Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107001) DjDanee87 válasza ProEvoFan (#107000) üzenetére


DjDanee87
addikt

Csak a legeleje nehézkes, amint megvan egy full set onnantól nagyon gyors lesz a játék. Én is kezdtem nulláról seasonal hc karaktert, és mivel normálon már kiváltottam az ingyen setet én is így farmoltam alacsony tormentet a setek után. A blood shard a legjobb esélyed arra, hogy megszerezd vmelyik setet, illetve ha esik valami durva szorzós item akkor érdemes arra a skillre váltani amit buffol az adott item és aköré építeni valami buildet, amíg nincs meg egy full set.

(#107002) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Üdv!

Kezdő játékos vagyok. Kampány mód végeztével látom van ilyen 5 küldetés utáni cucc szerzési lehetőség meg Rift(?). Csak ennyit lehet csinálni ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#107003) DjDanee87 válasza ƵøŁĭ (#107002) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az az adventure mode, jó helyen jársz, de annál többről szól.

Először is el kell érned a lvl70et, a játék legmeghatározóbb része ott indul (class set itemek, greater riftek, legendary gemek, über bossok, set dungeonok). Ha jól látom sajnos nem szezon karaktert kezdtél, pedig ott van egy kezdők számára jó feladatlista, ami bemutatja a játék részeit és jutalmaz is a teljesítésért.

Én azt javaslom, hogy előbb érd el a 70et, lehet az általad említett actonkénti 5 feladattal (bounty), vagy riftezéssel - az obelisk indítja adventure módban minden act városában van. A karakter igazán erős és érdekes csak a class setek megszerzésével lesz, az viszont csak lvl70en és torment 1 nehézség után eshet, vagy kadalától blood shardért szintén 70től.

Van egy pár része a játéknak, amit nem igazán mutat be magától, utána kell nézni a neten/rákérdezni itt. Ilyen szempontból nem túl barátságos a játék az újakkal. Ha szezon karaktert indítasz egy fokkal jobban kiismerhető, de sajnos az új játékosoknak fogalma sincs a szezonokról és ritka, hogy ott indítsanak karaktert, pedig az volna a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#107004) Raysen623 válasza ProEvoFan (#107000) üzenetére


Raysen623
addikt

Én is egyedül húzom a crusaderem és még nem esett ki egyetlen set-es cucc sem teljesen. T8-on tartok így is, de feljebb zöld rucik nélkül nehéz lesz eljutni és sok idő. Minden szar esik már csak az nem ami kellene.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#107005) ProEvoFan válasza DjDanee87 (#107003) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Set dungeonok?Ez nekem új.Mi is ez pontosan? :B

(#107006) Raysen623 válasza ƵøŁĭ (#107002) üzenetére


Raysen623
addikt

Esténként én szoktam játszani, ha kell segítség szívesen csatlakoznék hozzád Seasonal karakterrel ha lehet és mehetünk együtt. Voice chat-en tudunk beszélni közben. Ha érdekel priviben írj rám kérlek.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#107007) Peppo válasza ProEvoFan (#107005) üzenetére


Peppo
őstag

Ha egy setet teljesen összeraksz, akkor be tudsz vele menni a kifejezetten ehhez a sethez tervezett pályára, ahol meg kell csinálni néhány feladatot időre.

Ahhoz, hogy az ember a season journeyt teljesítse, kell egy ilyen. Bármely karakter bármely setjével teljesíthető. Általában mindenki azt választja, amivel már könnyen megy. Némelyik dungeon nagyon könnyű, mások nehezebbek.

Ha az összes karakter összes setjével megcsinálod (karakterenként négy van), akkor kapsz egy szárnyat, amit viselhetsz.

(#107008) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Valaki fel tudna húzni 70-re? softcore, seasonal

Chat ban-t kaptam, ezért nem tudok írni a powerlevel communitybe, hogy valaki húzzon fel. :DDD

(#107009) reelc válasza Ron Swanson (#107008) üzenetére


reelc
veterán

Lépj be a Magyarok Hungarian Communitybe.

Rég végeztem a szezonnal, és sajnos elég durván meghosszabbították. Majd egyszer belépek cuccokat bezúzni. Mással játszok. :)

[ Szerkesztve ]

(#107010) Ron Swanson válasza reelc (#107009) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Beléptem, de sajnos ide se tudok írni... se general chat, se privát üzenet, se party... :DD

(#107011) reelc válasza Ron Swanson (#107010) üzenetére


reelc
veterán

Ez durva.
Nézd meg az e-mailed, hátha leírták mi a teendő.
Mit csináltál?

(#107012) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Semmi extrát nem írtak emailben, csak hogy március 5-ig chat bannolva vagyok.

General chatben káromkodtam.. de nem volt olyan vészes.

Ja és még a "Request party invite" funkció is le van tiltva. :DD

[ Szerkesztve ]

(#107013) reelc válasza Ron Swanson (#107012) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látszik eléggé eltérő állásponton vagytok azzal kapcsolatban, hogy mi vészes. :)

Akkor úgy néz ki magadra maradtál.

[ Szerkesztve ]

(#107014) Beretvás válasza Ron Swanson (#107012) üzenetére


Beretvás
addikt

Azért nem annyira semmiség lehetett ha banán járt érte..:D

(#107015) persil válasza Beretvás (#107014) üzenetére


persil
nagyúr

Nezopont kerdese, alapvetoen nekem is kotoszo a "bazmeg" szoval lehet, hogy az o ertekrendje szerint semmi veszes, a tuloldalon meg valami radikalis kereszteny volt, aki mar felkototte magat a leirtakat elolvasva :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107016) Beretvás válasza persil (#107015) üzenetére


Beretvás
addikt

Na ez is igaz...:D

(#107017) reelc válasza Beretvás (#107016) üzenetére


reelc
veterán

Annyira nem igaz.
Nem hiába van különböző szabályzatokban, hogy normálisan kell viselkedni.
Akár játékéban, akár fóruméban, akár munkahelyen, stb.

[ Szerkesztve ]

(#107018) _drk válasza reelc (#107017) üzenetére


_drk
őstag

Ez most inkább új keletű dolog! Még 5 éve se nagyon foglalkoztak vele ki-mit ír a chatban.
Ez most az új hullám! PC-nek kell lenni!
Most jelenleg ebből vannak a legnagyobb balhék! Deadmouse bannolva lett twitchről mert lebuzizott egy steam snipert.
Dota2 leigazolt pro gamer konkrétan száműzve lett a competetive játéktól mert chat-en vissza szólt valakinek.
Youtube-on, Facebook-on most vezetik be az új szemléleteket, mit hogy kellene. Egyik másik cég azt se tudja hogy reagálja ezeket. Például MO-n törölve van minden, míg Amerikában szólásszabadság van így csak megpróbálnak kedvesek lenni.
Eddig mindenki azt írt amit akar bárhová. Ez szépen lassan megszűnik, az Unió is nagyon rajta van a témán.

Pedig ahogy vissza emlékezek mind a CS-ben majd Dotában nem tudom elhangzottak-e szép szavak valaha is egy szopó meccsen, még a legbarátibb mérkőzéseken is.

(#107019) reelc válasza _drk (#107018) üzenetére


reelc
veterán

Erre szokták mondani, hogy haladni kell a korral.
Akkor is ha nem tetszik.
A túlzásba vitt PC is ártalmas, remélem egyszer kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#107020) Raysen623 válasza _drk (#107018) üzenetére


Raysen623
addikt

eddig sem írhatitt bárki bármit bárhol, legfeljebb nem foglalkoztak vele érdemben. A digitális világ és online felületeken történő verbális erőszak bizony káros és szabályozandó. Nekem is elegem van már abból, hogy valaki elhazudja magát és neked kell bizonyítani hogy ő hazudott. Milyen alapon?

A vulgáris szóhasználatra is ez vonatkozhat. Ettől függetlenül meg fog maradni az a zárt chat forma, ahol ezt megteheted de már csak azokkal akikkel közösködsz és nem bárkivel. Mint eddig... Én ezt nem PC-nek hívom hanem kulturált vélemény nyílvánításnak. A kocsmai szintű megoldások ideje lejár...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#107021) proci985 válasza Raysen623 (#107020) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, emlekszem en meg online meccsen fel orat anyazo ellenfelre aki az apammal valo nemi eletre es ongyilkossagra szolitott fel egy ponton. na az ilyen hulyegyerekekert (eletkortol fuggetlenul) nem kar. ott es akkor meg nem lehetett jelenteni, ez megvaltozott.

ha nem birnak veszteni akkor nem kell online jatszani. ha nem tudja az indulatait kezelni akkor ez nem valo neki.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107022) persil válasza reelc (#107017) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt nem is vitatta senki, arrol volt szo, hogy SZERINTE semmi komoly, az ingerkuszob meg minden embernel mas, ezert kehet, hogy neki semmi komoly, de a szabalyzatba meg mar nagyon nem fer bele.

Ugy amugy meg a verbalis eroszak temara forumban, jatekban stb... Ezzel, ha valoban komolyan szabalyozva lesz azert akad egy komoly problema. Soha az eletben nem fogja az adott program megkulonboztetni azt, hogy most epp a haverommal beszelek ugy jatek kozben, ahogy a kocsmaban szoktunk, vagy egy vadidegent becsmerlek ok nelkul.
Csak gondolj bele, hogy mi van, ha azert bannolnak, mert egy komoly gyozelem utan kozlod a tarsaddal, hogy "ez az, jol szetbasztuk oket". Pedig itt nem artottal senkinek, nem bantottal senkit, megis "hujuj csunyabeszed, mi lesz most".
Es nekem ne mondja senki, hogy soha nem hangzott el - barmilyen jatekban - a fentihez hasonlo mondat.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107023) _drk válasza proci985 (#107021) üzenetére


_drk
őstag

Ha valaki kretén, akkor sok esetben megérdemeli.
Mai rankedes játékokban nem keveset kell szenvedni, hogy feljebb jusson az ember. Ha pedig a csapattárs mondjuk bejön részegen, vagy csak megvette az accountot és szét trollkodja a meccset akkor én elfogom küldeni melegebb éghajlatra!
Persze ez játék függő, ilyen co-op gamekben mint a diablo nem teljesen értem, hogy jönnek ki ilyen szituációk.

[ Szerkesztve ]

(#107024) _ocsisajt válasza _drk (#107023) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Lehetnek coop szinten is anyázások:
-Miért zártad be a riftet te b***
-Ez még mindég split, te b***
ésatöbbi... :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107025) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#107024) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En regen mennyit anyaztam, mikor elcsesztek a bonusz bountyt (bar altalaban inkabb magamban), max beirtam, hogy you idiot vagy valami...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107026) mpierre válasza SQX_Barto (#107025) üzenetére


mpierre
veterán

A legszebbek akkor születtek, amikor az elitek be tudtak még jönni Tristamba. És mondjuk jött két pakk. Egy molten, meg egy fagyis... :DDD És az egységsugarú beugrott gyakni az ellent. Nem idézném az akkor született egysorosokat.

Nah kérem hol volt akko' a banhama'?

Szerk.: Lehet oly rég vót, hogy azóta felnőtt egy generáció. Ők lehet szenzitívebb lelkületűek. Nem jártak soha a Matróz kocsmában... Nem is fognak.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#107027) proci985 válasza mpierre (#107026) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem, ok csak a Slaughtered calf innbe jartak.

az arcane molten horde immortal minions pakk elol :DDD

---

egyebkent valaki meg jatszik is?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107028) mpierre válasza proci985 (#107027) üzenetére


mpierre
veterán

Ha már: [link]
________________________

Néha még szoktam hc ns-ben ökörködni. Tán vmi 910 körül ww babrbi, meg van monk is, azt most nem t'om hol tart a létrán.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#107029) _drk válasza proci985 (#107027) üzenetére


_drk
őstag

Nekem most nagyon rövid volt a szezon. Össze szedtem a Tal Rasha-t wizard-al, gemek kb 50es szinten lenyomtam gr75-öt talán. Majd pár óra játék után semmit nem dobott a game, így gyorsan meguntam.
De legalább rájöttem miért használnak a Tal-Rasha-hoz csalásokat. Állandóan végig zongorázni mindent, rendesen fárasztó.

Tudom, hogy itt nincs ilyen!
Viszont így végig menve az összes karakteren szerintem a Wizard a legerősebb. Nagyon jó, változatos Spell tárháza van. Sok egymást erősítő kombináció. Védelmi mechanizusokból is akad bőven, ha erősebb gr-ekbe keveredik.
Tárgyakból is lehet válogatni bőven, nagyon jó kis erősítői vannak.

Még esetleg a DH vetekszik vele, de csak a Vault miatt ami annyira egy OP képesség farmolásra, hogy a többi karakternek külön build és gear kell hozzá.

Még köv szezonba indítok egy Barbárt, de az tudom, hogy nem lesz vele olyan könnyű mint a fent említett kettővel.

(#107030) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#107024) üzenetére


TeeBee73
addikt

Már a "bolond", meg a "birka" is csúnya szó? (Igaz, ezek egy-két csillaggal hosszabbak.) :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107031) faragojof válasza _drk (#107029) üzenetére


faragojof
senior tag

Pár óra játék után meguntad, mert semmit nem dobott? :F
Nem vagy elég kitartó! ;] :DDD
A WD-mnek SacredH-t egyet dobott, majdnem 87 óra játék után! A csirkés nagy késből meg ötösével, a hozzávaló mojóból meg tízesével hajigálom ki a szarabbnál szarabbakat! :W
Hiába, szeretem ha fáj! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#107032) reelc válasza faragojof (#107031) üzenetére


reelc
veterán

Sokszor eszembejutott amíg aktívan toltam a Diablo 3-at, hogy amíg farmolja az ember a sok nyersanyagot, tolja a riftet-GR-t, bountyt stb. meg amit most írtál hogy egy tárgy 87 óra után lett meg... szóval 1-1 tárgyra ami esetleg már megvan, félelmetes idő megy el csak hogy kicsit jobb legyen. Akkor is ha nincs meg, és nélküle az adott build kb. kuka. Szóval eszembejutott, hogy más játékban mennyire jutnék ennyi idő alatt, és máris könnyebben engedtem el a dolgot. :)

[ Szerkesztve ]

(#107033) soo277 válasza _drk (#107029) üzenetére


soo277
őstag

Azért Innas Monkom al 2,5millio dmg vel ,80 as kavicsokkal vigan nyomom 100 as Gr eket

BT: wersoo#21211

(#107034) faragojof válasza reelc (#107032) üzenetére


faragojof
senior tag

Más játékokat ennyi idő alatt végig játszol! :DDD
De ez a Diablo. Számomra nem a "vége" számít. Egyszerűen kikapcsolódás.
Játszom, kipróbálok más hentelős játékokat is. Nem találtam bennük a "Hangulatot".

Csak azt sajnálom, hogy a D3-al kezdettől (személyes okok miatt), nem játszhattam. Most pótolok.

"Formicate Under Command of the King,,

(#107035) TeeBee73 válasza faragojof (#107034) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Személyes okok miatt". Persze. Mert egész nap a nővérkék sejhaját bámultad a kórházban... :D
Mondjuk, unalmas lehetett. Se sör, se egy rendőr, akinek be lehet szólni... ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107036) reelc válasza faragojof (#107034) üzenetére


reelc
veterán

Tudom, sok játékot végig lehet játszani annyi idő alatt.
Akkor mondom úgy, hogy más ARPG-ben annyi idő alatt egy jól kiépített karit össze lehet rakni, akinek bármikor eshet valami érdekes cucc. A Diablo 3 nem ilyen, hamar megvan a max. szint és egy idő után semmi új tárgy nem esik - más a rendszere, ennyi.
Ahogy mondod kinek mi okoz örömöt.

(#107037) la_cc válasza reelc (#107036) üzenetére


la_cc
addikt

Dióhéjban, ezért szar és halott a game évek óta. :(

Halkan jegyzem meg, hogy indul az új liga a poe-ben most pénteken, várunk mindenkit szerettel a kapcsolódó topikban... :DD ;)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#107038) reelc válasza la_cc (#107037) üzenetére


reelc
veterán

Vagy irány a Grim Dawn. :)
Így kb. ki is merítettük a jelenleg alternatívákat.

(#107039) rumkola válasza reelc (#107038) üzenetére


rumkola
veterán

csak a liga! :DDD

(#107040) GrooveHero válasza reelc (#107038) üzenetére


GrooveHero
addikt

Már csak durván két és fél hét :Y :Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#107041) Edge válasza la_cc (#107037) üzenetére


Edge
veterán

Már akinek... hozzáteszem a POE-t én pont azért hagytam ott és a büdös életbe nem megyek vissza mert minden egyes szájbaqrt liga kezdéskor végig kell vinni a 10 actot vagy nem is elég ha csak új karit akarsz indítani ...azzal is... tejóég de rossz még belegondolni is. :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107042) AtHoS válasza Edge (#107041) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye ezt még mindig magával hurcolja D2 "ökörségeként", mivel jutalomként kapsz jó pár küldetés után "skill" pontot, amit pakolgathatsz a csillagtérképen, emiatt lehet sosem fogja ezt kinőni magából

read-only mode on the forum

(#107043) reelc válasza rumkola (#107039) üzenetére


reelc
veterán

2 hét liga, pár nap szezon, a több mehet a GD-be. :)
Úgy gondolom megférnek ezek a játékok egymás mellett, többen vannak akik a 3-ból kettővel is játszogatnak.

(#107042) AtHoS: A GD új kiegjében jönnek az un. Meritek. Ultimates karival lehet majd megvenni és átadható a többi karidnak.
Azt fogja tudni, hogy nem kell ezután végigvinned a 3 nehézségen a játékot, hanem akár kezdheted lvl2-es karival is a legnagyobb nehézséget. Persze fájni fog nagyon :) de megkapod az alatta lévő 2 nehézség skill pontjait amik questelésért járnának. Ezen felül több Devotiont is elhelyeznek, minden nehézségen annyit, hogy megszerezhető legyen a max. 55 pont (ezek csillagképen elszórható passzív pontok).
Mivel ezt nem első karival csinálja az ember, a "nem-smart" lootnak köszönhetően addigra lehetnek cuccok az adott karinak is.

[ Szerkesztve ]

(#107044) AtHoS válasza reelc (#107043) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Meglessük majd :K

read-only mode on the forum

(#107045) Edge válasza reelc (#107043) üzenetére


Edge
veterán

poe-be is kéne vmi ilyesmi, GD-seknek van eszük legalább

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107046) rumkola válasza Edge (#107041) üzenetére


rumkola
veterán

és amikor még 3x kellett végigvinni 3 ACT-ot :DD

(#107047) reelc válasza Edge (#107045) üzenetére


reelc
veterán

Jó fejlesztők, kitesznek magukért. Többen a Titan Questet csinálták közülük anno.

(#107048) proci985 válasza rumkola (#107046) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Volt az négy is :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107049) rumkola válasza proci985 (#107048) üzenetére


rumkola
veterán

ott már üdítő volt a 4. act

(#107050) _drk válasza faragojof (#107031) üzenetére


_drk
őstag

Az a pár óra kb 20-30! Nekem kb ennyi idő mire felhúzok 1 karit T13 runner-re.
Ezt a célt állítom fel magamnak mikor indítom a szezont. Csak itt is jön a probléma, hogy ha ez meg van, akkor elértem a célt. Következő cél az lenne, hogy nagyon baszó karaktert csinálok belőle, azaz lecserélem az összes cuccot ancinent-re, vagy legalább nagyon fasza statosokra. Na ez pár óra alatt ha egy db cuccot nem cserélek le, semmiféle haladást nem érzékelek a célom felé és így olyan mintha egy helyben állnék.

De szerintem ez már most így van kitalálva ennél a 6 éves game-nél. Szezononként ez a 20-30 óra ha belegondolunk teljesen jó, ha a legtöbb game-et kb ennyi idő végig vinni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.