s AH-ra ráengedni, ahol a lvl60-as 15k dps-ű karakterüket pár 10 euróból 200k-ra fejleszthetik, viszont az első nagy bevásárlás után valószínűleg nem lesz több.

Nem lennék most a Blizzes gazdasági osztályvezető helyében :)

Dive ever, work never.

(#20622) mikromanus válasza F-ECT$ (#20618) üzenetére


mikromanus
veterán

Ladder system 60 ojróé konzolra. Vagyis ha nem is ladder, de új kezdet nulláról, hogy a konzolosok ne legyenek reménytelen hátrányban a PC-sekkel szemben ugyanazon a terepen. :D
Ha külön szervereken/hálózatokon lesznek, így szerintem az AH is külön lesz. Ez lenne a célszerű...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20623) mephi666 válasza F-ECT$ (#20621) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt is hozzá kellene venni, hogy egy (elvileg) tiszta piacról van szó, ahol a botolóknak nem sok pénz terem :) szerintem emelt dropok/minőségibb rollok és teljesen külön kezelni pc-től, aztán mindenki boldog :K casualok örülnének főleg, mert azért gyakrabban esne nekik is jó roll, mint most nekünk, de a top itemek is elmehetnének könnyen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20624) davidsito válasza F-ECT$ (#20618) üzenetére


davidsito
tag

Teljesen egyetértek veled, remélem így lesz ahogy levezetted.
Visszafele a múltba már úgysem tudunk lépkedni.
Mindenki fejlődik, erősödik, több a tapasztalat, nincs igény/kereslet csak a jó cuccra.
Szerintem a jelenlegi siralmas helyzeten semmi sem tud segíteni rajtunk.

Legalább a konzolosok nulláról el tudják kezdeni .... jó nekik.
Átélhetik azt, amit mi a kezdtek kezdetén.

Mi ezt az érzést (már 700 óra után) legközelebb a diablo 4-ben fogjuk újra .... élvezni.

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20625) Sárpac válasza F-ECT$ (#20621) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Botosok konzolt is szétcsapnák, annyi féle emulátor van, hogy tán még könnyebb dolguk is lenne hisz a blizz önteszt memória ellenőrzéses progija a warden aligha fog működni konzolon mint pcn, bár ha azt nézzük a botolok legalább elhúznának konzolra és valamennyire helyrebillenne a normál pcs ah is!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20626) thesound


thesound
őstag

Vagy majd azt csinálják, hogy külön konzolos AH, majd mikor az beáll, jön a blizzard mint "megmentő" és összevonja a piacot...

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#20627) F-ECT$ válasza Sárpac (#20625) üzenetére


F-ECT$
titán

a botolok legalább elhúznának konzolra és valamennyire helyrebillenne a normál pcs ah is

Szép, de naiv gondolat. Amíg anyagilag megéri botolni, addig maradnak a PC-s AH-n is. :U

Dive ever, work never.

(#20628) mephi666 válasza Sárpac (#20625) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha a boxot nézzük és valaki botolna, ott nem csak blizz accot bukna az ember a bannál, hanem live-ról is kitennék :) így már lehet nem érné meg annyira, ha új acc+konzolt is kellene venni folyamatosan

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20629) Sirandrish válasza F-ECT$ (#20621) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért ez nem ilyen egyszerű szerintem.
Persze telítve van az AH szar és jó cuccokkal is de azért pöttyet kiürülne ha arra rászabadulna 2-3 vagy akár 5-6M ember..
Ismét lehetne a cuccoknak árai, és nem csak a best cuccokat lehetne eladni..
Szerintem mindenképp jól járnánk mi is.
Az hogy a konzolosoknak nem 10K DPS-el kéne végigszenvedniük infernot, az csak egy dolog.
De ha már alapba a nerfelt verziót kapják akkor oly mindegy...ugyan azt mint te, ők sose fogják átélni.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20630) davidsito válasza thesound (#20626) üzenetére


davidsito
tag

Egy pc gond nélkül megy szerintem stabilan napi 10-12 órát + a megjelenítő (monitor)

Nagy de egy konzol?? Fogja bírni a kiképzést?
Talán az rgh felejtős. Egész nap pörög benne a CD! :)
Napi 12 óra a rákötve a nagyképernyős tv-re.

Erre kíváncsi leszek!

Bohóckodni fognak csak, napi pár órába.
Kíváncsi leszek a konzolos játék eladásokra, aki akarta és várta ezt a gamet, már rég kipróbálta megvette pc-re.

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20631) Kicsimix válasza radi8tor (#20590) üzenetére


Kicsimix
őstag

Annyival kiegėszíteném ,hogy se eladni sem pedig vásárolni nem tudok... 5 napja mindenre bid failed. error 31048...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20632) Sirandrish válasza davidsito (#20630) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez komoly? Úgy gondolod hogy egy mai konzol nem bír 10-12 órát egyhuzamban?
Simán bírja..
"Egész nap pörög benne a CD! "
Izé...vinyó?

"Bohóckodni fognak csak, napi pár órába."

Ez megint butaság...vannak konzolon akkora kockák mint PC-n :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20633) davidsito válasza Sirandrish (#20632) üzenetére


davidsito
tag

Szerintem egy konzol nem arra lett kitalálva hogy napi 10-12 órát folyamatosan menjen.
Havonta mehet a szervizbe vagy a kukába.
Gondolok a melegedésre, vagy a nyári hónapokra. :)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20634) mephi666 válasza davidsito (#20633) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudnád, hányszor ment nálam napi 10-15órákat a box, amikor rákattantam 1-1 játékra (egész nap forza3-4, dead island, castlevania, geow, stb) ;] meg éjszakába nyúló kinect-partik... ejj... és lekopogom: semmi baja :K (júniusban lesz 2éves)

ui: egy konzolnak elvileg jobban kellene bírnia a meleget, mert kimondottan játékra van kitalálva, ami alatt folyamatos a magas terhelés

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20635) mikromanus válasza davidsito (#20633) üzenetére


mikromanus
veterán

Az emberi szervezetet se arra lett tervezve, hogy napi 12-16 órát üljön gép előtt. mégis vannak extrém kockák akik a monitor fényén élnek :DDD

(#20629) Sirandrish
Lehet elmenne pár dolog egy ideig, meg jól járnánk, de a sok k*cs*g goldfarmer és botter még jobban járna. Akkor meg inkább legyen enkünk és nekik is rossz! ;]
Amikor azt hiszem, hogy van az a szint, ami alatt nem éri meg goldot farmolni mindig kiderül, hogy van, Már 0,09 ojró/milla gold körül is van pár helyen. Ráadásul ezek némelyike civilizált államokból játszik. Ez ám a durva :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20636) davidsito


davidsito
tag

Nem okoskodni akarok, de mindenki elmondhatja a véleményét ...
Szerintem hülyeség ez a konzolos dolog ... bukó lesz az tuti
Ennyi erővel csinálják meg okos telefonra ...
:))

Adjanak inkább új kihívást, pályát, elitet, kiegészítőt
pld. 4-en megyünk be, 4 über elit ellen :)

ki lehetne választani éppen ki-ki ellen, taktika + izgalom + bónuszok

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20637) Sirandrish válasza davidsito (#20633) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom neked mennyi tapasztalatod van konzolokkal, de marhára nem így van.
Simán tudnak menni naponta 10-12 vagy akár 16 órát is..
Igen bika hűtés van ezekbe, főleg az újabbakba..nem igen melegednek túl :N

mikromanus Szerintem jól is elsülhetne a dolog..
Persze úgy sem rajtam fog múlni :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20638) Rankerz válasza davidsito (#20636) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én arra lennék kíváncsi mennyire fogják venni . Mert ugye a játékot 'aki akarta' az már biztos beszerezte. Sőt nagy részük már meg is unta/utálta hónapokkal ezelőtt. Koránt sem akkora a népszerűsége a címnek mint tavaly májusban volt.

El tudok képzelni egy ilyen a jelenlegi HC szintű kis közösséget konzolra, ahol szűk lesz piac és vagy az igazi nagykaliberű játékosok vagy profitéhes arcok fogják csak játszani.

[ Szerkesztve ]

(#20639) persil válasza davidsito (#20636) üzenetére


persil
nagyúr

"Adjanak inkább új kihívást, pályát, elitet, kiegészítőt"

A konzol témát elég magasról tudom lesajnálni, de ezzel mondjuk teljesen egyétértek. Bár szerintem már az nagyon nagy királyság lenne, ha bekerülne az "agro" a játékba és megjelenne a tank szerep a partikban.

Pl a barbárnak valami jó kis shout, vagy a monknak agro növelő mantra stb. Sokkal érdekesebbek lehetnének a csaták.

A másik nagy álom a szintkorlát emelése, ami azért remélem a kiegészítővel majd jönni fog.(persze új szintekre új skillek/rúnák.)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20640) F-ECT$ válasza Sirandrish (#20629) üzenetére


F-ECT$
titán

Az, hogy mi jól járnánk, az nem kérdés :)

Én továbbra is úgy gondolom, hogy pusztán anyagilag egy picit jobban járna a Blizz ha nem engedné össze a két bandát. Na majd kiderül.

Dive ever, work never.

(#20641) proci985 válasza Sirandrish (#20632) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ill van custom vizesblokk is, azzal garantáltan bírni fogja. illetve láttam "highflow Deltát az intakere" megoldásokat :).

davidsito: HC is olyan, mint egy újrakezdés. a korai AH feeling is megvan, épp egy 1160dps socket 500LoH 190vit Xbowot nem tudok jobbra cserélni, még vit nélkülire se (vittel konkrétan az AH legjobbja az enyém). csak az a gáz, hogy most van 38k dpsem, inferno a3 ennyivel még oké is volt, de opressorok és mounted subjugatorok ellen kéne másfélszer ennyi a biztonságos játékért.

F-ECT$: jaja, a napokban gondolkodtam el én is ezen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20642) F-ECT$ válasza persil (#20639) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyan, hogy agro itt nem nagyon van. Szerintem be akarták hozni, vannak is ilyesmi rúnák (pl Demoralize), de aztán ez is az egyszerűsítés áldozata lett.

Egyébként épp a napokban gondolkoztam, hogy mit tudnak még csinálni a kieg előtt:
-új gearek?
-új craftok?
-új überek?

Illetve ha jön a kieg, és a szintlépés, akkor mi lesz a plvl-lel? Amikor 61-re érsz akkor cuccok nélkül ugyanannyi stat pontja lesz egy plvl100 és egy plvl0 karakternek?

Dive ever, work never.

(#20643) Sirandrish válasza F-ECT$ (#20642) üzenetére


Sirandrish
legenda

Új geareknek szerintem nem lenne értelme.
Persze megint mindenki vásárolna, de megint mindenki kukázhatná a cuccát, illetve amik most vannak az AH-ban akár, azok sz*rt sem érnének.
Új craft-al is az lenne a baj hogy lassan mindent kilőnének a craftolt itemek.
Bracert, vállast már így se nagyon lehet eladni.

Új überek jöhetnének viszont...főleg mert ahhoz akkor kéne új "jutalom" is :K

Szerintem ha a szintet emelnék akkor mindenki maradna olyan para LV amilyen, csak az onnantól befolyt EXP előbb a sima szintre menne rá..

2-300Mainstatot szerintem mindenki megérezne, így nem hinném hogy a Para LV-t egyszer csak eltörölnék a picsába. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20644) persil válasza F-ECT$ (#20642) üzenetére


persil
nagyúr

"Olyan, hogy agro itt nem nagyon van."
Konkrétan nincsen. Azért írtam, hogy jó lenne, ha behoznák egy patch-ben.
Irtózat nagyot tudna dobni a csatákon.

Para vs magasabb lvl cap.
Talán azt lehetne kezdeni a dologgal, ha az új helyszínre csak lvl 60 para 100 karakter léphet be. Bár ezt sokan kiszúrásnak éreznék, de akkor legalább születne valamiféle motiváció, amiért érdemes nyomni.

Andrish
"Szerintem ha a szintet emelnék akkor mindenki maradna olyan para LV amilyen, csak az onnantól befolyt EXP előbb a sima szintre menne rá.."
Te is okosságot beszélsz(most kivételesen ;] ), ezt is egyszerű lenne megvalósítani, és talán nem is károgna miatta a közösség.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20645) mephi666 válasza F-ECT$ (#20642) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem meg lehetne oldani: lvl70 lenne mondjuk a maxlvl meg mellé plvl150 :) aztán ahogy eléri az ember a lvl70-et, onnan a paragont lépné tovább... és nem is lenne rossz, ha a lvl70 mobok több xp-t adnának, aztán ehhez jól belőnék az 50 új paragon szintet :K egyértelmű, hogy kezdő játékos hamarabb elérné a plvl100-at nagyobb mobokból, mint a mostaniak, de utána azért vért kellene h*gyozni mindenkinek 150ig

#20644: casual playerek kollektíve dobozos d3-akat égetnének a blizzard székház előtt :DDD ha meg karakteres korlátozás lenne (nem lenne elég 1 plvl100 karakter az accon), az végképp brutális lenne

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20646) Gorneck válasza persil (#20639) üzenetére


Gorneck
titán

Nem nagyon vagyok képben...szal ez az argo mit is jelent?

Gorneck#1239

(#20647) Sirandrish válasza Gorneck (#20646) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt hogyha Barbárként fejbe verem Hammerrel a mobot, az engem kövessen és ne szaladjon rá a gyenge Wizardra vagy DH-ra.

Igazából sebzés alapján nehéz lenne megvalósítani, mivel egy DH azért többet tud sebezni mint egy barbár, viszont skillek lehetnének rá ezerrel :K

Lenne Tank :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20648) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Miért mutat ez a 2 oldal mást? Nem nagy különbségek, de azért érdekelne melyik a reális.
[link] [link]

(#20649) persil válasza Gorneck (#20646) üzenetére


persil
nagyúr

Agro.

MMORPG-kben szokott lenni. Egy érték, amit te magad generálsz a szörnyekben, hogy "minél jobban utáljanak". A bevitt sebzéstől, illetve kapott/kiosztott gyógyítástól nő.
Minél többet sebzed a szörnyet, annál jobban rád fog akadni.

Ezért vannak ilyen játékokban a tank kasztok, akiknek külön shout-jai(üvöltés) vannak, hogy növeljék a monszták agro-ját, így a tank fogja az ütést, ahogy kell, a damage dealer kasztok(íjászok, varázslók, stb) pedig zúzzák lefele a hp-t. Persze, ha "rosszkor" beviszel egy komoly sebzést, akkor a tanknak új feladata visszaszerezni az agro-t, vagy a healer-nek sem árt figyelni, nehogy rosszkor gyógyítson és a kapjon érte 2-3 fülest.
Ad egy kis taktikai ízt a csatáknak, főleg ha valami komolyabb boss-ról van szó több fős party-ban.
Jót tenne a játéknak na.

jpeetr
Armory azt az értéket mutatja, amit kilépéskor préseltél ki magadból. Ha szétbuffolva lépsz ki, akkor többet fogsz látni. A többi ilyen oldal teljesen unbuffed(skillek nélkül, csak gear-ből) dps-t mutat.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20650) F-ECT$ válasza Gorneck (#20646) üzenetére


F-ECT$
titán

Agro. Főleg mmo rpg-kben van. A lényege, hogy minden egyes skill használata növeli az adott mob hajlamát arra, hogy Téged támadjon és ne mást. A mob nyilvántart egy agro táblát és onnan általában az elsőt vagy az első kettőt támadja közvetlenül. Általában ez az elsődleges támadás olyan erős, hogy egy mezei karakter nem élné túl, csak a "tank" jellegűek.

Ezzel persze mindenféle mókákat lehet csinálni, pl néha a mob reseteli ezt a táblát, ilyenkor vigyázni kell, hogy nehogy a tank elé kerülj, mert rádmegy és lecsap. Vagy pl lehet ping-pongozni a mobbal 2 vagy több tank esetén, stb.

Jó ez, de kicsit kilóg a h&s kereteiből.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.