Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#19897) üzenetére


F-ECT$
titán

A tanácsok hatására cseréltem pár cuccot, így kezdek nem koca cm wiz lenni :)

Mellesleg a slorak + ocu vs chantodo set esetén azt gondolom, hogy az előbbi is teljesen jól használható (köszi Szancsó a próba lehetőségét!), de ha a cél a 2.73-as AS elérése, akkor már kevés.

Jelenleg még én sem értem el ezt a "bűvös" számot, de dolgozok rajta. A kérdés adott, mit lenne érdemes cserélni? Jelenleg így állok:
2.43 as
48 chc
650 all res
47k hp
1000 loh
4700 armor
150k dps

Ami tervben van: AS-es unity, és amu. (Ez utóbbinál jó lenne még behúzni 2 chc-t is, hogy meglegyen az 50.)

Dive ever, work never.

(#20202) Sirandrish válasza Kicsimix (#20197) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arról a vállasról k*rva gyorsan kapard le az Account Boundot és ADJAD IDEFELE :DDD

Amúgy sz*r :C

F-ECT$ Csak akkor áldozz be ezt azt a +AS oltárán ha MPL10 überezni akarsz agyba főbe..
Nekem 2.43-2,46 AS-em van és bármit állóra fagyasztok...Siegebreakeren kívül hogy rohadna meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20203) Kicsimix válasza Edge (#20198) üzenetére


Kicsimix
őstag

Most buktam life-ot a braceren tény de egyáltalán nem ėrzem...Viszont begyüjtöttem pár hasznosabb statot amit akartam amúgy is.. De craftolgatok talán lesz majd jobb is.. Na igen el is adtam a Vile Wardom...Úgy leesett az áruk gyorsan szabadulni akartam...

Sirandrish
Most nem tudom leszedni mer pont meloba vagyok... :DDD majd lesz jobb is...

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20204) Amur válasza mikromanus (#20199) üzenetére


Amur
addikt

Tudok egyszerübbet: start menü-shut down :)
de ha mégis játszani akarok akkor inkább a másik 2-3 tippet probálom ki!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20205) Jimy83 válasza Attix82 (#20166) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Patch óta tegnapig nálam is ez volt nem esett semmi , most viszont újra beindult .

(#20206) F-ECT$ válasza Sirandrish (#20202) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs tervben az agyba főbe überezés, de ha épp mennék, akkor jó lenne, ha stunban tudnám tartani őket :)

Beáldozni nagyon már nem akarok semmit, mondjuk az AS-es Unity elvinne 2-3k HP-t, de az még belefér.

Ja, és egy kis dps-t kellene még összekaparani (pl a kesztyűről hiányzik a chd).

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#20207) F-ECT$ válasza Sirandrish (#20202) üzenetére


F-ECT$
titán

SB-n próbáltad már, hogy Forst Nova-ból a Cold Snap-et használod, és a Teleport helyett beteszed a Slow Time-ot a Stretch Time-mal?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#20208) Rayner válasza ProEvoFan (#20174) üzenetére


Rayner
őstag

Szintén... 5 nap alatt esett 6 legend/2 set, eddig azért a napi 3-4 megvolt 1-2 óra játékkal.
Látványosan nem dob semmit peccs óta, tegnap pl mp5-6-7 , 3-3 run és 0 leg/set...
Ehhez képest a kulcsok / übermateriálok / DE / craft reci meg rogyásig van

[ Szerkesztve ]

(#20209) Sirandrish válasza Kicsimix (#20203) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyszer lecraftolnék egy olyat..többé hozzá se nyúlnék a vállas crafthoz :D

F-ECT$ Én inkább azt javasolnám hogy maradj így és inkább egy kis DPS-t hozzál, ha tudsz :K
Ha +AS-el tudsz DPS-t növelni akkor persze ne fogd vissza magad :D

Siegen tegnap próbáltuk a bubival+monk AS-es Aura és akkor sem tudtam megfogni..
Mondjuk nem az übert néztük hanem csak a kicsi Breakert :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20210) Sárpac válasza Rayner (#20208) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én csak esténként játszom tegnap 4 legend volt persze mind brim meg egy ufó! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20211) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#20201) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Érdemes az attack speedes slow time nélkül elérni a kívánt breakpointot, mert a +20% dmg taken slow time is jobban növeli a dps-t, de akár mást is berakhatsz helyette. (Ahogy látom, most te sem használod)
Meg crit chancet is érdemes pinpoint barrier nélkül nézni, mert storm armor többet sebez (amíg nincs elég, addig persze kötelező a pinpoint barrier)

Nem vagyok annyira otthon a wizard cuccok árában, de a zuni gyűrű helyett valami rare lehet jobb lenne (vagy crit chance+ias zuni gyűrű, de az valószínűleg elég drága). Unity és amulet csere meg jó ötlet.

@Kicsimix: pickupon kívül átlagos, szóval ha az nem fontos neked, akkor érdemes tovább próbálkozni

[ Szerkesztve ]

(#20212) davidsz


davidsz
őstag

Egy kis beszámoló az elmúlt 3 napról:

Az elmúlt 3 nap alatt 3 paragon levelt növekedtem. (napi 1 lvl a cél, amit az időm enged). Eddig az átlag az volt 1 lvl 1 legend (persze brimnek való).

Nos az elmúlt 3 napban 1 db esett. A tegnapi napon pedig essence 2db!!!
A craftolás = kuka
Rare intemek esése = kuka
Csoda ha egy olyan stat van rajta, ami 100 felett van.
Kulcs esés mpl5-ön 6kör/1 kulcs
A reflectes szörnyecskék 10-ből 9 az.
A gold potyogás: vicces 4 goldot meg 24, 32 goldocskákat sűrűn látni a földön. Aztán 3** ... megint sok xx, aztán a 100.-ra egy db. 2xxx aztán felejtős megint.

Ennyit a három nap randomjáról.
A drop jelen pillanatban nálam a semmivel egyenlő. :F
Blizzék letekerték rendesen.

(#20213) mikromanus:

Akkor nem csak én vettem ezt észre :DDD
Egy kezdő karakterre nem tudok mit adni azokból ami esik, pedig van belőle 4 pucér :DDD

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20213) mikromanus válasza Rayner (#20208) üzenetére


mikromanus
veterán

Pár legend és set szokott esni nálam is naponta. (nagyja brim, vagy még arra se jó). A rare tömeg viszont siralmas. Nem az a gond, hogy majd' mind most nem ér már szinte semmit (max 1-2 1-200k goldot), hanem az, hogy ezek már talán tavaly is mind hulladék lettek volna. Valamit nagyon eltaláltak a beállításokban. Szélesítették (lefele) az intervallumokat a jellemzőknél, hogy több szar lehessen? Mert a mennyiség megvan, a jellemzők száma is, de az értékük vagy a kombináció hasznossága stabilan konvergál a nullához. :Y

edit: essence téma
Nekem volt olyan, hogy 3 run alatt 6 darab esett úgy, hogy ezekben a runokban az Act3 Alkaizer run felett lement Azmo, és Act 4 Rakanothig. A harmadik runban megvolt Diablo is (MP 3). Utána egy rövid alkaizer runban esett 10-12 essence. Elfogyott néhány szerveren a készlet? :DD

(#20212) davidsz
Gold az jön nálam szépen, de egy-egy karbantartás előtti ügyeskedéssel többet gyűjtök mint egész heti runnal...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20214) Cyberbeni válasza davidsz (#20212) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nekem patch óta 44legendary+19set+488 essence (főleg MP4, de bracers+gloves után visszatértem MP1-re, hogy ne fogyjon olyan gyorsan a goldom a kraftolással)

(#20215) mikromanus válasza Cyberbeni (#20214) üzenetére


mikromanus
veterán

Essence-ben versenyképes lehetek, de legend-setben van picit elmaradásom hozzád képest. Azért a fele-kétharmada megvan patch óta szerintem. Nálad is vannak "napi legjobb" ajánlatok a Blizz részéről, Volt olyan, hogy egy nap 3 strongarm esett időben igen közel egymáshoz. Meg valamelyik kétkezes wandból volt duplázás. Persze ezen felül is sok "lángocskát" tudtam szerezni magamnak a crafthoz. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20216) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#20211) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, jó lenne az 50 chc-t pinpoint nélkül elérni, ehhez a "nagyok" Natalya csizma + gyűrűt használnak, de egyelőre nincs rá keret.

Én se használok slow time-ot, de ha ezen múlna, akkor lehet überen betenném. A farmoláshoz persze jobb a teleport.

A zuni lecserélésen is gondolkoztam, mert mióta chantodo-m van, azóta a zuni csizma se hoz akkora dps-t.

Dive ever, work never.

(#20217) Kicsimix válasza Cyberbeni (#20211) üzenetére


Kicsimix
őstag

Elég drága motyó lenne goldban ez az együttállás : ) De amúgy próbálkozok tovább is persze..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20218) davidsz válasza Cyberbeni (#20214) üzenetére


davidsz
őstag

Pach után esett Essence kb. 180db. Az első nap, az első 20 craftból lett az Amum.
A többi ami most rajtam van, azt a másik 160 kukásból tartottam meg "legjobbként".
Most se essence, se elfogadható craft.

Kéziféket én is behúzom most, mert nem látom az eredményét jelenleg semminek.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20219) Sárpac válasza davidsz (#20218) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Teljesen visszavették tegnap essence alig esett már! Mondjuk lehetett is rá számítani, amuk piaca pl. totál behalt patch óta, de se a bracers se a vállas nem megy különösebben, talán a topp wardok amik stat 270+ vit 100+ azok mennek magasabb áron jelenleg is!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20220) Kicsimix válasza Sárpac (#20219) üzenetére


Kicsimix
őstag

Tegnap mp8-on mentem kb 4 órát 27 essencet szereztem..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20221) Attix82 válasza Sárpac (#20219) üzenetére


Attix82
őstag

Nem nagyon értem ezeknek a craftolos cuccoknak a lvl 63-nak mi értelme volt behozni. Azoknak az ára AHba semmit se ér már.....

Van ebbe logika?

(#20222) davidsz válasza Sárpac (#20219) üzenetére


davidsz
őstag

Két Gloves-el meg egy amulettel jól beszakadtam... átment bukóba nagyon a dolog. AH nem lett pörgősebb, mint ahogy pach után szokott lenni.
Olyan, mintha kivárna mindenki, meg essencére vadászna.

Van egy Wardom, ami felső közép kategória, de hiába, mert eladhatatlan. inkább megtartom raktáron.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#20223) #57919488 válasza Attix82 (#20221) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem volt semmi egyedi a játékban. Mindenki csak turkálónak használta az AH-t és 1 item akár 100 tesókán is feltűnhetett.
Így legalább vannak újra farmolási lehetőségek és a gagyi cuccok nem AH-ba mennek hanem a kovácsnak szétszedésre.

(#20224) Cyberbeni válasza mikromanus (#20215) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Patch óta Zuni sisak és inna bot volt, hogy több is esett, amikor még 20M+ volt egy átlagos inna sisak, akkor 2 is jött egész közel egymáshoz, de az jó régen volt.
Natalya és Zuni csizma is meglepően sok esik, bár patch óta asszem nem jött. (DH-mon saját szerzemény a csizma)
Volt elite ölés közben legendary, plusz utána eliteből is legendary.
Kiesett az első hellrackom 2*2 socket+2*1 socket manti után (egyik 10M, többi brim)
Esett 10M-s IK fegyó, meg 30M-es IK sisak, meg néhány egyéb 3M alatti értékű.
Paragon 100-hoz közelítve maximális mf-em van, mostmár puzzle ringgel (főleg templarra jó, mert a másik kettő menekül) +1 goblin/run.
120bracer+300gloves vasárnap estig meglett, azóta tolom MP1-en (200 amulet a következő cél)
Tapasztalatom szerint első 100 craft mindig kuka (Bracerből 103. lett az igazán jó, meg kesztyűből is később kaptam tűrhetőt/jót)

@Kicsimix: nekem vasárnap MP4-en ~110 jött össze, és azért max 8-10 óra volt a játék. Szerintem ott érdemes gyűjteni, ahol még viszonylag gyorsan lemegy egy pakk

[ Szerkesztve ]

(#20225) Edge válasza Kicsimix (#20220) üzenetére


Edge
veterán

Tegnap alig volt időm csak publicban toltam mp5-ön 1 heart of sint,+ elmentünk még rakanothig és esett 10 essence sz'al sztem se esett kevesebb mint akár tegnap előtt.

(máskérdés hogy csak szart sikerült craftolnom eddig, sztem megvárom míg 100 essence összejön és legyártok egybe 100 kesztyűt 100ból 1 csak jó lesz már banyek)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20226) mikromanus válasza Cyberbeni (#20224) üzenetére


mikromanus
veterán

Még tavaly volt egy nap amikor kb 3 run alatt 7 legendary bracers esett. Ezekből egy volt olyan amit párszáz k goldért el lehetett adni. Sűrű nap volt :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20227) Kicsimix válasza Cyberbeni (#20224) üzenetére


Kicsimix
őstag

20s körül van egy pack de az xp-m jobban jön itt most... Meg mintha az essence is esélyesebb lenne.

szerk:
Bár lehet nincs 20s..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20228) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm... Igaz a pletyka, miszerint a PS3 és PS4-eseknek elérhető lesz az offline járék és játszhatnak LAN-ban? Ez ebben a formában csúnya lenne... :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20229) abéla válasza F-ECT$ (#20201) üzenetére


abéla
senior tag

Mivel hp/allres tekintetében (túl)jól állsz, sztem próbálj meg egy allreses/sok-armoros 9as inna gatyát (armoros 10-20m körül van/volt) ez +15-17k dps, de ha nem mpl10-en futsz, elmenne egy 90+intes 9as-es is, ez hozna kb 20-23k dps-t :K . Ha meg jön a refis elit, feldobod vissza a blackthorne-t.
Chanto fegyóból 1050dps körül, +0,25AS, socketes olyan 50-80m(még), ebbe marq. em. (ekkor járunk kb az AS unity áránál), ez is hozna szépen dps-t, meg AS-t is.

Ha nem kell a 24% mov(megintcsak mpl8-10), mov nélküli, brutál ice climbers(vö.:sajátommal :) ), , de ha már van inna gatya, megmarad a 24% mov is (bár ez már nem félkezes lazaság, magasabb mpl-en :D ) és akkor pox-ot is lecserélheted vagy egy jóféle trifact rare-ra(inkább ez), vagy egy AS-s wailing host (+elit dmg) vagy litany-ra (+elit. dmg.redu) ezen ráadásul alap a 60+allres.
Bár, ha jobban végiggondolom ez a boots/ring csere nem hozna annyit (kicsit több AS, ring-bónusz, esetleg 3-4k dps) hogy megérje, max, ha vlmi brutál darabot vagy egy jó trifact ringet látsz, jó áron.

Demonic Ess.: tegnap mpl10, Vault of Ass. + warden-pálya végigbogarászása/aldungeonok is/, +W.kill(bár ez nem dobott de-t): 18 DE., mondjuk ez nem is 5 perc...

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#20230) Kicsimix válasza mikromanus (#20228) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ott nem törik fel lehet azért....

Amúgy játék helyesen.. :DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#20231) m.lala


m.lala
aktív tag

sziasztok
Rengeteget olvasgattam (és igyekszem tanulni tőletek, ismerkedem a nyelvezettel, rövidítésekkel) a játékról és rá is vettem magam a megvásárlására, segítsetek picit.

Arra gondoltam (nagyon halvány D2 múltam után) mivel teljesen alap szinten(mint anno mindenki :) ) kezdem kérek pár segítő jó tanácsot.

A kérdéseim:
kezdjek e farmkaraktert? Elsősorban cucc/pénzszerzési célzattal, ha igen véleményetek szerint mi erre a legmegfelelőbb?
Milyen tanácsokat adnátok egy teljesen kezdő játékosnak? Mire figyeljek oda? Mit gyűjtsek?
0-ról milyen nehézségen kezdjem?
Főkarakternek DH-t(nekem minden ilyen játékban a lövő kaszt a zsánerem) szánok, tudom van külön topicja, de mire figyeljek oda ezen számomra oly szimpi kaszt esetében?
Fontos kiegészítés: egyenlőre nem tervezem Ft használatát.

Lényegében hogyan tudok leghamarabb (ha nem is topra) élvezhető szintre eljutni (esetemben a cél: inferno MP 5-6)?

Tudom, hogy alapkérdések de 0-ról indulok, pár jó tanácsot, segítő ötletet szívesen fogadok.
szánjatok rám pár percet:)
köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#20232) mikromanus válasza abéla (#20229) üzenetére


mikromanus
veterán

"próbálj meg egy allreses/sok-armoros 9as inna gatyát "

Ha ez "és"-ként és nem vagy-vagy jelleggel értelmezhető, akkor Good Luck! :D

(#20230) Kicsimix
Ellenőriztem, hogy figyeltek-e. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20233) #57919488 válasza mikromanus (#20228) üzenetére


#57919488
törölt tag

A PS tulajok nagy részének nincs is net hozzáférése még ha ingyenes is a box-hoz szolgáltatásához képest.
szerk:
Elég érdekes lenne azért mivel a másolásvédelem pont ez miatt jó, hogy semmilyen lényeges adat nincs a gépen a fájlok között. Minden a szervereken megy.

[ Szerkesztve ]

(#20234) abéla válasza mikromanus (#20232) üzenetére


abéla
senior tag

"vagy" nyilván. ne kötekegggyé :P

hootka!

(#20235) Ptech válasza mikromanus (#20228) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem ez kamu. Szimplán azért mert nem áll a Blizz érdekében hogy így legyen.

(#20236) mikromanus válasza Ptech (#20235) üzenetére


mikromanus
veterán

Erre hivatkoztak (8:46-nál). Mondjuk mivel nincs hang a gépen (vagy nem kapcsolom be melóhelyen), így kicsit nehéz megitélni mit is mondanak... :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20237) F-ECT$ válasza abéla (#20229) üzenetére


F-ECT$
titán

Megpróbálok mindenre válaszolni :)

Inna gatya: a jelenlegi gatya hoz kb 8k hp-t, 80 all res-t és majd 400 lohot (no meg kis dodge és armor is van rajta), cserébe nyernék AS-t és dps-t az Inna-val. Ha ez meglenne, akkor jöhetne egy brutál csizma, amire nem kell MS. Ebből ahogy írod is az Ice lenne a nyerő. (A Lacuninak maradnia kell, mert AS van rajta). Dps-ben viszont szerintem bukó lenne a mostani csizmához képest, mert buknám a 7% poison dmg-t meg a zuni 130 intes bónuszát is.

(A refisek ha fagyasztva vannak, akkor nem sebeznek vissza :D )

Chantodo fegyverből a mostani csak "átmeneti", ha már minden más stat ok lesz, akkor nézek belőle socketest.

Az AS-es Unity nem olyan drága (30m-tól van), persze csak az 5%-os.

A Litany jól hangzik, de ha chc és ias van rajta, akkor nem megy rá a chd.

Nehéz... :)

Dive ever, work never.

(#20238) Cyberbeni válasza m.lala (#20231) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Szia, én írtam egy guideot, ezt érdemes átolvasnod: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66545548&f=142
Ha bármi kérdésed van, akkor ott/privátban/a DH topikban nyugodtan tedd fel.
Gyakorlatilag bármelyik karakterrel összevásárolható egy MP0-1-et facerolloló felállás annyiból, amennyit földről felszedsz hell végéig. (1-2M-ból)
Még értelmes árú (10-100M) cuccokból ugyanígy faceroll MP4(és ekkor már mégjobban gyerekjáték MP0-1), és simán vihető MP5-6 is.
Persze pár millió goldból MP10 is túlélhető, de nem fogsz gyorsan ölni.
A sok hatredet használó skillek támogatására kb csak a Vengeance passzív jó (esetleg preparation - punishment is, de ahhoz nagyon jó felszerelés kellene), ami a health globeokból tölti a hatredet, amik az elitek hp-jának bizonyos részénél esik, tehát csak akkor tudsz a karakterlapon található dps-ből nagy sebzést kiosztani, ha a dps-edhez képest nincs túl sok élete az ellenfeleknek. (De ez a guideban is le van írva)
Például a barbár a kritekből tudja tölteni a furyjét, tehát ő fent tudja tartani a sebzést, a DH csak disciplinet tud tölteni kritekből, tehát a védelem megtartható, de a sebzés nem.

(#20239) abéla válasza m.lala (#20231) üzenetére


abéla
senior tag

"Milyen tanácsokat adnátok egy teljesen kezdő játékosnak?"- szerintem nyomd végig infernoig, akkora azért kezd összeállni a kép, nem utolsó sorban élvezd a film-betéteket, a játékot is kicsit :DDD .
Én emlékszem, mekkora katarzis volt, amikor lenyomtam diablot normalon, majd főleg amikor, heroikus harcok árán (volt vagy 60-70k dps-em :DDD ) infernon is. ...ehh, régen minden jobb volt... :DDD
Addig is gold/gemeket, tome of secretet, legendeket kapkodd fel.
Infeno-szinten már a rare-t is, ha jó ah (mostmár jobb klikk az itemen és neked kikeresi milyen árban vanak a hasonlóak), ha nem vendornak (játékbéli kereskedő).
"Elsősorban cucc/pénzszerzési célzattal, ha igen véleményetek szerint mi erre a legmegfelelőbb?"- multiboxing + mák + csajod dolgoztatása :DDD
"Lényegében hogyan tudok leghamarabb (ha nem is topra) élvezhető szintre eljutni (esetemben a cél: inferno MP 5-6)?" kezdetben farm (magas goldfind cucokkal), majd inferno mpl1-től(monster power level) ah-ba(aukciós ház, rmah: real money auction house) berakod a jobb rare-t(sárga), ha már vágod az árakat, akkor flip(olcsón veszed, drágábban adod), tehát sok-sok gold, mjad ah-ban bevásárolsz (érdemes türelmesen várni/figyelni, akkor akár 50%-kal olcsóbban is hozzájutsz a cuccokhoz)
Esetleg szintezéshez hellfire ring (über-boss kill), leoric signet gyűrű, meg Cain-set, bár ez utóbbi kettő relatív drága, szval hellfire ring.

F-ECT$
: jaja, írtam is, hogy csizma-csere csak fasza ringgel opció, önmagában épphogy, vagy úgy sem :D
Blackthorne vs. Inna szituáció ismerős, ezért is ajánlottam - ha fáj nagyon a protection bukó- az allres vagy :) az ezzel ~egyenértékű armoros darabot, de szerintem neked van elég hp/allres, hogy ezt bevállald, de nyilván nem blackthorne helyett. Mert azért jól tud jönni egy reflect + elecrtrified + minion kombónál vagy egyébb kreatív kombinácók esetén. (az meg hogy fagyasztva nincs refi ok, de azért erre alapozni nem lehet: ld shield, nigthmarish, meg a permafreeze sem jön össze pikk/pakk :) )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#20240) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

A Diablo 3 tesztjátékát keresem.
Állítólag van egy egy pályás lehetőség, h elmegy e a gépemen.
Van magyar felirat?

(#20241) Mrdevil válasza mikromanus (#20228) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát igen, ezért kérdeztem én is tegnap, hogy vajon kell e full online-nak lenni a PS-en a Diablo-hoz. Nekem pl a PS3-on nincs net kapcsolat, de nem is lesz, már. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20242) Thrawn válasza SzalaiG (#20240) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20243) fahrii válasza m.lala (#20231) üzenetére


fahrii
őstag

Az egész játék a farmról szól és hogy minél jobb cuccaid legyenek, így farmkarakteren kívül más nemigen tudnál kezdeni. Mp0 tökéletes, jó darabig ne menny felé,annak nincs értelme hogy fél percig ütlegelsz egy packot, mennyiség a lényeg, éppen ezért Mp5-6ot el is felejtheted (főleg DHval), itt az én karim, ezzel már farmolható gyorsan mp5, viszont nem két fillér volt: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fahrii-1556/hero/24135335 (dps cuccokban nata ring-helm nélkül 345k a buffed dmg, de most inkább paragonozok és oda kell a disc)

Azt tanácsolom hogy az első napokat az ah-ban töltsd az itemek megismerésével, hiába esik jó cucc ha nem tudod megállapítani az értékét és felrakod fillérekért. Első karakternek barbár vagy wiz talán jobb, wwbarb meg archon wiz nagyon jó farmolni. Ha felveszel majd tudok adni ezt-azt, esetleg pár m goldot kezdésnek.

Ja és egy jó tanács :D Farm mellé szerezz be valami sorozatot mert amúgy az egész játék rohadtul egyhangú, én most pl összekötöttem a kellemeset a hasznossal és bme előadásokat szoktam közbe nézni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20244) mephi666 válasza abéla (#20239) üzenetére


mephi666
nagyúr

pénzelésre szerintem érdemes felszedni inf-ig is a rare-eket és a jobbakkal ah-ban próbálkozni :K sokan nyomják úgy, hogy az első 3 nehézséget mielőbb le akarják pörgetni godmode-ban és bevásárolnak hozzá akár 100k-kért is a karakterre (infen kifarmolják percek alatt úgyis a ráfordítást)

elmúlt hetekben az eladott cuccaim nagyrésze is -10-15levelreq-es volt :K nagyot lehet emberkedni lvl45 körül pl egy 6-800dam-os 1h-val

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20245) SzalaiG válasza radi8tor (#20190) üzenetére


SzalaiG
addikt

Erre gondoltam. Köszi! :)

Esetleg valami "javítás" létezik már, h net nélkül is lehessen tolni?

[ Szerkesztve ]

(#20246) Gorneck válasza SzalaiG (#20245) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs.

Gorneck#1239

(#20247) F-ECT$ válasza fahrii (#20243) üzenetére


F-ECT$
titán

Hol nézed a bme előadásokat?

Dive ever, work never.

(#20248) fahrii válasza F-ECT$ (#20247) üzenetére


fahrii
őstag

http://video.bme.hu/index.php?act=targy

Nagyon jó kis oldal ez :K

(#20249) mephi666 válasza fahrii (#20248) üzenetére


mephi666
nagyúr

ó, ez jól fog jönni :D eddig tv-t meg filmeket néztem farmolás mellé, de ez csak hasznosabb lesz :D töltök is le valami anyagot (kezdésnek mondjuk anyagismeretet :D )

#20250: 6éve végeztem fősulin és azóta k*rva sokat felejtettem: ideje frissíteni pár dolgot meg olyat tanulni, amit melóban is időnként tudok hasznosítani :D (acélkereskedelemben nem jön rosszul az anyagismeret, vas-/acélszerkezetek, stb)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20250) persil válasza mephi666 (#20249) üzenetére


persil
nagyúr

Az milyen már, hogy 15-20 éve még tanulás helyett játszottunk, most meg ott tartunk, hogy van, aki farmolás közben inkább egy egyetemi előadást néz, mert a farm annyira unalmas :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.