Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

4 rift alatt 5 leg 1 set. Egyik riftben 3 leg esett. Lehet a névnap miatt van, de mennem kell el... :(

[ Szerkesztve ]

(#54002) Gorneck válasza Sirandrish (#53999) üzenetére


Gorneck
titán

Arra konkrétan nem emlékszem, hogy set jöhet e belőle...de sztem nem.

Gorneck#1239

(#54003) Sirandrish válasza Gorneck (#54002) üzenetére


Sirandrish
legenda

Set tuti eshet belőle mert valaki már ide linkelt egyszer valami setet amit abból nyitott.
Csak arra vagyok kíváncsi hogy az új gigaset is eshet-e belőle.
Szerintem kis %ban eshet, de Szabi azt mondta hogy nem így most nem tudom hogy próbálkozzak-e vagy felesleges..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54004) Infranyuszi válasza Pedro78 (#53956) üzenetére


Infranyuszi
tag

nekem is esett egy ilyen, de tökre nem értem, kipróbáltam de nem sokat ért .. 22-23k-at sebzett, szóval kb semmit.

(#54005) Gorneck válasza Sirandrish (#54003) üzenetére


Gorneck
titán

Tuti set volt és nem leg? Nekem még mindig az rémlik...

Gorneck#1239

(#54006) .OM. válasza Rizzo (#54000) üzenetére


.OM.
aktív tag

így van :)

ex .Oldman.

(#54007) Sirandrish válasza Gorneck (#54005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Blackthrone volt talán és talán Thrawn linkelte...de lehet hogy csak álmodtam..

Nem vagyok én hülye :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54008) Gorneck válasza Sirandrish (#54007) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja, közben én is megtaláltam... :) Akko hajrá...

(#54009) Edge: Tehát ami eddig benne volt a gamebe azt dobhat de egy Jade-t nem? Akko jól emlékeztem, hogy vmi megkötés van. :(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#54009) Edge válasza Sirandrish (#54007) üzenetére


Edge
veterán

Régi seteket adhat, de az új Torment only seteket nem, tudtommal.

Gorni: aha, lehet tal set miatt érdemes lenne chesteket kadalázni ill. gamblézni.hm.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54010) Sirandrish válasza Edge (#54009) üzenetére


Sirandrish
legenda

NAH...pont erre voltam kíváncsi...
Reméltem hogy Szabi téved de akkor nem tévedett a brant egye ki :D

Jó ezt tudni amúgy mert kb 5K shardot vertem el, fele-fele arányban cipő és chest miatt... :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54011) Thrawn válasza Sirandrish (#54007) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem álmodtad, rajta van a crusaderemen :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#54012) tomazin válasza Sirandrish (#53999) üzenetére


tomazin
veterán

az csak monsterből eshet.

ehh frissíteni kéne

[ Szerkesztve ]

(#54013) oxox válasza Rizzo (#54000) üzenetére


oxox
addikt

mindkettotoknek koszi.
es mennyi armort eszkabaljak ossze?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#54014) Gorneck válasza Edge (#54009) üzenetére


Gorneck
titán

Tasker és Cinder miatt is. Csak sztem előbb fog kiesni, mint attól a nyomitól értelmes cuccot kapjak...

(#54013) oxox: Amennyit csak tudsz sztem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#54015) ReFleXx válasza Gorneck (#53970) üzenetére


ReFleXx
addikt

A WD fegyojat mar enchantoltad?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54016) Lokids válasza Sirandrish (#53988) üzenetére


Lokids
addikt

Tegnap este ugyanezt csináltam én is. Bár nem volt fos amit dobott. De odaadtam másnak.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#54017) Gorneck válasza ReFleXx (#54015) üzenetére


Gorneck
titán

Semmihez sincs anyagom... :( Szal még nem, pedig egy rahedli cuccon kéne variálni. Mit kéne rajta? Gondolom AS kéne bele...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#54018) ReFleXx válasza Gorneck (#54017) üzenetére


ReFleXx
addikt

Isten ments hogy AS-t tegyél rá. A holy damaget ha black damagera enchantolod akkor az szepen meg fogja tolni a fegyo dps-et 2300+.
A +8% dmg nem hat ki a holy damagere a wepodon.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#54019) schwartz válasza vendingo (#53978) üzenetére


schwartz
addikt

Ne a kutyakkal szamolj hanem a fetishekkel. A 18 kisordog mindegyike 180% weapon dmg-et visz be egyenkent, minden utessel. A sapka megduplazhatja ezt a sebzest. Ezzel a build-el T3 faceroll pedig se sapka se Zuni set bonusz.

If he dies, he dies.

(#54020) Phobion válasza Sirandrish (#53988) üzenetére


Phobion
őstag

Tehát akkor ez a "100%-os" legendary drop rate növelés annyi mint sz@rnak a pofon? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#54021) Rayner válasza schwartz (#54019) üzenetére


Rayner
őstag

Látom azért még maradt olyan 60as item ami ver bármilyen 70est...(talán egy 60-as DML-t láttam még valakin 1M unbuff felett :)
sanszos hogy jön majd valamelyik kissebb patchben egy kis boost ezek 70-es verziójára :)
Csak hogy Blizz kiírtson minden itemet ami 2.01 előtti :D

(#54022) Sirandrish válasza Phobion (#54020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Reggel óta kb 10riftet mentem..2 legend esett...1 sword meg egy bracer..
És ennyi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54023) schwartz válasza Rayner (#54021) üzenetére


schwartz
addikt

Sot, a regi 60-as Tal Armorom veri az uj Jade-et. Csak azert vettem azt le mert a pickupot (ami azon volt) potoltam egy masik WH belten. Osszesegeben nyertem nemi EHP-t valami 60k DPS rovasara.

If he dies, he dies.

(#54024) proci985 válasza Sirandrish (#54022) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

legendary alapanyag esik eleg sok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54025) oxox válasza Sirandrish (#54022) üzenetére


oxox
addikt

konnybe labad erted a szemem.....sracok kezdjunk el gyujteni Andrishnak, mert nem jott ossze neki a szokasosa ;] ...de szerdan ez nem meglepo :B

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#54026) Gorneck válasza Phobion (#54020) üzenetére


Gorneck
titán

Ha 0,0000012-ön tolnak 100%-ot akkor jahh...

(#54018) ReFleXx: Értem. Gondoltam rá már én is...csak mostanában nem nagyon van alapanyagom, meg a kesztyű elég sokat felzabált már... :( Baszik adni az AS-t... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#54027) Sirandrish válasza oxox (#54025) üzenetére


Sirandrish
legenda

A szokásos az ez..szóval az összejött no para :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54028) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Ide is beírom, hátha jön segítség :)
Akinek van Perfect Star Topaz-a, vagy kisebb, az legyen szíves szóljon :) (Achievementhez kell)
Egyébként ezek kb melyik szinten esnek? Most van egy Crusader csajszi karakterem, amit húzok, most még nagyon kicsi gemek esnek (level 28-on vagyok most) Előző Crusader karimnál már nem emlékszem, hogy estek a gemek, de azt hiszem elég hamar átmentek Marquise-ba és a közbülső szintekből sokat kihagytak.
Ja és aki új karit húz, annak ajánlom az Adventure Mode-ot T1-en :)
Tegnap este toltam pár órát és léptem 10 szintet. (Persze alacsonyabb szinten még kevés XP kell, de akkor is gyorsan haladok szerintem, persze régi HF gyűrűm is van)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#54029) mpierre


mpierre
veterán

Mit tuningoljak még a kis csajon, hogy T1-n kibírja a csapásokat? Hc barbi.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#54030) granini válasza SQX_Barto (#54028) üzenetére


granini
őstag

El kell szomoritsalak.. level 60 alatt flawless square fog esni (a szokasos kis negyzet..) mas nem. level 61-tol meg a marquise es imperial eshet.
Ugyhogy ha komolyan kozbulso gem kell akkor A) farmolj ossze oriasimegagigabrutyo sok flawless-t es craftolj, vagy B) tenyleg talalj valakit akinek meg van elrakva ilyenje es nem adta el AH-ban anno, meg nem dobalta ki vagy vendorozta el oket..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#54031) vendingo válasza schwartz (#54019) üzenetére


vendingo
veterán

A 18 hogyan jön össze?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54032) Gorneck válasza ReFleXx (#54018) üzenetére


Gorneck
titán

Egyébként ez mennyire befolyásolja mondjuk egy wiznél a szitut? Vagy DHnál? Vagy Monknál? Mármint levarázsolom róla a fire-t, de nekem az elsődleges támadóm fire, még akkor is jobban járok? És pl van rajtam 1-2 elemetál dmget feltoló cucc...

Gorneck#1239

(#54033) SQX_Barto válasza granini (#54030) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi a választ! :R
Lehet beírok Diablo hivatalos fórumra, hátha valakinek van, én az acsi után oda is adnám a gemet, mert utána nekem már nem kell semmire :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#54034) oxox válasza granini (#54030) üzenetére


oxox
addikt

a kiejelentésed nem teljesen pontos lvl60 alatt "flawless square" vagy annal kisebb gem esik.

SQX_Barto - amugy vegyel fel. mert az sc karimjaimat abszolult nem hasznalom, mostanaba konnyen lehet, hogy van rajta meg valami olyan gem ami neked kene. es irj ram ha latsz fent!

(#54035) khirill -igen..."regi" tortenet, nekem minden nap szerda, rendszerleallas van :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#54035) khirill válasza oxox (#54025) üzenetére


khirill
aktív tag

szerdán? :DDD

ratabyzou

(#54036) Gorneck válasza khirill (#54035) üzenetére


Gorneck
titán

Néha kiesik 1-1 nap...korral jár... :D

Gorneck#1239

(#54037) proci985 válasza SQX_Barto (#54028) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem lehet akad (nem emlekszem mennyit taraztam be a vegen), irj ram este ha meg erdekes.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54038) Edge válasza Gorneck (#54032) üzenetére


Edge
veterán

Wiznél van egy passzív aminél számít a fegyver ele sebzése:

Elemental Exposure

Damaging enemies with Arcane, Cold, Fire or Lightning will cause them to take 5% more damage from all sources for 5 seconds. Each different damage type applies a stack, stacking up to 4 times.

Elemental damage from your weapon contributes to Elemental Exposure.

ez a skill egyéb(blackdam,poison,holy) damage típussal gyengébben muzsikál. Hogy fele olyan hatékonyan vagy egyáltalán nem működik azt nem tudom, de hogy a leadott sebzésben látszik a difi az tuti.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54039) schwartz válasza vendingo (#54031) üzenetére


schwartz
addikt

Csak idealis esetben lehet 18. (annyi a max) A FA-Legion of Daggers-el lehet 8 es meg 10-et tudsz eletre hivni a Fetish Sycophants passzivot hasznalva. Ennek hatekonysaga viszont nagyban fugg az AS-tol. (a Firebats, Locust Swarm proc-ol erre a legjobban)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#54040) Gorneck válasza Edge (#54038) üzenetére


Gorneck
titán

Szóval, tesztelni köll...mert a DHm fegyóján így tudnék faragni...viszont ő szinte only fire...

(#54039) schwartz:
Aszhem így:
2 - Bats
1,5 - RoT
1 - minden más...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#54041) for3l válasza mpierre (#54029) üzenetére


for3l
senior tag

Esetleg az Unforgiving helyére kipróbálhatod az Inspiring Presence-t (így is van bőven, ami termeli a fury-t) mellé pedig nem az all resist rúna (item-ekből elég sok resist-ed van így is), hanem az Invigorate a War Cry skill-re. Egyébként sztem nem kéne, hogy gond legyen.

Én most kezdtem nem rég egy barbot, partyban játszom főleg ott pedig tank-ként üzemel (persze shield-del jobb lenne, de azért dmg is kell és így sem sok mindenből kell kiállni vele). Egyelőre elég tesco-s, de majd esnek neki itemek. :)

(#54042) Edge válasza Gorneck (#54040) üzenetére


Edge
veterán

Azt nemtudom más kasztnál hogy van, de wiznél is csak ennél a passzívnál számít.
Ill. a régi ads x% ele dam to... csak blackdammal működik továbbra is, de ez igaz minden kasztra.
Az x ele skilldam az csak a skill sebzéseket erősíti tök mindegy milyen ele a fegyveré.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54043) atidzsiforc válasza Edge (#54038) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ez a skill brutalis, sztem partiban kotelezo is. :K

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#54044) tomazin válasza SQX_Barto (#54028) üzenetére


tomazin
veterán

Tudomásom szerint van egy kisebb zsák flawless square topazom HC-n, szívesen odaadom.
Ha érdekel, akkor írj püt.

(#54045) Edge válasza atidzsiforc (#54043) üzenetére


Edge
veterán

Én is szeressem :) nehezen mondanék le róla, előbb veszem ki az audacity-t mint ezt általában.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#54046) SQX_Barto válasza tomazin (#54044) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi, de HC karim nincsen most, ja és ott nincsenek meg a receptek sem hozzá :(
proci, oxox, felvettelek titeket, és köszi a segítséget! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#54047) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Sracok,meg mukodik ugy a RoS beszerzese,ha megveszem us battlenetrol giftkent eu-ra 40 dollarert?

(#54048) trufa12


trufa12
addikt

Meg vettem a torchlight 2 őt is a diablo mellé, nem olyan rossz ez :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#54049) tomazin válasza Edge (#54038) üzenetére


tomazin
veterán

én ezt most nem teljesen értem.
Tegyük fel, hogy ütök a blackdmg kardommal 100-at. Electrocutetal ütök monnyuk 140% wpndmg-t, azaz 140et fog egy ilyen ütni, plusz mondjuk 2. ütés ezzel a passzívval az 147dmg.
Akkor legyen egy kardom amin van 40black és 60lightning dmg. Ütök 140%-ot, ami még mindig 140 lesz áramval, erre jön rá a +5% nem?
Vagy úgy számol, hogy ütöttem 140-et villámmal arra ad 5%-ot és még a 60-ra is ad 5%-ot? (ami így 147+3 lesz)

juhiimi: én kb. 1,5hete vettem meg, nem volt semmi para vele.

[ Szerkesztve ]

(#54050) mpierre válasza for3l (#54041) üzenetére


mpierre
veterán

Experten haladós, amíg nem botlok egy elit pakkba. Azokkal elszórakozom 1-2 percet, aztán mehet tovább.

A dimizse az 330k-ra jön ki, az pedig sovány. Egyszer mentem egy kört T1-n (szalontai-val rifteltünk egy karikát), de néha hasznos volt a futás egy-két elit pakknál. Tehát resi ide-oda mintha nem lenne az igazi... :DDD Ezért kezdtem több resit (1,3 - 1,1k között), meg armort (21,5k) gyűjteni. Majd megnézem a passzívokat. :R

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.