Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Helmoras válasza jpeetr (#20395) üzenetére


Helmoras
őstag

:Y :Y :Y :Y ebből építénék egy családiházat :D

(#20402) F-ECT$ válasza mephi666 (#20396) üzenetére


F-ECT$
titán

Kulcsozni mpl 7+ -on kell, bár ott se nagyon dobja nekem az A2. Eleve abból van a legkevesebb, mert azt a legszarabb megkeresni, és még dobálni se szeret...

Dive ever, work never.

(#20403) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy teljesen elfelejtettem, melyik e-mailemet jelszót biztonsági kérdést, mindent elejtettem a diablo 3 loginhoz, van valami lehetőségem megtudni, hogy mi volt? Ha írok a supportnak CD kulcs alapján vajon megmondják az accomat? :F Vagy hogy igazolom, hogy az az enyém? :S

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#20404) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Elgondolkodtam ezen a playstation-os témán, és rájöttem, hogy az egész játék igazából konzolra készült, a PC csak egy előkészítő fázis volt

1. Négy játékos lehet - 4 controller, tudsz játszani haverokkal
2. Csak hat képesség - Egyszerű kezelés
3. A legtöbb helység egy zárt úton megy - Egy képernyőn tudtok maradni egyszerűen mind a négyen
4. Pub game-be csak úgy lehet belépni, hogy talál neked - Egyértelmű
5. Achievementek - Úgyszintén egyértelmű

De úgy tűnik PC verzióval is jól megszedték magukat :DD

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20405) RockHaRD válasza sunnymarcell (#20404) üzenetére


RockHaRD
addikt

elgondolkodtam = bemásolom a gamestaros leírást egy az egybe... :U

(#20407) flash-


flash-
veterán

ez wtf?
29 millió unbuff dps?
vagy ő a diabloprogress szerkesztője és kicsit felturbózta magát?:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20408) sunnymarcell válasza RockHaRD (#20405) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Ezt minden konzol játékos kitalálhatta, ha belegondolt egy kicsit is.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20410) mephi666 válasza F-ECT$ (#20402) üzenetére


mephi666
nagyúr

szólózok és így mp3-4 fekszik (fölötte is menne, csak bealudnék 1-1 pakk leverése közben), mert ez így pörgős még :K komolyan a3ban mp1 xpfarm közben sokkal gyakrabban hullott kulcs, mint itt szűk 10perces mp3 runokkal... valami biztos nem kóser ezzel, hogy legendet gyakrabban ad, mint kulcsot

másik meg az a devil's fang: übereknél mindig full kört nyomtam és ebből van perpill 4, míg másból 0 :DDD sz*pat a random rendesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20411) sundorgo123


sundorgo123
csendes tag

sziasztok

ki a legjobb magyar játékos?pl diabloprogressen dps ben egy adott karin belül ki áll a legjobb helyen aki magyar?
őt találtam,de lehet hogy nem is magyar,illetve lehet van jobb is csak olyan névvel amiből nem lehet rájönni hogy magyar...szóval kiről tudtok aki a best magyar?

(#20412) ProEvoFan válasza sundorgo123 (#20411) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ki a legjobb gearrel felszerelt magyar játékos?
Akinek sok készpénze van.Rengeteg szabadideje.Nincs "rendes" munkája.Drop isten kedvence.
Több alternatíva nincs, ezeket maximum kombinálni lehet. :D
Ki ez név szerint?Jó kérdés.

(#20413) F-ECT$ válasza mephi666 (#20410) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy kulcsból, úgy alkatrészből is van egy, amiből kevesebb esik. Most pl én úgy állok, hogy 9-4-0.

Dive ever, work never.

(#20414) mephi666 válasza F-ECT$ (#20413) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, hiába nyomja a blizz, hogy "random van meg bad luck" - ez akkor sem így van... egyszerűen kizárt... statisztikából nem voltam rossz és egyszerűen minimális az esély, hogy egymás utáni napokon sorban elkapjak ilyen sz@r sorozatokat: 30% esély mellett 10-15-35 körökön keresztül nincs kulcs, ez elég hihetetlen... azt megérteném, ha mondjuk 10körön keresztül nincs, de utána 3 körön keresztül van, mert kijönne az átlag, de most már lassan 10-15 körön át kellene dobnia, hogy átlagolva a 30% körül legyek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20415) Bahama válasza sundorgo123 (#20411) üzenetére


Bahama
aktív tag

Per pill ez lennék én. Azaz nem teljesen, mert még nem frissült az oldal, és még várok 1 cuccot.
world: 11188 (dh: 2004)
Europe: 4270 (dh: 763)

Egy forintot nem költöttem gearre, sőt még jobban is lehetne, ha nem vettem volna ki a pénzt...

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20416) mikromanus válasza mephi666 (#20414) üzenetére


mikromanus
veterán

NEm személyenként jön ki az átlag, hanem összesen. Abban még lehet 1000 ember akinek nagyon jó, 1000 akinek gyatra a drop és a többi átlagos. Melleleg MP3 az mégis csak "kis esély". Vagy egyszer
űen csak van egy kis jelölés nálad a "no key drop - act 2" mezőben. AVgy az act 1-esen :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20417) Bahama válasza Bahama (#20415) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én barom a paragon levelt másoltam be :C

Heroscore: 14,519
world: 16273 (dh: 5893)
Europe: 5392 (dh: 1965)

DPS Unbuffed: 219,724.98
world: 10452 (dh: 4124)
Europe: 3818 (dh: 1491)

A legacy set jócskán visszafog. De én már csak így szeretem.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20418) Sárpac válasza mephi666 (#20414) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Blizznél nincs random! Már milliósszor leírtuk, hogy manipulálva van, ha nem esik mp3-on válts le mp2-re és láss csodát lehet elsőre esni fog!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20421) ProEvoFan válasza Zan (#20368) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azon az mpl szinten kell menni, ahol még gyorsan öl a karaktered.Monkommal mpl4en farmolok xp/itemet.Mpl4 +40%xp helyett már +120% xp-t ad és a haladás nekem megfelelő.
Monk, Alkaizer run, 166K unbuffed dps (passzív, aktív skillek nélkül):
mpl4: 18-20 perc, sok mindent felszedek, persze nem mindent, nem kapkodok, városban is járok legalább egyszer eladni, átlag 18.5 millió xp
mpl3: 16-17 perc, 14-15 millió xp.
mpl2: Csak DHval játszok ott, de kb annyi idő mint Monkkal mpl4.

szerk:
Amennyi időtök elment arra h kioktassátok a segítség kérőt, meg egymást, azóta kb 10X lehetett volna írni egy kis segítő szösszenetet...

[ Szerkesztve ]

(#20423) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hiya.

Kb. 3 hónapja nem játszottam. Szerintetek mit lenne érdemes upgradelni (gear)? MP2-t kóstolgatom éppen, 1-et tudom csak farmolni egyenlőre. Gold-al nem állok túl jól, 2, talán 3 millát tudnék gearre költeni...

Hero

[ Szerkesztve ]

(#20424) persil válasza Fitzgerald (#20423) üzenetére


persil
nagyúr

Rögtön legelsőnek abból a 3 millából vehetsz két jobb fegyvert.
Nagyon leesett az áruk.

Lehetőségeidhez képest minél magasabb dps mellett legyen socket és crit dmg egyszerre. Az amuletten meg az egyik gyűrűdön hiányzik a crit chance/crit dmg/atk speed. Ha nem vagy maximalista, akkor ezekből is elég olcsón találsz jobbat.

Szrk.: Most nézem, hogy a két fegyveren rengeteg statpontot felhalmoztál. Ez hosszútávon nem jó, mert egyszerűen nem fogsz találni, vagy ha igen, akkor nem fogod tudni kifizetni az erősebb fegyvereket, ha viszont sebzésben fejlődni akarsz, akkor nagyon fog hiányozni az a sok pont a fegyverekről. Ezt kerüld el a jövőben, csak hátráltat.(main stat nyilván maradhat, köll is, de vitet ne ott gyűjts, főleg ne ennyit)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20426) Fitzgerald válasza persil (#20424) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Köszi!

Igen, sajnos AH-ban még úgy is elég nehezen találok megfelelő fegyvert jó áron, ha vitality-ben 30-40-el, strengthben 70-80-al megyek a mostani alá. Szerintem az lesz akkor, hogy nézek most valami normálisabb gyűrűt/amulettet, aztán gyűjtök még 2-3 milliót, és átpakolom ezt a 2 statot más itemekre. Ha tényleg jobbak az árak ahogy mondod, akkor 4-5 millió elég egy full upgradehez.

[ Szerkesztve ]

(#20427) flash- válasza Bahama (#20415) üzenetére


flash-
veterán

Saját diablo 3 karim:
Demon hunter
Paragon Level: 97
world: 14691 (dh: 2626)
Europe: 5774 (dh: 1013)
Heroscore: 17,170
world: 5118 (dh: 2219)
Europe: 1629 (dh: 739)
DPS Unbuffed: 294,731.07
world: 2004 (dh: 941)
Europe: 653 (dh: 306)
EHP Unbuffed: 118,400
world: 50K+ (dh: 50K+)
Europe: 50K+ (dh: 50K+)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20428) czpitti válasza jpeetr (#20395) üzenetére


czpitti
senior tag

Ha egy ilyen e-penis kari a célod akkor hajrá.Imádom amikor valaki megnéz egy csillió dps-es karaktert és olyan kell.Az hogy teljesen használhatatlan mellékes ( most nem a kis mp level farmról beszélek )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#20429) Rankerz


Rankerz
senior tag

Végre megjött a használható amulet is 207. craftra :DDD

Bár a többi téren ( is ) velem volt a szerencse szerintem

Kesztyű 21. craft

Bracer 1. (!!) craft

[ Szerkesztve ]

(#20430) Zan válasza ProEvoFan (#20421) üzenetére


Zan
aktív tag

NAGYON köszi! Pontosan ilyesmire voltam kíváncsi! :R

Minél jobb, annál jobb!

(#20431) persil válasza Fitzgerald (#20426) üzenetére


persil
nagyúr

Én azt mondom, hogy most - amíg ilyen gyenge fegyverekről van szó - nyeld be a vit bukót, fejlessz dps-re és később nem lesz probléma belőle.

Ugye az a baj, hogy ennyi stat ponttal vagy nincs is bent semmi, ha egyre jobb fegyvert keresel, vagy megfizethetetlen.(nyilván van az a pénz, de ahogy olvasom, még az elején vagy a létrának)

"Ha tényleg jobbak az árak ahogy mondod, akkor 4-5 millió elég egy full upgradehez."
Szerintem ennyi pénzből meg tudod duplázni a dps-ed a jelenlegi védelem megtartása mellett, az meg elég lesz, hogy mp2-3-4en farmolj kellemes tempóban, hátha jön a sült galamb.

Az elérhető cél szerintem lehet ~1000 dps, socket, main stat a fegyvereken. Persze később lehet jobb(socket+crit dmg egyszerre, lifesteal, stb), de ez még olcsón elérhető.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20432) Sirandrish válasza flash- (#20427) üzenetére


Sirandrish
legenda

"EHP Unbuffed: 118,400" ? :Y

Ez viccen kívül mire elég? Értem hogy DH-val lemozgod az ellent, de ha esetleg eltalál valami? Akkor egy a egybe K.O?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20433) Thrawn válasza Sirandrish (#20432) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap 2 kör űbert mentünk MP8-on és nemigen halt meg ;)

szerk: DH-ként egyébként is életveszély egyhelyben ácsorogni, mozogni, mozogni, mozogni kell.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20434) Sirandrish válasza Thrawn (#20433) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az überek kiszámíthatóak..mindig ugyan azt csinálják..
Engem az érdekelne hogy mivan akkor ha véletlenül elkapja egy Arcane sugár, esetleg ha 1 tizedmásodpercre alágyújtanak..és a többi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20435) sunnymarcell válasza Sirandrish (#20434) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

>10 ping és egy ujj mindig a smoke screenen
Vagy lehet hogy nem MP10-en megy.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20436) Sirandrish válasza sunnymarcell (#20435) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz a Pinghez a szerveren kell ülni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20437) Thrawn válasza Sirandrish (#20434) üzenetére


Thrawn
félisten

Ja, Rakanoth teljesen kiszámíthatóan portál a nyakadba és csap fültövön úgy, hogy csak nyekkensz... :U

Az arkán látszik mikor lepakolják, van idő arrébb állni, a desecrator sem sebez azonnal, ott is van idő helyezkedni.

ps.: Készülj, 1-2 héten belül P100 party :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20438) Sirandrish válasza Thrawn (#20437) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én készen állok :K
csak majd el ne felejts :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20439) Thrawn válasza Sirandrish (#20438) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha ennyi idő után még mindig az eszemben van (ami kész csoda ezzel a szita agyammal :DDD ) már nem fogom elfelejteni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20440) Sirandrish válasza Thrawn (#20439) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor megnyugodtam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20441) Bahama


Bahama
aktív tag

Most nyertem meg 1 cuccot biden, viszont nem jelent meg a complete tabon?
Történt már ilyen mással is?
Gold AH természetesen.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#20442) Thrawn válasza Bahama (#20441) üzenetére


Thrawn
félisten

Számtalanszor :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20443) Rankerz válasza Bahama (#20441) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nekem olyan van most hogy megjelent Completed tab-on de nem jött meg :))

(#20444) mikromanus válasza Bahama (#20441) üzenetére


mikromanus
veterán

Vegyél valamit, adj el valamit, kezd el visszapakolni a visszautalt szemetet, aztán egyszer scak felbukkan. Szerintem sikeres eladásnál szabadult fel és amikor buktam a bidet és visszaért a suska. Egyébként elég kiszámíthatatlan,d e moztgás nélkül szerintem nem, vagy csak sokára javul meg. vagy ez is urban legend amit tapasztaltam :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20445) SLYM válasza Bahama (#20417) üzenetére


SLYM
veterán

te lennél ezzel a legjobb magyar? :D top 5900 heroscoreban, top 4200 DPS-ben a DH-k között? :D ezzel elárulom a topic élmezőnyében sem vagy benne

ő is magyar, sőt még DH is és ő top 500 heroscoreban és DPS-ben is [link]

vagy pl almos is top 1000-ben benne van barbárként

[ Szerkesztve ]

(#20446) radi8tor válasza SLYM (#20445) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Félreértetted őt. Azt mondta semmit nem költött a játékra. Balfi szerintem nem AH-zásból vette azt az 1Mrd gold feletti Manticore-t. :N

Én XP gearben ilyen vagyok:

Heroscore: 17,728
world: 4082 (dh: 1815)
Europe: 1306 (dh: 597)
DPS Unbuffed: 258,847.30
world: 4295 (dh: 1855)
Europe: 1505 (dh: 664)
EHP Unbuffed: 527,915
world: 50K+ (dh: 7382)
Europe: 50K+ (dh: 2643)

⭐ Stella

(#20447) Bird válasza SLYM (#20445) üzenetére


Bird
addikt

:)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#20448) Sirandrish válasza Bird (#20447) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem marhára félreértettétek..
Ő csak a saját kariját linkelte..nem azt állította hogy ő a "Best magyar" :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20449) SLYM válasza radi8tor (#20446) üzenetére


SLYM
veterán

a ki a legjobb magyar fórumpostra válaszolta... :U

egyébként meg ez az "én lehetnék jobb ugyan, de inkább kivettem a pénzt" megjegyzés is nevetésges. ennyi erővel öreganyám is lehetne a legjobb magyar, ha játszana a játékkal, meg ha lenne neki neki 100 milliárd aranya, meg ha adnék neki tippeket mit vegyen, meg ha a nap, a hold, meg a föld épp egyvonalban állnak, akkor esetleg talán

de, hogy kicsit on is legyek, a 200+ gloves kraft után összesen kb 50 amu, bracer és shoulder kraft után 4 használható is "esett", 2 bracer és 2 shoulder a DH-ra és a WD-re is. sőt egy hellfire is összejött, ami jobb lett öcsémnek, mint a régi gyűrűje

[ Módosította: radi8tor ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.