Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) JSaN válasza Sirandrish (#15989) üzenetére


JSaN
addikt

Kis sarga tuskek es kardok vannak, tomegben tenyleg nehezen veheto ki.

PVP: most mentem a 2 ugyeletes DH ellen (Thrawn and Radi8tor1) es mar kapisgalom mi kell ellenuk. Estere mar pro leszek WD-el. :))
Am osszesegeben hogy alig 1 napja van kint, es a blizz se csinalt semmi balanszt. Csak joforman megengedte hogy gyepaljuk egymast. Ahhoz kepest egesz turheto az 5 karakter iranyba a kiegyensujozottsag szerintem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16002) ProEvoFan válasza JSaN (#16001) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem is lesz balance.Ez nem a pvp.Ez csak egy fan lehetőség, poén, semmi több.Az igazi pvp még várat magára.Abba hagyták a fejlesztést, mert nem tetszett nekik.Újragondolják az egészet és meglátják mi sül ki belőle.
Ami most van ez nem a pvp, ez egy duel ökörködés pve skillekkel.

(#16003) Thrawn válasza JSaN (#16001) üzenetére


Thrawn
félisten

Pókok+Haunt és ennyi, OP vagy/leszel :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16004) Gorneck válasza Thrawn (#16003) üzenetére


Gorneck
titán

Kihagyta ezeket? Ejjj ejjjj...a pókok a lába elé szórva is megtalálják az ellent... :D Mondjuk a hauntot nem értem...ez mijjé is jó?

Gorneck#1239

(#16005) Thrawn válasza Gorneck (#16004) üzenetére


Thrawn
félisten

Azért jó, mert ha elkap vele még a Smokescreen sem ment meg.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16006) persil válasza Gorneck (#16004) üzenetére


persil
nagyúr

Gondolom azért, mert dot képesség.(damage over time)
Ha időben bekapod, akkor addig rajtad van, amíg le nem jár(a haunt 6 sec, ha jól rémlik?), vagy meg nem halsz.

Gondolom ezért lehet jó a barbi rend képessége is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16007) Gothmog válasza LLKobe (#15996) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Ok, gratulálok! :K

Azért a gyűrűre vess majd még egy pillantást az este, már ha meglesz még (GothmogHun#2175), és utána nyugton is maradhatsz egy darabig, és próbálgathatod az új felállást :)

Én a Beacon of Ythar helyett elsőre lehet, hogy a Resolve-ot vettem volna inkább ki. Bár ez attól is függ, hogy mennyire sűrűn használod a Serenity-t és az SSS-t, illetve, hogy mennyire halsz gyakrabban, ha nincs meg a 20% extra damage reduction, amit a Resolve ad.

Persil: Kíváncsi vagyok (bár a PVP abszolút nem érdekel), hogy mi lenne, ha egy Hauntot bekapott monk a halála előtt röviddel még SSS-eli a WD-t (ami valószínűleg a WD instant halálát is okozza egyben). Van olyan vajon, hogy döntetlen? (Ha damage over time sebzés megöli a győztest is)
Illetve kíváncsi lennék, hogy ha Rend vagy Haunt jellegű szívatásnál a monk benyom egy 4mp-es Serenity-t, akkor is megy-e a fenti skillek számlálója, és annyival kevesebb sebzést kap be a szerzetes a végén, vagy csak 4mp-re leállítja a sebződést, de utána benyomja az egész adagot a képébe.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#16008) adrian360


adrian360
őstag

lehet mondogatni jó hangosan hogy ez duel ez nem pvp, csak egy baj van, hogy márpedig ez az. blizzard is úgy gondolja. mivel másik játékos ellen harcolsz, és nem egy script ellen, ezért ez pvp. azért mert a pvp-ben vannak más műfajok is, és ti azt várjátok, attól még a duel is pvp. tipikus bogár rovar példa.

(#16009) Gyuri27 válasza ProEvoFan (#16002) üzenetére


Gyuri27
félisten

El lett mondva, hogy pvp miatt nem lesznek a kasztok átalakítva. Ha változás lesz az a sima játék miatt lesz.
Azaz míg a játékban a monk, baba fog tarolni. A pvp-ben a dh és a wd.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16010) persil válasza adrian360 (#16008) üzenetére


persil
nagyúr

Játékokban sosem volt ugyanaz. Igen ki lehet forgatni a szavakat a bogár - rovar példával, de akkor is két különböző dologról beszélünk.

Az a különbség, hogy a duel-nek nincs következménye(sem pozizív, sem negatív), mivel felkérés(request) alapján működik, míg a pvp-nek pedig van.
Másrészt pedig ez csak egy extra funkció, egy kis hülyéskedésre, pont azért, hogy "kapjunk valamit" amíg nincs komolyabb plusz content, illetve, hogy a blizzard is átláthassa, hogy mit kell majd változtatni, javítani, hogy a pvp(ami jelenleg nincs kint, szóval továbbra is csak találgatás... ) működjön.

Szóval felesleges hőbörögni, akinek tetszik, az tud vele szórakozni néhány meccs erejéig, akinek meg nem, az játszik tovább ugyanúgy, mint eddig.
A valódi pvp-t pedig majd meglátjuk milyen lesz, ha lesz.

"és nem egy script ellen"
Tudod mi az a script? :)

Gyuri27
Biztos ez is csak akkor lesz, ha kint lesz hivatalosan a pvp opció. Addig csak találgatás van, mert a blizz is változtatott már meg olyan dolgokat, amiket előtte ők maguk véstek kőbe.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16011) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Nincs valakinek tippje hogy miért irhat ki error 12 hibakódot belépéskor? Már csináltam karaktert amerikai szerveren is de igy sem müködik ugyan zt irja ki. Azt hiszem csak akkor tudod letölteni aclienst ha mar van accountod a proba szerverre tehát elvileg az sem lehet gond....! tanácstalan vagyok... :F

(#16012) Szancsó válasza Szatesz. (#16011) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Így próbáltad?
This is how you'll get in to the PTR 1.0.7 (Fixing Error 12):

1)Open normal 1.0.6 game client.
2)Change Region to Americas before logging.
3)Log into Americas
4)Create hero there.
5)Log out
6)Change region back to Europe.
7)Log in.
8)Exit 1.0.6 game client.
9)Open 1.0.7 PTR game client.
10)Log in.

MAKE SURE YOU CHANGE PASSWORD AT THE END

A végén a jelszó változtatás is kell, anélkül nekem sem működött. Igazából szerintem a 8. és 9. pont között kellene írni a jelszó váltást...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#16013) Szatesz. válasza Szancsó (#16012) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Végig csináltam lépésről lépésre, és müködik!
Köszönöm szépen! :R

(#16014) Thrawn


Thrawn
félisten

Egy új recept:

Eredmény:

Nem sok időn belül 2 recept esett, (+1 kő is) szerintem nem fog sokáig tartani összeszedni őket.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16015) radi8tor válasza Thrawn (#16014) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Végül miből dobta a receptet? Design: Amulet of Dexterity is van?

⭐ Stella

(#16016) xavix13 válasza Thrawn (#16014) üzenetére


xavix13
senior tag

Egy gyors kérdés: Ha leszedem a PTR-t attól még a sima játékkal is tudok játszani ugyanúgy?

Szerk.: nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16017) persil válasza radi8tor (#16015) üzenetére


persil
nagyúr

Biztosan van. Valószínűleg ugyanúgy, mint a hellfire-nél, te választhatod ki, hogy milyet akarsz gyártani.(persze most utóbbi esetben csak akkor, ha meg is találtad hozzá a design-t)

Kiesni meg elvileg mindenkiből kieshet, de a bossoknak 50% esélye van rá.

xavix13
Igen, külön van a kettő.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16018) Thrawn válasza radi8tor (#16015) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt Cydea dobta. Van persze :K
Craftoláshoz Perfect Square kő kell és brim is.

Ez a Demonic Essence is elég sűrűn potyog.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16019) JSaN válasza Thrawn (#16018) üzenetére


JSaN
addikt

Tegyuk hozza (tudomasom szerint) a PTR-ben megnovelt drop rate van. hogy surubben essen es konyebb legyen tesztelni.

Bocs a pvp miatt, valoban duel, szabalyok nelkul. en is ezt hasznalom, csak neha elfelejtem aztan pvp-t irok nagy sietsegemben.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16020) Edge


Edge
veterán

Végülis dio2-ben is duel volt én azzal is elvoltam frankón :)
Amazonnal(aka íjász csaj(nagy mellekkel)) ott is lehetett a képernyőn kívülről ölni, meg egyéb más karival is.
wizard itt is jó lehet: betenni storm armor/thunder storm-ot + arcane hydra temporal flux passzívval(1.0.7-ben buffot kap jobban lassít), teleport: wormhole hogy menekülni is lehessen, blizzard ha vki közel jön nehogy megússza.
Nah jó móka ez :)
szerk: beöltözni full fear gearbe(sisak,fegyó,egyéb) :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#16021) F-ECT$ válasza Edge (#16020) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg egy mirror a megzavarás miatt :)

Dive ever, work never.

(#16022) RockHaRD válasza Thrawn (#16014) üzenetére


RockHaRD
addikt

lehet már tudni az új kő statjait? (marques vagy miatököm)

(#16023) abéla


abéla
senior tag

Csatlakoznék én is az unbal klubba :DDD :
PTR-re ránéztem kicsit, főleg egy wd-vel küzdöttem: a hex+haunt+spirit walk mindent üt.
Basszus pedig fagyasztós/teleport/meteor/disint/slow time... szval próbálgattam mindent, de nagyon dúrva, hogy ráteleportálok (clamity: 265%dmg), lefagyasztom(cold snap), erre ő spirit w. és 1 mp múlva küldi is a csirkéseket :O ... spirit barrage meg a tuti, fél játékteret átlövő auto-aim cucc. :) .
Dh-nál teleport-ot wormhole-ba + a smoke scr. hasonló, mint sp. walk wd-nél, barbárhoz meg türelem kell+kite, bár ezekkel csak néhány menet volt.

Wiza bugok(végül is két alap-skill is tsí :) ):
-illusionist nem működik,
-diamond skin refis rúnája nyista (ami nem lenne rossz egy jó armor/allres+prism.armorral + sokhp, mert 100%refi van és ha dh/wd glassabb, mint a wiz, akkor neki kampó)
-slow time: enemy projectiles nem lassúl semmit, nemhogy 90%-ot

Ami kell:
-sztem a refis diamond -ha menni fog- alap lesz (ehhez e. armor/prismatic rúnával + astr.presence?)
-shock armor: scramble(futós) vagy th. storm (shocking aspect-hez kevés a hit), ehhez esetleg egy glass c.
-illusonist (a teleport+slow time-hoz)
-unstable anomaly: életmentő lehet
-evocation esetleg (diamon skin+frost),
-támadó: sztem disint, de ez még nem kristályosodott ki :)
-passzív: illu + evoc/glass c.+ astr pr/blur/unstable
2 fő verzió: shock armor(th.storm): illu/glassC/blur, refis diamond+prismatic: illu/evoc/astr.pr.(ha van AP: blur)

CM alig használható, ezért kell az egyéb cooldown csökkentő:illusionist/evocation, + astr. pres. (bár sztem 100 is elég lehet) mert ugye az apoc se nagyon játszik.
build , bár itt még cm bent van, támadónak is jobb talán a disint.(convergance), slow time-nál meg a time warp/strech time.

hootka!

(#16024) tomazin válasza RockHaRD (#16022) üzenetére


tomazin
veterán

az előzőhöz képest +1 az addigi léptékben.

pl emerald 110%crit, 62dex,33gf.
so ez így nem igazán fogja megérni..

(#16025) xavix13 válasza tomazin (#16024) üzenetére


xavix13
senior tag

Kivéve az új ruby gem. Az fegyóba +150 min +150 max dmget ad.

Más a PTR mennyit szed le? Elég lassú netem van így nem tudom megéri-e egyáltalán elindítani? :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16026) radi8tor válasza tomazin (#16024) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valamint nem elhanyagolható tényező, hogy ruby a fegyverben tud majd mást is, mint a jelenlegi kavics.
Kivétele nagyon drága lesz. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16027) JSaN válasza xavix13 (#16025) üzenetére


JSaN
addikt

11,6gb a ptr, szinte ugyan az mint a sima diablo. Esetleg lehet trukkozni, hogy eliniditod a ptr telepitojet. Es varsz mig 1-2%-t fel nem rak utana kilovod. Majd a diablo 3 mapajabol a Data_D3 mapat (es csak ezt) egy az egyben at masolod. Utana folytasd a telepitest, de akkor mar csak par szazalek marad.

Na mentem megint, kicsit finomitottam. Es valoban nagyon ra lehet kapni a WD-vel. haunt az tenyleg valami auto aim es a kepernyon kivulig el elmegy. pokokal es disznoval kombinalva hatasos. Passziv spirit alap, jol dolgozik. :))

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16028) xavix13 válasza JSaN (#16027) üzenetére


xavix13
senior tag

És így működni fog rendesen? Az nagyon jó lenne, mivel a netem egy nagyhalom ****.
Így már este kitudnám próbálni. Na majd ha hazaértem rákukkantok. :)

Még valami: Kb. mikori karaktert fog átmásolni? Mert a napokban fejlesztettem komolyabban a monkom, de gondolom az még ptrben nem fog látszodni.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16029) Edge válasza abéla (#16023) üzenetére


Edge
veterán

Duel-nél mindig úgy kell gondolkodni hogy amit összeraksz buildot az szivatós legyen és ha lehet te üss elöször és akkor 1hitelj.
Wiznek is vmi autoaim skill kell pl magic missle-seeker vagy disintegrate a chaos runával, de ilyen a thunder storm is ez sztem képernyőn kívülről is képes 1hitelni.
Én kipróbálnám az archont azzal a rúnával ami +1600% dam-os robbanást csinál ha benyomod archont, ez akkor lehet jó ha vkire ráteleportálsz vagy közeledbe kerül benyomod és ha amúgy is jó nagy dps-ed van ez instant death lehet az ellenfélnek.

De ma remélem már én is bejutok PTR-re és kipróbálhatok pár dolgot mert sokszor van az a tipikus: ahogy Móriczka elképzeli... :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#16030) Szab02


Szab02
aktív tag

Most mindenki meg fog kövezni :)

Tegnap kipróbáltam a starter editiont és úgy érzem nem üti meg a 2 szintjét. A skilleket sem igazán értem - nem lehet félrefejleszteni? Mindent megkapsz és össze kell válogatnod, mit akarsz használni?

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#16031) Edge válasza Szab02 (#16030) üzenetére


Edge
veterán

Diablo2-ben se lehet félrefejleszteni. annyiszor nyomsz retain-t amennyiszer akarsz. akkor? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#16032) Vismajor01 válasza Edge (#16031) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez nem mindigy igy volt, csak 1.13as újítás. Előtte 8 évig ha 2 skillpontot raktál véletlen staticra, az úgy is maradt. :K

Más: Van kedve valakinek barb taxizni? Aki nem tudná mit jelent: Csak packokat ölünk, magas mpn futok ww barbbal, packnál szólok, lejön a dpses kari, kiniyrjuk packot, kari felmegy, én megyek tovább... Kilehet takaritani egész a3at egész gyorsan 20+pack ládák, etc.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#16033) Sirandrish válasza Szab02 (#16030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az pozitívumnak számít ha esetleges figyelmetlenség miatt, véletlenül több 100 óra gameplay landol a kukába mert 2 centivel odébb klikkeltél? :U

Hát nem vagyunk egyformák :N

Edge Jó pár évig D2-ztem de én ezzel az opcióval nem találkoztam, csak már néhány éve a Median XL-be :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16034) Edge válasza Vismajor01 (#16032) üzenetére


Edge
veterán

Pontosabban 2010.03.23 óta :)
(csak kötekedtem picit, mert az nem érv amit írt.)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#16035) Szab02 válasza Sirandrish (#16033) üzenetére


Szab02
aktív tag

Valahol pozitívum, hogy figyeltél a karakteredre és mindent 3x átgondoltál :D

Az 1.13 patch óta Akaránál - első quest (nightmare, hell - en lehet resetelni a skilleket).

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#16036) Edge válasza Szab02 (#16035) üzenetére


Edge
veterán

Nyugi most ugyanez van csak a gearnél kell ennyire figyelni. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#16037) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Jöjjön már a patch, állandoan kinyirom magam a szörnyeken :(

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#16038) Sirandrish válasza Szab02 (#16035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek szerint az 1.13-al nem játszottam mert én resetet csak a Medianba találtam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16039) xavix13 válasza JSaN (#16027) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát ez nem jött be :( Átmásoltam a fájlokat és ugyanúgy tölti tovább...
Ott vannak a régi fájlok és mellé tölt újakat. Nem lehet ezt valahogy megkerülni?

Nektek is ilyen sok fájl van a ptr mappájában? :F

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16040) Gothmog válasza LLKobe (#15996) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Na, mire hazajöttem és beléptem, már elment az a gyűrűm AH-ban. Megnéztem azért a kalkulátorral belinkelve a profilodat, és main hand gyűrűdet lecserélve arra, kicsivel több, mint 5200 dps-t adott volna. De most már mindegy így.

Endure. In enduring, grow strong.

(#16041) ProEvoFan válasza Vismajor01 (#16037) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az előbb még kitakarítod act3at, utána meg sírsz a patch-ért, mert meghalsz a szörnyektől. :DDD

(#16042) SLYM


SLYM
veterán

vettem 17000 flawless square ametisztet, erre nem tudod betenni a ládába, lol :D

[ Szerkesztve ]

(#16043) Vismajor01 válasza ProEvoFan (#16041) üzenetére


Vismajor01
addikt

Az egyiket ww barbbal, a másikat cm wizzel, nem sok köze van a kettőnek egymáshoz.
Meg olvasni is tudni kéne, sem azt nem irtam, hogy kitakarítom act 3at, sem azt, hogy meghalok a szörnyektől. Magam ölöm meg rajtuk(cm wizzel) a refdam miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#16044) SLYM válasza SLYM (#16042) üzenetére


SLYM
veterán

megoldódott, kipakoltam mindent, így befért :)

(#16045) Gothmog válasza Vismajor01 (#16043) üzenetére


Gothmog
aktív tag

sem azt nem irtam [...] hogy meghalok a szörnyektől. Magam ölöm meg rajtuk(cm wizzel) a refdam miatt.

LOL Tehát, ha magadat ölöd meg, az nem számít meghalásnak... :DDD

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#16046) Vismajor01 válasza Gothmog (#16045) üzenetére


Vismajor01
addikt

Neked sem megy a szövegértelmezés? Vagy te nem látsz különbséget a "kinyírom magam a szörnyeken" vs "meghalok a szörnyektől" között? Magát a meghalás tényét pedig hol vitattam?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#16047) Gothmog válasza Vismajor01 (#16046) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Miért, kellene látni?? Ha molten miatt halsz meg, az mégis mi a jó fenétől más, mintha a reflect damage miatt...? :U

Endure. In enduring, grow strong.

(#16048) Vismajor01 válasza Gothmog (#16047) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hogyne! Ha a molten miatt halok meg, azt jelenti gyenge vagyok, ha a refdam miatt, az azt, hogy túl erős!
:DD

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#16049) Gothmog válasza Vismajor01 (#16048) üzenetére


Gothmog
aktív tag

A szellemességet értékelem a hozzászólásban, de tartalmilag a logikájában érzek némi gikszert... :P

Endure. In enduring, grow strong.

(#16050) Vismajor01 válasza Gothmog (#16049) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mindegy, mert a lényege a hozzászólásomnak akkor is csak annyi volt, hogy a patch után a refdam nem lesz akadály többé(vagy nem akkora) a wizzemnek, aminek picit lowra sikerült az EHPja :/
Addig jatszom a barbommal, mp7en is gond nélkül gyakok vele, csak a dmg kevés az effektív haladáshoz.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.