Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) emmm válasza D1Rect (#79000) üzenetére


emmm
senior tag

Ünnepek környékén szoktak lenni nagyobb akciók. Az még tényleg soká lesz :)

(#79002) Edge


Edge
veterán

Táblázat összes cubeolható item affixról.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79003) Edge


Edge
veterán

Koreai szerver datamine(gugli fordítóval?):

Season 4 Exclusive Items

Doom's suffering (Gem)

Whenever you attack the enemy, the enemy receives damage from the attack of a hero [1.0+ level of 0.1 per]% increments
25 Rating: Protector cracks and damage to the head, which increased by 25%

The legacy of disgrace (Mighty Weapon)

Minimum level 70
The main attributes: strength, weapon damage, randomized +2
Legend properties: the maximum damage in accordance with the anger that is lost by Sunder [300-400]% increase
Auxiliary attributes: a randomized +1
Rare 100
Smart Drop: barbarian

The Demon's Demise (Hand Crossbow)

Minimum level 70
Key Attributes: second life recovery, agility, randomized +2
Legend properties: the wedge trap-sticky trap enemies spread around when the explosion
Auxiliary attributes: a randomized +1
Rare 100
Smart Drop: The Demon Hunter

Henri's Perquisition (cat amulet) (Mojo) I think this is the cat mojo

Minimum level 70
The main attributes: damage, intelligence, maximizing the probability, random +2
Legend properties: the first time ever to receive damage, the damage [45-60]% reduction was also fascinating for its enemies for 3 seconds
Auxiliary attributes: durability decrease ignored, randomized +1
Rare 50
Smart Drop: Voodoo shaman

Lion's Claw (Fist Weapon)

Minimum level 34
The main attributes: agility, weapon damage, randomized +2
Legend attributes: Add the number of attacks in the 7th chilmyeon attack
Auxiliary attributes: a randomized +1
Rare 100
Smart Drop: Monk

Fazula's Improbable Chain (Belt)

Minimum level 33
The main attributes: intelligence, random +3
Legend attributes: attack speed for each mine overlap, Armor and Resistance 1% increase
Auxiliary attributes: a randomized +1
Rare 100
Smart Drop: Wizard

Sacred Harness (Belt)

Minimum level 25
The main attributes: strength, randomized +3
Legend properties: the referee after being cast in the landing position of Wrath cast Sword
Auxiliary attributes: a randomized +1
Rare 100
Smart Drop: Crusader

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79004) oxox válasza Edge (#79003) üzenetére


oxox
addikt

es mit tippelsz edge, holnap zarjak a szezon harmat?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79005) Edge válasza oxox (#79004) üzenetére


Edge
veterán

ááá dehogy.
annak rendes ügymenete van, 2 héttel előtte kiírják az időpontot ahogy s2-s3 váltáskor volt, úgy lesz most is sztem.
S3 zárás egy hétvégén, 2.3-as patch érkezése szokásos maintenance alkalmával(zárás utáni hét szerda délelőtt) és a zárás utáni hét első péntekjén vagy az azt követő hét péntekén S4 nyitás.

holnap még 2.3 ptr se lesz állítólag...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79006) SQX_Barto válasza oxox (#79004) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Valahol en augusztust hallottam s3 zarasnak, hogy ez mennyire megbizhato info, azt nem tudom.
De nem fogok megharagudni, ha hamarabb zarjak :D
Mondjuk most a PTR-t varom eloszor, kivetelesen most mindent vegig akarok probalni, es megprobalok nem gondolni a sok kieso cuccra, ami eltunik majd.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#79007) Edge válasza Edge (#79002) üzenetére


Edge
veterán

na ez alapján megvan a best of cube passzív sor:
weapon passive: Pig Sticker - Squeal! vagy Slorak's Madness - This wand finds your death humorous
armor passive: Spaulders of Zakara - Your items become indestructible
jewelry passive: The Murlocket - Call forth a creature from the depths

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79008) oxox


oxox
addikt

:R :R
akkor meg farmolgathatok...hozzateszem ahogy megy a sima szezon ugy egyre hulladekabb a drop...kidoglott az egyik wizardom (tulvallaltam magam, pedig kezdett egesz pofas lenni..) tegnap kb 6000 shardot koltottem cuccokra, semmit nem adott neki a ribanc, es a grifteknel is kb egy darab imo ov esett (sima) amit woodnak tudtam adni...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79009) Cadal válasza oxox (#79004) üzenetére


Cadal
őstag

Biztos hogy nem. Szerintem a következő lesz a menetrend:
PTR szerintem 3-4 hétig fog tartani. Utána kis szünet majd zárják season 3-at. Utána pár napra élesítik az új patch-et majd pár napra rá indítják az S4-et. Én valahol GamesCon (2015.08.05.-09.) idejére tenném a patch érkezését és S4 indítását.

[ Szerkesztve ]

(#79010) Gorneck válasza Edge (#79003) üzenetére


Gorneck
titán

Látom sezlony 4et se nagyon kell erőltetni... :D

Gorneck#1239

(#79011) Edge válasza Gorneck (#79010) üzenetére


Edge
veterán

hát ja szerencsére "mandatory" itemet most se tesznek Season-be :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79012) Edge


Edge
veterán

hm most nézem egy ilyet még ki kéne farmolni cube-hoz:

Envious Blade - Gain 100% Critical Hit Chance against enemies at full health

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79013) emmm


emmm
senior tag

Valaki már jelezte, hogy van PTR patch (persze csekkelni is kéne):

(#79014) sten1990


sten1990
tag

Sziasztok.
Tudnátok ajánlani esetleg egy normális magyar clan-t?
Egyedül nem igazán boldogulok public-ban torment 6-on.Az alacsonyabb torment szinteken meg senki sincs fent :/
Mindíg mikor felnézek elküldenek a fenébe,miszerint alacsony a rangom. De nem értem,mivel új vagyok még,a greater rift-hez is kellene valami lila színű keystone amit nem tudom hogyan szerezhetnék egyedül.
Egy küldföldi crusader segített egy kicsit húzni,de nem igazán értettem mi merre hány méter :D
L70 Wizard paragon 68 körül vagyok per pillanat, 3-4 db Tal rasha rucival. Torment 1-en már egész jól boldogulok egyedül.

Steven néven vagyok fent Lorien nevezetű Wizard karimmal.

(#79015) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

valakinek van ma este kedvem nemi 50 koruli csapatos season GRre?

natalya DHm van, solo 50et viszi, viszont kezdenek 50 folottiek lenni a kovei.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#79016) szmegma válasza Edge (#79007) üzenetére


szmegma
aktív tag

Sztem egy Gladiator Gauntlets passziv jobb (foleg GR-ben) mint, hogy torhetetlen a gear nem? :DDD

TV: JZ1000

(#79017) Sárpac válasza emmm (#79013) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most jött le 5 perce 2.3-as patch serverek még nem mennek, de már itt a patch! Kb. 500MB volt az egész. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79018) Mirman


Mirman
őstag

(#79019) shotika válasza Sárpac (#79017) üzenetére


shotika
őstag

A szerverek mennek, csak megint várakozni kell... Erre is kitalálhatnának már valamit.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#79020) shotika válasza shotika (#79019) üzenetére


shotika
őstag

"Hellfire Amulet
Now rolls with a guaranteed socket"

:)

"Jailer
Damaged has been reduced by 50%"

Ennek meg már tényleg ideje volt...

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#79021) Thrawn


Thrawn
félisten

Yang's Recurve
New Legendary Bow
Multishot attacks 40% faster
Rolls with +30-40% Resource Cost Reduction

wtf? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79022) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Na, IRL ez is meglett pár perce. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#79023) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Sikerült kiprobalni a kockat. Egyelore tetszik a dolog. Kockat megtalalni a3 uj teruleten lehet.
Kepek itt hogy milyen opciok vannak monk eseten a kockaval.

Illetve extractoltam 1 furnace-t, nem volt 50%-os de a kockaval 50% elite damot kapok.

Miutan beallitottam a furnace-t kesobb mar nem tudtam torolni hogy a weapon kategoriaba ne legyen semmi beallitva, erdekes :D

sima rift ingyenes lett, greater rift nyitokavicsba kerul. greater kipucolasa utan urshinal csak gem upgrade van mar, es amig nem upgradelsz kovet addig nem lehet orekkel sem beszelni hogy bezard.
ergo ha 40es rifteket mesz es mar minden gem-ed 70+ akkor belekell ugradelni 3x 0%-on a gemeidbe , hogy
be tudd zarni a gr-t. ezen tuti valtoztatnak mert ez igy egy f@ssag.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#79024) czpitti


czpitti
senior tag

Majdnem szabadnapot vettem ki azzonnaljelleggel mán de aztán be akartam lépni kiprobálni és a szokásos 1-1.5 ora várakozás várt.Jol itt is tudom hagyni a gémet.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#79025) Edge válasza ReFleXx (#79023) üzenetére


Edge
veterán

Mi lett a régi keyekkel? Konvertálódtak?
(Ofc este nemtudtam belépni csak queu volt)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79026) Edge válasza ReFleXx (#79023) üzenetére


Edge
veterán

You may now only upgrade Legendary Gems if you complete a Greater Rift before time expires.

Nah ez viszont gáz, még patch előtt kell gemezni akkor.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79027) Sárpac válasza Edge (#79025) üzenetére


Sárpac
nagyúr

T10=GR45
T9=GR40
T8=GR35
T7=GR30
T6=GR25

Ez a felállás, bár attól tartok kockával T10 is olyan lesz mint most a T6. Persze Ptrn egyelőre T10 és GR45 is felejtől mert vannak az átlagos 200-300as laggok mellett 2-4000-esek is így játszhatatlan.

(#79026) Edge : mivel a gemeknek nincs szintje ezért tovább vinni sincs értelme. :)
Amúgy meg cubeal sokkal nagyobb gemeket ki lehet majd hozni szal kár ezen parázni!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79028) Cadal


Cadal
őstag

Thorns of the Invoker
This set now only drops for Crusaders!
na végre! .-)

(#79029) Gorneck


Gorneck
titán

WDt próbálta már vki? Illetve a zdps nerfet?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79030) Mirman válasza Gorneck (#79029) üzenetére


Mirman
őstag

Én bejutottam 1-2 órára éjszaka (masterre :((( ) de csak wizt próbáltam. Viszont van egy óriási probléma ami eléggé megöli a terveinket . A Hydra nem proccolja a F+R-t semmilyen formában , így egy DelRasha wizen ha nem aether walkerrel mész és teleportolsz akkor csak a gyűrű felét tudod aktiválni. Ezt remélem javítják mert emlékeim szerint liveon proccolja a hydra is a gyűrűt.

(#79031) Gorneck válasza Mirman (#79030) üzenetére


Gorneck
titán

Pala+Wiz (portos) is kinyírva...a Stun most sokkal kevesebb ideig fogja a mobokat...kíváncsi leszek ez valóban, hogy fog kinézni...

Bár ha jó lesz a WD, akkor nem terveztem sokáig mással játszani... :D

Gorneck#1239

(#79032) AnginaP válasza ReFleXx (#79023) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Az első képen az hogy van, h 5 embert látok a képen belépve, de tudtommal csak 4 a max? :)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#79033) Edge válasza Mirman (#79030) üzenetére


Edge
veterán

az csakis bug lehet, BTW ez lol mert előző PTR-en(2.2) is ugyanez a bug volt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79034) JSaN válasza Edge (#79033) üzenetére


JSaN
addikt

Nem egesszen bug, sima latency problema. Nem egyformak a pingek, igy pl az 5ik ember ugy joinol be hogy, kint azt latta hogy 3an vannak bent a partyban, mikozben a negyedik aki kilepet meg nem dolgozta fel a szerver fazis keses/lag miatt. Ilyennel mar live is talalkoztam parszor, ingame sose volt 5 ember, csak az ikonok.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#79035) Edge válasza JSaN (#79034) üzenetére


Edge
veterán

én a hydra-ról beszéltem, sztem nem nekem akartad ezt írni :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79036) Mirman válasza Edge (#79033) üzenetére


Mirman
őstag

B@sszameg amennyire vártam a PTR-t annyira szar hogy képtelenség bejutni még torment 1 alatti szintekre is . Pedig GR leaderboard alapján alig voltak fent 2-3 ezren eddig.

Előbb kérdezte valaki hogy a WD milyen lett. Egy gyerek 61 el vezeti a ranglistát amit 12 perc alatt hozott le feltehetőleg Petes sapka + kukri + rorgal a Kanais Cube-ban és egy köpi WD alapból . Karakterlapon lévő dmg- 3 millió fölötti.

[ Szerkesztve ]

(#79037) JSaN válasza Edge (#79035) üzenetére


JSaN
addikt

Ja igen, egyel feljebbi kerdesre ment volna, meg almos vagyok. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#79038) Edge válasza JSaN (#79037) üzenetére


Edge
veterán

np :)

Reforge a Legendary Item: Completely re-rolls a Legendary item as though it had dropped for the first time. This includes any powers that may have been previously enchanted on the item. Note that reforged items may re-roll as either Ancient or non-Ancient, so reforge at your own discretion!

na ez viszont érdekes, e szerint lehet anciból non anci és fordítva, azt hittem ezt nem lépik meg sose, ez rendes húzás, anci fegyver problem megoldva ezzel.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79039) Gorneck válasza Mirman (#79036) üzenetére


Gorneck
titán

Inkább a két új set érdeklne...maga GRre Köpivel csapatba nagyon nehéz menni...

Gorneck#1239

(#79040) Gorneck válasza Edge (#79038) üzenetére


Gorneck
titán

Már meglévő item újra lehet rollolni vagy csak simán reset? Sokszor vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79041) Sárpac válasza Edge (#79038) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Remélem a kék sárga kavicsokkal is kezdenek valamit, mert az elég érdekes, hogy gr50+ 60+ sárga 3 kék! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79042) Edge válasza Gorneck (#79040) üzenetére


Edge
veterán

kikéne próbálni mert félreérthető a szöveg. Én úgy értem hogy rerollolható akárhányszor.

sarp: betették a konvertálást, droppot meg majd meglátjuk.

más: vmi szép bug miatt egy kalap fos jelenleg az archon set :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79043) Joezyka válasza Edge (#79038) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez zsír lenne. végre lenne anci SS-em, és nem kéne ott kelletnem magam minden este kadalánál.

amúgy az én archon wizzem így néz ki.
skilleket még nem variálatam át, csak a set itemeket tekertem át, de úgy érzem ez egy jó alap lesz :)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#79044) Rison77


Rison77
senior tag

Nem is csodálom hogy lehetetlen bejutni a ptr-e, megint a2000% a legend drop. Előző ptr-en ugyanez volt.. 1 hétig bent volt folyamatos 2-3 órás sorok, ahogy kivették kongott a szerver az ürességtől, majd ment a sírás, hogy miért vették ki. Visszarakták ugyanúgy több órás sorok voltak utána..

(#79045) Joezyka válasza Rison77 (#79044) üzenetére


Joezyka
senior tag

egyszerű a képlet, belépsz, kiírja, hogy 1 órás sor. remek. elmész leszarod és 1 óra múlva visszanézel vagy játszol addig mással. én mindig így csinálom. házimunka, stb elvégzésére nagyon jó :DD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#79046) Sárpac válasza Joezyka (#79045) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem kiírta, hogy 2.1perc visszamentem mégnéztem 1.5óra múlva már csak 10perc ejj mondom megejtek egy gyors wct és mehetek is, mire visszajöttem a budiról már 2.21perc volt, szal jó nagy kamu ez most sajnos.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79047) Edge


Edge
veterán

Video:
Diablo 3 - Kanai's Cube Complete Guide (Patch 2.3)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79048) Gorneck


Gorneck
titán

Olvasgatva a Bnet WD fórumot...1-2 videó már készült...első blikkre nagyon messze van a HT set a Zunitól...az új meg még messzebb...
Ha a bracer és egyéb ezen nem változtat, akkor igen szomorú leszek...ráadásul az egyik videó pont az általam is elképzelt buildról szól...1-2 skill változtatás után.
Remélem ez még csak kezdeti szárnycsapkodás az új setekkel...de ha semmi pozitívum nem lesz, akkor szomorú leszek... :(

Gorneck#1239

(#79049) Gyick


Gyick
őstag

kiprobáltam a zdps wd-t igaz csak masteren meg story módban de már ott se lehetett tartani a mobokat. a tiki wd-nek annyi. 3 sec- ig ferabe vannak a mobok utánna 2sec-re kb kijönnek utánna vissza megy fearbe megint a buff miatt de ha újra nyomok a fearre akkor se kerül újra cc-be

(#79050) Gorneck válasza Gyick (#79049) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja...ez minden CC-t használó buildre igaz...innét már csak azt nem értem, hogy akkor minek vannak? :D

LGT Pala kinyírva, Portos Wiz kinyírva, Vakítós Pala kinyírva...ami alapvetően nem baj...csak az a csapatjáték amit én nagyon szerettem (régen nagyon hiányoltam) a játékban, azt ezzel ki is vezették...

Kíváncsi leszek mi lesz a végkifejlet...mindenki WW Barb lesz? :D Ígyis nehéz WW mentes partyt találni...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.