Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) proci985 válasza Thrawn (#92988) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

meg jon a wow kieg is, load balance miatt az a tobbi jatekot is erinteni szokta

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93002) DaveHutt válasza Bp (#92999) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha tudod a küldiket, random is csinálhatod, meg fogod kapni. Annyi, hogy akkor aktiválódik a következő fejezet, ha a mostaniból minden küldetés megvan.

(#93003) Peppo válasza DjDanee87 (#92992) üzenetére


Peppo
őstag

Ok. Köszi!

(#93004) thesound válasza J0shu4M1ll3r (#92994) üzenetére


thesound
őstag

Jó tudni. Este lehet rápróbálok, csak fel kell ötvenesre húzni megint a goldos gemet. Úgyis kell a guardianhoz a három :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#93005) Peppo válasza J0shu4M1ll3r (#92994) üzenetére


Peppo
őstag

Hatreddel már így is vannak gondok, ezért is hajlok az AS lecserélésére. Meg aztán majdnem maxos a dex, az ilyet sajnálom kivenni. :) Utánaszámolva nagyjából mindegy, melyiket szedem ki, a dps kb. ugyanannyi lesz. Kár, hogy a CHD csak 31%, de még így is ez a legjobb Focus ebben a seasonben. :S

(#93006) Peppo


Peppo
őstag

A Boon of the Hoarder akkor is pottyant aranyat, ha nem én ölöm meg a mobot, hanem a partiból valaki más?

(#93007) SQX_Barto válasza Peppo (#93006) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerintem nem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93008) dargelot válasza Peppo (#93006) üzenetére


dargelot
senior tag

Ha jól emlékszem a Diablo-ban Assist=Kill, kivéve 1-2 achivmentet.

[ Szerkesztve ]

(#93009) DopeBob


DopeBob
addikt

Jaj, mit sikerült mákolnom. 2 percen belül esett ez és egy szintén ancient Traveller's Pledge, az mondjuk nem jó, de legalább megvan, nagyon kellett már.

Nagyon durva lett így a monk, még mindig elég könnyen meghal, de a sebzés iszonyú mértékben megnőtt :)

MZ/X

(#93010) J0shu4M1ll3r válasza Peppo (#93005) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Hatredre megoldás a mellényen a hatred regen, de természetesen a döntés a Tiéd. Én biztos áttekerném, de aztán lehet, hogy addig meg esik egy másik, hasonló szép darab más statokkal :)
Én mindig a main statot veszem ki, mert azt lehet gemmel helyettesíteni, később meg az összes para pont arra fog menni, de a többi stat meg véges. A cdr meg egy új itemen pl maxosan (8%) ad az összeshez 1-2%ot, ami meg a valóságban kb 0,5 másodperc, ami nem sokat jelent. Én sokáig 31-33% cdr-rel mentem, nem volt perma vengeance, de nem is számított annyira.
De mint mondtam, a Te döntésed, elrontani nem fogod, így is úgy is jó gyűrű ;) :R

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#93011) Peppo válasza dargelot (#93008) üzenetére


Peppo
őstag

Eddig mindig vagy szólóban használtam, vagy olyan partiban, ahol úgyis nagyrészt én irtottam a dögöket, így mindig potyogott az arany. Majd kipróbálom.

Ha esik arany,akkor ez is egy megoldás lehet az 50 millás questre. Bár szerintem sima ügy Fields of Miseryn. Két perc alatt megvan. Vagy pl. a tehenes pályán.

(#93012) Peppo válasza J0shu4M1ll3r (#93010) üzenetére


Peppo
őstag

Igen, hosszú távon, ha magas para szintet elérek, akkor jobb az AS. Csak hát egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy olyan magasra jutok. :) És ha mégis, akkor remélem, addig találok egy tökéletes darabot is.

A köpeny és a tegez is sajnos discipline nélkül esett ki, ott nem volt választásom. Azóta meg nem találtam újabbat. Előbbibe egyelőre követ még nem is tettem, mert remélem, esik jobb. Tegnap Zoli adott egy fullos anci fejest, most inkább abba húzom a követ. :)

(#93013) thesound válasza Peppo (#93011) üzenetére


thesound
őstag

Tehenesen meg vaultban nem adja sajnos.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#93014) J0shu4M1ll3r válasza thesound (#93013) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Tehenest nem említi konkrétan. Korábbi seasonokban volt, akinek onnan lett meg.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#93015) reelc válasza thesound (#93013) üzenetére


reelc
veterán

Én a tehenesen csináltam meg.
Nem tudom honnan ez a tévhit, máshonnan is hallottam már.

Nekem másodjára sikerült. Az elsőnél nem jutott eszembe a következő:
Körbejártam DHval, ahogy csak tudtam, sokfelé. Amikor már elegen üldöztek, felvettem a Cow Kinges feladatot, majd irtottam mindenkit. Így már majdnem megvolt, még elnéztem abba az irányba amerre nem voltam, és az ottani mobokkal meg is lett.
TXI, maxos Boon+Kymbo Gold nyakék, a sisakba zöld kő, Paragon GFre. Multis DHval.

Előtte volt próbálkozásom a Fields of pályán, az Adria előttin is, 1-1 kudarc után feladtam.

Amikor utoljára kellett ez a goldos feladat, nekem egy sima riftben lett meg (Boon+Kymbo).

[ Szerkesztve ]

(#93016) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

végre kiadta anciba a ST. Archew kezest... erre richtig DPS verzióban :D
de komolyan, ha dps kellene akkor adná a szar rollos thornos verziót :DD

na de a kérdés mit rolloljak? : str, ias(ez sem kell), chc (ez sem kell), CDR 6%, secondba nincs thorn teljes természetességgel :D

random ias vagy chc-t vitre? vagy second thorn? meh

vagy lootoljak tovább :(

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#93017) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#93016) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Emlekeim szerint az AS nem art. (Bar ez meg az Invokernel remlik)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93018) Peppo válasza thesound (#93013) üzenetére


Peppo
őstag

Csak Vaultban nem adja. Tehenesen meg lehet csinálni. Egyébként bár nerfelték, nekem Gilded Baron is dobott nem gold findos cuccban 20milla körül. Ha fel lettem volna cuccolva, lehet, hogy kidobja az ötvenet.

(#93019) karlkani


karlkani
aktív tag

Sziasztok!

Ha sokáig inaktív vagyok, kidob a menübe, ahol be kell pötyögni a felhasználónév/jelszó párost, majd utána a WinAuth-val generált kódot. Beírok minden adatot helyesen, továbblépek, erre benyögi, hogy "Your login information is incorrect. Please try again. (Code 3)"
Ilyenkor csak az segít, ha kilépek, majd kliensből indítom. Az adatok helyesen vannak megadva és a generált kód is jó. Klinsbe és battle.net profilba be tudok lépni velük. Ha valaki tudja a megoldást, ne tartsa magában...

Előre is köszönöm!

(#93020) hokuszla válasza karlkani (#93019) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Próbáld ki, nekem 2 éve segített:

A jelszót ne jegyezze meg a kliens, azt mindig te írd be.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#93021) karlkani válasza hokuszla (#93020) üzenetére


karlkani
aktív tag

Úgy van beállítva. Elindítom a klienst, bejelentkezek, elindítom a Diablo-t. Ha inaktív vagyok a menüben vagy a játékban,egy idő után kidob egy üzenettel a kezdőoldalra, bekéri a fiók adatait, meg a hitelesítő kódot. A kód bepötyögése után kapom az előzőleg már leírt hibakódot. Biztosan jól van megadva, mivel kliensbe lépéskor, battle.net fiókba való bejelentkezéskor is elfogadja.

(#93022) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#93017) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ias nem kell lonbombinál :)

de úgy döntöttem meghagyom a chc-t és csavarok rá vitet (kell a hp meg a thornt kapok a chest miatt amúgy is), mert ha lesz ennél jobb, akkor jó lesz dps lon-nak is :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#93023) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Alakítottak mostanában valamit a Yang íjjal?

Van pár darab elrakva forgatásra, de ami most esett az meglepett

Eddig csak 40-50% RCR verzióval találkoztam, kivéve ami most esett éppen. Azon 45-55% RCR figyel :F

read-only mode on the forum

(#93024) Peppo válasza AtHoS (#93023) üzenetére


Peppo
őstag

Ilyen volt eddig is. 40-50% rcr fixen van benne, de az egyéb statok helyére is bepörgethető a max. 10% rcr, ahogy más íjakba is. Illetve benne lehet gyárilag is, akkor látni ilyet. Ha mindkettő maxos, akkor 55% rcr érhető el vele.

A másodikon ezért van csak 4 primary stat. Pedig valójában öt van ott, csak a két rcr-t összevonva írja ki.

[ Szerkesztve ]

(#93025) AtHoS válasza Peppo (#93024) üzenetére


AtHoS
nagyúr

És valóban :DDD

Bedobtam cube-ba enchantra és ott szépen hozza is a 10% RCR sort. Én meg azt hittem a legutóbbi patchal hozzányúltak :B

read-only mode on the forum

(#93026) karlkani


karlkani
aktív tag

A játékot úgy indítva, hogy a parancsikonban, a cél mezőben, a végéhez hozzáírjuk a -launch kapcsolót, kliens nélkül indítja, majd be kell pötyögni a bejelentkezéshez az adatokat. Ugyan azt a hibakódot kapom, mint amikor inaktivitás miatt ledob (régen így használtam, működött). Ellenben ilyenkor lehet régiót választani. Az amcsi régióba beenged. :F

Ötlet? Ez a kilépés, majd újraindítás kliensből kezd kicsit unalmas lenni...

(#93027) Peppo válasza AtHoS (#93025) üzenetére


Peppo
őstag

Annak idején az első komolyabb Yangom (talán még PTR-en) pont ilyen 55%-os volt. Nem is fogyott el a hatred szinte sosem. :)
Más kérdés, hogy nem éri meg benne hagyni, vannak hasznosabb statok.

(#93028) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Tegnap elővettem a WD-m egy kis non season mókára, ami végül egy laza T13 full bounty lett. Egyedül toltam, mivel rajtam kívül összesen 5 db ember járt hasonló cipőben. (Becsatlakozva hozzájuk 500-700 para közötti afk királyokat találtam.)

Az eredmény:

- 2 db pet goblin
- 2 db bandit shrine
- Rainbow Goblin, majd pónilandből pillangószárny

Asszem megérte. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93029) Peppo válasza KubanitoS (#93028) üzenetére


Peppo
őstag

Szép. A bandit shrine nekem olyan, mint az ufó. Egyesek láttak már ilyet, én viszont azt sem hiszem el, hogy létezik. :)

(#93030) tibee77 válasza KubanitoS (#93028) üzenetére


tibee77
őstag

Az elejen ugy voltam vele, hogy omg ilyen fos,buzäs szärnyat ki akarhat magänak, de most mär, hogy sok emberen lätom es meg mindig nincs meg, nekem is kell! :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#93031) KubanitoS válasza tibee77 (#93030) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ó, szerintem még mindig egy rakat szemét (kivéve a rajta lévő textúrákat), de ha már jött tök randomban, akkor elfér a többi között. :DD

Kicsit más téma. Jade WD-t próbálgattam a mostani nem túl aktív szezonomban és 700-as para mellett 10 perc alatt lement a GR80, igaz egy jobb pályán. Szóval van ebben potenciál bőven. Nem gondoltam volna.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93032) Ghoost


Ghoost
tag

:)

U.I.: Nincs véletlen casual HC csapat ahova paragon növelés miatt lehetne csatlakozni? :D :P

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#93033) dargelot válasza Ghoost (#93032) üzenetére


dargelot
senior tag

GG, grat! :D

(#93034) KubanitoS válasza Ghoost (#93032) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szép, még mindig nem váltottál SC-re? :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93035) Ghoost válasza KubanitoS (#93034) üzenetére


Ghoost
tag

Köszi. Nem, pedig már több karim bánta de valahogy mégis HC függő maradtam :P Kereslek ha karit kell húzni SC-n ;)

(#93033) dargelot: kösz :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#93036) tibee77 válasza Ghoost (#93032) üzenetére


tibee77
őstag

Hät minden elismeresem, hc-n ezzel a monkkal 75-ös meccset menni ennyi idö alatt! :Y :C

Kubanitos:Jade nem nagyon papir?Regen mindig az volt vele a gond.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#93037) pardeee


pardeee
csendes tag

Hejj,

nincs kedve valakinek segíteni Act IV ben megcsinálni a questeket? elég gyenge vagyok még a Torment4-hez :)

Pardeee#1109 :R

„ride hard & earn the downhill”

(#93038) KubanitoS válasza tibee77 (#93036) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha megtanul az ember játszani vele, akkor nincs nagy gond. Ha a Soul Harvestet jókor lövöd el (nagy tömegben), akkor a Grave Injustice passzív egyből reseteli a Spirit Walkot. Ezt többször eljátszod, akkor a Spirit Walk szinte végig fent lesz és úgy csöppet nehéz megfeküdni.

Azért kell egy kis idő, amíg ráérez az ember. Ha olyankor nyomod el a Soul Harvestet, mielőtt elég Hauntot szpammoltál volna, akkor nem halnak meg a szörnyek, nem lehet egyből tolni a másik sh-t és a spirit walk is cooldownon marad, magyarán a szörnyhorda kellős közepén fogsz maradni tehetetlenül, beragadva. Ilyenkor előnyös, ha a Spirit Wessel nincs cooldownon. :DDD

A Unity sajnos elengedhetetlen az Esoteric Gemmel, de ahogy egyre magasabb a paragonod, úgy lesz több int és nő a toughness is. T13-ra 600-as para felett kb én már nyugodtan kicserélem a Unity-t egy CoE-re Powerful gemmel. Ez nagyobb sebzést, gyorsabb szörnyhullást eredményez, minek következtében szinte mindig aktív lehet a Spirit Walk.

Ami még nekem elég sokat segített, az a Furnace kicserélése Wormwoodra volt a Kanai-ban. Ettől ugye kisebbet üt a karakter, de számomra ezt bőven egyensúlyozta a tény, hogy a bogarakat nem kellett nekem szpammolni, hanem automatikusan megkapta mindenki őket. Jobban oda tudok így figyelni minden másra (pl a megfelelő időpontban ellőtt szkillekre), mint azt lesni örökké, hogy az adott szörnyön rajta vannak-e a bogarak. Rift guardiannál ez szintén nagy segítség, mivel a karakter nem fog kifogyni a mannából. Manuális locust swarm esetében ez is egy problémaforrás.

Szóval bőven van ebben a karakterben potenciál, én a 4 perc alatti T13 riftet is megcsináltam vele, de sokkal nehezebb játszani vele, mint a HT-vel. Az kényelmesebb azért.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93039) czpitti válasza KubanitoS (#93038) üzenetére


czpitti
senior tag

A manna az a szilvapálinka.Wd-nek manája van.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93040) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre elértem arra a szintre a karakteremmel, hogy most már biztonságosan tudok játszani T13-on, nem halok meg első találattól és a sebzésem is kezd alakulni. GR60 is bármikor elsőre lemegy, így végre be tudom kövezni a cuccaimat 50-es gemekkel, nem sokat kell kínlódni a felhúzásukkal.

A probléma az, hogy a GR60 sima liba, de a GR63 meg eddig még nem sikerült, mert a végén mindig kifutok az időből. Ekkora különbség lenne közöttük 60 felett? Vagy szimplán szar riftet fogtam ki? Mondjuk én nem leave-elek, bármilyen rossz is, az XP miatt végigmegyek, csak valahogy furcsa.

A fegyverből még mindig nem esik anci, ahogy a tegezből sem, a Dawn-t sem sikerült kikockázni, pedig egy rakás mati elment rá. Unity egy már esett, pont INT-es, úgyhogy fel is adtam a kísérő csajszira, de kellene még egy a kockába is, és az istennek sem esik ki.

De majd jobb lesz lassan, T13-on potyognak a legek, egyszer bejön.

Viszont jó lenne, ha hétvégén valakinek lenne pár órája segíteni, mert kellene a ládahely, és egyedül nem tudom összehozni még a T12 6 perces riftet sem. Nem sokon múlhat, ha nem kellene visszateleportálni a városba, szerintem már meglenne, de így nem megy. Köszi előre is. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#93041) Rayner válasza Vistaboy (#93040) üzenetére


Rayner
őstag

Focus + Reistant párossal jobban járnál :)

(#93042) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

na erre kiváncsi leszek, hogy kamu vagy sem:

datamine?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#93043) DjDanee87 válasza Vistaboy (#93040) üzenetére


DjDanee87
addikt

DHnak nem kell Unity, mert kevés lesz a damaged. CoE kell kockába, rád meg Focus + Restraint a brutál sebzés szorzójuk miatt. Nekem pl ilyennel sima liba 75ös is: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vinsanity-2971/hero/14818520

Oops torment farmolós builddel léptem ki. Szóval bracernek a sebzéscsökkentős (de látom neked van), ambush passzív (szintén nálad megvan), és cube Visage fejes Cindercoat helyett. Amid nincs az a CoE kockába, F+R gyűrűpáros, set fejes, Visage kockába, Hellfire amu vagy bármi másik ami jól rollolt esetleg valami immunitással.

A gyűrűk mellett ami még neked nagyon hiányzik az followerre Oculus Ring (85%os, a többi roll nem lényeges). Majdnem duplázza a damaged ha a körben állsz, és majdnem folyamatosan van lent ilyen kör, ha ölsz. Anci fegyver nyilván jó lenne, de közel sem hoz annyit, mintha rendbeszeded a gyűrű/amulet szituációdat F+R, COE, Oculus ringgel. Azok fognak sokat dobni, ancient tegez meg szintén nem jelent sokat. Picivel több dex.

[ Szerkesztve ]

(#93044) mpierre válasza Ghoost (#93032) üzenetére


mpierre
veterán

Hát nem csapat, de vagyok néha. Sima - nem szezon - hc-n. Deckwood#2527. De 75-s griftet ne várj tőlem. Eddig max 52 volt a barbival. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#93045) Dinasti


Dinasti
senior tag

Ha sárga cuccost alakitok át a kockába mindegy mit teszek be? úgy értem pl bármelyik kovácsnál gyártott sárga vállasból lehet bármelyik setthez tartozó vállas?

(#93046) SQX_Barto válasza Dinasti (#93045) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Level 70-es kell legyen, ha jol tudom. Meg kereskedonel levo is lehet, ha sarga, bar ugy remlik, keves a sarga cucc naluk. Csak a karakterednek megfelelo vallas lehet, vagy univerzalis, ami mindegyiknek lehet.
Szoval az is lenyeges, milyen karakterrel gyartod le. Bar, ami speci klasszspecifikus targy, azt masikkal is legyarthatod, es hatha hamarabb beadja. Pl Mighty weapon csak barbar statokkal eshet, hiaba kraftolod mondjuk monkkal. (en igy kraftoltam wd-vel mighty beltet)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93047) Jazz válasza _ocsisajt (#93042) üzenetére


Jazz
veterán

A koreai vagy kínai szerón (már nem tudom melyiken), rég óta lehet stash tab-ot vásárolni real money-ért.

A többi: nyilván van egy rakat ötlet amit betettek a játékba, csak aztán kivették...

Biztos ezer meg egy ötlet van amivel kilehetne bővíteni a játékot és túl sok energia befektetést sem igényelne,, és megölhetetlen überállat lenne tőle a game, csak itt jönnek az érdekek, önmaguk konkurenciája, stb.

free your mind

(#93048) Peppo válasza Vistaboy (#93040) üzenetére


Peppo
őstag

Van különbség rift és rift között. Nem is kevés. Főleg szólóban (és főleg dh-val :) ). Ahogy mások is mondták, hagyd a Unityt, nincs értelme. Kockába element gyűrű kell. Használatra a Focus-Restraint páros a legjobb. És egy jó hellfire amulet. Ez utóbbiban, ill. a journeyben tudok segíteni, ha gondolod. Pepe#2939 az accom, délután is fent leszek, és előre láthatólag hétvégén is valamikor.
Nekem para 700-ig gyakorlatilag csak a fegyver és a tegez volt anci, utána viszont elkezdtek potyogni a cuccok rendesen. Volt, amibe már követ is tettem, majd szinte azonnal ki is esett egy jobb, úgyhogy most újra húzhatom a követ abba is. :)

(#93049) Vistaboy válasza DjDanee87 (#93043) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi a tanácsokat, amit lehetett, megfogadtam, sajnos nem a legjobb rollos cuccokat sikerült eddig szerezni. Oculus Ring sajnos még nem esett, minden másból tudtam szerezni - kockázni. Kíváncsi leszek, milyen lesz.

(#93048) Peppo: Köszi szépen előre is, felvettelek, majd hétvégén lesz aktuális a dolog, ilyenkor hét közben a meló miatt alig jutok ide, és ha igen, akkor sincs kedvem sokszor semmihez.

Még annyit, hogy mielőtt csatlakozni szeretnél, okvetlenül whispelj rám, ugyanis nálam tiltva van a Quick Join, mert nem szeretem, ha mások csak úgy belépkednek hozzám. Ha tudom, ki vagy, akkor küldök - fogadok invet. Köszi még egyszer előre is. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#93050) nagybá válasza Peppo (#93048) üzenetére


nagybá
senior tag

Na várjá' má'...ha valamibe beleteszed a legendary gemet, szintezed, majd kiveszed belőle, akkor nulláról kezdheted? :-|
Magyarul újra fel kell húzni a gemet? :-|

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.