Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) Sárpac válasza MrCsiT (#20350) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kérdezd meg a blizzt veszek gemet zsetont levonja gem meg sehol és ez fogad az auctionsba! Vettem már cuccot is zseton levon listában sehol! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20352) Attix82 válasza Sárpac (#20351) üzenetére


Attix82
őstag

PH-n is megesik az ilyen :DDD

(#20353) Amur


Amur
addikt

kétkezes fegyókból van ilvl63mas plan? Vagy Skornnál ugy sem jöhet jobb ki egy barbinak?
vállassal már nyertem 6-7k életet,de dps-t nem sikerült növelni,amu meg még nem jött ki chc-chd kombós,mindegy a selejt majd jó lesz a wizardomnak,DH-mnak(vitalityst kraftoltam)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20354) tatabánya válasza sunnymarcell (#20348) üzenetére


tatabánya
senior tag

pont egy olyanom van amit leírsz így nagyon jól jött ez a kard

(#20355) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Bő két hét után beléptem egy farmkörre a játékba, gondolván, hogy kicsit meglesem ezt az újfajta krafting dolgot. (Máskülönben rettenetesen belecsömörlöttem már a játékba).

A szokásos farmköröm alatt esett egyetlen darab ilyen újfajta alapanyag, úgyhogy az AH-ban vettem egy dexes vállvért receptet, majd felkerestem a kovácsot.

Mázli faktor befigyelt kissé. :D Azt hiszem, itt meg is állnék a vállasok gyártásával az első darab után :) Még a reziszt is stimmel (lightning monkom van), a dps-t meg rögtön 210k-ra lőtte fel. Igaz, hp szempontjából nem jöttem ki jól, de farmolgatni (már ha kedvem tartja még néha belépni a játékba egy picit) elég lesz az a 35k is.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#20356) mpierre válasza F-ECT$ (#20346) üzenetére


mpierre
veterán

Amu, kesztyű az első, míg a barcer, a ~25-re sikerült. A vállas ah-ból jött 2M-ért.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20357) mpierre válasza mpierre (#20356) üzenetére


mpierre
veterán

Pontosítok, az amu is sokadik, de az vegyesen készült az intessel.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20358) Pompi válasza mpierre (#20345) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Most már legalább tudom, hogy kivel játszottam a minap Deckwood néven :DDD

BTW, hogy én is örömködjek kicsit, variáltam én is a gearrel, így átléptem az unbuffed 180k DPS-t, 54% CHC, 54K HP és 657-763 közötti resistek mellett (igaz ebben benne van a nyilas plus CHC-je) És van még hátra egy pár paragon level is az alakuláshoz.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#20359) LLKobe válasza Gothmog (#20355) üzenetére


LLKobe
veterán

Kérhetnék egy armory linket?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#20360) Gothmog válasza LLKobe (#20359) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Tessék :)

Endure. In enduring, grow strong.

(#20361) sunnymarcell válasza Amur (#20353) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Azt hittem csak ilvl62-es cuccokat lehet craftolni.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20362) S e t h válasza Sárpac (#20219) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tuti a b@zeráns kraft exploitos vagy ép rollback dupos köcsögök miatt van, banhullám lesz, meg feljelentések eula megszegésért. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20363) Iginotus


Iginotus
őstag

Lehetséges, hogy másnak megveszek egy játékot a blizard-storbol mint egy ajándékképpen az én saját battle net balancomból?

Support oldalon ennyi van:

Can I designate an item as a gift?
In regards to Blizzard's game titles, you can only designate Digital Downloads as gifts. Doing so will send a transferable authentication key to your email address for you to give to someone at your discretion. For other products that you wish to gift to someone, simply add their address to your Address Book and send the order there.

csak nem teljesen értem.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#20364) Amur válasza sunnymarcell (#20361) üzenetére


Amur
addikt

Ezzel válaszoltál is,akkor nincs!
Az account bound-os cuccok ilvl63masok onnan jött a kérdés.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20365) Cyberbeni válasza Iginotus (#20363) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen.
Ha nem saját magadnak veszed meg, hanem ajándékként, akkor e-mailben elküldik a cd-kulcsot, amit odaadhatsz annak, akinek akarsz.

(#20366) Rankerz


Rankerz
senior tag

Mekkora pénznyelő ez az amulet craftolás. Lassan 200 at csináltam de még mindig IAS+ alacsony CHD a max amire képes volt :DDD

(#20367) Iginotus válasza Cyberbeni (#20365) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi, csak most épp a blizz storban nincs starcraft uj-kieg, remélem megjelenés után már lesz.

Plug and Pray... :)

(#20368) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok!

A rövid és egyszerű kérdés csak annyi lenne, hogy (igen, lusta vagyok utána guglizni) valaki kimatekozta-e már, hogy 1.0.7 ben még mindig a jó öreg mp1-es alkaizer run a legideálisabb, ha xp-zni szeretne az ember? Illetve mf-re ti melyiken szoktatok runolni, és mennyi av. dps-el általában?

Minél jobb, annál jobb!

(#20369) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis fan-teszt build nézegetősdi. :D
Diablo 3 - solo Barbarian - MP5 - Act3 run +keywarden - Weapon Throw -Seismic build - patch 1.0.7

Olcsó(bb) off-handet használtam itt. WT-re jobban muzsikál, mint az eredeti, de seismicnél azért hasznosabb a régi. A "standard" offhanddel is majd tesztelem. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20370) CactuS válasza mikromanus (#20369) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy ezeket a zenéket hallgatod is farmolás közben vagy csak a "nagyközönséget" boldogítod vele? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20371) sunnymarcell válasza mikromanus (#20369) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Miért mész core of arreat után egyből keep depths lvl 2-be? Olyan a mob density ott, hogy oda csak 5ös valorral érdemes menni.

Én úgy szoktam, hogy core - damned lvl 1 (itt megvan minimum 3 NV) - fields of slaughter - keep lvl 2-3 - cursed lvl 1, ott az elején a lépcsőknél szokott lenni egy elit pack, azokat megölöm - stonefort ha van kedvem

Ja és amúgy mi ez a zene? :DD

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20372) F-ECT$ válasza mikromanus (#20369) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első packnál majdnem fekvés volt :)

Dive ever, work never.

(#20373) F-ECT$ válasza Rankerz (#20366) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát nem olcsó, de nekem tetszik. Én is elcraftoltam már pár millát, de legalább esett belőle olyan, amit használni is tudtam.

Dive ever, work never.

(#20374) mikromanus válasza sunnymarcell (#20371) üzenetére


mikromanus
veterán

Yoshida Brothers.
Egy lejátszási listában van pár számuk (Japanese Battle Music)
Ahol nem sűrű a mob oda minek mennék? Meg elszöszölök én mindenütt (az Alkaizeres map válogatáson és néha máshol is), de most fél óra szöszölést töltsek fel, Legyen már valami kerete/célja akkor amit kitűzök és mihamarabb elérem (Itt épp NV 5, majd warden). ;)

edit: meg azért ez szokott lenni, mert ha felmész az előző pályára az elithez, akkor módosul a mentési pont. nem sok idő, de valamennyit buksz rajta következő runban.

(#20370) CactuS
Az ilyeneket elhalgatom játék közben is. Jó pörgős :D

(#20372) F-ECT$
Csacskaság. Csak azért volt, hogy izgisebb legyen, meg hogy azt higgye az ellen, hogy van esélye. :DD
(terelgetés-hárítás...)
Persze néha azért megszorítanak, de ritkán scapnak le. Ha nem kapkodsz ezzel a builddel, akrko elég kevés tud elkapni. Csak az úgy lassabb.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20378) mikromanus válasza Zan (#20375) üzenetére


mikromanus
veterán

Talán mert a kérdésed elég értel(mezhetetl)en, másrészt pangás van a fórumon. Az a legjobb ahol gyorsan haladsz. Nem az MP1, hanem ahol GYORSAN. Érteeed? :Y
Ha one hit a szörnygárda mp5-ön is, akkor az mp1 az szar lesz xp-ben. Ha meg visszaolvasol pár( száz)at, akkro láthatod, hogy fel volt vetve hasonló kérdés. van aki másfele runol picit. Meg most már átvihető az nv következő actra, így néha lehet érdemes átmenni friss actra bosst és elitet ölni (néha runoltam így Azmo + Rakanothig act 4-et a standard act 3 runon felül).

Erről jut eszembe a kérdés szőke nőknek:
"Ha ön egy csónakban ül és maga mellett a férje és a szeretője is fuldoklik a vízben mit fog tenni? A plázába megy, vagy inkább moziba?"
:DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20380) abéla válasza mikromanus (#20369) üzenetére


abéla
senior tag

Etsém, ez a zene kurvajó!

hootka!

(#20381) Rankerz válasza F-ECT$ (#20373) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nekem is tetszik , már már függőséget okoz :B

(#20382) menyko


menyko
tag

Sziasztok!
Az alábbi doktor urat szeretném fejleszteni. Első körben a dps-t szeretném megduplázni, ahogy nézegettem a többi karaktert, ez még bőven reális cél. Inferno végére az elitek már elég táposak nekem, így szeretném kicsit kiegyenlíteni az erőviszonyokat.
Anyagi forrásaim szűkösek jelenleg 2,2M gold van a tarsolyomban. Ahogy észrevettem ezen topicban nem igazán népszerű kaszt a WD, de próba cseresznye.

(#20383) sith7 válasza menyko (#20382) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem népszerű ? :Y
Van itt pár combos wd :K

szerintem első körben valami socketes fegyver kellene, zöld kaviccsal

(#20384) sunnymarcell válasza mikromanus (#20374) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

A Core of Arreat lepcső checkpoint hátrébb van, mint a cursed lvl 1 checkpoint, ezért nem fogja odatenni a checkpointot.

Már voltam ott vagy 30szor, csak nem vagyok hülye :D

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20385) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nektek mekkora volt a legnagyobb pénzkupac, ami mobból esett?

Dive ever, work never.

(#20386) Thrawn válasza F-ECT$ (#20385) üzenetére


Thrawn
félisten

41xx-42xx körül láttam legnagyobbat az utóbbi időben.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20387) sunnymarcell válasza F-ECT$ (#20385) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

3800-3900

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#20388) Sirandrish válasza mikromanus (#20369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a videó....GÁZ :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20389) mikromanus válasza sunnymarcell (#20384) üzenetére


mikromanus
veterán

Kevertem az arreat lvl 2-től visszafele levővel. Arra néha runoltam. Fordított irányban kicsit szivatós és utána a checkpointot közvetlen az arreat map elejére a lépcsőre teszi. Rém kényelmetlen ha nem akarod az előző mapon levő elitet . :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20390) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#20385) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

3400-3800

(#20391) mephi666


mephi666
nagyúr

a2 wardenen állítottak valamit: durván 30 kör óta mp3on nem dobott key-t... ez hol van a 30%-tól?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20392) ProEvoFan válasza mephi666 (#20391) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kicsit játszottam ma csapatban, és mpl3on a kör végén kiütöttük a Wardent.Nekem dobta a kulcsot ;)
10000% random minden.

(#20393) Bazzzs válasza ProEvoFan (#20392) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem negatív felhanggal írom, de azért néha tud érdekes dolgot művelni a randomitás. Tegnap négyen játszottunk együtt MP3-on, leütöttünk egy goblint és mind a négyen kaptunk egy-egy legendary itemet. Értem én, hogy a véleletlen dropba ez is belefér, de mekkora már az esélye? :D

Más: Kíváncsiságból kikapcsoltam ma a játék zenéjét, youtube-on pedig belőttem a második rész zenéit. Így nem kicsit előjött, hogy a játék ezen része nem lett a legacélosabb, mert nálam nagyon nagyot dobott a hangulaton ez a megoldás. Persze az is lehet, hogy csak a nosztalgia beszél belőlem :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#20394) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van valaki inferno A4en HCben? kb milyen statokkal érdemes átmenni?

DHm van, Azmodan minden probléma nélkül lement, mire lehozta a vértócsáit 25% élete maradt, szóval szerintem valamennyire a dps is még ok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20395) jpeetr


jpeetr
aktív tag

[link] Egy ilyen monk a cél :)

(#20396) mephi666 válasza ProEvoFan (#20392) üzenetére


mephi666
nagyúr

vágom, hogy random, de most is: +5kör és 0 key... lehet, hogy nem mérvadó, hogy 35/0 mp3-on, de ennek azt is kellene jelenteni, hogy a sz@r sorozatok után jöjjenek a jók és mondjuk egy 10ezres mintából már nagyjából kijöjjön a 30%...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20397) Rankerz válasza proci985 (#20394) üzenetére


Rankerz
senior tag

A3 ha lement A4 se kíván sokkal többet. Max Ar és HP ra tuningoljál abból mindig több van a HC soknak mint kéne ugye. A4 be egyedül a Keywardenre kell figyelni (aki a plan-t dobja), mivel a debuffja az élettöltő képességeket .(pl life per sec) nagy százalékban csökkenti és olyan hamar elillan a hp-d hogy eszmélni sincs időd. Bár ranged karival nem hiszem hogy lesz esélye rád nézni is akár, főleg ha elégnek érzed a dps-t

(#20398) mikromanus válasza mephi666 (#20396) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem szépen potyogott MP3-on is. Az átlag kb megvan. Nálam jó, nálad nincs kulcs ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20399) proci985 válasza Rankerz (#20397) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

köszi a választ!

jelenleg így néz ki. a másik gyűrűm cseréltem, -6k life de nagyon kezdtem úgy érezni, hogy a dpsem kevés, főleg elitek ellen.

így megnézve 500k ehp annyira nem is tűnik soknak egyébként.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20400) Cyberbeni válasza Rankerz (#20397) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link] nekem nincs több, mint kéne :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.