Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) Gyuri27 válasza Phobion (#55999) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem van 11. Nyilván azért mert nincs recim hozzá.
Én a born matit guberálom hetek óta. Hetente esik 1 oszt csók.
Random van gyerekek random. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#56002) Phobion válasza Gyuri27 (#56001) üzenetére


Phobion
őstag

Vicces :DDD Festering-ben estek?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#56003) Gyuri27 válasza Phobion (#56002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Kriptákban born helyett.

Amd - Radeon - Ryzen

(#56004) SzlobiG válasza warcat (#56000) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja hát ez azért eléggé rendben van. :D

Ha paragonnal így tudsz játszani akkor kb tökmind1 ahogy te jónak érzed. :)

(#56005) CactuS válasza tPedro_ (#55989) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért ez így nem pontos, mert: a 70es karaktereknek simán van 60% feletti critje, plusz ez közel sem 100%os uptime (És nincs bent Akarat, hogy ütésenként csökkenjen).

Használd ezt a buildet, ha bejön (és ne azért, mert valami félisten celeb-streamer ezzel tolja), de ha javasolhatom, akkor próbálj még ki pár alternatívát. (Ezt mondjuk az nehezíti, hogy a crusadernél szinte az összes "spéci" buildhez kell valamilyen world drop legendary, hogy igazán hatásos legyen)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56006) nagybá


nagybá
senior tag

Helló mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy most kezdtem el érdeklődni az über bossok iránt, és azon gondolkodtam, hogy ha nekem nincs infernal machine-om amivel portált nyithatnék, de mondjuk egy partiban vagyok és a partneremnek van portálnyitó izéje, akkor azzal mind a ketten játszhatunk a bossok ellen?

Előre is köszi!

ui.: illetve van e valami alternatíva a gemek kimaxolására azon kívül, hogy óránként esik 4 és szép lassan összegyűlik egy nagyobb? (Eddigi kb 80 órás pályafutásom alatt sikerült egy darab ötszögű emeraldot készítenem...asszem Star a neve)

[ Szerkesztve ]

(#56007) vendingo válasza nagybá (#56006) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem 4 hét alatt kb 1800-2000 gem esett.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#56008) warcat válasza nagybá (#56006) üzenetére


warcat
veterán

Persze lehet csapatban tolni übereket,arra is lett kitalálva,de:
bár nem ismerem az összes kasztot ez tény,de amit igen,ott mindenhol a minél jobb statos ring of royal grandeur +stone of jordan a cél,esetleg szólózásra unity gyűrű bug kihasználása,hellfire ring nem fér sehova,így minek összerakni - nem nagyon találsz rá embert

EA: It's in the crate!

(#56009) Lokids


Lokids
addikt

A köv patchben fogják javítani a fegyveren lévő % dmg értéket?
Csak mert ráadta a +10%-ot, és akkor nem vátom át elitek ellenire, hogyha javítani fogják :P

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56010) nagybá válasza warcat (#56008) üzenetére


nagybá
senior tag

Köszi a választ. Viszont mivel nem vagyok hardcore játékos, így ezt nem értem: ring of royal grandeur +stone of jordan WTF? :D

(#56011) warcat válasza nagybá (#56010) üzenetére


warcat
veterán

Ring of Royal Grandeur akár 3 féle extra szetbónuszt be lehet kaszálni vele
Stone of Jordan az akár +30% elite sebzés miatt elveri a konkurenciát

EA: It's in the crate!

(#56012) nagybá válasza warcat (#56011) üzenetére


nagybá
senior tag

És ezeket honnan tudod szerválni?

Illetve a gem problémámra tudsz valami ötletet adni?

(#56013) SzlobiG válasza warcat (#56011) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezek nem lennének rosszak. :K

(#56014) D4v3 válasza warcat (#56011) üzenetére


D4v3
őstag

Az ilyen plusz damage vagy mondjuk a +x% justice damage vagy +y% fire damage nem jelenik meg az összehasonlító kis ablakban ugye?

(#56015) Healbacsi válasza nagybá (#56006) üzenetére


Healbacsi
őstag

"Eddigi kb 80 órás pályafutásom alatt sikerült egy darab ötszögű emeraldot készítenem"

Akkor ezek szerint te meg vaniliaval jatszol. Max szintes karival kell gemeket gyujteni, ott esnek bosegesen.

(#56016) SzlobiG válasza D4v3 (#56014) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem.

(#56017) warcat válasza D4v3 (#56014) üzenetére


warcat
veterán

Nem jelenik meg,és ezért sokan nagy tévedésben játszanak,szedik szét az über cumókat mert karakterlapon nem ad +dpst :)

Nem volt mostanában: 22.49€ a Ros hétfőig,egyébként 23.99 körül kapható

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#56018) D4v3 válasza warcat (#56017) üzenetére


D4v3
őstag

És amúgy lehet ilyeneket pontosan számolni valahol?

(#56019) Edge válasza D4v3 (#56018) üzenetére


Edge
veterán

Igen, diabloprogress mutatja, ez az én wizzem profil dps 713k de van 93% arcane skill damom és 28% elit damom, dprogresen látszik hogy ez mit jelen valójában.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#56020) sutyi^


sutyi^
senior tag

Valaki nem tudja véletlenül milyen runokat érdemes csinálni, hogy valami értelmes crusader item essen nagyobb eséllyel?

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#56021) vendingo válasza sutyi^ (#56020) üzenetére


vendingo
veterán

Rift runokat :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#56022) Zan válasza D4v3 (#56018) üzenetére


Zan
aktív tag

Vagy nézz érdeklődj Killerjohn fórumtársnál! ;)

Minél jobb, annál jobb!

(#56023) SzlobiG válasza Edge (#56019) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ilyen kevés thoug elég? Gondolom wizz esetén mind1 mert úgyse érnek el a mobok.

(#56024) Integrator


Integrator
aktív tag

Van itt valaki, aki szeretné farmolni !!!csak!!! Malthaelt? Össze szeretném szedni a Plan: Reaper's Wraps-et.

(#56025) mikromanus válasza Integrator (#56024) üzenetére


mikromanus
veterán

Első killre megkapod campaign módban bármelyik karakterrel. Max az anyagot kell farmolni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56026) Bird


Bird
addikt

Összeállt a petes buildem.

A kukri fegyó a zuni fullos settel és a mask of jerammal nagyon OP lett. Kíváncsiságból bementem torment5-re és meglepően jól működött. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56027) Amur válasza Bird (#56026) üzenetére


Amur
addikt

Grat! Petmennyország cuccgyüjtemény! :)
Spirit walk nekem teljesen kimaradt, úgy voltam vele hogy menekülő skill,az nekem nem kell(csak a hc kariknak),feleslegesen foglal egy slotot, de ahogy nézem van más szerepe is.
Hogyan érdemes használni?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56028) Thrawn


Thrawn
félisten

Az mennyire oké ha AS-től függetlenül ha akarom másodpercenként akár tízszer is ellövöm a Wave of Force-ot? Nyakon csaphat érte a Blizz?

Papa: Ejnye hát, neked T6-on a helyed :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56029) Bird válasza Amur (#56027) üzenetére


Bird
addikt

Spirit walk a wd egyetlen olyan skillje ami nem maradhat ki sosem.... :)

Thrawn: :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56030) sith7 válasza Bird (#56026) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

(#56031) Integrator válasza mikromanus (#56025) üzenetére


Integrator
aktív tag

Champaign módban, illetve azon kívül is kb. 40x irtottam már le, még sincs meg...

(#56032) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na hát ma megtalált a loot. Esett egy elég jó sever és egy ice climbers :)
[link]

(#56033) Amur válasza Integrator (#56031) üzenetére


Amur
addikt

Az érdekes, milyen nehézségen tolod hogy 1x sem dobott?
Én 1 délelőtt farmoltam, első leöléskor dobta a receptet,meg utána vagy 10 matit.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56034) Amur válasza Bird (#56029) üzenetére


Amur
addikt

Látom hogy használjátok, de hogyan? :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56035) Bird válasza Amur (#56034) üzenetére


Bird
addikt

Vele futok be a tömegbe, azt elnyomom amit kell. :) Ezután fekszik nyugszik minden.... Menekülésre/ védekezésre is optimális, ha szorul a hurok. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56036) proci985 válasza Thrawn (#56028) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

szerintem 2+os ASsel ugy nez ki mintha az ember folyamatosan tolna. vagy van valami amirol nem tudok?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56037) Amur válasza Bird (#56035) üzenetére


Amur
addikt

én nem megyek be a tömegbe, a petek elrendeznek mindent,én csak a tömeg szélén tolom rájuk az áldást.
Azt hittem gyorsabb manatöltésre is ,vagy hasonlóra jó.
Menekülő skillként nem használnám.
Ha berántanak,akkor így jártam, SC kari.
Régen használtam minden karinál "vészfék" skillt, de sajnálom rá a slotot.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56038) Zan válasza Amur (#56034) üzenetére


Zan
aktív tag

Pl. én azzal adom le a Soul Harvest dmg-jét a leghatékonyabban, ezen kívül a legjobban ezzel a skillel lehet a Mass Confusion-t is ellőni!

Minél jobb, annál jobb!

(#56039) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

apropo, WDbol van jo lgt build?

tegnap esett egy nagyon szep 20%lgt/int/vit/AS andariel, de egy jol osszerakott fire es egy szinten mukodokepes arcane wizardot nem akarok atgearezni, harmadik alt wizard meg lehet eros lenne. szinten nagyon jo lgt/int/chc vaxxo amu van ra, meg schafer is bar azt nem tudom tudja e majd hasznalni

alternativ fire, mert esett egy 20% fire damos lidless is intvittel, ami intchckent egesz jo lehetne:D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56040) Amur válasza Zan (#56038) üzenetére


Amur
addikt

Én abszolút a petekre hagyatkozom, itt a buildem:
Lulu
Hogyan illeszthetem be? Érdekel a dolog!
A zombie charger beáldozható,de ha más skill elövéséhez kell, akkor kell még1 slot.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56041) Thrawn válasza proci985 (#56036) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem ez kb olyan mintha legalább 10-es AS-ed lenne. Vagy több. Épp azért kérdezem mennyire van rendben így a dolog, mert ha bug és használom akkor ugye ban is járhat érte.
Egyébként nagyon OP, a legutóbbi rift körömben úgy tapadtak rám a népek publicon, hogy öröm volt nézni. Nem akart lemaradni senki :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56042) killerjohn válasza Thrawn (#56041) üzenetére


killerjohn
addikt

lehet hogy a geared okozza? :)

(#56043) tPedro_ válasza CactuS (#56005) üzenetére


tPedro_
őstag

Nyilvan azert hasznalom mert bejon, ill. azert valtottam primary attackot is, mert az ove nem tetszett annyira. De mint irtam szivesen kiprobalok mas buildeket is, a tiedet is csekkolom majd.

Sajnos a hetvegen csak laptopon tudok jatszani, nem jatekra van, igy tegnap orultem mikor kiderult, hogy 800x600-ban egesz elviselheto, ha mindent minimumra veszek. :DDD

(#56044) Thrawn válasza killerjohn (#56042) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem hiszem: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56045) proci985 válasza Thrawn (#56041) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tudsz majd tartani egy gyors bemutatot ingame ma valamikor?

lehet a chanto is benne van (lehet a regi 60asbol valami atjott?), nekem is van egy a ladaban, szoval ranezhetunk. gearre talan az enyem egy hajszallal jobb, de ennyi. szinten wavezek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56046) Thrawn válasza proci985 (#56045) üzenetére


Thrawn
félisten

Akár most is. Ahogy próbálgattam önmagában nem működik, mob is kell legyen a közelben :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56047) SzlobiG válasza killerjohn (#56042) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem, a kaszt. ;]

(#56048) Edge válasza SzlobiG (#56023) üzenetére


Edge
veterán

Wizz a buff király kaszt :-) , ingame buffal 8m, archonban meg 10m. Elég az :-)

Thrawn: nem az az eset ez amikor nem egyhelyben ugrálsz hanem haladsz is és úgy ugrálsz folyamat? nekem akkor 1 sec alatt ugrik vagy ötöt.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#56049) Scholes9 válasza Edge (#56048) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez a király ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#56050) SzlobiG válasza Edge (#56048) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja akkor ezért tudtok olyan dpst is osszekaparni. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.