Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) Sirandrish válasza persil (#20649) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyik link sem az Armoryra mutat :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20652) persil válasza F-ECT$ (#20650) üzenetére


persil
nagyúr

"Jó ez, de kicsit kilóg a h&s kereteiből."

Igen és pont e miatt adna egy igen üde színfoltot a szürkülő diablo-nak. Gondolj csak bele, mekkora móka lenne, ha egy-egy barbár buildbe beférne egy shout, vagy a monk magára tudná húzni vortex-szel(és ezzel agro-t generálva) a mobokat. A dh így minden idejét zúzással töltené, nem kéne futkosni stb.
Egy csomó eddig nem használt - de amúgy jónak tűnő - skill beférhetne bizonyos buildekbe.
Egyedibb lenne a játék és még inkább egyedi a többi h&s-hez képest.
Nekem például kifejezetten marasztaló frissítés lenne.

Sirandrish
Akkor bocsánat, benéztem, ezen a gépen örülök, ha megnyílik a ph(szó szerint), szóval megnézni nem tudtam, csak tapasztalatok alapján ez szokott lenni a gond. De akár két másik oldal esetén is lehet ez.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20653) F-ECT$ válasza persil (#20652) üzenetére


F-ECT$
titán

Wowoztam, tudom, hogy jó móka. De ha elkezdjük bonyolítani, akkor jöhetne az új gui is, ami nem túl konzolos :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#20654) persil válasza F-ECT$ (#20653) üzenetére


persil
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy akit érdekelt az már rég játszik, a "keménymagnak" pedig jót tenne egy ilyen kis mértékű bonyolítás.

Aki casual, annak hót mindegy, hogy van-e agro, vagy nincs, lehet észre sem veszi, csak játszik úgy, mint most, aki meg komolyabban játszik, annak az ilyesmi jól jönne.

Az interface szerintem sosem lesz ennyire "mmorpg-s" és nem is kell, ott azért lényegesen más funkciók vannak, amihez ez kell, itt meg nem.(mondjuk engem ez a giccsparádé mindig zavart, próbálom mindig csak a legszükségesebb dolgokat tartani a képernyőn)
Meg ezeknek a fele semmit nem jelent sokak számára. Pl a "damage done" ablak... :D Epenis :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20655) mikromanus válasza persil (#20652) üzenetére


mikromanus
veterán

A d2-es Taunt kiáltás azért bekerülhetett volna. Vicecs volt amikor a lövész mobok vérben forgó szemekkel átgázoltak mindenen csak hogy lekeverjenek neked egy sallert. Sajna ez kimaradt. Mondjuk nem is nagyon volt szerintem használatban pedig nagyon muris volt. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20656) Gorneck


Gorneck
titán

Közben utánolvastam...de így már teljesen oké.

Mondjuk néha vicces volt anno mikor túlléptem a barbárok életét elszaladtak mellettem a mobok és őket támadták... :D

Egy vmi ilyesmit mondjuk elviselnék én is a játékban. Persze így is szépen össze lehet állítani 1-1 karit ami képes kordában tartani a fél map-et.
Gondolok itt egy olyan felállásra, mint ami nálunk is van: fagyis wiz, monk, dh...mindekinek meg van a saját feladata. Kimondott tank nincsen, hacsak a fagyis wizt nem nevezzük annak. Monk összehúz, ha viszem a crippling wave-t akkor alig sebeznek mozognak a mobok, de mivel van fagyis wiz így inkább vmi cséphadarót teszek be...a DH meg persze bolával/csapdával szanaszét gyaláz mindenkit. Amelyik mob esetleg elkolbászol vagy előkerül a semmiből azt berántom a megfelelő helyre...
Persze ez is elég messze van attól amit írtok...de azért 1-1 csapatösszeállítással elég jó kis partykat lehet kihozni...
Mondjuk ettől még vannak szituk mikor azé éreztetni a játék, hogy 1-1 pakk nem adja könnyen a bőrét...

Gorneck#1239

(#20657) Sirandrish válasza F-ECT$ (#20653) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt inkább hagyjuk..
Nem akarok megbántani senkit de undorító ahogy az a kezelőfelület kinéz :B

persil Semmi gond, csak gondoltam szólok :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20658) F-ECT$ válasza persil (#20654) üzenetére


F-ECT$
titán

Pl a "damage done" ablak... :D Epenis :D

Nem akarok nagyon belemenni, de vannak olyan bossok, amik enrage-elnek (mint a D3-ban is). Kell rájuk mondjuk 3 tank, 6 healer meg 16 dd (damage dealer). Ki lehet számolni, hogy 1 dd-nek mennyi dps-t kell leadnia, hogy az enrage előtt lemenjen a boss, erre jó a dps meter. (És persze epenis is, de ha valaki nem hozza a minimumot, akkor le kell cserélni, mert különben nem dől el a boss.)
Egy wowban messze nem az van, mint itt, hogy kijöttek az über bossok, és azonnal feküdtek. Patikamérleggel van belőve a nehézség, és még a legjobb cuccban is több 10 óra (= több nap, akár több hét) gyakorlás után verik csak le az épp aktuális bossokat a top csapatok, és a "casual" réteg meg csak hetekkel/hónapokkal később.

Dive ever, work never.

(#20659) Sirandrish válasza F-ECT$ (#20658) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ biztosan jót tenne a játéknak ha kicsit jobban rá kéne feküdni 1-1 bossra..
Taktikát kéne kiépíteni..etc.
Én komálnám :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20660) F-ECT$ válasza Sirandrish (#20657) üzenetére


F-ECT$
titán

Vannak letisztultabbak is, az a jó, hogy teljesen magadra szabhatod. Az előbbi kép csak elrettentés volt :)

Dive ever, work never.

(#20661) Sirandrish válasza F-ECT$ (#20660) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez már azért barátibb :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20662) Thrawn


Thrawn
félisten

Mindjárt sírok :DDD Diablo 3 Harlem Shake

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20663) proci985 válasza F-ECT$ (#20658) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

azért mp10en az überek még mindig nem egyszerűek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20664) Gorneck válasza Thrawn (#20662) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD

Gorneck#1239

(#20665) Sárpac válasza proci985 (#20663) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Azt azért tegyük hozzá, 1.07-ben érezhetőbben erősebbet ütnek az Űberek és a kucsos wardok is! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20666) F-ECT$ válasza proci985 (#20663) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha megvan a gear, akkor triviálisak. A taktika is kb 2 sorban leírható.

A wow-ban ha kijön egy boss, akkor az elérhető legjobb gearben sem triviális leverni, sőt. Itt van pl egy régebbi boss taktikája, laza 3 fázissal, szerepkörönként eltérő feladatokkal, stb. És ez messze nem a legbonyolultabb harc.

Dive ever, work never.

(#20667) Edge válasza radi8tor (#20590) üzenetére


Edge
veterán

Ez lesz az:

WARNING: Do not reach 50 completed items!!

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20668) F-ECT$ válasza Edge (#20667) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem folyamatosan 50 körül van (néha felette), és nincs bug.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#20669) Thrawn válasza F-ECT$ (#20668) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam volt emiatt bug, folyamatosan Error 0-t kaptam. Ki kellett pucolnom a Completed fület teljesen, hogy újra tudjak adni-venni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20670) Bahama


Bahama
aktív tag

ha még nem láttátok:
nem lesz crossplatform

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20671) Sirandrish válasza Bahama (#20670) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kukk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20672) Bahama válasza Sirandrish (#20671) üzenetére


Bahama
aktív tag

A reggeli hozzászolásokról lemaradtam, csak azt láttam hogy még mindig azt találgatják egyesek hogy mi lesz közös, és mi nem...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20673) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elegem lett a játékból, főként a lentebb vázolt tartalmi hiányosságok miatt.Szép volt, jó volt, de nekem ennyi volt a Diablo 3.Továbbra is remek játék, 1000 órám van benne. :B Meguntam a semmi változatosságot nem mutató szörnyek hentelése ugyan abban a "térben", közegben.Nem a hack n slash-el van bajom, mert az imádom, hanem a unalomig ismételt helyszínekkel, körítéssel, díszlettel.Belecsömörlöttem.
Kieg.nél meglátjuk mi lesz.Félek hogy a konzolos megjelenés miatt csúszni fog a kiegészítő is.Gondolom innentől nem akarnak csúsztatást a két platform között.
Holnaptól vár a Guild Wars 2 világa.
Mindenkinek további jó farmolást és sok-sok szerencsét kívánok.
Egy kalappal. :R

(#20674) davidsz válasza ProEvoFan (#20673) üzenetére


davidsz
őstag

:R
Nem csodálkozom rajta... ;)

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20675) mikromanus válasza ProEvoFan (#20673) üzenetére


mikromanus
veterán

deja vu. Ezt mintha valahol láttam volna. Adtál pár nap haladékot a játéknak, vagy pár napja más végzett a Diabló3-mal határozatlan időre? ("szépvolt-jóvolt- köszönöm -ennyi " jellegben) ;)

Jó játékot az új "kiválasztottadon"! Nekem SC2 HotS-ig szerintem kitart a diablo és a far cry 3... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20676) davidsito válasza ProEvoFan (#20673) üzenetére


davidsito
tag

a héten ez nem az első búcsúzás
:(
:R

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#20677) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, nagyon úgy néz ki, hogy az AHt sikeresen ki lehet ütni az error 0 / 31...vel. csak a HC ahm nem megy, de mivel a két AH külön van ez reális.

asia swap nem segített, lista kiürítése nem segített, gyakorlatilag a játék úgy látja, hogy 50 itemem van a stashban. gondolom az AHból visszajött cuccok számát tároló derived attribute ragadt be és vált inkonzisztenssé (mivel minden alkalommal az összes cuccot tároló bejegyzést végigSUMolni nem ideális, ezért ez a megoldás érthető), viszont sehogy nem tudom visszaállítani.

remélhetőleg a patchban megoldják, mert ez így gáz, gyakorlatilag se eladni, se venni nem tudok épp semmit hc ahban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20678) Sirandrish válasza mikromanus (#20675) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az az SC mikor jelenik meg?
Egy ideje már csámcsogsz rajta, de most már nem tudom eldönteni hogy már "mindjárt" jön vagy majd csak jövőre de te már ennyire várod?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20679) ProEvoFan válasza mikromanus (#20675) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erőltettem még a napokba.Unalomban bal karomra könyökölve kattintgattam az egeret, ment a hent ezerrel, de már nem volt meg a varázslat, az a tűz, ami miatt ennyit játszottam a játékkal...és kipukkant a D3 lufi.

(#20680) Bahama válasza Sirandrish (#20678) üzenetére


Bahama
aktív tag

13 nap 8 óra 15 perc 22 másodperc :)

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20681) mikromanus válasza ProEvoFan (#20679) üzenetére


mikromanus
veterán

Pedig nincs is ladder system. Hogy tudod így feladni? Nem csak akkkor pártolsz el ha mindenki választhat, hogy folytatja vagy új helyen kezd? :DDD

Sirandrish
A zerg swarm március 12-től támad. Arcturusnak fizetnie kell! :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20682) Sirandrish válasza Bahama (#20680) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hu úgy látom nem csak Mikro van rágerjedve :C

mikromanus Nekem aztán mondhatod..te hogy ne mond hogy köcsög vagyok..vesszen a féreg :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20683) Bahama válasza Sirandrish (#20682) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nekem szerencsére volt elég euro a balancon mikor beharangozták, így meg tudtam venni a kerrigan szárnyakat :B

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20684) mikromanus válasza Sirandrish (#20682) üzenetére


mikromanus
veterán

A Starcraft Brood War is kimaradt neked? Hogy élhet még ilyen kocka Magyarországon? Csak a CoD és a FIFA? Semmi stratégia? :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20685) Gorneck válasza mikromanus (#20684) üzenetére


Gorneck
titán

Én c&c-n nőttem fel meg az sc első részén. A kiegig nem jutottam el... :) Imádtam őket... :) De most már nem nagyon tudnék odaülni egyik elé se... :(

Gorneck#1239

(#20686) Sirandrish válasza mikromanus (#20684) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem komálom a Stratégiát..
Warcraft 2-3-al játszottam, szigorúan singlebe és kb annyiba ki is merült :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20687) Gyuri27 válasza ProEvoFan (#20673) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mit hagysz rám mint tanitványodra? :B ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#20688) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#20673) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem ugyanez 300 óra után jött el dec végefelé. Aztán most kijött az 1.0.7 és benne az új craftok, kitaláltam, hogy leszek egy kicsit cm, így pár hétig ismét van lendület.
Mivel lassan diplomát kellene írnom (meló mellett), így új világba biztos nem vágok bele, mert annyi időm nincs, de Neked jó mulatást!

(Ha leadom a diplomámat április végén, akkor talán az SC2-t fogom elővenni.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#20689) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#20679) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem szabad erőltetni a játékot, nekem is volt már, hogy 1-2 napig vagy egy hétig nem volt hozzá kedvem, és akkor inkább mással töltöttem el az időmet.

Überekhez meg barbár még mindig az egyik legjobb, mert WotB-ben nem tudja őt lökdösni SB, de a többinél nem nagyon számít a karakter/taktika, inkább gear kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#20690) Szatesz. válasza Cyberbeni (#20689) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Übereknél fölénysen a barbár a legjobb. Hammerrel nagyon aprít , és nincs szükség fagyis wizre sem.

(#20691) #57919488 válasza ProEvoFan (#20679) üzenetére


#57919488
törölt tag

Én többnyire akkor veszem elő a D3-at ha nagyon nincs kedvem a GW2-ben órákat elidőzni. A kettő játék jól elfér egymás mellett szerintem :)

(#20692) Cyberbeni válasza Szatesz. (#20690) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Bármelyik karakterrel lehet sok sebzést kiadni überre, de barbáron kívül egyik classnak sincs folyamatosan fenntartható cc immunitása, és az magas MP-n nagyon hasznos. (Nem csak überek ellen)
Persze jó helyezkedéssel bármi megoldható, de az dps kiesést jelent a legtöbb esetben.
Igazán rakhattak volna be valami hasonlót minden karakternek. Pl DH-nak Shadow Power egyik rúnája helyett, vagy monknak passzív, hogy spirit generáló támadás után 1s-ig cc immun, meg WD-hoz és Wiz-hoz is lehetne olyat kitalálni, ami jól működne.

(#20693) Integra válasza ProEvoFan (#20673) üzenetére


Integra
titán

nálam még mindig a skyrim van legelől.. :B

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20694) proci985 válasza F-ECT$ (#20688) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na nekem annyival jobb a helyzet, hogy a diplomamunkát is cégnek csinálom.

viszont hasonló cipőben járó csoporttárs az első három hétben plvl32ig húzta a wizardját:DDD.

alkaizerben pont az a jó, hogy 10-15p szünet, aztán lehet visszamenni és csinálni. ameddig még itthon dolgozok vele ez egy opció, aztán pár hét és kezdődik a szimulációs rész.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20695) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#20692) üzenetére


F-ECT$
titán

A CM wiz is tekinthető cc immunisnak, ha megvan a kellő AS és CHC :)

Dive ever, work never.

(#20696) buherka válasza Thrawn (#20662) üzenetére


buherka
addikt

Ezen befostam... :DDD :DDD :DDD

(#20690) Szatesz....azért azt is tedd hozzá hogy egy Tesco-s gear-ben lévő barbi kalapálhat übernél, úgy xart se ér. :B
Te mást tészta vagy ugyebár... :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#20697) SLYM válasza buherka (#20696) üzenetére


SLYM
veterán

ez mi komoly :D

(#20698) mpierre


mpierre
veterán

A'sszem, itt is megállok egy időre:

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20699) radi8tor válasza mpierre (#20698) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#20700) mpierre válasza radi8tor (#20699) üzenetére


mpierre
veterán

Már csak azt tartom viccesnek, hogy a vendor - avagy a big brother - miért értékeli kevesebbre az új kesztyűt? :DDD

Szerk: Az a kis resi? Pff.... Erőből megoldja az ilyen gondokat a kis wizem.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.