Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) mikromanus válasza Wolverine (#44000) üzenetére


mikromanus
veterán

NIncs ezzel gond most sem. Simán jó ha ennyit erősítenek és több komponensből áll/skálázódik a sebzés valahogy. Csak nem igazán közöltek erről sehol infót azon az egy youtube videón felül. Az meg elég nagy körvonalakban ment csak bele gondolom a témába. A reflectes sebzések még érdekesek lehetnek. Ott jóval több item lehet ami emeli az alap sebzést, legendary és set is épül rá. RoS beta gameplay is volt róla, hogy most milyen erős. Nem épp Torment VI., de nagyon durva lehet. Ezt a részt átszabják picit talán. De inkább maradjon és a cb-t rakják helyre, mer' az jó! :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44002) Lézerparaszt válasza granini (#43983) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha a felsoroltak közül egyik se, akkor a legutolsó válasz a helyes, ami az "egyikse" :D

A játék az nem játék!

(#44003) Joci93 válasza mobal (#43985) üzenetére


Joci93
senior tag

:K

granini: Ennyi hiábt észrevenni egy képen. :D

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#44004) #57919488


#57919488
törölt tag

Kontrolleres iranyitasrol van valami info? Jon valami tamogats az uj kiegben?

(#44005) Rebourne válasza #57919488 (#44004) üzenetére


Rebourne
aktív tag

PC-re nem.

(#44006) Muton


Muton
addikt

gondoltam felrakom egy a d3-at egy kicsit, erre a d3 kliens indulásnál leszedi a launchert is, amit a ptr előtt nem csinált, és ki is tudom választani a ptr-t. azért ez szánalmas, hogy ennyire nyomatják azt a szart... :(((

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44007) Gyuri27 válasza Muton (#44006) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kb. Mert semmi értelme. Egy ros bétának volna. De azt meg nem kap az ember.
Jobb lett volna, ha mindenki időlimites kulcsot kap.
No de mostanában ész, logika nem teszi be a lábát a céghez. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#44008) Muton válasza Gyuri27 (#44007) üzenetére


Muton
addikt

hát ja. ros bétát azt nem osztogatnak. gondolkodtam egy authentikátor beszerzésén, háta annak hiánya miatt nem kapok...
de egy szívlapát társaságában megkérdeznék egy illetékest, hogy miért is van normál d3 kliens és prt kliens letöltés is a bneten, ha tök mindegy, h mire kattintok.

amúgy act 3-ban van egy sarok az erődben a kijáratnál. ott placcol majd cigó asszonyság? :DDD többi act-ban merre lesz?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44009) mikromanus válasza Muton (#44006) üzenetére


mikromanus
veterán

Tényleg felháborító, hogy ki tudod választani bármelyik játékukat és hogy az egységes indítót/lauchert nyomatják agyba-főbe ami egyszerűbbé teszi a belépést. Ez vérlázító. A kormánymonnyonle! MEg a blizz is! :DD
Mellesleg nem tudod telepítés nélkül használni, így sokat nem érsz. MInden játéknál első a telepítés. A D3 PTr-nél is. Külön játéknak számít.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44010) Wolverine válasza Muton (#44008) üzenetére


Wolverine
félisten

A friss kliensek - mint a 2.0-s PTR, a RoS béta vagy a Hearthstone - már megkövetelik az egységes Battle.net Launchert és csak azzal indulnak. Nyilván a RoS-nál ez kelleni fog a megjelenése után.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44011) Chiller válasza Muton (#44008) üzenetére


Chiller
őstag

Mindenhol megvan a helye a misztikszarnak, nyilván nem véletlenül.

Kivágott tartalom 40 euróért, vedd meg! :W

[ Szerkesztve ]

(#44012) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Már minden xar a Blizzardnál, a launcher, a ptr, a D3, a WoW, a beléptetés, az authenticator is xar, a HS-ről nem is beszélve. Én is egyetértek vele, hogy időlimites kulcsot kellett volna adni de több embernek, így mindenki kipróbálhatta volna a kieget amit ingyen kéne osztogatniuk mert xar az is. Egyébként is nem jobb az ha mindenki ki tudja próbálni a kiegészítő első 3 szintjét? Végül is azért van az egész PTR meg béta osztás hogy az emberek ingyen idő előtt játszhassanak vele. Az meg hogy a kiegészítőért pénzt kérnek mert hogy dolgoztak rajta, már túlmegy minden határon.

Mostanában már csak naponta egyszer jövök fel ide szétnézni, de összefoglalva ezeket olvasom. Ide már csak trollkodni jönnek fel az emberek? Ha nem tetszik akkor ott az uninstall gomb (majd töltök fel tutorialt youtube-ra) és lehet használni. Remélem nem sértettem meg azokat az embereket akik magukra ismertek. Na jó, hazudtam.

A játék az nem játék!

(#44013) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Esetleg nem copy-zik valaki mostanaban PTR-re?
Kellene par cucc nekem ami PTR-en beszerezhetetlen kb.
Kellen pl egy +fire damagos SoJ, illetve Gidbinn WD fegyó.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#44014) Muton válasza mikromanus (#44009) üzenetére


Muton
addikt

igen, felháborító, monnyál le Te is, ha nem érted meg, hogy csak a sima d3-al játszok, akkor nem kérek hozzá launchert, mint ahogy régen sem kellett hozzá :) de ki fogom játszani a hülye megoldásukat, visszarakom a notiba az optikát, és jól föltelepítem cd-ről :K

Wolverine: nagyszerű! már csak azt nem értem, hogy miért kell mindig mindenkinekvalamit variálni. mi ez a változtatás kényszer (nem csak a blizzardnál)? de inkább a játékra fordítanák az energiájukat...

Chiller: jajj, act2-ben kitúrja a pici vendort! Kivágott tartalom: azért be kell vallani, hogy van üzleti érzékük. de ettől még bekaphatják :D

Lézerparaszt: a legfontosabbat kihagytad: szar a drop :DDD

ReFleXx: én tudok, mert kéretlenül is kaptam ptr-t, de nem küzdök vele

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44015) Wolverine válasza Muton (#44014) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem érsz sokat a CD-s telepítéssel. Abban is van Launcher - a D3 sajátja -, és az automatikusan patcheli a játékot; és a 2.0-s patch élesítésével az egységes Battle.net Launcherre fog váltani a játék.

Az is zavart, ahogy a Steam fejlődött az utóbbi 10 évben? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44016) Muton válasza Wolverine (#44015) üzenetére


Muton
addikt

igen, az is. főleg az :P :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44017) ReFleXx válasza Muton (#44014) üzenetére


ReFleXx
addikt

Dobj egy btag-et lecci, ha hozol at nekem cuccot cserebe adok HC-ra neked cumokat :D

szerk: meg vagy :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#44018) Muton válasza ReFleXx (#44017) üzenetére


Muton
addikt

Felvettelek!
Zotár nevű játékosról tudsz valamit, hogy ki, mi?

kb hány napos állapotról kopizik a ptr?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44019) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Most nem azé, de a bnet app mér szar?

Nem kell jelszót/authenticator kódot írni, csak ha változik valami.
Gombnyomásra indul a játék.
21. század, vagy mi.

Bár ezt az offline játékok már pár évtizede feltalálták :P

[ Szerkesztve ]

(#44020) ReFleXx válasza Muton (#44018) üzenetére


ReFleXx
addikt

Van némi delay. De ha mar a battle.net-en lathato a valtozas es ugy csinalsz copy-t akkor meg kell legyen a cucc.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#44021) killerjohn válasza Rebourne (#44019) üzenetére


killerjohn
addikt

mert bugos, néha kompletten kifagy, gány, dugig reklámokkal, és ha abból indítod a D3-at, akkor nincs logout gombod. Nem tudom, említettem-e, hogy bugos? Ezen kívül az én jelszavamat ne jegyezze meg, mert ordítok, az auth kódot pedig a sima D3 kliens is csak akkor kéri, ha változás van.

[ Szerkesztve ]

(#44022) Muton válasza ReFleXx (#44020) üzenetére


Muton
addikt

akkor passzold át asap normálban amikről szeretnél kopit, és akkor akár este vissza- és át is tudom adni a kért cuccot :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44023) tPedro_ válasza killerjohn (#44021) üzenetére


tPedro_
őstag

Buggal meg nem talalkoztam, sosem fagyott ki, reklamokat nem olvasok, a logout gomb hianyat eszre se vettem eddig. Nekem tetszik. :))

(#44024) mikromanus válasza killerjohn (#44021) üzenetére


mikromanus
veterán

- nincs bug, csak néha alapból szar a belépés. Meg kifagy/kihajít játék indításkor a PTR ha questet váltok. Meg kihajít virtusból játékbefagyásnál. Ilyenkor néha authenticator kódot is kér. Igazán leszokhatnátok arról, hogy fel akartok törni... :DD
- a jelszó megjegyzés szerintem olyan bonyolult cselekvéssorozat eredménye, mint pl egy jelölőnégyzet bepipálása ami mellett ilyen akcióra vonatkozó leírás van. Alapértelmezetten jelöletlen/nem jegyzi meg. Nem tuidom, hogy megbírkózol-e a feladattal, de súlyos izommunka lehet kiszedni a jelölést ha te már biza' biztonságosan akarsz játszani :)
- ha külön indítod a klienst, akkor is a battle net-es fő indítót nyomatja ha már telepítetted. Nincs különbség milyen módon jutsz el odáig. Minden oda vezet. Hülyevédelemnek nem rossz.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44025) davidsito


davidsito
tag

Akinek lenne felesleges 1 bill SC gold a mai napon vagy a a játékba megvenné a mostani euro árfolyamon nekem ... 25 euro ... írjon privátot adatokat és telefonszámot cserélük.

ui.: nem árulok vagy értékesítek ... felesleges goldot átveszek :D

Üdv. Dávid

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#44026) mikromanus válasza davidsito (#44025) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm. Ennyire megzuhant a gold ár? Lassan lehet tartalékot képezni a kiegre? Mondjuk nekem ami van az már bőven elég lesz :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44027) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Szerintem 1B bőven elég ha el van tartalékolva kiegre.
Nekem a kezdő balancehoz képest kb 300M-el csökkent a balance a betában, Valóságban tuti többet költöttem, de azért szereztem is goldot játék közben. Nem tom pontosan mennyit de megnézem hátha kíírja a picked up goldot a profile.
A legtöbb goldot eddig rare-ek enchantolása vitte, volt olyan amum/ringem amelyiknel egy enchant mar 3-4 millióba került. Egyébként első 10 enchant utan kb 200k goldnal jar az enchant költsége, ezt még talán Mikronak néztem meg.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#44028) davidsito válasza mikromanus (#44026) üzenetére


davidsito
tag

elküldtem pár barát felkérést, akik talán tudnak segíteni ... majd meglátjuk

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#44029) Edge válasza ReFleXx (#44027) üzenetére


Edge
veterán

nyomathatnál még ilyen infókat, ezek sokkal jobban érdekelnek sztem többünket :)
Pl. köv. körbe jöhetne enchantolás tapasztalat, pl jelenlegi 108-as itemeidre sikerült-e vmi jót enchelni?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#44030) mikromanus válasza Edge (#44029) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy pl azt, hogy
- enchantnál a primary jellemzőkön elérhető rollok ugyanazok a listában, vagy eltérnek/korlátozott számúak? Pl egy main stat és egy as újrarollolásakor is ugyanazon listából jöhet ki az eredmény?
- enchantnál vagy lvl 70-es item craftnál kelleni fog-e a DE?
- ha van DH vagy ymonkod, akkor 70-esen kb mennyi dexed van és az mennyi dodge chance%? BAcklash monk projekthez lehet fontos ez...

más:
Throns damage. volt 19k throns dam, meg 2720 körüli main stat és 40k life azt hiszem. Nme tudom mi mennyit zsámít. A reflect olyan 150k dam volt kb. Van pontos infó, hogy hogy an számolódik a reflect/thorns?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44031) Muton válasza Muton (#44022) üzenetére


Muton
addikt

na, akkor aki szeretne átvinni ezt-azt ptr-re, az este keressen. már csináltam is PTRposta karaktert, mert a tulipános ládám kb fullos, szóval van egy hero inventory-nyi szabad helyem

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44032) Edge válasza Muton (#44031) üzenetére


Edge
veterán

keresni foglak :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#44033) ReFleXx válasza mikromanus (#44030) üzenetére


ReFleXx
addikt

DE-ből tegnap elcraftoltam sima D3-ba 300-at gloves-ra, mert még szintezesnel jól jöhet a jobb gloves kiegig.
RoS-hoz nem latom ertelmet betarolni DE-t, mert potyog mint a szemet, eventek is dobaljak, de meg asszem trashbol is eshet, de erre nem vennek merget.

Enchant, amit tapasztaltam, hogy a level60-as itemekre enchant soran level 60-as rollokat lehet szerezni, tehat main statbol asszem 220 a max, na most level70-nel ez 400 fölött van.

A main statok level 70-en atlag gamernek is összejön a 7000-8000, a monkom a legfrissebb, de megnezem majd neked mennyi a dodge chance.
Barbaron pl tudom, hogy passzivok nelkul 12-13k armor siman meg van a 8000 Str miatt, de hat kell is az ehp, ha magasabb fokozatra akar menni az ember.

Vannak még tippek ötletek itemekre, de azt még nem nem lőném le hogy ne verjétek fel nekem az árakat bideken :) De egyébként semmi extra dolog, amire egy átlag gamer ne gondolna, pl láttam szép rerollolt Manticore-t 2 sockettel és Fury-t is szép damagevel + 90%+ chdval bétában.

Nem sok crafting materialom volt, igy en nem tudtam sok 108-as legendet rerorollni, egy Skornt probaltam meg, aminek 1900+ lett a damageje, 300 main es 190+ chd mellett, nem lett jobb mint egy mezei 2500+ socketes 1000 main statos 2 kezes, de lehet hogy nekem nem volt szerencsem vele.

Tegnap az összes gememet feltettem AH-ba es el is ment, arra biztos nem lesz szükseg, viszonylag hamar ki lehet maxolni a gemeket, nem tudom ezzel mit kezd majd a blizz, de en mar most nem veszem fel őket. Legkisebb level 70-es trash mobbol kieső gem a marquise, de ezt tudjatok mar szerintem.
Vannak craftok amikhez kellenek gemek, de ennyi mint amennyi esik nem fogy el az biztos, a craftoknal a forgotten soul vagymi a fene a szük keresztmetszet mindig. Azt pedig legendaryk lezúzásából lehet nyerni.

De amiket most irtam, azok szigoruan a mostani állapotokhoz megfelelő vélemények, tapasztalatok, nem akarok senkit semmire buzditani, siman változhat még egy csomo minden a bő 3 hónap alatt.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#44034) ReFleXx válasza Muton (#44031) üzenetére


ReFleXx
addikt

Melozok most, de este kereslek majd.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#44035) kkf válasza davidsito (#44025) üzenetére


kkf
aktív tag

na, ezt privibe szántam :))

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#44036) davidsito válasza kkf (#44035) üzenetére


davidsito
tag

elolvastam, megy minnyá pü neked
:)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#44037) Muton válasza Edge (#44032) üzenetére


Muton
addikt

+ ReFleXx: oké, kb 7-től leszek otthon

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44038) mikromanus válasza ReFleXx (#44033) üzenetére


mikromanus
veterán

Az alacsonyabb szintű itemeken az enchant a karakter szintjének megfelelő rollt adja, de marad a szintkövetelmény az eredeti itemé (lvl 70-es karakterrel lehet lvl 70-es main stat, de a szintkövetelmény 60 marad). Azért lehet "rossz" esetleg a roll, mert statpontra több affix lehet, vagy egy affixnak van talán 2 értéke is ami rollolhat. Lvl 60-as itemeken volt például olyan ami olyan 330 körül rollolhatott maximum és ugyanaz másik dropnál 500 felett is rollolhatott. Azt hiszem ezt tegez crafton fordult elő. Azt volt könnyebb ellenőriznem.

A legendary dropok account boundok, de a craftolt legendary (legalábbis a 60-asokig, vagy a classicoc), az nem account bound. A rare se az.

Amit szerintem érdemes lehet átvinni, vagy keresgélni.
- magas chd +socket és jo DPS fegvyerek leach nélkül: kezdésnek jók, sokáig értékállóak maradnak és olcsóbbak. Csak túl sok tartalék nincs a mostani itemekben, és 70-en azért már nem lesz olyan pöpec az alacsony alap, de magas chd.
- skilles itemek: kizárólag dam rollolhat a kiegben, így az erőforráscsökkentő, vagy chc növelő skilles itemek jók lehetnek (kivéve párat ami átalakul. WT-s soj nem nagyon fog kelleni, mert furytermelővé lép elő a hajigálósdi például). Itt talán a megfelelő kaszt specifikus main stat se kell, mert az enchant simán átrakja a megfelelő statra. Legalábbis remélem.
- kiemelkedő rollos "vicecs" itemek. Thronsban satnyákat rollol most a PTR. 70-en lehet jók lesznek, de egy mostani cindert, vagy mantle vállast nem tudnak majd überelni. Van 5200+ reflectes chest armorom (3 db) és 3800+ reflectes vállasom ingyen fan of knives effect-tel (2 db). Persze elég korlátozott bennük a lehetőség, de mókázni jók lesznek. :D

Skull graspokat majd sasolok szerintem. Esetleg 1-2 mara amut, bár abból kevés a jó roll.
Jut eszembe. A sok statos itemek hogy enchantolhatóak? Minden statpont külön választható, vagy a vegyes statok egyben, vagy nem is újrarollolható a vegyes statos affix? Mara amun valaki meg tudná nézni? Azon sok-sok stat van...

edit: ja, meg sok-sok primary statos itemek is jók lehetnek. VAgy olyan amin van 3 jó primary, meg egy szar. Egyet újra lehet rollolni rajta és a primaryból nagyon jó kis buffok/rollok/affixek kijöhetnek. Láttam még béta elején valakin magas chc-chd-as-cb + némi main stat kombós amulettet (vagy ez kesztyű volt?). Az már überdurva anyag. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44039) Rebourne válasza ReFleXx (#44033) üzenetére


Rebourne
aktív tag

"Vannak még tippek ötletek itemekre, de azt még nem nem lőném le hogy ne verjétek fel nekem az árakat bideken"

A jobb mempók és véhák már így is drágák.

Jah, hogy ez volt a titok, bocs ;)

A 9% as-es trifecta dropok jelenleg jobbak lehetnek, mint ami elméletileg lehetséges PTR-en vagy betán 70-es szinten. Pl. mainstat, avgdmg, allres, chc, chd, as affix kombó nem sorsolódhat a 2.0-ás rendszerben. Maximum négy Primary affixből és két Secondary affixből állhat egy rare tárgy, és az előbb felsorolt affixek mind a Primary csoportba tartoznak, valamint az as maximuma 6%.

Ha valamire játszanék az AH-n, akkor az ilyenekre mennék. A Beta jelenlegi állása szerint az ilyen cuccoknak az AH bezárása után is lesz forgalma, a jobb darabok még drágulni is fognak. Persze boríthat mindent a Blizz, ez nem befektetési tanács volt :)

(#44038) mikromanus: A Legendaryk saját affixeit (tehát a nem randomokat) nem lehet újrasorsolni. A Mara amuletteken a négy (84-89) mainstat az rögzített. A random affixek közül az egyiket lehet csak újrasorsolni, így még a skillt sem lehet változtatni.
http://www.d3lexicon.com/item/maras-kaleidoscope

[ Szerkesztve ]

(#44040) DjDanee87 válasza Rebourne (#44039) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem fognak is változtatni rajta. Nem hiszem, hogy tervük úgy kiadni a kieget, hogy 70en a "best in slot" öv lvl60as legyen, amit AH nélkül külső websiteokon tudnának beszerezni majd az emberek.

(#44041) Edge válasza Rebourne (#44039) üzenetére


Edge
veterán

70-en a 6% as a max? ez tuti?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#44042) granini válasza mikromanus (#44038) üzenetére


granini
őstag

ReFleXx, mikro, koszi, ez ket nagyon hasznos hozzaszolas!

Szerintem eleg kicsi ez a PHs kozosseg ahhoz hogy itt nyugodtan lehetne akar konkretan is mutatni 1-1 peldat hogy mit erdemes eltenni. Ha jol ertettem akkor pl egy 1H rare kardot, ami 1200 dps, socket, 60 chd, 1 stat meg mondjuk valami mas, azt erdemes eltenni, mert esetleg a main statot lehet rajta nolvelni, es a "valami" helyere meg lehet probalni majd LoH-t vagy life after kill sort rolloltatni.

A trifecta is erdekes felvetges. Nekem pl van olyan gyurum tobb is, ami mar most sem megy el AH-ban, mert alacsonyak a rollok.. 25-50 avg dmg, 9as, 4.5 chc, 25 chd meg valami kis dex meg vita asszem. Vagy talan single res van rajta meg dex.. akkor ezt a gyurut erdemes eltenni es probalkozni vele majd?

Szamomra az sem vilagos hogy mi az a sor amit majd nem lehet modositani, esmi az amit lehet. Illetve hogy mindket opcio letezik, hogy 1) megtartom a sort de megprobalok ra magasabb roll-t kihozni, es 2) kiveszem az adott felesleges sort es jobbat probalok enchantolni/craftolni/misztikelni a helyere?

Szoval a fenti peldaban a trifecta gyuru eseten: 1) megtarthatom a 2 critical sort es megprobalhatok ra rollolni egy 6 / 40 -et mondjuk? Nem ertem pontosan mik lesznek majd a lehetosegeink..

De meg egyszer koszi a hozzaszolast, tudom hogy ne vegyuk keszpenznek, de akkor is egy csomo sejtesemet igazolta. DE-t peldaul en se halmozok fel, meg mindig elcraftolom update remenyeben, marciusig meg 2,5 honap van.. inkabb ma orulok +5k dps-nek.. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#44043) Rebourne válasza Edge (#44041) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Öööööö.... most, hogy mondod, nem tuti :)
9% a max 70-en.

[ Szerkesztve ]

(#44044) proci985 válasza DjDanee87 (#44040) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez tenyleg nem lenne jo. jelenleg egyedul a legacy natalya ami mar nem eshet es bizonyos jatekstilus eseten verhetetlen. cserebe gyurubol a legrosszabb roll is 60m kornyeken megy.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44045) mikromanus válasza granini (#44042) üzenetére


mikromanus
veterán

eh,emmeg dupla lett...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44046) mikromanus válasza granini (#44042) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy affixet tudsz újrarollolni. Egy szar primary sok jó másik roll az optimális. Ha pl van egy 6 chc- 50 chd - 9 as 10 str-es gyűrűd akkor azt simán jó elrakni. No jó. Lehet rajta 10 átlagdam is. Az is primary, így lehet belőle sok-sok DPSt-adó másik roll (amiből persze egyet választhatsz) :D
Csak annyi amire figyelni kell, hogy egyaffixet módosíthatsz és a secondary affixet nem lehet lecserélni primary affixre ami jobban sebezhet. :Y

(#44044) proci985
Nme lesz nagyon értelme ennyi slotot beáldozni, mert a regen-globe skilleket eléggé felbuffolták. Pl DH-nak ott van a vengance passzív, ami 20-2 helyett 40-4 hatred-discet ad. Meg lehet vállas ami globe-onként ad +20% erőforrást. Simán felesleges nata set bónuszt gyűjtögetni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44047) granini válasza proci985 (#44044) üzenetére


granini
őstag

tenyleg. ha a mostani legendary-k eshetnek majd a kieg alatt akkor a mostaniakbol is 'legacy' lesz. De akkor mi lesz a mai legacy-kbol? legacy2? :) Vagy hogy megy ez az atnevezosdi? Vagy minden szett uj nevet kap?

Chicken, koszi! van arrol lista hogy mi a primary es mi a secondary affix az uj rendszer szerint?

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#44048) mikromanus válasza granini (#44047) üzenetére


mikromanus
veterán

PTR-en meg lehet nézegetni. Nincs listám. Ami DPS-t ad az primary, ami nem (és nem vita), az secondary. Kb ennyi lehet. Ja, meg talán pickupot is érdemes lehet átvinni, vagy MF-et. Ezek vagy nem rollolhatnak, vagy iszonyat satnyák lesznek. A mostani 5-7 pickup helyett akár lehet slotonként +1-2 pickup radius is. Nemsemmi. Az MF-fel meg annyira nem tudtak mit kezdeni, hogy inkább ki is szedték. Kivéve a nagelringet ahol lehet 5-10% (ja, meg a gehenna gatyán is lehet 20-25%).

A reflect/throns damse nagyon növekszik a speckó itemeken/seten kívül. lvl 60-on kb fele az elérhető max ezen az affixen. Talán 670-en eléri majd a mostani értékeket (a thorns és pickup, meg a gf és mf az tuti secondary).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44049) proci985 válasza mikromanus (#44046) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem az a tapasztalatom, hogy leg nat suru vaultozashoz / multishothoz jo, uj nat a magas disciple poollal pedig tulelesre.

az a baj, hogy vault pont az uresjaratok atugrasara kell, tehat ha az ember csak vaultozik, akkor semmi nem tolt es marad a legacy egyetlen megoldasnak.

aztan meglatjuk, legacy natnek mar most is latszanak a hatarai, de 300k dpssel kegyetlenul gyors es porgos alacsony mpn. kb mint a diablo2es meteorb, 4-5 frames attack breakpoint mellett. namost nekem messze ez a legelvezetesebb build a jatekban, remelem meghagyjak:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44050) mikromanus válasza proci985 (#44049) üzenetére


mikromanus
veterán

Nézd meg a multishot gyorsrunomat. Veszettül nincs szükség a nata setre. 110-190% Ms-sel úgy végigszáguld az egész acton hogy győzöl kapaszkodni :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.