Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) Cyberbeni válasza Helmoras (#21900) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mert azt hiszik, hogy 2B a max buyout, de biddel 2B fölé lehet menni
vagy egyszerűen csak nem tudják mennyit ér, ezért rakják buyout nélkül.

(#21902) Helmoras válasza Cyberbeni (#21901) üzenetére


Helmoras
őstag

Én nem tudom a választ de kétlem, hogy ezt a dolgot ilyen sokan nem tudnák, vagy nem néznek utána.

(#21903) Cyberbeni válasza Helmoras (#21902) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de, azért elég sokan vannak, nem mindenki talál hetente 2B+ cuccot
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21904) Helmoras válasza Cyberbeni (#21903) üzenetére


Helmoras
őstag

Kár pedig igazán mehetne még felefelé :D

(#21905) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Vn vmi hír diablo 3 kiegészítőről esetleg?

Battletag: hojszi#2983

(#21906) #57919488 válasza Intel fan11 (#21905) üzenetére


#57919488
törölt tag

Április 1. bejelentik, hogy pandák lesznek benne és év végén meg is erősítik , hogy nem csak vicceltek :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#21907) Intel fan11 válasza #57919488 (#21906) üzenetére


Intel fan11
őstag

ez jó :D

Battletag: hojszi#2983

(#21908) Zan


Zan
aktív tag

Jó reggelt!

Jól érzékelem, hogy ez sokat ér?

Miután még egy olyan zuni mojot nem találok az ah-ban amin a 2 random stat 9-es chc, és 105 max mana legyen, mindezt 280+ os avg. damage mellett, ötletem nincs mennyiért érhet..! Bár igazából, miután az uhkapiant-omra 3k dps-t ráver, nem tudom el akarom-e adni:)!

(#21906) K_mester

Az lenne ám az agyfasz...! :O

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#21909) Sárpac válasza Zan (#21908) üzenetére


Sárpac
nagyúr

2mrd próbára hátha valika nagyon nagyon gazdag megveszi! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21910) Zan válasza Sárpac (#21909) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát, bárcsak igazad lenne:)! De attól tartok, hogy annyi azért egy kicsit sok lenne érte..:)!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#21911) Helmoras válasza Zan (#21908) üzenetére


Helmoras
őstag

Nagyon szép darab, gratula :)

(#21912) czpitti válasza radi8tor (#21898) üzenetére


czpitti
senior tag

Ismerős ez a dolog nekem is.Volt hogy a dps-t előtrérbe helyeztem mert nem lehetett tovább fejlődni csal csillagászati összegekért 2-3k dps-t maximum.Egy idő után rájöttem hogy nincs kompromisszum és visszább kellett venni a dps-ből hogy életképes maradjon a karakterem.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21913) Intel fan11


Intel fan11
őstag

amiket összegyűjtök leveleket könyveket h lehet belőle főzni vmit?

Battletag: hojszi#2983

(#21914) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

2 nap alatt 4db inna's radiance sapka,persze brim kategória mind. hurrá. :DDD

430 pozitív , 0 negatív....

(#21915) czpitti válasza TROG AIR (#21914) üzenetére


czpitti
senior tag

De legalább potyog:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21916) TROG AIR válasza czpitti (#21915) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Sajna kifutottam a szerkesztési időből,de offba akartam írni:" ugyanitt I love random drop" póló,és matrica eladó. :D

430 pozitív , 0 negatív....

(#21917) buherka válasza radi8tor (#21898) üzenetére


buherka
addikt

Bocs tes...nem rossz hír keltés. :R

De ha belinkelsz ekkora e-péniszt, akkor elvárja az ember hogy odatedd magad és ne a faluban szotyizzál vagy a menüben nézelődj, miközben mi elitért bóklásszunk.
Már nem is tudom mennyi über kanyaron vagyok túl...de még a Dio3 pályafutásom allatt nem hallottam ilyent hogy valaki visszaportol a faluba vagy kilép a menübe, míg a többi elitet keres.
Ez nekem új...de komolyan. :B

Amúgy meg te vagy a legerősebb ekkora DPS-el...szóval neked kéne elitet keresni. Mi meg addig elleszünk a faluban. ;] :D
A life/kill...az meg ugye tudod mire jó? Kb. semmire.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#21918) Helmoras válasza buherka (#21917) üzenetére


Helmoras
őstag

Ez az elit keresés létező dolog, általában ww barbi vagy teleportos wizaval szokták keresni amig a többiek a faluban várnak és ha szól akkor ráteléznek.

[ Szerkesztve ]

(#21919) Zan válasza Helmoras (#21911) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát örülök is neki rendesen....:)! Köszi! Azt hiszem megmarad, mert a teszt alatt nagyon is érezhető az a +14 mana regen...gyakorlatilag másfélszer annyi ideig tudom tolni a macikat...amit azért meglepődtem, azt hittem ennyire nem lesz effektívebb! Na meg hát ennél jobb mojo-t nem igazán kívánhat magának az ember..!

(#21912) czpitti:

Én pl. mindig oda figyelek a life-om 40k felett tartására..! Most pl. már az is zavar, hogy a mojo csere után buktam 5k hp-t..még nem vészes,de most már óvatosabban kell mennem,amíg nem lesz meg a következő kiszemelt áldozatom (chc-s, chd-s, lifeos, avg. damage-s sárga ring)...! Szóval szerintem csak egy megoldás a jó: ha megpráblod megtartani a működéshez számodra elengedhetetlen mennyiségű defensive statokat (értem itt az armort/resistet/life-ot) és úgy fejlesztesz! Ha nem megy, mert már csillagászati összegek kellenének hozzá, akkor megpróbálod áttenni más itemre a statot...!

Minél jobb, annál jobb!

(#21920) mikromanus válasza Helmoras (#21918) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez az elit keresés létező dolog. Úgy megy, hogy szétszéled a csapat (négyen négyfele) és aki elitet lát (vagy a wardent) az jelez, meg dob egy zászlót (ettől elkezd morzézni a térképen a helyzet). Nem igazán tapasztaltam olyat eddig, hogy valaki a városban töri a diót és vakargatja a t*k*it keresés helyett. Egy bizonyos MP szint felett és főleg überezésnél elvárható azért némi túlélőképesség. Persze ha félénk/halandó a kolléga, akkor betársulhat az egyik keresőhöz és akkor 3 "keresőcsapat" lesz és nem 4 :D
Ez a ww barbi (vagy más) keresi az ellent és rátelézünk dolog max a játék kiadása után az első patchaknél volt jellemző. Azóta azért lehet mással is életképesebb karaktert összehozni, aki nem csak teljes tereptisztítás mellett tud haladni...
Vagy az MP10 überezőknél mások a hagyományok? :Y :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21921) Helmoras válasza mikromanus (#21920) üzenetére


Helmoras
őstag

mp 10 en ha nagy a map akkor sokkal hatékonyabb ha egy ember keres mert a többi nem tud visszatelézni a sok mob miatt és mp 10 en 4 embernél nem is vakarod le magadról egykönnyen, ez nem parasztság csak egyszerüen hatékonyabb szerintem.

(#21922) mikromanus válasza Helmoras (#21921) üzenetére


mikromanus
veterán

A fákat lehagyod, a többi meg jöhet. Kell a forrás a ll-hez. Ha meg gyors akar lenni, akkor meghal és máris rá tud telézni a megfelelő emberre. Lehetőleg épp 8 arcane csapdával körbezárt desecrator tócsás területre. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21923) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#21913) üzenetére


Intel fan11
őstag

ebben tud vki segíteni?

Battletag: hojszi#2983

(#21924) Gorneck válasza mikromanus (#21920) üzenetére


Gorneck
titán

Nálunk is 1 ember keres...többi dekkol a városba...gyorsabb...jellemzően a barbár...de ki hogy szokta meg...mondjuk idejét se tudom már mikor voltam überen...

Gorneck#1239

(#21925) Zan válasza Intel fan11 (#21913) üzenetére


Zan
aktív tag

A backsmith-hez kellenek, alacsony szinten még csak page-ek, később magasabb szinten viszont tome-ok kellenek a krafthoz. Elősször a page of backsmithing-el fel tudod szépen fejleszteni a kovácsot, a jewelcraftingos cuccokkal,pedig a designert! Utána már infernón csak tome of secrets fog esni, az kell minden crafthoz, meg ha salvage-olod a dologokat mik esnek, abból a befőtt meg a könnycsepp is kelleni fog, ha kraftolni akarsz majd! Remélem érthetően magyaráztam el..:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#21926) tatabánya


tatabánya
senior tag

ha csak az überhez kell a valor akkor festering woodsban kint van 2 elit általában a barlangokban 2 szintén, teleport a kastélyhoz aztán az előtt is tuti van 1 és meg van ha csak ez a cél akkor tényleg baromi sokat kell keresni :))

[ Szerkesztve ]

(#21927) Intel fan11 válasza Zan (#21925) üzenetére


Intel fan11
őstag

konkrétan hogy lehet kraftolni a tárgyakat ilyen levelekkel könyvekkel?

Battletag: hojszi#2983

(#21928) mikromanus válasza tatabánya (#21926) üzenetére


mikromanus
veterán

Mi is ezt szoktuk. Más csapat meg a kriptákat fosztogatta inkább. Ezeknél egyszerűbb egyszerre menni, vagy a plusz elitekért szétválni a fenti területen. Hamarabb megvannak és ha fent bóklászik mindenki, akkor hamar oda is érnek. . Wardenvadászatnál még tán érthető ez a városban csücsülősdi, de nekem még így is fura. 4 ember - negyedannyi idő deríteni (ha lassabbak práan, akkor meg mondjuk fele-harmada idő, de még ez is jó). Ha nem hardcore, akkor meg egy halál belefér ha másként nagyon nem megy. Ha nem, akkor megy a gyaloggalopp. MP10-en akkor is simán odaér mindenki ha a fields másik feléről indul. Már ha csak egy ember gyepálja az elitet (aki jelezte). :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21929) Zan válasza Intel fan11 (#21927) üzenetére


Zan
aktív tag

Hm, akkor elmondom még egyszer, egy mondatba, egyszerűbben!

Odamész a kovácshoz, felfejleszted 10-es szintre minél hamarabb (legalsó fül a kovácsnál, írja mindig, hogy milyen levél/könyv kell a következő szinthez), kitalálod hogy fegyvert vagy páncélt szeretnék kovácsolni, megnézed, hogy milyen levél/könyv/alapanyag kell a cucchoz, összegyűjtöd és ez után rányomsz a craft gombra! Érthető? Ha nem, akkor inkább hanyagold a kraftot :N !

Minél jobb, annál jobb!

(#21930) Intel fan11 válasza Zan (#21929) üzenetére


Intel fan11
őstag

így világosabb! Köszi

Battletag: hojszi#2983

(#21931) Intel fan11


Intel fan11
őstag

DH-t mire érdemes gyúrni?

Battletag: hojszi#2983

(#21932) czpitti válasza Intel fan11 (#21931) üzenetére


czpitti
senior tag

Gyúródeszkára kevés lisztvel nehogy odaragadjon.(kérdezz konkrétan úgy könnyebben jönnek majd a válaszok is.)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21933) Intel fan11 válasza czpitti (#21932) üzenetére


Intel fan11
őstag

strengh inteligence dextery vitality? Eddig barbárral nyomultam azt strenghre gyúrtam!

Battletag: hojszi#2983

(#21934) RockHaRD válasza Intel fan11 (#21933) üzenetére


RockHaRD
addikt

dex :U

(#21935) Intel fan11 válasza RockHaRD (#21934) üzenetére


Intel fan11
őstag

köszi

Battletag: hojszi#2983

(#21936) #57919488


#57919488
törölt tag

Csak nálam van az, hogy ma 4-5x elvesztette már a játék a net kapcsolatot? :F hétvége :O

(#21937) Intel fan11 válasza #57919488 (#21936) üzenetére


Intel fan11
őstag

Nálam is ez van, és mérges vok mert volt h már jól áltam és kezdhettem előlről 1 bizonyos részt!

DH-nél melyik passziv skillt érdemes használni?

Battletag: hojszi#2983

(#21938) Cyberbeni válasza Intel fan11 (#21937) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az sok mindentől függ, hogy melyik passzívot érdemes használni.
Itt a guide, amit írtam: [link]
Vengeance/Night Stalker MP szinttől függően Discipline termelésre (Vengeance Hatred-et is tölt, szóval ha az elég Discipline töltésre, akkor azt érdemes berakni)
Grenadier/Custom Engineering az elit ölő skill javításásra.
Utolsónak meg épp ami kell, pl Tactical Advantage/Archery/Perfectionist.

Egyébként meg statok közül:
Movement Speed 2*12%
Pickup Radius legalább egy cuccon
Vitality/%Life/All resist/Armor megfelelő mennyiségben, hogy ne halj meg 1-2 ütéstől
Dexterity/Average dmg/Critical Hit Chance/Critical Hit Damage minél több
És ahova befér más statot nem rontva, oda egy kis attack speed is
Esetleg még Lifesteal, ha kényelmesen akarsz játszani

[ Szerkesztve ]

(#21939) Intel fan11 válasza Cyberbeni (#21938) üzenetére


Intel fan11
őstag

elnézést a hülye kérdésekért, de új vagyok! Találtam egy olyat amin 2 dobókocka van kínai írással az mire jó?

Battletag: hojszi#2983

(#21940) Cyberbeni válasza Intel fan11 (#21939) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha egyedül játszol, akkor három fajta segítő közül lehet választani: Templar, Scoundrel, Enchantress
Ezeknek fegyvert (+pajzsot a templarnak), két gyűrűt, egy amuletet és egy follower specifikus tárgyat adhatsz
Az a dobókocka egy ilyen follower specifikus tárgy, ha jól tudom a scoundrelnek való.

(#21941) radi8tor válasza Cyberbeni (#21901) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Komolyan nem értem miért mondod ezt. Ott a fegyó 2mrd-on áll. Rányomok, hogy bid és kiírja nekem, hogy 2.1mrd. Miért ne lehetne 2mrd fölé bidelni? :U

⭐ Stella

(#21942) Ifju válasza radi8tor (#21941) üzenetére


Ifju
aktív tag

nem tudod megtenni azt a bidet, a rendszer visszadobja.

(#21943) radi8tor1: pontosan. sokszor ott áll szegény tárgy 36 órát várakozva, mikor már a harmadik percben meg lett határozva az új tulajdonosa...

néha csak olyan értéket láthatsz, hogy 1.911.111.111, vagy efféle. ekkor sem lehet már új bidet tenni, mert 2mrd felett lenne az 5% licitlépcső miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21943) radi8tor válasza Ifju (#21942) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tehát, aki először bidel egy 2mrd-os cuccra az viszi el?

⭐ Stella

(#21944) RockHaRD válasza radi8tor (#21943) üzenetére


RockHaRD
addikt

igen. Ezért nézik sokan a 2mrd-s itemeket, mert sok buta csak megtalálja, és az a max bid, kirakja, és aki rányomja először, azé lesz.

(#21945) mikromanus válasza RockHaRD (#21944) üzenetére


mikromanus
veterán

És mi van akkor ha valaki 1,999 milliárd kezdőre raja ki? Az első bid gondolom ennyi, viszont a következő nem lehet több 2 milliárdnál, viszont a minimumlépcső nagyobb 1 goldnál. No, ilyenkor mi van? Ugyanaz mint a max értéknél? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21946) P00By


P00By
nagyúr

Gyerekek ez mi?!
RMAH-ban a perfect star ruby 0.50 ajró/db. Az AH-ban ennek az ára 7 misi! :F
Most nyertem ezen 36 misit :D

(#21947) RockHaRD válasza mikromanus (#21945) üzenetére


RockHaRD
addikt

próbáld ki bmeg, mittomén :D

(#21948) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kösz az infót, ez esetben felesleges azon agyalnom, hogy miért nem a másikra licitáltam. :B

⭐ Stella

(#21949) Cyberbeni válasza mikromanus (#21945) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem lehet 2B-nél többet és +5%-nál kevesebbet bidelni, szóval ilyen 1905M-re már nem lehet rábidelni.

(#21950) mikromanus válasza P00By (#21946) üzenetére


mikromanus
veterán

CSak annyi, hogy a rögzített minimum gold ár irreális és nem "egyensúlyi". Fél euróért (persze arányában, mert ilyen kis tételben nem adják) kb 7-7,5 milla aranyat kapsz. Paff, ugyanott vagy, csak a RMAH-ban árult kavicsot még megsarcolja a blizz is (ha meg kiveszik a pénzt, akkor a PayPal is). Persze ez az eladót érinti. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.