Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

============== Előzmények: [link] ==============

Olvasd el a téma összefoglalót.

[ Módosította: radi8tor ]

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

New Topic juhhu :C

Mindent bele srácok...még 15-20topic és beérjük a WoW-osokat :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Qru válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

hamar ment. :)

#nincsbennetarcsi

(#4) maross


maross
veterán

szep, nem is figyeltem, hogy elszallt az elozo topic kommentszama :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5) vhunor


vhunor
őstag

Állíthatom át a kedvencek között ;] .

Nem engednek be a kidobóemberek :P .

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirandrish válasza vhunor (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Borzasztó lehet...átugorjak megcsinálni? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) F-ECT$ válasza Qru (#3) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez már lassabb lesz. Júniusban volt olyan, hogy 1 nap alatt 500+ hsz, mostanában olyan 100-200 van.

Dive ever, work never.

(#8) killerjohn válasza F-ECT$ (#7) üzenetére


killerjohn
addikt

na majd jön egy patch, rögtön lesz itt hsz :)

(#9) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ki milyen buildet használ DH-val? Csak kíváncsi vagyok ki mit talált ki vele.

A játék az nem játék!

(#10) sith7 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


sith7
nagyúr

1 hét alatt meglesz ... :))

(#11) Qru válasza F-ECT$ (#7) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Minden csoda 3 napig tart ugye... :D

#nincsbennetarcsi

(#12) Edge


Edge
veterán

(#50066) mcsabee:
Hellgate:London-ban volt hasonló(ugyebár azt Bill Roper követte el), volt normal játékmód azon belül normal/nightmare és elite játékmód és azon belül is normal/nightmare fokozat. Elite sokkal keményebb volt persze a loot is jobb volt, teljesíteni kellett hozzá előbb normal/normal fokozatot, én mentem is utána elit-be, persze ott új karit kellett csinálni, de megérte mert nagyobb volt a kihívás.
(Sokszor érzem úgy hogy a HGL-ben ellőtt ötletek tök jól passzolnának dio3-ba és Bill Roper is ofc)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#13) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Már nem azért, de a blizz miért nem hotfixelte a Vault - Trail of Cinders skillt? Akik már nagyon magas paragon lvl-en vannak, mind ezt használják. Valahogy nem igazságos azokkal szemben akiknek nincs napi 16 órájuk játszani...

Sirandrish: ja mikor már para lvl 90 fölött van némelyik dh, és pont ezzel a skillel tudtak ennyire szintezni

[ Szerkesztve ]

(#14) Sirandrish válasza Pekkk (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg rajta vannak az ügyön :K

sith7 Kinek van annyi ideje...adok 72 órát :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) mikromanus válasza Pekkk (#13) üzenetére


mikromanus
veterán

Ööö. Miben szint függő az, hogy ki melyik skillt használja és miért vannak azok hátrányban akik nem napi 16 órát játszanak? Azok nem használhatják mert lockolva van?

Javítani meg majd javítják valamikor. Addig támogatják a DH-kat a nerfeletlen félisten "buggal". :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#16) Pekkk válasza mikromanus (#15) üzenetére


Pekkk
aktív tag

De használhatják, csak később már nem fogják, mert nerfelik és hátrányba kerülnek azokkal szemben akiknek van/volt sok ideje játszani.

[ Szerkesztve ]

(#17) vendingo


vendingo
veterán

Végre találtam set itemet, de legalább szar :)
Ér ez valamit?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18) kornel76


kornel76
aktív tag

Ha ez megvalósul... hát nem tudom: Diablo fans 1.05 sneek a peek.

Az infernal machine az szerintem vmi olyasmi lesz mint az Über dio volt a 2. részben . És tessék a 3. pontban meg ott van h magadnak állthatod a nehézségi fokozatot

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#19) Gorneck válasza vendingo (#17) üzenetére


Gorneck
titán

Valóban...DH-nak eléggé jófajta...legalábbis sztem. Nézd meg AHban, mivel szinte csak fix statok vannak rajta...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#20) Lézerparaszt válasza Pekkk (#16) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem még csak 9-es a paragonom, de én is azt használom. A játékidő meg nem tudom hogy jön a képbe.

A patchben a Monster Power nem tudom mire lesz majd jó, mert a drop gondolom nem lesz 8x jobb player 8-nál. Kevesen játszanak vele a kihívás miatt, csak a loot után futás megy.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#21) Cyberbeni válasza Pekkk (#16) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Teljesen felesleges azt a rúnát használni, inkább Tumble. Multishottal szétszeded a tömeget, elitek ellen meg hungering arrow, vagy szintén multishot.
@Lézerparaszt: Cyberbeni#1182, de kéne egy 1300+dps fegyver, meg 3000 dex, hogy act3 is 0 kite legyen.

[ Szerkesztve ]

(#24) McNamara válasza Sirandrish (#2) üzenetére


McNamara
Ármester

Jo ez ay arany. Nekunk azert van nemi eletunk is :) Mondjuk ezt te nem mondhatod el 40es paragonnal :P

(#25) rol33


rol33
aktív tag

(#50099) Gorneck23: nem tudom, de még sztem a Blizzard se :)

®

(#26) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Új tápik!

Írok, hogy megtaláljam. :)

(#27) Neró


Neró
őstag

Huhahuha - grat az új topiknak - ezt is megtölteni! :)

| www.diablohungary.hu

(#28) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

New Event: Infernal Machine
The Infernal Machine is a device that will allow level-60 players to battle “uber” versions of some of Sanctuary’s most nefarious bosses. While the rewards for defeating these bosses will be great, some assembly is required.

New System: Monster Power
Similar to the “Players 8” command in Diablo II, the Monster Power system is designed to give players more control over how challenging enemies are in each difficulty.

ez a 7 sor nekem jobban hangzik mint az 1.0.4 egész patch note-ja.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#29) Cyberbeni válasza sunnymarcell (#28) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Lassan meg cuccok nélkül is lehet majd vinni infernót, mert tovább csökkentik az ellenfelek sebzését.

(#30) Agro


Agro
senior tag

Írok hogy meglegyen

(#31) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#29) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Új topik, de van ami nem változik...

(#28) sunnymarcell
Players 8 jó lesz, de csak akkor, ha jobb lesz a drop is.Na de ha jobb lesz a drop, akkor minek nerfelték infernot?

(#32) DjDanee87 válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen, erre én is kíváncsi vagyok, hogy pontosan mi lesz a jutalmazása a "nehezebb fokozatnak".

(#33) Neró válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


Neró
őstag

Mi nem változott? :P ;)

| www.diablohungary.hu

(#34) Baaraanz válasza Agro (#30) üzenetére


Baaraanz
tag

Figyuzzatok már, csak nekem van olyan opció, hogy kedvencekhez adás? Sosem értettem ezt az írok hogy visszataláljak, up, hogy meglegyen féle hozzászólásokat.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#35) Agro válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


Agro
senior tag

Szerintem a dropnak nem kéne jobbnak lennie, de az XP boost elférne a nehézség növelés melett. A drop nem azért szar most se mert kevés item esik, hanem mert az a hatalmas mennyiség ami van kukába végzi. Ha még nagyobb lenne a drop rate az csak jobban rombolná a játék dinamikát, mert minden 2. percbe mehetnél vendorhoz. Akkor már inkább csak a GF-et boostolja meg az XP-t de az MF-et ne

(#36) Agro válasza Baaraanz (#34) üzenetére


Agro
senior tag

Az ilyen jellegü hozzá szólásokat meg nyugodtan küldheted privátba is, mert én speciel nem tudtam róla... Segítőkézség és hangulatkeltés közt is van különbség. Tehát én meg a te HSZ-ed miértjét nem értem.

Peace

(#37) Baaraanz válasza Agro (#36) üzenetére


Baaraanz
tag

Tényleg semmi ártó szándék nem volt benne, de akkor ezek szerint vannak sokan akik nem tudják, hogy van ilyen lehetőség(lásd 30 hsz-ból máris 2), szóval jó, hogy nem priviben küldtem mert akkor mindenkinek küldhetném, ahhoz meg ki vagyok én :)

Teljes szívemmel segíteni akartam, becsszó.

Peace

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#38) Agro válasza Baaraanz (#37) üzenetére


Agro
senior tag

Problem solved :)

Kedvencekhez adtam xD

(#39) Neró válasza Agro (#35) üzenetére


Neró
őstag

Az való igaz. Elég belegondolni abba, hogy ha növelik a drop ratet, akkor oké, hogy neked is több jobb item esik, de másnak is - szóval ugyan ott vagy.

Ami kellene még a játékba - több event, meg néhány olyan dolog, ami segít egy kicsit rajta, hogy ne legyen ennyire monoton néha. De szerintem ha megjönnek a kiegek, pvp - akkor lesz igazán teljes a játék. :K

| www.diablohungary.hu

(#40) Cyberbeni válasza Neró (#33) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Az nem változott, hogy csökkentik a patchben az ellenfelek sebzését.

Pont az itt szóltam hozzá rész felett van a kedvencekhez adás...

[ Szerkesztve ]

(#41) Baaraanz válasza Agro (#38) üzenetére


Baaraanz
tag

Már előre látom a "Kedvencekhez adva!!!4!4!!!!" hsz-eket :D

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#42) vhunor válasza Cyberbeni (#40) üzenetére


vhunor
őstag

1.05-ben, még tovább csökkentik? (nemtom megnézni a szníkpíket).

(#43) Cyberbeni válasza vhunor (#42) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Erősítik a defenzív skilleket, és csökkentik a bejövő sebzést, hogy kevesebb defenzív skillet kelljen használni, és növeljék a buildek változatosságát. (Nagyon nem tetszik nekik, hogy muszáj One with everythinget használni monkkal)
De remélem ezt arra értik, hogy infernón végig azonos lesz a nehézség (alapból olyan, mint act 1, és lehet növelni 2/3-4/stb. nehézségre)

(#44) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az angelic wingsről tud valaki valamit?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#45) Cyberbeni válasza R3ĐßuŁŁ (#44) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Gyűjtői változatban minden karakter kap kreáláskor egy ki-bekapcsolható szárnyat, meg két végtelen festéket.

(#46) R3ĐßuŁŁ válasza Cyberbeni (#45) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kár, pedig elég jól néz ki :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#47) userxy


userxy
őstag

Eladó Reális áron !!! Írj privátba ha érdekel és hogy mennyit adnál érte.

(#48) sith7


sith7
nagyúr

VÉGRE !!!!!!!!!!!!!!!! :C

(#49) Sirandrish válasza sith7 (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dzsaaaang, most mondanám hogy nem érdemelted meg de hazudnék! :B

Őszintén örülök neki!
Ideje volt és !!!! GZ !!!! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) Neró válasza sith7 (#48) üzenetére


Neró
őstag

Olcsóért megvenném. :D

| www.diablohungary.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.