Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) mikromanus válasza Cadal (#996) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem becsatlakozott valamikor haverokhoz és így teljesített 1-2 olyan küldetést ami előtt nem volt mentése. Amíg "lyukak" vannak addig nem voltak szabadon visszatölthetőek korábban. Lehet a csík is az egybefüggő/szakadásmentes quest sorozatot mutatja. :Y

Helmoras
A csík alapján ezért hullik a sok-sok zsenge itemeső rád, mert act 1-ben nyomulsz. A bugok nem hazudnak. Ez van. Vagy nincs rajtad sapka :D
(ha nem ismered a viccet, akkor pech. Nincs meg a kulturális kapcsolódási pontunk?)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1002) Rayner


Rayner
őstag

Elkezdtem átépíteni a monkot IAS-ra (most 2,15) beáldoztam 500loh-ot így act2 és act3ban jobban bírja (egyedül a trutyi ami megfog (allres 570).
jelenleg nem használom a 25% sebzéscsökkentő passzívot, de patch után a one with everything helyett tervezem.
szerintem nem lesz gond a nerf-el csak rá kell menni a több dmgre és as-re. + emelle még gondolkodok némi life steal-ban is, mert igaz hogy csak 30k buffal a dmg-em de ekkora as+loh+life steal mellett ez igazából sokkal több nem fog kelleni az allreses passzív, és lifesteal-el simán kompenzálható.
Amúgy lárványosan durvult a tömegírtás így

[ Szerkesztve ]

(#1003) Helmoras válasza mikromanus (#1001) üzenetére


Helmoras
őstag

Nincs meg a sapkás poén sajnos :S

És nem tudok vele mit kezdeni hogy act 1-et jelez most is act 2 ben vagyok tegnap is öltük azmodant haverékkal nem értem miért azt írja...

[ Szerkesztve ]

(#1004) F-ECT$ válasza Edge (#995) üzenetére


F-ECT$
titán

Mennyibe fájt? :)

Persze én is a dps növelést tartom fontosnak, de a védelem megtartása mellett. A3-ban van 1-2 csapat, amik így is szétkapnak pillanatok alatt, és ezen nem segítene +50% dmg sem, pláne, ha még buknék a védelmekből is. De azért általában 1 táskányi sárga lvl60+ megvan 10-20k javításból.

Dive ever, work never.

(#1005) mikromanus válasza Helmoras (#1003) üzenetére


mikromanus
veterán

Példa:
- Act 2 elején jársz (quest 1)
- Becsatlakozol haverhoz egy Zoltunk Kulle vagy Belial killre
- Később betöltheted ezeket és folytathatod is, viszont az előtte levő questek nincsenek meg
- Ez addig nem is gond, amíg vissza nem töltesz egy korábbi questet. Most épp act 2 eleje ilyen a példában. A szakadás utáni állapot amit teljesítettél ezután nem választható ki. Amint "összekötöd" a questeket azonnal elérhetőek lesznek a quest kiválasztásnál a már teljesített küldetések későbbről

Bár ez korábban volt. Azóta lehet szétbugfixelték. De ilyesmi lehet az Armory visszajelzés mögött

A vicc meg:
A nyúl, a róka és a farkas története

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1006) Helmoras válasza mikromanus (#1005) üzenetére


Helmoras
őstag

Okés megölöm ujra, lehet valami ilyen bejoinolos kimaradt 1 quest áll a dolog hátterében, bár annyira nem érdekelt ez soha de látom itt össszemegyek miatta az emberek szemében :(

szerk, a vicc jó :D

[ Szerkesztve ]

(#1007) mikromanus válasza Helmoras (#1006) üzenetére


mikromanus
veterán

Neem, csak azt nem hisszük, hogy láttál már inferno act 2 vagy act 3 fallent ;]
Viccben ez jobb szerintem:
Bob bácsi

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1008) maross válasza mikromanus (#1007) üzenetére


maross
veterán

Neem, itten az elso a legjobb :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1009) Muton válasza Sirandrish (#951) üzenetére


Muton
addikt

Na akkor ez engem csak pozitívan érinthet :D

Most, hogy új source-al szaladgálok, és egy kicsit gyúrtam allres-re, így nem mondom, hogy simán, gond nélkül haladok act2-ben, de már a Dagh... oázist farmolom egy-két halállal. Persze a selejt rare hegyekben áll, de még mindig semmi set vagy legendary. Ha hétvégéig nem esik ki legalább a bármilyen legalja, de nekem első, lehet, h uninstall lesz, mert semmi értelme így játszanom :U

Gorneck23:
én egyelőre az egyes verzióval tolom, mert így is elég vérszegény, nem még ha egy csomó stat chc, chd-re menne el. akkor lenne vagy 15-s sebzésem :)
De később, ha fogok még játszani, akkor biztos el kell indulnom ebbe az irányba is

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1010) proci985 válasza Gorneck (#968) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, azért késő esténként inferno A4ben már eléggé normális emberek szoktak lenni. jellemzően olyanok, akik unják az A3 farmot és még mennek egy gyors kört pubban.

más:
tegnap rájöttem, hogy az 1.04es deadsman lenyomta a quiver árakat, az anno 3.5mért vett 130dex/130vit/8chc quiverem jó, ha ügyesen eladva ér fél millát. cseréltem is egy hasonlóra, csak sockettel meg 8.5chcvel.

egyébként érdekes, többi cucc egész jól tartja az árát, 160dex 50allres övek még mindig drágák (drágábbak, mint a legacy inna legacy pantssal), 165dex/115vit/70+allres vállasok se lettek olcsóbbak, az anno még 1.0.3 elején vett 135dex/41chc/4.5chd amum is szépen tartja magát, kesztyűből megint nincs jobb az enyémnél 2mért (5ért talán már lenne iassal is).

viszont emerald árak kezdenek esni, végre. gondolom elkezdenek megtelni a socketek az új inna pantsokban és kétsockos fegyverekben.

25ös movement speed viszont állat.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1011) mikromanus válasza Muton (#1009) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt hiszem keresek neked még egy kis DPS forrást, hogy a "Pár halállal" jelenség kicsit később jelentkezzen :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1012) Gorneck válasza proci985 (#1010) üzenetére


Gorneck
titán

19-23 közt mozgok jellemzően dioba, szokott csapattal, de napszaktól független mikor épp nem volt senki benéztem, vicces volt...act4be publicba sose voltam.
ACT4-be mi is szoktunk menni, mert nagyon rövid, bár értelme nem sok van...inkább még egy kör ACT3ban, ami kb 60-80 perc szokott lenni. Ez kb független a létszámtól.

Gorneck#1239

(#1013) persil válasza maross (#1008) üzenetére


persil
nagyúr

Az alatta levő királyabb :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1014) Edge válasza Gorneck (#1000) üzenetére


Edge
veterán

Nem arra épül azok úgy jöttek, a kard esett(ami miatt kb naponta rámír vki ha publicba megyek hogy mennyiért adom el :DD ), az andy sisak meg tal armor más miatt is jó, viszont tény hogy hasznos hogy ennyi iasom van a twistereket jó gyorsan nyomatom az electrocute villámjai is sokkal gyorsabb animációt nyomnak úgy vettem észre hatékonyabb is így. Ha iasra épülne a karim ékszereken is lenne.

F-ECT$:
Nem fájt, örültem neki :) Ugyanis biddel nyertem 22.9 millért, 18-nál tartott utolsó fél percben(stopper!) rátettem 23 millát és megnyertem :) hozzáteszem legolcsóbb b/o-s 24.9-ért volt bent és az szarabb volt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1015) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!
Véleményeket kérnék fejlesztéshez.
A barbárom
Act 3-ban vagyok, nincs sok aranyam csak ~ 700,000
Elég tesco stylba van összefabrikálva....

Mi az amin változtatni lehetne? Eliteknél azért fekszek sokszor....
Vagy át kell térni DT barbárra? ~ + 10,000 dps-t ki tudok belőle sajtolni, de akkor a life leesik ~ 40,000 környékére, és az amúgy se nagy resistem is.....

köszi

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#1016) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

105 peccs mikor jön? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1017) sto1911 válasza Edge (#1014) üzenetére


sto1911
veterán

Amugy ezeken a profilokon hol latszik az allres meg ias meg a tobbi?

(#1018) Gorneck válasza Edge (#1014) üzenetére


Gorneck
titán

Mert azok ugye DPSen nagyon szépen dobnak, de ha egyik skillnél se fontos ez a sebesség, akkor inkább több intet és jobb fegyót néznék. Mióta ezeket is rendbetettem sokkal brutálabb sebzésem van...és mivel a buildem nem épül erre vagyis nem szükséges hozzá így inkább a tiszta dmg-en toltam...criteken látom, hogy eléggé hálás ez így... :)

(#1017) sto1911: Összegezve, mint a játékban sehol...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1019) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Inf Act3-hoz monkként milyen statok kellenének, hogy viszonylag normálisan haladós legyen? Tegnap léptem át act2-ből (ott már megy a farm, csak 1-2 szívatósabb pakk tud meglepetést okozni), de eléggé megszenvedtem az elit csoportokkal, haltam is jónéhányszor. Ghomig eljutottam, de pár perc fogócska után lefingotta a fejemet a helyéről és tovább már nem erőltettem. (kb 50% élete maradt meg, talán kicsit kevesebb).

Kb úgy néz ki a monkom, hogy 26k dps, 730allres, 6,5k armor. CHC 20-on pár százalék, CHD az alapon még.
(linkelni sajna nem tudom melóból, Balesz#2654 a btagom)

Az építő jellegű tanácsokat előre is köszönöm :)

Ja és kb 4,5 millió aranyam van, abból kellene kicsit fejlesztgetni.

[ Szerkesztve ]

(#1020) proci985 válasza Gorneck (#1012) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nálunk a szokott csapat én meg egy WD, esetleg néha egy másik DHval ketten megyünk. mindkét esetben A3. többiek abbahagyták.

publicban általában akik zergelnek/továbbjutni jönnek be, azok A3 elején kihullanak, A4ig minimum 2m elmenne javításra így haladva, jelenlegi árakon meg kb annyiból kb össze lehetne rakni egy olyan cuccot DHnak, amivel én már a4en végigmentem (bár rakanoth és diablo public volt, mert 1hiteltek). meg 12-1 között amikor még néha a változatosság kedvéért átnézek (kb hetente-kéthetente egyszer) már tényleg csak pár ember marad.

persze volt olyan is, hogy a4ben a többség csak vakarózott, de ha változatosság miatt megyek, akkor jellemzően a prime evilen (de legalább a második questnél) kezdek.

van minden. anno ghomot még 1.0.3ban csapatban ütöttem ki DHval publicban, ott nagyon meglepődtem, hogy volt két rendesen felszerelt barbár, meg két rendesen felszerelt DH, aztán relatíve hamar ki is púzott (és tényleg). ahhoz képest, hogy első játék volt együtt, bevárogatva, ügyesen helyezkedve, szépen és okosan játszva. mondjuk külön külön azért minden karakter megfelelően fel volt szerelve.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1021) Gorneck válasza Balesz1899 (#1019) üzenetére


Gorneck
titán

Profiljának linkelése hasznosabb lenne. :)

Gorneck#1239

(#1022) Sirandrish válasza Gorneck (#1021) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Profilja

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1023) Balesz1899 válasza Gorneck (#1021) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

"linkelni sajna nem tudom melóból" ;)

Megtettem volna, ha itt nem lenne tiltva az oldal. A Btagemre emlékeztem, azért írtam oda :)

(#1024) flash- válasza vendingo (#974) üzenetére


flash-
veterán

én publikon meg ahányszor látok wd-t mindegyik azzal a nagy óriással megy meg a zombikutyákkal.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1025) Muton válasza mikromanus (#1011) üzenetére


Muton
addikt

köszi! :))
most épp megy a licitharcom egy picit gyengébb source-ért, de ad majd egy csomó életet is, és max manát.
meg csinálni fogok még egy ötszög topázt, hogy legalább a nadrágom értelmesebben nézzen ki

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1026) Gorneck válasza Balesz1899 (#1023) üzenetére


Gorneck
titán

Szerkesztés után nem olvastam... ;)

Gorneck#1239

(#1027) Rayner válasza Balesz1899 (#1019) üzenetére


Rayner
őstag

pakolj fel 1000 loh-ot és az ias-od legyen kb 1.90+
Mainhandbe pedig tegyél egy 10-11%ias 1000dps-es fegyót (ha találsz olyat amin van némi chd az már jobb) offhand pedig legyen magas dex és +loh
allrest áldozhatsz, 5-600 között bőven elég.
ha marad rá pénzed akkor még jó egy kis movement speed is cipőre, hogy a trutyiból ki tudj szaladni.

[ Szerkesztve ]

(#1028) Gorneck válasza vendingo (#974) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#1029) mikromanus válasza Muton (#1025) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm... Ja.. A kicsit gyengébb az ugye nem azt jelenti, hogy 50-100 damot ad? Csak mert akkor a hajadra kenheted a "csomó életet" :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1030) Muton válasza mikromanus (#1029) üzenetére


Muton
addikt

átlagban vagy 60-70-el kisebb a sebzése, de van rajta vagy 100 vit, meg ha jól emlékszem, akkor vagy 12 max mana.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1031) F-ECT$ válasza Gorneck (#1018) üzenetére


F-ECT$
titán

Az electrolute esetén nagyon jól jön az ias, és szerintem az archon "lézerezésére" is jótékonyan hat.

Dive ever, work never.

(#1032) Gorneck válasza Muton (#1030) üzenetére


Gorneck
titán

Pont azt akarod offhanden bukni amit nem szabad?

(#1031) F-ECT$: Azé kérdeztem...bár én még mindig kitartok egy jobb fegyó mellett, mert fillérekből lehet venni ennél sokkal jobbat.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1033) Muton válasza Gorneck (#1032) üzenetére


Muton
addikt

szóval az source-on a dam az elsődleges? ad int-et is rendesen.

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1034) mikromanus válasza Muton (#1030) üzenetére


mikromanus
veterán

Figyuzz! Nem akarok nagy arccal belekontárkodni, de biztos vagy te abban, hogy épp az elsődleges sebzésforrásaidat akarod legyalázni egy kis vitáért??? A két mancsba kerülő item az legyen olyan, hogy szörnyethalnak a látványától a fallenek!
Másrészt nem érzed picit a hiányát némi all resnek? Esetleg betervezhetnél pár pontnyit oda is. Gatyeszt néztem. 75 int, 125+ vita, 2 socket 50+ allres kombóra már van 100k-s vagy az alatti találat. Van olyan is ahol össz statpontban se buksz. Persze ha a resist csak a gyáváknak való, akkor nem szóltam :DDD

Edit: a sebzés az egyik leginkább fontos. Int is jól jön, meg esetleg crit dam, vagy crit chance (fegyveren vagy sourcon). Ezek adnak sebzést. Persze ha tank wizardot akarsz akkor az más tészta, de ahhoz meg több resist kell...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1035) proci985 válasza mikromanus (#1034) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

wizardnak még kellhet esetleg AP on crit is, legalábbis orbernek kell.

egyébként tényleg csak a socket, a chc, a chd, meg esetleg ha nem drágább sokkal akkor int, esetleg vit. de mivel általában sokkal drágább, így érdemesebb venni valamit nagyobb dpssel.

egyébként van némi pénzem, gondolkodom újból felszerelem a wizardomat, kb fillérekbe kerülnek az 1.0.2 alatt még übernek minősülő cuccok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1036) mpierre válasza mikromanus (#1034) üzenetére


mpierre
veterán

Az illuzionista elitek esetében a klónok túlélik a "szülő" halálát? Csak mert tegnap futottam bele egy ilyen esetbe. Eddig mintha nem így lett volna.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1037) mikromanus válasza mpierre (#1036) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt nem tudom, hogy a egyes elitek halálakor meghalnak-e (kihagytam 1-2 napot és máris felejtek), de az utolsó "igazi" elit halálakor kipukkad az összes klón1-2 másodpercen belül.

(#1035) proci985
Ahhoz azért nem árt egy kis chc sem. Szerintem a kolléga ezt picit elhanyagolta eddig :Y
A tescoswizardom cuccait ellenőrizve az akkor egész jó áron, meg hihetetlen jó vételen szerzett itemek nagyja kb semmit se ér már. Kell egy újratescosítás úgy látom majd valamikor :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1038) F-ECT$ válasza Gorneck (#1032) üzenetére


F-ECT$
titán

877 dps, 105 int, 89 chd, socketnél fillérekért van jobb :F

Dive ever, work never.

(#1039) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#1037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

néha bebugzik......

tegnap a lacuni kenguruk - a földbe bújósak - bugzottak, képernyő szélén láttam őket, és hopp eltűnt, majd amikor odaérek, felbukkan hopp a földből.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1040) radi8tor válasza mpierre (#1036) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem. Általában én az ilyen illúzionistákból csak azt ütöm, amelyik elsőként jelen volt. Annak jóval több a HP-ja is.
Ha megpurcan, akkor viszi magával a többit is. :K

⭐ Stella

(#1041) Muton válasza mikromanus (#1034) üzenetére


Muton
addikt

Én örülök minden tanácsnak, szóval mond nyugodtan :K

le lehet állítani az auto licitet valahogy vagy lecsökkenteni a megadott max felső határt? egyelőre én vagyok a nyerő, de van még vagy 10 óra, hátha rám licitálna valaki..

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1042) Gorneck válasza Muton (#1033) üzenetére


Gorneck
titán

Int+chc+dmg (80-300+), talán vmi arcane cucc kell rá még. Ez alap egy offhandnél...wiz esetén még nemtom mi kell oda nekik ezeken kívül.

Sztem ideje lenne megnézni 1-2 infernós wiz profilját, hogy lásd ők hogy építkeztek, mert ez alapján tényleg semmi értelmes nem lesz a karidból...szvsz.

Gorneck#1239

(#1043) pulcsi válasza F-ECT$ (#1038) üzenetére


pulcsi
tag

Ha leviszik a monk reset akkor mi marad az armor abbol meg nehez osszehozni annyit mint egy barbinak 12 kt, kivancsi leszek mi lesz a next az ias meg ha igaz a res utan. Ja ez nem valasz volt csak rossz gombot nyomtam androidon.

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#1044) Gorneck válasza F-ECT$ (#1038) üzenetére


Gorneck
titán

Mainstatot nem fegyón kell pótolni. Azt a fegyót amit a praclimba látsz 1 millióért vettem. Bánom is, mert sokkal olcsóbban is volt bent magasabb dpssel más. Csak az nem WD kezébe való volt, nekem a manaregen nagyon kellett.
És nem bántam meg...a criten ugyan buktam, de az összkép azt mutatta, hogy sokkal de sokkal jobban jártam...mint amim volt...60-70% chd volt rajta. A critjeim messze magasabbak, mint előtte és persze a sim sebzésem is sokkal nagyobbak lettek.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1045) proci985 válasza mikromanus (#1037) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, APonChez kell sok CHC, anélkül nem megy:).

hát, nézd meg a fegyvert és az offhandet, kb 15kért nem lehetett volna eladni őket. amikor összeraktam a csajszit, akkor 800dps APonC nem volt kb 2m alatt, ez meg még APt is ad (meg LoK/life steal se jön rosszul, ha nincs más).

meg úgy általában, kb 3-4m volt benne a gearjében, amiből pár cucc talán még érhet 15kt.

mainstat fegyón: szerintem túlárazott, magasabb DPS chd+socket szerintem jobb hasonló árban.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1046) sto1911 válasza Gorneck (#1018) üzenetére


sto1911
veterán

Eskuszom csak azt latom, hogy +x allres, de az osszes res sem latszik, meg az ias se. Vagy csak nagyon bena vagyok?

(#1047) mpierre válasza radi8tor (#1040) üzenetére


mpierre
veterán

Na mer tagnap Kuruval ráálltunk - utolsóként - a sárga főnökre (az mortarozott), majd eredményesen eltettük láb alól. A művelet közben varázsolt magából egy sorozatot. A "szülő" kipurcantása után a klónokat külön kellett agyoncsapkodni. Bár one hiteltük őket. Lehet túl gyorsak voltunk és ha csak otthagyjuk a skacokat, akkor simán kidurrannak?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1048) mikromanus válasza Muton (#1041) üzenetére


mikromanus
veterán

Mivel nem tudom a költségkeretet amit fejlesztésre szánsz, így 100k-s határral nézelődtem:
- gatyesz: a mostanival kb azonos, csak 50 vagy picit afeletti alressel már van ebben az árban
- sipka: ha socket vagy chc nem kell, akkor kb azonos statpont kombóval 50+ alressel már van pár találat (30k-ért láttam kategória győztest)

Szerintem apróbb módosításokat majd megejthetnél...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1049) Gorneck válasza sto1911 (#1046) üzenetére


Gorneck
titán

Azt írom, hogy úgy, mint a játékban nem látod.

Gorneck#1239

(#1050) Edge válasza Gorneck (#1032) üzenetére


Edge
veterán

bocs de most felnevettem :D akkor légyszíves keress ennél jobbat, megsúgom nem fogsz találni :)
Nyugodtan tedd be a paramétereket keresőbe:
-socket
-89%chd
-ias
-100 int
és 870+ dps-est keress
Még könnyítek is neked mert a vit-et és a dexet lehagyhatod, ha találsz 20 millió alatt szólj plz.
ja és csak kardot vagy wandot fogadok el alap 1.4 as-es fegyver lehet csak.
Sőt ha az ias-t is elhagyod akkor se fogsz -most extrém alacsony árat mondok- 15 millánál olcsóbbat találni.
Lepj meg plz! :D én örülnék a legjobban ha lecserélhetném jobbra "fillérekből" mert akkor ezt egyből eltudom adni 60+millért.(ingame már offeroltak ennyit, ez kb egy monknak álom offhand)
A dex sokakat megzavar, pedig az imba stat tud lenni: 23% a dodge-om. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.