Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) simsi válasza persil (#20795) üzenetére


simsi
csendes tag

Ez szerintem elég friss és hiteles forrásnak tekinthető. Diablo3.hu Kék poszt is linkelve, szóval a multibox engedélyezett és amíg ezzel is növelni tudja az eladásait addig szerintem nem fogják tiltani. Arról nem is beszélve, hogy az eladások radikálisan visszaestek, mivel semmi igazán tartalmi változás nem történik.

(#20802) Edge válasza Sirandrish (#20722) üzenetére


Edge
veterán

Hát azért Dimitriusnak is könnyebb lenne ha Gorninak beígérte volna a terasz betonozást előre ;) :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20803) persil válasza simsi (#20801) üzenetére


persil
nagyúr

Ezzel most pont "minket" támasztottál alá, akik azt mondták, hogy Sárpac nem tud az ellenkezőjéről hiteles forrást mutatni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20804) F-ECT$ válasza simsi (#20801) üzenetére


F-ECT$
titán

Az eladás azért is esett vissza, mert lassan 1 éves a játék, és aki akarta, az már megvette. Szvsz.

Dive ever, work never.

(#20805) Sirandrish válasza Edge (#20802) üzenetére


Sirandrish
legenda

Untam már farmolni...jó időben, jó társaságban jöhet egy kis "TeraszMaking" is :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20806) rol33 válasza radi8tor (#20791) üzenetére


rol33
aktív tag

tényleg radi, te milyen win-t használsz?Nekem az az érzésem mintha a 8-as óta jelentkezett volna ez a belassulás, bár pont tegnap beszéltük a fiúkkal h még a 8 előtt Andris meg még nem cm-ezett, szal fene tudja, de ez miatt meg nem szeretnék win7-et feltenni...

®

(#20807) Sárpac válasza simsi (#20801) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Közben meg szúrópróba szerűen bannolgat, hogy a multisok újravegyék az accokat!
Én szerény személyem gyűlöli a csalás minden formáját!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20808) radi8tor válasza rol33 (#20806) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Win7. Nálam Win8 nem fog még legalább 1 évig felkerülni a gépre. :N

⭐ Stella

(#20809) Qru válasza radi8tor (#20808) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dettó. :)

#nincsbennetarcsi

(#20810) Sirandrish válasza Sárpac (#20807) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha a Blizzard Blue-Postban engedélyezi a multiboxot akkor TUTI hogy amiatt nem bannolnak senkit!!!

De ha mutatsz erről a "szúrópróba szerű" bannolásról egy hivatalos bejegyzést akkor én kérek elnézést. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20811) Edge válasza Sirandrish (#20805) üzenetére


Edge
veterán

:))

rol33: sztem a win8-nak ehhez nincs köze én is gamelek alóla és nincs akadás. (nem a konfignál lévő gépről hanem egy ilyen laptopról, persze ez se egy szerénység ;) LenovoY580.Corei5.6GB.nvGTX660M.160GBSSD.FullHD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20812) rol33 válasza Edge (#20811) üzenetére


rol33
aktív tag

én ezt elhiszem, csak nem értem h bizonyos helyeken miért esik le az fps 120-ról 10-re, szvsz ez nem normális dolog.mint ahogy írtam is win7 alatt ezt nem tapasztaltam, hozzáteszem, amit szintén megírtam h akkor még a wizardunk ha jól rémlik még nem cm-kedett, már ha ehhez bármiféle köze is lehet, márpedig úgy néz ki h lesz..

®

(#20813) radi8tor válasza rol33 (#20812) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én úgy veszem észre, hogy összességében nVidia VGA-n jobban fut a játék.

⭐ Stella

(#20814) rol33 válasza radi8tor (#20813) üzenetére


rol33
aktív tag

passz...nekem a régi vga-val GTX260 szinte állókép volt néhány helyen, a mostanival ezeken a helyeken 8-10fps-re esik le, míg máshol stabil 120fps, de csak azért mert az van max-ként megadva

®

(#20815) DIMITRIUS válasza Edge (#20802) üzenetére


DIMITRIUS
tag

Terasz??? BETON??? Én vagyok hülye vagy most mi van, mi ez a terasz? :D

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#20816) Gorneck válasza rol33 (#20812) üzenetére


Gorneck
titán

1-2 helyen a játék megjelenése óta szinte kötelező jelleggel beszakad az FPS.

Nekem 8asom van már régóta...soha semmi akadásom se volt se gtx460-nal se hd2000-rel és mind1 milyen OS volt alatta, csak a megszokott...brékelő előtti hosszú egyenes és az archon...de oda nem járok, másodikat meg duzzogva benyelem...bár kurva nehezen.
Sose hittétek el nekem, hogy 0-ra áll a kép nálam vagyis nem értettétek...mert nálatok sose volt gond. Most nálam nincs semmi...nálad meg van.
Egyébként meg gyere a Monkoddal pár körre...kíváncsi vagyok annál is csinálja e. Ha jól rémlik pl annál nem volt ilyesmi.

Egyébként meg nemes egyszerűséggel szarul van optimalizálva a játék, ezt el kell fogadni...sok mindent uccse tehetsz...

Gorneck#1239

(#20817) Gorneck válasza DIMITRIUS (#20815) üzenetére


Gorneck
titán

A cuccainak egy része tőlem van...cserébe jön teraszt betonozni hozzám... :D

Gorneck#1239

(#20818) LLKobe válasza Gorneck (#20816) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem ha 30+ mob van a képen, akkor esik be az fps ~13 körülre... Vicc, mert a GPU 45%-on dolgozik, a proci meg max 60%-on. Crysis 2 meg ment fullon....

(#20819) Gorneck23: Ja, de akkor a blizzardnál se lenne annyi talicskázni való pénz :(((

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#20819) Gorneck válasza LLKobe (#20818) üzenetére


Gorneck
titán

Szarul van optimalizálva...és van egy tippem, ha nem egy mezei kliens lenne a gépünkön, akkor semmi gondunk se lenne...

Gorneck#1239

(#20820) radi8tor válasza Gorneck (#20819) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mikor bejelentették, hogy megjelenik PS4-en a játék akkor esett le bennem a tantusz, hogy ez is csak egy konzolport...
PC-n van a béta teszt, hogy aztán Sony jó sokat fizessen nekik a tökéletes szoftverért.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20821) simsi válasza Sárpac (#20807) üzenetére


simsi
csendes tag

Hagyjuk ezt a csalás mizériát, elég volt az elmúlt héten.
Ha blizzard engedi akkor talán ők sem tartják csalásnak. De lehet neked van igazad és így növelik a vásárlók számát. Ezért inkább mielőtt engem is bannolnak eladom az accountomat. Köszi, hogy szóltál! :R

(#20822) Gyuri27 válasza simsi (#20801) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi értelme a multi boxnak ha minden karakter mögött ember van?
Azt meg lássuk be, hogy aki mb-t használ az egyedül játszik.
A kör be is zárult.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20823) Thrawn válasza Gyuri27 (#20822) üzenetére


Thrawn
félisten

Hogyhogy mi értelme? Négyszeres a loot.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20824) #57919488 válasza radi8tor (#20820) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem lepődnék meg ha a Blizzard a következő MMO-t már a konzolokra is tervezné.

(#20825) killerjohn válasza Sárpac (#20792) üzenetére


killerjohn
addikt

Kár hogy blue postban engedte meg a blizzard a multiboxolást nem is olyan rég...
[link]

(#20826) Gyuri27 válasza Thrawn (#20823) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mb akkor legális ha mindegyik mögött ember van. Ha pedig 4-n játszotok minek az mb?
Partyban is 4x a loot.

killerjohn: hihető, hogy 3 másik ember puszira neked farmol. Az meg elképzelhetetlen, hogy mb-t használsz és egyedül játszol. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#20827) killerjohn válasza Gyuri27 (#20826) üzenetére


killerjohn
addikt

Valamit nagyon félreértettél. A multiboxot akkor engedi a Blizzard ha az irányító accountot valaki ÉLŐ EMBER (nem bot) irányítja kézzel, és a multiboxing szoftver másolja a pontos mozdulatait a másik három accountra. De ennek pontos másolatnak kell lennie, ergó úgynevezett FollowBotokat nem használhatsz (amikor valójában botok, csak követnek egy leadert).

"A multiboxing addig nem ütközik az Felhasználói végszerződésbe (EULA), amíg minden játékos karaktert ember irányít és nem valami segédprogram." Remek magyar fordítás, kár hogy hülyeség. Az eredeti szöveg azt jelenti, hogy akkor multiboxolhatsz hogy ha ember (azaz Te) irányítja mind a négy accountot.

Hozzáteszem, nagyon nagyon nagyon nem szimpatizálok a multiboxosokkal, többek között ezért sem támogatom a HUD-ban (pedig kb pár óra munka lenne). Sokan kérdezték ownedcore-on, de megmondtam, hogy aki botolni akar, az botoljon RENDESEN, ne ilyen fél-legitim, Blizzard-által isten tudja miért engedett fícsőrrel. A multiboxolás gyakorlatilag botolás 3 accounton csak ott kell ülnöd az egyik előtt, nem mehetsz el sörözni. És még csak nem is banolnak miatta. Ez kiszúrás a botolókkal szemben, akik viszont az egész accountjukat kockáztatják. Ha már csal, akkor csaljon rendesen és viselje a következményeket, ne röhögjön a markába, hogy "bibibí a Blizzard bácsi megengedte"...

[ Szerkesztve ]

(#20828) Gyuri27 válasza killerjohn (#20827) üzenetére


Gyuri27
félisten

Legyen úgy.
Nekem ez ettől még csalás. Még ha a blizz épp most ezt meg is engedi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20829) killerjohn válasza Gyuri27 (#20828) üzenetére


killerjohn
addikt

Naná hogy csalás, de miután egyszer megengedték, ezt már vissza nem vonhatják, csak úgy ha jó előre bejelentik, hogy "gyerekek, április 10-től tilos multiboxolni". Vagy beírják az EULA-ba, és elfogadtatják amikor loginolsz. Olyan nincs hogy holnap banolnak miatta, mert úgy támadt kedvük, különben a CEO-t egy hét múlva padra fektetve qrják hátsóba az EU-ban a fogyasztóvédelmi csoportok...

Van három féle gameplay:
- a valós: az ember aki döntést hoz és kivitelezi
- a multibox: az ember döntést hoz és 3 másik account 100%-osan utánozva kivitelezi (teljesen kizárva gépi döntéshozást)
- a bot: a bot döntést hoz és kivitelezi

A Blizzard a multibox engedélyezésével sikeresen egy szürke zónába verekedte magát. Hiszen ez olyan, mintha az életben megengednék a pénzmásolást, AKKOR ha kurblis fénymásolóval másolod, de továbbra is tiltanák a bankjegyek nyomtatását... A hasonlat (kivételesen) tökéletes.

(#20830) tPedro_ válasza killerjohn (#20829) üzenetére


tPedro_
őstag

Multiboxing mar a wow-ban is engedelyezett volt.
Mas kerdes, hogy ott kozvetlenul nem lehetett penz csinalni belole.

Viszont a jatek bizonyos teruletein akkor is elonyod szarmazott belole masokkal szemben.

(#20831) Thrawn válasza Gyuri27 (#20828) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam is csalással egyenértékű a multibox, de sajna nincs mit tenni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20832) #57919488 válasza Thrawn (#20831) üzenetére


#57919488
törölt tag

Persze, hogy az :K
Már WoW-ban is csak néztem, hogy a csapatjáték lenne a lényeg és ezzel pont azt lehet kijátszani hisz nem kell összebeszélni Arena-ban senkivel sem, hogy mit kellene csinálni.

(#20833) Sirandrish válasza Thrawn (#20831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor titokban tartom hogy most akarok én is nekikezdeni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20834) Thrawn válasza Sirandrish (#20833) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor a P100-as party után már bannollak is friendlistről.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20835) Sirandrish válasza Thrawn (#20834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Naaaaah...csúnya fiju vagy :P :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20836) Cyberbeni válasza Thrawn (#20831) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ISBoxer-t direkt úgy írták meg, hogy ne ütközzön eulába. Egyébként meg 4* annyi befektetés és 4* annyi figyelem mellett a 2-3-szor annyi loot korrekt mindenkivel szemben. Meg AH még ennyire sem menne MB nélkül.
Ha autómatikusan venné fel a karakter a többi cuccot is, nem csak a goldot, akkor azért nagyobb előny lenne.

(#20837) SLYM


SLYM
veterán

most már tudom miért akar mindenki CM wizzel űberezni. mentünk egyet MPL10-en Malackával meg Buherral meg egy ismeretlen CM wizzel. jobb és bal gomb, meg 2 percenként 1x megnyomtam a 2-est, hogy legyen egy kis BBV, aztán ennyi volt. fingó alig fingadozott valamit, magda nem köpött pillangókat, csontrirály se teleportált sehova és még kulabá se varázsolgatott. izgalmas volt

[ Szerkesztve ]

(#20838) Thrawn válasza Cyberbeni (#20836) üzenetére


Thrawn
félisten

Blablabla... Az összes multiboxert akit láttam eddig loot alertet használt, ami meg EULA-ba ütközik. Ja és ezt még streameli is. Ergo eddig sem kellett különösebben figyelnie, plusz magasról tesz arra, hogy 4 account árát bukhatja el azonnal. Persze a Blizzard azóta kedveskedett nekik és saját loot alertet készített (hangjelzés, fényjelzés, kistérképen jelzés). Dehát miért is tiltanák ők a multiboxot, mikor tőlük veszi meg valaki négyszer a játékot és mind a négy account által begyűjtött lóvéból leveszik a maguk részét AH-n keresztül...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20839) #92888064


#92888064
törölt tag

melyik soj lenne jobb?
az egyiken +5% elit dmg, a másikon +1% cold és 2% frenzy.
árban mind2 megegyezik (5m).

valaki lázadt a fury ellen valamelyik überezéskor, és ezt javasolta megoldásnak.
kezdek vele megbarátkozni, úgyhogy ezúton köszönöm:R

(#20840) Cyberbeni válasza #92888064 (#20839) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Trash mobok ellen gondolom Rend-et használsz, ott csak az 5-6% cold damage okoz kevesebb, mint 1% eltérést, elitek ellen meg a nagyobb elite dmg-essel nagyobb a frenzy és a rend sebzésed is.

@Thrawn: loot alertről láttam olyan ticket-re adott választ, hogy megengedett a használata, meg olyat is, hogy nem, de kék válasz még nem érkezett rá (gondolom azért, mert ha csak a drop miatt sípol, az még nem lenne bannolható, de ha már goblin miatt, meg shrine, meg elitpakk, meg kutyafüle miatt is, akkor már bannolható... bár nem olvasok éjjel-nappal eulát, meg amúgy sem vagyok jogász, szóval lehet nem teljesen így van)

[ Szerkesztve ]

(#20841) #92888064 válasza Cyberbeni (#20840) üzenetére


#92888064
törölt tag

trash mobok körbe állanak és 5re felstackolt frenzy után nyomok egy-két rend-et és egy overpowert. persze frenzy az folyamatos. régebben a kalapácsot javasolták, de szerintem a rend is sebez rendesen ha "crit"-el. az olcsó gear miatt amúgy is nélkülözhetetlen mpl4 fölött, úgyhogy inkább erre használom el a felgyülemlett fury-t.
föleg kulcsozok és überezek, így nekem hasznos a soj. 15% sebzést bukok, de 100k-val nagyobb crit-eket látok elitek/bossok csépelése közben.

(#20842) Cyberbeni válasza #92888064 (#20841) üzenetére


Cyberbeni
addikt

war cry helyett lehetne berakni HotA-t, ahhoz sem árt a rend, mert elég jól tölti az életet.

(#20843) #92888064 válasza Cyberbeni (#20842) üzenetére


#92888064
törölt tag

az is része a túlélő felszerelésnek, 700 allresistem van buffolva. egyedül az overpower helyére tudom berakni, de az a frenzy-nek és a rendnek is adja a chc-t, és könnyedén fenntartható harc közben. soj-nak köszönhetően már 25% frenzy dmg-t kapok pluszba, így szerintem elég hatékony az is, ha folyamatosan ütök, és nyomkodom közben az overpowert és a rend-et.

(#20844) buherka válasza SLYM (#20837) üzenetére


buherka
addikt

Pont hogy nem volt izgalmas...csak álltam egy helyben és lőttem, meg pakoltam az Echoing Blast-ot... mint egy igazi papírkutya. :D
Azért halál így is volt... :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#20845) F-ECT$ válasza SLYM (#20837) üzenetére


F-ECT$
titán

A Recent Player-ből ki tudnád keresni azt a wizt?

Dive ever, work never.

(#20846) czpitti


czpitti
senior tag

Ehh feladom.Nincs jobb fegyver dps-ben mint a fury pedig cserélni akartam :DDD Mindent megtettem az ügy érdekében de mindenképpen negatív 6-7k dps.Evvan.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20847) Cyberbeni válasza #92888064 (#20843) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nekem egy kicsit több all ressel, de kicsit kevesebb armorral nem gond a túlélés MP10-en sem (LS Rend nélkül).

@czpitti: és azzal a dps-el mi van, amit amiatt vesztesz, hogy kevesebb ellenfelet ütsz egyszerre a fear miatt, és ezért még kevesebb tornádó is jön sweeping windből?

[ Szerkesztve ]

(#20848) Amur válasza #92888064 (#20843) üzenetére


Amur
addikt

Majd kipróbálom ezt az overpower verziót. Nekem a HoA helyett eszembe sem jutott más,ott is repkednek rendesen a milla feletti kritek.
Rend alap az élettöltés miatt,Frenzy nélkül sem tudnám elképzelni a barbit,a battle rage az into the fray runával kell a fury visszatöltés miatt,war cry nélkül én is behaltam,azt nem adnám,
a leap sokáig benn volt amolyan menekülő skillként,de nem akarok menekülni inkább gyilkolni,
ezért a Wotb visszakerült,és az említett HoA smash runával (kis területet sebez de 406%-os sebzéssel)
azért próbáld ki 1x a HoA,nekem bejött!
Itt a karim: konen

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20849) Cyberbeni válasza Amur (#20848) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha nem használsz Overpower - Killing Spreet, akkor Overpower - Crushing Advance több védelmet ad, mint War Cry.

(#20850) KisRod


KisRod
tag

Had dicsekedjek kicsit! Volt 7 300 000 -am, gondoltam csinálok 3 amu-t, hátha szerencsém lesz!

Mit ne mondjak elég jól jött a + dps :)

[ Szerkesztve ]

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.