Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) Bird


Bird
addikt

Ilyen infókra érdemes volt várni. Hejj de messzi még az a 2014 vagy 2015? :Y
:C

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#35002) DjDanee87 válasza errorcode06 (#34998) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sajnos ez ilyen. Én is így vagyok vele. Nem költöttem a játékra pénzt, esni nem esett semmi értékes így nincs MP10es karakterem. Még 1 megoldás lehetne: AHt nézni sokat és venni/eladni a mások által alulárazott dolgokat.

(#35003) mikromanus válasza Bird (#35001) üzenetére


mikromanus
veterán

Ki mondta, hogy olyan hamar megjelenik? ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35004) Thrawn válasza Bird (#35001) üzenetére


Thrawn
félisten

Ugyan, már csak kettőt kell aludni :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35005) Bird válasza Thrawn (#35004) üzenetére


Bird
addikt

Mármint 2 évet? Vagy 57 évet, mint Ripley hadnagy a Nostromo megsemmisülése után? :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#35006) radi8tor válasza Bird (#35005) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Feledés - Oblivion.
Haladjunk a korral. :)

⭐ Stella

(#35007) F-ECT$ válasza rongyi (#34970) üzenetére


F-ECT$
titán

Remélem már el is adtad :)

A WoW-os kiegészítő kapcsán a következő várható szerintem:
-A régi alapanyagok "értelmüket" vesztik. Ez itt nem teljesen igaz, mert az alapanyagok egy része egymásra épül (a kövek), de még olyan messze van a kieg, hogy bármiből bevásárolni egyelőre lutri. Az tuti, hogy lesz "új" brimstone, így a régiből hülyeség készletet tartani.
-A lvl60-ra kihegyezett karakterek legkésőbb lvl65 környékén kezdenek elfogyni. Ezen a szinten várható, hogy egy mezei sárga is lazán elveri a gosu lvl60-as legendarykat, így le kell majd szépen minden itemet cserélni.
-A lvl60-as buildek nem feltétlenül lesznek jók lvl70-re, így új buildek várhatók.
-A lvl60-as breakpointok nem lesznek jók lvl70-re, ismét ki kell majd tapasztalni, hogy az egyes statokból mennyi kell a hatékony működéshez.
-A top cuccok árai elkezdnek csökkenni, amint a kiegészítő elérhető közelségbe kerül, hiszen a használhatóságuk ideje lecsökken.

Dive ever, work never.

(#35008) Bird válasza F-ECT$ (#35007) üzenetére


Bird
addikt

Izgalmas lesz gyakorlatilag elölről kezdeni a karakter építgetést. Szvsz jó sok aranyat kell tartalékolni, nem pedig köveket. Túl kockázatos... :B

Thrawn: 15-20 perc tömény élvezet a véletlenszerű dungeonokban... Nagyon jól hangzik!

Nálam működik a mézesmadzag affix amit most a Blizz dobott!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#35009) Thrawn válasza radi8tor (#35006) üzenetére


Thrawn
félisten

Süssünk Váncza sütőporral? :F :D

Bird: Azért remélem nem 57-et kell :)

A legjobb újításnak nekem ez tűnik:
"Loot Runs are 15-20 minutes dungeons that are completely randomised."

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35010) Jazz válasza Thrawn (#35009) üzenetére


Jazz
veterán

Ide kellenek majd a bika karik. Wd-k előnyben.

free your mind

(#35011) Bird válasza Jazz (#35010) üzenetére


Bird
addikt

Csak maradjon is így a helyzet a denevérekkel.... Kicsit eltolták a balanszot (túlságosan OP lett), remélem ezen nem fognak változtatni. :DDD

Hmmm paragon szintezés szabadon elosztható statokkal...
Ez "egyre jobban hangzik Dillon"! :K

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#35012) Thrawn válasza Jazz (#35010) üzenetére


Thrawn
félisten

Állítólag a WD-t nerfelni fogják, a barbi meg buffolva lesz hogy a crusaderhez hasonló lehessen.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35013) Gorneck válasza Thrawn (#35012) üzenetére


Gorneck
titán

Szemetek... :D

Gorneck#1239

(#35014) Bird válasza Thrawn (#35012) üzenetére


Bird
addikt

A wd nerfről hol hallottál? :F

Egy a gyűrű nem lesz semmi:

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#35015) radi8tor válasza Bird (#35014) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lol, egy goblin aki neked dolgozik. :C

⭐ Stella

(#35016) Rayner


Rayner
őstag

Kezd pörögni a buli :D és ez még csak a mézesmadzag... gondolom folyamatosan adják majd az új infókat
De 1 biztos a jelenlegi D3 közel sem lesz a kieghez képest, ahogy elnézem gyökereiben alakítják át az egészet.... nesze neked 200 ojrós mempo :D:D:D gondolom a következő hetekben le fog esni 20 ojróra :D

[ Szerkesztve ]

(#35017) Bird válasza radi8tor (#35015) üzenetére


Bird
addikt

Jól hangzik, nem? :DDD

Haver lesz a goblin ezzel a gyűrűvel.... Besz@rás az alapötlet. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#35018) warcat


warcat
veterán

Kihagytátok a legfontosabbat: megint viszik majd 250 euróért a cuccokat :P És nem csak azokat,amikről 4 strength meg 2 all res hiányzik a maximális értékekhez képest :DDD

EA: It's in the crate!

(#35019) DjDanee87 válasza radi8tor (#35015) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jól hangzik de szinte biztos, hogy ugyanaz lesz a sorsa mint a mostani hasonló ringnek. Nem ad elég DPSt, nem éri meg használni, mert +20k DPSt ad majd biztos másik trifecta gyűrű és akkor több elitet ölsz meg adott időn belül mint ezzel.

(#35020) Jazz válasza Bird (#35014) üzenetére


Jazz
veterán

Minden 70-es item account bound amit eddig mutattak....

(#35012) Thrawn: Na de jó. Majd ott is OP lesz az agyatlan baba. -.-

free your mind

(#35021) Rayner válasza Jazz (#35020) üzenetére


Rayner
őstag

igen, és szerintem ez lesz az ára statok moddolhatóságának

(#35022) Jazz válasza DjDanee87 (#35019) üzenetére


Jazz
veterán

Addig amíg a játékosok 99%-ának a dps-ről szól a játék, ez így is lesz.

(#35021) Rayner: Talán ez a legzseniálisabb húzásuk! Így már lesz item kivonás is, nem csak goldsink. Találsz egy jó legandery-t. Akarod hogy jobb legyen? Igen....account bound. Majd találsz jobbat (AH-ban v. ingame). Akarod hogy jobb legyen? hááát....igen. account bound. Majd esik egy még jobb.... :K

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#35023) Thrawn válasza Gorneck (#35013) üzenetére


Thrawn
félisten

Így keletkeznek az urban legendek ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35024) Rayner válasza Jazz (#35022) üzenetére


Rayner
őstag

igen ezen töröm a fejem én is, de itt jön is egy lényeges dolog amiről még nem tudunk.
mennyiszer és hogyan lehet módosítani? 1x vagy max 3x (kis csillagok az item neve mellett)
vagy végtelen módon? a csillag pedig ilyenkor azt jelzi hogy mennyire táp egy cucc?
van még itt bőven találgatnivaló :D

ugyanez a helyzet pl paragon elosztásnál is... ugye most elvileg nem lesz határ, hogyan osztod el?
minden maxra mainstat? vagy pl int ami ad allrezt és akkor lehet elhagyni az itemekről?

[ Szerkesztve ]

(#35025) killerjohn válasza Edge (#34985) üzenetére


killerjohn
addikt

nézd meg a nehézség difit a level 53 és 63 mobokon, aztán adjál a mostani inferno nehézséghez ugyanennyit, és látni fogod hogy teljesen elég lesz az MP10

(#35026) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Pittiiiiiiiiiiiii. Pittiiiiiiiiiiiiii.
Mondtam, hogy ez lesz. 99%-ban eltaláltam.

Érdemes lehet egy-két jobb pajzsot begyűjteni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#35027) mikromanus válasza killerjohn (#35025) üzenetére


mikromanus
veterán

Legfeljebb ha az új acton nyomulsz. A meglévő nehézségek nem lesznek nehezebbek attól, hogy magasabb szint is elérhető. Lehet lesz valami "Über Monster Power" kapcsoló is, ami felhozza mLvl 70-re a szörnyeket. Egyébként lenne talán egy farmolható act ami nem pite Mp10-en is.

(#35026) Gyuri27
Szerintem nem. Mire kijön,a ddigra lefut sok-sok hónap, meg az item patch után a mostani itemek nagyja gagyi minőséggé válik jó eséllyel.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35028) Rayner válasza mikromanus (#35027) üzenetére


Rayner
őstag

itempatch a kieggel jön...

(#35029) DjDanee87 válasza Gyuri27 (#35026) üzenetére


DjDanee87
addikt

"Érdemes lehet egy-két jobb pajzsot begyűjteni."

Szerintem nem, de ki tudja. Gondolom a 70et elérni annyir lesz kihívás mint 1-60at elérni. A jó cuccok meg ha minden igaz mostmár 70en lesznek, ki venne 60ra jó cuccot?

(#35030) Agro válasza mikromanus (#35027) üzenetére


Agro
senior tag

Én inkább azt tudom elképzelni, hogy az MPL állításával állítod a lények szintjét. MP0-án már A3-4 már eleve 63-as mobokkal operál. MP10-en így lehetne 73-as.

nem kell ide über MPL gomb

(#35031) Sárpac válasza DjDanee87 (#35029) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most már? :D
Meg aztán ugye kiegig nem árt elérni azt a para 100at sem! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#35032) Gyuri27 válasza mikromanus (#35027) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az is lehet.
Az über gearesek viszont sirni fognak. Főleg a visa warriorok.

Mikro itt az alázene a csuszaderedhez [link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#35033) mikromanus válasza Gyuri27 (#35032) üzenetére


mikromanus
veterán

"Mikro itt az alázene a csuszaderedhez "
He? Ezt lefordítanád valami értelmezhetőre? "csuszaderedhez"? Az miaz? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35034) DjDanee87 válasza Sárpac (#35031) üzenetére


DjDanee87
addikt

Úgy értettem, hogy majd kieggel jön a level 70, level 70es cuccok tehát jó pajzsot venni kb olyan lenne kb mintha most vennél lvl 50re überállat cuccot amivel felfejlődsz 60ra. Sok értelme nincs, úgyis cseréled pár óra múlva. Ha kijön a kieg és elkezdik az emberek húzni level 1ről a crusadert nem fognak megállni és felgearelni milliárdokért top 60as cuccokba. Tök fölösleges lesz (szerintem), persze érdemes lesz venni cuccokat a karakterre 60on is, hogy könnyebb legyen a fejlődés, de szerintem mire jön a kieg lemegy a 60as itemek ára.

(#35035) Sárpac válasza DjDanee87 (#35034) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez attól függ lehet annyi xp kell 61-re, hogy kénytelen leszel mp10-en haladni, hogy megfelelő sebességgel tudj fejlődni, ne pedig 100 nap múlva lépj egy szintet. Ki fogják ezt találni ne aggódj, azt a 10 szintet elérni 10x olyan nehéz lesz mint para 0-ról para 100ra húzni, ezt most lehet borítékolni!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#35036) Pompi válasza mikromanus (#35033) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sztem arra gondolt, hogy ha majd az új kaszthoz (crusader / csuszader) készítesz videót, akkor ez a muzakot pakold alá ;)

Feel Good Inc.

(#35037) mikromanus válasza Sárpac (#35035) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem lehet. Mivel casual réteg széles táborát "kell" (azaz akarják) kiszolgálni, ezért az új alap szintek és skillek elérhetősége nem lehet olyan irdatlan sok idő. Aki nagyzolni akar, meg überkocka annak ott lesz a végtelenített paragon 2.0. Elfoglalt-Vér Istvánéknak meg az alap egy hétvége, avgy 1-2 hétnyi laza játékkal, aztán Visa/MAstercard időszak ha épp olyan juk van, vagy runolnak amíg kedvük van hozzá önerőből. ;]

(#35036) Pompi
Tényleg. Így hogy rávilágítottál a szavak hasonlóságára már elég érthető :DD
A zene vioszont kimarad. Nem szoktam könnyen azonosítható és youtibnak vinnyogó zenéket bevágni. Csak néha amit vagy letilt a germánoknál és Japánban, vagy jelzi, hogy ne is számítsak érte suskára. Nem mintha számítanék. Azt se tudom van-e engedélyezve bármi reklám. HA igen, akkor gyorsan kikapcsolom. Ne zavarja köreimet :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35038) sto1911 válasza mikromanus (#35037) üzenetére


sto1911
veterán

Ha total vegtelen paragon lesz, akkor nincs cel, hogy bekapcsoljam a jatekot. Nekem, mint casual jatekosnak ott van a 100, amit egy karakterrel is sokaig tart elerni, nemhogy a vegtelent :DD A dropert lehet megeri majd jatszani, de vannak ketsegeim.
Az enchantolas is gondolom ugy lesz megoldva, hogy a hozzam hasonloaknak kb. elerhetetlen lesz, mint a maxos kavics most.

(#35039) hokuszla válasza Rebourne (#34956) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Az első mozi, amiben nem látható a szép szemű Leah :(

Reméltem kap a játék valami grafikai módosítást, ami közelebbi élményt ad 2013-hoz, mint 2007-hez. :(

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#35040) Sárpac válasza mikromanus (#35037) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Persze megveszik kitolják két nap alatt és már unalmas. Na pont, hogy ezt szeretnék gondolom elkerülni! :)
(#35038) sto1911
Így van kell a fix cél, de a 10 szint 100%, hogy sokkal nehezebb lesz mint 1-60ig!!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#35041) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Kíváncsi leszek hogy akik eddig szidták hogy mennyire szar a d3 azok közül hány veszi meg a kieget.. ;]

El. Psy. Congroo.

(#35042) granini válasza sto1911 (#35038) üzenetére


granini
őstag

Orom nezni ahogy maris mindenki arrol fantazial hogy milesz hogylesz.. hat meg egy datumot se kaptunk..
En ne mtudok masbol kiindulni, mint abbol ahogy a D2-re jott az expansion.. asszem lvl 60-ig volt D2 utana toltak ki 99-re. Azt is brutal nehez volt elerni, de mi nem alltunk meg lvl99-nel. Vagy inditottunk masik karaktert masik builddel, vagy mentunk kitartoan a lvl99 karival es farmoltuk hell players 8-at legendary meg set itemekert..

Szerintem most is igy lesz ez.. mindegy mi a cel, a szintlepes vagy a farmolas, jatszani fogunk (a tobbseg..) es jolesz. Es BLizzard ugy tunik meg fogja oldani. Uj kaszt, uj act, loot szeruseg is lesz benne.. csak gyozzuk kivarni..

Az account bounddal meg egyet ertek. Tulsagosan elvinne a realis arakat.. egy 'uj mempo-t' (biztos lesz par vadiuj legendary item level 70-re..) el lehet majd adni jo aron, meg akar rossz rollal is, mert ott lesz a lehetoseg hogy adott sorait 'ujracraftoljuk sajat magunknak' szerintem ez az itemfeljavitas jot fog tenni. Erdemes lesz a bena cuccokat is osszeszedni mert vagy eladod, vagy megtartod es feljavitod. Onnantol pedig a tied. .te csinaltad, a te muved, ne add tovabb. Mint most a craft. Tamogatom.

A mostani gemmeket nem hiszem hogy varialni fogjak. Foleg mert sokan sok penzt, goldot es nyersanyagot oltek bele a marquise cuccokba es azt mar nem visszafordithato.. Helyukben inkabb visszahoznam vagy a kis charmokat class specific bonuszokkal es allresisttel (emlekszem hogy tele voltam pakolva +allskill charmokkal anno..) vagy visszahoznam a skull-t, es targytol / kaszttol fuggo bonuszt adnek neki.. pajzsban vlock chance, siskaban barbarnak max fury, monknak spirit regen, stb.. fegyverbe meg life vagy mana steal :) - csak hogy en se maradjak ki az almodozasbol..

Mert amit eddig megalmodtam - lapozzatok csak vissza.. - az bejott.. Pajzsos-strenghtes-paladinos szeruseg.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#35043) Gyuri27 válasza adamkaa777 (#35041) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan ez mint a koko. Nem jó, nem jó. Nem kéne. Tönkre tesz. Mégis ott állsz a boltban a megjelenés napján.

Amd - Radeon - Ryzen

(#35044) Thrawn válasza granini (#35042) üzenetére


Thrawn
félisten

A gemeknek lehet több szintje attól függetlenül, hogy a Marquise account bound. Pl Radiant Marquise.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35045) sto1911 válasza granini (#35042) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem mostanaban ez a legnagyobb elmenyem a jatekkal kapcsolatban, tippelgetni, hogy mi lesz :DD
Fellepek 2-3 naponta, tolok 2-3 kort, mostanaban ubereztem mp4-5-on, megkraftoltam par hellfire-t (nyilvan kuka volt mind)

De ugy legyen, hogy jo legyen mindenkinek, nekem is, aki nem tud naponta tobb orat elotte ulni :)
Emlekszem, amikor kiesett az elso par legendarym kozul egy tegez, ami pont jo volt nekem, eszemben sem jutott elAHzni, csak kesobb, de akkor lattam, hogy er vagy 100k-t :D

Az AB cuccokat en is tamogatom, csak valoszinunek tartom, hogy a hozzam hasonlonak egy-ket enchantra lesz penze. :) Az elmult 1 ev alatt osszesen volt 100M aranyam, abbol kb. 70 mostanaban folyt be ennyi jatek mellett. Ha sok lesz az enchant, akkor egyszeruen nem enchantolni fogok, hanem a regi top itemeket megvenni :)

Amugy nem azt mondom, hogy konnyu legyen elerni valamilyen szintet, hanem azt, hogy legyen cel, legyen mit kituzni es elerni.

A D2-ben nekem az nem tetszett, hogy tul sok volt a kis bizbasz amit gyujteni lehetett (a runak pl.), es nekem eselyem sem volt egy komolyabbat kirakni :)

Es ha elorendelve nem is lesz, de megveve biztosan, mert neha csak rajon az emberre a diablozhatnek, es akkor hiaba ott a Torchlight meg a PoE (amik sok ember szerint jobbak), valahogy megis Diablo lesz belole :DD

[ Szerkesztve ]

(#35046) F-ECT$ válasza Sárpac (#35035) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki fogják ezt találni ne aggódj, azt a 10 szintet elérni 10x olyan nehéz lesz mint para 0-ról para 100ra húzni, ezt most lehet borítékolni!

Hülyeség. A szintezés úgy néz ki D3-ban (és wow-ban is), hogy az adott content teljesítésekor meglegyen a max szint. Ergo az új tartalom végére el kell érned a lvl70-et. (Az elképzelhető, hogy az új tartalmon egy párszor végig kell szaladni különböző nehézségeken, jelen esetben 4x.) Továbbra is a para szintezés lesz az, ami tovább fog tartani.

Dive ever, work never.

(#35047) radi8tor válasza adamkaa777 (#35041) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jahogy ez fizetős lesz? :DDD

⭐ Stella

(#35048) Ifju


Ifju
aktív tag

úgy tűnik kapunk EHP-t is "Toughness" név alatt (armor helyett).

[ Szerkesztve ]

(#35049) Gyuri27 válasza radi8tor (#35047) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez még nem. Majd a kieg. De arra várni kell. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#35050) granini válasza Ifju (#35048) üzenetére


granini
őstag

Fiatal baratom te honnan szeded ezeket az infokat meg screenshotokat..? Betateszter volnal vagy blizzard alkalmazott..? :D

Fizetos kieg: oke. az alapjatek is 12k volt. Nem meglepo. Meg mindig jobb mint a havidijas Wow. Volt aki a 12k-nak a sokszorosat tette be / vette ki ebbol a jatekbol..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.