Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82001) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Arcane Dust-ot hogyan lehet a kockával gyártani?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#82002) Joezyka válasza Madn!ght (#82001) üzenetére


Joezyka
senior tag

beraksz sárga vagy fehér alapanyagot, meg egy (tökmind1mi) kék lvl70es itemet, meg egy db-t.
de itt a vége fele meg is mutatja videjóó

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#82003) Gorneck válasza emmm (#81993) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#82004) Huha81 válasza Edge (#81999) üzenetére


Huha81
tag

Én már kb csak arra használom a banyát, hogy adogassa a kockába való rare cuccokat, amiket aztán átpörgetek. Semmi jót nem várok én már őnagyságától :)

[ Szerkesztve ]

(#82005) Madn!ght válasza Joezyka (#82002) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ahh, próbáltam, csak én sárga itemet tettem be. Akkor az volt a baj.
Thx. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#82006) kovsol válasza granini (#81997) üzenetére


kovsol
titán

Pontosan így csináltam én is. Fegyvert upgradeltem vagy 60-70-t a kockában (jóformán az összes mati arra ment el, az armorokra meg a sok ezer shard), erre kb 400. szinten esett sima riftben egy random dropként. Míg volt olyan fegyver ami egymás után 10x kijött.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#82007) Dambi


Dambi
csendes tag

Sziasztok!
Ps4-en játszom,de itt elég sok expert van,ezért hozzátok fordulok.
A Zuni set utolsó bónusz a peteknek ad damage bónuszt,de a fetish-ek nem petek úgy tudom,pedig elég markáns a damage növekedés.Dog,Gargantuan nincs berakva.

[ Szerkesztve ]

Ktm RC8

(#82008) granini válasza kovsol (#82006) üzenetére


granini
őstag

Hat, a random az ilyen.. ket monkos ismerosnek nemsokkal lvl 70 elerese utan kiesett a FisztOfAsztakurva most fegyo ami eleg alap a buildhez merthat megiscsak ~+100% palm pukkanas dmg.. Cadinal S4 P500 utan esett ki.. nekem soha. En attol az ismerostol kaptam amikor neki 2x is kiesett P200-300 kozott.. ez ilyen..

Aztan viccbol (meg mert utaltam mar utanuk futni riftben) en is osszekokanyoltam egy ww barbart csak ugy farmolgatni T8-t10 mer gyors.. gyakorlatilag a gear felet kunyiztam a tobbit 1 este alatt bemakoltam de nem hazudok vagy 2-3 rift alatt minden essential item kiesett neki es meg jol is.. nekem 3-4 ancient item van mar a gearben tesomnak aki a kezdetektol csak barbarozik egyse..

Hatszoval csak azt akartam mondani ezzel hogy ja.. iszonyat szoras van hogy kinek mikor mi jon ossze, de ettol erdekes. Utalnam ha P100 eleresekor fixen a kezembe adnak a Cindercoatot mert az nekem kell es kesz. Hogyne.. helyette esett mint a zivatar amikor useless volt, es amikor meg a fire monkomra kellett volna akkor hetekig farmoltam mire lett.. Diablo.. ennyi..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#82009) Joezyka válasza granini (#82008) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez mindennel így van.
én anno wizznek T&T-t farmoltam mint a disznó, mert amim volt 1 szem darab az eléggé tré volt.
s4-ben monknak már 2-3 esett. de tipikusan amit akarsz az nem esik sose, minden mást meg fos a rendszer.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#82010) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Halihó!
Fel tudná valaki húzni a karimat S4-ben? Egyedül marha uncsi és lassú a dolog. :B
RektorRaptor#2894

(#82011) oxox válasza Joezyka (#82009) üzenetére


oxox
addikt

szerintem teljesen jo a random faktor...mondjuk az emeletes marhasag, hogy mindennek ugyanakkora eselye van (valaki irta korabban)... pl kb 6-8000 shardot koltottem el az uj monk set kesztyujere, mire vegre adott egy ocskat...tegnap megint kesztyure koltottem, es volt, hogy egy shard koltesben volt 4db...csak pislogtam.

Amiben talan van valami, az Pac elmelete, miszerint szezon elejen/vegen megemelt drop van....mert ott tenyleg potyogott nekem is minden kukritol kezdve full settig...de mostanaban szinte semmi nem esik.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82012) Rayner


Rayner
őstag

Na végre valahára frissült a bnet íme a generátor monkom GR51 simán lement jelen állás szerint és nem volt nagy mobsűrűség és winged assassinok voltak többségben (DS skill helyett Breath of Heaven van, DS az T10 DB farm miatt van bent)
Szóval bőven 60+ ha megvannak az anci itemek +WH és egyik fegyón LOH ja és 2 db Rama...

[ Szerkesztve ]

(#82013) JSaN válasza Amartus (#81996) üzenetére


JSaN
addikt

No akkor leirom a jelenleg season 4, 2.3 patch aktualis doki buildjeit:

Acid doki
Ez a build a full Helltooth setre epul, melle alapfeltetel a Jeram's Bracers amivel 3 zombi falat tudunk letenni, rovid idon belul mielott ujra kezdi a cd-t. Ennel a buildnal Suwong Diviner az alap fegyverunk, ami akar +100% damot ad acidra illetve kis bubikat ad amik szinten sebeznek. Igy nez ki majdnem tokeletes buildem, itt csak a hf amut kene cserelnem.(az is van fullos, csak psszivja nem az amit szeretnek)

Maci doki
Ez a build szinte ugyan arra epul mint az acid, csak egy skill csere acid cloud/acid rain-rol zombi charge/zombi bear-re, illetve a fegyvert kell kicserelni 2h-rol 1h+mojora. Ami a Scrimshaw, noveli a macik sebzeset akar 80%-ra illetve csokkenti a manna koltseget akar 50%-al (igy joval tobb macit lehet futtatni). Mojo lehet a beka illetve a cica mojo, eppen mit tolunk Minden mas es mukodes ugyan az mint a fenti.

Kopi doki
A season 3 es 2.2 legnepszerubb doki buildje ami most is meg allja a helyet. Ez a full Zunimassa setre epul, sapinak a Carnevil, itt volt egy kis nerf 2.3ban: a lehetseges 23 fetis helyett most mar csak 5 fog kopocsovezni, tobbi szokas szerint korbe ugralja a mobokat. A fegyver elsodlegessen a Dagger of Darts, de a cube ota lehet akar a Kukri is. Amelyik jobb damos vagy statos azt hordod, a masiknak a tulajdonsaga pedig aktiv a kanai cubeban.

Csirke vagy robbantos doki
Ez a build egy uj setre epul Arachyr, illetve melle a Manajuma set szukseges. Elsodlegessen gyors rift farmra jo, nagyon gyorsan rohansz csirkekent, ossze rantod a mobokat es felrobbantod magad, es igy tovabb ujra ujra. En sokat nem toltam vele, uj a set, szerintem fog meg finomhangolasra szorulni.

Support doki
A korabbi tiklandian feares doki a hatterbe szorult, most inkabb a sup mellett az XP a lenyeg. A Born's es a Cain's setre epul, minel tobb cd es xp legyen. Borns kardban Gems of Ease ko, alapvetoen nem is tamadsz, csak szorod az atkokat: hex. mass confusion, voodoo, piranhas, stb. Nem tokeletes de kb igy nez ki. Ezzel is a gr60-65 runok 6-8 perc alat le futnak, es rengeteg xp jon.

Hat kb ezek vannak most ami futnak. Mindegyikre jellemzo hogy ovnek a Belt of Transcendence a favorit, Ezzel a korabbi osszes fetis termelo itemet ki lehet valtani, meg a passziv skilt is mert jobb nala.

Kanai kockaban ajanlot elsodleges legek a dokinal:
Weapons: Furnace, Kukri.
Armor: Messze leg jobb cucc egyertelmuen a Grin Reaper.
Jewelry: Convention of elements, estleg rorg.

Meg sok mindent lehetne reszletezni, de most igy elsonek ennyi fejbol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#82014) Rayner válasza JSaN (#82013) üzenetére


Rayner
őstag

(#82015) Amartus válasza JSaN (#82013) üzenetére


Amartus
senior tag

Köszönöm, nagyon jó.
Talán nem leszek mohó, de az első kivételével,mert az ott van a lapodon, meg tudnád adni az általad használt, vagy használandó skillek-et?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#82016) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
A barbáromnak estek már 3 fajta sett-ből különböző elemek.
Érdekelne ha soloban tevezem a szezont van olyan sett amit érdemes használnom vagy teljesen mindegy használjam azt amiből több elem megvan?
Ezekből vannak:Immortal,Raekor's,Blackthorne's.
Meg van olyan cuccos amit a kockába mindenképp tegyek be a barbárnak?
Előre is köszönöm a választ! :R

(#82017) diegho válasza Roland861010 (#81975) üzenetére


diegho
nagyúr

Két jó build van szerintem jelenleg T10-re:
1. WW+BK+F&R
2. IK+Charge+F&R

Talán utóbbi a gyorsabb egy kicsivel, bár nem tudom én főleg az elsőt tolom, mert az T7 speedre is tökéletes.

Mindenesetre nálad az a legnagyobb baj, hogy a skillek szarok. COTA abszolút nem kell. A ládába be kell tenni egy Zodiac gyűrűt, passzíva be a bk-t és némi cooldown a gearre és máris mindig rajtad lesz a WOTB, így lényegesen gyorsabban fogsz tudni halad. War cry impunity jobb szerintem, a Battle rage Bloodshed is alap.

(#82018) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Gyerekek HC barbnak most mi a menő? T7 lenne a cél gyors farmolás!:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#82019) T. M.


T. M.
aktív tag

A kutyának nem kell már a furmány? Esett két egymás utáni 60-as public riftben, felajánlottam a közösbe, meg kidobtam a földre, de amikor kiléptem, még akkor is a földön hevert :F

(#82020) Dinasti válasza JSaN (#82013) üzenetére


Dinasti
senior tag

Na 1 ilyen leírás jó lenne barbárnak is :)

(#82021) oxox válasza Rayner (#82012) üzenetére


oxox
addikt

az a magefist nem rossz...de miert nem koronat raksz magadra? ill. latom likaszto hianyzik...azokkal meg tutibb lesz

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82022) Rayner válasza oxox (#82021) üzenetére


Rayner
őstag

Mert nem esik még Kanai kockából sem a korona :D:D elég vicces azért
De a socket is ki van húzva a loot táblámból :S

(#82023) oxox válasza JSaN (#82013) üzenetére


oxox
addikt

amivel nem feltetlen ertek egyet

"Mindegyikre jellemzo hogy ovnek a Belt of Transcendence a favorit"
kopi wd-nek wh ov kell, es ahogy latom (pl Gorni) a csirkehez is azt hasznalja

Armor: Messze leg jobb cucc egyertelmuen a Grin Reaper
kopi wd-nek jeram...bar grin-el meg nem probaltam

amugy szep osszefoglalo

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82024) Reinhardt válasza JSaN (#82013) üzenetére


Reinhardt
őstag

Carnevil, itt volt egy kis nerf 2.3ban
Pár helyen olvastam, hogy ez nem is nerf, mert az az 5 az többszörösét üti mint régen, csak a lag miatt lépték meg ezt. Mi igaz ebből?

(#82025) solyomb válasza Reinhardt (#82024) üzenetére


solyomb
tag

Nehez osszehasonlitani mivel valtozott a riftek progresse is illetve az area dmg is. Szerintem a tomegoszlato kepessege ezzel kicsit csokkent de single targetre lehet erosebb lett

(#82026) JSaN válasza Reinhardt (#82024) üzenetére


JSaN
addikt

Nagyjabol ugy van ahogy mondod, lecsokkentettek a szamukat a lagg miatt de a damot noveltek, nagyjabol egalban van de minimalissan nerf, tobb fetis tobbet sebzett regen. Hivatalos patchnotbol linkelve:
Carnevil
The damage of darts fired by Fetishes is now increased by 250%
The number of Fetishes that fire darts when you do is now limited to 5

oxox
kopinel termeszetessen ez a 2 dolog jogos, minnel nagyobb main kell igy a wh alap, de lattam mar olyat ahol nem ez volt es igy megsporolt egy aktiv skilt masra.

Ezeket csak altalanosagban irtam, futtaban, fejbol, ha akarom mindegyiket egy egy oldalban reszletessen le irom minden leg, gem, skill komboval.

Rayner Igen van ilyen itt csak elmental modosul acidrol coldra, es melle az iceblink gem, hasznalltam igy is, de nekem nem jott be, lehet csak lag gmiatt nem boldogultam.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#82027) Roland861010 válasza diegho (#82017) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi
Holnap át nézem mert végre pihenős leszek!

(#82028) diegho válasza Sárpac (#82018) üzenetére


diegho
nagyúr

Wastes+BK+F&R a leggyorsabb T7-re, ezt meg lehet dobni egy kis Warzechain bracival, hozzá conduit gem, bedobni valami shout-ot, mellé a gold drop gem, avarice band és rachels ring. Na így kb 250%-al mozogsz.

(#82029) tibee77 válasza T. M. (#82019) üzenetére


tibee77
őstag

Patch ota mindenkinek esik ha kell ha nem.Cube nagyon sokat lenditett a furnace elöforduläsän.Amugy is mindnekinek kell egy a kockäba, es azon kivül meg csak egy ancient ha esetleg a kezbe kellene.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#82030) Reinhardt


Reinhardt
őstag

De reg is volt mar.

Ugy hianyzott. Es pont most, hogy ujra kezdtem HC-t tolni. Vissza se enged, hogy megnezzem, hogy elek -e meg egyaltalan.

Szerk.: kb 10. probara visszaengedett, es elek, de rohadjanak meg...

[ Szerkesztve ]

(#82031) Sárpac válasza tibee77 (#82029) üzenetére


Sárpac
nagyúr

P671 egyetlen egy furnance nem esett eddig.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#82032) Mirman


Mirman
őstag

Na végre már mindkét fegyverem ancient season 4 monkon és nem is borulok már úgy mint eddig. :D Viszont majdnem teljesen biztos vagyok abban hogy a palm és az SSS nem csak a mainhand-et veszi alapul hanem mindkettőt átlagolja , nem úgy mint DH-nál vagy más kasztoknál pl. Semmi nem változott a gearemen az offhandben lévő Fist of Az-on kívül. Eredetileg egy non anci volt 10% CDR-el ls 75 palm dmg-vel , ezzel a gr 55 conduit + powerrel lett meg 12 perc alatt. Most egy jó rollos ancient van 10% cdr és 76% palm dmg és az 58 röhögve lejött szar riften pylonok nélkül 13 perc altt .

(#82033) -FreaK- válasza Mirman (#82032) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt akartam is már kérdezni, számít hogy melyik slot-ban melyik fegyó van, sebzés szempontjából? Én eddig direkt a jobbikat raktam main hand-be, de akkor ezek szerint mindegy :)

A két rift között csak a fegyó változott?

(#82034) Edge válasza -FreaK- (#82033) üzenetére


Edge
veterán

csak a szerencséje :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#82035) Tom5


Tom5
addikt

Gungdo Gear spécije, hogy értelmezhető pontosan? :F

(#82036) kökény


kökény
aktív tag

Shenlong monknál, míg nincs meg a string of Ears öv mit lehet betenni a helyére WH mehet?A helaing monkkal kidobott már mindent hozzá csak ez hiányzik, szóval összedobok egy olyat is kipróbálom milyen ;)

Valaki nem segítene majd felhúzni 70-re NS karit? :R

(#82037) Mirman válasza Edge (#82034) üzenetére


Mirman
őstag

Ismetlem a második szar rift volt . :D

Amugy erdekes hogy 40 óra utan nullarol a season monk bucira veri a top 1000es NS wizemet .

(#82038) Edge válasza Mirman (#82037) üzenetére


Edge
veterán

Sztem nem érdekes, megmondom miért:
ezzel bent vagy a top 1000-ben a monkoddal? nem, de lehet még a top 5000-ben sem, ennyi. (Sarp a 63-al(!) nem került be a top 1000-be, nsben wizzel a top 5-be kerülnél 63-al pl.(vagy top3)).
Érted hogy mennyire nem érdekes ez? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#82039) -conrad-


-conrad-
addikt

low lvl szinten is el lehet menni kanais cube-ért? Kezdtem egy monkot, esett egy cipő, hogy 2 mystic ally jön velem 1 helyett, de kezdem "kinőni", bedobnám a cube-ba, hogy az effect megmaradjon.

(#82040) oxox


oxox
addikt

ezen mit tekernétek (wizznek lenne), értelemszerüen a sunkeeper?

vicces tegnap esett 3db rama...ma meg kaptam egyet publicon :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#82041) kökény válasza kökény (#82036) üzenetére


kökény
aktív tag

Közben megvan, WH vagy Vigilante belt is szóba jöhet, köszi a válaszokat :D

(#82042) Cadal válasza Tom5 (#82035) üzenetére


Cadal
őstag

Ugye az EP azt csinálja, hogy sebez pár másodpercig majd robban egyet. A Gungdo azt csinálja, hogy aki sebződik ettől a robbanástól az megkapja maga is az EP-ot.

#82039) -conrad-: Igen el lehet és használható is alacsony szintű itemek extratolására.

[ Szerkesztve ]

(#82043) kovsol válasza oxox (#82040) üzenetére


kovsol
titán

Tegnap nekem is esett kettő lyukasztó, míg előtte az egész szezonban eddig esett egy egész darab.

Kipróbáltam a csirkés WD-t. Az új szettet felvettem, meg a fegyver szett is megvan. Már csak az a staff kellene a kockában hozzá, hogy folyton menjen a locust swarm magától folyton :) Elég haladós, és élvezetes játék vele.

May the Force be with you!

(#82044) Thrawn


Thrawn
félisten

Meglesz a lagmentesítés?
We recently datamined a patch available on Blizzard's servers, ready to go live soon - likely next Tuesday. No significant changes via were found, meaning this is most likely a hotfix patch!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#82045) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Van az a kis ablak a menüben a jobb alsó sarokban, amelyen a legfrissebb híreket lehet olvasni. Ez nálam az utóbbi időben random betűk, írásjelek összevisszasága.

Kérdezném, nálatok is ez a helyzet?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#82046) C4mp3r válasza KubanitoS (#82045) üzenetére


C4mp3r
addikt

nalam is ilyen mar egy ideje

(#82047) malacka87


malacka87
senior tag

Broken promise gyűrűvel mit csináltak? Monkom alig sebez? Quin buildjében pont ez miatt kellett kihagyni a chc-t.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#82048) Cadal válasza malacka87 (#82047) üzenetére


Cadal
őstag

Más is panaszkodik, hogy nem proccol megfelelően a BP ring. Quin is változtatott azóta a builden. Bár ő így magyarázza a változtatást: Q: Whats better BP or COE?
A: They're both theoretically pretty even in power but currently CoE is beating out BP on the leaderboards.

Bevallom őszintén én már áttértem a CHC-s cuccok használatára. Kesztyűn, sapkán, alkarvédőn nem nehéz hozni chc-t ékszereken, meg mindenki döntse el maga a CDR, CHD, CHC fontosságát. parapontokból + az 5 alap chc-ből hamar tudsz 40+ CHC-t kihozni és azért azzal már szépen lehet aprítani.

(#82049) malacka87 válasza Cadal (#82048) üzenetére


malacka87
senior tag

Köszönöm kipróbálom chc-s megoldást.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#82050) Dinasti


Dinasti
senior tag

A kockába mit is is kell beletenni hogy megnyissa a portált a bankba?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.