Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104001) errorcode06


errorcode06
őstag

Köszi. Ha tényleg nem lesz semmi változás, én is törlöm 6 év után...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#104002) AtHoS válasza errorcode06 (#104001) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ej de finnyásak vagytok.....D2 megjelenésétől kezdve a gépen van, sosem volt törölve, pedig ahhoz aztán jó ideje nincs új content ;] jó pár gép megfordult már alatta, de a D2 az örök :B

Szerk.

D3: Reaper of Souls kevesebb, mint 1 euro [link]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#104003) Xanax88


Xanax88
tag

Sziasztok!

Egy gyors, amatőr kérdés.

Egy hete játszom kb, felhúztam egy karit paragon80 ra, torment 5 ig gyakorlatilag halhatatlan vagyok (amíg nem jönnek a lila, forgó fenycsóvaizék... :) )

Naszóval, felvetődött bennem, hogy ez ennyi?
Van bármi értelme tovább tolni?
Ha tovább tápolom magam, azon kívül, hogy örülök a nagyobb számoknak, van bármi értelme?

Krisz

(#104004) Elemental válasza Xanax88 (#104003) üzenetére


Elemental
addikt

Ennyi.
A játékélmény nem változik, csak a számok nőnek.

(#104005) SQX_Barto válasza Xanax88 (#104003) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Van 7 fele kulon karakter, mindegyiknek van legalabb 2-3 hatekony buildje (ha a solo vagy parti Greater Rift csucsok a cel) De mindnek van kismillio "fun" buildje is.
A legtobb elmeny talan a parti greater Rift ismerosokkel/baratokkal

Sok van ebben a jatekban, de persze megunhatja az ember egy ido utan.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104006) Xanax88


Xanax88
tag

Hát akkor ez ennyi.
Köszi a választ.

Krisz

(#104007) rumkola válasza Xanax88 (#104006) üzenetére


rumkola
veterán

:F

(#104008) _drk válasza Xanax88 (#104006) üzenetére


_drk
őstag

Hehehe!
Mostanában voltak lehúzó kommentek, de ez kemény.
Ezzel majd hogy nem azt mondod hogy az egész játék uncsi...

Vannak bajok így 6 év után persze, de az alapjai megkérdőjelezhetetlen!
Először az volt a legfurcsább, hogy minden skill alapból meg van.
Na ez az amiért a d2 örök. Mert ott mindig eszedbe jut egy build, de mire eléred azt a szintet meg a cuccokat az jó kis idő. Ezzel szemben a d3-ban csak a cuccok kellenek, 70-es szint meg van hamar, de a jó cuccok meg sose elég jók, így azt farmolhatod a végtelenségig.

Nekem kb a gr80-90 a cél minden karakternél. Mikor már a t13 nevetségessé válik, a jobb cuccoknál meg az az 1-2 hiányzó már nem érdekel. Mert nagyon kicsi az esélye hogy ledobja. Viszont addig is meg kell küzdeni, és legalább 2 buildet úgy is ki kell vagy ki lehet próbálni amíg az eléri az ember.

Köv szezonra is be van tervezve vagy 1 wizard vagy 1 monk. kb 20-30 óra bőven elég is.
Legtöbb játék egyszer 20 óra nincs meg, nem hogy 6 év után huszadszorra.

(#104009) hokuszla válasza Xanax88 (#104006) üzenetére


hokuszla
aktív tag

jah ennyi
Volt a tartalom 10%-a.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#104010) reelc válasza _drk (#104008) üzenetére


reelc
veterán

Mondjuk eddig a lehúzó kommentek egy része pár év/pár ezer óra játék után érkezett (tőlem biztosan), nem pár óra játék után. :)

Most kezdő játékosnak is okozhat még sok-sok óra örömöt a játék.
Főleg, ha összebandázik másokkal.

Igen, a Diablo 2 féle vonulat, és a többi játék, ami inkább azt a fajta iskolát követi nekem is jobban bejön. Amikor tényleg küzdelmes adott lvl szintet elérni, vagy megfelelő cuccokat beszerezni.

Igazad van, a Diablo 3 alapjai megkérdőjelezhetetlenek. Más alapokra épül, mint az elődje, és ennek is megvannak a maga előnyei/hátrányai. Más élmény.

Amúgy érdekelne az illető véleménye, 1 hét után miért vannak ilyen kételyei?

(#104011) rumkola válasza reelc (#104010) üzenetére


rumkola
veterán

Mert nem partyban játszik, nem gr-ezik, és fogalma sincs a buildekről. :)
Ja, és valószínűleg nem ez a kedvenc játékstílusa.
T5? Ne vicceljünk már... :D

(#104012) SQX_Barto válasza _drk (#104008) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En kb 5000 orat toltam bele 2013 ota. Ha most bountyval meg GR-ekkel uncsi a jatek, akkor milyen lett volna RoS elott, amikor volt a story mod es csokolom...

Bar teny es valo, hogy lehetne valami ujitas, mert mar elegge "elfogyott a lendulet" a jatekban.
2 season ota mar semmi patch, vagyis a meta maradt ugyanaz.

En a paragonhajhaszast untam meg. Allandoan Grezni orrba szajba, hogy kozeledjek a paragon 4000-hez.
Bounty meg azert csesz fel, mert farmolok egy rakas matit, es lof@~ nem lesz belole altalaban...
s14-ben mokabol felhuzok egy Zuni wd-t, megnezem, mit tudok belole kihozni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104013) Xanax88


Xanax88
tag

Hát sajnálom. Egyáltalán nem 'lehúzó komment'nek szántam, csak engem rohadtul nem hoz lázba a minél nagyobb számok hajkurászása.
Jó móka volt, de ennyi.

Most jön egy új karakter, aztán egy másik és így tovább, de az, hogy ugyan azokat a köröket fussam napokig, gyakorlatilag minden cél nélkül, csak mert van még nagyobb nehézsegi szint, plusz tartalom nélkül, nekem nem játszik.
Egyszerűen nem látom értelmét.

Esetleg a szezonban látok még fantáziát... de már nem akarok belekezdeni. Majd az újat megnézem.

Nem akartam senkit felzaklatni, tényleg.

Krisz

(#104014) reelc válasza Xanax88 (#104013) üzenetére


reelc
veterán

Engem nem ráztál fel.
Csak érdekelt, hogy ilyen rövid idő után miért merültek fel ilyen kérdések benned?

Mit vársz egy ilyen játéktól? Miket próbáltál eddig ebből a műfajból? Vannak alternatívák.

(#104015) Ellia válasza Xanax88 (#104013) üzenetére


Ellia
addikt

Rég jártam erre, de részemről kiégett a játék már nagyon rég azon okokból amit írtál. Bár ez lényegében minden ARPG-re igaz.

Attól még a Diablonak az a szerencséje, hogy rendkívül "fluid" és fjátékosbarát, másrészről pedig szimplán kikapcsol mert sokat nem kell gondolkodni (legtöbben keresnek egy buildet a neten azt hajrá, nem maguk rakják össze) és csapatni. Ellenben ugyanez a baja, mint az előnye - hamar monotonná a válik csak valaki ezt kevésbé bírja, valaki jobban.

[ Szerkesztve ]

(#104016) MrCsiT válasza Xanax88 (#104013) üzenetére


MrCsiT
addikt

Amíg T13-on nem tudod a szörnyecskéket megfelelően gyorsan lenyomni, mindig van hová fejlődni egy adott karival is.

Ha a sárga cuccokon túl vagy, és vannak set-item-jeid, akkor azokból a legendásak(sárga keretes a set tárgy) és azok felett a jóval ritkábban található, ancient legendásak (piros kerettel, max. statokkal) megtalálása lehet még kihívás.
Én pl. egyetlen játékost sem láttam, akinek tényleg minden cucca piros keretes lett volna, de nem bánnám, ha én ott tartanék.

Ettől persze lehet az a Te célod, hogy t5-nél kipróbálj más karit, hiszen mindenki másképp játszik.

Amit leírtam, azzal csak arra akartam rámutatni, hogy
- akár a jobb cuccokkal;
- akár azzal, hogy hirtelen belefutsz egy olyan kariba, mint ami neked van, de az illető 3x hatékonyabb, akkor rájöhetsz, hogy más cuccokkal lehet jobban is csinálni ezt

módon még sokkal profibbá válhatsz, de ezen lehetőségek közelébe is csak mostanában kezdesz eljutni: T6 alatt nemigen esnek igazán jó cuccok.

Pl. van olyan kis aranyos zöld kocka, hogy a fegyverre tudsz lukat tenni vele, így a fegyver alaptulajdonságaiból nem kell 1-et a lukra pazarolni ( ha megkérdezed, minek a fegyverbe a luk, akkor pedig még mindig van hová fejlődni, ugye. :K )

Jó játékot amúgy, bármivel is :)

..az igazi az valóban ismerősökkel játszani. ..ha meg solo-zol, akkor bérelj fel valakit magad mellé, az is sokat segíthet, hogy hatékonyabb lehess.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#104017) Elemental válasza MrCsiT (#104016) üzenetére


Elemental
addikt

Most szerintem a játék értelméről van szó. Gr 1-en fos cuccokkal a játék ugyanannyi élvezetet nyújt, mint gr 100-on jó cuccokkal. Azért nyomja az ember, hogy essen jobb cucc és feljebb tudjon lépni, és akkor jobb cuccokkal magasabb szinten ugyanazt a küzdelmet folytatja, mint kisebb szinten szar cuccokkal. Csak a számok változnak.

(#104018) Xanax88 válasza MrCsiT (#104016) üzenetére


Xanax88
tag

Wow.

Igazából ezekkel mindennel tisztában vagyok.

Sőt... egy-két infó egyenes hülyéneknézés határát feszegeti.

Nem basszus, nem tudom, hogy mi az a socket, nem láttam még legendás/set cuccot...

Nem öltem bele éveket a kettőbe és úgy egyáltalán nem is játszottam még számítógépes darálósRPG vel amiknek jó nagy része azért hasonló.

Nem...

Egyszerűen annyi van, hogy engem nem izgat, hogy Józsika 3 várossal arrébb gyorsabban tud átszaladni nehezebb szinten ugyan ott ahol én... nem érzek késztetést ilyenformán a f@rokméregetésre.

Még ha lenne egy normális online rész, nem csak egymás kísérgetéséből állna a játék, vagy jutalmazna valamivel ha elérek egy szintre... de még az sincs.

Beletettem kb 30 órát egy kariba... ha belerakok még 30 at és 20% al jobb leszek, utána leírom ide, az nemtudom mire jó. Nem leszek én se, a játék se több.
Oké, az ilyen indokolatlan célokkal amiket magának állít fel az ember el lehet gondolom bármeddig húzni... de az meg már megint nem a játék erénye... és szvsz értelmetlen is.

Én tök megértem ha valaki ezt élvezi, de azért mert nekem ez valahogy nem fekszik, ne nézzetek már hülyének.

Elnézést, hogy mertem kerdezni.

Krisz

(#104019) reelc válasza Xanax88 (#104018) üzenetére


reelc
veterán

Segíteni akartunk, ne légy igazságtalan.

Szerintem senki nem néz hülyének.
Honnan kellene bárkinek is tudnia, hogy mikkel játszottál eddig? Eddig semmi utalást nem tettél a dologra.
Csak annyit tudunk, hogy nemrég kezdtél Diablo 3-azni, és olyan kérdéseket tettél fel amik alapján neked nem tetszik. Ezért próbálták elmondani, mik várnak még a játékban. Amit amúgy kérdeztél is.

Neked milyen játék jött be eddig?

Ott van még a Path of Exile és a Grim Dawn. Mindkettőt frissítgetik még a fejlesztők.
Ebben a műfajban kb. ezek vannak, amik már kész játékok, és lehet velük játszani, és még támogatják a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#104020) Delávégá válasza reelc (#104019) üzenetére


Delávégá
tag

Titan Quest

(#104021) reelc válasza Delávégá (#104020) üzenetére


reelc
veterán

Igen, de igyekeztem a Diablo 3-nál nem régebbiekből javasolni.
A TQ-nak igaz volt évfordulós kiadása, meg egy új kiege nemrég, de a játék majdnem 12 éves. Sokat toltam, szerettem.

(#104022) Elemental válasza Xanax88 (#104018) üzenetére


Elemental
addikt

Esetleg a hc izgalmasabbá teheti a játékot.

(#104023) _ocsisajt válasza reelc (#104019) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Én már nagyon várom a szeptembert, nekem be van készítve már steamen a Wolcen, addig hozzá sem akarok nyúlni amíg nem lesz beta, utána úgy is wipe lesz, de eddig tetszik a videók alapján! :)
Sőt, amik be vannak ígérve, már nagyon kentvéjt nálam. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#104024) reelc válasza _ocsisajt (#104023) üzenetére


reelc
veterán

Direkt nem említettem, csak a már kész játékokat!
A fél szemem rajta van a Wolcen híreken.
Befogom próbálni én is, remélem futni fog a gépemen.
Szeptember végén kerül béta állapotba (0.9), utána még idén befejezik, ha minden jól megy.
Ha jó lesz a végeredmény, sikeres játék lesz.
Ráadásul az ára is baráti, és akcióban is szokott lenni.

(#104025) JSaN válasza _ocsisajt (#104023) üzenetére


JSaN
addikt

A wolcent en is kovetem, de keveslem az arat ahhoz kepest amilyen nagyokat igergetnek. Vagy mas be nem jelentett penz forrasok is lesznek benne kesobb. Meg nem vettem meg. Megvarom az augusztusi Kolni cont es majd a blizzcont, hatha valamit domboritanak Diablo teren. Ha nem akkor meg van az oszi-teli elfoglaltsag a Wolcennel.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104026) reelc válasza JSaN (#104025) üzenetére


reelc
veterán

Price increase with beta release?
Idemásolom egy fejlesztő válaszát:
"Hi,
there is no official statement, but a higher price could be possible (beta start)!
Greetings"

Úgyhogy nyári Steam vásáron jó eséllyel megint 15EUR lesz - ennyi volt legolcsóbban eddig - akkor lehet le is csapok rá. Nem várom meg, drágul-e a bétával?
EA végén megjelenéskor emelkedhet ár, nem egyszer megtörtént már.

Amúgy a Grim Dawn a 2016-os megjelenésű, az alapára 25 EUR volt akkor is most is - mondjuk azóta volt sok durva akcióban. Sok pénzt összeszedtek Kickstarteren annó. Ha emelkedik is a Wolcen ára, nem hiszem, hogy 25 EUR felé menne.

A Wolcen sok pénzt összekalapozott, nyilván ezért is ennyi az ára. $225,000 helyett $406,979-et. Umbra volt még akkor a neve, nézd meg a Goalokat gyakorlatilag a $400,000-es célig előre megkapták a pénzt. Az Early Access meg azóta járul hozzá a stabilitásukhoz, mióta EA lett. Szóval amiket ígértek meg kell lenniük, ha jó játékot csinálnak, nekik már 0 rizikó az egész. Megjelenés után nyilván jönnek patchek - hibajavítás, balansz. Ha lesz ötletük nyilván lesz majd DLC is valamilyen tartalommal a későbbiekben.

Augusztus helyett esélyesebb a novemberi Blizzcon. Ha bejelentenek valamit, az valószínűleg idén már nem jön ki. Sőt lehet jövő nyáron leghamarabb, vagy akkor se, ki tudja?
Ahogy a D3-mal bánnak egy ideje, és amilyen üzleti modelljei vannak a cégnek, én már nem is nagyon várom, mi lesz a széria sorsa.
Mert milyen volt minden egyes Diablo? Alapjáték, majd nemsokára egy kieg, ami felbővíti. Mai áron az új rész benne lenne kb.15000+15000Ft-ba 2 év alatt. De nem hülyék, nem maradhat a mostani üzleti modell, nyilván lesz lootbox vagy valamilyen mikrotranzakció, mint a többi pénzt fialó játékukban. Ez lesz az ára a folyamatosabb frissítésnek. Ami lehet mondjuk 1,5 évente egy új kieg lesz inkább.
Meglesz a közönsége így is. Mert Diablo és mert Blizz.

[ Szerkesztve ]

(#104027) Edge válasza JSaN (#104025) üzenetére


Edge
veterán

én megvettem de refundoltam is kb 10 perc után.borzasztó gagyi volt dio3 után...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104028) _drk válasza Edge (#104027) üzenetére


_drk
őstag

Nekem ez a baj az összes "diabló klónnal". Másabb, de majdnem ugyan olyan, kicsit gagyibb, de lehet valamiben jobb. Viszont közben mindig eszembe jut hogy e helyett a rendes Diablo-val is nyomhatnám.
Viszont már most nagyon gondolkozok az egyik kipróbálásán. Szerencsére vannak még alternatívák.

De a Blizzard-ot se írnám le még le.
Most eléggé kifutóban vannak a projektjeik. SC II-ben se sok kontent van már. Wow még megy, de azt nem is lehet leállítani úgyse. A Heartstone az megy rendesen az biztos. A Hots az eléggé kis bázisú a másik 2 nagy Moba mellet, de sokan szeretik, az még biztos fog menni egy ideig.
De ez 2 ingyenes cím, ahol újabb játékosok lehetnek, de ezek nem húzó címek.
Maximum az Overwatch van ami rendes nagy címként üzemel minden online kontenttel, mikrotranzakcióval.
Mostani Blizzconon lesz valami nagy cím szerintem. Bár kétlem hogy Diablo :).

(#104029) reelc válasza Edge (#104027) üzenetére


reelc
veterán

Egy évekig polírozott, komoly költségvetésű AAA kategóriás játék vs. egy indie, a másikhoz képest kisebb pénzből, töredék létszámmal összerakott még alfa verziós játék amit összehasonlítottál. Ja, és a játékok árában is komoly differencia van.
Persze, hogy gagyinak tűnik. Nyilván még sztori módban is.

Van egy ismerősöm, számára a Diablo 2 a legjobb. Mindent ahhoz mér a mai napig.
Próbálta a Diablo 3 Starter Editiont, és szerinte egy nagy sz*r az egész játék. Meg amúgy minden a D2-őt kivéve. Neki az tetszett moddolva, így volt elég helye. Nem bántásból írtam, tényleg ez jutott eszembe a dologról. :)
Én is nehezen raktam le a D3-at, párezer órával azért függőség is volt benne, elismerem. De már leírtam elégszer, hogy iszonyat céltalannak éreztem a Paragon dolgot, meg a Primalt... már nem okozott örömöt a játék, hát kerestem mást, mert a D3 alapjai már nem fognak változni. Nekem sosem volt LB célom, mint nektek, régóta nem olyan jó közösségi élmény számomra, mint nektek, ez mind segített váltani.

(#104028) _drk: Szerintem azt kell eldönteni, hogy unja az ember az adott játék rendszerét, vagy sem?
14-ik szezon, pár nap alatt felhúzol valamit, viszonylag hamar meglesz mindened, onnantól minőségi csere lesz a cuccokra, kő húzás + Paragon vadászat. Mondjuk 2 hét múlva már semmi új tárgyad nem esik, csak minőségi csere lesz. Vagy maradsz NSben, és az ottani karikat pátyolgatod. Rekorddöntögetés, stb.

Ez törvényszerű. Hasonlít, mert ugyanaz a stílus. Persze, hogy egy másik játék valamiben jobb, mint a D, valamiben rosszabb. Akár az FPS-eket vagy RTS-eket is hasonlítgathatod ilyen alapon.
Én már egy jó ideje mással játszom, és néha eszembejut, hogy pl. mi lenne ha azt a rengeteg órát a Diabloba öltem volna... és örülök, hogy váltottam. Sokáig szórakoztatott, de egyszer vége van.

Én sem írom le a Blizzardot, de az elmúlt 6 évben változott a játékkészítés. Ahogy írtam, az üzleti modellek, minőségi játékok másoktól... most nem "egyeduralkodó", mint a Diablo 1 és 2 idejében.

[ Szerkesztve ]

(#104030) Bird


Bird
addikt

Mindig is kíváncsi voltam, milyen lehet a d3 konzol (XO) változatban. Akcióban 5k-ért megvettem az UEE bővített kiadást necro nélkül. Korábban a tört patchek nélküli X360 d3-at próbálgattam, de nem hagyott nyomot bennem. Némi pc-s tapasztalat birtokában vágtam bele, wd-t húztam fel első körben. Az irányítást szokni kell, de nem vészes hozzá igazodni. A loot rendszer nagyon durva.... Minden sokkal gyorsabban potyog -az aktuális buildnek megfelelően, ezért ami pécén szezon kezdéskor szenvedés itt pikk- pakk megvan. Kadala is nagyon OP. Érződik az egész játékon, hogy szórakoztatni akar, nem szívatni. Tisztán látszik, hogy a szóló játék erős szempont volt a konzolos átiratban. Összességében kellemesen csalódtam, bár szerintem ilyen kondíciókkal hamar kiég a játék.

Na megyek is vissza tolni a Vadföldeket meg a Far cryt. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104031) mikromanus válasza Bird (#104030) üzenetére


mikromanus
veterán

Lefordítva a fosgyenge akaratú elkényelmesedett konzol felhasználóknak akar céltalan kellemes 10-20 órát szerezni. 1-2 héten túl úgyse maradnának, mert ennyi a konzol standard idő. :C

vagy másként:
- kellemes solo játék minden "versengő" tartalom nélkül.

(persze ettől még szórakoztató gondolom)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#104032) _ocsisajt válasza Edge (#104027) üzenetére


_ocsisajt
őstag

még nem is beta... persze, hogy még "gagyi"... én sem játszok vele, de szépen épül és bővül a content és nekem tetszik az irányvonal... :)

Majd full release után nézd meg újra ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#104033) Bird válasza mikromanus (#104031) üzenetére


Bird
addikt

Pontosan. Szórakoztatni akar és nem farmoltatni. :D A cél, hogy élvezd a játékot.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104034) DaveHutt válasza mikromanus (#104031) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszönjük az általánosítást.

(#104035) mikromanus válasza DaveHutt (#104034) üzenetére


mikromanus
veterán

Nincs mit. Segítek ahol tudok. ;]

(#104033) Bird
Az szép és jó, csak ha nincs valami amiben lehet hajtani, nincsenek hosszú távú célok és összahasonlítgatni se érdemes magunkat más karaktereivel, akkor mi tartja meg a népet. A szórakozás jó dolog, csak hamar ellobban az érdeklődés. Nincs PvP, nincs "Toplista" (vagy értelmetlen), nincs hosszú távú cél... Nem nagyon maradnak meg "az ilyen" játékok hosszú távon.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#104036) Edge válasza reelc (#104029) üzenetére


Edge
veterán

Lehet taplóság részemről de ez a része engem nem érdekel, nem akarom megfejteni miért szar. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104037) reelc válasza Edge (#104036) üzenetére


reelc
veterán

Nem taplóságnak nevezném.
De kb. 10 perc után leírni egy el sem készült játékot... ezért írtam, amit.
Részemről ennyi a téma.

Tőlem még a PoE is kapott vagy 60 óra esélyt, és az alapján éreztem úgy, hogy nem nekem való.
Nem egy játék van, amihez ha a D3-at hasonlítgatnám, a D3 alulmaradna. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#104038) Bird válasza mikromanus (#104035) üzenetére


Bird
addikt

Pécén "mielőtt meghaltam" 2,7k plvl voltam..... Szóval nem venném magamra..... :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104039) JSaN válasza reelc (#104026) üzenetére


JSaN
addikt

15-20 eurot meger ha kikapcsol jopar orara. telen.
Augusztusi gamescont meg azert nem irom le, mert blizz itt is szeret nagy dolgokat bejelenteni. Pl: Diablonal a RoS-t is itt lepleztek le es novemberben jottek a reszletekkel. Valami hasonloban remenykedem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104040) reelc válasza JSaN (#104039) üzenetére


reelc
veterán

Ha jól emlékszem, tavaly hirdettek komoly állásokat, amik akár új Diablot is jelenthetnek.
Abban gondolom egyetértünk, hogy már egy komoly ember sem volt (pl. projekt vezető, stb.) a Diablo részlegnél, meg egy rakás művész, stb., a patchelésekhez minek?
Szóval ha tavaly lettek fő emberek, akkor legalább 3 év a fejlesztés - ugye AAA cím, kiemelt költségvetéssel és gárdával - szóval szerintem még korai lenne bármit is bejelenteni. Mondjuk új részt.
Egy új kieg vagy DLC már kisebb falat, arról lehet szó.
Itt jönne képbe amit már írtam, hogy ha marad pl. a Paragon rendszer ugyanígy meg Primal stb. olyan dolgok amik sok embernek nem tetszenek - akkor mi értelme egy mondjuk 16e-es kiegnek? 1 új act, 1 új kaszt?
Én már biztosan nem venném meg. Csak 6 éves a játék, és nem úgy néz ki, hogy komoly változásokat hoznának bele. Mert új területek és új kari szerintem nem komoly változás, hacsak nem lesznek komolyabb átalakítások az egésszel.
Sokan elhagyták a játékot. Biztos vannak új emberek is, de gondolom nem annyi, mint pl. 3 éve.

Amúgy több embert ismerek, akik megbánták, hogy megvették a Nekrot. Egy ideje már nem is játszanak. Sokan megunták párezer óra után a játékot, én is. Szép volt, jó volt.
Produkáljanak valamit, ha tudnak - ettől függetlenül remekül elvagyok más játékokkal. De a fél szemem rajtuk tartom.

[ Szerkesztve ]

(#104041) Xanax88 válasza reelc (#104024) üzenetére


Xanax88
tag

Nem... akkor félreértettetek.

D2 az egyik kedvenc címem volt, megszámlálhatatlan jó pillanattal, úgy, hogy sosem toltam online.

Titan Questet pc-n kijövetelkor, tavaly telefonon is végigtoltam.
Még a Dungeon Siege2 volt ami hasonló és nagyon szerettem...
Igazából más a zsánerből nemigen... bár ez szerintem jelen kérdésnél lényegtelen.

Egyszerűen annyi érdekelt, hogy annyi-e az endgame content amennyit láttam pár óra alatt vagy van e benne több.

Azt a választ kaptam, hogy annyi.
Konstatáltam.

Erre személyes sértésnek vettétek.

Semmi bajom a játékkal.
Ár-érték arányban megérte.

Csak nem nyújt 30 éves fejjel annyit mint tizenpár évesen a 2. Akkoriban ment suliban a f@szméregetés, de kinőttem. :)
A mai napig emlegetem mikor több napnyi grindolás után is 4 óra volt leverni diablót, necróval, az xy patch után, mikor cseszettül legyengítették... :))
De csak a sztoriba beleraktam vagy 3 évet meg több elcseszett karit...

Itt ezt aláírom, nekem nagyon hiányzik.
Mindent megad a játék és csak próbalgatni kell...
Nekem ez fura.
De ettől függetlenül semmi bajom nincs vele.

Csak szerintem ahelyett, hogy csináltak volna egy gyakorlatilag semmire nem jó endgamet, fordíthatták volna a figyelmüket a sztorira. Nem is a történetre, csak, hogy esetleg ne egy nap alatt letolható legyen.

Nem akartam senkit megsérteni, sajnálom, ha úgy tűnt fikázok.
Nem annak szántam, csak ki akartam deríteni, hogy a továbbiakban van e értelme bele ölnöm időt vagy nem.

Krisz

(#104042) reelc válasza Xanax88 (#104041) üzenetére


reelc
veterán

Engem nem bántottál meg, nekem is megvan a kritikám a játékról.
De ahogy írtam senki nem tudja, mikkel játszottál, csak azt, hogy nemrég kezdted a D3-at. Ezalapján születtek a válaszok is. Erről ennyi.

Ha a Titan Questet szeretted, nézz rá a Grim Dawnra. A TQ egyik fő embere a GD-sek egyik alapítója, főnöke. Sokmindent megtartottak a TQból. A grafikus motorját licenszelték, és alaposan feltuningolták.
Felfoghatod a játékot egy upgradelt TQnak is.
Régen mondtam ismerősöknek, hogy jobban tetszik a hangulata (is), mint a D3-nak. Igazából a Diablo 2 - Titan Questhez jobban hasonlít, mint a Diablo 3 a Diablo 2-höz. :)
A GD-nek is van topikja, ha van kérdésed róla, oda tedd fel.

[ Szerkesztve ]

(#104043) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ne aggódjatok, a Blizzard törődik Diabloval. Itt is vannak a cuki új skinjei a Heroesban

Monk

Barb

..

/s

(#104044) Franklin válasza wjbhbdux (#104043) üzenetére


Franklin
addikt

(#104045) Bird válasza wjbhbdux (#104043) üzenetére


Bird
addikt

Csodálatos coming outos tartalom!!!!!!!!!! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104046) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Bocs a kép minőségért. Nem tudom hogyan lehet berakni egy cucc képét.
Azt szeretném kérdezni, hogy a másodlagos tulajdonságoknál hogyan kell értelmezni a statokat?
Tehát van ami sárgával van írva van ami kékkel.
Van ahol a kis négyzet tele sárga és van ahol üres.
Hogyan kell ezeket értelmezni?

[ Szerkesztve ]

(#104047) Edge válasza reelc (#104037) üzenetére


Edge
veterán

Én inkább androidon keresek hack and slash alternatívát és van dögivel, ott jobban elnéző vagyok mint pc-n(mmint ami a grafot ill. a minőséget illeti).
pl.: bladebound, guild of heroes, eternium, dungeon hunter 4-5(egyébként a dh 2 volt a csúcs szép story line újravihető nehézségek, nagy terület, tiszta d2 feeleing volt, csak a gameloft ellehetetlenítette, nem hozzáférhető már és csak régi vasakon működik, nem volt egy pay to win cucc valszeg azért).
De ott a TQ HD port is.
Esetleg ha vki tud még fasza ARPG-t droidra, jöhet. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104048) mikromanus válasza boygabi_ (#104046) üzenetére


mikromanus
veterán

A kék szöveg a "Normál" tulajdonság. Ez minden hasonló itemen (pl tőrökön) rollolhat. A sárga jellemző a "speciális" legendary effect. Ez az a tulajdonság, ami más itemen nem lehet, vagy különbözik a normál rolltól (pl nagyobb % lehet blindre, vagy stunra, chillre mint az az 1,5%. Mondjuk ezen nem ez a speckó).

Elég rég játszottam, de azt hiszem ez a speciális tulajdonság nem rollolható újra a dagi cigányasszonynál.
Az üres-teli négyzetben és a sárga-normál négyzetben nem vagyok biztos. Nem a chill effectet rolloltad újra? Lehet azt jelöli a teli sárga. Az üres meg talán azt, amit nem tudsz rerollnál kiválasztani (legendary effect). De majd az aktívak kijavítanak ha pontatlan lettem volna... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#104049) DaveHutt válasza wjbhbdux (#104043) üzenetére


DaveHutt
őstag

Elmennek a pics.ba a Blizzardnál. 30 millió eladott D3 példány után többet várnék tőlük.

(#104050) Franklin válasza boygabi_ (#104046) üzenetére


Franklin
addikt

Kicsit offtopik, de ívelt monitorod van?

Furcsán kanyarodik az adatlap kerete :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.