Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) mikromanus válasza m.lala (#20231) üzenetére


mikromanus
veterán

Farmkarakter, mint kategória nincs. A paragon szintezés karakterhez kötött, mint minden szint, így ha több karaktert futtatsz, akkor kisebb paragon szintjük lesz. Ez meg kevesebb mf és gf. A legjobb farm karakter ami gyorsan öl :D

Az elején kb csak a sebzés kell. Ehhez a main stat és egy jó fegyver pár szintenként upgradelve Ah-ból pár ezer goldért elég lehet. Amint lehet fegyverben socket, akkor olyan kell. Minnél nagyobb rubint kell belerakni. Ez alacsony szinten nagyon félisteni szintre emel. Ha van haverod aki már játszott, vagy megfűzöl itt valait, akkor kaphatsz kölcsön szerintem egy picit nagyobb rubint is. Vagy kettőt, mert kellhet a sisakba is. Az extra XP-t ad. Gyorsíthat még az is, hogy xp/kill jellemzős itemeket raksz magadra, vagy ha erősnek érzed magad az adott nehézségen, akkor bekapcsolod a Monster Powert és olyan szinten nyomulsz,amivel még könnyen haladsz, de "érzed hogy van ellenség a pályán" :D Gyűrűben és amulettben elérhető lesz a min-max damage intervallumos jellemzős fajta egy idő után. Ezt megveheted vendortól, találhatod, vagy megveheted AH-ban. Sokat dobhat ez is a kis karakterek sebzésén.

A goldfind cuccokkal nem értek egyet abélával. Minnél haladósabb karaktert kell összedobni az elején és a gf totál másodlagos/sokadlagos. Ha goldfind van az itemjeiden, akkor az szerintem még most is drágább. A megfelelő sebzéstől és védelemtől venné csak el a helyet. A paragon szintekkel növekszik a gf/mf érték, így ha gyorsabban tudsz ölni, akkor hamarabb lesz fix goldfind bónuszod ingyen (bár azért játszani kell hozzá. Ez a költsége).

Általánosságban meg erősen javallott használni az AH-t! Kis befektetéssel nagyon megdobhatja a sebességedet az onnan beszerzett cucc. Közepes itemekig minden olcsó, az meg eleinte bőven megfelelő lesz. Kereskedéssel is szerezhetsz szép goldmennyiséget, de ahhoz valamennyire azért érteni kell, hogy mi mennyit ér és mi van alulárazva, mit lehet eladni. A pénzkeresésen ha valós pénzt értesz, akkor elég macerás most már a dolog. Csak a top itemeknek van valós értéke. A gold se eladható, max feketén áron alul. Drágakövekkel lehet esetleg pénzt kiemelni, de azt is megsarcolja a bliz és rengeteg gold kell hozzá. Pár napig, vagy hétig szerintem ez nem fog téged érinteni :D

Infernóra azért már kell sokminden. ott már kellhet attack speed, critical hit chance és damage is, meg némi resist is.

(#20239) abéla
Totál kezdő játékosnak tűnik, így a hellfire ring a szintezésnél (infernóig) kiesik.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20252) Cyberbeni válasza fahrii (#20243) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Kb mennyi xp jön neked óránként?
Egyébként nem sokat segít egy kezdőnek, ha belinkelsz egy 200k+ dps-ű DH-t.

(#20253) mephi666 válasza persil (#20250) üzenetére


mephi666
nagyúr

majdnem elfelejtettem: 10éve fősulin még nagyban mud-oztunk, általában előadások helyett :DDD gamfon törzsvendégek voltunk az első emeleten, a "mud-tanszéken": ősidőkből megmaradt 486-osok voltak főleg, linux-al, de brutáliázni tökéletesek voltak :D ...nyomtuk úgy, hogy reggel 7-8körül beültünk, aztán csak kajáért meg cigizni/kávézni keltünk fel, aztán ott rohadtunk estig

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20254) fahrii válasza Cyberbeni (#20252) üzenetére


fahrii
őstag

Csak azért postoltam hogy lássa milyen karakter kéne mp5-6ra (amit kitűzött maga elé).

Amúgy 40-50m között ha nem vagyok ráfeszülve a játékra mp3on.

[ Szerkesztve ]

(#20255) mikromanus válasza fahrii (#20254) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy maxos ződ kavics több DPS-t adott volna, mint ez a kispiros. Majd ha a másikat is upgradeled lesz egy kis unsocket költséged. ;] :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20256) Gorneck válasza mikromanus (#20255) üzenetére


Gorneck
titán

Elhanyagolható elvileg a különbség zöld-zöld vs piros-zöld közt...persze elvileg. DPSben szintén.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#20257) fahrii válasza mikromanus (#20255) üzenetére


fahrii
őstag

Mantiba piros+zöld az ideális. Még magas cc mellett is.

Mivel alacsony mp-n játszom most főleg nincs szükségem lóbaszó critekre (bola így is millát critel), viszont arra annál inkább hogy ha nem adná be akkor is viszonylag jelentős dmget osszak ki.

Másik gemet pedig azért nem cseréltem le mert 80-90 millát fölösleges pénzkidobásnak tartok 10% cd-ért, ugyan így vagyok a socketekkel armorokban.

[ Szerkesztve ]

(#20258) mikromanus válasza fahrii (#20257) üzenetére


mikromanus
veterán

CC?? Hogy jön ide a crowd control? :Y
Elhanyagolhatóan 3500 DPS az eltérés kavicsonként. Esetleg némi buff mellett több. Ennyinél az csak kis aprópénz, a piros meg úgyis szép szín. ;] :C

Grammar Nazi újra bevetésen:
ugyan így -> ugyanígy

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20259) Gorneck válasza mikromanus (#20258) üzenetére


Gorneck
titán

Ne trollkodj mán teeee...tudod jól, hogy chc-ről beszél... :D

Gorneck#1239

(#20260) radi8tor válasza fahrii (#20257) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Végül én is a Piros/Zöld kavics mellett döntöttem, mivel a skillek a fegyver alapsebzéséből gazdálkodnak, a piros kő pedig megemeli a fegyver alapsebzését.
A 2 socketes manticore-ből így lett egy egy socketes magas DPS-es LS-es változat. :DDD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20261) fahrii válasza mikromanus (#20258) üzenetére


fahrii
őstag

-.-' erre a cc-s dologra nem mondok inkább semmit :D

az 5 zöld kacsi összvissz 20 dextet hozna ami 2000-2500 dmget jelentene
a marq zöl fegyóba pedig az a 10% kb hasonlót, szal összvissz 5k+ért fizetnék ki 200m goldot

totálisan megérné, akkor már inkább veszek egy jobb mantit amin nem 78% a cd hanem 90+ (ezt amúgy is azért használom mert 70 milláért sznájp'oltam)

radi8tor1
Szó ami szó a ll nagyon kényelmes a fegyón, nekem is volt egy ilyenem.
De értelmét veszti ha használsz gloomot és rengeteg dpst elbuksz vele (emiatt a gloom is kevésbé hatékony).

[ Szerkesztve ]

(#20262) mikromanus válasza Gorneck (#20259) üzenetére


mikromanus
veterán

És úgy véled, hogy valóban így érti, akkor neked kell szót emelned érte? Nem csorbítod ezzel a tekintélyét? Majd jól betonba ágyazza a lábad és megúsztat a Dunában.csak hogy megmutassa ki is a Főnök :DDD
(#20261) fahrii
Piros helyett azonos minőségű zöld kavics a fegvyerben az +3500 DPS. Ennyit tesz a 10% CHD... Meg a 160 dam vs 110% chd összevetés. ;)

"amin nem 78% a cd"
CoolDown 78%? Nem semmi... Legalább a rövidítésen ne spóroljatok!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20263) Helmoras válasza radi8tor (#20260) üzenetére


Helmoras
őstag

Az a manticore... WOW mitől account bound? a kövektől?

(#20264) fahrii válasza mikromanus (#20262) üzenetére


fahrii
őstag

Fölöslegesen kötsz ebbe bele, szerintem a szövegkönyezetből mindenki érti miről van szó.
Külföldi forumokon cc és cdnek rövidítik főleg így ez is ragadt rajtam.

Helmoras
Igen, mivel maga a kavics bound, így érthető hogy a fegyver is az, különben könnyen kijátszható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#20265) sto1911 válasza mikromanus (#20226) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem a heten 10-12 plan esett, osszertekuk 3-3.5k gold :DD

(#20266) buherka válasza fahrii (#20261) üzenetére


buherka
addikt

Ne is hagyd magad rábeszélni semmire. Sokan itt is másoknak akarnak megfelelni és nem is saját maguknak.
Vagy már többet lógnak itt a PH-n, mint a játékban.
Jó pár embert látok hogy a fél életét rákölti a játékra...összehoz egy rakás DPS-t, aztán megy egyedül bohóckodni MP1-2-őn.

Igen valóban...ennek sok értelme nincsen.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#20267) Sirandrish válasza mikromanus (#20262) üzenetére


Sirandrish
legenda

CD - Critical Damage

Nah nem mintha nem tudnád hogy mire gondol :P

Helmoras Pontosan :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20268) quex válasza fahrii (#20264) üzenetére


quex
tag

Ez már butaság. Nem lehetne, hogy a rövidítést nem rövidíted?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#20269) persil válasza mikromanus (#20262) üzenetére


persil
nagyúr

"Piros helyett azonos minőségű zöld kavics a fegvyerben az +3500 DPS. Ennyit tesz a 10% CHD... Meg a 160 dam vs 110% chd összevetés. "

5% crit chance és 50% crit chance mellett is... ? Na ugye, hogy ugye.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20270) mikromanus válasza persil (#20269) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. A jelenlegi armory információit alapul véve. Ha 100% chc-je lenne, akkor még durvább eltérés lehet. Aztaaa, nem mondom?! DE! :D

A chc-cc és CHD -CD témakörben nagyon jól mutat a Diablo 3 Wiki. Az első rövid leírásban CC-CD-t használ, a tartalomjegyzékben és a későbbi leírásokban 90%-ban CHD-CHC-t. Ez a rövidítem a rövidítést csak hogy zagyva legyen, de én meg lusta vagyok hozzáállás szerintem tipikus amcsi mentalitás (vagy "elhájasodott jóléti társadalomban vegetáló félig Kokca Vér István-féle mentalitás") De mivel lusták az oldal üzemeltetői/szerkesztői is, így nagy ívbnen tettek rá, hogy le van-e egységesítve a szövegben a rövidítés. Ez van. Csak Bloody John így nem fogja tudni mi az a CHC és CHD és nem tudja értelmezni a leíást. Ó, jajj. Kártérítést az oldaltól, vagy megyünk perelni a lelki sérülés miatt! ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20271) persil válasza mikromanus (#20270) üzenetére


persil
nagyúr

"A jelenlegi armory információit alapul véve."
Ja, hát ezt nem mondtad kolléga :D Úgy persze, hogy valós lehet a számítás. Csak hirtelen azt hittem, hogy ez ilyen nagy általánosságban kikiáltott okosság. Ugye olvastunk már ilyet kedvenc topikunkban párszor :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20272) mikromanus válasza persil (#20271) üzenetére


mikromanus
veterán

Adott felhasználó kavicshasználatát kommentáltam. Szerintem alapelvárás, hogy ilyen esetben valós információkat használjunk. általánosságban nem érdemes beszélni... általában. :DD
Azért szép, hogy ennyit nem veszel természetesnek. Rossz tapasztalat? Vagy ismersz valahonnan? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20273) fahrii válasza mikromanus (#20270) üzenetére


fahrii
őstag

Persze, hogy sokat jelent az a 10% CHD is, én csak azt mondom hogy nem annyit amennyibe kerülne a marq gem (100m) és hogy ennyiből már jobb mantit veszek.

Nekem itt az ár/érték aránnyal vannak problémáim.

(#20274) persil válasza mikromanus (#20272) üzenetére


persil
nagyúr

"Azért szép, hogy ennyit nem veszel természetesnek. Rossz tapasztalat? Vagy ismersz valahonnan? "

Mea culpa, megszoktam a tehenet és a csirke megtévesztett... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20275) SLYM


SLYM
veterán

mit jelentenek a gyakorlatban a tal rasha amuletten található 5-6% fire, cold, holy, poison, stb damage-k? tegnap lett volna egy nagy vétel, de annyira nem, hogy visszategyem eladni, viszont használni megvettem volna, csak fire DMG-t adott, én meg poisok skilleket használok, de a DPS-t a többi is megnövelte volna. ez bug vagy most akkor mivan? full-full pontosan valaki le tudja írni mikor mihez ad hozzá ennyi %-ot? köszi

[ Szerkesztve ]

(#20276) persil válasza SLYM (#20275) üzenetére


persil
nagyúr

"mit jelentenek a gyakorlatban..."
Ugyanazt, mint a zuni csizmán, vagy a trium source-on.

A totál fizikális sebzésedre adja a megadott %-ot.(bár van benne egy kis voodoo, mert a min. damage többet számít, mint a max.)

---> tehát akkor a legjobb, ha a fegyvered is teljesen fizikális alapú, illetve ékszereken van rendesen "nyers" sebzés.(pl.: +30-60 damage)

Szrk.: és nem számít, hogy a bónuszt elementál milyen alapú!

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20277) fahrii válasza SLYM (#20275) üzenetére


fahrii
őstag

Az amun lévő +fire dmg a wep dmgedet szorozza fel, így független a skilljeidtől.

A tal set bonusok amik a skillekre vannak hatással és éppen ezért nem jók semmire kb.

[ Szerkesztve ]

(#20278) SLYM válasza persil (#20276) üzenetére


SLYM
veterán

és a skillek hogy viszonyulnak ehez? nem számít mivel az alaphoz adódik ez az 5-6%?

oké, értem már, köszi srácok :R , kár hogy nem vettem meg az amut :(

[ Szerkesztve ]

(#20279) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Csak nekem nem megy 1 napja az ah? vásárlásra is és eladásra is failed-et ír..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20280) persil válasza SLYM (#20278) üzenetére


persil
nagyúr

"Az amun lévő +fire dmg a wep dmgedet szorozza fel, így független a skilljeidtől."

Ahogy fahrii írta, de ehhez még annyit, hogy nem csak fegyver sebzés, hanem, ami a bármi más cuccon nyers fizikál az is hozzáadódik.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20281) Rankerz válasza Kicsimix (#20279) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nálam mindkét funkció működik

(#20282) radi8tor válasza Kicsimix (#20279) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam jó. Megvegyem neked? :D

⭐ Stella

(#20283) m.lala


m.lala
aktív tag

Köszönöm, köszönöm, köszönöm és köszönöm :DDD
ezek a kézzel fogható infók igen jól jönnek

(#20238) Cyberbeni
-néztem a linket amit küldtél sajnos németes vagyok(cikiiii) de majd ráeresztek egy fordítót/ v google chrome- ot vagy kinyitom a kis szám és kérdezek...mondjuk tőled :DDD
-ahogy leírod és olvasok másokat sokkal könnyebb már nekem mint annó nektek volt, némi pénzmaggal messze gyorsabb haladást lehet elérni mint anno..persze ez a játék velejárója

(#20239) abéla
-köszi, időm van végig nyomni, nem fogom elkapkodni ;]
-multiboxing + mák + csajod dolgoztatása.... hátööö én konkrétan nem pon erre gondoltam:D
de ahogy látom tolni kell szépen és jön a gold majd fejleszt ah-ból a maximalisták által bagóért árult cuccokból a leggyorsabb út....

(#20243) fahrii
-átnézem majd a karid, meg másokét is ha építeni kezdem a DH-t
-köszönöm az AH böngészős ötleted annyiban van mákom, hogy ahogy írták is már ,a hasonlókat megtudom nézni jobb gombbal talán, bár 1 stat is sorsdöntő
biztos lesz olyan, hogy áron alul eladok pár cuccot....
-köszönöm a felajánlásod gold és cucc ügyileg, szeretek a magam erejéből boldogulni, de nem vagyok a magam ellensége azért:) szal majd ha oda kerülök szigorúan kölcsönbe elfogadok esetleg egy, max két cuccot, de pénzt semmiképpen nem... így nem bántalak meg és nem tűnök képmutatónak se:D,. de a gold az nálam elvi kérdés:)
-az egyhangúsággal nem lesz gondom egy ideig, de megfontolom mondjuk valami könnyed vígjáték sorozatot alá csapok, a te anyagod nekem kissé...hmm húzós..bme ehhh inkább bmw:D

(#20251) mikromanus
-köszönöm a kézzel fogható infót szintén nagyon hasznos volt
-mi az az xp/kill jellemzős item?
-tehát egységnyi idő alatt minél nagyobb sebzés és a többi jön magától.. legalábbis eleinte.:)
-a paragon lvl a kapott tárgyak és pénz és xp %-os értékét dobja meg ha jól tudom kissé pongyolán leírva..
egy számomra lényegi kérdés: tételezzük fel ölök normalon meg ölök Hellen most mondtam valamit a tárgyak és pénz kiesési esélye nyilván nagyobb magasabb szinten de ugyanaz az über cucc kieshet normalon is? remélem érted a kérdést, tehát ok hogy az esély kisebb de bármilyen szuper fegyver kieshet a szinttől függetlenül?
-a pénzkeresésen játékpénzt értemtte de most, hogy mondod ;] tételezzük fel kiesik egy über item azt betehetem különösebb gond nélkül AH-ba és valós pénzzel fognak nekem fizetni? értsd ha über mákos vagyok akár a játék árát is megkereshetem kis/nagy mákkal? :)

és igen totál kezdő vagyok:D
még egy kérés ha tételezzük fel egy tömeg pusztító barbárral akarok nyomulni mondanátok nekem egy ütős skill kombinációt tömeg mobolásra mielőtt beleveszem a tesztelgetésbe, a megfelelő runákkal persze :B
a DH-még ráér
ez hosszú lett :R

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#20284) persil válasza m.lala (#20283) üzenetére


persil
nagyúr

Az xp/kill szó szerint csak ennyit jelent. Kapsz +x xp-t ölésenként.

Az übercumó. Kieshet kis szinten is übercucc, de azt hamar ki is növöd. End game(kvázi végjáték) cucmó viszont csak infernón fog kiesni. Ott viszont, ha bekapcsolod a monster power-t(akár csak 1-re is, akkor) bárhol, bármikor kieshet a komoly szajré.

"azt betehetem különösebb gond nélkül AH-ba és valós pénzzel fognak nekem fizetni? "
Csak, ha azt akarod. Külön van a pénzes és a gold-os AH. De ehhez persze olyan cucc is kell.

"értsd ha über mákos vagyok akár a játék árát is megkereshetem kis/nagy mákkal?"
Van, aki már több havi fizetésnek megfelelő magyar forintot szedett ki, de ennyi erővel lottózhatsz is :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20285) afterwhite09


afterwhite09
tag

Szeretnék eladni egy 122K DPS Demon Huntert, erre hol lenne lehetőségem(Persze, ha egyáltalán van, lehetőleg magyar berkeken belöl) ?

Üdv.

People had more, than they needed...

(#20286) radi8tor válasza afterwhite09 (#20285) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Trade topicban hirdetheted meg, de pénzért nem árulhatod itt sem. :N

⭐ Stella

(#20287) mikromanus válasza afterwhite09 (#20285) üzenetére


mikromanus
veterán

Blizz álláspontja szerint tilos az account adás-vétel. Azt hiszem a fórumszabályzatnál is ez az álláspont a mérvadó.
Annyiban aggályos az account adás-vétel, hogy az eladó (ha a saját nevén van regisztrálva az account) visszaélhet később a személyes adataival. Azaz account törés/lopásra hivatkozva, igazolva magát a Blizz fele visszaszerezheti az accountot. Azt ennyi kb, Vagy nem?

edit: persze ha a felszerelését sóznád el, az legális. Vagy trade topic, vagy AH-RMAH.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20288) afterwhite09 válasza radi8tor (#20286) üzenetére


afterwhite09
tag

És pénzért hol lenne érdemes vele boltolni ? :D És mennyit érne amúgy egy ilyen kari ?

People had more, than they needed...

(#20289) afterwhite09 válasza mikromanus (#20287) üzenetére


afterwhite09
tag

Ó értem. Sajna már egy jó ideje be se lépem az acc-ra, mert annyira nem tud már érdekelni és inkább megválnék tőle némi pénz fejében... Jó kis keződkari lehetne ez annak, aki komolyabban akar játszani a dióval. Engem meg már marhára nem tud érdekelni az egész játék, hogy órákon át rákockuljak, mint annó a D2-vel :D

People had more, than they needed...

(#20290) radi8tor válasza afterwhite09 (#20288) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

122k DPS nem sokat. Max 200M, de ez is csak erős becslés. Ezt a goldot eladhatod utána RMAH-ban EUR-ért.
Magát a Diablo 3 játékodat nem adhatod el, de szerintem te nem is arra gondoltál, hanem DH gearre.

⭐ Stella

(#20291) fahrii válasza afterwhite09 (#20288) üzenetére


fahrii
őstag

Azt hogy mennyit ér paragon szint illetve a karin lévő érték határozza meg (gondolom nem túl értékes 120k dmgel pláne ha még buffed is). Pmben küldök egy oldalt ahol megpróbálkozhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#20292) afterwhite09 válasza fahrii (#20291) üzenetére


afterwhite09
tag

Megköszönném. Én egy oldalt ismerek, playersauctions.com, de elég bonyolultnak tűnik a dolog. :D

People had more, than they needed...

(#20293) fahrii válasza afterwhite09 (#20292) üzenetére


fahrii
őstag

:D Azt akartam ajánlani. Nem véletlen bonyolult... szükség van rá.

(#20294) #57919488 válasza fahrii (#20293) üzenetére


#57919488
törölt tag

Minek eladni egy accot? Soha nem láttam értelmét és időközönként jó visszatérni 1-2 játékhoz.
szerk:
Habár üzlet mekkora eladni majd visszaszerezni :D jobb mint RMAH :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20295) mikromanus válasza radi8tor (#20290) üzenetére


mikromanus
veterán

"Ezt a goldot eladhatod utána RMAH-ban EUR-ért."

Ehhehehe. Ezen azért mosolyogtam. Ez alapból téves. Nem tudod eladni a goldodat euróért a RMAH-ban, mert iszonyatosan túlárazott szinten van a minimumár rögzítve. Akinek minimális esze van az nem vesz onnan goldot. "feketén" kevesebb mint féláron szerezhető állítólag. RMAH-AH viszonylatban köztes megoldás lehet a radiant star kavicsokra átváltás. Az már eladható (?) a RMAh-ban, csak értelemszerűen egy milla gold kevesebb lesz euróban mint a 0,25 ojró/millagold. Fordítva is igaz. Ha goldot akarsz venni RMAH-ban pénzért, akkor egyszerűbb drágakövet venni és eladni AH-ban. Még a 15% sarc után is többet kapsz mintha 0,25-ért vennéd...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20296) radi8tor válasza mikromanus (#20295) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor is ez a legális, hivatalos út.

⭐ Stella

(#20297) mikromanus válasza radi8tor (#20296) üzenetére


mikromanus
veterán

A legális hivatalos út az, hogy megveszed a kavicsot AH-ban és eladod RMAH-ban. Meg legális az, hogy nem goldot, hanem kavicsot veszel RMAH-ban és eladod Ah-ban. Első esetben kevesebbet kapsz 1 milliónyi goldért, de el tudod adni, második esetben meg több goldot kapsz mint azért a gőzölgő sz@rkupacért ami a RMAH gold vásárlás részénél van.

A stupid-casual módszer, hogy kirakod a goldodat 0,25-ért és valamikor talán elviszik, de inkább mégsem és a nyakadon rohad hetekig, vagy ha épp gold kell, akkor megveszed túlárazva, mert gondolkodni lusta vagy.

:C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20298) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Mennyit érhet ez a lacuni ?

(#20299) mikromanus válasza Jimy83 (#20298) üzenetére


mikromanus
veterán

22,5 millát én adnék érte... Ha esetleg nem tudsz dönteni és házon belül akarod elsózni... ;)
(egyébként szép kis roll. Sokat érhet...)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20300) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Csak én kapok folyamatosan "You have been removed from the game" feliratot, aztán meg battle.netről is kidob?

Már vagy 4-szer megtörtént 10 percenként, valami iszonyatos módon felidegesít, főleg hogy run közben.

(#20298) Jimy83: 300-350 milla, majdem perfect all res roll, és main stat. nehéz lesz eladni, mert allres-t kevesen keresnek a lacuni-n, és a crit chance sem olyan jó, de ne add olcsón :D

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.