Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) Bahama válasza SLYM (#20449) üzenetére


Bahama
aktív tag

-egy szóval nem mondtam hogy én lennék a legjobb, de ha még esetleg úgy is gondoltam volna, szerintem akkor is kicsit erős ez a stílus amit előadsz
-leírtam hogy a legacy set is nagyon visszafog, ezzel kvázi beismertem hogy ennél sokkal jobbak lehetnek nálam, nagyon egyszerűen
-azért másoltam be hogy én hogy állok, mert úgy gondoltam lesz pár ember akit érdekel, és ők is beírják, és a végén kiderül hogy hogyan állunk
-azzal meg hogy beírtam, hogy pénzt csináltam a játékból, azt akartam mondani, hogy nem vagyok egy statbuzi aki minden áron a legjobb akar lenni

szerintem gondolkozz el kinek a megjegyzése nevetséges...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20452) Bahama válasza mikromanus (#20444) üzenetére


Bahama
aktív tag

adtam, vettem, kukáztam, aztán megjött! :R

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20453) SLYM válasza Bahama (#20451) üzenetére


SLYM
veterán

lol. :D nem látok a fejedbe mit gondolsz miközben írod a postot bakkek, ha valamit akarsz egy posttal akkor csak írd le, ne célozgass, senki sem fogja elemezgetni mit írsz

"szóval kiről tudtok aki a best magyar?" ez állt a srác postjának a végén amire válaszoltál. erre leírtad mit tud a karaktered. igen, én lássam meg a postodban a rejtett tartalmat, te meg azt ugye észre se vetted, hogy ezt talán lehet így is értelmezni. no comment

ha mélyen belegázoltam a stílusommal a lelki világodba hát sorry. azért remélem túlteszed magad ezen az óriási traumán, előre féltem azt az sofőrt aki véletlenül egy rossz sávváltásnál majd ráddudál, remélem őt is megállítod és nekiállsz majd papolni, hogy igazából ezt neki kellett volna kilátnia mikor kinéztél balra a visszapillantón :(

[ Szerkesztve ]

(#20454) Bahama válasza SLYM (#20453) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nem kell a fejembe látni, csak a szöveget kell értelmezni. (másoknak sikerült)

nem lesz könnyű, de talán kiheverem a hülyeséged...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20455) SLYM válasza Bahama (#20454) üzenetére


SLYM
veterán

nem értelmezni, inkább elemezni kell, de ha legközelebb válaszolnék kikérem előtte a közönség segítségét ;)

"Kerüld a pusztán vita kedvéért, erőteljes érzelmi töltettel ellátott, az észérveket nélkülöző, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé." :U

[ Szerkesztve ]

(#20456) proci985 válasza radi8tor (#20446) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na, alakul az EHPd is:). csak a mempo dobta meg ennyire, vagy volt más is?

én így állok DPS gearben:
Heroscore: 16,101
world: 8128 (dh: 3248)
Europe: 2657 (dh: 1088)

DPS Unbuffed: 220,980.87
world: 10211(dh: 4048)
Europe: 3731(dh: 1469)

EHP Unbuffed: 592,745
world: 50K+(dh: 4252)
Europe: 41053(dh: 1494)

Bahama, SLYM: elég lesz, lépjetek tovább mindketten.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20457) radi8tor válasza proci985 (#20456) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez a stat Ice Climbers-ben és Hellfire ringgel van.
A másik, nagyobb DPS-t Natalya cipőben és Natalya gyűrűvel tudom elérni. (Unity marad mindkét esetben rajtam).
Mempoban és amuletben zöld lila kavics van HP miatt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20458) Rankerz


Rankerz
senior tag

Na végre valami érdekes hír a bejelentkezésnél:DDD

(#20459) proci985 válasza radi8tor (#20457) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

oké, dpses is gyanúsan alacsony volt.

mármint lila kavicsok, ugye?

radi8tor - Ofkorsz.

[ Módosította: radi8tor ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20460) Ifju


Ifju
aktív tag

eladás előtt, hogy valami emlék maradjon róla :)

Heroscore: 17,022
world: 5506 (barb: 607)
Europe: 1777 (barb: 148)
DPS Unbuffed: 197,925.28
world: 18221 (barb: 1776)
Europe: 6688 (barb: 613)
EHP Unbuffed: 765,569
world: 39345 (barb: 25705)
Europe: 14902 (barb: 10372)

(#20461) Sárpac válasza Rankerz (#20458) üzenetére


Sárpac
nagyúr

És láss csodát fél órája nem rakott ki semmit a féláras köcsög! Pedig egész álló nap dobálta kifelé 5 percenként! Ilyenkor mindig felszívódik 1-2 napra! :DDD

Most nézem batleneten megy is a reklamálás dupe stb. miatt! Engem meg elküldtek melegebb éghajlatra pedig több tucat duplázot itemet linkeltem! Vicc!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20462) SLYM válasza Ifju (#20460) üzenetére


SLYM
veterán

a kardot vagy a vértet vették meg?

(#20463) Szatesz. válasza Ifju (#20460) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Brutál! :C
Enyém kicsit szerényebb, de azért berakom én is....

Heroscore: 16,693
world: 6363 (barb: 739)
Europe: 2063 (barb: 186)
DPS Unbuffed: 199,538.44
world: 17539 (barb: 1702)
Europe: 6431 (barb: 586)
EHP Unbuffed: 650,693
world: 50K+ (barb: 49487)
Europe: 28619 (barb: 19606)

(#20464) SLYM válasza Szatesz. (#20463) üzenetére


SLYM
veterán

az a vállas öregem. megnéztem, a világon a legtöbb heroscore-os sárcnak van ugyanilyen kb

[ Szerkesztve ]

(#20465) mpierre válasza SLYM (#20464) üzenetére


mpierre
veterán

De az eu-ban csak neki...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20466) Szatesz. válasza SLYM (#20464) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

És ha megmondom hogy a legelsö kraftom volt az 1.0.7 es szeron.. :))

(#20467) r6man123


r6man123
senior tag

Srácok!
Hol érem el az "online chat supportot" ? Hosszas ticketen keresztüli levélváltás után jött egy Customer Service Representative és leszerelt annyival, hogy a problémámat nem lehet ticket rendszeren keresztül megoldani, menjek chat-re vagy hívjam fel őket. GZ.

A probléma amúgy az, hogy az első paypalos eladásnál a rendszer küld még egy megerősítő sms-t, amit természetesen nem kapok meg, így csak a battlenetes RMAH működik..Vodás vagyok btw

(#20468) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

LOTTO SORSOLÁS!!! :)

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#20469) Cyberbeni válasza SLYM (#20464) üzenetére


Cyberbeni
addikt

56 resist azért ütős. meg vitality alappal is lehet 280 str rajta, csak akkor ugye 200+ vitality van mellette. persze attól még egész jó, de nem esnék hasra egy ilyen crafttól.
Ez a bracer már kicsit közelebb van a tökéleteshez, de csak akkor lenne igazán jó, ha str helyett még több vitality lenne rajta(meg esetleg mégtöbb dex): [link]

(#20470) radi8tor válasza Cyberbeni (#20469) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Durva cucc. Nem kispályázol :DD

⭐ Stella

(#20471) R3ĐßuŁŁ válasza Cyberbeni (#20469) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

az igen :D hányadikra jött ki? :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#20472) Cyberbeni válasza R3ĐßuŁŁ (#20471) üzenetére


Cyberbeni
addikt

103

(#20473) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Lecseréltem a 90 chd+socketes, 180 dex sun keeperemet egy 3 LS-es rare-re, 50 chd, socket, 150 dex. Nagyjából ugyanott vagyok dps-ben(-3K, 122-ről), de azért a +7% damage against elites hiánya nagyon érződik. Mondjuk azért az LS megléte is. :D Így most +1200 LoH, 3% LS-sel nem nagyon láttam még fele alatti hp-t, refi ellen se. Igaz MP3 felett nem megyek. Oda még épp elég a 120K dps. Felette már sokáig tart az elit fight.

I am having fun staying poor.

(#20474) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Én is craftoltam új bracert az utóbbi óta.. Mondjuk ez sem a legjobb de azért megteszi....

[link]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20475) Bazzzs válasza DIMITRIUS (#20468) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ez nekem így elsőre nem nagyon jött össze, bár lehet, hogy valamit félreértettem :B Kisorsoltatok theSaint87 néven, visszajelölést is kaptam, de tele volt a party. Szabályok elolvasására nem volt időm, mert épp arra értem oda, hogy három perc van még a sorsolásig. Ha valakivel kitoltam most ezzel, vagy elvettem a helyet, akkor bocsi :R

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20476) Cyberbeni válasza Drizzt (#20473) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor szerintem add el az EF-det, überfighton és PvP-n kívül a fear miatt rosszabb, mint bármi. (Maghda kivételével nem fearelhető egyik überboss sem)
Helyette Won Khim Lau sokkal jobb, csak arra figyelj, hogy lehetőleg minél nagyobb lightning skill bonus legyen rajta. 22% alatt nem érdemes venni.
Ráadtam a monkomra a DH cuccait, meg vettem egy random chest armort, sisakot, meg két fegyvert, és elég jó sebességgel megy MP6: [link]
Exploding Palmmal kék pakkból elég 1-et megölni, a többi meghal a robbanásban, sárga ellen meg 1 miniont megölök, és utána csak befelyezem a főnököt.
Heal helyett használható még Blinding Flash is, hogy biztos egybe maradjon a pakk, amikor megölöd, esetleg kevés életvisszatöltéssel Serenity.

(#20477) F-ECT$ válasza DIMITRIUS (#20468) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki nyert? :)

Dive ever, work never.

(#20478) Blizz


Blizz
őstag

Háhh erre mennyi az esély? :DD

No mistakes, just happy little accidents

(#20479) Drizzt válasza Cyberbeni (#20476) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kösz, vannak jó tanácsok. Az EF-ről egyelőre nem sikerült meggyőzni, de majd gondolkodok rajta, meg számolgatok. Mindenestre a fear engem alapvetően nem zavar. A mostani annyira sokszor nem is adja be. Fleet footedet inkább becseréltem combination strike-ra, a jobb klikket meg a foresightos deadly reachre, így szinte egyfolytában 180K a dps. Palmot kipróbáltam, jó cucc, de még kísérletezgetek blindinggal is, meg a haranggal.

I am having fun staying poor.

(#20480) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

A lottot nem nyerte most meg senki tolódott a jövőhétre.
Amúgy meg mért nem nézted meg? :P

[ Szerkesztve ]

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#20481) Cyberbeni válasza Drizzt (#20479) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Fists of Thunder és Sweeping Wind - Cyclone mellé Won Khim Launál nincs jobb fegyver, mert mindkettőre hat a +15-25% lightning skill damage. (Mostanában mintha kicsit felmentek volna az árak, szóval számolgatni kell, hogy megéri e, de ha sok goldod van, akkor mindenképp ez a legjobb fegyver)
Jobb klikkre én Way of the Hundred Fists-et jobban szeretem, mert kompenzálja a Fleet Footed hiányát, és 3 másodpercenként a mantrával úgyis frissíteni kell a combination strike miatt. De persze Deadly Reach is jó, vagy akár Breath of Heaven helyett mind a 3-at be lehet rakni, csak nekem a 3 másodpercenként hundred fists és deadly reach frissítés már túl sok fáradtság, és szeretek kényelmesen játszani. (Meg csapatban csak kicserélem combination strikeot guiding light-ra, és többet nem kell állítgatni)
EF-el meg nem számolgatni kell, hanem kipróbálni avval is, meg nélküle is.
Előtte is idegesített a fear, de ezzel a builddel még rosszabb.

(#20482) Zan


Zan
aktív tag

Na végre egy értelmes(ebb) kesztyű!

Még jó, hogyí nem adott az előző sem life-ot,sem all rest:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#20483) Drizzt válasza Cyberbeni (#20481) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sajnos kb. 40M-em van most épp.

Vettem egyet próbának, majd meglátjuk milyen.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#20484) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

[link]

21.re nem is rossz bracer :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#20485) killerjohn


killerjohn
addikt

LOL a 210-edik craft (shouldereket csináltam) kellős közepén DC, battle.net elment, az egész partiból mindenki ordít TS-en, és persze buktam mind a 200 salvage-t mert a gagyikat a földre dobtam. Azóta sincs battle.net... szééééééééééép :(

(#20486) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Kész.
Megint áll a szerver.
Ebből uninstall lesz előbb-utóbb.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#20487) Myth válasza killerjohn (#20485) üzenetére


Myth
aktív tag

Az kemény... Ezzel nem lehet kezdeni valamit? Igazán adhatna a blizz valami kárpótlást :DDD

Battletag: Myth#1775

(#20488) radi8tor válasza Myth (#20487) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Alap dolog, hogy földre csak azt rakjuk amire nincs szükségünk. Bármikor lehet DC és akkor lőttek a cuccoknak.
Ha adok valakinek valamit, azt sem a földre dobom el, hanem trade ablakban adom át. :N
Legalább nem kellett pazarolnia az idejét a bezúzással. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20489) Bahama válasza radi8tor (#20488) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ezt én is megtanultam dio2-ben.
Volt egy ww-s assasinom. Annak a fegyóját egyszer ledobtam, mikor haverral cuccoltunk.
Ott nem szakadt meg a kapcsolat, hanem egyszerűen ELTŰNT a földről.
Minden más cucc megvolt, több órán át kerestük dobáltunk, próbálkoztunk mindennel.
Aztán kénytelen voltam beletörődni. Mondjuk nem az volt a fő karim, és a HR-t is találtam hozzá!

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20490) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

310 kraft után a DH-m így néz ki az új kraftolt itemekkel [link]. megvan a 300000 DPS 765000 EHP mellett :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#20491) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#20481) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"nekem a 3 másodpercenként hundred fists és deadly reach frissítés már túl sok fáradtság"
Nem kell 3 másodpercenként használni a jobb-bal ütéseket, hogy 16% sebzést adjon a combination strike.Csak a kezdésnek kell ez a kombó, tehát hogy beinduljon a combination strike hatása.Utána elég az egyik ütést használni.Értelemszerűen ha 3 másodpercig nem ütsz meg mobot, akkor előröl kell kezdeni.
Gyakorlatban:
Deadly Reach jobb klikken, 3x kell vele ütni, hogy megkapjad 30 másodpercre a 18%dmg-t, utána ha egyszer használod a Fists of Thundert, elindul a combination strike hatása. Utána 3 másodpercen belül mindig megütsz valakit a Fists of Thunderel, akkor is megmarad a combination strike +16% sebzése.Nem kell felváltva ütni jobbal-ballal.

Minap kölcsönben volt nálam egy Won.Mínusz 13k sebzésem lett tőle, de a +% lighting dmg ezt kb kompenzálta.Viszont hiába ad +% lighting sebzést, de 900+dps ls+socket verzió kell belőle, az meg egy vagyon, 150+++ millió...tehát annak jó a ez a fegyver, aki már nem tudja mire költeni a pénzét.Kisebb dps-ü Won olcsó, de akkor nem -13k sebzést ad, hanem többet, de akkor a mostani 10 milliós offhandem megeszi reggelire, mert a +% lighting sebzés már nem hozza be a magas dps különbséget.
Na meg a harang sem sebezett akkorát, mikor a Wont használtam.
Won jó cucc, de ár/érték arányban nem a legjobb, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#20492) LLKobe válasza ProEvoFan (#20491) üzenetére


LLKobe
veterán

Üdv!

Tanácsot kérnék: sikerült kraftolnom egy egész jó vértet, szerinted megéri használni?

Kép:

Bukok vele 47 resist-et, és 3k életet (az elbukott élet egy részét pótoltam a cipőbe egy másik kaviccsal, uh igazából csak 1k életet bukok így, viszont még mindig nyerek 7k DPS-t).

Így alakulna a végeredmény. Szerinted? :F

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#20493) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#20491) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Hundred fist buff 5 másodpercig tart, szóval azt nem árt 3 másodpercenként frissíteni. (Azért 30s-enként nem árt emlékezni a deadly reachre sem, én a minél egyszerűbb kezelésre megyek, ìgy a mantrával együtt frissítés pont jó) Azért köszi a hasznos infót.
Azért mondtam, hogy felment az ára és számolgatni kell, én a 950 dps, 23%-osat 2M alatt vettem, buffolva 120k dps, így +27,6k dps-t jelent a bónusz. Rare nem hiszem, hogy lenne jobb ennyiért.
Ha minél magasabb MP-n akar valaki menni, akkor szerintem nem nagyon fér bele a harang, mert más skillel jobban lehet a folyamatos dps-t fenntartani. Persze ha valakinek az tetszik, akkor lehet azt is használni, mert nem rossz skill.
Azt még hozzátenném, hogy a lightning skill bónuszra nem hat a lifesteal, szóval a dupla lifesteal fegyó nem árt.

@kobe: ha STI passzív bent van, akkor az armor és dex-ből jövő armor kompenzálja a -resistet

[ Szerkesztve ]

(#20494) ProEvoFan válasza LLKobe (#20492) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Teszteld le.Szerintem ok a cucc.

(#20495) fahrii válasza LLKobe (#20492) üzenetére


fahrii
őstag

Szép darab lett, simán használnám.

(#20496) LLKobe válasza fahrii (#20495) üzenetére


LLKobe
veterán

Valóban nem rossz, de egy kis lightning res még kéne rá. De addig kraftolok míg ki nem jön egy olyan:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#20497) czpitti válasza Cyberbeni (#20493) üzenetére


czpitti
senior tag

Nos az én tapasztalatom ( ls-es won és ls-es fury párossal megyek ) nagy mp-n.mp9-mp10-en játszom,amit lehetett kipróbáltam már.A fury-hoz sokáig egy butcher sickle-t használtam hogy ellensúlyozza a feart.A lau viszont brutál amit aprít ezért megyek én is azzal.A fear nem zavaró ha megszokod,csapatban kifejezetten hasznos amikor bennvagytok egy barlangban pl és pakolják alátok a tüzet,lézert stb.Nem egyszer keltettem fel a másik három társat mert fél négyzetméteren haltak folyamatosan,én meg elvittem az elitet és egyesével nyírtam őket.Szóval megszokás kérdése:)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20498) F-ECT$ válasza czpitti (#20497) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel sok aoe képesség van, ezért szerintem inkább zavaró a fear, mint hasznos, de ez megszokás kérdése. A leírt szituációban: kis helyen pakolnak alátok minden szart, jól jön, de a haladás sebsségét erősen csökkenti, ha 3 helyen kell lecsapni azt, amit 1 helyen is le lehetne.
Hétvégén toltam én is csapataban mpl 7-en, és ha sikerült egy helyre terelni a mobokat, akkor haladtunk gyorsan, eldőlés abból volt ha egy pár kiszabadult a fagyasztásból és tudta pakolni a csúnyaságait.

Dive ever, work never.

(#20499) mikromanus válasza F-ECT$ (#20498) üzenetére


mikromanus
veterán

2 barbár-1 DH kombóval nyomultunk pár Act 2 keyrunt tegnap MP7-en. Picit aggódtam, mert az MP 3-as talpaló-kényelmes gúnya volt rajtam és a skillezést se módosítottam. Ameddig volt Warcry aktívan rajtam, addig kb nem haltam. 1-2-szer azért becsúszott egy bukta mikor elfalaztak, vagy elvétett pár ritmust a MikroMonster, de nem vészes. Volt vagy 3% ls az övön és ebben kimerült minden élettöltés. Bőven jó így. A többiek is jók voltak, de annyira nem erős DPS gearben nyomultak. Nem volt épp Mp3-as dara (forgószél öli a fehéret stílusban), de nagyon pörgősre sikeredett. Az MP7 nagyon jó gyors volt hála az örök spurinak a karakteremen. :C

Ilyen helyzetben nem gond a fear semelyik kasztnak se. Egyrészt addig se támadnak amíg futnak, másrészt ha gyorsabb vagy náluk, akkor lazán beléjük mardosol hátulról, mint a zerg speedlingek a visszavonuló marine kommandóba... :DDD
(igen, lassan megérkezik a starcraft 2 HotS)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20500) Cyberbeni válasza czpitti (#20497) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Persze, én is imádom, amikor a spike trapemről elüldözik, és szétkergetik az ellenfeleket, hogy egyszerre csak 1-et tudjak sebezni, meg kárba vesszen az elköltött hatred. Vagy amikor monkkal molten meg plagued tócsában kell szaladgálnom ahelyett, hogy lopnám vissza az életet. Vagy ha a barbárom tornádóiból kigergetik őket, az is életmentő lehet.
Exploding Palm mellé meg szintén tilos a fear (mondjuk ha jól érzékeltem, akkor coopban is az egyjátékos hp alapján robbant, de azért még az se rossz)
Nem megszokás kérdés, hanem megfelelő gear kell hozzá, és akkor fear nélkül sokkal könnyebben megy az ölés. Egyszerűen egyik karakternek se jön jól, ha nincs egyben az elitpakk. (Esetleg ha barbárnak 1.2k dps, cd+socket EF-je van, de akkor is csak cold SoJ-vel, akkor még talán elmegy)
Ha valaki nem bírja a gyűrődést, akkor lejjebb kell venni a nehézséget, nem szaladgálni az elitek után.
Nem véletlen, hogy az egyik legjobb monk is csak überezéshez és diabloprogress epeenhez használja az EF-jét: http://www.twitch.tv/invisuk/videos

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.