Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) mikromanus válasza mikromanus (#37000) üzenetére


mikromanus
veterán

Healing skill és buff stratégia a blizznél: "Ja, ez is itt van? 600 regen? Dobjunk rá egy ezrest! 6k gyógyítás? Dobjunk rá még 10k-t!" :DD

Monkot és barbárt néztem. Kb ezt tartják .

Ezek után remélem, hogy átgondoltak a változások és nem csak ilyen hasonlóak? Sokan használják = nerf, Kevesen használják = Buff, Barbár dolog = nerf, Minden más = buff. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37002) schwartz válasza mikromanus (#37001) üzenetére


schwartz
addikt

Hehe, a WD-t nem hereltek ki a tobbi meg mar nem igazan erdekel... Ha azt is kicsinaljak azonnal kukazom az egesz szarkupac jatekot.

If he dies, he dies.

(#37003) mikromanus válasza schwartz (#37002) üzenetére


mikromanus
veterán

Picit lomhán mozognak. DH-ban ha nem elírás (mert volt ilyesmi is), akkor a rapidfiret buffolják (a sebzős rúnát durván). Mintha picit ezt túlpörögnék. A meetort a wizardnál viszont el fogják cseszni. A szép és nagy-igazi meteor helyett lesz egy CD-s időre sebzős, meg a többi ami nem is "igazi" meteor? Jég, arcan, meg egyéb csacskaság? Nemár! Molten impactot a népnek... izé, a monstereknek! :DD
A tyúktolvaj denevérkedéséhez lesz ingyé' rúna. Apró hiba, hogy csak channelingre és inkább a kizökkenések a nehezebben kezelhetőek. Mindenesetre remélem nerfelik és pár mimóza megint abbahagyja. ;]
(a zombimászóka-kicsi a rakás rúna elveszti a knockbacket sok másik skillel együtt. EZ viszont mindenképp hasznos lesz)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37004) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Hát jah, ez ebben a formában a DH-nak is bruttó nerf. Kinyírták az összes Life Steal skillt (nem csak a Shadow Powert). Majd kiderül az itemizációval együtt, hogy hogyan fog kinézni a dolog, de ez így elszomorító, újra kell, hogy geareljem a DH-t, hogy életképes maradjon patch után.

A gránát passzív szinergiája viszont brutális dmg buff, ha úgy működik, ahogy a rakétás passzív szinergiája. Annyira brutális, hogy valószínűleg nem úgy működik, mindentől sokkal erősebb lenne egy gránátos build, az meg nem lehet cél.

(#37005) sittes79 válasza mikromanus (#37003) üzenetére


sittes79
addikt

Tesó ha ennyit foglalkoznál a szívsebészettel, mint ezzel a játékkal, a legnagyobb prof. lennél a földön..beszarok rajtad. :R

(#37006) Rebourne válasza sittes79 (#37005) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Szerintem meg börtönben csücsülne a félresikerült műtétek miatt :)

(#37007) Rayner válasza sittes79 (#37005) üzenetére


Rayner
őstag

ááááá ahhoz többet kéne grindelni az iskolában, és itthon a loot se jó, menne US serverre, meg mire elérné az endgame contentet nem kap nyugdíjat.

(#37008) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Btw érdemes most geart horgászni AH-n, mert néhányan pánikszerűen szabadulnak a cuccaiktól a feltételezett változtatások miatt.

(#37009) P00By válasza Rebourne (#37008) üzenetére


P00By
nagyúr

Például?

(#37010) Edge válasza killerjohn (#36999) üzenetére


Edge
veterán

Nézd, én is kb. pipa vagyok hogy kedvenc skillem hazavágják gyak., de megpróbálom majd akkor is kihozni a wizből a legjobbat. Én se archonoztam mindig, előtte is megvoltam wizardal day 0 óta, szóval kukázni nem fogom az biztos. De a cd reductionnal biztos kezdek majd vmit, mert az archon op lesz továbbra is csak nem azért mert ki lehet tolni az idejét.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#37011) Rebourne válasza P00By (#37009) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Most komolyan azt hiszed, hogy keresni fogok neked egy példát, hogy nesze vedd meg, mert megéri, ahelyett, hogy kivenném rögtön? :)

Általános tanács AH-záshoz, hogy olyan cuccokat keress, aminek fel tudod ismerni az értékét. Pl. cuccokat a saját karidnak. Ami neked über táp, és olcsó, potenciálisan másnak is az lehet. Hajrá!

(#37012) killerjohn válasza Edge (#37010) üzenetére


killerjohn
addikt

a játékban semmi olyan skillnek nincs értelme, ami ilyen 2 perces cooldown-okkal bír. Még egy percesnek se. Kizárólag azoknak jó, akik ilyen "magas MP-n játszunk és jujj de összehúzunk minden mobot /csak bírjuk futással/ aztán majd jól levágjuk őket maximum 20 sec alatt, mert utána 2 percig csak nézünk ki a fejünkből a cooldown miatt"

(#37013) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Tényleg jövő héten jön a kieg? Csak mert sokan már úgy beszélnek róla, pedig fél évig még minimum elhúzzák. Azt sem tartom kizártnak hogy megvárják a májust mert az eredeti is akkor jött. Pánikszerű felvásárlás? Sírás a skillek változása miatt? Aki ilyenekre gondol az tuti nem lehet normális. Főleg hogy még a Blizzard se tudja mi lesz, még addig százszor átvariálják.

A játék az nem játék!

(#37014) P00By válasza Rebourne (#37011) üzenetére


P00By
nagyúr

(#37015) killerjohn válasza Lézerparaszt (#37013) üzenetére


killerjohn
addikt

aszongya jövő héten :)))))))))))))
nem akarlak elkeseríteni, de az még nagyon sok hónap

(#37016) Lézerparaszt válasza killerjohn (#37015) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Asszongya nem akarlak elkeseríteni, de az még nagyon sok hónap.
A többit is elolvastad? :C

A játék az nem játék!

(#37017) radi8tor válasza killerjohn (#37015) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor fogalmazzunk úgy: jövő hét után. :DD

⭐ Stella

(#37018) mikromanus válasza killerjohn (#37015) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet elírás volt. Nem jövő héten, hanem jövő évben? :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37019) Bazzzs válasza killerjohn (#37015) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Na most captain obvious leszek. Tisztában van vele, gúnyos kérdésnek szánta. Nem érti, hogy miért van mindenki ennyire lázban, miért kell már AH-ban kiszórni a cuccokat. Azt kell, hogy mondjam, teljes mértékben egyetértek vele. Kicsit korai még ennyire a tárgyak elértéktelenedésére játszani, ráér még mindenki eladni a mostani felszerelését. Ezzel nem azt mondom, hogy nem ez a folyamat fog bekövetkezni, de hol van az még :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#37020) Rebourne válasza Bazzzs (#37019) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Persze, hogy ráérünk eladni. De a hülyéket azért használjuk ki. És ha profi lennék kelteném itt is a pánikuhangulatot tbh, hogy még több hülyét csináljak...

Remélem ez megmagyarázza a pánikhangulatot. A piacon a hír törvény, és ez kicsiben működik a Diablóban is, tehát profitálni lehet abból, hogy terjed a sírás vagy a hype a változások miatt. És akkor miért ne játszanának rá egyes elemek, miért ne terjesztenék a (nyilvánvalóan hamis) világvégehíreket, ha profitálni tudnak belőle?

(#37021) F-ECT$ válasza killerjohn (#36988) üzenetére


F-ECT$
titán

A már sokat emlegetett wow-ot tudom ismét ajánlani. Ott is a bevált skilleket/talenteket minden kieg megjelenésekor átvariálták, és tök új dolgokat kellett megtanulni. Ami szvsz nem baj, hiszen amúgy tök unalmas lenne minden.

Dive ever, work never.

(#37022) schwartz válasza mikromanus (#37003) üzenetére


schwartz
addikt

Par mimoza? A WD-m kemenyebb mint a te barbid :D ;] Ofkorsz, a voodoo mesterrel tudni kell jatszani... ;]

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#37023) mikromanus válasza schwartz (#37022) üzenetére


mikromanus
veterán

jaja. csapatban. Ha van aki segít neki terelgetni/összehúzni a nyájat... Meg ha nem jön knockback, vagy valami ami kizökkenti a kis ruganyosléptűt. Mondjuk egy nyári zápor, vagy egy kis szél oldalról... Vagy egy fallen a baltáját lengetve. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37024) schwartz válasza Sárpac (#36992) üzenetére


schwartz
addikt

A Diablo3-ban van tortenet? Muhaha... :D

(#37023) mikromanus
Nem kell oda semmi segitseg csak tudni kell jatszani. Nekem a knockback sem okoz gondot. Szal megint beszelsz ossze-vissza... :D (ott meg eleg zsenge voltam, azota sokkal gordulekenyebb a hent ;] )

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#37025) killerjohn válasza Lézerparaszt (#37016) üzenetére


killerjohn
addikt

igazából nem :( bocsánat, csak az első mondatodat olvastam el, és kaptam egy kisebb rángást

(#37026) mikromanus válasza schwartz (#37024) üzenetére


mikromanus
veterán

Tudom. Kicsit túloztam. Amúgy ez a videó olyan, hogy egy percig szaladgálsz, aztán megölöd a nagyját. Ennyi idő alatt majdnem hogy gyalogkakukk módban is leölöm ugyanazt az ellent (csak sprint szelei). Meg a low fury buildben is megvan ugyanez. Azt meg fikázták páran hogy lassú. Kb egy rend, a végén 1-2 cleave és halott minden ami közel van.

De igaz. nem fekszik meg oldalszélben a tyúktolvaj. Ha van monk hogy segítse, akkor talán gyorsabb is. Vagy társak, hogy a kezébe adják néha az elejtett fehér botját. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37027) Edge válasza killerjohn (#37012) üzenetére


Edge
veterán

Alapjában véve igazad van amúgy, de a cm passzíval most is kb 5 sec alatt eltüntetek 1+ min-t az archon cd-ből... csak a barbokat szánom hogy nekik ilyen nincs a tarsolyukban...
Ha meg sokáig kell archon nélkül meglenni, legalább az archon bónusza miatt alapból fosehp(2-300)@papírsárkány dps vadász archonok amikkel most teli a bnet legalább szépen eltűnnek a süllyesztőbe vagy megtanulnak rendes geart összerakni :P :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#37028) Chiller válasza Edge (#37027) üzenetére


Chiller
őstag

Az lesz a ciki, ha a CM-et is szanálják :DD

(#37029) mikromanus válasza Chiller (#37028) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Ha azért nincs bent változásként, mert kiszedik egy az egyben. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37030) buherka válasza schwartz (#37024) üzenetére


buherka
addikt

jaja...ahogy mondod. Én is belejöttem a WD-be. Nagyon durci tud lenni. Még baba sem kell és úgy is rettentő mód tud aprítani.
Mostanában megint ráálltam a macikra meg a plague denevérre. Próbálom kombinálni hogy egyszerre tudjak távoli ellenfeleket és tömeget is pusztítani.
Elég hatásos. Szűk helyeket nagyon jó kitakarítja a plague bats.

Kicsit untam már a tüzes denevért. :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37031) Edge válasza buherka (#37030) üzenetére


Edge
veterán

"Még baba sem kell és úgy is rettentő mód tud aprítani."

ezt a mondatot nem értem, mihez kell?

chiller: csak nem :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#37032) mikromanus


mikromanus
veterán

Csináltam kis energiatakarékos max furys hammer barbit. Mondjuk a DPS elég zsenge, de vicces, hogy ha elég fury van, akkor yeti, meg minden egyéb critnövelő nélkül is egy célponton simán tartható a hammer. Egy HotA-s sojjal, meg 190 max furyval kb 91-94% a hota critje, arra meg többet termel, mint fogyaszt (yetiben bőven és stabilan megvan a 100%) Majd szerzek ütőképesebb furys mighty weaponokat és még agresszívebb lesz. Addig barbárzöldben virít (immo set+bul-kathos fegyverpár) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37033) schwartz válasza mikromanus (#37026) üzenetére


schwartz
addikt

Pontosan par perc alatt kipucolom igy a teljes Fields-et mig te a sprint szeleivel max a foldet karcolgatod ezalatt.. Ne magyarazd nekem melyik mit tud mert a legdurvabb barbim nekem volt itt a pH-n (tulzas nelkul) Es az kiscica volt egy kozepesen jo WD mellett... Csak annak kell monk segitseg, (rosszabb esetben CM wiz lol) aki csak azt hiszi, hogy tud jatszani vele... ;]

If he dies, he dies.

(#37034) buherka válasza Edge (#37031) üzenetére


buherka
addikt

Big Bad Voodoo...ezt becézik a WD-k babának.

Pl. a Slam dance olyan csúnya DPS-t ad 20mp-ig hogy engem 750k-ra buffol fel. Nincs az az elit ami szét nem pukkan 5mp alatt körülöttem. :D

Sok WD a babát csak elitnél használja, mert ugye az a legidőigényesebb, a mobok azok még buff nélkül is hamar porrá lesznek.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37035) Edge válasza buherka (#37034) üzenetére


Edge
veterán

ahhh, k én azt hittem baba=barbár :)

woodoo-t én is imádom amikor wd leteszi elitepakkhoz ofc :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#37036) mikromanus válasza schwartz (#37033) üzenetére


mikromanus
veterán

HA a legdurvább barbid neked volt, akkor az nagyon papír lett és nem adta le a DPS-t ami benne volt, vagy valami fura skillezésben vitted ha gyengébb volt a mostani WD-dnél soloban. Most néztem a "példád". Egy átlagos (?) pack 28 másodpercedbe telt. Ugyanez fekvős barbival (amivel néha helyezkedni kell) 25-26 másodperc. A sima kétkezes nem hammeres buildben meg az act 1 hófehérek egy rend, vagy egy rend+cleave után megfekszenek. Semmivel se gyorsabb a körbesunnyogósdi a WD-vel. Szóval lehet tied volt a legkeményebb barbi, de az vagy nagyon rég volt, vagy néha használni kellett volna a bal egérgombon kívül mást is. Persze lehet Dt barbid volt és emiatt érezted a DPS hiányát (ez mondjuk fura, mert a "Legjobb" barbiknak azzal is laza). Jó a WD, meg vicces, megcukin néznek ki a skill animációi de soloban 1-3 support karakter nélkül nem igazán domborodnak ki az előnyei amik esetleg vannak. Csapatban azért jobb lehet... pár benyalós... party skillel :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37037) schwartz válasza mikromanus (#37036) üzenetére


schwartz
addikt

Igy toltam 150k unbuff DPS es 500k EHP mellett. Akkor kepzelj el egy barbit ami ugy nez ki, hogy 300k unbuff 650k EHP, 5.4 LS, 83% buffed CHC, 63% AS gear-en... ;] (skillezes/jatekstilus ugyanaz mint a linkben) Es az gyengebb volt mint a mostani 230k unbuff WD-m. (egy elit pakk kevesebb mint 10sec es minden gyorsabb vele mint a barbival) A DT barbi nem barbi szajkozas meg mar nagyon unalmas... (foleg, hogy a legjobb fury termelo build ami miatt nalam elsodleges celzatta valt a hasznalata)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#37038) schwartz válasza mikromanus (#37036) üzenetére


schwartz
addikt

"lehet Dt barbid volt és emiatt érezted a DPS hiányát"

Jó a WD, meg vicces...de soloban 1-3 support karakter nélkül nem igazán domborodnak ki az előnyei"

Lejart a szerkesztesi ido de ezeket az aranykopeseket nem hagyhatom szo nelkul. Szal, a helyedben en meggondolnam mikor kell elsunnyogni, mert meg tudom mutatni neked az ellenkezojet... (ha az eddigi nem lett volna eleg)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#37039) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Az EHP minek is a rövidítése? :D

A játék az nem játék!

(#37040) Drizzt válasza Lézerparaszt (#37039) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Effective Health points. Kb hogy maxon lévő hp-vel mekkora az a sebzés, ami one hitel.

I am having fun staying poor.

(#37041) Huma válasza Huma (#36996) üzenetére


Huma
addikt

Erre valaki?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37042) Gyuri27 válasza Huma (#36996) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most nem.
Lesz mistyc, új npc, új boss, új elitek, új szörnyek. Meg egy rakás új dolog.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37043) Lézerparaszt válasza Drizzt (#37040) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Köszi, csak láttam hogy mindenki ezzel értékeli a saját gearjét, de sose tudtam hogy végülis mit takar. Tehát ha valakinek pl 650k az EHP-ja akkor 650k-s ütést kell kapnia hogy 1 ütésből elfeküdjön?

A játék az nem játék!

(#37044) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Hosszú idő után esett egy normális cucc!
Hirtelen nem is hittem el! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#37045) Huma válasza Gyuri27 (#37042) üzenetére


Huma
addikt

Értem, kösz.

Akkor számomra sztem felejtős a kiegészítő. Majd ha lesz benne nekró akkor benevezek egyre. A Paladin volt kb az egyetlen kaszt amivel sose játszottam. A Crusader pedig nagyjából ugyanannak tűnik.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37046) Lézerparaszt válasza Huma (#37045) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem csak azért rakják bele, hogy valaki használjon pajzsot is, mert amúgy semmi értelme most.

A játék az nem játék!

(#37047) Huma válasza Lézerparaszt (#37046) üzenetére


Huma
addikt

A barbimmal pajzzsal nyomulok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37048) Gyuri27 válasza Huma (#37045) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt eléggé hibrid kasztok vannak. Kivéve a babát.
Necro meg mint npc, küldetés lesz. Szereplő nem.
A csuszader meg hajaz a palára. meg story alapján a csusza egy elit pala. Kb ennyi a hasonlóság. Ergó azért mert a palát nem szeretted nem biztos, hogy a csuszát nem fogod. Lévén több lesz a diferencia mint a hasonlóság.

Lézerparaszt: valóban nincs értelme. Viszont a csuszával ez nem fog változni. Hiszen a csuszának igaziból class offhand pajzsa lesz. Ami azért fontos, mert azzal különféle kunsztokat tud majd (sima pajzsal nem).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#37049) Lézerparaszt válasza Huma (#37047) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem rossz a pajzs sem, csak nélküle mégjobb. Pajzs nélkül gyorsabb a haladás, ha nem bánja valaki hogy néha meg-meghal. Pajzzsal viszont lassabb az öldöklés, viszont gyakorlatilag halhatatlan az ember. Most biztos jönnek majd a hsz -ek hogy xy-nak 300k dps-e van pajzzsal, de a lényeg az hogy nélküle még mindig gyorsabb.

Ezt a kasztspecifikus pajzsot még nem hallottam, akkor tényleg nem lesz sok értelme, kivéve ha nem változtatnak rajta valamit.

A játék az nem játék!

(#37050) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Van kedve valakinek most nyomulni mp5 felett? Vagy ma is publicban kell szerencsét próbálnom?

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.