Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103001) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Szerintetek? Kalpi barbinak lenne... (COE-m nincs jó, az kocka)
Elvileg szépen profitál az areaból, azért is "tépelődöm" melyiket.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103002) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Az mitől lehet, hogy normalon mondjunk 88találatot mutat bountyra, de senkivel sem találkozom.Publicon könnyebb lenne fejlődni groupban, bár gondolom már legtöbben highenden rifteznek.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103003) need válasza GoTReX (#103002) üzenetére


need
addikt

lényegében mindenki arra törekszik hogy minél magasabb szinten játsszon minél magasabb a szint annál nagyobb a drop esély..nézd meg mennyien játszanak T10 vagy T13-on..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#103004) GoTReX válasza need (#103003) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem is ezt kérdeztem.☺

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103005) Delávégá válasza GoTReX (#103004) üzenetére


Delávégá
tag

Tulajdonképpen megválaszoltad a saját kérdésed. Nagyobb fokozaton kell próbálkozni, ott hamarabb bedob és több ember is van.

(#103006) Peppo


Peppo
őstag

Kicsit bugos a számláló. Nekem pl. napok óta azt mutatja, hogy t13 riftben senki sincs, de ha rányomok a csatlakozásra, azonnal bedob egy játékba. És csak a riftnél ilyen, bountyban gr-ben írja, hogy mennyien vannak.

(#103007) GoTReX válasza Peppo (#103006) üzenetére


GoTReX
őstag

Nekem mindig üres, ami persze érthető de akkor ne írjon rá tömegeket... :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103008) faragojof


faragojof
senior tag

Hali Urak! :R
Az összes ládához meg kell csinálni a teljes szezont? Vagy csak a "Conqueror"-ig?
Légyszi, homályosítson fel valaki! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#103009) AtHoS válasza faragojof (#103008) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mit értesz "összes láda" alatt?

Csak mert egy szezonban egyetlen fül a plusz jutalom, ha még nincs meg az összes jutalom fül

read-only mode on the forum

(#103010) faragojof válasza AtHoS (#103009) üzenetére


faragojof
senior tag

Akkor én értettem volna félre, hogy a tizenkettedik szezonban az összes ládát megkapod? :F Hiszen csak tizenkét láda van. A tizenharmadik szezonban hogy lesz stash-journey? Aki addig nem szerezte meg, az így járt?
Vagy most megkapod, csak szezon végén.
...
...
Vagy izé meg hozé... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103011) Peppo válasza faragojof (#103010) üzenetére


Peppo
őstag

Szezononként egyet tudsz szerezni, egészen addig, míg el nem érted a maximumot. Ha pl. neked még három hiányzik, akkor három szezon alatt szerezheted meg őket.

(#103012) Joezyka válasza faragojof (#103010) üzenetére


Joezyka
senior tag

nem úgy van, hogy 12 lehet max, 10(megszerezhető) +2 a necro pakkal?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#103013) SQX_Barto válasza Joezyka (#103012) üzenetére


SQX_Barto
addikt

De

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103014) faragojof válasza Peppo (#103011) üzenetére


faragojof
senior tag

Tehát nekem külön küldetés lesz írva a tizenhármas szezon-trackerbe, hogy megszerezhessem a hiányzó ládákat. ;)
Oké! Majd valszeg megvásárolatóak lesznek a hiányzó ládák.
(Bár akkor is tartom, mintha én valami mást olvastam volna...)

MOD:

Joezyka: De! Csak a kérdés nem erről szólt! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#103015) AtHoS válasza faragojof (#103010) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Van akinek már mind a 4 szezon jutalomként megszerezhető megvan.

Nekik nem lesz új fül a Conqueror teljesítéséért, míg neked lesz egy plusz fül most. Aztán, ha már mind a 4-et összeszedted így, akkor Te sem kapsz már, tehát most is már az van amit próbálsz előrelátni a jövőre :DDD

read-only mode on the forum

(#103016) SQX_Barto válasza faragojof (#103014) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En nem lennek ebben biztos, hogy valaha is vasarolhato lesz. China serveren van sok kozmetikai vasarolhato cucc, US es EU serveren meg semmi sem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103017) faragojof válasza AtHoS (#103015) üzenetére


faragojof
senior tag

Akkor ezek szerint a díj fülön csak akkor jelenik meg a "+1 stash", ha még nincs meg mind.
"Elűztedazösszes déémont!4!" :DDD

AQX_Barto: Csak elszólás volt! :B Nem hiszem, hogy bele tudnának tenni egy játékba sem olyan kozmetikai dolgot (akár egy láda, akár egy szivárványos rohambicska), amiért pénzt adnék. :N

"Formicate Under Command of the King,,

(#103018) need


need
addikt

Sziasztok..

mondhatni már hetek óta szenvedek ezzel..

"Curses! (SC) / Stars Align (HC): Kill 350 or more monsters in a Cursed Chest event at level 70 in Torment X difficulty or higher."

azóta már jó párszor megnéztem de nem akarja a játék hogy ezt megcsináljam..! egyszerűen nem dobja ezt az feladatot.. teszem hozzá hogy most van 70 ládám amit most szedtem össze de 1 feladatban sem volt ez az evet!

ezt csak az ACT 5 evetben lehet megcsinálni..? vagy van más megoldás..?

ha nem ez akkor T10 20 perc alatt az összes Boss erre van valami tipp..? egyedül lehetséges vagy mindenképpen csapatban van rá nagyobb esély..? ill. ha valaki talál egy Bosst akkor mindegyiknél ott kell lennem...?

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#103019) faragojof válasza need (#103018) üzenetére


faragojof
senior tag

Én azt a videót láttam, ahol egy DH-val csinálták meg. Elvileg az act1-ben a pókkirálynő előtt közvetlenül is van egy láda, ott egyszer csináltam már kétszáz felettit.

A T10 20perc csapatos. Szerintem.

"Formicate Under Command of the King,,

(#103020) persil válasza need (#103018) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem ezt a ládásat félreérted. Én nem csináltam meg ilyesmit, de, ahogy olvasom a feladatot nekem a következő jön le:
Egy(bármilyen) cursed chest event alatt(tehát kattintás a ládára, elindul az event, bármiféle is legyen az és mehet) ölj meg több, mint 350 szörnyet. Szóval logikusan a "100 szörny egy bónusz ládáért" tipusú event alatt lenne a legkönnyebb, mert olyankor az event végééig rohamoznak a mocskok.
De sem event típus, sem fejezetbeli megkötés nincs.

"Egyszerűen" rohadt gyorsan kell ölni és/vagy előtte/közben belecsalni a lehető legtöbb alapból ott tanyázó szörnyet.

De nekem is csak 200-250 körül volt eddig a top. Bár mondom, sosem erőltettem ezeket, csak lenyomom az eventet és viszlát.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#103021) Peppo válasza need (#103018) üzenetére


Peppo
őstag

A ládás sokkal egyszerűbb, mint a bossrun. Vegyél fel ismerősnek, aztán megcsináljuk! Lehet, hogy ma már nem, mert hamarosan lelépek itthonról, de holnap megoldhatjuk. Kis mázlival 10 perc.

Pepe#2939

[ Szerkesztve ]

(#103022) GoTReX


GoTReX
őstag

Végülis hozza a D2-s Necromancer hangulatot az "Új" kari?☺Lesz még vajon ilyen +tartalom?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103023) Peppo válasza persil (#103020) üzenetére


Peppo
őstag

Igen, ilyen eventben kell megcsinálni. Lehetőleg olyan karakterrel, amelyik gyorsan öli a sok kis dögöt. Multis DH az egyik legjobb hozzá.

(#103024) Sdi


Sdi
addikt

Most "csak" 9.99 euro a nekro.

Ha volt már, akkor bocsi.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#103025) mephi666


mephi666
nagyúr

challenge rift-ekkel szoktatok szórakozni? elmúlt hetekben csak erre volt időm, de most sorban elég szemeteket adnak eu-nak: a múltkori papírwizardot is inkább hagytam, most pedig a monk gagyin van öltöztetve és nagyon könnyen megborul :U csinálta meg valaki? pár tipp jól jönne (inkább wd-vel és nekróval játszottam az elmúlt időszakban és alapból sem vagyok otthon monkban)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#103026) SQX_Barto válasza mephi666 (#103025) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Eleg sok az elcseszett karakter...
En regebben ugy voltam vele, ami nem ment le elsore, masodikra, azt hagytam a fenebe.
Aztan ismeros mondta, hogy csinaljam publikban. Es ott joval konnyebben meglettek.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103027) need válasza Peppo (#103021) üzenetére


need
addikt

köszi... a lehetőséget ma össze hozzuk..:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#103028) persil válasza mephi666 (#103025) üzenetére


persil
nagyúr

En mar annal a multkori crus-nal agyergorcsot kaptam, a wizard egyszeruen egy fos, a mostani monkkal meg szerintem csak en vagyok bena, de mindig 5-10 masodperceken mulik -.-

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#103029) mephi666 válasza persil (#103028) üzenetére


mephi666
nagyúr

én nem is nagyon erőltettem: az egész öltözete egy kalappal ér... magefist (minek, amikor 1 skillje sem fire alapú?) kézen és kockában is, cindercoat (ami szintén fire-re ad), rorg kockában aztán egy darab set item nincs rajta... full anciba öltözve és az erre adó gyűrűpár sincs sehol... vicc az egész... meg papír és borul 1 pillanat alatt... ennyi erővel beöltöztethetnék full kék cuccba, aztán küzdjön vele akinek 2 anyja van :DDD 2-3 ezelőtt voltak jó challenge-ek: kb akkor kaptam rá és a barbi is takarított nagyon... ott tényleg élvezni lehetett és küzdhettem a saját időm ellen, azóta viszont megcsinálni is kb esélytelen, amik jönnek

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#103030) Joezyka válasza mephi666 (#103025) üzenetére


Joezyka
senior tag

én múltkor fedeztem fel, hogy van ilyen, és hogy mi az egyáltalán. Nekem pofon egyszerűnek tűnt, 1x haltam csak meg wizzel.

Amúgy mit ad rewardba ez? :B Azt nem figyeltem meg :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#103031) mephi666 válasza Joezyka (#103030) üzenetére


mephi666
nagyúr

belépsz utána a saját karaktereddel, akkor kapsz "levélben" egy rewardot: shardok, minden actből crafthoz alapanyag meg hasonlók (asszem 15-15, ami nem rossz mennyiség egy párperces körért)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#103032) persil válasza mephi666 (#103031) üzenetére


persil
nagyúr

Hat nem tudom, en megutaltam az egeszet az utobbi 3 karakternel. Egy public split-bounty sokkal tobbet er, ugyanugy 16-16 mati plusz egy kazalnyi soul es death breath, meg az sem kizart, hogy olyan cucc esik, ami jo a karidnak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#103033) Edge válasza SQX_Barto (#103026) üzenetére


Edge
veterán

+többiek:
4 player public és elsőre legrosszabb esetbe másodikra (asszem a csusza volt ilyen) meglehet csinálni akármilyen fos build.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103034) proci985 válasza Edge (#103033) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az a crusader eleg extrem volt azert

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103035) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Nem rég fedeztem fel ezt a csellendzsben rejlő lehetőséget (eddig is láttam, csak valahogy átsiklottam felette), hogy bizony azért annyi matiért nem rossz az a pár perc :)

Akkor nekem lehet mázlim volt, de wiz elsőre, monk elsőre, crus másodjára, meg volt dh is egyszer megnéztem nemtommikormárnememléxem xD az is elsőre :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103036) proci985 válasza _ocsisajt (#103035) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez valtozo, most season elejen volt egy crusader ami igy elegge extrem volt.

a tobbi azert nekem is jellemzoen lement elsore, kiveve az utolso season masodik challangeje, a papirWD.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103037) need


need
addikt

én azt tartottam szemelőt amit ha jól tévedek.. SQX_Barto írt amikor kezdődik a szezon akkor nagyon érdemes megcsinálni a matik miatt kezdésnek nagyon jól jön.. :C :C

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#103038) SQX_Barto válasza need (#103037) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Minden heten meg lehet csinalni :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103039) Edge válasza need (#103037) üzenetére


Edge
veterán

Többek között ;)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103040) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Cadal legyszi tedd ki!! nagy pirossal betukkel,hogy Kezdoknek kotelezo video ;]

Diablo III Complete Noob's Guide in 5 Minutes

(#103041) KubanitoS válasza MegalodonS (#103040) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez a csávó nekem valamiért marha irritáló.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103042) gdevil válasza KubanitoS (#103041) üzenetére


gdevil
aktív tag

Én ugyanígy vagyok a Rhykker gyerekkel.....

(#103043) MegalodonS válasza KubanitoS (#103041) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szerintem az egyik legjjobb ;] Izlesek es pofonok,de akkor neked ki a kedvenced?? :F

Zhanji,Shinobi,Rhykker,Wolfcryer,Anthony Evans,Deadset?? vagy talan aaaaaaa ........

Angry Roleplayer???

(#103044) SQX_Barto válasza MegalodonS (#103043) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Angry Roleplayer stilusat nem szeretem, tobbi nem rossz, talan Bigdadyden meg Bloodshed stilusat kedvelem legjobban.

#gdevil: en csak a varazsgombos baromsagait nem szeretem, amikor egy dobokockabol kihozta, hogy jon a Diablo 4 peldaul..

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103045) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Nálatok sem jön be a Diablofans.com-on a buildek? :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103046) AtHoS válasza GoTReX (#103045) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam éppen semmi gond a diablofans-el

read-only mode on the forum

(#103047) reelc válasza SQX_Barto (#103044) üzenetére


reelc
veterán

Nem csak a dobókocka.
Senki nem csinált annyi videót a nem létező Diablo 4-gyel kapcsolatban, mint ő.
Egyszer majd bejelentik, és elmondhatja hogy x év alatt vagy 60 videóban már megjósolta a dolgot. :)

Kellemes Karácsonyt és BÚÉK mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#103048) Delávégá válasza GoTReX (#103045) üzenetére


Delávégá
tag

"Error
Sorry, an error occurred while processing your request."

Nem biza. De ahogy olvasom nem első alkalommal jön elő az oldalon. Mondjuk nem akkora érvágás mert csak Shift+L és látom az aktuális top buildeket.

Btw. Ez a cselendzs riftes monk mekkora hoki. :D

(#103049) mpierre


mpierre
veterán

Akkor az új kaszttal Boldog Karácsonyt:

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#103050) kecsawi válasza mpierre (#103049) üzenetére


kecsawi
senior tag

Azta, mindig ilyen télapóra vágytam. :Y :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.