Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) Phobion


Phobion
őstag

Kíváncsi leszek mennyi változtatás lesz fixen bevezetve, mindenesetre a Crusadert jól átdolgozták (a többi class-t nem olvastam :P ).

[link]

DiabloFans.com

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#57002) khirill válasza Cadal (#56994) üzenetére


khirill
aktív tag

végre valami érdekesség! :) :R ...a sok droppról sírás és randomról teóriálás tengerében!

ratabyzou

(#57003) GrooveHero válasza Phobion (#57001) üzenetére


GrooveHero
addikt

hú, fincsi dolgok vannak benne, ha minden beválik persze.
pl. garantált leg az első órában, több shard, több cache, 2 goblin, több mani, stb...jó lesz ez. Ahogy látom a crusader szép kis buffot kapott. Awiz archon részét nem nagyon értem :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#57004) -FreaK- válasza Cadal (#56994) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nah ez jól hangzik, köszönjük!!

A héten nem lesz patch, mik a hírek?

(#57005) vhunor


vhunor
őstag

Lol @ Fervor, 2,2-2,3 lesz az AS-em a pajzsdobáláshoz.

Szerk.: + Blessed Shield Cost: 20 Wrath / Hurl your shield, dealing 430% weapon damage as Holy plus 250% of shield Block Chance as Holy damage. The shield will ricochet to 3 nearby enemies. (Up from 340%, damage element now specified)
+ Shattering Throw : When the shield hits an enemy, it splits into 3 small fragments that bounce between nearby enemies, dealing 170% weapon damage as Holy to all enemies hit. (Up from 50%, damage element now specified)

Végre T5 közben is kényelmesen lehet majd bármi mást csinálni :).

[ Szerkesztve ]

(#57006) shouryuken válasza Phobion (#57001) üzenetére


shouryuken
senior tag

Ez most hivatalos, vagy valamilyen fan wishlist? :)

(#57007) Phobion válasza vhunor (#57005) üzenetére


Phobion
őstag

Bizony, épp írni akartam, hogy az általad linkelt build még durvább lesz. Már csak arra a fegyverre lenne szükségem és milyen jó lenne. :D

(#57006) shouryuken - Elvileg hivatalos, de még bármi lehet :P

" Remember that this is datamining and you should take all these with a huge grain of salt. "

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#57008) Szeszkazán válasza shouryuken (#57006) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ez hivatalos, US server datamined info.

(#57009) shouryuken válasza Szeszkazán (#57008) üzenetére


shouryuken
senior tag

:Y :))

(#57010) Gorneck válasza Prof (#57000) üzenetére


Gorneck
titán

Van egy igen tartalmas Monk topik az US fórumon, rengeteg jó ötlettel...meg rengeteg anyázással...háááát kíváncsi vok mikor kapnak észbe a fejlesztők...bár nem ártana, ha néha adott kaszttal mennének is egy kört...mint össze vissza variálnák...

Gorneck#1239

(#57011) Rayner válasza Gorneck (#57010) üzenetére


Rayner
őstag

+1 a monkom 1.4 elemental dmg és 2m elit dmg, de a kevesebb dmg-es WD-m 1m körüli elemental és elit dmg megeszi reggelire... WD röhög T3-on a monkomnak vannak nehéz pillanatai...és már én is látom, hogy a skillek még jók lennének de az erőforrás van nagyon elszabva..../2 a res cost és jó is lenne :D

(#57012) schwartz válasza Phobion (#57001) üzenetére


schwartz
addikt

Tejoeg a fetish sycophants mekkora buffot fog kapni ha minden igaz :Y De ra is fer a gyengus wd-re... :DDD

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#57013) #13110016 válasza Phobion (#57001) üzenetére


#13110016
törölt tag

mikorra várható??

(#57014) Gorneck válasza Rayner (#57011) üzenetére


Gorneck
titán

Bele van hajszolva a CD csökketésbe és ofc a cost redbe. Ha ez nincs fullra tolva, akkor kb szart se ér a Monk, mert piritós lesz már T4en is.
Remélem lassan kiesik 1-2 motyó a villamos Monkomra illetve végre kapok egy Mage-et a tűzes csajra...oszt fire ágon kezdek el ténykedni vele...hátha jobbab.

Személy szerint nagyon szívesen látnék egy kis SW buffot...sokat lendítene előre...vagy az elsődleges skillek buffját. LTK nagyon nehezen tartható fent míg más kasztok önmagukban és elvannak, de onnét, hogy megkapját a seteket egyenesen OPk lesznek a Monkhoz képest aminek 3 rettentő gyenge setje van...

Mondjuk én szeretek supportkodni...sőt...kurva sokat számít, ha elől egy pullpalm Monk dübörög. Ebben kétségtelenül a Monk a legjobb, de onnét, hogy solo olyan szintű skill és gear varia kell, hogy az döbbenet.

(#57012) schwartz: Azon már csak sikítottam...az így is hóóót uncsi WD még több buffot kap...lassan sárga itembe is faceroll T5-6 vele... :D Akik ezért pénzt kapnak sztem nyugodtan mondjanak le...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#57015) Rayner válasza #13110016 (#57013) üzenetére


Rayner
őstag

Annyira ne várjátok, mert mintha valamelyik nap egy kék lett volna arról, hogy PTR lesz előbb.

(#57016) Helmoras válasza SzlobiG (#56991) üzenetére


Helmoras
őstag

Ha a fire runat rakod be a barbikhoz akkor megadja, nekem 9-11millakat critelnek, de az immot nem tudom osszerakni egykonnyen, sajnalja a jatek tolem a sapit meg a cipot, nomeg a set csokkento gyuru se esett ki mar 100nal is tobb cashet nyitottam.. :S

(#57017) vhunor válasza Phobion (#57007) üzenetére


vhunor
őstag

Hoppá, ezt korábban észre se vettem.

Towering Shield Increase the damage of Punish, Shield Bash and Blessed Shield by 20%. / Reduce the cooldown of Shield Glare by 30%. (Reworked from: Gain Block Chance every second, which resets with blocking).

Az egekbe fog szökni a dobálós crusader sebzése.

(#57018) vendingo


vendingo
veterán

Valaki tudna linkelni egy jó lighting buildot barbinak?
Thx

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#57019) Chiller


Chiller
őstag

Tegnap T3 publicban összeakadtunk 10-15 goblinkával, mindet megöltük (conduit nélkül!), nekem meg egy srácnak dobott 1-1 szar kétkezest, a másik kettőnek meg semmi (!).
Teljesen feleslegesek, hiába a "duplázás" felőlem akár meg is hússzorozhatják, ha sose dob semmit.
:((

(#57020) Bird válasza Chiller (#57019) üzenetére


Bird
addikt

Közhely a válasz: Ilyen a random. ;]

Egyébként meg milyen random az, amikor minden ládából esik legalább egy kék item?! :D Elég vicces...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57021) Phobion válasza vhunor (#57017) üzenetére


Phobion
őstag

Legyen úgy, és ne jöjjön másnap hotfix nerf. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#57022) emmm válasza #13110016 (#57013) üzenetére


emmm
senior tag

Erről egy kis infó, aztán persze meglátjuk :)

(#57023) oxox válasza mpierre (#56989) üzenetére


oxox
addikt

nice :) ismeros ....thanks a ruhat itt is :R
annak koszonhetoen toughness tovabbra is 14.5misi buffal, a dps-em meg 975k....az a bu.i ice climbers nem akar esni...tegnap 90cipot vettem kadalanal, 2legend es egy blackthorne megint....kezdem azt gondolni, hogy blackthorne-bol nincs hasznalhato csuka....de ice climberst nem akrja adni.. :F :( :(

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#57024) schwartz válasza Gorneck (#57014) üzenetére


schwartz
addikt

Jah jah. A BBV-t solo T6 alatt mar most is kar vigyem mert mire lerakom az elit mar sehol, a fetishek meg verben forgo szemmel kaparjak a foldet maguk alatt... :DDD

If he dies, he dies.

(#57025) granini válasza Gorneck (#57014) üzenetére


granini
őstag

Hurka komam tudod hogy en birlak, de egyszeruen tenyleg nem ertem mar a sirast. Mindenben egyet ertek veletek ami fentebb a monkrol elhangzott.. de en teged szoloban runolni nemigen latlak. Mindig partiban vagy.. Ott a barbarod ha szolozni akarsz.

Lattad a monkom, gyakorlatilag fel vilagra immun, T5-on is talpon marad, es baromi jo support. 700k dps-e van, ami kb olyan erzesre mintha 300k lenne. :N Nade Dasing elore, behuz, bepalmoz, addigra odaernek a dps karik egy pukkanas es mehetunk tovabb. Jelenleg a monk erre jo, fogadd el. Volt ido, amikor a DH fabatkat sem ert, mp8-10-es partiba ugy kellett elesztgetni, a monkom meg daralt.. a Blizzard mindig is ilyen volt hogy ide oda pakolgatja a balanszot meg a figyelmet.

A Dh-m (oke en nagyon szerencses voltam lootbol..) ~ 1M dps 10M tafnesz papiron, T3 szoloban dara.. az a DH amirol mar gyakorlatilag lemondtam. Jatsszal a barbaroddal mert az meg mindig OP, aztan majd rendbe teszik a monkot is egyszer, nem marad igy ne aggodj.. ;)

Szomoru latni valoban hogy huggya, sz@rra, meg szenne buffoljak a wd-t meg a cruzt megint, a monkhoz meg nem nyulnak, de en orok optimista hiszem hogy ez nem marad igy. Nezd meg a barbart. Mikor kijott a kieg arrol is majdnem lemondtam.. nyomtam 2 hotat es no fury volt.. utaltam zokogtam temettem, a patch elotti mp10-es rununk videojaval ringattam zokogva alomba magam. Most meg 2 het alatt a barbar lett a main karim (nyilvan megint szerencses loot es craft, anelkul nincs elet.. ) de basszus iszonyat mit tarol.. van furym, megy a hota, avalancs, pokoli jo fire + health globe build lett. A barbar amirol szinten lemondtam mar..

Szoval remelem sikerult kis lelket vernem beled mostmar.. majd lesz vmi a monkkal is.. Kitartas.. Fíl dö rát ov itár!!! :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#57026) Gorneck válasza granini (#57025) üzenetére


Gorneck
titán

Ebben igen csak nagyot tévedsz...mert ha nincs senki, akkor bezony solozok eleget...igaz egyre kevesebbet.
Aminek meg is van az oka: a WD kurva unalmas (God mode on)...már már fájdalmas vele 1-1 bounty...de ha haladni akarok vele a legkönnyebb.
A Monk mire lecsap T2ön egy BOSS-t megcsinálom a vacsorám.

A Barbár meg jó lenne...ha haladnék vele előre...de egyelőre tipegés van a semmibe. Meg azé a két kedvenc karimról van szó...ha ezekkel jó lenne játszani le se szarnám a többi karit. De kínszenvedés...

Miért fogadjam el ezt? Miért akarja megszabi a Blizz mivel játszak? Van két szórakoztató kari a játékban és játszak vmi mással mert egyik god mode-os, a másik meg képtelen sebezni illetve olyan gear kell alá aminek nem épp egyszerű a farmja?
Sajna patt helyzet...

Persze ott a Barbi, hurrá...még szerencse, hogy van...de mégse uaz, mint azok a karik amikbe beltoltam 1000+ és 600+ órát.

Gorneck#1239

(#57027) vvega30 válasza Gorneck (#57026) üzenetére


vvega30
senior tag

+1
+1
barbi suxx...:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#57028) thomeef válasza Gorneck (#57026) üzenetére


thomeef
őstag

Van 6 class, azzal játsz ami neked nem unalmas, ilyen egyszerű :U
Jah és hiába god mode szerinted a wd, ha senki sem játszik vele. Még mindig messze a legkevésbé kedvelt class, 5x annyi van minden más classból, nem beszélve a wizardokat meg a barbárokat. És elég egyértelmű hogy azt a classt kell érdekessé tenni, amivel a legkevesebben játszanak. Crusader szintén, RoS elején mindenki azzal játszott igen, 2 napig, de nagyon kevés player van aki main kariként kezeli a crusadert, mert eddig gyenge, lassú és unalmas volt. Hát majd most:)

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#57029) Gyick válasza granini (#57025) üzenetére


Gyick
őstag

[link] Ahogy nézem nem nagyon fogják rendbe tenni a monkot csak a harang kap dmg buffot,a többi skillnek csak a tipusa változik.Ezzel szemben a crusader hatalmas buffot kap wd is jobb lesz kicsivel ha ezek az adatok igazak

(#57030) Gothmog válasza vhunor (#57005) üzenetére


Gothmog
aktív tag

A Towering Shield passzívon átfutott a szemed? ;)

Szerk.: Na ezért kell végigolvasni az összes hszt először. (Látom, hogy kiszúrtad közben.)

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#57031) Sárpac válasza thomeef (#57028) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hehe én 5 karival tolom felváltva napi szinten, így nem unalmas "még"!
Egyedül a monk ami nekem baromira nem jön be pont a miatt, hogy lassú a gyilok vele összerántani meg a wd és a wizard is tud, tehát már nem op ebből a szempontból sem.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#57032) Bird válasza thomeef (#57028) üzenetére


Bird
addikt

Gorni azzal érvelt (szerintem teljesen jogosan), hogy a faxa kivan a folyamatos terelgetésekből.... Ne a Blizz mondja meg, hogy mivel akarjon játszani. Pontosan ezért a "van 6 class, azzal játsz ami neked nem unalmas, ilyen egyszerű" kijelentésed meglehetősen populista hozzáállásról ad tanúbizonyságot. :P ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57033) shouryuken


shouryuken
senior tag

Nem minden a sebzés, meg a "haladósság".
Én dh után felhúztam egy wizardot, de rohadt uncsi vele a játék, hiába haladok.

Barbár és crusader bejövős, eddig gyengébben aprítanak mint a wizard, dehát sokkal élvezetesebb és kreatívabb velük a játék, és nekem ez a lényeg.

(#57034) shouryuken válasza Sárpac (#57031) üzenetére


shouryuken
senior tag

(meg a barbi, meg a crusader)

(#57035) mikromanus válasza Rayner (#57011) üzenetére


mikromanus
veterán

#57011) Rayner és (#57000) Prof és egyéb létformáknak:
- igen, a fetisheket nagyon elszabták. Túl magasra veszik a sebzést és nem korlátozzák a számukat. Ez tény. Másban nincs gond, de ezzel jobb lenne kezdenie valamit a Blizznek (nem, nem a dupla idézési esélyre gondolok: :D)

Viszont:
- "normális" buildekkel és skillekkel szépen illeszkedik a WD is. A ffetishes "móka" rém unalmas
- a fire monk nem lassú és nem gyenge
- a monk energiaellátása kegyetlenül jó. Regen és spirit termelésben is isteni a melee kasztok közül
- ha BiS itemeid vannak és lassú vagy, akkro vagy nem BiS itemeid vannak, vagy nem erősséged a skillválasztás
- csapatban lehet gyenguskább mint soloban, de ott se vészes. Solobban meg ugyanúgy ott van az "erőforrás csökkentő kiegészítő lehetőség" mint más kasztnak. Fix 30% resource cost reduction tartható folyamatosan és ha tűz ágon nyomulsz, akkor cinderből még fix 20-30% lejön. Ha így se bírod, akkor súlyosan sérült az irányítási technikád és inkább menj WD-nek! ;]

Pár tipp:
- 2* unity, follower special + pride sisak
- gyűrűben 40-50%+ spirit regeneráció
- lassabb fegyverek. Esetleg kétkezes
Válogassatok. Ha sok az üresjárat, akkor vagy így is megéri, vagy valamit nagyon elcsesztek.

Ej, de unom az ilyen alaptalan picsogást. :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57036) tomazin válasza oxox (#57023) üzenetére


tomazin
veterán

sztem van
bár jéghegymegmászót nekem sem akarja adni :O

(#57037) Lokids válasza mikromanus (#57035) üzenetére


Lokids
addikt

A firemonk csak erősebb, mint a többi element monk. Főleg a cider miatt. De ha nem esett cider (nem láttam még 1 kasztal sem a játékban :P), akkor semmire nem jó.

A Monk energiakezelése a legpocsékabb mind közül. Ha nincs bent a +100 spirit passzív, akkor 3 v 4 aktív képesség teljesen lemerít (de a passzívval is 5-6 képesség max), és ha nincs legalább 2.3-as AS, akkor fél évig is üthetem az ellent, mire feltölt. Ergó kellenének az 1.4 vagy gyorsabb fegyverek, de pl a firebuildhez a + %fire dmg-t adó fegyver az mace és axe, ami iszonyat lassú. Életben nem tölt vissza.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57038) tomazin válasza Gorneck (#57026) üzenetére


tomazin
veterán

A wd uncsi, mert god mode on, a monk meg szar (azaz eléggé kihívásos), az meg azért nem jó. :U
szeretettel küldeném neked csoda belga számot

én wizarddal kezdtem, azóta gyak szinte csak wizarddal tolom. volt amikor papír volt, volt amikor op. de mivel én azt szeretem azzal tolom. ha meg meguntam, nincs kedvem hozzá nem játszom.

(#57039) mikromanus


mikromanus
veterán

Azért ebben a datamined infóban van pár túlzás. Némelyiken már csak vinnyogok kínomban a röhögéssel küszködve, de azért van pár cukiság:

Barbi:
- seismic: kivették a stunt, csökkentik a slow effectet. Van ócsósító rúna. Kösz b+, a stunnal jobban járnék. :C Pozitívum lehet (csapatban), hogy úgy tűnik kivették a knockbacket. Így nem kap agyérgörcsöt a társaság ha meglátja mit használ Mr Izom. Meg van kis dam buff. (ez még simán kevés ahhoz, hogy kedvelt legyen a pórnép körében).
A yeti dodge váltás damredre jó dolog. Lecseréltek egy totál haszontalan rúnát...

DH: kb semmi se változik. A gránát sugár biztos jó, csak ettől az még "generátor" marad és semmi több.

Monk:
- kap alaptámadás fagyasztást, kiherélték cserébe a dodge-ot
- Harang kap jó kis dam buffot. Azaz visszaadják annak egy részét amit totál agyatlanul elvettek. Így is drága és lassú, de talán már alakul (mondjuk kétlem, de lehet rákap valaki újra)

B!ccsDoki:
- több és hatékonyabb kutya. Így már csak negyed-hatoda a sebzésük egy fétishez képest, azaz nagyon gosu :)
- még több fetish, mer' kék itemekkel még nem T6 képes a kaszt.
Egyébként meg csak anynit kap hogy, buff, buff és... buff.

Wizard:
- nagy molten meteor, mer' az olyan izgis az Armageddon című film óta. Cd marad, azaz kuka rúna marad szerintem.
- teleport nerf. A wormhole már csak kettőt ugrik. Összesen.. az elsővele gyütt. A kezdeti négy helyett.

Crusader:
•Heavenly Strength You can wield a two-handed weapon in your main hand while bearing a shield in your off hand. (No longer has a Movement Speed penalty)
•Indestructible: ha nagyot kapsz, akkor átmész highlanderbe. Nem csökken a sebzés, hanem semmit se sebződsz. Cerébe viszont nő a Te sebzésed. 5 seces smoke screen/serenity, mert más kasztoknál 1-2 másodperccel is imádták az ilyet.
- Iron maiden: 50% buff és nem fix karakterszint alapú. Szerintem ez jó dolog.
Eh, ezt totál átdolgozták. Fene se tudja, hogy a többi mennyire lesz OP.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57040) vvega30 válasza mikromanus (#57039) üzenetére


vvega30
senior tag

nem tudom megnézni a pecset, ezért kérdem mit értesz az alatt, hogy " kiherélték cserébe a dodge-ot" ?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#57041) khirill


khirill
aktív tag

a wizhez minek nyúltak hozzá, h ütöm szét azt a matató kezüket! az a rohadt teleport már megint...

ratabyzou

(#57042) T. M. válasza mikromanus (#57039) üzenetére


T. M.
aktív tag

Awareness Your Armor is increased by 30% of your Dexterity. (Previously gained 6% Dodge every second, resetting after you dodge)

Ennek mondjuk örülök demon hunter ügyben :)

(#57043) mikromanus válasza Lokids (#57037) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha nincs cinder, akkor épp olyan erős mint az összes többi skill ág. A cinder T6-on azért már "alap" fire monkon, nem? Nekem esett is, vettem is kadalától és lkaptam is mikor kellett (csapattársnak meg jobb volt nála, vagy nem a kasztjához esett).
Erőforráskezelésre tele van lehetőségekkel:
- OP új skill = extra töltés és kegyetlen nagy sebzés. Sok CD-vel majd mindig ebben a színmentesített alakban lehetsz.
- gyors támadásra generator skillek. 12-18 (?) spirit/támadás van alapból. Gyűrűvel ennek akár másfélszerese is jöhet. Egy rúgás 30 spirit. Ha gyors fegyvered van, akkro is szinte alapból minden másodpercben elnyomhatod. De ugye elvárható némi erőforráscsökkentés is. Ha meg ez kevés lenne, akkor ott van egy slotnyi 1.0.8-as item például. 3-5 fix költséget simán leszedhet. A barbár ennek töredékét kapja ütésenként és a skilljei majdnem ugyanilyen drágák ( na jó, csak a seismic. A hammer csak kétharmada a fele-harmada fury termelésre).
- regen: lassú fegyvernél ez is simán jó lehet. Kevesebb támadás, de nagyot üt. A regen feltolható a nagy büdös csillagokig, mer' szegény monknak az jár. rcr-rel majdnem hog ytöbb spirit regenerálódhat, mint amit alapból költesz.

Ha ez kevés lenne, akkor solora ott a dupla unit+pride sisakos fix és folyamatos 30% erőforrás csökkentés mint más kasztnak. Braciban meg a globeonként 25% töltés.

Mivel próbálkoztál eddig? Vagy csak agykaratézunk? :DDD

#57040) vvega30
Azt a rúnát cserélték le a harmadik támadásos freeze effectre, ami korábban +17% dodge-t adott egy támadásra is. A backlashh és minden dodge így elvesztette az egyik legjobb és legkönnyebben elérhető buffját. Emellett a dodge kb csak arra hat ami amúgy se veszélyes. Majd' az összes elit effektre/affixra hatástalan.

T.M:
Az meg vótmá'. Mi lesz a mostani helyett, vagy két armor buff lesz passzívból?
"Seize the Initiative
Your Armor is increased by 30% of your Dexterity"

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57044) .OM. válasza mikromanus (#57039) üzenetére


.OM.
aktív tag

ok, pont tegnap hajtottam rá a speed bonus-ra a krúzimmal és kapott defender(?) set-et.

ex .Oldman.

(#57045) SzlobiG válasza Madn!ght (#56995) üzenetére


SzlobiG
félisten

T2 nagyon sima már ezért most hogy ennyi dps upgrade volt így átmentem T3-ra az is nagyon haladós ww-vel tolom az öv ad +30% run-t ha nyomom a cry-t szal rohanok ezerrrel. :) Ja és van 130% Mf-em ami miatt buktam egy kis dps-t is.

(#57016) Helmoras Igen mindenhol fire runa van azt néztem én is, hogy ilyen 9 millákat is látok critelni iszonyat op-k minden boss-t azok vernek le. :D

(#57046) Lokids válasza mikromanus (#57043) üzenetére


Lokids
addikt

Itt a monkom, nézd meg milyen skilleket akarok használni:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/lokids-2518/hero/1660491
Ha a WotHF-tet fire-ben is megkapom patch után, akkor azt fogom használni.

A cuccokból eddig ezek a legjobak, amik estek, kivétel a bracert, de az a farm miatt van bent. Devastatort addig nem használom, amíg nem esik ki a burning axe.

És igen, az Ephiphany elég jó spirit töltő. Azzal nincs gondom, és majd ha lesz elég paragon pont, akkor talán lesz anyni cd reduce, hogy gyakran lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57047) Rayner válasza Lokids (#57046) üzenetére


Rayner
őstag

Más baj is van ezzel nem csak az hogy nem esik.
A BT kuka helyette naci + cipő cain set legyen +8% as :)
a braci is nagyon gyenge ha van aughild set planod akkor azt craftold le vállas+(fire)braci ez megint csak + dps és toughness
de legfőképp döntsd el hogy light vagy fire akarsz lenni mert ez ránézésre elég katyvasz ...nem is fog esni így cucc. (fire monknak nem kell az új 70es monk set az csak a lightosnak jó)

(#57048) mikromanus válasza Lokids (#57046) üzenetére


mikromanus
veterán

No igen. Ez nem egy nagy szám. Rare itemekkel is jobban járnál szinte. Alig van fire bónuszod. Hiányzik a fegyveren 20, vagy 40%, meg 15-20% bracin, SoJ-on, amun. Nincs se magefist, se cinder. Ezt így kb lvl 60 itemekkel is überelném. A jó oldala az, hogy van hova fejlődni, a rossz, hogy inkább nem kellene T6 és egyébb "high end" észrevételeket tenni. NAgyon nem vagy ott még. Csak 100-120% dam van odáig. ;)
Ja és még skill dam bónuszod sincs, a meglévő itemek se kiemelkedőek. Nyugodtan használhatsz ám rare itemeket. Nem mindig szarabbak azok. Meg aztán az enchantolásukra is több a lehetőség. Ja, az enchant megvan? Használod is?

edit: viszont az egyedi resistek az OWE-hez szépen illeszkednek. :K

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57049) Chiller válasza khirill (#57041) üzenetére


Chiller
őstag

Ugyanezt érzem én is. Komolyan mondom már évek óta legcsigább karakter a wizard, erre még tovább lassítják???? :W :W :(((

Ja és így persze a beakadás is garantált minden kockakőbe...

Ha a csapatban van egy jade szettes/petes WD vagy OP barbár eddig is alig győztem szaladgálni-teleportálgatni utána, most meg aztán... Loot bezzeg nincs, ha már 2 képernyőnyire eltávolodok....

Dögöljenek meg. :((

[ Szerkesztve ]

(#57050) mikromanus válasza Chiller (#57049) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. A WD meg ha épp olyan csicskabuff passzívot használ, akkor két harc közt kap még +30% MS-t az új patchben. csak hogy ne unatkozzon annyit! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.