Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18002) End-ru


End-ru
aktív tag

WD szakértőktől kérnék kis segítséget fejlesztés ügyben, mit kéne cserélni épp eszű határok között, 50-60 milla lenne rá. Buff nélkül most 120e+ dps, 600+ all res, 2,9 LS
A karakterem
Jó lenne használni a +20% damage passzívot, de azzal baromi gyorsan elfogy a manna, valaki tudja használni macival párosítva?
Előre is köszi.

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#18003) Gorneck válasza Edge (#17987) üzenetére


Gorneck
titán

Köszi. Mindig jó szemem volt a jó cuccok jó áron vételéhez. :) Mondjuk ha lenne wizem akkor igen egyszerű dolgom lenne mikor fel kéne öltöztetni... :D

Gorneck#1239

(#18004) Sirandrish válasza killerjohn (#17997) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre inkább nem mondok semmitsenem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18005) Gorneck válasza End-ru (#18002) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet, csak akkor 1, olyan fokozaton kéne tolni 2, darts helyett pókok és manások...kell némi idő...

Jahhh és vegyél egy poxot...

Gorneck#1239

(#18006) rhonin válasza Sirandrish (#17990) üzenetére


rhonin
senior tag

Sirandrish, Edge
hmm. Hát nemrég álltam neki újból a játéknak. Van kb. 2millám most plusz egy rakat tárgy amit el kéne adnom még.
Tudom, hogy mindenből van jobb. De, set-ből mivel lenne érdemes foglalkoznom?
Eddig úgy gondoltam, hogy nincs olyan set ami felérne egy jól összeállított rare tárgyakkal.
Egyáltalán a skilleim rendben vannak? Sokan javasolták a blizzardot, hogy használjam.
Az igazság az, hogy wandból már nem nagyon tudok jobbat. 1300-1400dps a max ami kapható.
Hogy jussak akkor el 200k fölé dpsben?

(#18008) Sirandrish válasza killerjohn (#18007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most az Archon gear van rajtam...majd belinkelem ha amaz lesz rajtam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18009) killerjohn válasza Sirandrish (#18008) üzenetére


killerjohn
addikt

mennyi a DPS-ed? Én most kitaláltam egy nagyon vad hülyeséget xD
Tehát: 250K sheet DPS fölött a Forked kb minden mobot 1-hitel MP0 act3-ban.
Namármost, akkor meg minek az archon? Vagy a wind? (nem überezni, hanem farmolni)
Fogtam és kicseréltem a storm armort pinpoint barrier-re, az adott annyi defense buffot, hogy a blur-t kicseréltem glass cannon-ra, és most már az elite-ek se tartanak tovább 2-3 mp-nél (kb mint az archonnál).
DE így az archon skill helyett befér egy teleport (wormhole), és a diamond skin helyére (tök felesleges) a chain reaction, amiből 3 robbanás minden elite-et instagibbel. Az a baj, hogy ez a build gyorsabb mint az archon, de csak MP0-án, de nem biztos hogy annyival gyorsabb, mint amivel MP3-on több a drop... Na majd szólok ha kiszámoltam :DDD Már csak egy occulus kell -X sec teleport cooldown-al és akkor kb úgy lehet végigmenni act3-on, mintha ott se lennének a mobok :P

[ Szerkesztve ]

(#18010) Sirandrish válasza killerjohn (#18009) üzenetére


Sirandrish
legenda

CM-be? Azt hiszem 162K körül :K

Nah majd számolj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18011) killerjohn válasza Sirandrish (#18010) üzenetére


killerjohn
addikt

megnézem majd buffok nélkül, és riportolok hogy 160K környékén vajon jó-e farmolni. De mondjuk ennyi erővel te is meg tudod nézni ;]

(#18012) gyalogstuka


gyalogstuka
csendes tag

Hali

Még van két üres hely a ma esti überezésre,
egy cm wiz
http://eu.battle.net/d3/en/profile/DIMITRIUS-1795/hero/1836137
és egy wd
http://eu.battle.net/d3/en/profile/gyalogstuka-2908/hero/21496514
és kilenc kulcs :D

(#18013) killerjohn válasza gyalogstuka (#18012) üzenetére


killerjohn
addikt

hmm, most nekem nem jó, de ha már téma, akkor kérdezek valamit: így "random emberek között" hogy illik, vagy szokás kulcsokat hozni? Eddig csak haverokhoz verődtem, de nekik mindegy volt hogy kizárólag act3 kulcsaim vannak - ergó haszontalan vagyok -, a lényeg az volt hogy tankoljak MP10-en... Ha így, másokhoz verődve támadna kedvem überezni, akkor gondolom kellene farmolni a többi kulcsból is, nem? Vagy talán vannak olyan teamek akiknek szintén tank kell MP10-re és hozzájuk lehet verődni keysetek nélkül?

(#18015) Sirandrish válasza killerjohn (#18011) üzenetére


Sirandrish
legenda

Farmolni 260-300K DPS-el farmolok...de szigorúan Archonnal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18016) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Proccolni a criteket melyik jobb? Force weapon vagy a venom (Magic weapon skill-nél)
50% körüli a chc-m, ring-től függően.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18017) killerjohn válasza Sirandrish (#18015) üzenetére


killerjohn
addikt

milyen MP-n?

(#18018) Sirandrish válasza killerjohn (#18017) üzenetére


Sirandrish
legenda

MPL1-2..
Mostanában rászoktunk az MPL6-8ra esténként..oda CM-el megyek, meg ugye MPL10 überre kell még :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18020) killerjohn válasza Sirandrish (#18018) üzenetére


killerjohn
addikt

Egyszer lehet hogy veletek mennék überezni - ha lesz szabad hely, meg épp nem vagyok hulla :P
Persze csak ha kell még egy cmww wizard (lehetne fogadni hogy hányszor fagynak ki az überek).

(#18021) Rushyk


Rushyk
tag

(#18022) Sirandrish válasza killerjohn (#18020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah az kafa lenne...
2 CM Wizard már csak megfogja MPL10en Breakeréket :D

Vegyél fel friendbe..holnap nyomathatjuk is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18023) killerjohn válasza Sirandrish (#18022) üzenetére


killerjohn
addikt

majd mesélj hogy mit vigyek (gondolom goldot, vagy csokit), mert keysetem az nincs :(
Holnap tuti nem jó, mert az egész család döglődik, aztán felváltva vagyunk a gyerekekkel itthon, és ugyanúgy ahogy starcraftozni, ugyanúgy überezni sem tudok, mert nem túl "menő" hogy a run közepén eltűnök 15 percre kaját csinálni a gyerekeknek... Remélem hét végére már kigyógyul az asszony, és akkor minden időm csak az enyém, no interrupt, aztán tolhatjuk felőlem addig amíg vannak kulcsaitok vagy meg nem unjátok. ;) Igaz, hogy szerintem a HF ringnek kereken semmi értelme, mert olyan roll úgyse lesz amit nem überel valami az AH-ból, de funolni jó!

Szerk: szerintem a mostani felszereléseddel már most meg tudod fogni, de majd meglátjuk bréker-bácsit...

Rushyk: Hmm... Soon doesn't quite cut it. I would rather say it's sooner than soon, but maybe not soon enough ;-) :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18025) Sirandrish válasza killerjohn (#18023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól van akkor hétvége..az is jó..

Hja egyébként most a Cm gearben léptem ki..Wizard..kukkold meg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18026) killerjohn válasza Sirandrish (#18025) üzenetére


killerjohn
addikt

szuper! nekem 20 perce sikerült a 300K buffed hybriddel, azaz cmww és archon vegyesen, egy gearrel megy uber10 és archon is, de majd lehet hogy lesz külön archon gearem (ott a cél a 450K lesz) Éjjel dobok friend requestet!

(#18027) Sirandrish válasza killerjohn (#18026) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a CM kb elvesz minden slotot..
Most teszteltem hogy még az energy armor sincs bent, hanem helyette a teleport..
Királyság mert elég sok szorult helyzetből ki tudtam vele jönni, csak addig gáz míg nem pörögnek a tornádók :DDD

Majd írj oda valamit hogy tudjam hogy te vagy... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18028) Cadal válasza ProEvoFan (#18024) üzenetére


Cadal
őstag

Nah közben beugrott a 2. számú battle tagje. KJohn#2437
És nem is nagyon lepődtem meg, hogy a korábbi karakteréhez hasonlóan már ez is 100000+ elite killnél jár... Szóval megy az a bot még mindig...

Jó kis wizard ismét...

Remélem így már senkiben nem marad egy fikarcnyi kétely sem azt illetően, hogy fórumtársunk nem javult meg és nem tanult a bannból sem.

(#18029) killerjohn válasza Sirandrish (#18027) üzenetére


killerjohn
addikt

neked mennyi elite killed van?

(#18030) Pompi válasza killerjohn (#18029) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nézd meg ;)

Feel Good Inc.

(#18031) mikromanus válasza killerjohn (#18029) üzenetére


mikromanus
veterán

Ő nem inferno Act 1-ben jár 100k elit killel. :C ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18032) killerjohn válasza mikromanus (#18031) üzenetére


killerjohn
addikt

én act1-ben nem jártam azóta hogy megcsináltam a karit, hülye az armory. elég szomorú lenne ott farmolni :(

(#18033) mikromanus válasza killerjohn (#18032) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Lehet ez annyit tesz, hogy az act 2-t nem fejezted be. Biztos csak a lezárt act-okat jelzi. Így mindjárt más... ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18034) killerjohn válasza mikromanus (#18033) üzenetére


killerjohn
addikt

megnéztem a kedvedért, és az armory az utolsó teljesített questet írja ki progressionbe, és nem azt ahol játszol. Nekem infernon még skeleton king sincs meg azt hiszem :)

szerk: de ha segítesz leölni belialt akkor meg lesz a progression logomban act3 is :U

[ Szerkesztve ]

(#18035) mikromanus válasza killerjohn (#18034) üzenetére


mikromanus
veterán

230k unbuffed DPS-sel nem bírsz vele MP0-1 közt sem? Akkor csak gratulálni tudok fergeteges és kifinomult játékbeli tapasztalatodhoz. Belihez nem kell más, csak egy kis DPS, meg esetleg egy kis helyezkedés. Ilyen helyzetben segítséggel teljesíteni megalázó. Nem akarom lerombolni önbecsülésed maradványait, így inkább nem segítek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18036) killerjohn válasza mikromanus (#18035) üzenetére


killerjohn
addikt

azt hittem veszed a poént :)

(#18037) Vismajor01 válasza gyalogstuka (#18012) üzenetére


Vismajor01
addikt

Barbárral vagy cm wizzel jönnék ha kell még ember
dimitriusnak fent vagyok flbe

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18038) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/BasedSwag420-2997/hero/24209817

Fél órája nézek cuccokat, elég nehéz úgy felszerelni egy CM wizt hogy csak 2 milla van rendelkezésre, de végre megvan. Elmehetek aludni :DD
Holnap felhúzom act 3-ra oszt megnézem, ott hogy bírja. Hell Diablo-t kb. csukott szemmel öltem meg :D

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#18039) Sirandrish válasza killerjohn (#18029) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van néhány :B

De Pompi már linkelte :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18040) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ezt nem értem.Frissítem, de sosem lesz belőle 12 millió....

(#18041) radi8tor válasza ProEvoFan (#18040) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, egyszer engem is megszivatott. Mondom buliból veszek egyet megnézem mennyiért adja. 28M-ért adta :DDD

⭐ Stella

(#18042) Sárpac válasza ProEvoFan (#18040) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem kell érteni semmit ehhez, ah kikerülési sorrendbe mennek a gemek!
A duper azt csinálja, hogy kihajít féláron általában 10-10db-ot majd 3-5-öt normál áron!
Ugyan ez a felezéses árazás megy a topp ls-es fegyóknál, gatyáknál és kesztyűknél is!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18044) ProEvoFan válasza Sárpac (#18042) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt nem értem, pontosabban sajnálom, hogy nekem miért nem adja be buyra 13 millióért...minap megpróbáltam frissítettem vagy 15 percig de a buy 28milliós ár nem változott.

(#18045) Sárpac válasza ProEvoFan (#18044) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vegyél 20db-ot és kapni fogsz 10-et féláron! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18046) persil válasza ProEvoFan (#18044) üzenetére


persil
nagyúr

Ha meg is veszel egyet, akkor visszaadja a különbözetet. Tudom ez így 28millával rizikós, de amikor nálam a 10 utolsó üzlet olcsóbb volt, mint a most kiírt ár, akkor a különbözetet(ha nem is goldra pontosan, mert gyorsan változik) mindig visszaadta.

Szóval nem nézegetni kell, mert nem kapsz pontos infot, hanem - ha szükséged van rá - megvenni és amennyiben az utolsó néhány ára jóval alacsonyabb, mint amennyit aktuálisnak kiír, akkor fogsz visszakapni pénzt.
Aztán persze az sem teljesen kizárt, hogy "elfogytak az olcsók" mivel egymás után lehet őket megvenni és előbb az alacsony áron bepakoltak mennek ki.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18047) radi8tor válasza Sárpac (#18045) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha, szóval 1 darabnál nem működik, de többnél igen.
1 darabnál nekem sem ment olcsó áron.

⭐ Stella

(#18048) Sárpac válasza radi8tor (#18047) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Régen ha jól tom dupos korszakban mikor 4-5M volt egy radi star emerald nem így működött, hanem mindig a legolcsóbb árú gem volt a toppon, 1.05-óta van változás mikor is a legutolsó 10 bekerült tétel a döntő és szerintem a rendszer úgy van kitalálva, hogy abból is mindig a legdrágább darab van eladási ajánlat elején így sokkal nehezebb bedönteni a gem piacot! Tehát 1 db esetén csak igen mákos esetben kapsz jó áron amikor is a félár felettiek éppen kimentek! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18049) ProEvoFan válasza persil (#18046) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tehát amit linkeltem képet, abból kiindulva visszakapom az aktuális ár és az utolsó 10 trade ár különbözetét.A linkelt képből kiindulva 15.5 milliót.
Radi8tor1 ez valahogy nem jött össze, persze nem tudni akkor mennyi volt az utolsó 10 trade ára.

A másik bosszantó dolog, hogy ha eladni akarok radiant emeraldot, akkor az utolsó 10 trade árát írja ki eladásnak automatikusan.Akkor nekem mi a francnak 28 millió ha venni akarok...
Lehet Persilnek van igaza, visszakapom a különbözetet.Jó lenne ezt biztosra tudni.

[ Szerkesztve ]

(#18050) abéla válasza Sárpac (#18042) üzenetére


abéla
senior tag

A múltkor néztem én is fl.sq. emeraldot: akkor 12k-13k körül mozgott az ára és láttam, hogy néha beugrott a last 10 trade ilyen 2-3k körülre, ezt hajnalban rendszeresen csinálta és ha nagyot csökkent és rögtön vettem, vagy ha a már alacsonyabbról kissé, de megint csökkent, szintén, akkor biza néha 100, azaz 100 goldért lehetett egyet-egyet kifogni és ez kb 10-20 mp-ként ismétlődött, 1-2 órán át. Mivel elég random dobálta ezt a "duper" , így természetesen sokszor nem jött be és végül az átlag-ár 10-11k körül mozgott, szóval meggazdagodni nem lehetett rajta és mivel csak fl.sq. emerelddal ment ez, így max a craftolás költségét csökkentette minimálisan (csak gondoltam ideírom, mielőtt killerjohn ráállna a témára :D) .
Még érdekes, hogy ha 10-et vettem egyszerre a 100goldos ár sosem jött össze, szóval itt néhány mp-ként "valaki" berakott 100goldért 1-1 fl.sq. emeraldot hajnali 4-től 5-6-ig, sok napon keresztül (én 2-3 napig figyeltem).

Szóval ezért azt gondolom, ez hivatalos akció, hogy a patch utáni marquise emerald éhség általi árfelverő tényezőt kordában tartsa, mivel nincs az a duper, akinek ez megéri.
Innen már nincs messze a kedvenc item-témád sem, mert nem kizárt, hogy a blizz így a fahrii/killerjohn-félék által összcsalt arany, infláció-indukáló hatása által -az egekbe szökött- item-árakat szeretnék leverni.

Egyébként szomorú, hogy az egyértelműen botter felhasználókhoz sokan -pl- Andrish- így viszonyulnak (ld.: cél szentesíti az eszközt), de istenem, irl is látunk ilyet.
Az meg külön szánalmas, ahogy killerjohn barátunk Mikromanus és Cadal (köszönet az infokért) egyértelmű bizonyítékaira a béna magyarázatait megkreálja, de végigolvasva a topic-bejegyzéseit, ő egy ilyen -nem egy jóféle- emberanyag, az tuti. (és most -a fórum közízlésre vonatkozó szabályait szem előtt tartva- nagggyon finom voltam)

[ Szerkesztve ]

hootka!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.