Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10002) SLYM válasza mikromanus (#10000) üzenetére


SLYM
veterán

MPL hányon tudod megölni soloban az über bossokat (főleg fingót és cimboráját)? mert ha valami nagyon magas szinten, akkor lehet, hogy ráköltök pár misit a barbárra, hogy gyorsabban tudjunk öcsémmel gyűrűket csinálni. öcsém DH-ja nem jó soloban ellenük, mert túl sok életük van és a WD-vel sem egy leányálom rohangálni a fingban

[ Szerkesztve ]

(#10003) SLYM


SLYM
veterán

őőő, miért jön a 10002. post a 10000. után vajon? :D

(#10004) Franklin válasza SLYM (#10003) üzenetére


Franklin
addikt

Lehet Radi8tor lesújtott a frissen lootolt lvl63 banhammerével :-D

(#10005) no01ricsi válasza ProEvoFan (#9876) üzenetére


no01ricsi
tag

Köszi szépen!
Only DH-ként a játékban már megszoktam a döglődést.
Amúgy látszik, hogy az első rmah aukcióm, jól el is csesztem :((( Bnetre küldettem a pénzt! :Y

PSN ID: PRicsi83

(#10006) radi8tor válasza SLYM (#10003) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mikroman duplázott.

⭐ Stella

(#10007) szallasi007


szallasi007
őstag

Farmkirályoktól kérdezném (Grammar Nazi ez most összetett szó vagy nem?:D) hogy Keep Depths Level 1-et mért nem farmoljátok ott minimum 4 elite szokott lenni, illetve Andris féle csapattól hogy miért mplvl 3-at toljátok? Gondolom menne 5-6 is simán.

(#10008) userxy válasza szallasi007 (#10007) üzenetére


userxy
őstag

Andrisék nevében mondhatom sztem, hogy xp farm megy és mennek mint az úthenger.

Farm királyokra pedig magam nevében mondhatom, hogy én mindig takarítom Keep Depths Level 1-et :D

[ Szerkesztve ]

(#10009) Bird válasza szallasi007 (#10007) üzenetére


Bird
addikt

Nem venném el mások kenyerét, de...:
1. Jóval gyorsabb, haladósabb mint magasabb monster power szinteken
2. gondolom Xp-re hajtanak keményen (hellfire ring + piros kő a sisakban + 20% xpt adó gyűrű)

Remélem nem tévedtem! :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10010) kornel76 válasza szallasi007 (#10007) üzenetére


kornel76
aktív tag

Valszeg azért tolják alacsonyabb mplevelen mert haladós játékot szeretnének. Nem éri meg időben magasabb szinten tolni, ha xp farm a cél. De majd jön Andrish , Mikroman és Direkt nagyúr meg a többiek és kiokosítanak.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10011) szallasi007


szallasi007
őstag

Mindenkinek köszi a választ, most már kapiskálom, akkor visszaállok én is. (van bennem egy tévképzet, hogy minél magasabb az mp annál fixebb a legendary/set drop, de ezek szerint ennek nincs értelme)

(#10012) userxy válasza szallasi007 (#10011) üzenetére


userxy
őstag

Minél magasabb MP annál több MF% de nem garantálja a több legendet.

Sőt főleg, ha pl MP3-on kétszer gyorsabb vagy mint mondjuk MP6-on akkor már nem éri meg. Mivel annyival nem több az esély.

Kulcs farmolás más kérdés néha kiakaszt ha mondjuk MP-3-4 5ször se dobja akkor felrakom MP7-8ba azt akkor már esik.

De legend farmra alkalmatlan. Még Kongor is az ultra brutál sok 1000 dolláros gearjébe MP6-ot farmolja.

[ Szerkesztve ]

(#10013) Gorneck válasza szallasi007 (#10007) üzenetére


Gorneck
titán

Mert 2ön nagyobb a népsűrűség.

Megy mpl5-6 is, de xp-t farmolni ott vicc. Mpl5ön 1 kör majd 45 perccel tart tovább, mint mpl3on. Soloba vmivel kevesebb a különbség, de a lassúsága pont annyira rossz.
Jelenlegi útvonal sokak által kipróbált/kiszámolt/tesztelt...igen jó xp és elit hozamot biztosít, nagyon rövid időn belül. Ha loot ha xp miatt farmolsz is megfelelő sztem, bár loot szempontjából sokan nem épp elégedettek vele (külhoni fórumokon legalábbis).
Ha jól rémlik, akkor 15-18 perc egy kör. Számold ki mennyit tudunk menni több, mint 2 óra alatt.

Ha lehet hinni a diabloprogress oldalnak, akkor 3 nap alatt 2k+ elit pluszba jöttem ki. Lehet számolgatni, hogy mpl5tel mennyit buktam volna ezen. Sztem nagyon sokat, mert 4-5 körnél több nem nagyon fért volna nekem bele a hétvégén.

Gorneck#1239

(#10014) mikromanus válasza kornel76 (#10010) üzenetére


mikromanus
veterán

Én már nem vagyok komoly ember XP farm oldalról. Egy jó ideje csak szórakozgatok. Az Xp halmozás mellékes. ;)
Teljes Act 3 pucolásnál minden jobb terep benne lehet, így ez is. XP farmnál lehet azért kerülik, mert valamelyik végén van checkpoint és nem akarják elbökni az Azmo előtti visszafele indulós run kezdést (nem mintha nem lenne mindegy merre haladsz ott).
Az MP szint optimuma karakter és gear függő. MP 5 és 6 is nagyon durván darálós egy jó csapattal. Sokat nem lassulunk le az ellenfeleknél. Az eliteknél lehet kicsit szórakozni, de a többi ellen hamar elhullik. Soloban és dupla barbáros felállásban legalábbis ez volt. Azért az egy fallen egy hit hammernél elég vicces látvány. Ha közel vannak egymáshoz, akkor több is földbe lapul egyszerre. A seismic is jó, csak annál picit olyan érzetem van, hogy megtorpanok támadásoknál. Rövid hatótávú skilleknél ez annyira nem feltűnő.

Über témában: az über az csapatmeló. Soloban felesleges ezen ügyeskedni. MP 5-8 közt nyomultunk eddig. Egyre inkább MP6 fele hajlunk. A törékenyebb, vagy zsengébb geares társak is követelik már az MP5-öt minimum . :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10015) Sirandrish válasza szallasi007 (#10007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Me az EXP-re megyünk és ahhoz meg tempó kell :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10016) radi8tor válasza Sirandrish (#10015) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

100 után mi lesz? Új karit kezdesz? Esetleg HC? :D

⭐ Stella

(#10017) Sirandrish válasza radi8tor (#10016) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van egy DH-m amit 54en kapott el a Paragon láz így azóta csucsul...
Lehet előkaparom..
Illetve van 60as Wiz-em is...hmm.
Szarok bele...farmolok barbival tovább :C :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10018) Bird válasza Sirandrish (#10017) üzenetére


Bird
addikt

ÖÖÖ...Ezt ugye nevezhetjük függőségnek? ;] :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10019) mikromanus válasza Bird (#10018) üzenetére


mikromanus
veterán

Mondhatná erre: "Nem vagyok függő, de hagyjatok már játszani!!!" :D

Frissült az Armory.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10020) Sirandrish válasza Bird (#10018) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint?
Mit kéne csinálnom para 100 után? Törölni a játékot?
Azt már NEEEEEM! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10021) userxy válasza mikromanus (#10019) üzenetére


userxy
őstag

Nálam nem nagyon.......

(#10022) kornel76 válasza Sirandrish (#10020) üzenetére


kornel76
aktív tag

Am is van még 5 paraleveled hátra, az neked még 4nap minimum :DDD , bele sem merek gondolni mennyi xp-t kell összeszedned most egy szintlépéshez ha plevel 67-68 között van 115 milla :Y .

Am meg a f@sz üsse ki a szemét a Blizznek a 7végi ah lehalással, a legenddropokból amik a múlt héten estek minden a nyakamon maradt (na jó egy Skorn elment 12 euróért).

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10023) Sirandrish válasza kornel76 (#10022) üzenetére


Sirandrish
legenda

288M kell a 96hoz ha jól emlékszem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10024) Gorneck válasza kornel76 (#10022) üzenetére


Gorneck
titán

Dexes skorn pottyant nekem is, de az biztos nem fog elmenni 12 euroért...sajna... :(

Gorneck#1239

(#10025) Bird válasza mikromanus (#10019) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos magamon is érzem, hogy túl sokat foglalkozok ezzel az istencsapással. :D Ami egészen addig nem is probléma amíg nincs asszony, gyerek, család. A sorrend most nem fontos. ;)
Nekem viszont van mindhárom, ezért a "kényes egyensúlyra" kellene törekednem, de nehéz a dolgom. ;]
Gondolom nem vagyok egyedül ezzel a problémával... Csernus segíts! :D :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10026) kornel76 válasza Gorneck (#10024) üzenetére


kornel76
aktív tag

Az enyém talán int+ vit volt de nem merek rá megesküdni. Akkor tettem ki mikor egy fél óráig ment az ah szombaton és akkor is vitték el, mert utána nem tudtam megnézni már. De a többire rá sem bagóznak, pedig nem drágán vannak kint.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10027) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az MPL élesbe állása előtt már számolgattam itt a topicban is, hogy magasbb MPL-en nem éri meg haladni. Sokkal többet nő a hp, mint a kapott xp/mf. Így azon a szinten érdemes haladni, ahol a sima mobok kb 1-2 sec alatt halnak, míg az elite-ek kb 10-20 sec alatt. Egyébként ez kicsit összerázza a mezőnyt, mert tesco-s gear-rel is mehet MPL2-3, míg csilliárdos gearben sem biztos, hogy megéri MPL4-5 felett menni.

Persze kulcs és über boss farmot érdemesebb magasabb MPL-en tolni.

A kérdés az, hogyha az embernek meglesz a Para 100, akkor hogyan tovább? De valószínűleg ott is az alacsonyabb MPL lesz a nyerő, mert lehet, hogy kicsit kevesebb az MF, de az elite/óra jóval magasabb, így összességében több rare/legend fog esni.

(Btw hétvégén 105k-ról 145k-ra nőtt a dps-em, miközben az ehp-m lényegében nem változott, de alig vettem észre sebességbeli különbséget MPL4-en.)

Dive ever, work never.

(#10028) Bird válasza F-ECT$ (#10027) üzenetére


Bird
addikt

A dps növelésedben örülök, hogy segíthettem! Megérdemelted azt a fránya 1/2 witching hour övet.... :B Örülök, hogy ott váltál amikor előteremtettük az alapjait. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10029) userxy válasza F-ECT$ (#10027) üzenetére


userxy
őstag

Vszínűleg azért nem vettél észre különbséget, mert MP4-en elég volt az a dps amid volt.

Még Andris mondta régebben asszem előző patchbe és igaza is volt, hogy ha 100k dpssel is minden egyhit akkor fölösleges több.

(#10030) F-ECT$ válasza Bird (#10025) üzenetére


F-ECT$
titán

Munka, egyetem, asszony, család nekem is van, így a játék nekem csak valahol ezek után van. Szerencsére az asszony szereti a sorozatokat, így amíg ő tv-zik, addig én játszok, reklámok/szünetek közben meg tudunk beszélgetni (nem csak akkor persze :D ).

ui: Köszi a Witchinget (itt is)!

Dive ever, work never.

(#10031) xavix13 válasza Gorneck (#10013) üzenetére


xavix13
senior tag

Szabad tudni hogy melyik ez az xp farm útvonal?

Én teljes act3 köröket szoktam menni, Keep Depths Level 1-en kezdek, majd ha megvan az 5ös valor megyek kulcsért, aztán Keep Depths 2-től egészen Azmodanig. Közben a random dungeonokba is benézek.
Van egy olyan hülye teóriám, hogy mi van ha abban az egy dungeonba van egy fasza legend.. Ezért általában mindent kitakarítok.

Arreat Cratereket teljesen kitakarítjátok? Vagy a szélső zsákutcákat kihagyjátok és csak a WP-től a bejáratig mentek? (Kb. 2-3 elit van a zsákutcákba)

Igazából nekem loot szempontjából kéne egy jó útvonal, mert az xp-t egyenlőre lesz@rom.

Más: Tegnap mentem az act4-es planért. Hál' istennek MP2-n másodikra kiesett. :C

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10032) Gorneck válasza xavix13 (#10031) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Igazából nekem loot szempontjából kéne egy jó útvonal, mert az xp-t egyenlőre lesz@rom. ez meg random, szal kb mind1 hol mész...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#10033) Sirandrish válasza xavix13 (#10031) üzenetére


Sirandrish
legenda

Alkaizer run..
Gugli szerintem 235mrd találatod kidob rá..:D
De ha lusti vagy itt is kereshetsz mert itt is le volt már írva párszor :K

userxy Most azt saccolgatom hogy mennyi DPS kéne MPL10re hogy 1hittel haljon minden..
Saccra olyan 250M :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10034) Bird válasza F-ECT$ (#10030) üzenetére


Bird
addikt

Az a bizonyos a2 run nagyon jól sikerült.... Addig a pontig nem hittem benne, hogy vala über százmillió értékű itemet találok. Hiába kellett hozzá vagy 600 óra, de megérte. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10035) mikromanus válasza userxy (#10029) üzenetére


mikromanus
veterán

Csacsiság. Akkor is több DPS kell. Aztán feljebbnyomod az MP szintet. Ugyanolyan gyors maradsz és jobb az Mf-ed. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10036) Sirandrish válasza mikromanus (#10035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amikor én azt mondtam még nem létezett MPL szóval csacsi vagy te :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10037) mikromanus válasza Sirandrish (#10033) üzenetére


mikromanus
veterán

Soloban 20 milla normál szörnyekre és 60 milla össz az elég lehet. Mármint ütésenként, ha már one-hit. :C

Csapatban szeményenként +70%

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10038) Sirandrish válasza mikromanus (#10037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az pikkpakk..
cserélek egy amut és meg is van :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10040) Trak


Trak
addikt

Sziasztok,

Ha egy ismerősömtől veszek egy dobozos Diablo3-at, mert ő már nem játszik vele, akkor simán fogok tudni vele játszani? Be tudom regelni a saját accountomra, vagy mi a menete ennek?
Régen játszottam Diablo2-vel, meg még Starcraft 1-el, de azok sajátok voltak, nem tudom, hogy megy ez most...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10041) Bird válasza Trak (#10040) üzenetére


Bird
addikt

Legálisan leginkább sehogy nem fog menni...Az account nem átruházható, bann hammer is lehet a vége! :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10042) userxy válasza Sirandrish (#10038) üzenetére


userxy
őstag

A játékban jelenleg nem lehet olyan geart összerakni amivel MP10be egyhit lenne de még MP8ba se. :D

[ Szerkesztve ]

(#10043) Trak válasza Bird (#10041) üzenetére


Trak
addikt

Ne már... Ez nem hülyeség egy kicsit?
Vagy megveszed újonnan eredetiben, vagy online ugyanígy, vagy "dögölj meg"? :)
Láttam több eladó használtat, azokkal akkor mi a helyzet?

És mi a nem legális verzió? Egész accountot elkérni az ismerőstől?

Én csak játszani akarok ezzel, semmit nem akarok hekkelgetni...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10044) F-ECT$ válasza Trak (#10043) üzenetére


F-ECT$
titán

Hülyeség vagy nem, nem eladható. Ettől függetlenül van rá kiskapu, de jogilag az nem védhető.

Dive ever, work never.

(#10045) Kephamos válasza Trak (#10043) üzenetére


Kephamos
addikt

Hülyeség, nem hülyeség, ez van. Használtjáték piacot próbálják visszaszorítani. Ha te használtan megveszel egy játékot, akkor abból nem profitál a kiadó.

[ Szerkesztve ]

(#10046) Bird válasza Trak (#10043) üzenetére


Bird
addikt

Az lehet, hogy láttál használtat, de gyakorlatilag Te ezzel a tranzakcióval nem csak a gamet, hanem az accountot is megveszed. Ez pedig legálisan nem átruházható, illetve eladható :U Volt akit ilyenért bannoltak a kékek....
Inkább újat vegyél, 9k-ért már lehet kapni! Nem éri meg kockáztatni, főleg ha hosszútávon szeretnéd tolni a gamet. :R
Ráadásul ha használtat veszel abban benne van az a rizikó, hogy aki eladta az visszalopja Tőled. Erre is láttunk már példákat....

userxy: Én is úgy tudom, hogy a játék nem a Te tulajdonod, max az acc. Amit meg ugye bannolhat a blizz.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10047) userxy válasza Bird (#10046) üzenetére


userxy
őstag

Vhogy úgyvan, hogyha megveszed a játékot akkor te a blizztől bérbe veszed.
Nem képezi a tulajdonodat.
Így jogod sincs tovább eladni.
De ha tévedek akkor sry. Én mintha egyszer régen vkitől ilyet hallottam volna.

(#10048) Sirandrish válasza userxy (#10042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...ezt mondtam a srácoknak TS-en még mikor bejött az egész MPL cucc.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10049) Franklin válasza Trak (#10043) üzenetére


Franklin
addikt

Fizetsz a haverodnak X összeget, cserébe megadja a belépő email-t, meg a jelszót, kész, passz.

Persze csak olyannal érdemes ezt megcsinálni, akiben megbízol, mert 2 perc alatt visszaszerezheti a játékot a Blizztől, ha akarja.

(#10050) Trak válasza Bird (#10046) üzenetére


Trak
addikt

Ez akkor is hülyeség a Blizz-től :)

Munka miatt eddig nem volt időm játszani vele, most se nagyon lenne, csak néha, hetente - két hetente 1-2 óra, ez miatt nem vettem meg. Ha lenne időm, megvenném 20k-ért is, mert az első 2 résszel rengeteget játszottam, de így felesleges lenne.
Egy barátomtól venném, vagyis inkább odaadja ingyen, mert ő már nem játszik vele, szóval ilyen szempontból semmilyen kockázat nincs a dologban.

Najó, értem én, hogy mi a helyzet, de most ez miatt nagyot esett a Blizz a szememben, nem gondolnak a nem fanatikus játékosokra. :)

Ha odaadja az accountját is, akkor miért bannolnának, honnan tudja a Blizz, hogy nem ő játszik? :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.