Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) grimm2015 válasza proci985 (#114999) üzenetére


grimm2015
senior tag

Felhúztam 3db 0ás követ ~50re, meg a 70eseket 76ra.
Legyen az, hogy minden esetben 5ször húztam. Ez 33 GR volt, és igaz kiesett az első kulcsom.

Kipróbáltam, tényleg nulla. :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#115002) karlkani


karlkani
aktív tag

Sziasztok!

Utoljára azt hiszem S22- nél játszottam, azt elég hamar feladtam, meg sem lett a Guardian. Csütörtökön lenyomtam a Challenge Rift-et, hogy még véletlenül se kapjak kedvet rá, hogy megkönnyítsem a kezdést... Hamar rájöttem, hiba volt. Nekem ~p500-ig 3 kulcsot dobott, az első kettőt p200-ig.

Megnéznék néhány profilt a neten, de 90-95%-ban mindig ez fogad. Néha egy-egy bejön, karakter váltáskor "error 500". Próbáltam többféle böngészővel, süti törléssel, VPN-nel, régen működött rendesen. Másnál is ez van, vagy csak engem sz*pat a Blizzard?

(#115003) reelc válasza karlkani (#115002) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Most megnéztem, simán bejött a profilom.
Nem lehet, hogy pl. USA linken néznél EUs profilt, vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#115004) karlkani válasza reelc (#115003) üzenetére


karlkani
aktív tag

Kivételesen bejött a linkelt profilod, karaktert váltani nem tudok, csak homokórázik, frissítéskor azt kapom amit linkeltem. Eu-t nézek, innen kattintgatok, a jelenlegi első megnyílik (váltani ott sem enged), azt annyi, próbáltam most is vagy 20-30-at... :(

(#115005) reelc válasza karlkani (#115004) üzenetére


reelc
veterán

1-2-őt megnéztem, nekem se megy.

Miért nem játékon belül nézed?
Vagy a Maxrollt? Úgyis itt van kb. minden infó.

[ Szerkesztve ]

(#115006) karlkani válasza reelc (#115005) üzenetére


karlkani
aktív tag

Followerre lettem volna kíváncsi, azt játékon belül nem lehet. Amikor abbahagytam, akkor még nem lehetett ennyi sz*rt rájuk aggatni...

(#115007) reelc válasza karlkani (#115006) üzenetére


reelc
veterán

Maxroll.
Kikeresed a karid buildjét, és lesz ajánlott Follower setup is.
Vagy itt egy Follower Guide.

[ Szerkesztve ]

(#115008) karlkani válasza reelc (#115007) üzenetére


karlkani
aktív tag

Tudom, néztem már. Arra lettem volna kíváncsi, hogy az adott ember mit használt.

(#115009) Thrawn válasza karlkani (#115002) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam is ez van, a saját profilomat sem tudom megnézni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#115010) need


need
addikt

Sziasztok nekem kimaradt jó pár év..
Most kezdtem Xboxon a szezont.
Minden szezonnak van egy szettje. Én már nem emlékszek rá de ezt mikor kapom meg majd??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#115011) reelc válasza need (#115010) üzenetére


reelc
veterán

A Season Journey Chapter IV-es feladatok adják a utolsó szet darabokat.

[ Szerkesztve ]

(#115012) need válasza reelc (#115011) üzenetére


need
addikt

:R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#115013) TBT


TBT
addikt

Valószínűleg kapni fogunk egy megjelenési dátumot is:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#115014) SQX_Barto válasza TBT (#115013) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hogy nagyon szepen fejezzem ki magam, nem en vagyok a celkozonseg, hiaba van mobilom...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#115015) Edge válasza SQX_Barto (#115014) üzenetére


Edge
veterán

droid emuval gépen is tolhatod :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#115016) TBT válasza Edge (#115015) üzenetére


TBT
addikt

Vagy Androidos/Apple tableten is menni fog - ha a "kisképernyő" zavar.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#115017) soo277 válasza SQX_Barto (#115014) üzenetére


soo277
őstag

Hát ez nálam is kizárt,hogy hogy játszok vele

BT: wersoo#21211

(#115018) SQX_Barto válasza Edge (#115015) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ugy sem erdekel :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#115019) soo277 válasza SQX_Barto (#115018) üzenetére


soo277
őstag

Hát engem se

BT: wersoo#21211

(#115020) Daelion


Daelion
őstag

Én azért teszek vele majd 1 próbát, néha nincs kedvem kimászni ágyból vagy szarul vagyok akkor el lehet nyomkodni telefonon. :D 'erre használok már kb 2 éve egy nyamvadt idle játékot pár 10 perc/naponta'

(#115021) Elemental válasza Daelion (#115020) üzenetére


Elemental
addikt

Én meg csak vécén játszok telefonon, évek óta a pool billiards pro erre a bevált.

(#115022) TBT válasza Daelion (#115020) üzenetére


TBT
addikt

F2P cím lesz, rogyásig mikrotranzakciókkal, szóval bárki kipróbálhatja majd ingyen. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#115023) reelc válasza TBT (#115022) üzenetére


reelc
veterán

Én nem.
Régen játszogattam mobilon, aztán megfogadtam, hogy többé sosem. Ennek már legalább 6 éve.
Ok, hogy lehet emulálni, de az akkor is mobiljáték, a rá jellemzőkkel.

(#115024) Daelion válasza TBT (#115022) üzenetére


Daelion
őstag

Már elő vagyok regisztrálva rá, engem nem érdekel a mikrotranzakció ingyenesen játszom mobilon csak idő gyilkosnak ha nincs jobb dolgom/kedvem.
~2 év alatt 1 forintot nem költöttem erre az idle játékra se és nem is akarok, persze nem kell top szinten versenyeznem senkivel de az sem érdekel engem mert nem azért játszok. :)

[ Szerkesztve ]

(#115025) gabranek


gabranek
aktív tag

Sziasztok!
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a season rewardot (Inna set) tudom valahogyan használni a main karakteremen is? Teszem azt kraftolni?
Vagy ez csak és kizárólag a szezon karakterrel használható, amíg tart a szezon?

田中れいな

(#115026) grimm2015


grimm2015
senior tag

Gratulálok... 80GR speed GR 2X :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#115027) TBT


TBT
addikt

Diablo Immortal - megjelenés: június 2.
Érkezik PC-re is és Open béta is lesz!

Trailer

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#115028) sith7 válasza TBT (#115027) üzenetére


sith7
nagyúr

PC - re is ?
Hogyan ?

Nem csak mobil game lesz ?

(#115029) SQX_Barto válasza sith7 (#115028) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Lehet valaki felvilagositotta oket, hogy a Diablo jatekosok nagy resze szarik a mobilokra (ha a boo-zas a blizzconon nem volt eleg vilagos) :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#115030) TBT válasza sith7 (#115028) üzenetére


TBT
addikt

Most jelentették be, hogy érkezik PC-re is, gondolom látják, hogy a Diablo IV fejlesztésének befejezése még a kanyarban sincs, így kell, amivel elütik az időt a játékosok, úgy 2025-ig. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#115031) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat, ez nekem új volt

ja az a blizzcon beleéget a retinámba rendesen :D

Pc - n hogyan jön ?
Pc - re is megcsinálták, vagy a mobilos felület lett/lesz átültetve ?
Pc - n is free game lesz ?

(#115032) SQX_Barto válasza TBT (#115030) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Jovo nyarig be kene fejezniuk a Microsoft deal miatt...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#115033) TBT válasza sith7 (#115031) üzenetére


TBT
addikt

Pc - n hogyan jön ?
Battle.net launcherben megtalálod majd június 2-án, ahogy a többi Blizzard játékot is.
Június 2-án Android/Apple iOS rendszerre a végső verziók jönnek ki, PC-n pedig egy "open beta" változat. Mobilos és PC-s játékosok együtt játszhatnak, illetve értelemszerűen a PC-s előrehaladásodat átviheted mobilra, illetve mobilról PC-re.

Pc - re is megcsinálták, vagy a mobilos felület lett/lesz átültetve ?
Mobilos felület, picit szebb grafikával és teljesítménnyel. Billentyűzettel és egérrel tökéletesen irányítható lesz. A mobilos verzió pedig valamilyen kontrollerrel is irányítható lesz.

Pc - n is free game lesz ?
Igen, F2P lesz a játék, csakúgy, mint a Hearthstone vagy a Heroes of the Storm.

Ha tudsz angolul, akkor ebben a videóban minden lényeges dolgot elmondanak a fejlesztők.

Követelmények:
Diablo Immortal PC Minimum Requirements
Operating System Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 / Windows® 11 (64-bit)
Processor Intel® Core™ i3 or AMD™ FX-8100
Video NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 530
Memory 4 GB RAM
Internet Broadband Internet connection
Resolution 1920 x 1080 minimum display resolution

Diablo Immortal PC Recommended Specifications
Operating System Windows® 10 / Windows® 11 (64-bit)
Processor Intel® Core™ i5 or AMD Ryzen™ 5
Video NVIDIA® GeForce® GTX 770 or AMD Radeon™ RX 470
Memory 8 GB RAM
Internet Broadband Internet connection
Resolution 1920 x 1080 minimum display resolution

#115032
Tekintettel arra, hogy a tavaly nyáron napvilágra került incidensek miatt a Diablo IV közel fél fejlesztőcsapatát szélnek eresztették, erre igen kicsi az esély. Overwatch 2 fejlesztése is elszenvedte ezt valamelyest, meg is változtatták a roadmap-et időközben. 2022 PvP rész/2023 PvE tartalmak. Pedig anno a bejelentéskor úgy hangzott, hogy egy teljes értékű folytatás, nem pedig részekre bontott kaland.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#115034) sith7 válasza TBT (#115033) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#115035) dante3 válasza sith7 (#115034) üzenetére


dante3
addikt

[Blizzard link]
Bocsesz nem neked akartam címezni, mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#115036) ColdMan


ColdMan
tag

Sziasztok!
D3 season rewards kérdés.
Csak az első karakterrel szerezhetők meg a jutalom set cuccok?
Az első karakterem egy wizzard, megkaptam mindent.
A második egy monk. Nála a feladatokat már teljesítettnek jelzi a játék, így nem tudok megszerezni semmit.
Kezdő vagyok a témában, bocs ha csak nekem nem egyértelmű a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#115037) soo277 válasza ColdMan (#115036) üzenetére


soo277
őstag

csak 1el kapod meg :K

BT: wersoo#21211

(#115038) ColdMan válasza soo277 (#115037) üzenetére


ColdMan
tag

Basszus.
Köszi! :)

(#115040) Peppo válasza ColdMan (#115038) üzenetére


Peppo
őstag

De az nem kell, hogy az első karakter legyen. El lehet tenni a csomagokat a másodiknak is, csak arra kell figyelni, hogy az elsővel ne gyűjtsd be. Ha már claimelted és betetted az inventoryba, akkor már annak a karakternek való cucc lesz benne, akkor sajnos már nem lehet visszacsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#115041) Edge válasza Peppo (#115040) üzenetére


Edge
veterán

Pontosabban: ha claimelted utána amilyen kaszttal kinyitod a csomikat annak való setet dobja.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#115042) Peppo válasza Edge (#115041) üzenetére


Peppo
őstag

Ezt nem tudtam, azt hittem, a claim pillanatában dől el. Mondjuk nem is sokszor éltem a lehetőséggel, mostanában nagyon ritka, hogy két karim legyen egy season alatt.

(#115043) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Amikor szintet lépsz (meg zónát váltasz), újra kalkulálja a karit egy pillanatra (ezt mondjuk észrevettem már régen én is, meg feltételezem kb mindenki, de sosem gondoltam mélyebbre)... Srác (egyik top EU HC player) így proccolt szépen, de Wudi jobban elmagyarázza! :)

Ez nekünk hárdkór pléjereknek azért fájós tud lenni! :)

Explain vidi: https://www.youtube.com/watch?v=8Y0NdkO28fQ

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#115044) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Wudi! :R

SHC GR140, Multishot Mara: https://www.youtube.com/watch?v=DwAIscaOMBY

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#115045) soo277 válasza _ocsisajt (#115044) üzenetére


soo277
őstag

Megint kicentizte rendesen :))

BT: wersoo#21211

(#115046) _ocsisajt válasza soo277 (#115045) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Az tuti! :)

Amúgy jöttem "panaszkodni", mert általában ugye ezután adja be a tutit. :DDD
Nyomom (köszi Pure Tools!) a sárga 2h daibókat, hátha egy értelmes inna kétkezest bead... Természetesen már a második "sornál" adta panciban a Flow Eternityt... Mindegy, 50K/per type matit szánok rá, hajrá!
(NSHC hibrid Inna/Rainment bounty teszt)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#115047) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#115046) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Jó lesz falura... (30K matinál megálltam, mert már vészesen kevés a DB :DDD )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#115048) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#115046) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ebben a seasonban viszonylag szerencsem van fegyverekkel, 40 sarga bow-bol adott egy primal Yangot, cserebe azert dex-es. (10% dam rajta van es mellette az AS/AD kozott filoztam egy darabig, Life per hit volt rajta eredetileg)
Masnap meg kiesett egy primal Inna daibo is Dex-es, 10% dam azon is, AS-t tekertem ra, eredetileg talan Resource cost volt rajta.

#115047: Tegyel Sage-et kovetore (Ha eddig nem tetted) es egyedul kulcsozzal, ugy hamar feltoltod, nalam a feher material szokott leghamarabb elfogyni, DB-bol van talan 4-5000.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#115049) soo277 válasza _ocsisajt (#115046) üzenetére


soo277
őstag

Most nyüstüli a Barbit 141 en,kedvet kaptam egy kis barbározáshoz :D

BT: wersoo#21211

(#115050) _ocsisajt válasza soo277 (#115049) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Jah láttam az összefoglalót, számomra még mindég katasztrófa az a build. :DDD
Viszont a hibrid bola fun! Több ilyet szeretnék!

Most már tényleg össze kellene "kalapoznom" a geart amit nagyon ki akarok próbálni...
Az pedig a LOD bowmenes cruzi lenne bountyra... Lovagolsz, nyomkodod a phalanxot, hogy uppon legyenek, aztán azok darálnak le mindent tétízenhaton... Természetesen NSHC-n. :)
Ami a lényeg a permapaci, mert az felveszi a versenyt elvileg a GOD bountyval, aztán lehet tévedek...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.