Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) mikromanus válasza MrCsiT (#21500) üzenetére


mikromanus
veterán

WH-ra tudsz keresni, csak nem kell övre szűrni. AS-chd-int-legendary kombóra a többség ez lesz. Az andy sipka, meg a SoJ-oknál a fire/arcane/COLD/poison/light/holy damra nem lehet szűrni sehogy. Ez tényleg szívás. Meg azokra a kaszt skillekre se lehet, amik armoron nem szerepelhetnek, de speckó tárgyakon igen. Pl Seismic/HoTa/Op/WW skill bónusz.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21502) MrCsiT válasza F-ECT$ (#21453) üzenetére


MrCsiT
addikt

pedig nem.

Ha van egy leoric gyűrűd, ami már lvl17-től feltehető, akkor, ha pl .húznak, nagyon gyorsan fejlődhetsz.

Ha van egy lvl60-on feltehető leoric-od, az biztosan tök jó valamire, de, hogy alacsony karinak nem segít fejlődni, az tuti.. akkor meg ? A régi ugyanúgy jó lesz, nem a 33 int vagy a lvl60-63 változat fogja lenyomni az árát egy 28% xp-s gyűrűnek.. :F

mikromanus : igen, a tárgy nevére tudsz. Ám, mint Te is írod, egy -egy saját, különleges tulajdonságára már nem, ha az nem osztályspecifikus neki, és persze nem az (pl. movement egy bracers-en , vagy fegyveren ?! )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#21503) jpeetr válasza czpitti (#21423) üzenetére


jpeetr
aktív tag

(#21504) Sirandrish válasza jpeetr (#21503) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez amúgy mire jó?
A Monkja brutális, de csak Diablonál legalább 4-5 alkalommal a puszta szerencsének köszönhette hogy életben maradt..vajon hányszor vette fel mire egyszer sikerült? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21505) mcsabee válasza jpeetr (#21503) üzenetére


mcsabee
senior tag

Andrishnak teljesen igaza van, többször a puszta szerencse tartotta életben. Mókás egy ilyen build, egy mob ellen... Mi lenne vele pl tömegben, mondjuk act 3-as wardennél 2 pakkal a nyakán? Ahogy korábban írta valaki, elolvadna, mint a fagyi :) .

Stay a while and listen...

(#21506) Tom5 válasza DIMITRIUS (#21489) üzenetére


Tom5
addikt

:W :W :W :W

(#21507) Andie válasza Cyberbeni (#21499) üzenetére


Andie
őstag

Na, ezek üdvözlendő dolgok, végre.
Bár a multicraft annyira engem nem mozgat (egyet is csak hébe hóba tudok megengedni magamnak :) ) - de a többi az várós. Az, hogy az AH-beli itemeket összehasonlítani csak chat-trükkel lehetett, meglehetősen bosszantó volt. Mibe telik kiirni a módosuló értékeket, hamár magát a tárgyat ki tudja tenni compare-hez?
Spec dolgokra keresés megint hasznos, néha jól jön. Meg hogy legend-seteknél a "hasonló keresése" opció nem müködik, hisz csak a nevét dobja be, a tulajdonságait úgy kell nekünk beálligatni.
Amit még igazán beletehetnének, -ahogy a D2-ben is volt - az identify all. Az, hogy 2 percig kell kattingatni, mire az összes tárgyat beidentifikálod, elég értelmetlen és időthúzó dolog...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21508) mpierre válasza MrCsiT (#21500) üzenetére


mpierre
veterán

Szerintem megoldják. Leveszik az itemről azt az egy-két extra tulajdonságot... ;]

Azért a tegnapi AH leállásnak is meg lett az eredménye - egyelőre - eltűnt egy wh gyűrű, meg egy zuni armor. Majd ma este kiderül, hogy beborul-e.

Jut eszembe: Annak mennyi esélye van, hogy sima kék itemből brimet kapjak bezúzás után? Csak azért, mert sikerült. Tudtommal nem lehetne. Vagy igen?

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21509) Drizzt válasza mpierre (#21508) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Lehet. Illetve most úgy látom, hogy sárgából van 0.1% esély. De lehet régi infot találtam.

I am having fun staying poor.

(#21510) jpeetr válasza Sirandrish (#21504) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Nem jó semmire, attól függetlenül nem hinném, hogy innen bárki is utána tudná egyszer is csinálni 0LS-el, még ha századikra is sikerült neki.
Csak érdekességképp linkeltem be, a tegnap délutáni beszélgetésre, hogy a 0 élettöltős gear csak kirakat.

(#21511) P00By


P00By
nagyúr

Hm, már a battle.net sem megy... :U :D

(#21512) Andie válasza P00By (#21511) üzenetére


Andie
őstag

Teljes káosz és anarchia!!
Diablo átvette az uralmat a világon!
Fussatok bolondok!!! :Y

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21513) persil válasza MrCsiT (#21502) üzenetére


persil
nagyúr

Beállítod, hogy csak legendary-t keressen az armor csoportban(all armor), legyen rajta 9%atk speed, meg 50% crit dmg és puff... a találatok nagy része witching hour öv lesz, nagyon bonyolult.

Amúgy ez a mellett, hogy részben jó lenne, a botolók miatt, ha "rendesen" lehetne rá szűrni, akkor kb soha az életben nem találnál magadnak jó cuccot, mert 1d12-vel eltűnne minden.(ugye minél jobban paraméterezhető a szűrés, annál tutibb, hogy elviszi valami botter)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21514) persil válasza Sirandrish (#21504) üzenetére


persil
nagyúr

"Did this for fun."

Egyéb kérdés? :)
Az mellékes, hogy egyetértek veletek, de ettől még na :D

mpierre
mindig is volt rá valami kis esély, de nekem úgy tűnik, hogy az utóbbi X patch-ben csökkentették.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21515) Ifju


Ifju
aktív tag

Már be lehet lépni.

(#21516) Sirandrish válasza Andie (#21512) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt úgy se jön át!!! ;]

jpeetr Szerintem kb bármelyik Barbár meg tudja ezt csinálni..
Biztos tovább tart de egyáltalán nem lehetetlen..szaladgálsz a Healt Globek után meg kiiszod a kutat, etc..
Ha van kellő Armor akkor nincs para..
Egyébként ne érts félre...kb eddig neki van a legbikább karaktere amit valaha is láttam, csupán ennek a videónak nem láttam sok értelmét :N

persil Nem olvastam annyira lenyűgözött a látvány :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21517) Sirandrish


Sirandrish
legenda

VÁÁÁÁ!!!
Sikerült úgy belépnem a játékba hogy mephiHUN nincs fent!!!

Mióta a barátlistámon van kb ez az első alkalom....király vagyok! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21518) Gorneck válasza Sirandrish (#21517) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem ehhez még gyúrnom kell...pedig erősen próbálkozom... :D Eddig 1szer sikerült elkapnom mikor épp a menüben tróóónolt... :D

Gorneck#1239

(#21519) Sirandrish válasza Gorneck (#21518) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen...kell hozzá kitartás..
Nem egyszerű de mint látod, nem is lehetetlen :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21520) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Már megint aláírattak velünk egy új eulát.
Tegye fel a kezét, aki végigolvasta. ;)

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#21521) Horbal válasza hokuszla (#21520) üzenetére


Horbal
őstag

scroll click

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#21522) mephi666 válasza Sirandrish (#21517) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe, mindjárt belépek innen cégtől teamviewerrel :D

21518: menüben vagyok elég sokat, kivéve reggelente, amikor (down-t kivéve) 5-6környékén küldök egy megszokott meló előtti kört :) délután meg nem sokat nyomtam újabban, mert elkapott egy kisebb csömör

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21523) Sirandrish válasza mephi666 (#21522) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már késő...nem voltál ott..nyertem bebeeee :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21524) Cyberbeni válasza mcsabee (#21505) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amíg nem reflektes az elit, addig simán meg lehet lenni 0 ls/loh-el, mert a health globeok eleget gyógyítanak, ha van elég dps-ed. Ha meg valami baj van, akkor ott a blinding flash meg a serenity is.

(#21525) mephi666 válasza Sirandrish (#21523) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké legyen, mennyi is az állás akkor? kb 200:1 ide? ;]

1.0.8-al kapcsolatban nem teljesen tiszta, hogy mit hogy akarnak:

"Kevesebb, de használhatóbb rare item fog esni."
itt talán azt akarják, hogy magasabb tier-ekből kerülnek a cuccokra az affixek? (pl ne legyen 50dex 50vit 5as 20chd 5chc kesztyű, hanem nagyeséllyel eladható legyen egy ilyen roll?)

A legendary itemek erősebbek lesznek és függnek attól, milyen szintű monsterből esnek.

izé: inf mp-el már minden dög 63-as szintű :U az viszont jó lenne, ha infen is eshetne pl leoric gyűrű, természetesen magasabb statokkal... meg lowlevel legendekből is dobhatna lvl63as elit frankó cuccot... így tényleg változatosabb lenne a játék (persze igazodna a level req is ehhez)

az meg, hogy első ölésre a bossok legendet dobnak? nullázzák az eddigi karaktereknél a kill-t, vagy arra akarnak mindenkit ösztönözni, hogy folyamatosan csinálja az új karaktereket? (jól felmegy a -levelreq és ms-es cuccok ára ezzel)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21526) LLKobe


LLKobe
veterán

Éééés meglett a 200k :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#21527) Horbal


Horbal
őstag

Sikeresen elértem a kitűzött célomat 150K feletti unbuffed dps. Innentől már csak kamionnyi goldért tudnék tovább lépni. Jelenleg esélyem nincs rá. De nem baj 100 plv-re még rámegyek és kész. Várom a kieget :)
Craftolgatok hobbiból, ilyenek :)

Bnet:
[link]

Unbuffed:
[link]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#21528) Sirandrish válasza mephi666 (#21525) üzenetére


Sirandrish
legenda

van az 500:1 is de nem ez a lényeg :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21529) mikromanus válasza Horbal (#21527) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért az övön lehet jobbat fogni egy hátizsáknyi lóvéval is. Nem kell kamionnyi. :D
Esetleg a kesztyűn szerezhetsz DPS gazdagabbat. Egy Immo setnyi felesleged van (vagy hiányod). Egy darab épp nem ad semmi setbónuszt. Egy immo set darab lecserélhető. Vagy jó kis rare itemre az AH-ból (kevesebb stat pont, de több chd vagy as, meg all res lehet. Összesítésben jobbat kihozhatsz). Esetleg craftolhatsz is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21530) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elegem lett a 63as Kesztyű Craftokból és dühből Craftoltam 1 62eset..
A Wizardomon meg lehet nézni ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21531) Horbal válasza mikromanus (#21529) üzenetére


Horbal
őstag

Nemtom, hiszek a 6% melee reduction-ben, annak ellenére, hogy nem találtam sehol erre igazán értelmes és pontos leírást, hogy mennyit is ér a valóságban. Egy ilyen kesztyű ASel lenne az igazi, ahhoz viszont baromi mennyiségű gold kell.

Így is feladtam pár dolgot a dps miatt pl dodge. Más nem szeretnék. Ez a cucc amúgy az én lusta stílusomhoz van igazítva - utálok helyezkedni, beleállok minden közepébe oszt jöjjön aki akar egy sallert. Bash Rend bash bash bash Hammer ismétlés... :D

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#21532) Rankerz válasza hokuszla (#21520) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én belepörgettem, amin kacagtam az hogy "A Blizzardnak 5 napja van arra hogy az adott tranzakciót lebonyolítsa" Ergó beleírták hogyha szar lesz a levesbe várjunk 5 napot és hisz benne van az EULÁban:DDD

(#21533) mikromanus válasza Sirandrish (#21530) üzenetére


mikromanus
veterán

Én vállast akarok craftolni, de eddig szívássorozat van. Szép hosszú. Befordul a sarkon akkora. A legtöbbön vagy semmi statpont nincs aaz alapon felül (vitásat nyomok), de van all res, vagy nincs allres, de cserébe van 3 main stat. Mindegyik 100 alatti persze. A legjobb roll napok óta olyan 198 str-260vita-armor kombó volt. Most egy korábbi jobb roll van rajtam, de ez nem sokkal jobb egy vile wardnál. Bár van rajta pickup rádius :D ( allres viszont gyenge, armor meg nincs).

Más:
Van valami magyar, vagy értelmezhetőbb Rend és Revenge skilles leírás? A rend a kérdésesebb. A revenge gondolom egyszerűen csak az egy ütésnyi sebzéseddel számol. Az életszívás a kérdéses mindkettőnél. A rend azt hiszem a LoH-hal nem számol, csak az első csapásnál? Az első ticknyi sebzés alapján számol valami tört értékkel? A life leach működik rajta? A critet hogy számolja? Minden ticknél újraszámítja, vagy ha az első critel, akkor az idő végéig minden tick critel? A skill újra ellövése megújítja a számítást? (már ha végig marad a crit, vagy a nem crit sebzés sorozat. Egyébként mindegy).
Kicsit összefogottabban kellene terveznem a játékomat a nehézfegyveres lassú barbi buildemen. Ráérzésre szép és jó, de MP10-en már hasznos lehet tisztában lenni pár aprósággal. :DDD

(#21531) Horbal
A méregtócsák, arcane sentry, molten és szikrazuhatag ellen nem véd. A melee ellen kevésbé szokott csak gondot okozni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21534) F-ECT$ válasza Sirandrish (#21530) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez a régi 6 statos craft? Szép darab, de persze vit/all res még elférne rá :)

Dive ever, work never.

(#21535) Sirandrish válasza mikromanus (#21533) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én vállast már mindkét karimra lecraftoltam..
Persze lehetne mindkettő jobb, de nem ölök bele milliókat hogy talán majd egyszer az egyikkel nyerek 300DPS-t..

Amúgy a Rend szerintem azért nem LOH-ol (:D) mert nem hit-el csak egyszer..a többi csak a skill sajátossága, de te nem ütöd tovább a mobot.
Legalábbis szerintem így lenne ésszerű :K

F-ECT$ Hát igen , meg lehetne benne +2CHC meg +10CHD, de csak ilyenre futotta :DDD

MÁS: a DE stackekkel nem akarnak csinálni valamit? Már lassan 600 darabom van és már elég sok helyet foglal

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21536) davidsz válasza mikromanus (#21533) üzenetére


davidsz
őstag

A Craftolással én is hadilábon állok.
Semmi értelmes nem sikerül. Megint 100-ból semmi. Azt hiszem várni kell még a blizz megint mókol valamit, hogy a random ne stagnáljon 0-án.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21537) persil válasza Sirandrish (#21535) üzenetére


persil
nagyúr

"a DE stackekkel nem akarnak csinálni valamit? Már lassan 600 darabom van és már elég sok helyet foglal"

Nekem összesen nem volt még annyi, hogy egyáltalán azt tudjam mennyit lehet egymásra pakolni :D:D:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21538) Sirandrish válasza persil (#21537) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már elcraftoltam szerintem 5-800 darabot, de most van 6darab 100as stackem és idegesít..
Nem akarom a földön hagyni őket, de így lassan egy full lap kell a stasből..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21539) czpitti válasza Sirandrish (#21538) üzenetére


czpitti
senior tag

Sok kicsi karakter hátizsákjában sokminden elfér:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21540) Sirandrish válasza czpitti (#21539) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van egy 150-180 darabos Legendary gyűjteményem..szerinted azt hol tárolom?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21541) czpitti válasza Sirandrish (#21540) üzenetére


czpitti
senior tag

Akkor ideje lenne lassan selejtezni nem? :)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#21542) Sirandrish válasza czpitti (#21541) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...mióta 60as lettem azóta gyűjtöm, de majd most kidobom hogy azokat a sz*r DE-ket tudjam tárolni...
Juppiiii :DDD :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21543) Rankerz


Rankerz
senior tag

"Account Suspended
Your account has been temporarily suspended for Spamming /Trolling"

Há ez mi? Évente egyszer ha ránézek bnet fórumokra most amikor akarom használni meg ez fogad :))

(#21544) Lézerparaszt válasza Rankerz (#21543) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem az kicsit furcsának tűnik hogy a trollkodás szót már hivatalosan is használják.

A játék az nem játék!

(#21545) radi8tor válasza Lézerparaszt (#21544) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi ebben a furcsa? Prohardver szabályzatban is benne van, hogy tilos.

⭐ Stella

(#21546) Cyberbeni válasza mikromanus (#21533) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Miért vitalityset craftolsz, nem lesz úgy túl sok hp-d?
Mindig elcsodálkozom, hogy hogy lehet 1M goldnál többed, ha ennyire nem vagy képben semmivel, kb 10 perc rend használat után rá lehet jönni.minden fontos infóra, meg 1-2 google kereséssel még játszani sem kell.
Loh van, de kevés, haszontalan. Tehát rendből nem lehet fenntartani a furyt. LS működik. Egyszer van krit roll, ami minden tickre érvényesül. Új rend=új sebzés

(#21547) mikromanus válasza Cyberbeni (#21546) üzenetére


mikromanus
veterán

A vállason az erő a "main stat". Kb minden karakterre kellhet egy jó craftolt darab, így ha "véletlen" nem erős lesz, akkor nem veszítek sokat. A vitással jöhet ki a legtöbb statpont erő-vita kombónál és a legmagasabb az esélye a kiemelkedő statpont mennyiségre. Azt hiszem str-dex, vagy intes vállason max 530 statpont lehet, vitással erő kombóval 630. Kb ezért. Alapverziós erővállas kevés vitával van. A vitám alapból sem sok. A felszerelés 1-2 helyen kényszer, mert kevesebb vitával magasabb MP-n már nagyon törékeny a karakter. Jobban illeszkedett a látványba és szép damot adott a depht diggersem, de kb volt vagy 25k life mellette. Tyralel armornál már bukok eleget. Az meg marad. Mer' olyan cuki. :DDD (meg mert sokat számít azért az a 15% dam démonokra)

LoH-ban már azóta nem nagyon foglalkozok, hogy 100k feletti a DPS-em. A rend életszívása sebzés alapján nem nagyon volt érintve a leírásokra, csak a rúnája, az meg nem ugyanaz. critet nem jelez, hanem minden sebzés "fehér", így sok megbízható infót nem kaphatsz. Alacsony MP-n minden döglik, magason meg annyi élet van, hogy nem látszik érdemben a különbség.
De köszi az észrevételt. Igazán hasznos volt. Töled szokatlan módon arányosan volt benne a b@szogatás és az infó. Többnyire eltolódsz az egyik irányba. Remélem nincs semmi baj! :DD

(Mellesleg a goldmennyiség és a játéktudás nem kell, hogy egyenes arányban legyen. A pontos működés ismerete onnan kezdve mindegy, hogy a rend élettöltős rúnája mellett szinte halhatatlan vagy és ez a támadási forma csak kiegészító a stabil jobbgombos támadások mellett. Más tészta az, ha a rend dam maximalizálására gyúrsz)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21548) davidsz


davidsz
őstag

Az AH elmehet a picsba...
Bidvar utolsó pár perce és megint lelicitáltak... nem tudtam licitálni, mert megint szarakodott. Mindíg ez történik, ha valami fullos cuccra megyek :W

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#21549) mephi666 válasza davidsz (#21548) üzenetére


mephi666
nagyúr

miért nem tetted rá már korábban azt, amit még megért volna neked? én úgy sz*pattam meg magam legutóbb, hogy a max keretem (kb 20milla) alatt 5millióval tettem meg a licitet a vége felé és már nem tudtam megnövelni a bidem, mert először valakinek túl kellett licitálnia ahhoz, hogy visszakapjam a pénzem :( ...persze utolsó pár másodpercben jött is a bid, de már nem volt elég idő kivenni a pénzt és újra licitálni

ui: ja meg azért is megérheti már az elején rátenni azt, amit max megér a cucc, mert ha közben nemvárt down van, sokan lecsúszhatnak róla és ár alatt megkaphatod :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21550) Sirandrish válasza mephi666 (#21549) üzenetére


Sirandrish
legenda

"mert ha közben nemvárt down van, sokan lecsúszhatnak róla és ár alatt megkaphatod"

Ahogy mostanában megy az AH, ezzel a taktikával 10ből 8 bidet megnyerhetsz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.