Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) davidsz válasza Sirandrish (#21350) üzenetére


davidsz
őstag

Nem is állt szándékomban, de azért naaa :DDD ... goldot vettem, abból van a zöme.
Most legalább élvezem megint a csapkodást.
Valami halvány reménysugár azért van, hogy mostmár talán sikerül egy hellfire ringet is összehozni.
A maxos emeraldal is volt némi zizi. Ugye nem kell pach notes-t olvasni. Sikerült egyből beleheggeszteni a kavicsot. Aztán lestem, hogy 5M a kivétele :W

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21352) LLKobe


LLKobe
veterán

Reggel megnyertem egy kesztyűt biddel, 40 misiért. Szerintetek megérte az árát?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21353) persil válasza Sirandrish (#21350) üzenetére


persil
nagyúr

Ja, hát mókás azért, hogy a két maxos gem többe kerül, mint a diablo 3-as pályafutásom alatt összesen összehurcolt pénz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21354) Sirandrish válasza davidsz (#21351) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért vennéd ki? Találtál még nagyobbat?:DDD

ll-kobe A CHC és a CHD nagyon szép benne..az AS és a DEX elég gyenge, de hogy az árát megérte-e azt nem tudnám megmondani..gondolom nem volt ilyen 10M BO-val ha 40et bideltél rá :N
Mindenesetre nagyon szép :K

persil Hát látod..kinek mi jut :) Neki több jutott de kevesli :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21355) radi8tor válasza LLKobe (#21352) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annyit megért, igen.

Ezt 250M-ért vettem (tudom drágán). :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#21356) davidsz válasza Sirandrish (#21354) üzenetére


davidsz
őstag

Fegyvert cseréltem. -10M-be fájt hogy kapkodtam, meg türelmetlen voltam.
Jobb lett volna ha előbb kezdem kapiskálni a dolgokat. Most kezdek csak ráérezni, hogy mit hogy. Sokat spórolhattam volna, ha türelmesebb vagyok.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21357) persil válasza radi8tor (#21355) üzenetére


persil
nagyúr

duh

Szerkesztenem kellett, mert 250 eurot olvastam elsőre, és azért hittem azt, hogy téged szabályosan kiraboltak! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21358) radi8tor válasza persil (#21357) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Átszámolva volt vagy 30 EUR.
Régimet meghirdettem trade topicban. Egyelőre nem volt rá érdeklődő :)

Ok, odaírtam már, hogy M.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#21359) Cyberbeni válasza LLKobe (#21352) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Szerintem nem. Én inkább craftoltam volna helyette: http://www.diabloprogress.com/item/26518912

Legnagyobb gem meg szerintem nem éri meg, amíg nincs 1-2-több milliárdos fegyvere valakinek.

[ Szerkesztve ]

(#21360) Kicsimix válasza Sárpac (#21341) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nyugi a következő karbantartásnál megoldják nálam is így volt... :D

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#21361) Sárpac válasza davidsz (#21342) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kiürtíttem a completed itemeket írtam egy tickettet kb fél óra és jó lett, ismét tudok adni venni!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#21362) mikromanus


mikromanus
veterán

Kiváncsiságból vettem egy extra dexes tervet másfél milláért. Erre elment AH-ban. Mondjuk csak 1,71 millát kértem érte így bukó picit, de akkor is. 1,7-et adott valaki olyanért ami fixen vehető a játékban 1,5-ért. Nem hittem el, amikor írták, hogy ilyen játékosok vannak ... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21363) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21338) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy írtam 20 apoc kell a buildhez, különben nem lesz elég ap-d a folyamatos castoláshoz. Ergo vagy visszateszed az apoc-s sourcet, vagy felteszel egy Storm Crowt, abból is chc-sat.

Dive ever, work never.

(#21364) LLKobe válasza Cyberbeni (#21359) üzenetére


LLKobe
veterán

Előtte lekraftoltam egy valag kesztyűt, nem jött ki semmi értékelhető. Amut sikerült jót kraftolnom, bracert is, ez nem jött össze, de szerintem nem volt ez olyan rossz vétel.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21365) persil válasza F-ECT$ (#21363) üzenetére


persil
nagyúr

Vagy használja a mistral breeze-t,ami tömegben többet sebez és ugyanolyan hatékonyan működik.
(persze 1-2 ellenfélre kevésbé jó, illetve überezni szar, de ugye valamit, valamiért :) )

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21366) F-ECT$ válasza mikromanus (#21362) üzenetére


F-ECT$
titán

WoW-os példa, de AH ott is van: adott egy X nevű cucc, amit 10 goldért lehet venni. Egy NPC-nél 1 az 1-ben be lehet cserélni egy Y nevű cuccra. Az Y 15 goldért megy az AH-ban. De amit írtál, arra is volt példa: sokan nem veszik a fáradtságot, csak benéznek az AH-ba, és megveszik drágán. Btw, ez az életben is így működik.

Dive ever, work never.

(#21367) F-ECT$ válasza persil (#21365) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha megvan az a 4-5 érték, amit leírtunk már páran (20 apoc, 50 chc, 2.4+ as, 400+ loh), akkor nem kell trükközni, és kényelmesen lehet haladni. A 100k dps szerintem bőven elég mpl3-4 farmoláshoz, és akár mpl8-9 überhez is, hiszen a folyamatos fagyasztás megy, és a valóságban 3-5x nagyobb dps-t ad le a cm wiz, mint a karakter lapon szereplő érték.

Tehát inkább legyen egy kicsit kevesebb a dps, de ezeket a küszöböket érdemes átlépni. (Persze nem kell, de érdemes.)

Dive ever, work never.

(#21368) RockHaRD válasza F-ECT$ (#21363) üzenetére


RockHaRD
addikt

ha visszatérek a másik source-hoz, akkor az attack speedet bukom...

ha stormcrowt veszek fel, akkor pedig kőkemény dpst + attack speedet, és tuti beesik 100k alá a dps.

akkor mi a teendő ilyenkor? :D

(#21369) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21368) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem inkább legyen 2.4-es AS-ed és 18 apoc-d, mint 2.6-os AS-ed és 9 apoc-d. De próbáld ki, az a legegyszerűbb :)

Dive ever, work never.

(#21370) Sirandrish válasza RockHaRD (#21368) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyenkor van az hogy nem elég 1 itemet cserélni ahhoz hogy érdemben fejlődhess :)

A Wandot próbáld meg lecserélni egy minimum CHD-sre és azzal pótolod azt a DPS kiesést amit a sapivel veszítesz...így a Chantodo set is megmarad ami 130 INT :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21371) RockHaRD válasza Sirandrish (#21370) üzenetére


RockHaRD
addikt

sapiba AS is van, nem csak a dps kiesés fáj :F

(#21372) Cyberbeni válasza RockHaRD (#21368) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Vegyél egy apoc-es chantodot.
Egyébként a 2.6 aps nem optimális, mert 2.5-nél és 2.74-nél vannak breakpointok. De importáld be a karaktered d3rawr-ba, és kiszámolja neked, hogy mennyit bukharsz/mennyi kell még pluszba.

(#21373) Sirandrish válasza RockHaRD (#21371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát pedig másképp nem fog menni..
A 20 APOC kell ahhoz hogy kényelmesen tudjál tornádókat eregetni..
Ha viszont az OH-t rakod vissza akkor 130INT-től esel el, ráadásul ugyan úgy veszítesz AS-t is.. :K
Ráadásul AS-t a Wanden is fogsz veszíteni mert így kegyetlenül megreked a DPS-ed..1000+os Cahnti Wand 50%CHD-vel szerintem elég sokat dobna rajtad, és még megfizethető kategória bőven..viszont akkor nem lesz benne + AS..
Ez sajna ilyen..van néhány dolog aminek meg kell vagy legalábbis erősen ajánlott hogy meglegyen...az rajtad áll hogy ezt hogyan oldod meg :K

Cyberbeni Arra a gatyája rámegy, vagy bukik a végelszámolásnál 20K DPS-t..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21374) RockHaRD válasza Sirandrish (#21373) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor te azt ajánlod, hogy 1000-es chanto wand 50 chd-vel + chc-s storm crow with apoc?

(#21375) Sirandrish válasza RockHaRD (#21374) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyelőre igen :K
Storm Crow 4,5%CHC-vel nem drága és garantált benne a 9-10 APOC..amit meg esetleg DPS-t buksz vele azt a Wandon behozhatod..
Jó darabig nekem is olyan Wandom volt...aztán eladtam Fects-nek és ő is meg volt vele elégedve, szóval szerintem neked is meg fog felelni...legalábbis egyelőre :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21376) RockHaRD válasza Sirandrish (#21375) üzenetére


RockHaRD
addikt

megpróbálom ezt megvalósítani, viszont akkor nem csak a sapin, hanem a wandon is elesek 8 AS-től :F nem lesz úgy kevés az AS?

(#21377) mar_tin válasza Sirandrish (#21354) üzenetére


mar_tin
tag

Mondjuk például azért, hogy átrakjam a másik karakter fegyverébe. Eleve nem csinálok több maxos. Emeraldot, egy elég mindegyik karinak. Persze ezzel az új szinttel ezt a rést is betömték, de inkább nem csinálok marquise -t, és kész.

(#21378) Sirandrish válasza RockHaRD (#21376) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát majd máshol pótolod a későbbiekben..Wandon rengeteg DPS-től elesel így.
A Sapira meg kell a + APOC...kivéve persze ha OH-n oldod meg de azzal ugyan úgy bukó az AS.
Persze Chantit is vehetsz APOC-al de az elég húúzós :)

mar_tin Tudtommal egy karija van..vagyis több de csak egyel játszik, a többi ha jól rémlik fel sincs gearelve :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21379) davidsz válasza persil (#21353) üzenetére


davidsz
őstag

Az összehurcolt goldot nem említem, ami nekem jött. Az kb. 300M úgy hogy egyszer 1 cucc esett, amit eladtam 2xxM-ért.
A többihez a goldot vettem. Ez a része kevésbé mókás.
Most legalább tudok haladni. A drop 0. Keyvarden ACT II-n nem akar kulcsot dobálni 1 db-om van. A többiből 20.
Mpl3-4 en sorozatosan refis extre health szörnyek vannak. Random :F

A panaszom arra irányul, hogy a játék élvezetéhez pénz szükségeltetik (lehet hogy csak nekem) a leírtak miatt.
Viszont jobb erre költeni, mint nyerőgépekre, meg piára stb. 35éves fejjel még azon is gondolkodtam, hogy leteszem a cigit, aztán goldra költöm :DDD Jobban járok. Diablo Fan ;]

(#21378) Sirandrish:
Ezzel játszom. A többit karaktert meg kifosztottam, mert kellett a gold. Az most tervbe sincs, hogy másikkal is játszogatok. Nem esik olyan, amit rá tudnék dobálni és lehetne mendegélni...

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21380) RockHaRD válasza Sirandrish (#21378) üzenetére


RockHaRD
addikt

érdekes ördögi kör ez, mert így, hogy a chantodot lecseréltem (1020-as 55chd-vel), már csak 2.44 az AS, és még akkor a storm crow nincs is lecserélve...

(#21381) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21376) üzenetére


F-ECT$
titán

Na ezért kell tervezni vásárlás előtt :) (Azért néhány millióból nem egyszerű egy jól működő 100k+ dps-es cm wiz összehozni.)

A Poxodon pl avg dmg van, ahelyett lehetne 6-8 AS-es. Így gyűrű csere után az Andy helyett már mehetne a chc-s Storm.

Wandot majd ráérsz cserélni ha minden más ok, mert egy socketes vagy chd-s, 1.64-1.65-ös, 1000+ dps-es Chanto nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#21382) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21380) üzenetére


F-ECT$
titán

As még 2 helyen jöhet: lacuni és inna gatya. Ezekkel meg általában az a baj, hogy drágák és/vagy sok intet/vitet/all rest buksz velük.

Dive ever, work never.

(#21383) Sirandrish válasza RockHaRD (#21380) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sajnos mindent nem lehet egyszerre főleg ha kicsi a keret :)
Én kb 2-3 alkalommal cseréltem full geart mire összejött.

A 20 APOC mindenképp kell..mivel Chantodod van így 2 lehetőséged van.
Vagy OH vagy Storm Crow, persze beleférhet egy sima Rare satyi is, de abban nem lesz LOH.
50%CHC is kéne szóval arra is rá kell feküdni, és persze nem árt ha van 600+ de inkább 800LOH-od.
Emellett azért 40K HP is legyen...ééééés ezek megtartásával kell boostolni az AS-t és a DPS-t..
Mármint ha igazán fasza CM wizardot akarsz.
Beáldozhatsz akár LOHot vagy APOCot is de valami akkor mindig hiányozni fog és azt biza meg fogod érezni, főleg magasabb MPL-en :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21384) RockHaRD válasza F-ECT$ (#21382) üzenetére


RockHaRD
addikt

lacunit majd meglesem, mert az még egy választható opció (nincs túl sok vita a braceremen)

(#21385) F-ECT$ válasza RockHaRD (#21384) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy 5 chc-s, 8-9 as-es lacuni beleférhet, de azon nem csak vit, hanem int se lesz olcsón.

Dive ever, work never.

(#21386) Cyberbeni válasza Sirandrish (#21383) üzenetére


Cyberbeni
addikt

CM wiznek fontosabb az all res meg armor, mint a hp, mert főleg diamond skin van rajta.

(#21387) SLYM válasza davidsz (#21346) üzenetére


SLYM
veterán

nagyon rendben van ez a karakter, csak a kövek egy rakat pénzt ér. ;) egy nataly gyűrű és egy inna pants csere dobna rajta még rendesen azért. ingyen is megoldható lenne a csere, eladod a 30 misis emeraldot a gyűrűből és abból le is tudod cserélni mindkettőt egy kicsit jobbra

[ Szerkesztve ]

(#21388) davidsz válasza SLYM (#21387) üzenetére


davidsz
őstag

Van még pár cuccom eladósorban. Megvárom, hogy elmenjenek, és jöhetnek a cserék.
:R

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21389) Sirandrish válasza Cyberbeni (#21386) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a 40K HP bármelyik karakterrel nagyon könnyen összehozható, és csak előnyére válik ha nem 32K HP-val szaladgál..
Nekem a 40K az a messiás..az alá nem mennék semmivel :N
Mellesleg All resiről meg Armorról nem is beszéltem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21390) persil válasza F-ECT$ (#21367) üzenetére


persil
nagyúr

"Ha megvan az a 4-5 érték, amit leírtunk már páran (20 apoc, 50 chc, 2.4+ as, 400+ loh), akkor nem kell trükközni, és kényelmesen lehet haladni."

Én ezt pontosan tudom, csak leírtam, hogy mit tud csinálni addig, amíg nincs 20 apoc, hogy kényelmesen és élvezetesen tudjon farmolni a buildjével. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21391) Cyberbeni válasza Sirandrish (#21389) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én meg pont azért említettem meg, mert nem beszéltél róla. A 20k diamond skin mellé fontosabb a jó mitigáció, mint a jó hp.
CM wizzel nekem csak az a bajom, hogy a fagyasztás-t csak forgószél helyett lehet tolni(DS, EB instant, ha jól tudom), ezért ha túl sokat fagyasztok, akkor csökken a dps, meg kevésbé csökkennek a cd-k. Persze jobb aps-el ez kevésbé probléma, de low budgetnek emiatt jobban kell figyelnie.

[ Szerkesztve ]

(#21392) Rushyk válasza LLKobe (#21352) üzenetére


Rushyk
tag

Azt előlem vitted el :DD

(#21393) #57919488 válasza Rushyk (#21392) üzenetére


#57919488
törölt tag

PvP-ben zúzd le ezért ;] :DDD

(#21394) Rushyk válasza #57919488 (#21393) üzenetére


Rushyk
tag

:D

Azért annyira nem vert földhöz, hogy megtoroljam:D

(#21395) killerjohn válasza Sirandrish (#21383) üzenetére


killerjohn
addikt

Én már abban sem vagyok biztos hogy kell a 20 APOC. Ma véletlenül magamon hagytam az archon farm felszerelésemet amikor act4 keywardenhez járkáltam a plan-ért MP5-ön (persze 5 próbálkozásból egyszer sem esett hogy rohadjon meg) A lényeg a lényeg hogy 5 teljes kör után jutott eszembe, hogy gyakorlatilag 400 LoH-al és 9 APOC-al mentem végig. Egy-két helyzet izgi volt, egyszer meg is haltam, de különösebben nem hiányzott sem a kisebb DPS-es überező-APOC-os Chantodo source sem a Storm Crow...

(#21396) Sirandrish válasza killerjohn (#21395) üzenetére


Sirandrish
legenda

1-2 alkalommal már én is elfelejtettem felvenni a sapimat, és ha jól helyezkedik az ember akkor valóban el lehet boldogulni 9-10APOC-al is, de azért érezhető a különbség...legalábbis szerintem.
Mellesleg a Strom Crow a LOH miatt is kell nekem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21397) mikromanus


mikromanus
veterán

MP10-en azért már fel tudja pörgetni a buffokat a Rend Teremtőm :

Alakul a fan build. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21398) davidsz válasza mikromanus (#21397) üzenetére


davidsz
őstag

:Y :C

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21399) LLKobe válasza Rushyk (#21392) üzenetére


LLKobe
veterán

Sorry:) Rajtad mennyit dobott volna? Mert a régi kesztyűm eladó, az se gyenge:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21400) Rushyk válasza LLKobe (#21399) üzenetére


Rushyk
tag

Jaa semmi, "bidwar" volt...én ráraktam 40-et, aztán leléptem:) Neked jobban kellet, ez van;)

Amúgy 7k körül lett volna. De nekem még valami moslék 2-3M körüli kesztyűm van...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.