Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) RockHaRD válasza Gorneck (#21198) üzenetére


RockHaRD
addikt

egyelőre csak kóstolgatom a wizzt, de akkor az "átrakom a geart a wd-ről, oszt kész van" elv nem fog működni :DDD

(#21202) persil válasza Sirandrish (#21199) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor biztos az én játékom a bugos, hogy 2.5-el koppra fagyasztok mindent azmón kívül.

Na de mindegy is, én többet cm wizzel kapcsolatos dolgokat soha el nem olvasok ezen a fórumon az betyár "héccencség", mert már a zacsimon jön ki a sok "6.98atk speed létfontosságú" meg a "27ezer loh nélkül el se indulj" és a "wicked wind for president" :D

Szrk.: a 2.5-tel tök jól el tudok "bohóckodni" mp10-en is bájdövéj, csak szerény vagyok és kevésnek érzem a 263k dps-emet, ezért nem erőltetem.(=szerintem lassú)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21203) Sirandrish válasza persil (#21202) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jelenleg a játék legnagyobb kihívását MPL10 über jelenti.
Ahhoz meg kevés a 2,5ös AS, ha tetszik, ha nem. :N

A LOH meg kell hogy életben maradj...persze ha bevállalod hogy 1-1 arcane sugár is a földbe tiporjon akkor nem fontos, ha nem szeretsz a földön fetrengeni akkor viszont több mint hasznos.

"Akkor biztos az én játékom a bugos, hogy 2.5-el koppra fagyasztok mindent azmón kívül."

Ehhez csak annyit tennék hozzá hogy valószínűleg mást gondolunk/másképp képzeljük a "kopp fagyasztást" :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21204) Edge válasza Sirandrish (#21178) üzenetére


Edge
veterán

gz szép :)

közben én is átléptem egy ideje a 300k-t

nem sok allreses itemem van ebbe bele lehet kötni de a mainstat miatt 572 az AR-em, majd ezen javítok be van tervezve allreses zuni, de annyira nem érzem létszükségletét, mivel szinte mindig archonban vagyok az meg +40% AR. szal én full archon wiz vagyok még mindig. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#21205) RockHaRD válasza Sirandrish (#21203) üzenetére


RockHaRD
addikt

az echoing fury alkalmas a 2.5-2.7-es AS kivitelezésére? Vagy valami alapból gyors tőr, vagy akármi kell minimum?

(#21206) persil válasza Sirandrish (#21203) üzenetére


persil
nagyúr

Az "mp10 über" szerintem tökéletesen kimeríti a speciális körülmény fogalmat, szóval igen előfordul, de szerintem senki nincs itt, aki belépéstől kilépésig csak mp10 übert nyomatja, tehát nem mondható el általánosan, hogy az alatt, ami oda követelmény, csak bohóckodás van.

"A LOH meg kell hogy életben maradj"
Tiszta sor, de olvastam már olyan "ajánlásokat", mint alapkövetelmény, amire a fizetésem nem lenne elég :D

"Ehhez csak annyit tennék hozzá hogy valószínűleg mást gondolunk a "kopp fagyasztás"ról "
Én meg annyit, hogy nagyon szívesen behívlak bármikor :)

G^zC^mp€r
A legegyszerűbb egy chanto szett, ráadásul abból már van is apoc-od. A fury amúgy sem túl jó ötlet, mert a fear végig ellened fog dolgozni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21207) Sirandrish válasza Edge (#21204) üzenetére


Sirandrish
legenda

A tied se gyenge :N
Némi allresi bukással tudnék hozni még én is DPS-t (már le is van craftolva a bracer :D), de elégnek tartom.
Soloba főleg, partyban meg más dolgom van..mondjuk mozgásképtelenné tenni a mapot:DDD

G^zC^mp€r Én Chantodo Wandot ajánlanék..nem csak mert alapba 1,60+AS-e van hanem mert alapba van rajta 9-10APOC, ami a OH-ddal már éppen elég is :K

persil Hidd el..tudom milyen 2,4-2,5el a fagyasztás..
És azt is hogy mekkora különbség van a 2,5 és 2,7 között...rengeteg.
A bohóckodást ne szívd mellre..nem úgy értettem hogy anélkül szar az egész.. :N

De megkérdezheted Gorneck-et vagy Rolit is, hogy milyen volt akkor a fagyi mikor 2,5el csináltam és milyen most ha full CM-be vagyok..szerintem bőőőőven észlelhető a különbség "kívülről" is :K

Szerk: valamennyi LOH tényleg kell..különben nem győz az ember szaladgálni.
Én a 700at azért ajánlom mert kellő AS mellett szinte minden körülmények között életben tart..
A 400is elég lehet de akkor sokkal körülményesebb. Nyilván le lehet mozogni mindent, de miért szaladgálnék mikor minimális befektetéssel állhatok mindenben? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21208) RockHaRD válasza Sirandrish (#21207) üzenetére


RockHaRD
addikt

igen, a chantodo egy jó dolog, csak a jelenlegi kb 10-13 ezer goldom, és durván 5 milliós gold-béli tartozásom nem igazán alkalmas egy ilyen set vásárlására :(

(#21209) Gorneck válasza RockHaRD (#21201) üzenetére


Gorneck
titán

Ahogy elnézem archonnál még csak csak, de CMnél biztos nem...egy idő után lekerülnek a WD cuccok a Wizről legalábbis egy részük. AS pl esetek nagy részében nem kell a WD-re...pusztán a jól kinéző magas dps miatt meg főleg...itt ezek kötelezőek...

Gorneck#1239

(#21210) Sirandrish válasza RockHaRD (#21208) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én rengeteg ideig sima Chantodot használtam, aztán váltottam CHD-sre és csak nemrég socketesre..
Ha CM akarsz lenni akkor az AS fontosabb mint a DPS :K
Archonhoz képest én is bukok DPS-t CM gear/build-el de megállítok bármit...így a többieknek nem kell helyezkedni csak a DMG tolni.
Ráadásul van 2 olyan cuccod is amivel keményen megnövelheted a csapat sebzését..
Frost Nova - Bone Chill : 15% + sebzés
Slow Time - Time Warp : 20% + sebzés

És ezek mindenkire vonatkoznak.
Szóval hiába áldozol be 40K DPS-t amikor mindenkinek adsz +35% sebzést, ha akarsz :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21211) persil válasza Sirandrish (#21207) üzenetére


persil
nagyúr

2.5 és 2.7 között pontosan 3(azaz három) darabbal fog többet tikkelni a szellő másodpercenként. Tudom, hogy számít, de nem élet-halál közti különbség.(30 és 33-ról beszélünk)

Mondjuk tény, hogy egyedül, ha nem menőzni akarok, akkor csak mp5-6on játszok, néha szoktam mp7-en, de onnantól kevés a 263k dps.(Nekem. Értsd, lassúnak érzem a haladást)

Egyébként azért kezd tele lenni a hátizsákom a cm wiz-es témákkal, mert itt már olvastam olyat is, hogy 2.74as alatt életképtelen, meg ilyenek :D Szóval inkább nem is érdekel az egész :D

Amúgy ezen nem veszünk össze, ne aggódj :D

A frost nova - bone chill nekem nem egyértelmű, nem vagyok benne biztos, hogy minenkinél növeli az extra sebzést, erről jó lenne valami hivatalos. Az egészen biztos, hogy csak a frost novával lassított/fagyasztott dögökre hat, a cold blooded-del és a blizzard nem lehet kombózni sajnos.(mondjuk durva lenne)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21212) Sirandrish válasza persil (#21211) üzenetére


Sirandrish
legenda

Életképtelennek semmiképp nem nevezném azért, de az tény hogy 2,7el zsírkirááály :DDD

Mi kipróbáltuk..és mindenki többet sebez a megfagyasztott ellenre :K
A Cold Blooded-el az a baj hogy az csak rád hat..az fele olyan hasznos sincs.
A 2 kombója azért tényleg durva lenne..már persze ha mindkettő hatna mindenkire :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21213) persil válasza Sirandrish (#21212) üzenetére


persil
nagyúr

Cold blooded-et én is csak régen használtam, a temporal flux az igazi királyság :D Mikor kint van 500 tornádó a 3 sec meg pont annyira elég, hogy még huszonötször eltalálja őket valamelyik :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21214) Zan válasza RockHaRD (#21208) üzenetére


Zan
aktív tag

Amúgy, igazából ha meg tudnád csinálni ugy a karit, (növeled az as-t, +LoH) hogy minden esetben életben tudsz maradni, én is tudnám növelni a dps-t, védelmet csökkentve. Szóval szólj, aztán adok még annyit, ami egyenlőre egy sima chanto wandra elég. (4 millám van még)

Minél jobb, annál jobb!

(#21215) Sirandrish válasza persil (#21213) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy időben én is akartam használni, de nem nagyon fér be, meg ráadásul inkább próbálok mindenkit fagyiban tartani, így meg ki sem tudnám használni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21216) RockHaRD válasza Zan (#21214) üzenetére


RockHaRD
addikt

meglássuk este, hogy wötöfö

(#21217) persil válasza Sirandrish (#21215) üzenetére


persil
nagyúr

Én nem szoktam összehúzgálni a bandákat, szóval sokszor van, hogy 1-2 kóricálót kell elkapni, azokat meg jó belassítani, amíg nincs wind up.(kell mindig 1-2 sec, mire elég tornádó kint van ugye)
Meg a zsákost könnyebb elkapni :D

Mondjuk mivel már unom az egészet, mint a tök, kb napi szinten változtatok valamit, kis túlzzással csak a nova/dskin/critmass/blast az állandó :D
Meg eleve - szerintem - a critmass az egyetlen olyan passzív, ami ugye adott, a másik kettő kis túlzással bármi lehet, ami neked kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21218) Sirandrish válasza persil (#21217) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát ezért játszom én csapatban.
Gorni a Monk aki 24 yardról kb bármit rám tud húzni..így igazából csak a kezdő pozíciót kell megtalálnom utána már csak a fagyit kell nyomnom orrba szájba. Ráadásul ha lenne valami csúnya dolog, a LOH akkor is életben tart, de ha mégis csak kemény lenne a szitu akkor odébb teleportálok és már nincs is gáz. :N

Én az Evocationt szoktam még használni, ha már CM vagyok ugye, meg a Blurt. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21219) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21208) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem feltétlenül kell a set, egyelőre elég a wand. Ha nincs sok pénzed, akkor olyat vegyél, amin as van, ezzel alapból lesz 1.7 feletti as-ed. (Bár a dps-ed erősen csökkenni fog.)

Dive ever, work never.

(#21220) Cyberbeni válasza persil (#21211) üzenetére


Cyberbeni
addikt

CM wizardnak négyzetesen jó az attackspeed, mert nem csak gyorsabban/többet tickel a tornádó, hanem többet is raksz le.
Barbárnál például csak a gyorsabban tickelnek a tornádók, nem raksz le többet.

(#21221) Thrawn válasza Sirandrish (#21218) üzenetére


Thrawn
félisten

Tetszett a múltkor ahogy nyomtátok, igen hatékony.
Összehúz -> fagyi -> zounds of DPS a kupacra -> next :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21222) RockHaRD válasza F-ECT$ (#21219) üzenetére


RockHaRD
addikt

kell akkor még 2 AS gyűrű, meg egy amu is.

mostm egnéztem, 2 milláért lehet kapni 8-as AS-sel 1000-es chantodot... Ha eladom az echoingot, akkor végülis meg tudom csinálni. Szerencsére maxos bitching hour övem van, az megdobja az AS-t

(#21223) persil válasza Cyberbeni (#21220) üzenetére


persil
nagyúr

Köszönöm :)

G^zC^mp€r
"Szerencsére maxos bitching hour övem van, az megdobja az AS-t"
Besírtam :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21224) Sirandrish válasza Thrawn (#21221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát mi mindig így toljuk :K
Úgy csináljuk meg a buildjeinket hogy az csapatban a lehető legjobb legyen :K

Soloban mindannyian mást használunk.
Talán Roli nem mert a DH-nak nem nagyon vannak "csapatépítő" skilljei így ő csak hozza a 400K+ DPS-t, és ossza az áldást :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21225) Gorneck válasza Thrawn (#21221) üzenetére


Gorneck
titán

Főleg, ha Exp Plamhez nem felejtem el a kötelező passzívot...ami meggátolja az 1 hitet. :D Múltkor 1 elitet megcsaptam vele, vége előtt összeránta és a 2 pakkk ennyi volt... :D Jót röhögtünk rajta...

Übereken is próbáltam... :D Ghom és Raka...majdnem 1hit Ghom... :D Persze nem, de alig marad neki vmi... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#21226) persil válasza Gorneck (#21225) üzenetére


persil
nagyúr

Partyban az exploding palm mekkora hp-t vesz alapul? A "rendeset" vagy a létszámmal felnöveltet? :F

G^zC^mp€r
Az fain, grat hozzá :) Én csak a bitching-en röhögtem amúgy :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21227) RockHaRD válasza persil (#21223) üzenetére


RockHaRD
addikt

legjobb dropom életemben. :B Ez az egy talált cucc van kb, amit használni is tudtam amióta megvan a játék

(#21228) Helmoras válasza Gorneck (#21225) üzenetére


Helmoras
őstag

Az exploding palm nemugy mukodott hogy maximum a monk hpjat sebzi be? Vagy vmire rosszul emlekszem : $

(#21229) Gorneck válasza persil (#21226) üzenetére


Gorneck
titán

Ez egy igen jó kérdés...passzolom...de sztem nőveltet mivel pont a múltkori esetben 1hitelte a másik pakkot amivel kb semmit se foglalkoztunk...szal HPjuk majdnem maxos volt.
Az uccsó rúnájával mpl6-on 2-3 fővel a fél térkép végigrobban tőle...de ott ugye, ha jól tudom nem max élet 50% dmg van, hanem sima 60%-os 2sec dps alapú.
Sajna rúnák mantrák miatt ezt igen nehéz megmondani.

Annyit tok, hogy Raka SOJ gyűrűvel 1 hiteli Ghomot...Invis szórakozott ezzel MPL10en. Nálunk 3 fővel sztem olyan 25-30%-ra ugrik le ghom HP-ja...de ebben nem vagyok biztos...

(#21228) Helmoras:
Sztem rosszul: Cause a target to Bleed for 745% weapon damage as Physical over 9 seconds. If the target dies while bleeding, it explodes and deals 50% of the target's maximum Life as Physical damage to all nearby enemies.
Szóval a mobét...ezért is használják magas mpl-en elég sokan. Nálam a parti buildembe nem mindig fér be...vagyis hol vakítok hol robbantok...refik miatt inkább előbbit szoktam használni, de solo-ba lekakikálom és használom... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#21230) Helmoras válasza Gorneck (#21229) üzenetére


Helmoras
őstag

Ez okes csak en ugy emlekeztem hogy a vegen volt egy ilyen kiegeszites, bar mire komolyabb mpn lehal egy elit reg kihalnak a trash mobok esetleg kek eliteknel jol johet, meg a 12 szazalekos sebzesnovles fain igazabol en ugy emlekszem hogy patch elott nem ilyen volt de azis lehet hogy az egy masik skill :D

[ Szerkesztve ]

(#21231) Gorneck válasza Helmoras (#21230) üzenetére


Gorneck
titán

Nem rémlik ilyesmi...mióta monkozom ez ilyen. Pecsben meg még több life-val sebez.
Solo-ba én már mpl6 és afelett is elég hasznosnak tartottam még sima trash esetén is. Mondjuk mást nem is nagyon tudnék vinni...
Ha már nem kell átportolnom a köv elitre mert az első amit le tudok csapni egyhiteli a többit már megéri vinni...
De persze számtalan más opció is van...harang, seven-side, lashing...viszont vhogy ennél maradtam meg...bár mostanában próbálkoztam a lashinggel elég sokat...de vhogy nem az igazi...a knock még oké...de pikk pakk lezabálja a spiritem.
Überekre majd legközelebb tuti viszem...ghomon elég látványos hp csökkenést okoz, ha jól osztom be...

Gorneck#1239

(#21232) Thrawn válasza Gorneck (#21225) üzenetére


Thrawn
félisten

Az összerántás az én buildemhez is jól passzolt, a Cluster Arrow pont beteríti a mobkupacot és területre sebez :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21233) Thrawn válasza mikromanus (#21175) üzenetére


Thrawn
félisten

Error 0-val akkor találkoztam amikor elértem az 50 itemes limitet AH-ban. Megoldás: Mindent kipucoltam a Completed fülön úgy, hogy az összes aukciómat is megszakítottam. Ezután újra engedett kereskedni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#21234) mikromanus válasza Thrawn (#21233) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, csak ez nem pálya, mert bent van 10-15k rubin, az meg 100-as pakkokban tárolható csak ki. Ennyi helyet meg nem tudok felszabadítani. Próbálkoztam az utolsó tételek visszapakolásával (átpakoltam a ládából a lomot a RMAh tárolójába), de eddig nem javult meg. Február 16 óta tudnak a dologról és elsején jelezték, hoyg valószínüleg megvan az ok. Majd jön patchben. Köszbmeg. Nagy segítségek. Remélem a szerdai maintenence/leállás is kiüríti a beragadtakat. Csak ezzel épp a leállás előtti hiénázás esik ki. :(((

edit: ja, meg RMAH-ban a tome of secrets és a kavicsok is DARABÁRON szerepelnek minimum 0,25 ójró áron. Roppant reális. Még azt se lehet megcsinálni, hogy bepakolok mindent RMAH-ba, mert csak kis csomagokban (vagy 250 ojrónként) lehet bepakolni. Max 1000 tome csomagonként. Hol élnek ezek? A Marson? :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21235) Sirandrish válasza mikromanus (#21234) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Csak ezzel épp a leállás előtti hiénázás esik ki."

Ilyenkor hol vannak a gyűlölködők? Akik elmondják hogy mekkora egy sz*r alak vagy és hogy minden normális ember játékát elrontod a pénzhajhászásoddal? :U

Téged is elfenekelhetnének már igazán ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21236) davidsz


davidsz
őstag

Melóban le van tiltva a Net rendesen, nem megy a Diablo3 :W ... távoli asztallal legalább az otthoni gépet elérem. Háááát ... AH-zni lehet, de kurva lassan :O

A hiénázás sem fog így menni :DDD

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21237) mikromanus válasza Sirandrish (#21235) üzenetére


mikromanus
veterán

Szégyenlem is a dolgot. De a köz érdekében felvásárolom a botos kecsegek elől az anyagot és eladom az AH botosok ára alatt egy golddal. Bár (az eddigiek alapján) ez biza nem kifizetődő. Csúnyán bebugozódtam tőle az 50 csomag limit miatt. Így tegyen az ember bármit is a Közösségért! (meg 5 -10 miilla / nap apróért). :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21238) Gorneck válasza Thrawn (#21232) üzenetére


Gorneck
titán

Éreztük a jelenlétét...úgy darálta a mobokat, mint állat... :K

Gorneck#1239

(#21239) mikromanus válasza Gorneck (#21238) üzenetére


mikromanus
veterán

Duplabarbáros pakkban mi is élveztük az összerántás eéőnyeit (+ a stunt is). Volt DH és WD a csapatban amikor így nyomultunk. Egy warcry elég alapon ment a stomp. Stun 4 másodpercre, akna az elit alá kapásból, meg minden területreható sz*r a többi kaszttól, aztán elfárad az ügyfél elég hamar :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21240) Sirandrish válasza mikromanus (#21237) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha a sz*rt bekened cukormázzal attól még sz*r marad :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21241) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Vette egy sapit a Wizardomra 500K-ért :DDD

Természetesen visszacseréltem, mert life-ot buknék vele, meg amúgy sem érzem szükségét a +DPS-nek, de azért vicces hogy 500K-val lehet nyerni 10K+ unbuff DPS-t :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21242) mikromanus válasza Sirandrish (#21241) üzenetére


mikromanus
veterán

Az az 5% tűzsebződést nézve ez az eladó Balek kategóriás lvl 60-as vesztes lehet. Az ilyennek azért szokott ára lenni. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21243) Sirandrish válasza mikromanus (#21242) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem annyira volt friss és ropogós..talán 1d10h-val volt bent..
Annyira világi vétel nem lehet..
Vagy az összes kacagó hiéna elaludt volna?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21244) LLKobe válasza Sirandrish (#21243) üzenetére


LLKobe
veterán

Áh, annyira nem jók ezek... Nekem esett kettő is 5%-os fire damage-el, és elég alacsony áron mentek csak el.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21245) mikromanus válasza LLKobe (#21244) üzenetére


mikromanus
veterán

Önmagában kevés az a kevés tűzsebzés. Hasznos random jellemző mellett kiegészítésként viszont nagyban megdobja az értéket. A magas main stat a hasznos jellemzők egyike. All resist, vagy socket lehet még ami hasznos. A többi kisebb értékű (esetleg vita, vagy pickup radius érhet valamit?).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21246) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21222) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért valami dps calculátorban nézd meg, hogy a tervezett változásokkal mennyi lesz a dps-ed, mert nem jó 100k alá esni. (Olyan 150-200k között már mpl10 über is bevállalható, persze ha a többieknek is van legalább ennyi.)

Dive ever, work never.

(#21247) Bahama


Bahama
aktív tag

Nem akartok/akarunk összedobni, egy mini pvp versenyt?
csoportkör + DE?
poénból, vagy valami minimális goldért (nem csak az első kapna belőle)?

És persze WD-k nem indulhatnak! :))

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#21248) Gorneck válasza Bahama (#21247) üzenetére


Gorneck
titán

És persze WD-k nem indulhatnak! Oszt méééé? Ez a néger fajjal szembeni kőőőőkemény diszkrimináció... :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#21249) Bahama válasza Gorneck (#21248) üzenetére


Bahama
aktív tag

A kopaszokat akartam távol tartani. De most hogy így belegondolok, akkor monkok sem jöhetnek. :U
Nem lesz ebből már semmi... :O

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#21250) Gorneck válasza Bahama (#21249) üzenetére


Gorneck
titán

Nahhh fasza...amim van azzal nem indulhatok... :D

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.