Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) GrooveHero válasza DioRobber (#74997) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm...franyesz. Thunderfury-ba nem lett volna jobb a zöld kő? Amúgy látom az Akhan cuccok még neked sem ancik. Nekem is csak a kesztyű az, már több ezer shard ment el pölö chest armor-ra, de eddig talán 2x adott akhan-t, abból egy sem anci.

Még egy kérdésem volna, ez pedig a hellfire ring-re vonatkozik. Min múlik, hogy milyen passzívot ad? Teljesen random, és ha mázlid van, akkor pont olyat ad, ami neked is van? Vagy mindenképp egy olyat ad, amit használsz?
Kéne nekem is szereznem egyet, de jó lenne, ha lenne rajta cd, mert a mostanin van. Abból meg nem árt a minél több a perma Akarat-hoz. Ráadásul nem is olyan könnyű megszerezni. Kevéss a tougness-em, csak olyan 10 milla körüli, ezért lvl330 körüli grift és afelett elég könnyen el is hullok. Nem beszélve az űberezésről.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75002) Muton válasza GrooveHero (#75001) üzenetére


Muton
addikt

Nem random, direkt szart ad legtobbszor, ritkan hasznalhatot, de akkor a tobbi stat lesz rossz :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#75003) Edge válasza sith7 (#74999) üzenetére


Edge
veterán

Kb lehetetlen annyi jó cuccot összeszednem S2-ig mint ami már ns-be megvan. Ns-be az induló tal sethez megvan mindenem, chc/chd/int/socket tal amu, anci talsource, anci tal armor, (sisak,öv nonanci), akkor bastion of will set socket/chc mindkettő ring, ami még kelleni fog új cuccok(meteor cipő, twister braci) borítékolom még patch napján kikadalázom és annyi. S2-ben van 1 db anci tal sisakom + non anci páncél +nonanci source és vmi fos rollos amu... kb lehetetlen azt összeszedni patchig ami már nsbe ott figyel ládában, ez is sokat nyom a latban nálam.

A kedvedet meg nem volt szándékom elvenni, jó az S2 jópofák az új gemek, a wizard ring viszont haramatos lófasz, még t6ra se vinném. sz'al pl egy wizard kasztnak az S2 simán skippelhető, én is csak poén kedvéért mentem oda meg hátha esik olyan ami még nem esett ki ns-be(pár dolog ki is esett) de ennyi.

Muton: nekem már 4 soj esett S2-ben, 2 unity is megvan(igazából már 3, egyik Cagetől van thx), de egyszerűen nincs annyi dps hogy soloban 40 felett egy random gr-ben odategyem magam(party az más oda még megyeget a dolog, de lassan kb. csak support az amit adok a partynak, blackhole+strongarm, elemental exposure buff, toxin gem buff), azért meg nem fogok trükközni nem legál úton hogy addig próbálgassam a grifteket amíg végre full csontisat ad be nagy mappel.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75004) Edge válasza Edge (#75003) üzenetére


Edge
veterán

* patch 2.2.-ig úgy értem

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75005) GrooveHero válasza Edge (#75003) üzenetére


GrooveHero
addikt

Épp Mutonnakk ecseteltem tegnap este egy bukott 36-os grift után, hogy valahogy mindig megkapom, hogy ilyen szűk barlangokban kell mászkálnom, kevés hely van rá, hogy rángassam a mobokat. Guardiannak meg persze lejön a legszemetebb, még véletlenül se olyan, aki idézne valamit, mert akkor ha idézne, akkor lenne condemn explosion. Így meg semmi :(

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75006) Gorneck válasza Edge (#75003) üzenetére


Gorneck
titán

Jobb cuccot én nem reméltem az S2től...vagyis egy anciTorcs jól esett volna, de úgy néz ki nem lesz belőle semmi (úgy általában egy diaboból se mivel nem esik diabo), de legalább megy a T6 már.
Viszont tegnap esett egy lepkefingnyivel jobb Songoku amu...aminek örültem, illetve solohoz lesz CHDs unitym.

Oszt ebben kimerül az S2...számomra inkább a szenvedésről szólt közel 400 szintig...

Gorneck#1239

(#75007) DioRobber válasza GrooveHero (#75001) üzenetére


DioRobber
tag

ja normált otthagtyam S2-miatt, ancientekre nem gyúrtam rá, olyan 39-40-es rifteket toltam vele, egyébként helfire amummal szerencsém volt-vagyis passzívot illetően :D a crit azért nem jó, mert followernél asszem 250 vagy 300 fölé nem megy, lekorlátozza, így a main stat nyom alatba:)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#75008) Rayner válasza Gorneck (#75006) üzenetére


Rayner
őstag

Nekem ennyi jött eddig össze S2-ben.
3 nappal ezelőttig csak max GR35-volt ,mert unity nem esett, de kadala egyszer csak megszánt.
GR41-et viszonylag egyszerűen lehoztam. Feljebb még nem próbáltam.

Viszont ns-be lesz pár jobb cuccom így amivel már lemehet GR45+ is:)

[ Szerkesztve ]

(#75009) Gorneck válasza Rayner (#75008) üzenetére


Gorneck
titán

Teaguk jobb, mint a Gogok. :)

45höz meg még kell a vitamin...bőven...kavicsokon lesz még mit faragni, de mire az összejön addigra már kijön az új pecs... :) Én már arra farmolok... :)

Gorneck#1239

(#75010) Muton válasza GrooveHero (#75005) üzenetére


Muton
addikt

A legjobb, amikor barlangban tornados a rg. Aztan sok szerencset hozza :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#75011) sith7 válasza Edge (#75003) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok, köszi a választ

(#75012) Edge válasza Gorneck (#75006) üzenetére


Edge
veterán

igazából én ritka itemekből szerettem volna jobb rollt, pl anci woh, anci serpent, ilyesmik... új éra új kari hátha annak kiesik(kb perf anci grand wizier az esett pl.), de szerencsétlennek nem sok minden esett, csak annyi hogy t6on facerollozzon és közép grre jó legyen, annak meg nem sok értelme van hogy egy ilyen felépítettséggel rendelkező karival álljak neki patch 2.2-nek, most így érzem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75013) DjDanee87 válasza GrooveHero (#75001) üzenetére


DjDanee87
addikt

Followernek 150% a CHD cap, afölé nem tud menni. Ha jól tudom alapból 50%ja van neki, erre rájön jó esetben a relic 100% és máris megvan a maximum ami kihozható vele és mehet a piros gem.

(#75012) Edge:
Én amennyire elleneztem ezt a season rendszert az elején (nem is játszottam S1ben, csak felhúztam 70re 1 normal, 1 hc karaktert a transmogért) annyira megtetszett most. Nonseasonben farmolhattam órákat, nem esett upgrade mert már max közeli cuccaim voltak. Itt meg nyilván mivel az elejéről kezdi az ember megvan az öröm, amikor esik valami jó cucc.
Persze akinek a célja a leaderboard meghódítása, és nem valami streamer, hogy 12 órát farmoljon egy nap, annak nem nagyon van esélye jó helyre kerülni a leaderboardra. Szerencsére ez nálam nem cél, elvagyok a lassúcska karakterépítgetésemmel, és amekkora GR sikerül, nem stresszelek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#75014) Gorneck válasza Edge (#75012) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem a Monkom lassan ott tart ahol az NS, de a gem lemaradás hatalmas...így 5-6 szinttel kevesebbett is bír...a Gundo ellenére...ofc ollan finomságokon fenn se akadok, hogy egyáltalán farmolni tudjak megfelelő szinten ahhoz ~400 szint kellett, ami azért elég vicces...persze miután minden meglett már a sebességgel nincs gond...

Gorneck#1239

(#75015) Edge válasza Gorneck (#75014) üzenetére


Edge
veterán

Ha monk a main kari akkor nem kérdés hogy S2, a gungdo az alap lett neki.
Igen a gemek se mind1 azért...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75016) Joezyka válasza Edge (#75015) üzenetére


Joezyka
senior tag

én is pont azért kezdtem egy wizz-t s2-ben, hátha valami csoda történik, eddig egy ilyet hoztam össze anciban, ami elég faja, főleg hogy 1 passzívot ki lehet vele váltani, meg jópofa ahogy végig teleportálgatod a pályát :D funra is jó.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#75017) Rayner válasza Edge (#75015) üzenetére


Rayner
őstag

Innentől kezdve szerintem meg alap lesz a season.
Elég nagy siker lett mióta az új cuccok S-only lettek.
Blizz tenni fog azért hogy innentől minden új cucc S-only lesz (és legfőképp azért mert megkerülhetetlenek lesznek idővel)

Figyeld egy kicsit a PoE fejlődését, blizz mindent arról koppint RoS óta :)

(#75018) Rayner válasza Joezyka (#75016) üzenetére


Rayner
őstag

Bountyra a wizzemmel pont ezt használom, meg elit farmra is tökéletes... amúgy tényleg fun :D

(#75019) Attix82


Attix82
őstag

Mitől esik ennek a csókának minden mobból Legendari?:) [link]

(#75020) SEMY válasza Attix82 (#75019) üzenetére


SEMY
tag

PTR - lego buff van ( azt hiszem +2000% )

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#75021) errorcode06 válasza Attix82 (#75019) üzenetére


errorcode06
őstag

Elvileg PTR-en most +2000% leg find van. Vagy valami hasonló.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#75022) DjDanee87 válasza Attix82 (#75019) üzenetére


DjDanee87
addikt

PTR (vagyis tesztszerveren) játszik, ahol fel van húzva a drop 2000%al, hogy mindenki tudja tesztelni milyenek a megváltoztatott legendek.

(#75023) Gorneck válasza Rayner (#75017) üzenetére


Gorneck
titán

Nem tud...hacsak nem változtat 1-2 dolgon...Monk az egyetlen kaszt ami kapott értelmes sezlony motyót...a többiek a már meglevő cuccuk után kajtatnak és előlről kezdik a fejlődést...mondjuk alapba nem kis előnnyel...
Illetve most behoznak egy valag itemet az új peccsel amik leváltása másra nem lesz egyszerű, ofc ha marad minden így...6dbos setek miatt ez nem egyszerű.

Nekem pl kb ez volt az első és egyben uccsó sezlonyom is...nagyon messze van ez a jótól...

Gorneck#1239

(#75024) jookomak válasza Gorneck (#75023) üzenetére


jookomak
őstag

Ja, d2-ben sokkal nagyobb volt a különbség a ladder-only rúnaszavak miatt, amik simán alázták a non-ladder féléket.

(#75025) Sárpac válasza Gorneck (#75023) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem S2 only lesz az összes új leg? :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75026) Gorneck válasza Sárpac (#75025) üzenetére


Gorneck
titán

Erről infó nincs...vagy legalábbis én nem láttam róla semmit...

Gorneck#1239

(#75027) stevve


stevve
nagyúr

Remélem, nem csak S specifikus itemek jönnek ezek után, mert az úgy marha unalmas lenne... Nem akarom mindig előről kezdeni az egészet pár új cuccért. :U

[ Szerkesztve ]

(#75028) Rayner válasza stevve (#75027) üzenetére


Rayner
őstag

Kb 2 nap alatt T6-ra lehet húzni egy karit, szóval ez nem jelent akadályt. :)
Pedig pont tegnap este néztem ns public rift 7xx nyitott party addig ez S2-ben ugyanakor 21xx volt.
Lehet csak ez egy véletlen volt máskor nem annyira nézem, csak érdekes módon várólistára tett amit live-on hónapok óta nem láttam.

Amúgy D2 is ilyen volt új ladder új itemek ...mindenki ott volt... ez sem lesz másképp szerintem

Mivel kékek írták hogy 2.2 nem jön S2-ben (nem csinálják azt mint S1-ben hogy felborítják a ranglistát), így ebből arra következtetek, hogy 2.2 = S3

[ Szerkesztve ]

(#75029) Edge válasza Sárpac (#75025) üzenetére


Edge
veterán

nem, erről kék is volt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75030) Edge válasza Rayner (#75028) üzenetére


Edge
veterán

Ez most komoly? én meg már azért tepertem s2-ben eddig hogy jaj 2.2-re legyen ott is vmi. :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75031) Rayner válasza Edge (#75030) üzenetére


Rayner
őstag

Q:I'm pretty sure I heard one of the devs say something about not doing big content patches during a season, instead they would do that in between seasons. Am I mistaken?

A:The plan from here on forward is to (1) end a season, (2) patch, then (3) launch the new season. However, there may still be cases where a small patch for a critical bug fix or something similar is necessary.

Amúgy igen, ha emlékeztek arra a bizonyos gem bugra, hogy ha felbuffoltad a karit a csillagos égig és úgy léptél be akkor DOT gemek a buffolt értéket vették alapul.

[ Szerkesztve ]

(#75032) Gorneck válasza Rayner (#75028) üzenetére


Gorneck
titán

2 nap mi? A monkomnak ehhez 400 szint kellett, hogy ne essen kelljen.

Gorneck#1239

(#75033) Gyuri27 válasza Gorneck (#75032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valamit rosszul csinálsz. :DDD

Most már, hogy van sezlony. Meg ilyenek jöhet az rmah is. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#75034) Rayner válasza Gorneck (#75032) üzenetére


Rayner
őstag

Annyit írtam, hogy T6-ra lehet húzni. :) Az már más tészta hogy onnan mennyi idő a faceroll.
Ezt malacfaktor meg csillagok állása válogatja

Publicolni, partyzni kell az elején azt csókolom :D

[ Szerkesztve ]

(#75035) Gorneck válasza Gyuri27 (#75033) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, nem DH-t indítottam... :D

(#75034) Rayner: T6ra húzni nálam azt jelenti, hogy kényelmesen farmolom és nem nonstop halok...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#75036) Rayner válasza Gorneck (#75035) üzenetére


Rayner
őstag

:)) Hát ezen nem veszünk össze.

[ Szerkesztve ]

(#75037) haller26


haller26
tag

Sziasztok! Keresek 4s monk partit,hátha esne végre Sunwuko amu,meg 1 alap Torch.Szívesen veszem az építő jellegű kritikákat,mert elég ügyetlen vok még vele.Van 1 jónak mondható DH-m ,ha mást nem is ,cserébe azzal segítenék a kedves mentoroknak. pityputy#2982 (lemaradt)

[ Szerkesztve ]

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#75038) T. M.


T. M.
aktív tag

Gr 45 solo crusader is meglett :))

DioRobber fórumtársnak meg köszi a tippet a charmos amuért, tényleg hasznosabb a templar így :K

(#75039) Mirman


Mirman
őstag

Van aki kipróbálta az új Zuni settet PTR-en ? Én nem merek belépni WD-vel mert ha kiesik egy kukri és felkötöm magam. :D

Az új cdr csökkentő itemek viszont túl OP-k ahogy nézem , ezt így biztos nem engedik ki élesbe.

(#75040) Gorneck válasza Mirman (#75039) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#75041) 42861


42861
senior tag

Ma a random istenei velem voltak szezon solo GR-ben. :DD

Nem túl fullos, de gondoltam jó lesz. Lyuk persze nem volt rajta, de volt giftem. Tekertem rá vitet, mert elég könnyen halok.
Erre a következő GR mit dob?

Sírni tudtam volna! :) Még jó, hogy volt még egy ramaladnim, mert lyuk ezen se volt.

(#75042) Ghoost válasza 42861 (#75041) üzenetére


Ghoost
tag

/irigy és grat ;]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#75043) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kaptam egy gift-et, így került lik a Calamity-ben. Pofás lett a vége: Elemental Elite DPS: 3,634,236.21 alakul a molekula. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75044) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Na akkor nekem ezt most irja meg valaki.Nézem CactuS DH-ját kisebb a sebzése és minden más is mint nekem mégis előrébb van a DHk között mint én.Ez,hogy a francba lehet?

http://www.diabloprogress.com/hero/wukodlak-2377/Shadow/11086541

Telorol nincs sajna linkelés.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#75045) Mirman válasza Gorneck (#75040) üzenetére


Mirman
őstag

Köszi , efelett elsiklottam.

más : A Tal Rasha tényleg hihetetlen jó , FB wizzel eddig a saját rekordom gr 38 volt , ezt a Tal Rasha settel sikerült 42-re feltornázni úgy hogy meglett elsőre és itt sem a dps a szűk keresztmetszet hanem a menekülés hogy ne öljenek meg. :DD

(#75046) Muton


Muton
addikt

csak erős idegzetűeknek :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#75047) czpitti válasza 42861 (#75041) üzenetére


czpitti
senior tag

Hát még én hogy tudnék sirni.Vitet tekerni rá 10% dam helyett.Na azonnal rá a dps-t de mán.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#75048) Edge


Edge
veterán

Hoppá:

Originally Posted by Blizzard
The 5 vanilla class sets will get a 7th piece in the next PTR patch. Should help w/ gearing/power issues since the sets have weapon/jewelry. (Twitter)
------------------------------
Jade Harvester will get new 2pc/4pc bonuses and a new complementary item to make up for the Immunity changes that affect Spirit Walk. (Twitter)
------------------------------
@itsNobbie WW Set has changed and should feel more like WW. WW won't require Rend on target for dmg. You'll see it next PTR patch in a week. (Twitter)

Végre nem lesz kötelező a tal amu... Volt ptren egy wizard gloves legend ami nem adott semmi extrát, látszott hogy csak véletlen hullott és csak első pár napon, lehet az lesz a tal set 7. darabja.
Tetszik hogy a jadewdvel is kezdenek vmit.
Ja másik kékbe meg a perma immunitásról írnak hogy kinyírják, pl serenity kap durva cdt.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75049) CactuS válasza wukodlak (#75044) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szintén telefonról, de első blikkre: én seasonben tolom. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75050) Sárpac válasza Edge (#75048) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az a baj ha durva cdt kap akkor nem fogja hazsnálni senkisem magyarul egy tök értelmetlen skill. Úgy esetleg van létjogosultsága a durvább cdnek, hogy mondjuk cserébe az idejét kitolják, mert jelenleg az a 2 másodperc kb semmire sem lesz elég ezek után. Esetleg lenne 10 sec 30 sec cdvel úgy már lenne aki hazsnálná is.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.