Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92001) szupermacs válasza Sárpac (#91996) üzenetére


szupermacs
veterán

Jön is, ebbe beletrafáltál. Csak már egy ideje készítik. Viszont nem Blizz, de ettől függetlenül nagyon várós.
Itt van.

(#92002) noblem1983 válasza pimpi001 (#91979) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ha barb-nak Earth lesz a nyerő annk örülök mert ahhoz legalább vannak értelmes ruhadarabjaim de a tetves Reakornak a kezese meg az bracerja nem nagyon akart kiesni anciban, se pörgetésre p796-ig

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#92003) Jazz válasza dargelot (#91997) üzenetére


Jazz
veterán

Az esély nem garanciát jelent hanem valószínűséget. (Hiába 50% az esély a fej vagy írásra, simán előfordulhat hogy 10x egymás után fejest dobsz.)

free your mind

(#92004) Jazz válasza Vistaboy (#92000) üzenetére


Jazz
veterán

Ezt már én is tapasztaltam többször, de mindig betudtam a véletlennek meg hogy csak bebeszélem magamnak.:)

free your mind

(#92005) Lézerparaszt válasza Vistaboy (#92000) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezt én is megfigyeltem már. Sőt, mikor nem esik sokáig egy adott szett, felhúztam egy másik nemű karaktert és azzal meg nem győztem felszedni a földről. Érdekes dolog ez a Blizzard RNG.

A játék az nem játék!

(#92007) Sárpac válasza Lézerparaszt (#92005) üzenetére


Sárpac
nagyúr

PRNG-nek hívják sokszor volt tárgyalva, van aki hisz benne van aki akkor sem kételkedik a sima randomban ha 100% esélyre se adja be a + levelt. :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92008) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem vagyok régi játékos. Ancient Immortal hammert szeretném beszerezni, mit érdemes farmolni Riftezzek (20 megy soloban) vagy Bounty ? :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#92009) Lézerparaszt válasza Sárpac (#92007) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

3 accounttal tolom már régóta, hála a hamar ráunó családtagoknak, pár dolog amit megfigyeltem ez alatt :)
1) Amit az előbb tárgyaltunk
2) A magic find igen is jelen van, a MF-es karakterem (hiába elvileg eloszlik csapatban) míg 150 legendaryt talál, addig a másik off karakterem 30-at
3) Ha pl találok egy legendet tx riftben akkor kb 75%+ az esély arra, hogy a másik két karakter egyikének is ugyanabból a mobból esett egy legend.
Elég nyíltan megmutatkoznak ezek a dolgok így 3 karakterrel.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#92010) #92888064 válasza GoTReX (#92008) üzenetére


#92888064
törölt tag

ha 20-as gr-t tudsz csak soloban menni, akkor nem az ancient ik fegyver a szűk keresztmetszet. nem anci fegyeverrel is lazán lehet 60-70 közötti gr-eket menni, szóval linkelj egy karakterlapot, vagy írj btag-et, és kapsz tanácsokat.

(#92011) Lézerparaszt válasza GoTReX (#92008) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az a legkönnyebb ha farmolsz sok sok alapanyagot, és ha nem esik közben akkor a kockában craftolsz mighty weapont. Ha sikerült találni egy simát és nem akarsz alapanyagot pazarolni akkor bountyzz és 5 bounty alapanyagért tudsz reforge-olni meglévőt, ami lehet ancient is.

A játék az nem játék!

(#92012) GoTReX


GoTReX
őstag

Mightyt még sohasem próbáltam. Itt a karakterem. bARTO sokat segített a játékban,de még elég kezdő vagyok. A kezdeti vanilla D3 elvette anno a kedvem és letettem.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#92013) #92888064 válasza GoTReX (#92012) üzenetére


#92888064
törölt tag

első körben tekernék az itemeken egy tulajdonságot:
vállas: revenge -> vit
sapka: whirlwind -> chc
kesztyű: resource cost -> vit
felső: furious charge -> vit
cipő: hammer of the ancient -> allres

kezdésre ez eléggé megdobja a hp-dat, aztán a skillek közé rakd az ancient spear-t boulder toss rúnával, és akkor sebzésed is lesz. úgy fog felépülni a sebzésed, hogy csúszol tömegben 5-ször, és utána dobsz egy követ a már leírt skill-lel. nem kell minden egyes dobás előtt 5x csúszni, ezt fel lehet stack-elni akár 100-ra is (kis ikonon látod a számot), és akkor csak max fury-ra kell figyelni dobás előtt, mert minél több fury-d van, annál többet sebez. még kelleni fog egy bracer és egy fegyver a canai cube-ba, amik megnövelik a sebzést, de a leírt módosításokkal fényévekkel jobb lesz a karakter.

ezek után irány farmolni (rift vagy gr), és potyogni fognak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#92014) GoTReX válasza #92888064 (#92013) üzenetére


GoTReX
őstag

Jaja ez jól hangzik,megnézem. Láttam hogy ladder topban igencsak fontosság válik a Vitality. Immortal set a végtelen idejű Ancientekkel nagyon jó set bonusnak tűnik ,de a mostani ingyenes charge egy célpontnál is nagyon jól tud elsűlni. Lehet pumpálni vakulásig ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#92015) Outblast


Outblast
tag

Arról lehet már tudni valamit hogy mik lesznek az OP buildek S7ben?
S5ben multis DHm volt farmra és egy generatoros monkom amivel megcsináltam minden season journeyt.
S6ban csak egy monkom volt de itt 300 paránál abbahagytam, viszont S7re megint kell valami amivel lehet farmolni illetve meg lehet majd csinálni a season journeyt. a 4es party 100+os grift annyira nem hat meg.

(#92016) GoTReX


GoTReX
őstag

Van olyan addon vagy valami ami a valós DMG outputot mutatja és nem a nyers fegyver DPS-t? Teljesen fals az az adat szerintem.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#92017) #92888064 válasza GoTReX (#92016) üzenetére


#92888064
törölt tag

kiveszed a követ, és úgy hasonlítod össze.
de először azokat csináld meg, amiket leírtam. a mystic-nél tudsz 1 tulajdonságot megváltoztatni. azok után illene t10 rifteket csinálni, ott meg potyogni fognak az itemek. később érdemes a kanai's cube-ot megszerezni, és csinálni egy komplett bounty-t, hogy legyen alapanyag a kockába való betöréshez. 3 leg item tulajdonságát (fegyver, ékszer, ruha) rakhatod bele így passzív skillként.

(#92018) GoTReX
értem, akkor azóta nem léptél ki, mert nem látszik a változás.
esetleg érdemes majd a1 bounty-t farmolni, ha nem esne ki a rorg gyűrű. ez kelleni fog a 6 raekor 4 ik felálláshoz, de ik öv és ik fegyver is alapkövetelménye.

szerk.: az is hasznos dolog, amit linkeltél, de eleinte kevés hozzá az alapanyag.

[ Szerkesztve ]

(#92018) GoTReX válasza #92888064 (#92017) üzenetére


GoTReX
őstag

Megváltoztatom ,amiket írtál.:) Cube már meg van. Bounty T5-n megy még csak,de majd meglesem.:)

Ilyesmi menetre gondoltál?:D

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#92019) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok

Eléggé hanyagoltam ezt a season-t és persze az utolsó napokban kapálózom.
Mennyire reális ezzel a crusaderrel megcsinálni a lvl60 solo griftet?

Mit kéne változtatnom rajzta? Ruby helyett diamond?
Vagy próbáljam inkább egy LoN szettel?

Köszi előre is.

Ja és ha valaki tudna segíteni 3 követ felhúzni, azért nagyon hálás lennék. Btag Tpedro #2141

Üdv.

(#92020) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Remelem marad a 4-es meta. WD-t tervezek inditani ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#92021) ZrogNV


ZrogNV
tag

Kicsit én is zaklatlak titeket a barbárommal GR 58 lemegy, de 60-on a boss 1hittel. Ismerősöm segített átpörgetni a statokat, mert ez előtt nem jutottam el időben a bossig. Mit és hogyan kellene fejlesztenek? Vagy csak béna vagyok? Nyugodtan mondhatjátok mert 8.-a óta játszom, szóval van még mit gyakorolnom biztosan.

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#92022) dante3 válasza ZrogNV (#92021) üzenetére


dante3
addikt

Próbáld [ezt] a buildet

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#92023) ZrogNV válasza dante3 (#92022) üzenetére


ZrogNV
tag

+3 resist gem, weapon és armor csere a cubeban és raekor immortalt cseréljem meg 6-4 arányt? Köszönöm megnézem.

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#92024) czpitti válasza SQX_Barto (#92020) üzenetére


czpitti
senior tag

A dps karinak kell a paragon is ha teamben akarod tolni.A jatszogatok nem elég neki.Kiprobáltam ptr-en elég jo ( singleben nyomtam ) van ott kakao rendesen.Csak a puhaérték esett a béka feneke alá dehát dps kell nem ehápé.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#92025) Edge válasza czpitti (#92024) üzenetére


Edge
veterán

4 player metaban 2 db ht wd van vagyis 2 dps :) + barb +monk/crus

de igazából az az igazság amit nem rég olvastam hogy a 4 man meta az:
4 zdps +6 garga :D

(wizardot ledobták a földre és jól ottmaradt, lehet bevállalom a második dpst és wdm lesz vagy vmelyik support, kell a para, solora marad a wizard ofc.)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#92026) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Sziasztok!

Előző pár seasont barbárral játszottam. Előtte dh voltam, de mivel a solo gr elég nehézkes volt ezért váltottam barbárra.(nem csak ezért, a barbár mindig is tetszett) Nekem a seasonokban annyi a célom, hogy a season journeyt megcsináljam teljesen. Szerintetek milyen karival lesz majd a legegyszerűbb kivitelezni a 75ös solot? Az a baj láttam, hogy ww lesz a kezdő set és hát én elég gyérnek éreztem ezelőtt. És amilyen szerencsés vagyok mire kiszednék egy másik setet meg is őszülnék. Monk és wd sose voltam, azok most milyenek lesznek?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#92027) czpitti válasza Edge (#92025) üzenetére


czpitti
senior tag

Kéne menni ptr-en holnap egy-két sok karikát.addig dobj ossze egy suppot,kell még egy wd ( lehetoleg 2000 para korul meg még egy supp.Azt kostoljuk be mert holnaputántol megint nem leszek.Negyedik embert meg keressuk...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#92028) Outblast


Outblast
tag

A mostani petek és szárnyak benne lesznek ugyanúgy a következő Seasonban is? csak mert a mostaniban nem sokat játszottam.
illetve ezek csak season only cuccok vagy eshet nemseasonos karival is?

[ Szerkesztve ]

(#92029) dargelot válasza Outblast (#92028) üzenetére


dargelot
senior tag

Season only. A kövi szezonban új portré kép lesz és pet. Az extra stash viszont nem csak ebben a seasonban van, azt a köviben is be tudod szerezni. Non-seasonos karival nem lehet seasonos kozmetikai dolgokat beszerezni, sem most sem a jövőben.

(#92030) Sárpac válasza dargelot (#92029) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Extra stasht is bukja ha nem szerzi be az is s only mindig+1-at.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92031) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

szezonális DB, FS stb matik meg a leg gemek mennek a kukába, vagy át lehet vinni nonseasonba?

(#92032) TeeBee73 válasza Bobbysolo (#92031) üzenetére


TeeBee73
addikt

Eddig mentek ns-be. Gondolom ezen nem változtattak.
MOD: PTR-ről nem vihetsz át cuccokat.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92033) AnginaP válasza Bobbysolo (#92031) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Minden inventory és stash tárgyad megy át NS-be hőssel együtt.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#92034) dargelot válasza Sárpac (#92030) üzenetére


dargelot
senior tag

Nem bukja az extra stash-t mert minden szeasonban lesz extra stash, még a season 50ben is. H az első 2 seasonban nem szerzed be, csak utána kezded akkor 2 season lemaradással lesz meg.

(#92035) tPedro_


tPedro_
őstag

Tudna valaki segíteni felszintezni 3 követ 65-ös szintre? Jelenleg 51-es és 53-asok. :R
Ill. 55-ös elég, ha a "Kill 350+ monsters in T10 Cursed Chest event" conquest könnyebb mint a +10 szint kő.
Már csak ez hiányzik a journey-ből.

[ Szerkesztve ]

(#92036) czpitti


czpitti
senior tag

Megnéztuk ptr-t.Nekem tetszik:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#92037) DjDanee87 válasza tPedro_ (#92035) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha van egy UE DH-d, vagy ismerős/segítő bárki aki megy veled UE DHval akkor megvan pillanatok alatt. Annyi a lényege, hogy a megfelelő chest eventet meg kell találni és a DH le tud szedni akár 400at is ha nem béna:

Csak ez a chest event kell hozzá sajnos nem sapwnol gyakran

(#92038) MegalodonS válasza czpitti (#92036) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jaaj,dikmaaa,hat mar FOTOSOPPOLSZ IS TEEE :)Meddig szinezted? :)

GZ :C

Most a HT lesz az uj dps??

(#92039) KubanitoS válasza czpitti (#92036) üzenetére


KubanitoS
veterán

A HT miben fog változni a mostanihoz képest? Van valami info róla már? Ha megint ezt uppolják, akkor lehet maradok én is a WD-nél.

Amúgy GZ. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92040) tPedro_ válasza DjDanee87 (#92037) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszi

(#92041) MegalodonS válasza KubanitoS (#92039) üzenetére


MegalodonS
őstag

(#92042) tPedro_ válasza DjDanee87 (#92037) üzenetére


tPedro_
őstag

Pont beadta a Curse chest eventet, itt állok nem messze. Van ilyenkor valaki online akinek szintén kell és meg tudja csinálni? :)) Nekem crusaderrel nem fog menni...

(#92043) Sárpac válasza MegalodonS (#92041) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ahhoz képest full béna a srác.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#92044) KubanitoS válasza MegalodonS (#92041) üzenetére


KubanitoS
veterán

:R

Tetszetős, lehet mégis maradok a WD-nél...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92045) tPedro_ válasza tPedro_ (#92042) üzenetére


tPedro_
őstag

Invoker Crusaderrel 256-ot oltem meg. :O

(#92046) hajsza válasza Bobbysolo (#92031) üzenetére


hajsza
aktív tag

Egészen pontosan szezonzárás után levélben elküldik Neked a szezonos ládáid tartalmát (a karakter inventory-ja egy az egyben megmarad). Kb. 4 heted van arra, hogy ezeket a leveleket kinyisd. Ha addig nem teszed meg, akkor a szezonban szerzett cuccaid elvesznek. A kinyitott levelekben levő tárgyak a nem szezonális ládába kerülnek, ezért gondoskodj róla, hogy legyen benne elég üres hely.

(#92047) férfiállat


férfiállat
tag

Valaki GR-ezik monkkal??

(#92048) MegalodonS válasza Sárpac (#92043) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szivesebben neztem volna,Pitti vagy Gorni videot de csak ez volt!!

(#92044) KubanitoS

Erdekes build,kivancsi vagyok ra,ebben a szezonban is wd volt a kovetkezoben is wd lesz :)

(#92049) rumkola válasza férfiállat (#92047) üzenetére


rumkola
veterán

:K

(#92050) Gorneck válasza MegalodonS (#92048) üzenetére


Gorneck
titán

Ennél ha jól rémlik a Sacrifice erősebb...sajnos maradt a dög unalom...persze a Hauntolás kicsit mozgalmasabbá tette a buildet de az alapja uaz a xar... :(

A ládikáért aszhem azért indulni fogok...de sztem most se fogok kijönni nagyon a 700ból...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.