Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Kicsimix válasza R3ĐßuŁŁ (#3996) üzenetére


Kicsimix
őstag

Tudnám mit mér a heroscore : ) De a diabloprogressen le van maradva a profilom pár nappal...
Mások a cuccok rajtam ahogy látom..

Hány milla...

A sityak 10 korul, shoulder 20 (találtam), gloves 7, chest arm 35, bracer 3, fegyver 30, gatyó 30 (találtam), öv 60, wailing +litany 60, source 60, amu 12.

Valahogy így volt..

Helmoras

Minden kariból vannak átlagosak : ) Most ami nálam gyengébb értelmetlen a csapatba? Sok wiz van 100k felett. Brutál dolgokat művelnek : )

Egyszer majd futhatunk egy csapatban : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4002) userxy


userxy
őstag

Üdv !!

Akinek van kölcsönbe 10 millió goldja vagy legalább 5 millió goldja 1-2-3 napra, annak nagyon szépen megköszönném a segítségét.

Megbízható ember vagyok. Ha kell küldök személyiről képet is csak legyen vki nagyon rendes és segítsen rajtam. :))

[ Szerkesztve ]

(#4003) Helmoras


Helmoras
őstag

Bakkerovics de mákos vagyok én... ütöttem egy ilyet [link] :D

(#4004) Mr.Csizmás válasza Helmoras (#4003) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

herri potter beájulna :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4005) abéla válasza F-ECT$ (#3993) üzenetére


abéla
senior tag

Soloban az ap elég (ugye a snowbound meg cold blood runák, ez utóbbi ráadásul tovább csökkenti a ray of frost ap-t a patch után); partiban és majd a mpl rendszer keményebb ellenei ellen meg benyomom a blur/lifereg helyett az astral presence-t. Eddig ezzel a fasza kis hibrid karival nem volt gondom sem a túlélés (lévén solon edződtem az elején, így hozzászoktam, hogy életben maradjak :) ), sem kill terén.

Ja ma mégis megvettem a rajtam lévő tyrael-t 10 misiért, jó üzlet-e volt? :D (reméljük az armor válság jól felveri az árát ;] )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#4006) Mrdevil válasza Helmoras (#4003) üzenetére


Mrdevil
addikt

Most nekem is beadta végre, ilyen pottyant az előbb. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4007) Helmoras válasza Mrdevil (#4006) üzenetére


Helmoras
őstag

Tied is erősen end gear kategória :D

(#4008) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na bmeg...

Mondjuk várható volt.. De 1.0.4 alatt is használható bőven magas ap on crit-tel (15+), főleg a meteor shower...
De az hogy az egész wizard-ot megbolygatják majd annak nagyon örülök...

While the proc coefficient on Meteor and its runes is indeed being nerfed, this change really should be viewed within the full context of the patch. Patch 1.0.5 not only introduces changes to defensive bonuses and monster damage, but also the Monster Power system, and numerous crowd control improvements. Combined with the Meteor’s lowered AP cost and decreased delay between cast and impact, these changes made it so Meteor was more appealing to everyone, which is fine. But they also made the skill extremely efficient (in fact: too efficient) to get Critical Mass procs and 100% CC uptime. Efficiency is good, but there needs to a balance. The skill is still very strong, so the tuning on its proc coefficients will hardly trivialize Meteor builds, and we anticipate that it will be brought back to roughly where it is currently in patch 1.0.4.

That said, skill synergy isn’t where we want it to be for wizards at the moment, and we’re looking at ways to improve that for the future. The sort of changes we’d like to do are more involved than simple numbers-tuning, though, and they weren’t able to make it in with this patch. But are we absolutely working on them.

[ Szerkesztve ]

(#4009) abéla


abéla
senior tag

Valaki meg tudná mondani, hogy a diabloprogressen szereplő pvp dummy mit is jelent pontosan? (hogy mérik, melyik változók alapján etc.)

DeckardCain : frost buildet mindenkinek! :D

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#4010) Rayner válasza Helmoras (#4007) üzenetére


Rayner
őstag

ilyen nekem is esett csak atck speed-el arcane res helyett :D

(#4011) DeckardCain válasza abéla (#4009) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hát ezek után kb lesz egy 60-70k dps-es tescos gear-em ami build független, amíg nem lesz rendbe rakva a wizard.

Szerintem 1.0.5 frost hydra, ray of frost, illetve blizzard lesz nekem. Ap on crit se kell hozzá.

Valakinek van tapasztalata a life steal-el ezen skill-ek használata mellett? Hydra-val mintha nem menne. Fegyveremen van 6%, ami meteorral 6-7k hp-t is betöltött crit esetén..

(#4012) Chiller válasza Kicsimix (#3995) üzenetére


Chiller
őstag

És ha tudnád :)
Már 60-as szint óta (majdnem) maxos mf-el mászkálok :D
Olyan 250 órája kb :DDD

Köszöntem a linkeket urak.

Más. Frozen Immobilized Flying Invoulnerable szörnyike:
http://oi49.tinypic.com/2d6ust4.jpg
Tuti ez dobta volna ki a Witching Hourt :))

(#4013) Kicsimix válasza Chiller (#4012) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hát.. Ha 250 órája ebben vagy akkor most elköltheted a sok goldot amit kerestél eddig : ) ;]

Csak ki kellett mondanom is frissültem dprogressen : ) nahát ..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4014) Mr.Csizmás válasza Kicsimix (#4013) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4015) Kicsimix válasza Mr.Csizmás (#4014) üzenetére


Kicsimix
őstag

Jaaa :DDD lol
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4016) Tom5


Tom5
addikt

Megtört a jég. 1.0.4 aktiválása óta se set se leg.
Most ez esett:

(#4017) Gorneck válasza Tom5 (#4016) üzenetére


Gorneck
titán

Ez finom... :) Grat...hasonlót szeretnék, de chc-vel.. :)

Gorneck#1239

(#4018) vendingo válasza Tom5 (#4016) üzenetére


vendingo
veterán

Elfogadnám ;)
Ahogy Gorneck is mondaná CHC jó lenne rá, de elfogadnám így is :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4019) flash-


flash-
veterán

Mekkora az esélye annak hogy az ember fél óra alatt két teljesen ugyanolyan sapit találjon?
minden megegyezik! a nevük,az összes stat,minden!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4020) drk88 válasza flash- (#4019) üzenetére


drk88
senior tag

Nekem 1 mobbol ugyanaz a két mace esett statra megegyezően 100%-ig! :)

(#4021) warcat


warcat
veterán

Hoppá hoppá mi van az updated patch notesban:

Affixes on items will now roll their level based on the level of the monster killed (rather than the item's level) This now applies to random affixes on Legendary items

EA: It's in the crate!

(#4022) Lézerparaszt válasza flash- (#4019) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem legendary amulet esett így fél óra eltéréssel.

A játék az nem játék!

(#4023) Ultrazord válasza warcat (#4021) üzenetére


Ultrazord
tag

szóval monster level re értendő a szint, vagy hogy infernón 63 as monsterek vannak?

(#4024) Tom5 válasza Tom5 (#4016) üzenetére


Tom5
addikt

Bedobtam 10/20-al kezdőnek. Próba szerencse. Alapvetően barbár vagyok, most kezdtem el húzni a WD-t, de mikor játszom mindig az jár a fejemben, hogy lehet pont most esne valami jó cucc barbárral inf act 3-ban. :DDD így sokat hanyagolom szegényt, sosem lesz 60-as. :U

(#4025) Kicsimix válasza Gorneck (#4017) üzenetére


Kicsimix
őstag

Pár száz millióért simán vannak : )

Tom5

Sajna a magas vit ellenére sem olyan jó de azért 10 felett biztos ér... : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4026) Tom5 válasza Kicsimix (#4025) üzenetére


Tom5
addikt

Jaja, néztem. Gyengébb statos +socket-el van fent 15/15-ért. Ezért gondoltam kezdőnek ezt a tétet. Aztán ha nem megy el elfér a többi közt. Eddig semmi Leg. cuccom nem tudtam eladni AH-ban. Bár egy gyűrű volt csak ami említésre méltó, de az sem. Ott pihen a ládikóban.

(#4027) Huma


Huma
addikt

Most vettem 2m aranyért.

Szerintetek megérte?

;] :P

Már egy hete nézegetem folyamatosan ezeket a mojo-kat és várom, hogy valami normális áron találjak egyet. Egy ilyet azonnal elvittem volna 5m-ért is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4028) Gorneck válasza Huma (#4027) üzenetére


Gorneck
titán

Ezek olyan 50+ katba tartoznak... :) Szal igen jól jártál... :)

Gorneck#1239

(#4029) Huma


Huma
addikt

Hú de idiótán néz ki a karakternél ez a mojo. Olyan mintha a béka farkát fogdosná. Pedig annak ugye nincs farka.

A dps-em végre átlépte a 70k-t. Viszont a HP-m lecsökkent 35k-ra. Szóval jobb lesz feltornásznom. Olyan 45k-val már elégedett is lennék.
Majd megpróbálom egyenként lecserélni a jelenlegi cuccaimat. Főleg az ékszereket. Csak megvárom a következő patch-et.
Most jelenleg egy vállvasra licitálok. Ez az utolsó vételem patch előtt. (már ha nem viszik el előlem)

Ja és lenyúltam Gorneck23 passzív skill összeállítását. :P

Mikor átolvastam, rájöttem, hogy nagyon jó. Most 34 yard a pick up-om. Lehet még felnövelem valahogy 40-re. Jó lenne ha a látómező széléig terjedne a hatása.
A 34 már közel van hozzá.

(#4028) Gorneck23 : Emlegetett szamár.
Mikor írtad, hogy vannak jobb passzívok, átolvasgattam őket. A Grave Injustice tényleg nagyon ütős skill, ha nagy pick up-ja van az embernek.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4030) Gorneck válasza Huma (#4029) üzenetére


Gorneck
titán

Szerencséd volt, én pl mindig 2-3 naponta átnyálazom őket (mai napig 100+ ~400 vadászok elérhető áron természetesen eredménytelenül), de sose találtam ilyen békát még elfogadható árban...
Pecs után könnyebb lesz majd mazsolászni, mert végre dmg alapján lehet majd szűrni. Így már eleve 100+ lehet nézegetni.
A másik, hogy esélyes, hogy a jóember BO-ra is kattintott, mert nagyon ritka ha félreáraznak ennyire...sajna 1-2 esetben már velem is megtörtént ilyesmi... :(

Nem csodálom...mert tényleg nagyon jó az a sor... :) Nem is nagyon értem néha, hogy egyesek miért nem így mennek igazi brutál dmg boost...a HG felkapkodás meg eléggé OP dolog, pont emiatt sose váltanék 2H-ra, túl sok dologtól esnék el.
Egy gondom van vele, hogy nem minden esetben hajlandó működni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#4031) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Halihoo!

NYEREMÉNYJÁTÉK!
(Csak az adakozó kedvű emberkéknek)

Szeretnék kedveskedni azoknak akik adtak Legendary itemet, hogy gyarapodhasson a gyűjteményem, és nem sajnálták, nem irigykedtek..
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :R

A játék célja az lenne hogy ezeknek az embereknek "visszaadjak" valamit...természetesen nem kell nagy dolgokra gondolni, ez inkább csak egy gesztus, hogy érezzék, nem csak addig emlékezem rájuk amíg ideadják a cuccot. :N

A játék lényege hogy tippelni kell és a 3 legjobban tippelő "ajándékot" kap!

Kérdés:
1. Jelenleg (pont most)hány fajta legendary itemem van? (csak legendary[barna], set nem játszik)
-1.1 A Legendaryk közül hány 1 kezes kard van meg nekem?
-1.2 A Legendaryk közül hány Ring van meg nekem?

Az első kérdés a lényeg, a másik kettő csak az esetleges holtverseknél dönt!
Értelemszerűen amit ezután szerzek Legend item az nem tartozik bele szóval a jelenlegi állapotot kell megtippelni!

Kérnék mindenkit hogy akit adott már legend itemet és érdekli ez az egész az privát üzenetben tippeljen!

Nyeremények:

3. Helyezett:
-3 Brimstone
-10K gold
-3 Exalted Recept

2. Helyezett:
-5 Brimstone
-50K gold
-3 Exalted Fine Recept

1. Helyezett:
-10 Brimstone
-100K gold
-3 Exalted Grand Recept

:C

Még egyszer, csak azok játszhatnak akik adtak Legendet!
Jó játékot mindenkinek és még egyszer nagyon szépen köszönöm mindenkinek a felajánlásokat! :R

Szerk: jövőhét péntekig lehet tippelni, addig még néhányszor majd bemásolom ide ezt a hsz-t hogy senki se maradjon le róla..
Eredményhirdetés jövőhét hétvégén!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4032) Huma válasza Gorneck (#4030) üzenetére


Huma
addikt

Na annak örülök, hogy végre javítják és sebzés alapján lehet nézegetni őket. Nem is értem, hogy miért nem olyan alap dolog mint a fegyvereknél.
Én naponta vagy 200-300 mojot átnéztem az tuti. Mennyivel egyszerűbb lett volna ha nem kellet volna az ilyen 30-79dmg-s cuccokat is átnéznem. Amik ráadásul irreális árakon vannak kint.

Most majd 1.05-től lesz kint ikonja a Gruesome Feastnak mikor működik? Mintha rémlene valami ilyesmi. Ha nem működik mindig akkor talán 1.05-ben javítják.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4033) davidsz válasza Sirandrish (#4031) üzenetére


davidsz
őstag

:C :R

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#4034) Edge válasza Huma (#4027) üzenetére


Edge
veterán

gizi :)
sajna leg wiz sourcekkal ilyen nem szokott lenni azokat mindenki tudja hogy veszett drágán lehet árulni... sajnos. Pláne ha 400 damos. Néha azon sírok be amikor egy oculust látok ahban 67-105 dammal és 25 millért van kitéve... ki a fene veszi azt meg? :W

szerk: más, nem tom hogy a pi-be de pont kerek a dps számom :C 112.000

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#4035) mpierre válasza Gorneck (#4030) üzenetére


mpierre
veterán

A Hg felkpkodásra gondolsz?
Mintha bogaras lenne. A barbim simán kilehelte a lelkét egy hg-től fél centinyire. Egyszerűen nem kapta fel, pedig a gömb ott figyelt 2-3 másodperce.

Sirandrish: Nem álldogált a károly, pörgött ;] . Ha simán állsz és ütlegelsz valakit (pl Belial), akkor is felkapja csak kb 2 másodpercnek kell eltelnie, de felkapja. Sőt Belialnál kimondottan kedves gesztus, hogy oda pottyantja a hg-t, ahol állsz. :))

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4036) Sirandrish válasza mpierre (#4035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha egy helyben állsz akkor akár a fejed tetejére is eshet, nem veszi fel...
Mindenképp meg kell mozdulnia a karakternek, és nem a csápolásra gondolok :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4037) BaLee válasza Sirandrish (#4031) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hű, ránéztem és azt hittem új PH! nyereményjáték. :DDD

Végül is félig az...

Már tippeltem is. :)

Különben is vajon mennyit keresel ezen is hogy nyereményjátékot hirdetsz az embereknek!? :Y

(#4038) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Nem változtatnak a Sever kardon. Tegnap vettem is egyet 1,5 misiért. Bloodthirst-el nagyon adja!
"I just wanted to jump in really quickly to clarify that we have no current plans to change how the Legendary sword Sever or the Rest in Pieces affix functions. I can assure you there is no nerf, and none were ever announced. We were briefly looking into Sever (which is why it appeared in the Known Issues List), but ultimately decided against making any changes."

(#4039) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok, most végülis hogy van ez a Pónis bot összerakás? Normálon már meg van le is tudok menni, mondom megcsinálom INF-re is, ki is ütöttem Izual-ból a Plant, de nem engedi a kovács beolvasni, mert már be van olvasva egy. Vagy esetleg sorba kell menni a fokozatokon, vagy mifene?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4040) radi8tor válasza BaLee (#4037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Apa, kezdődik!

⭐ Stella

(#4041) Gorneck válasza Sirandrish (#4036) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem hol felszedi hol nem...nem kell mozognom...

Gorneck#1239

(#4042) radi8tor válasza Gorneck (#4041) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem már nem kell felszednem. :))

⭐ Stella

(#4043) F-ECT$ válasza DeckardCain (#4011) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbálgattam 1.0.5-ön a frost buildet, de az archon nyomába semmi se ér, persze egy frost build mellé is be lehet rakni, csak akkor valami hiányozni fog.

Hydra: se loh, se life steel nem megy vele. Blizzard és Ray of frost tölt, előbbi csak 2% / tick / mob utóbbi meg 33% / tick. Tehát ha Ray of frost-tal lősz valakit, és látod, hogy az adott tick 100k dmg volt, akkor a heal: 100k * 6% (fegyvered) * 33% * 20% (inferno) = 396 hp.

abéla: pvp dummy - egyelőre semmi, az 1.1-ben jövő pvp-nek készíti elő a helyet.

Dive ever, work never.

(#4044) Gorneck válasza Huma (#4032) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csak ezzel van a baj...pl stone of jordan...ott se lehet keresni rendesen...vagy épp az olyan cuccokra ami vagy skill boostot adnak vagy épp vmi elementál dmg-et...

Lesz. Nem is volt benne, legalábbis elvileg...szal most nagy újításként lesz tálalva...

(#4042) radi8tor1: Nekem se...de a buildemhez kell...mondjuk nem értem, hogy neked miért nem kell...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#4045) mpierre válasza Mrdevil (#4039) üzenetére


mpierre
veterán

Act4 utolsó küldi kiválaszt, uzsgyi a város és ahol a healer lakik, a mellette lévő kalmártól tudsz upgrédet venni. Azt told le a kovács torkán.

Pekkk: Én is vettem egyet, csak 400k-ért, többet nem áldoztam rá. Mivel nincs lifesteal-m, így kicsit hamarabb hullok el.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4046) Pekkk válasza mpierre (#4045) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Nekem van, hogy 22k életet is visszatölt, mikor megdöglik egy mob. Good by LOH! Amúgy is alakul már a dps-em úgyhogy lassan nem kell rá építenem. :)

(#4047) vendingo válasza Gorneck (#4041) üzenetére


vendingo
veterán

Azt én is észrevettem, hogy néha felszedi, pedig egy helybe áll. Nem lehet, hogy pet szedi fel?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4048) Sirandrish válasza BaLee (#4037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mennyit keresek? :F

mpierre Én nem így vettem észre..ha egy helyben csápolok akkor nem veszi fel..ha revenge-el vagy rendel pörgök egyet akkor felveszi..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4049) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Tegnap nekiestem infernon a Diablónak, de nyomorult shadow barbár mindig elintéz(lehammerol)!
Ma újból megpróbálom!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4050) sith7 válasza Sirandrish (#4048) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne etesd a troll - t :W :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.