Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) mikromanus válasza radi8tor (#21800) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem csatában iszkoltak szokatlan sűrűséggel. Egy volt az "alapkiszerelés" a területen, kettő jött puzzle ringből. "standard" manó termésnél nekem is volt már kettő, de nem ilyen közel. Kb 2 képernyőnyi távot azért tartottak egymástól. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21802) mikromanus válasza Muton (#21798) üzenetére


mikromanus
veterán

Kesztyűn szerezhetsz szerintem. Esetleg szerencsés amu crafttal, vagy vásárlással. AS-CHC-s cuccokat lehet szerezni elég jó áron is, de lehet még úgy is DPS bukó az a szint ami belefér a kasszába...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21803) Muton válasza mikromanus (#21802) üzenetére


Muton
addikt

akkor gyűjtögetek még, thx!
craftolni mit érdemes? van pár brime-om

Amúgy nem érdekel valakit egy kis hellfire farm? van két IM-em. de én csak max fagyasztani, meg éleszteni, meg szaladgálni tudok mp6-7-en :B

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#21804) Horbal válasza Muton (#21803) üzenetére


Horbal
őstag

Kraftolni szinte mindent érdemes, talán a vértet nem.

AMU
Bracer
Kesztyű
Vállas

Mind elég fasza tud lenni, ha éppen nincs meg az über legendary belőle.

A baj, hogy az 1,5M sikeres kraftolásra csak baromi nagy mákkal lesz elég.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#21805) Cyberbeni válasza Muton (#21803) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha 1.5M goldod van, nem nagyon érdemes craftolni.

(#21806) Muton


Muton
addikt

értem, akkor gyűjtögetek key-eket, mellette gyűlik némi gold, és vásárolgatok, amit tudok :D
köszi a segítséget!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#21807) LLKobe válasza radi8tor (#21800) üzenetére


LLKobe
veterán

Jaja, bár nem egyedül:) persze egyik se dobott semmit:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21811) Muton


Muton
addikt

most nem akarom azt mondani, hogy mikromanus rosszul öli a tehenet, (mert ma is segített, 3 planhez és egy legendaryhez jutottam), de a helyzet az, hogy én simán látom lihegni a saját dropja fölött, míg Ő meg nem :DDD

kép

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#21812) mikromanus válasza Muton (#21811) üzenetére


mikromanus
veterán

Néha kisértenek az áldozataink. Nem tudom mi idézi elő (vagy meg), de vicces tud lenni. Néha tettem még két kört és kerestem a fogást az ellenfélen, de persze ez már csak illúzió :DDD

edit: questeknél van hasonló. Azmodan és Belial kill után ha a lélekgömböcskére kattintás után villámgyorsan skipeled az átvezetőt, akkor az eredeti hekyen maradsz és ugyanott lebeg a lélekgömböcske is. Itt viszont nincs átvezető, csak megalázóan elkent ellen :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21813) abéla


abéla
senior tag

Vállas craft-quest teljesítve :D :

hootka!

(#21814) Muton válasza mikromanus (#21812) üzenetére


Muton
addikt

amúgy a halálaim jelentős része azért van, mert a szomszéd torrentezik, és ilyenkor laggolok. lehet, hogy ez is valahogy annak köszönhető.

de amúgy én bírtam a dolgot, mert végre jól megnézhettem egy ilyen izét úgy, hogy nem ölt le egy pillanat alatt :K

mod: én ilyeneket észre sem veszek :D

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#21815) Jimy83 válasza Cyberbeni (#21791) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Kösz [link] ezek lettek végül , chc memp belefért volna még a költségvetésbe , de nem ér annyit nekem esetleg majd később .

(#21816) F-ECT$ válasza Kicsimix (#21781) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem 3 módon lehet jelenleg játszani:
-XP-re mész: mpl 1-4 körül futkosol, itt egyértelműen az archon build a jó
-Überezel / wardenezel: mpl8+, itt szerintem a cm a nyerő
-A kettő közötti mpl-en szólózol/partizol: itt gear függő a dolog.

Nem véletlenül írtam az árat: kb annyiból, amennyibe Neked csak pl a nyakláncod kerül össze lehet hozni egy olyan mágust, ami megoldhatóvá teszi az mpl8+ szinteket is. Szóval ha hasonlítasz, akkor tedd mellé azt is, hogy mennyit költöttél a gear-re :K

Dive ever, work never.

(#21817) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Frenzy shrine-el Sharpshooterrel:

És Sharpshooter nélkül:

Jóéjt! :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#21818) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Erdemes folytatni a kraftolast? Intamu

(#21819) sunnymarcell válasza radi8tor (#21817) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Minek cenzúrálod a goldodat? Félsz, hogy meghackelünk és elvesszük a goldodat?

Csak vicc, ne válaszolj :DD

Amúgy Unity-t minek használsz? Ilyen magas szinten már nem mindegy az a 300-400 life on hit (úgyis shadow powert használsz gondolom)?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21820) mpierre válasza Reinhardt (#21818) üzenetére


mpierre
veterán

Mindenképp. Még nem maxos az amu. ;]

Amúgy meg grat. :C Szép darab.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21821) Szatesz. válasza radi8tor (#21817) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Ennyi pénzt elkölteni gemekre..... :)) A sisakba megérte az a +1% ?

(#21822) Andie válasza Gorneck (#21743) üzenetére


Andie
őstag

A pirogeistot azért szeretem, mert lerakom, és 5-6 másodpercig folyamatosan dobálja a tüzet - nagyon nem sebez persze, de tölti a manát a Vision Quest skill miatt. De most nézem, hogy a békák is töltenék... Na ki fogom próbálni!
A Horrify-t sose használtam, érdekesen hangzik. Olyan, mint a barbárnak D2-ben volt az a totemállítós skillje?
Ez a spirit walk nálam egyébként egy fekete bárány... Próbáltam használni, de annyira macerás, hogy nem szerettem bele. Nyilván bennem van a hiba, vagy rosszul használom...
De nekem az, hogy 1.) spiritwalk aktivál - 2.) berohan a tömegbe - 3.) soulharvest elnyom (kb eddigre le is jár a spiritwalk) - 4.) elkezdem ontani a macikat/mérget/akármit - annyira macerás, hogy nem jött be.
Esetleg ha rosszul látom, javitsatok már ki :)

Ja, a késedet meg mostmár visszaadom, bocsi hogy eddig ültem rajta. Élmény volt vele játszani!!! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21823) Szancsó válasza Reinhardt (#21818) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Persze: remélem nem hagyod veszni az all rest :P
(Grat, szép darab. Gondolom nem épp elsőre jött, de valószínűleg olcsóbban meglett, mintha megvetted volna...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#21824) Edge válasza abéla (#21813) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

regen missed...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#21825) Lézerparaszt válasza radi8tor (#21817) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Elárulod hogy ez mennyi goldba fájt neked? Akár privátban is ha nem akarod mindenkinek elárulni :)

A játék az nem játék!

(#21826) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Mi a megoldás az updater kifagyására? Megáll a 2/3-ánál és nem mozdul a csúszka. Az agent.exe kilövése nem segít, administratorban futtatás sem. Más ötlet?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#21827) czpitti válasza Lézerparaszt (#21825) üzenetére


czpitti
senior tag

Ez engem is érdelne.Már csak összehasonlításképpen a két kaszt gear ára miatt.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21828) opzozi


opzozi
tag

Vettem egy itemet, goldot le is vonta egyből, kiírja, hogy completed (1), viszont az oldalsó sávban No completed items van így nem tudom a ládámba betenni :F :F
Ilyenkor mi van?

Xiaomi Poco X3 Pro

(#21829) #57919488 válasza Cyberbeni (#21791) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez a spike trap miért annyira jó? :B

(#21830) Face8814


Face8814
őstag

A legnagyobb vételemet sikerült az imént abszolválnom.
12m BO-val szerintem piszkosul jó vétel volt. Korábban ilyet 50-60m alatt nem láttam. Igazából nem is értem hogy nem ment eddig el, mert már jó pár órája kint volt a cucc.... :F Mondjuk a lényeg hogy nálam landolt. :DDD
Könnyed 11k-t dobott a DPS-en. :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#21831) Cyberbeni válasza #57919488 (#21829) üzenetére


Cyberbeni
addikt

3-szor robban 275%-os területre ható sebzéssel, ami összesen 825% sebzés. erre rájöhet még chest armorból meg legendary gyűrűkből és amuletből bónusz, mint pl nálam Natalya's Embraceből a 8%

(#21832) Coyot


Coyot
őstag

Mennyire normális hogy megveszek pár cuccot AH-ban, pénz eltűnik áru sehol. Lemondjak róla vagy valamelyiket megkapom idővel?

Má' nem

(#21833) Drizzt válasza Coyot (#21832) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Megkapod, 1-2 órn belül, de általában az is elég, ha kilépsz AH-ból, majd be. Ha ez sem megy, akkor tegyél be valamit AH-ba csak úgy, azonnal szakítsd meg az aukciót, s akkor néha a kettő együtt jelenik meg a completed tabon.

I am having fun staying poor.

(#21834) Coyot válasza Drizzt (#21833) üzenetére


Coyot
őstag

Relog sem segített, de másik tárgy visszavétele segített. Köszi!

Má' nem

(#21835) F-ECT$ válasza Face8814 (#21830) üzenetére


F-ECT$
titán

3 dolog miatt nincs ezeknek horror áruk:
-az 1.0.7-ben bejött amu craft
-nincs rajta chc (a legtöbb build épít rá, és ezen max 10% lehetne)
-a wd-k egy része kifejezetten kerüli az as-t

Tisztán fizikai fegyvered van? Ha nem, akkor érdemes lecserélni olyanra, mert akkor ez még több dps-t ad.

Dive ever, work never.

(#21836) Face8814 válasza F-ECT$ (#21835) üzenetére


Face8814
őstag

- Igen, tudom. Mostanában craftol mindenki, így estek a TalR amuk árai.
- Amin van CHC az sajna többe kerül mint a jelenlegi összes cuccom, így nem is nézek olyanokat.
- Ezzel kb 2 napja szembesültem amikor épp a wd-kről volt itt szó és írták többen is hogy az AS részükről kerülendő.

Itt a teljes gear-em: [link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#21837) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Egy csapkodós wizardnak mennyibe kerülhet mostanság egy 250k dps -es gear?

A játék az nem játék!

(#21838) persil válasza Lézerparaszt (#21837) üzenetére


persil
nagyúr

Ugye tudod, hogy erre a kérdésre nem lehet válaszolni?

Ami most 5 mill, az fél órája még 2 volt, az előtt 33, 10 perc múlva meg lehet bent sem lesz.
A 250 ezres gear pont annyiba kerül, amennyiért sikerül megvenned.
Ráadásul az utsó patch óta borzasztóan megváltoztak az árak.

Én inkább úgy mondanám, hogy egy cirka 100millióból már tök jó kis cm wizardot(ha ezt jelenti a csapkodós :D) lehet építeni, de több mindig jobb természetesen.

Igen bunkó voltam, szóval megkérem kedves ősellenségeimet, hogy le se írják.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21839) Lézerparaszt válasza persil (#21838) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Na akkor már csak találnom kéne egy 90 milliós cuccot és már meg is van rá a lé :D

A játék az nem játék!

(#21840) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Szükségem lenne egy kis segítségre :B Monkoknál mennyire lényeges a LoH? Itt az ügyesebb (magas MP szinten játszó) monkok milyen arányban rendelkeznek LoH és LS értékkel? Egyelőre csak az amulettemen van 750, de így rengeteg DPS-t bukok. Fegyver viszont egy vagyon lenne ezzel a tulajdonsággal, LS-es offhand fegyót se találtam eddig nagy DPS-el, megfizethető árban. Valaki ránézne a karakteremre, hogy megérné-e lecserélni egy CHC/CHD kombós amura a jelenlegit? Vagy inkább a kesztyűn és az egyik gyűrűn lenne érdemes DPS-t hozni? Ahogy nézegettem, azokat kellene még elsődlegsen cserélnem. Előre is köszönöm a segítséget :R

Karakterem: Armory

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21841) davidsz válasza Bazzzs (#21840) üzenetére


davidsz
őstag

Visszaolvasol a tegnapi napon nekem írtakra, akkor sok választ találsz. monkot beszéltük ki...
Coldos monk vagy, mint én. Monk

Van pár régi cuccpm, azokkal lehet tudunk majd bizniszelni.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21842) #57919488 válasza Cyberbeni (#21831) üzenetére


#57919488
törölt tag

Köszi :R
Eddig bejövős ez a DH de félek, hogy idővel magasabb MPL-en jobb lenne a WD solozásra. Majd kiderül :D

(#21843) F-ECT$ válasza Lézerparaszt (#21837) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha a csapkodós alatt a CM-et érted, akkor pl éejet nézegetni őt. Esetleg Andrish-t, ha épp a CM gearben lép ki.

Szerintem még craftolt cuccokkal is 200m+ a végösszeg, ha a dps mellett szeretnél elegendő ehp-t is (hogy ne feküdj ki 1-2 kósza ütéstől), de majd az érintettek nyilatkoznak a pontos árakról.

Dive ever, work never.

(#21844) F-ECT$ válasza persil (#21838) üzenetére


F-ECT$
titán

Volt egy videó, ahol 1M-ból raktak össze egy CM wizt. MPL 10-en fagyiban tartott mindent, de a kb 30k dps-e egy kicsit sovány volt :)

G^zC^mp€r a következő szint, ő pár 10m körülből hozta ki a 110k dpst, ez már mpl 7-ig, vagy ha a többieknek kellő dps-e van, akkor akár mpl 10-ig is elég.

100m szerintem olyan 150-180k dps-ig lehet elég, ha az átlagos ah árakat nézzük, és nem csak kurva jó vételekkel számolunk.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#21845) Bazzzs válasza davidsz (#21841) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi, visszanéztem, a leírtak alapján bankot kellene rabolnom :D Nálam is szükséges lenne a két fegyvernek a cseréje, de arra nem mostanság lesz elég goldom. Jól látom, hogy rajtad egyáltalán nincs LOH? Nem nehéz úgy magasabb szinteken?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#21846) davidsz válasza Bazzzs (#21845) üzenetére


davidsz
őstag

mp4-en farmolgatok. Itt jó, egy fegyómban van ls. Magasabb szintekre meg mind a két fegyóba legyen ls aztán lehet menni.
Ebben a másodpercben vettem egy gyűrűt ... azon már van.(300)
Van egy naty gyűrűm eladó ph-soknak 200m
20-46 DMG
84 Dex
As 8%
+223 armor
222 lifregen
4 chc

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21847) czpitti válasza Bazzzs (#21845) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem kell loh a jól összerakott monknak magas mp-n.inkább dupla ls fegyver ha teheted.Ha nem akkor egy ls-1000-1200 loh párossal mp8 még megy de afölött kevés ( persze ha haladni akarsz ) De mielőtt vita lenne belőle : mi a kitűzött cél?melyik mp?:)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21848) persil válasza F-ECT$ (#21844) üzenetére


persil
nagyúr

"100m szerintem olyan 150-180k dps-ig lehet elég, ha az átlagos ah árakat nézzük, és nem csak kurva jó vételekkel számolunk."

Én is azt mondtam, hogy egy 100-asból már jó kis karit is lehet faragni :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21849) RockHaRD válasza F-ECT$ (#21844) üzenetére


RockHaRD
addikt

én most úgy állok, hogy kb semmibe nem került a gear, mert flippeltem 50 millát tegnap-tegnapelőtt :DDD

(#21850) czpitti válasza davidsz (#21841) üzenetére


czpitti
senior tag

Nekem is van pár régi cuccom ami viszont neked kellhet:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.